لوله بازکنی تهرانسر یکی از خدمات پر درخواست شرکت خدمات فنی رسولی لوله بازکنی 24 می باشد، ما خدمات لوله بازکنی تهرانسر را توسط لوله بازکن های خوش اخلاق و ماهر ارائه می دهیم. لوله بازکنی تهرانسر با سه شیفت فعال به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در تمامی روز های سال خدمات ارائه می دهیم. چاه بازکنی محله تهرانسر تهران را بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری و بدون معطلی وقت تضمینی با ضمانت فاکتور به مدت 15 دقیقه ایی سرویس دهی می دهیم.

لوله بازکنی تهرانسر

لوله بازکنی تهرانسر فوری 

لوله بازکنی تهرانسر یکی از خدمات ساختمانی نسبتا پرتقاضا بوده که افراد مختلف به دنبال دریافت آن هستند. این خدمت ساختمانی به روش های مختلفی انجام شده و عواملی بر هزینه آن تاثیرگذار هستند. خدمات ساختمانی از نظر تقاضا و ساعت ارائه به گونه ای هستند که هرساعتی از شبانه روز ممکن است نیاز به ارائه آنها باشد. به علاوه اینکه انجام امور لوله بازکنی تهرانسر به گونه ای است که می بایست به سلامت افراد و آسیب ندیدن لوله ها توجه داشت. اگر شما نیز به دنبال دریافت خدمات لوله بازکنی فوری تهران هستید تا انتها ما را همراهی کنید.

گرفتگی لوله فاضلاب چیست ؟!!!

لوله های فاضلاب بنا به دلایل مختلف ممکن است دچار ایجاد انسداد در مسیر های مختلف شوند. در این حالت آب و موادی که در آن جاری هستند امکان عبور از این انسداد و گرفتگی را ندارند. چنین شرایطی امور مختلفی را با مشکل مواجه می کند. مانند شستشو حمام و سرویس بهداشتی و همچنین آشپزخانه. اما نکته قابل توجه این است که نمی توان برطرف کردن چنین مشکلی را به تعویق انداخت. چرا که خرابی های گسترده تر در پی آسیب های جدی لوله های می تواند سبب هزینه های فراتر از هزینه های مالی شود. در بخش بعدی به شما خواهیم گفت که چه دلایلی ممکن است سبب ایجاد انسداد و گرفتگی در لوله ها شوند.

لوله بازکنی تهرانسر

علت گرفتگی لوله فاضلاب تهرانسر

به طور کلی علت انسداد لوله ها را می توان قرار گرفتن اشیا غیرقابل عبور از مجرای لوله دانست. که می تواند شامل موارد گوناگونی شود. خ0یلی از اوقات ممکن است تلفن همراه افراد هنگامی که افراد مشغول کار با آن هستند در چاه افتاده و مسیر لوله را مسدود کند. بسیاری از اوقات نیز تلمبار شدن دستمال های کاغذی سبب ایجاد انسداد در لوله های فاضلاب می شود. در مواقعی نیز گاها ذرات چربی سبب ایجاد انسداد در مجاری فاضلاب می شوند.

اما این ها تنها موارد قابل ذکر درباره انسداد لوله های فاضلاب نیستند. این لوله ها به علت رعایت نکردن اصول و قواعد صحیح لوله کشی نیز ممکن است دچار انسداد شوند. توجه نکردن به ویژگی های لوله و اتصال غیر اصولی آنها می تواند سبب انسداد لوله ها شود. به علاوه اینکه گاهی سفت شدن فضولات نیز می تواند منجر به انسداد لوله فاضلاب شود.

برخی مواقع نیز عوامل طبیعی دیگر می تواند مجاری عبور مواد را در لوله های فاضلاب دچار انسداد کند. خیلی اوقات ریشه درختان نیز در کمال تعجب سبب ایجاد چنین مشکلاتی می شوند.

لوله بازکنی تهرانسر

لوله بازکنی 24 ساعته تهرانسر

بروز مشکلات ساختمانی در هر ساعتی از شبانه روز ممکن است. این در حالی است که رفع مشکلات ساختمانی زیادی را نمی توان پشت گوش انداخت. به تعویث انداختن برطرف کردن مشکلات ساختمانی نتیجه اش می شود مشکلات بزرگ تر که ممکن است هزینه اش از شکل مالی فراتر برود. اما بسیاری از مشکلات ساختمانی در شرایطی رخ می دهند که در آن ساعات هیچ فردی خدمات خود را ارائه نمیدهد.
اما کارشناسان با تجربه ما با بهره گیری از بهترین تجهیزات برای رفع مشکلات گرفتگی لوله های فاضلاب شما خدمت شما خواهند رسید. کافیست با کارشناسان ما در اسرع وقت تماس گرفته تا در سریع ترین زمان خدمت شما رسند. در ادامه به بررسی روش های مختلف و قابل انجام درباره خدمات لوله بازکنی تهرانسر خواهیم پرداخت.

لوله بازکنی تهرانسر
روش های مختلف لوله بازکنی

شدت های مختلف گرفتگی لوله و نیز جایگاه ایجاد انسداد در لوله سبب می شود تا افراد برای رفع این مشکلات از روش ها و تجهیزات مختلف استفاده کنند. بسیاری از روش ها توسط خود فردی که شاهد این مشکلات هستند قابل اجرا هستند. اما برخی دیگر تجربه و تخصص بسیار را می طلبند. برای نمونه می توان از محلول سرکه و نمک و نیز آبجوش اشاره کرد. این موارد در بسیاری از موارد برای بازکردن فاضلاب آشپزخانه می توانند مفید باشند. اما در برخی از موارد این مواد کارساز نیستند.

عده ای دیگر از محلول های شناخته شده در این باره مانند محلول لوله بازکن و چاه بازکن استفاده می کنند. این محلول ها برای سلامت لوله ها بی خطر می باشند. استفاده از این موادد پیچیدگی آنچنانی ندارد و از سوی هر فردی قابل استفاده هستند. اما باز هم در مواقعی ممکن است این مواد قابل استفاده نباشند.

راه دیگر استفاده از تلمبه می باشد. تلمبه یک وسیله شناخته شده به هنگام مشاهده علائم انسداد مجاری فاضلاب می باشد. تلمبه با ایجاد یک مکش رو به بالا سبب می شود موادی که سبب بسته شدن لوله می شوند به بالا کشیده شوند. اما خیلی وقتها تلمبه هم نمی تواند کارساز باشد.

راه حل اخر استفاده از فنر های مخصوص لوله بازکنی تهرانسر می باشد. فنر ها به دو دسته برقی و نیز دستی تقسیم می شوند که تفاوت آنها در برخورداری از موتور الکتریکی می باشد. فنر برقی دارای حرکت دورانی بوده و همین آزادی عمل و حرکت سبب می شود تا نسبت به فنر دستی موفق تر عمل کند. فنر های دستی دارای حرکت طولی بوده که کارایی فنر های برقی را ندارند.

لوله بازکنی تهرانسر
هزینه خدمات لوله بازکنی تهرانسر

هزینه خدمات لوله بازکنی تهرانسر به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای نمونه از جمله عواملی که در خدمات لوله بازکنی تهرانسر هزینه را تعیین میکند نوسانات بازار می باشد. به علاوه اینکه تجهیزات به کار گرفته شده و نیز سختی کار بر قیمت لوله بازکنی تاثیرگذار می باشد. برای همین نمی توان به طور دقیق و بی توجه به برخی عوامل هزینه لوله بازکنی تهرانسر را تعیین کرد ولی اگر گرفتگی لوله ها شدید نباشید تقریبا قیمت لوله بازکنی تهرانسر مانند جدول زیر می باشد.

خدمت لوله بازکنی تهرانسر قیمت به تومان
رفع گرفتگی لوله فاضلاب از 1 تا 6 متر با دستگاه و فنر برقی تهرانسر 150،000
رفع گرفتگی لوله فاضلاب از 6 تا 12 متر با دستگاه و فنر برقی تهرانسر 250،000
رفع گرفتگی لوله فاضلاب از 12 تا 25 متر با دستگاه و فنر برقی تهرانسر 550،000
رفع گرفتگی لوله فاضلاب شهری با دستگاه ژنراتور فرقانی تا 30 متری با فنر سایز 28 1،300،000
بازدید یا کنسلی 100،000

البته که خدمات ما و ارائه آنها از سوی ما به گونه ای است که اولویت برای ما رضایت مشتری است تا صرفا انجام شدن خدمات و دریافت هزینه. به این منظور ما خود را موظف به رعایت کامل اصول بهداشتی می دانیم به گونه ای که پس از انجام عملیات لوله بازکنی تا تمیز نکردن کامل محل برطرف کردن گرفتگی لوله به هیچ وجه خبر از اتمام کار نمی دهیم.

برای اطلاع بیشتر درباره هزینه این خدمات می توانید در اسرع وقت با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید. کارشناسان ما به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما بوده و شما در جریان اخرین قیمت های خدمات خود می گذارند.

محدوده لوله بازکنی تهرانسر با فنر برقی

لوله بازکنی تهرانسر شمالی ، لوله بازکنی بلوار گلها تهرانسر ، چاه بازکنی بلوار تهرانسر ، فنر زنی لوله فاضلاب شهرک پاسداران تهرانسر ، سیم زدن لوله فاضلاب تهرانسر مرکزی ، لوله بازکن در بلوار شاهد تهرانسر ، رفع گرفتگی لوله فاضلاب با فنر برقی بلوار مالک اشتر تهرانسر ، باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب با فنر  برقی بلوار یاس تهرانسر ، لوله بازکنی تهرانسر شرقی ، لوله بازکنی مسکن ویژه تهرانسر ، چاه بازکنی شهرک دریا تهرانسر ، لوله بازکنی بلوار لاله تهرانسر ، لوله بازکنی خیابان صدف تهرانسر ، لوله بازکنی خیابان مروارید تهرانسر.

دیگر مناطق لوله بازکنی 24 غرب تهران کجاست؟!!!

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 7 میانگین: 5]

13 پاسخ

  1. سلام مشکل گرفتگی لوله لباسشویی در خیابان لاله تهرانسر داشتیم که با شما تماس گرفتیم همکاراتون اومدن خیلی سریع انصافا بدون اینکه آشپزخونه رو کثیف کنن مشکل گرفتگی رو رفع کردن .
    رضایت کامل بابت رعایت کردن پروتکل های بهداشتی و کار بسیار خوبشون ممنونم

  2. منم از شهرک پاسداران امروز تماس گرفتم فاضلاب از کفشور آشپزخانه بالا میزد که همکارتون زحمت کشیدن فنر زدن لوله باز شد کارشون تمیز بود ممنونم

  3. لوله بازکنی تهرانسر بلوار یاس توسط لوله بازکن های شرکت لوله بازکنی ۲۴ بسیار عالی انجام شد. فنر زنی لوله فاضلاب سینک ظرفشویی بسیار عالی بدون ایجاد کثیف کاری انجام شد 👏👏👏🙏

    1. سلام ممنون از شما که شرکت لوله بازکنی 24 رو بابت لوله بازکنی تهرانسر انتخاب کردید

  4. بسیار عالی بود ممنونم از شرکت لوله بازکنی ۲۴ بابت سرویس دهی خوب خدمات لوله بازکنی تهرانسر 👏👏👏

    1. سلام ممنون از شما که شرکت لوله بازکنی 24 رو بابت لوله بازکنی تهرانسر انتخاب کردید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.