لوله بازکنی غرب تهران

ساکنین محترم منطقه غرب تهران در صورت بروز هرگونه مشکلی در سیستم لوله فاضلاب ساختمان و نیاز به رفع این مشکل  لوله بازکنی 24 در غرب تهران در دسترس شما عزیزان و اهالی محترم در کل محله های این منطقه می باشد. نیروی متخصص ما آماده خدمت‌ رسانی در کلیه خدمات مورد نیاز شما در این حوزه می‌باشد. نیروهای اعزامی ما دارای مهارت و دانش کافی در این زمینه هستند، و شما می توانید با اطمینان خاطر رفع مشکل را به شعبه لوله بازکنی غرب تهران بسپارید.

شماره تماس شعبه لوله بازکنی غرب تهران 021-44175400
شماره تماس لوله بازکن در غرب تهران 0912-1875976
ساعت کاری ما 24 ساعته 7 روز هفته
ضمانت باز کردن گرفتگی لوله چیست؟ تحویل لوله باز شده با ضمانت فاکتور

ما بدون صدمه‌ زدن به لوله های فاضلاب و با رعایت نکات بهداشت کار و همچنین در مدت زمان کوتاهی بوسیله روش های مختلف و دستگاه ها و ابزارآلات مناسب اقدام به برطرف کردن مشکل خواهیم کرد. گاهی ممکن است این گرفتگی به حدی شدید باشدکه باعث اختلال در زندگی شما شود. در صورت بروز این مشکل از استفاده از مواد شیمیایی و اسید های لوله بازکنی اجتناب کنید. و در اسرع وقت از متخصصین شعبه لوله بازکنی غرب تهران کمک بگیرید.

به این نکته توجه داشته باشید، که حتما از مراکز معتبر جهت گرفتن کلیه خدمات فنی در این حوزه یاری بطلبید. زیرا برخی افراد شیاد و سودجو که در هیچ زمینه‌ای صلاحیت ندارند و وارد این حوزه کاری شده اند ممکن است. باعث بروز مشکلات متعددی از جمله تکرار این خدمات به دلیل بی کیفیت بودن سرویس قبلی و یا تحمیل هزینه به شما گردند.

در صورت بروز هرگونه گرفتگی در لوله کف شور حمام، کف شور پارکینیگ، تراس و حیاط خلوت، انسداد لوله فاضلاب ماشین لباسشویی و ظرفشویی، سینک و کف شور آشپزخانه و انسداد ناودان و کف شور تخلیه آب در پشت بام، ورود مواد زائد به لوله کف‌شور پارکینگ، و گرفتگی لوله‌های اصلی رایزر، و همچنین سقوط اجسام به درون لوله‌های فاضلاب توالت‌های فرنگی و ایرانی و موارد دیگر در این زمینه آماده خدمت رسانی لوله بازکنی غرب تهران شبانه روزی و فوری در طول ایام هفته و روزهای تعطیل شما عزیزان هستیم.

لوله بازکنی غرب تهران | لوله بازکنی 24

انواع دستگاه و روش های لوله بازکنی غرب تهران

به دلیل این که گرفتگی ها در مکان های مختلف و با شدت های متفاوت بروز می‌کند. و جهت رفع این گرفتگی ها نیاز به روش ها و ابزارآلات خاص می‌باشد. ما در شعبه لوله بازکنی غرب تهران بعد از تماس شما و گرفتن اطلاعات کامل با همراه داشتن ابزار مناسب عازم محل مورد نظر می شویم و اقدام به رفع آن می‌نماییم. در ادامه به انواع دستگاه ها و روش ها اشاره می‌کنیم:

 1.  دستگاه فنرزنی برقی که توسط یک ژنراتور الکتریک کار می‌کند، در این روش فنر بوسیله ژنراتور برقی با ایجاد لرزش باعث گشایش گرفتگی در انواع لوله‌های فاضلاب می‌گردد. این روش یکی از بهترین و پرکاربردترین ابزار در خدمات لوله بازکنی غرب تهران است.
 2. دستگاه پمپ لوله بازکنی غرب تهران که در این روش با فشار آبی که با شدت بالا وارد لوله می‌شود گرفتگی لوله فاضلاب برطرف می‌گردد.
 3. دستگاه کمپرسور تراکم هوا که این روش در گرفتگی‌های خیلی سخت کاربرد دارد. که با فشار هوای متراکم و شدید که وارد لوله می‌گردد کمک به رفع انسداد در لوله‌های  فاضلاب می‌شود.

خدمات لوله بازکنی و فنرزنی غرب تهران 24 ساعته

خدماتی که توسط نیروهای متخصص در گروه فنی لوله بازکنی 24 به شما اهالی محترم ساکن در منطقه غرب تهران، در تمام طول شب و روز و ایام تعطیل و در کمترین زمان ارائه می‌شود. که شامل کلیه خدمات مورد نیاز شما عزیزان در این حوزه است. در اینجا به تعدادی از آنها اشاره کرده‌ایم:

 • برطرف کردن بوی بد فاضلاب در غرب تهران 
 • رفع گرفتگی و فنر زنی لوله فاضلاب و سینک آشپزخانه در غرب تهران
 • لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله فاضلاب توالت ایرانی و فرنگی در غرب تهران
 • لوله بازکنی و فنر زنی کف‌شور حمام، پارکینگ، تراس، حیاط خلوت در غرب تهران
 • رفع گرفتگی لوله بازکنی ناودان و کف‌شور پشت بام در غرب تهران
 • فنرزنی و لوله بازکنی لوله‌ های سخت در جنس‌های مختلف در غرب تهران
 • بیرون آوردن اشیاءاز درون لوله فاضلاب ساختمان در غرب تهران
 • تشخیص و رفع ترکیدگی انواع لوله در غرب تهران

در صورت بروز هر کدام از این موراد با یک تماس از کلیه خدمات فنی ما در این حوزه برخوردار گردید. بعد از اولین تماس شما ما در کمتر از 20 دقیقه در هر کجای شهر تهران در کنار شما عزیزان خواهیم بود.

لوله بازکنی غرب تهران | لوله بازکنی 24

قیمت فنرزنی لوله بازکنی غرب تهران

تعیین قیمت کلیه خدمات لوله بازکنی غرب تهران و فنرزنی به عوامل مختلفی بستگی دارد، هزینه قطعی این موارد بعد از بررسی دقیق و گرفتن اطلاعات کامل از مشتری و پس از انجام کار اعلام می‌گردد. در ادامه به تعدای از این موارد اشاره خواهیم کرد:

 • محل گرفتگی لوله فاضلاب
 • علل گرفتگی لوله فاضلاب
 • نیاز به کندن محل گرفتگی
 • روش استفاده شده در لوله بازکنی
 • دستگاه بکار رفته در لوله بازکنی
 • متراژ لوله فاضلاب گرفته
 • شدت گرفتگی لوله فاضلاب

این موارد تعدادی از فاکتورهای موثر در برآورد هزینه لوله بازکنی غرب تهران و کلیه خدمات فنر زنی لوله فاضلاب است. در صورت بروز هرکدام از این مشکلات شما عزیزان می‌توانید با یک تماس از خدمات ما برخوردار گردید. 

علت گرفتگی لوله های فاضلاب در غرب تهران

علت‌های مختلفی می تواند سبب گرفتگی لوله های فاضلاب خانگی، اداری و صنعتی شود. از مهمترین مواردی که سبب گرفتگی در لوله ها می‌شود، وجود رسوبات مختلف از جمله چرب، ریختن قیر در زمان قیرگونی محل، ورود سیمان در زمان ساخت و ساز و یا در برخی موارد سقوط اشیاء به داخل لوله فاضلاب چاه است.

که این اتفاقات به دلیل بی‌احتیاطی افراد ساکن در محل بروز می‌کند، و این موارد ممکن است شامل افتادن گوشی موبایل و یا زیورآلات ارزشمند مانند گردنبند، انگشتر و ساعت به درون چاه توالت فرنگی و ایرانی باشد. و یا در برخی موارد افتادن صابون و یا گیرکردن مو و رسوبات صابون در کفشور حمام، در صورت بروز هرکدام از این موارد شما می‌توانید با شعبه لوله بازکنی غرب تهران در تماس باشید تا با اعزام سریع نیرو اقدام به رفع این مشکل شود.

لوله بازکنی غرب تهران | لوله بازکنی 24

مناطق تحت پوشش شعبه لوله بازکنی غرب تهران

لوله بازکنی 24 آماده ارائه خدمات لوله بازکنی غرب تهران می‌باشد. محله های تحت پوشش ما در نماینگی لوله بازکنی منطقه 5 تهران شامل این مناطق می‌باشند:

پونک، ستارخان، آریاشهر، جنت آباد، شهر‌زیبا، شهران، طرشت، گیشا، شهرک اکباتان، لوله بازکنی میدان آزادی، بلوار فردوس، شهرک ژاندارمری، دریان نو، لوله بازکنی شهرک آزادی، شهرک انصار، آیت الله کاشانی، شهرک کوهسار، کوی سازمان برنامه، لوله بازکنی باغ فیض، جنت آباد، حصارک، ورآورد، کن، تهرانسر، چیتگر، صادقیه، شهرک غرب و … .

لوله بازکنی غرب تهران | لوله بازکنی 24

باز کردن گرفتگی لوله های سخت غرب تهران

در برخی موارد گرفتگی به دلایل خاصی بروز می‌کند. و تا حدی برطرف کردن آن سخت می‌شود، و نیاز به دستگاه‌های پرقدرت‌تر ، خدمات ویژه و کار زیاد است تا این مشکل به صورت کاملا اصولی برطرف شود. نیروهای ما با مهارت بالا و دانش لازم در این زمینه بدون کوچکترین صدمه‌ای به سیستم لوله‌کشی شما با ابزارآلات قدرتمند اقدام به رفع گرفتگی می‌کنند. این گرفتگی‌های سخت شامل موارد زیر است:

 • رفع گرفتگی لوله های چدنی در غرب تهران
 • برطرف کردن گرفتگی لوله با سیمان در غرب تهران
 • رفع گرفتگی لوله با ریشه درختان در غرب تهران
 • برطرف کردن گرفتگی لوله با سیمان سفید در غرب تهران
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب با گچ در غرب تهران
 • باز کردن گرفتگی لوله با قیر در غرب تهران
 • خدمات بازکردن گرفتگی لوله با شن و ماسه در غرب تهران
 • بازکردن گرفتگی لوله براثر رسوب در غرب تهران
 • رفع گرفتگی لوله براثر افتادن اشیا در غرب تهران

بکارگیری به‌روزترین تجهیزات لوله بازکنی توسط گروه فنی لوله بازکنی ۲۴ یک جهت انجام خدمات مربوط به انواع گرفتگی در لوله بازکنی غرب تهران در طول 24 ساعت شبانه روز و ایام تعطیل همراه شماست.

لوله بازکنی غرب تهران | لوله بازکنی 24

خارج کردن اشیاء از سرویس بهداشتی غرب تهران 100% تضمینی

یکی از اتفاقات بسیار شایع در که سبب گرفتگی و انسداد لوله‌های فاضلاب می‌گردد، سقوط اشیاء به درون لوله های فاضلاب توالت های فرنگی و ایرانی است. در موقع روبرو شدن با یان مورد و نیاز به خدمات لوله بازکنی می‌توانید از مراکز معتبر خدمات لوله بازکنی و گروه فنی لوله بازکنی ۲۴ درخواست اعزام نیرو نمایید. متخصصین ما در کمتر از 30 دقیقه در لوله بازکنی غرب تهران جهت خارج کردن اشیاء از درون چاه همراه خواهند شد.

لوله بازکنی غرب تهران | لوله بازکنی 24

لوله بازکنی سینک و کف شور آشپزخانه غرب تهران

آشپزخانه یکی از مکان های مهم و پرکاربرد در ساختمان است. در بیشتر موارد گرفتگی های لوله فاضلاب دراین ناحیه بروز می‌کند، که علت آن میتواند استفاده 24 ساعته در زمینه شستشوی ظروف، و مواد خوراکی در این محل باشد. زیرا چربی های موجود بر روی ظروف بعد از شستشو وارد لوله فاضلاب زیر سینک می‌شود. و در دراز مدت با ایجاد رسوبات در دیواره لوله سینک سبب گرفتگی می‌گردد.

یا گاهی به دلیل ورود مواد زائد و اضافه مواد خوراکی این مشکل بروز می‌کند، شما عزیزان ساکن در این منطقه در صورت بروز هرگونه مشکل در این ناحیه از منزل خود می‌توانید با تماس با شعبه لوله بازکنی غرب تهران جهت دریافت کلیه خدمات مربوط به این حوزه هماهنگ شوید ما در کمترین زمان در کنار شما خواهیم بود.

لوله بازکنی غرب تهران | لوله بازکنی 24
لوله بازکنی غرب تهران

لوله بازکنی و فنر زنی فاضلاب حمام غرب تهران

در برخی موارد هنگام استحمام ممکن است، صابون و یا مواد مورد استفاده دیگر در حمام به داخل کف شور و لوله تخلیه آب موجود در کف حمام سقوط کند. و شما شخصا قادر به خارج کردن آن نباشید، و نیاز به کمک از افراد و دستگاه های مناسب جهت تخلیه آن داشته باشید. شما اهالی محترم در لوله بازکنی غرب تهران در صورت بروز این اتفاق می‌توانید با یک تماس از خدمات ما در این زمینه برخوردار گردید.

لوله بازکنی غرب تهران | لوله بازکنی 24

بازکردن لوله فاضلاب و ناودان پشت بام غرب تهران

پشت بام یکی از محل های کم‌تردد در ساختمان است. که به دلیل بارش باران و برف و جاری شدن آب به همراه مواد زائد موجود بر روی آن ممکن است، گرفتگی در لوله های ناودان و کف شور آن رخ دهد. در صورت بروز این مورد و متوجه شدن در اسرع وقت اقدام به برطرف کردن آن نمایید.

زیرا عدم توجه به این موضوع در درازمدت می‌تواند به سقف و ساختمان آسیب جدی وارد کند، و شما را متحمل هزینه سنگین بنایی و ایزوگام کند در صورت بروز هرگونه گرفتگی در این ناحیه از شعبه لوله بازکنی غرب تهران جهت رفع آن کمک بخواهید.

لوله بازکنی غرب تهران | لوله بازکنی 24
لوله بازکنی غرب تهران

رفع گرفتگی کف شور پارکینگ و تراس و حیاط خلوت غرب تهران

پارکینگ یکی از محل های پرتردد در ساختمان است، و به دلیل عبور مرور اتومیبل های ساکنین و ورود انواع آلودگی‌ها و مواد زائد توسط لاستیک های خودرو و ورود این مواد به درون لوله فاضلاب می‌تواند سبب انسداد شود. در برخی موارد ورود شاخ و برگ درختان و یا اشیاء براثر بی توجهی این مشکل در این قسمت بروز کند. در صورت بروز این اتفاق و نیاز به لوله بازکنی غرب تهران حتما از افراد باتجربه در این حوزه کمک بخواهید.

تشخیص ترکیدگی لوله غرب تهران 100% تضمینی

یکی دیگر از مشکلات شایع در منازل و ادارات ترکیدگی انواع لوله‌های آب و فاضلاب است. که بروز این اتفاق می تواند زندگی روزانه ما را با اختلال مواجه کند. و بدتر از همه اینها این مورد است، که ندانیم محل بروز این اتفاق کجاست، تا بتوانیم اقدام به رفع این معضل نماییم. در صورت بروز این اتفاق بهترین گزینه این است، که با تماس با مراکز معتبر تشخیص ترکیدگی لوله و درخواست اعزام نیرو اقدام به رفع این مورد کنید.

زیرا این مراکز با داشتن دستگاه‌های مدرن و به‌روز اقدام به بررسی دقیق و پیدا کردن محل ترکیدگی مینمایند، و بعد از کشف محل و در صورت نیاز به کندن آنجا اقدام به برطرف کردن ترکیدگی می‌کنند. این نکته را به یاد داشته باشید، که عدم توجه به موقع به این موضوع می‌تواند سبب بروز نم و ریزش در آن منطقه گردد. بنابراین به محض اطلاع از بروز این مشکل در کمترین زمان اقدام به رفع آن نمایید، تا با مشکلات بعدی و هزینه های گزاف روبرو نشوید. شعبه لوله بازکنی غرب تهران در کمترین زمان بوسیله متخصصین باتجربه و تجهیزات لازم جهت رفع این مورد در کنار شما عزیزان ساکن در این منطقه هستند.

لوله بازکنی غرب تهران | لوله بازکنی 24

محدوده سرویس دهی لوله بازکنی غرب تهران کجاست؟

لوله بازکنی چیتگر تهران لوله بازکنی شهرک صدف
 لوله بازکنی مروارید شهر لوله بازکنی شهرک دژبان
 لوله بازکنی شهرک راه آهن لوله بازکنی شهرک غزالی
 لوله بازکنی شهرک خرازی لوله بازکنی پیکان شهر
 لوله بازکنی شهرک شهید خرازی لوله بازکنی ویلاشهر
 لوله بازکنی شهرک چیتگر لوله بازکنی شهرک سرو آزاد
 لوله بازکنی شهرک شهید صیاد شیرازی لوله بازکنی شهرک دانشگاه تهران
لوله  بازکنی شهرک باقری لوله بازکنی اکباتان
لوله بازکنی شهرک نگین ساحل لوله بازکنی شهرک بهاران
لوله بازکنی شهرک شها لوله بازکنی جنت آباد
لوله بازکنی پونک لوله بازکنی سعادت آباد
لوله بازکنی چهاردیواری لوله بازکنی شهرک کوهسار
لوله بازکنی صادقیه لوله بازکنی طرشت
لوله بازکنی شهرک آزادی لوله بازکنی مرتضی گرد
لوله بازکنی شهرک دریا لوله بازکنی شهرک فرهنگیان
لوله بازکنی دهکده المپیک لوله بازکنی گیشا
لوله بازکنی باغ فیض  لوله بازکنی شهرک گلستان
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 17 میانگین: 4.7]

۱۶ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *