لوله بازکنی سعادت آباد را در سریع ترین زمان و با مناسب ترین قیمت از ما بخواهید. شرکت ما با بهره گیری از بهترین و باتجربه ترین افراد در زمینه رفع مشکلات لوله های فاضلاب آماده است تا به شما بهترین و باکیفیت ترین خدمات لوله بازکنی سعادت آباد تهران را ارائه دهد. همکاران ما با به کارگیری بهترین و مناسب ترین تجهیزات چاه بازکنی سعادت آباد به طور کاملا تخصصی و در نهایت کیفیت مشکلات لوله های فاضلاب شما را برطرف خواهند کرد. فقط کافیست با ما تماس بگیرید و آدرس خد را در منطقه سعادت آباد با ما در میان بگذارید. نکته دارای اهمیت برای ما به عنوان خدمت گذاران شما اولویت قراردادن رفع مشکلات لوله فاضلاب منزل شما نسبت به دریافت هزینه است. 

لوله بازکنی سعادت آباد

خدمات لوله بازکنی سعادت آباد در سریع ترین زمان

بسیاری از افراد ممکن است از بدقولی برخی از افراد شاغل در زمینه خدمات ساختمانی دلخور باشند. چرا که بی توجهی به تعمیر برخی از خرابی های ساختمان ممکن است نتیجه اش خرابی های بسیار گسترده باشد. اما کارشناسان ما بااهمیت دادن کامل به وقت شما و مهم دانستن خواسته شما در سریع ترین زمان خدمت شما خواهند رسید. فقط کافی است تا به محض مشاهده علائم گرفتگی لوله های فاضلاب با ما تماس حاصل فرمایید. 

خدمات 24 ساعته لوله بازکنی در محله سعادت آباد

در هر ساعتی از شبانه روز ممکن است عوامل مسدود کننده لوله های فاضلاب سبب ایجاد انسداد در لوله های فاضلاب شوند. این مورد سبب نگرانی شما می شود اما دیگر نیازی نیست نگران نباشید. چرا که همه همکاران ما اماده خدمات رسانی به شما درباره خدمات لوله بازکنی سعادت آباد تهران می باشند. فقط کافیست است تا با ما تماس بگیرید. در سریع ترین زمان خدمت شما خواهیم رسید و شما را از نگرانی خرابی های گسترده تر در پی به تعویق افتادن انجام خدمات ساختمانی خارج خواهیم کرد.

لوله بازکنی سعادت آباد

خدمات همه روزه لوله بازکنی سعادت آباد 

فرقی نمی کند در چه روزی مشکل انسداد در لوله های فاضلاب منزل شما ایجاد شده است. ممکن است اصلا در یک روز تعطیل که دیگر مشاغل خدماتی ارائه نمی دهند شاهد ایجاد انسداد در لوله های فاضلاب خود باشید. اما ما نمی خواهیم شما نگران مشکلات انسداد لوله های فاضلاب خود بیش از اندازه باشید. برای همین در هر روزی از سال چنانچه علائم گرفتگی لوله را در هر قسمتی از ساختمان دیدید فقط کافی است تا لوله بازکنی 24 تماس بگیرید. همکاران ما در سریع ترین زمان خدمت شما خواهند رسید. با بهترین و به روز ترین و کارامدترین تجهیزات و افراد متخصص مشکل لوله های فاضلاب شما را به راحتی برطرف خواهیم کرد. 

ما بهترین گزینه برای خدمت رسانی به شما در زمینه لوله بازکنی سعادت آباد هستیم.

ممکن است با دیدن تیتر این بخش برایتان سوال پیش بیاید که چرا ما خود را بهترین گزینه برای خدمت رسانی به شما می دانیم. در زیر برای اثبات این ادعای خود دلایل خود را شرح داده ایم:

مجموعه لوله بازکنی 24 در زمینه لوله بازکنی سعادت آباد به دلیل بهره گیری از مجرب ترین و متخصص ترین افراد برای خدمات لوله بازکنی بسیار توانمند می باشد. به گونه ای که برطرف کردن گرفتگی لوله های فاضلاب منزل شما در سریع ترین زمان انجام شده و شما را تا مدتها از دریافت این خدمات بی نیاز خواهیم کرد. 

در مجموعه ما برای بازکردن گرفتگی های لوله های فاضلاب بهترین و به روز ترین تجهیزات لوله بازکنی استفاده می شود. تجهیزاتی که بازکردن لوله ها را بسیار آسان کرده و زمان انجام این امر را بسیار کاهش می دهد. البته که استفاده از تجهیزات تخصصی نیاز به تجربه دارد و نمی توان از هر فردی با هر تجربه کمی استفاده کرد. 

خوش قول بودن و سریع رسیدن به مقصد برای انجام خدمات لوله بازکنی دیگر علت تمایز ما نسبت به سایرین می باشد. بسیاری از افراد درباره بد قول بودن بسیاری افراد شاغل در خدمات ساختمانی گله می کنند. اما همکاران ما به محض دریافت تماس از سوی شما خدمت شما خواهند رسید و مشکلات مربوط به فاضلاب منزل شما را برطرف خواهند کرد. به گونه ای که نگرانی شما درباره انسداد لوله های فاضلاب کمترین زمان ممکن را طول خواهد کشید.

لوله بازکنی ارزان سعادت آباد

هزینه مناسب خدمات لوله بازکنی سعادت اباد سبب شده است تا ما خود را یکی از مناسب ترین گزینه ارائه خدمات لوله بازکنی بدانیم. البته که مناسب بودن این هزینه را می بایست نسبت به کیفیت انجام کار سنجید. خواهید دید که کیفیت انجام امور ساختمانی مربوط به فاضلاب نسبت به هزینه دریافتی از سوی ما بسیار بالاست. 

وجدان کاری نیز برای ما اصلی بسیار مهم است. بسیاری از افراد به جای آنکه رضایت مشتری را خواستار باشند پول را خواستارند. به گونه ای که به شوق دریافت پول با کمترین کیفیت ممکن خدمات را ارائه می دهند. اما همکاران ما وجدان کاری را با جدیت در دستور کار قرار داده و انجام کار را در اولویت بالاتری نسبت به دریافت هزینه قرار میدهند. آن هم انجام کار با نهایت کیفیت.

رعایت کامل پروتکل های بهداشتی وظیفه ماست. ما نمی خواهیم جواب اعتماد شما را با عدم رعایت پروتکل های بهداشتی بدهیم. بلکه حفظ سلامت مشتریان ما برای ما مهم ترین چیز می باشد. پس از بابت رعایت دستور العمل های بهداشتی نگرانی نداشته باشید. همکاران ما با استفاده از ماسک و سایر لوازم بهداشتی به خوبی اصول بهداشتی شخصی را به هنگام انجام امور در دستور کار قرار میدهند.

ما خود را تنها به رفع گرفتگی لوله های فاضلاب در ساختمان شما موظف نمی دانیم. بلکه تمیزی محل رفع گرفتگی را وظیفه خود می دانیم. پس از بابت کثیف شدن محیط به هیچ وجه نگرانی نداشته باشید و نیازی به تمیزی و از بین بردن آلودگی ها پس از رفتن ما نخواهید داشت.

لوله بازکنی سعادت آباد

چرا لوله های فاضلاب دچار انسداد می شوند؟ 

موارد مختلفی را می توان از عوامل موثر بر گرفتگی لوله ها برشمرد. اما برخی عوامل بیشتر از دیگر عوامل دارای تاثیر می باشند. در ادامه به بررسی چند عامل پرتکرار در گرفتگی لوله های فاضلاب اشاره خواهیم کرد:

یکی از عواملی که سبب ایجاد انسداد به ویژه در فاضلاب حمام می شود کلافه های مو می باشند. افراد وقتی در حمام اقدام به اصلاح موهای خود می کنند ممکن است با بی احتیاطی کاملا اشکار موهای کوتاه شده را در چاه رها کنند. اما این عامل یکی از پرتکرار ترین عوامل ایجاد انسداد در لوله های فاضلاب می باشد. 

از دیگر عوامل ایجاد کننده انسداد در لوله های فاضلاب بازهم در حمام ذرات صابون می باشد. پس در هنگام استفاده از حمام به این مرد توجه داشته باشید. 

دیگر عامل ایجاد کننده انسداد در لوله های فاضلاب که در سرویس های بهداشتی به کرات دیده می شود دستمال های کاغذی هستند. افراد پس از استفاده از سرویس بهداشتی از دستمال های کاغذی استفاده کرده و پس از انداختن آنها در سطل زباله آنها را در سرویس بهداشتی و چاه آن رها می کنند. این دستمال ها پس از مدتی توده هایی تشکیل می دهند که سبب ایجاد انسداد در لوله های فاضلاب می شوند.  پس اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که در سرویس بهداشتی از دستمال کاغذی استفاده می کنید به این مهم توجه داشته باشید.

دلیل گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه

بعضی از عوامل نیز ممکن است سبب ایجاد گرفتگی در لوله های فاضلاب آشپزخانه شوند. برای نمونه می توان به تفاله های چای اشاره کرد. افراد برای شستن قوری چای به سینک ظرفشویی مراجعه می کنند. اما برخی از افراد با احتیاطی تفاله های چای را کاملا در سینک ظرفشویی تخلیه می کنند که این مورد انسداد لوله های فاضلاب را در پی دارد. 

در سرویس های بهداشتی سفت شدن فضولات هم پس از چندی سبب ایجاد انسداد در لوله های فاضلاب خواهند شد. 

در برخی از ساختمان ها افراد مشغول بنایی ممکن است باشند و توجهی به سقوط مصالح در سرویس بهداشتی نداشته باشند. برای نمونه می توان به گچ و سیمان و بتن اشاره کرد. اگر در خانه خود و در سرویس بهداشتی مشغول بنایی هستید یادتان باشد که مانع از سقوط مصالح در چاه شوید. 

حتی برخی از افراد پس از رنگ کاری در سرویس بهداشتی و یا حمام ممکن است قلم های خود را در سرویس بهداشتی و یا حمام بشورند. این در حالی است که اگر ذرات رنگ سفت شوند و توده ای در لوله های فاضلاب شکل دهند ایجاد انسداد در لوله های فاضلاب اجتناب ناپذیر است. 

سقوط اشیا خارجی در سرویس بهداشتی

سقوط اشیا خارجی در لوله های فاضلاب هم از اصلی ترین عوامل ایجاد انسداد در لوله های فاضلاب به شمار می روند. بسیاری از افراد در سرویس بهداشتی ممکن است با تلفن همراه کار کنند. در صورتی که تلفن همراه در چاه سقوط کند به راحتی می تواند فاضلاب را مسدود کند.

چنانچه در سرویس بهداشتی اشیا خارجی که ممکن است قیمتی باشند سقوط کنند فاضلاب به راحتی مسدود خواهد شد. در چنین شرایطی چنانچه شی قیمتی مدت زمان زیادی در چاه بماند هم احتمال خرابی اش افزایش می یابد و هم انسداد و عدم عبور مواد در لوله های فاضلاب ممکن است سبب خراب شدن لوله های فاضلاب شود. برای همین به محض سقوط شی در سرویس بهداشتی تلاش کنید آن را خارج کنید. اما اگر دیدید نمی توانید شی خارجی را خارج کنید در اولین فرصت با ما تماس بگیرید. همکاران ما در سریع ترین زمان هم شی خارجی را نجات داده و هم فاضلاب و لوله هایش را از خرابی های گسترده تر نجات خواهد داد.

لوله بازکنی سعادت آباد

روش های از بین بردن گرفتگی لوله های فاضلاب کدامند؟

در بازکردن لوله های فاضلاب می توان از روش های مختلفی استفاده کرد. این مورد بستگی دارد به اینکه شدت گرفتگی لوله های فاضلاب و سختی بازشدن آن چقدر باشد. برای نمونه بسیاری از اوقات ممکن است استفاده از تلمبه سبب بازشدن لوله شود. به ویژه در فاضلاب آشپزخانه ممکن است این روش جواب دهد. اما گرفتگی های شدید تر ممکن است تجهیزات پیشرفته تری را بطلبد. 

ممکن است استفاده از محلول چاه بازکن نیز برای بازکردن طیفی وسیع از انواع گرفتگی های لوله جواب بدهد. حتی بسیاری از افراد ممکن است استفاده از تلمبه و نیز محلول لوله بازکن را مشترکا در دستور کار قرار دهند. 

رفع گرفتگی لوله فاضلاب را با اسید رفع کنیم ؟

در برخی موارد هم افراد اقدام به ریختن اسید در لوله های فاضلاب می کنند. پیشنهاد ما به شما این است که به هیچ عنوان از اسید برای بازکردن گرفتگی لوله های فاضلاب استفاده نکنید. استفاده از اسید برای بازکردن لوله شاید در اولین نگاه سبب از بین رفتن گرفتگی شود. اما این را بدانید که خاصیت خورندگی اسید سبب خواهد شد تا لوله های فاضلاب آسیب های جدی ببینند. این اسیب های جدی نتیجه اش این خواهد شد که پس از مدتی نم گرفتگی در ساختمان پدیدار شود. پس به هیچ عنوان از اسید برای بازکردن لوله های فاضلاب استفاده نکنید. 

رفع گرفتگی راه آب فاضلاب در سعادت آباد با فشار هوا

یکی از بهترین روش ها برای بازکردن لوله های فاضلاب استفاده از دستگاه فشار هوا می باشد. دستگاه فشار هوا که به پمپ فشار هوا نیز شهرت دارد برای بازکردن بسیاری از انواع گرفتگی های لوله های فاضلاب کارامد می باشد. برای استفاده از این دستگاه ابتدا تمامی ورودی ها را به جز ورودی دارای انسداد مسدود کنید و سپس اقدام به استفاده از این دستگاه کنید. 

اما می توان بهترین و کارامد ترین روش برای بازکردن گرفتگی موجود در لوله های فاضلاب را استفاده از فنر های مخصوص لوله بازکنی سعادت آباد دانست. این فنر ها توانایی بسیار خوبی برای بازکردن لوله های فاضلاب دارند اما استفاده از این فنر ها نیاز به داشتن تجربه و تخصص دارند. این فنر ها دارای دو نوع می باشند. برخی از فنر ها دارای موتور الکتریکی می باشند و فنر برقی نام دارند. برخی دیگر از انواع فنر نوع دستی نام دارند و همانطور که از اسمشان پیداست با نیروی دست کار میکنند.

فنر های دستی به خوبی فنر های برقی کار نمی کنند. این فنر ها برخلاف فنر های برقی دارای توانایی حرکت تنها در یک جهت هستند. فنر های برقی به خوبی در تمامی جهات حرکت کرده و خواهند توانست تا گرفتگی های لوله فاضلاب منزل شما را برطرف کنند. به منظور رفع گرفتگی لوله های فاضلاب ساختمان خود می توانید در سریع ترین زمان با ما تماس گرفته و  پس از مطرح کردن آدرس خود ما به سرعت شما را خواهیم دریافت. پس با ما تماس بگیرید. 

 محدوده ارائه خدمات لوله بازکنی 24 در سعادت آباد تهران

کوی فراز، شهرک مخابرات، مجتمع فرهنگی شهرک بوعلی، مجتمع مسکونی نگین فراز، میدان بوعلی، بلوار پیام، بلوار پاکنژاد، بلوار جوریکی، خیابان حسینی، خیابان بهاران، خیابان شکوفه، خیابان سرو غربی، خیابان صدف، خیابان یکم جمشیدی .

خیابان لاله، خیابان شاهد، بلوار ذبیحی، خیابان بیدار غرب، خیابان لادن شرقی، خیابان مروارید، بلوار سعادت آباد، خیابان یعقوبی هشتم، خیابان کنی فرد دهم، خیابان بهزاد، میدان کاج، بلوار بهزاد شمالی، خیابان گلستان، خیابان مجد، خیابان ارغوان .

میدان فرهنگ، بلوار 24 متری سعادت آباد، خیابان سوری، شهرک آتی ساز، خیابان شقایق، خیابان جعفری نژاد، خیابان باغ، خیابان دشت بهشت، خیابان نسیم، خیابان نسترن، خیابان نامی، خیابان یاشا، خیابان آسمان ها، میدان کتاب، بلوار کوهستان .

بلوار فرحزادی، خیابان صراف ها، خیابان علامه، خیابان ریاضی بخشایش، خیابان درختی، خیابان پامچال، خیابان پویش (بهرود)، خیابان پرورش (مخابرات)، بلوار دریا .

بلوار شهید حافظی، بلوار امام زاده، بلوار پژوهش، بلوار پرواز، بلوار آتش‌نشانی، بلوار مطهری و بلوار پرورش ، کوچه نارون، کوچه یکم، کوچه دوم، کوچه اشکان، کوچه رز، کوچه سعیدی، کوچه شقایق، کوچه صدیقی، کوچه بامداد، کوچه ساعد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 3.7]

28 پاسخ

 1. سلام آقای رسولی دیروز که بارون می بارید آب از آشپزخانه ما همینطوری داشت بالا میزد که خانومم با شما تماس گرفت خیلی سریع نیرو فرستادید مشکل و حل کرد خیلی ممنون واقعا اگه دیر میرسیدن زندگی منو آب بر میداشت.

 2. سلام آقای رسولی پلاک گردنبند من داخل چاه توالت افتاد من اصلا اطلاعی نداشتم که ابزاری باشه که اونو بیرون بیاره تا اینکه تو گوگل سرچ کردم و با سایت شما آشنا شدم بعد از تماسی که با شعبه شما داشتم و نیرویی که فرستادید در مدت زمان ۱۵ دقیقه ایی پلاک رو بیرون آوردن و بعد از شستشو و ضد عفونی تحویل بنده دادن .بازم تشکر فراوان از خدمات خوبتون خواستم اطلاع رسانی بشه.❤️🌹

 3. سلام آقای رسولی .چند روز پیش لوله فاضلاب آشپزخانه ما گرفته بود و خیابان سرو هستم با شما تماس گرفتم لوله بازکن فرستادید مشکل مارو خیلی تمیز انجام داد. ممنون از خدمات خوبتون

 4. سلام و خسته نباشید من ساکن خیابان دشت بهشت سعادت آباد هستم از خدمات لوله بازکنی شما استفاده کردیم و لوله بازکنی که فرستادید نکات بهداشتی رو به خوبی رعایت کرد.

 5. سلام لوله بازکنی که جهت فنرزنی لوله فاضلاب توالت فرنگی به بلوار پاکنژاد اعزام کردید واقعا کاربلد بودن بدون اینکه به سرویس آسیب برسونن خیلی عالی مشکل رو رفع کردن. خیلی ممنون 🌹❤️❤️❤️

 6. خدمات لوله بازکنی خوبی دارید. برای رفع گرفتگی لوله پارکینگ استفاده کردیم راضی هستیم ❤👌

 7. آقا رسولی دمت گرم بابت مجموعه خوبتون . لوله بازکنی سعادت آباد واقعا تمیز و فوری انجام شد

 8. سلام از بلوار پاکنژاد امروز تماس گرفتم ترس از کثیف کاری حین لوله بازکنی داشتم همکارتون قول دادن بدون کثیف کاری مشکل گرفتگی راه آب فاضلاب رو انجام بدن
  دو نفر نیرو اومدن یکی از همکاراتون با دستگاه فنر رو داخل لوله به حرکت درآوردن و اون یکی همکارتون هم سر فنر رو نگه داشتن که فنر به وسایل آشپزخونه برخورد نداشته باشه تقریبا بعد از ۱۰ دقیقه گرفتگی رفع شد
  ممنونم از سرویس دهی خوبتون واقعا تمیز و سریع انجام شد خدا خیرتون بده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.