فنرزنی لوله فاضلاب

فنرزنی لوله فاضلاب


فنرزنی لوله فاضلاب تخصصی است که افراد همیشه برای دریافت خدماتش شبانه روز تلاش می‌کنند. داشتن زندگی همراه با اصول بهداشتی آرزوی هر فردی بوده و ایجاد خرابی در ساختار‌هایی نظیر فاضلاب آزار دهنده به نظر می رسد. البته در کنار ضرورت داشتن رفع خرابی در چنین قسمت هایی داشتن تخصص و مهارت در زمینه فنرزنی چاه فاضلاب حرف اول را می‌زند. واضح است که برای انجام هر کار ساختمانی می بایست سلامت خود افرادی که تقاضای چنین خدماتی کرده‌اند را در نظر بگیریم. اگر شما نیز درباره خدمات فنر زنی فاضلاب نیاز به دانستن مطالب یا دریافت خدمات فنرزدن لوله فاضلاب دارید با ما همراه باشید.

تماس جهت دریافت خدمات 09121875976
ساعت کاری گروه فنی لوله بازکنی 24 شبانه روزی بدون تعطیلی 7 روز هفته
ضمانت خدمات فنرزنی لوله فاضلاب تحویل لوله با ضمانت کتبی
مقدار کثیف کاری زمان فنرزدن چاه فاضلاب لوله بازکنی با فنر بدون کثیف کاری

 

فنرزدن لوله فاضلاب با پشتیبانی چند ماهه

همانطور که گفتیم افراد به دنبال سالم نگه داشتن زندگی خود با اصول بهداشتی هستند. حال اگر ساختاری مانند فاضلاب دچار گرفتگی شود این نیاز به هم می‌خورد. در پی ایجاد چنین مشکلی خلق افراد تنگ و وضعیت حال به هم زنی پدید می آید. برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب می توانید از روش های مختلفی استفاده کنید. البته که هر روش برای رفع گرفتگی در شرایط خاصی کارآمد است. روش‌های توصیه شده برای لوله بازکنی 24 شامل موارد ذیل است:

 • استفاده از فنر زنی لوله فاضلاب (چه فنر برقی و چه فنر دستی)
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب با دستگاه فشار هوا
 • بازکردن گرفتگی لوله با محلول لوله بازکن
 • لوله بازکنی با واترجت

البته در این باره باید نکته ای را در نظر داشته باشید. روشی که استفاده می‌کنید نباید به خود لوله آسیبی وارد کند. در غیر این صورت بروز مشکلاتی چون نشت نم و رطوبت در ساختمان اجتناب ناپذیر خواهد بود. خودتان تصور کنید چنین وضعیتی چقدر آزار دهنده و حال به هم زن است. یکی از این روش‌ها استفاده از اسید برای باز کردن لوله هست.

اسید سبب ایجاد خوردگی در لوله فاضلاب می‌شود و مشکلات مذکور را به وجود می آورد. گاها افراد مختلفی برای حل مشکل گرفتگی لوله‌های فاضلاب از تلمبه استفاده می‌کنند. این روش را نمی توان خطرناک و یا ناکارآمد دانست. اما همیشه این روش مشکل را حل نمی‌کند از تجهیزات پیشرفته تر می بایست کمک گرفت.

لوله بازکنی فاضلاب

روش لوله بازکنی با فنرزنی فاضلاب

یکی از مطمئن‌ترین روش‌ها برای برطرف کردن گرفتگی لوله فاضلاب فنر زنی راه آب فاضلاب است. وسیله لازم برای اجرای این روش هم به صورت دستی و نیز به شکل برقی در بازار قابل تهیه است. اما شکل برقی آن کارآمد تر است. در ادامه مطلب با بررسی تخصصی فنر زنی فاضلاب در خدمت شما هستیم.

برای لوله بازکنی بهتر است که به جای استفاده از فنر دستی از فنر برقی استفاده کنید. دامنه حرکت وسیع تر فنر برقی سبب می‌شود تا امر فنر زنی فاضلاب افزایش یابد. در توصیف دامنه حرکت فنر‌ها می بایست بگوییم در حالی که فنر دستی تنها حرکت طولی دارد فنر برقی دارای حرکت 360 درجه است.

بهتر است برای استفاده از فنر برقی برخی نکات را رعایت کنید. پوشیدن دستکش مخصوص این کار یکی از نکاتی است که می بایست به آن توجه داشت. سپس فنر را می توانید کاملا آرام در لوله قرار دهید. فنر را در طول لوله پیش ببرید و پس از برخورد به انتهای لوله دستگاه را روشن کنید. انتهای لوله بخشی است که به علت گرفتگی دیگر امکان پیش رفتن در طول لوله وجود ندارد.
فنر برقی دارای حرکت کشسانی بوده و با حرکت دایره خود به خوبی اقدام به برطرف کردن گرفتگی‌ها خواهد کرد. در این باره می بایست به نکته ای توجه کنید. بهتر است که سر فنر دستگاه فنر زنی لوله فاضلاب خود را به گونه ای انتخاب کنید که در برخی سطوح مانند سرویس بهداشتی فرنگی خط اندازی نکند.

فنرزدن چاه فاضلاب شبانه روزی

خرابی لوله‌های فاضلاب یا ایجاد گرفتگی در آنها اتفاقی قابل پیش بینی نیست. بعد از روبرو شدن با گرفتگی لوله‌های فاضلاب نیاز نیست نگران باشید. کافی است با ما تماس بگیرید تا سرویسکاران لوله بازکن شرکت لوله بازکنی 24 در هر ساعتی از شبانه روز که نیاز دارید به منزل یا محل کار شما عزیزان اعزام شوند.

 زمان فنرزنی چاه فاضلاب

 زمان فنرزنی چاه فاضلاب

فنرزدن چاه فاضلاب امری قابل تعویق نیست. عده‌ای این مشکل را بسیار ساده و بی هزینه تلقی کرده و تا مدت‌ها برطرف کردن این مشکل را به تعویق می‌اندازند. اما نتیجه ای بسیار بد به نام خرابی لوله‌های فاضلاب در انتظار افرادی است که برای حل این مشکل خونسردی بیش از اندازه از خود نشان می‌دهند. این مشکل سبب بروز نم و رطوبت در ساختمان می‌شود و بسیار شرایط آزار دهنده ای را برای ساکنان ساختمان ایجاد خواهد کرد.

لوله بازکنی با فنر جداگانه

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب با فنر جداگانه

تنوع مکان‌های احتمالی برای گرفتگی لوله تنوع استفاده از روش‌های رفع گرفتگی را طلب می‌کند. برای نمونه روشی که برای رفع گرفتگی لوله سرویس بهداشتی به کار می‌گیرد ممکن است برای رفع گرفتگی پارکینگ کارآمد نباشد.

به علاوه اینکه همانطور که گفتیم به میزان تیزی سر فنر نیز بایستی توجه کامل داشته باشید. علت این نیاز به توجه جلوگیری از خط انداختن سرویس بهداشتی است. برای سرویس بهداشتی فرنگی بسیاری از افراد استفاده از دستگاه فشار هوا را توصیه می‌کنند. عده دیگر نیز به استفاده ترکیبی از فنر و نیز دستگاه فشار هوا توصیه می‌کنند.

فنرزدن لوله‌های فاضلاب

فنرزدن لوله‌های فاضلاب سراسر تهران و حومه

سیم زنی لوله فاضلاب شمال تهران فنر زنی چاه فاضلاب غرب تهران  
فنرزنی چاه فاضلاب شرق تهران  سیم زدن لوله فاضلاب مرکز تهران
فنرزنی چاه فاضلاب جنوب تهران  فنرزنی چاه فاضلاب حومه تهران
لوله بازکنی شهریار اندیشه لوله بازکنی پردیس
لوله بازکنی رشت لوله بازکنی یزد
لوله بازکنی اهواز لوله بازکنی اراک

نتیجه گیری

در این بخش به بررسی اصول فنرزنی لوله فاضلاب پرداختیم. اصولا تامین نشدن نیاز‌های بهداشتی افراد اتفاقی بسیار آزار دهنده بوده و در هر ساعتی از شبانه روز اتفاقات این چنینی مانند گرفتگی لوله فاضلاب ممکن است رخ دهد. بنابراین برای دریافت خدمات فنرزنی چاه فاضلاب بهتر است از افرادی استفاده کنید که به صورت 24 ساعته خدمت رسانی در این زمینه می‌کنند. یادتان باشد خرابی لوله‌های فاضلاب را به تعویق نیندازید و سهل انگاری نکنید.

این بخاطر جلوگیری از بروز مشکلات بزرگ‌تر مانند نم دادن در ساختمان هست. به علاوه اینکه از روش‌های متفاوت به فراخور قسمت‌های مختلف بایستی استفاده کنید. به روش‌های مختلف لوله بازکنی در این بخش اشاره کردیم. از دستگاه فشار هوا گرفته تا فنرزدن لوله و استفاده از محلول لوله بازکن. به علاوه دانستید استفاده از اسید گزینه خوبی برای باز کردن لوله نیست.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 33 میانگین: 4.9]

51 دیدگاه

 • تشکر میکنم از خدمات خوبی که دارید. کفشور حمام منزل بنده جنسش چدن گرفتگی پیش اومد زنگ زدیم لوله بازکنی که ارسال کردید واقعا کاربلد بودن خیلی عالی کارشون رو انجام دادن🙏🙏🙏

 • سلام بابت فنر زنی لوله فاضلاب آشپزخانه با شرکت لوله بازکنی ۲۴ سمت خیابان ولیعصر تماس گرفتم همکاراتون مشکل گرفتگی و خیلی سریع انجام دادن تشکر

 • فنر زنی لوله فاضلاب آشپزخانه اشرفی اصفهانی توسط نیرو های شرکت لوله بازکنی ۲۴ خیلی عالی انجام شد

  • سلام آقای علوی ممنون از اینکه برای فنر زنی لوله فاضلاب شرکت لوله بازکنی 24 رو انتخاب کردید

 • سلام دیروز از جنت آباد تماس گرفتم بابت فنر زنی لوله فاضلاب از شرکت لوله بازکنی ۲۴ که لوله بازکن ارسال شد کارشون رو تمیز انجام دادن

  • سلام آقا صابر ممنون از اینکه برای فنر زنی لوله فاضلاب شرکت لوله بازکنی 24 رو انتخاب کردید

 • فنر زنی لوله فاضلاب سرویس توالت ایرانی در بلوار ارتش فوری توسط شرکت لوله بازکنی ۲۴ انجام شد.

  • سلام ممنون از اینکه برای فنر زنی لوله فاضلاب شرکت لوله بازکنی 24 رو انتخاب کردید

 • فنر زنی لوله فاضلاب توسط پرسنل شرکت لوله بازکنی ۲۴ سمت آرژانتین فوری و با قیمت مناسب انجام شد

  • سلام آقا بهداد ممنون از اینکه برای فنر زنی لوله فاضلاب شرکت لوله بازکنی 24 رو انتخاب کردید

 • سلام و عرض ادب خدمت شرکت لوله بازکنی ۲۴ بنده چند ساعت پیش با شعبه فنر زنی لوله فاضلاب منطقه یک تهران تماس گرفتم آدرس پستی ارسال کردم محله کامرانیه هستم به مدت ۲۰ دقیقه سرویسکارتون اومدن خیلی خیلی ممنونم و تشکر میکنم که همچین لوله بازکن های مودب و خوش اخلاق و باتجربه تحت نظر دارید واقعا کاربلد بودن ممنونم از آقای رسولی.

  • سلام ممنون از شما که لوله بازکنی 24 رو برای فنر زنی لوله فاضلاب انتخاب کردید

 • سلام ممنون از شرکت لوله بازکنی ۲۴ بابت خدمات خوب فنر زنی لوله فاضلاب در تهران منم از خدمات سایت شما استفاده کردم رضایت کامل دارم احسنت

  • سلام ممنون از شما که لوله بازکنی 24 رو برای فنر زنی لوله فاضلاب انتخاب کردید

 • فنر زنی لوله فاضلاب سرویس بهداشتی خیابان ولیعصر تهران توسط نیروهای شرکت لوله بازکنی عالی انجام شد

  • سلام ممنون از شما که لوله بازکنی 24 رو برای فنر زنی لوله فاضلاب انتخاب کردید

 • فنر زنی لوله فاضلاب سینک ظرفشویی جنت آباد خیلی تمیز و بدون کوچیک ترین کثیف کاری انجام شد سپاس از شرکت لوله بازکنی 24

  • سلام ممنون از شما که لوله بازکنی 24 رو برای فنر زنی لوله فاضلاب انتخاب کردید

 • بابت فنر زنی لوله فاضلاب بریانک تهران تماس گرفتم لوله بازکن از شرکت لوله بازکنی 24 به مدت 15 دقیقه اومدن کمتر از 20 دقیقه ام لوله رو باز کردن عالی بود کارشون

  • سلام ممنون از شما که لوله بازکنی 24 رو برای فنر زنی لوله فاضلاب انتخاب کردید

 • فنر زنی لوله فاضلاب توالت ایرانی خیابان دماوند بسیار فوری و با ضمانت نامه کتبی شرکت لوله بازکنی ۲۴ انجام شد

  • سلام ممنون از شما که شرکت لوله بازکنی 24 رو بابت فنر زنی لوله فاضلاب انتخاب کردید

 • سلام تشکر از شرکت لوله بازکنی ۲۴ بابت خدمات فنر زنی لوله فاضلاب از سینک ظرفشویی طبقه بالا آب و باز می کردن از طبقه پایین که منزل ما هست بالا میزد تا اینکه با آقای رسولی تماس گرفتم و لوله بازکن ارسال کرد بریانک هستیم به مدت ۱۵ دقیقه اومدن کمتر از ده دقیقه فنر زنی مشکل گرفتگی رو رفع کردن و اینکه پس از جمع کردن وسیله و ابزار هاشون سینک و پر آب کردن یهو تخلیه شد کشش لوله عالی شد خیلی ممنونم

  • سلام ممنون از شما که شرکت لوله بازکنی 24 رو بابت فنر زنی لوله فاضلاب انتخاب کردید

 • ممنوم از لوله بازکنی 24 خدمات فنر زنی لوله فاضلاب نیاوران فوری انجام شد

  • سلام ممنون از شما که شرکت لوله بازکنی 24 رو بابت فنر زنی لوله فاضلاب انتخاب کردید

 • سلام امروز بارندگی بود ولی لوله بازکنی که ارسال کردید بابت فنر زنی لوله فاضلاب لوله تراس خیلی سریع اومدن ممنونم از شرکت لوله بازکنی ۲۴

  • سلام ممنون از شما که شرکت لوله بازکنی 24 رو بابت فنر زنی لوله فاضلاب انتخاب کردید

 • احسنت به شرکت لوله بازکنی ۲۴ بابت سرویسکار های ماهر تون چند تا لوله بازکن از دیوار زنگ زدم اومدن نتونستن باز کنن گرفتگی لوله حمام رو که سیمان اینا داشت ولی با فنر زنی لوله فاضلاب حمام توسط لوله بازکن شما با دستگاه قوی مشکل ما رفع شد ممنون👏👏👏

  • سلام ممنون از شما که شرکت لوله بازکنی 24 رو بابت فنر زنی لوله فاضلاب انتخاب کردید

 • فنر زنی لوله فاضلاب توالت فرنگی بدون خرابی و بدون آسیب زدن به سرویس در کمترین زمان ممکن انجام شد ممنونم از شرکت لوله بازکنی ۲۴

  • سلام ممنون از شما که شرکت لوله بازکنی 24 رو بابت فنر زنی لوله فاضلاب انتخاب کردید

 • فنر زنی لوله فاضلاب امیر آباد بسیار عالی انجام شد ممنونم از شرکت لوله بازکنی ۲۴

  • سلام ممنون از شما که شرکت لوله بازکنی 24 رو بابت فنر زنی لوله فاضلاب انتخاب کردید

 • فنر زنی لوله فاضلاب رو لوله بازکن های شرکت لوله بازکنی ۲۴ به خوبی انجام میدن بدون ریخت و پاش و بدون کثیف کاری با فنر های تمیز مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب رو رفع میکنند👏👏👏

  • سلام ممنون از شما که شرکت لوله بازکنی 24 رو بابت خدمات لوله بازکنی شبانه روزی تهران انتخاب کردید

 • واقعا رضایت کامل دارم احسنت به شرکت لوله بازکنی ۲۴ بابت خدمات خوبتون همکارتون تشریف آوردن الهیه فنر زنی لوله فاضلاب تراس طبقه پنجم رو بسیار عالی با فنر متراژ بلند انجام دادند.

  • سلام ممنون از شما که شرکت لوله بازکنی 24 رو بابت خدمات فنر زنی لوله فاضلاب انتخاب کردید

  • سلام ممنون از شما که شرکت لوله بازکنی 24 رو بابت خدمات فنر زنی لوله فاضلاب انتخاب کردید

  • آقا شاهین عزیز ممنونیم بابت انتخاب گروه فنی لوله بازکنی 24 برای خدمات لوله بازکنی خیابان ستارخان تهران.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *