لوله بازکنی غرب تهران 24 ساعته

ساکنین محترم منطقه غرب تهران در صورت بروز هرگونه مشکلی در سیستم لوله فاضلاب ساختمان و نیاز به رفع این مشکل گروه فنی رسولی لوله بازکنی 24 در غرب تهران در دسترس شما عزیزان و اهالی محترم در کل محله های این منطقه می‌باشد. نیروی متخصص ما آماده خدمت‌رسانی در کلیه خدمات مورد نیاز شما در این حوزه می‌باشد. نیروهای اعزامی ما دارای مهارت و دانش کافی در این زمینه هستند، و شما می‌توانید با اطمینان خاطر رفع مشکل را به ما بسپارید و با 44175400-021 تماس حاصل فرمایید.

ما بدون صدمه‌ زدن به لوله‌های فاضلاب و با رعایت نکات بهداشت کار و همچنین در مدت زمان کوتاهی بوسیله روش‌های مختلف و دستگاه‌ها و ابزارآلات مناسب اقدام به برطرف کردن مشکل خواهیم کرد.گاهی ممکن است این گرفتگی به حدی شدید باشدکه باعث اختلال در زندگی شما شود. در صورت بروز این مشکل از استفاده از مواد شیمیایی و اسیدهای لوله بازکنی اجتناب کنید. و در اسرع وقت از متخصصین در این حوزه کمک بگیرید.

به این نکته توجه داشته باشید، که حتما از مراکز معتبر جهت گرفتن کلیه خدمات فنی در این حوزه یاری بطلبید. زیرا برخی افراد شیاد و سودجو که در هیچ زمینه‌ای صلاحیت ندارند و وارد این حوزه کاری شده‌اند ممکن است. باعث بروز مشکلات متعددی از جمله تکرار این خدمات به دلیل بی‌کیفیت بودن سرویس قبلی و یا تحمیل هزینه به شما گردند.

 در صورت بروز هرگونه گرفتگی در لوله کف‌شور حمام، کف‌شور پارکینیگ، تراس و حیاط خلوت، انسداد لوله فاضلاب ماشین لباسشویی و ظرفشویی ، سینک و کف‌شور آشپزخانه و انسداد ناودان و کف‌شور تخلیه آب در پشت بام، ورود مواد زائد به لوله کف‌شور پارکینگ، و گرفتگی لوله‌های اصلی رایزر، و همچنین سقوط اجسام به درون لوله‌های فاضلاب توالت‌های فرنگی و ایرانی و موارد دیگر در این زمینه آماده خدمت رسانی لوله بازکنی غرب تهران شبانه‌روزی و فوری در طول ایام هفته و روزهای تعطیلبه شما عزیزان هستیم.

لوله بازکنی غرب تهران | لوله بازکنی 24

انواع دستگاه و روش‌های لوله بازکنی غرب تهران

به دلیل این که گرفتگی‌ها در مکان‌های مختلف و با شدت‌های متفاوت بروز می‌کند. و جهت رفع این گرفتگی‌ها نیاز به روش‌ها و ابزارآلات خاص می‌باشد. ما در گروه فنی رسولی لوله بازکنی 24 بعد از تماس شما و گرفتن اطلاعات کامل با همراه داشتن ابزار مناسب عازم محل مورد نظر می‌شویم و اقدام به رفع آن می‌نماییم.

 در ادامه به انواع دستگاه‌ها و روش‌ها اشاره می‌کنیم:

 1.  دستگاه فنرزنی برقی که توسط یک ژنراتور الکتریک کار می‌کند، در این روش فنر بوسیله ژنراتور برقی با ایجاد لرزش باعث گشایش گرفتگی در انواع لوله‌های فاضلاب می‌گردد. این روش یکی از بهترین و پرکاربردترین ابزار در خدمات لوله بازکنی غرب تهران است.
 2. دستگاه پمپ لوله بازکنی غرب تهران که در این روش با فشار آبی که با شدت بالا وارد لوله می‌شود گرفتگی لوله فاضلاب برطرف می‌گردد.
 3. دستگاه کمپرسور تراکم هوا که این روش در گرفتگی‌های خیلی سخت کاربرد دارد. که با فشار هوای متراکم و شدید که وارد لوله می‌گردد کمک به رفع انسداد در لوله‌های  فاضلاب می‌شود.

 

 

خدمات لوله بازکنی و فنرزنی غرب تهران 24 ساعته

خدماتی که توسط نیروهای متخصص در گروه فنی رسولی لوله بازکنی 24 به شما اهالی محترم ساکن در منطقه غرب تهران، در تمام طول شب و روز و ایام تعطیل و در کمترین زمان ارائه می‌شود. که شامل کلیه خدمات مورد نیاز شما عزیزان در این حوزه است.

 در اینجا به تعدادی از آنها اشاره کرده‌ایم:

 • برطرف کردن بوی بد فاضلاب
 • رفع گرفتگی و فنر زنی لوله فاضلاب و سینک آشپزخانه
 • لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله فاضلاب توالت ایرانی و فرنگی
 • لوله بازکنی و فنر زنی کف‌شور حمام، پارکینگ، تراس، حیاط خلوت
 • رفع گرفتگی لوله بازکنی ناودان و کف‌شور پشت بام
 • فنرزنی و لوله بازکنی لوله‌ های سخت در جنس‌های مختلف
 • بیرون آوردن اشیاءاز درون لوله فاضلاب ساختمان
 • تشخیص و رفع ترکیدگی انواع لوله

در صورت بروز هر کدام از این موراد با یک تماس از کلیه خدمات فنی ما در این حوزه برخوردار گردید. بعد از اولین تماس شما ما در کمتر از 20 دقیقه در هر کجای شهر تهران در کنار شما عزیزان خواهیم بود.

لوله بازکنی غرب تهران | لوله بازکنی 24

قیمت فنرزنی لوله بازکنی غرب تهران

تعیین قیمت کلیه خدمات لوله بازکنی غرب تهران و فنرزنی به عوامل مختلفی بستگی دارد، هزینه قطعی این موارد بعد از بررسی دقیق و گرفتن اطلاعات کامل از مشتری و پس از انجام کار اعلام می‌گردد.

 در ادامه به تعدای از این موارد اشاره خواهیم کرد:

 • محل گرفتگی لوله فاضلاب
 • علل گرفتگی لوله فاضلاب
 • نیاز به کندن محل گرفتگی
 • روش استفاده شده در لوله بازکنی
 • دستگاه بکار رفته در لوله بازکنی
 • متراژ لوله فاضلاب گرفته
 • شدت گرفتگی لوله فاضلاب

این موارد تعدادی از فاکتورهای موثر در برآورد هزینه لوله بازکنی غرب تهران و کلیه خدمات فنر زنی لوله فاضلاب است. در صورت بروز هرکدام از این مشکلات شما عزیزان می‌توانید با یک تماس از خدمات ما برخوردار گردید.

 

علل گرفتگی لوله‌های فاضلاب

علت‌های مختلفی می‌تواند سبب گرفتگی لوله‌های فاضلاب خانگی ، اداری و صنعتی شود. از مهمترین مواردی که سبب گرفتگی در لوله ها می‌شود، وجود رسوبات مختلف از جمله چرب، ریختن قیردر زمان قیرگونی محل، ورود سیمان در زمان ساخت و ساز و یا در برخی موارد سقوط اشیاء به داخل لوله فاضلاب چاه است.

 که این اتفاقات به دلیل بی‌احتیاطی افراد ساکن در محل بروز می‌کند، و این موارد ممکن است شامل افتادن گوشی موبایل و یا زیورآلات ارزشمند مانند گردنبند، انگشتر و ساعت به درون چاه توالت فرنگی و ایرانی باشد. و یا در برخی موارد افتادن صابون و یا گیرکردن مو و رسوبات صابون در کفشور حمام، در صورت بروز هرکدام از این موارد شما می‌توانید با گروه فنی رسولی لوله بازکنی 24 در تماس باشید تا با اعزام سریع نیرو اقدام به رفع این مشکل شود.

لوله بازکنی غرب تهران | لوله بازکنی 24

مناطق تحت پوشش ما غرب تهران

گروه فنی رسولی لوله بازکنی 24 آماده ارائه خدمات لوله بازکنی غرب تهران می‌باشد. محله‌های تحت پوشش ما در منطقه 5 شامل این مناطق می‌باشند:

پونک، ستارخان، آریاشهر، جنت‌آباد، شهر‌زیبا، شهران، طرشت، گیشا، شهرک اکباتان، آزادی، بلوار فردوس، شهرک ژاندارمری، دریان نو، شهرک آزادی، شهرک انصار، آیت الله کاشانی، شهرک کوهسار، کوی سازمان برنامه، باغ فیض، جنت آباد، حصارک، ورآورد، کن، تهرانسر، چیتگر، صادقیه، شهرک غرب و……

لوله بازکنی غرب تهران | لوله بازکنی 24

لوله بازکنی فنرزنی لوله های سخت غرب تهران

در برخی موارد گرفتگی به دلایل خاصی بروز می‌کند. و تا حدی برطرف کردن آن سخت می‌شود، و نیاز به دستگاه‌های پرقدرت‌تر ، خدمات ویژه و کار زیاد است تا این مشکل به صورت کاملا اصولی برطرف شود. نیروهای ما با مهارت بالا و دانش لازم در این زمینه بدون کوچکترین صدمه‌ای به سیستم لوله‌کشی شما با ابزارآلات قدرتمند اقدام به رفع گرفتگی می‌کنند.

این گرفتگی‌های سخت شامل موارد زیر است:

 • رفع گرفتگی لوله‌های چدنی
 • برطرف کردن گرفتگی لوله با سیمان
 • رفع گرفتگی لوله با ریشه درختان
 • برطرف کردن گرفتگی لوله با سیمان سفید
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب با گچ
 • باز کردن گرفتگی لوله با قیر
 • خدمات بازکردن گرفتگی لوله با شن و ماسه
 • بازکردن گرفتگی لوله براثر رسوب
 • رفع گرفتگی لوله براثر افتادن اشیا

بکارگیری به‌روزترین تجهیزات لوله بازکنی توسط گروه فنی لوله بازکنی ۲۴ یک جهت انجام خدمات مربوط به انواع گرفتگی در لوله بازکنی غرب تهران در طول 24 ساعت شبانه روز و ایام تعطیل همراه شماست.

لوله بازکنی غرب تهران | لوله بازکنی 24

خارج کردن اشیاء از سرویس بهداشتی غرب تهران

یکی از اتفاقات بسیار شایع در که سبب گرفتگی و انسداد لوله‌های فاضلاب می‌گردد، سقوط اشیاء به درون لوله‌های فاضلاب توالت‌های فرنگی و ایرانی است. در موقع روبرو شدن با یان مورد و نیاز به خدمات لوله بازکنی می‌توانید از مراکز معتبر خدمات لوله بازکنی و گروه فنی رسولی لوله بازکنی ۲۴ درخواست اعزام نیرو نمایید. متخصصین ما در کمتر از 30 دقیقه در لوله بازکنی غرب تهران جهت خارج کردن اشیاء از درون چاه همراه خواهند شد.

لوله بازکنی غرب تهران | لوله بازکنی 24

لوله بازکنی سینک و کف‌شور آشپزخانه غرب تهران

آشپزخانه یکی از مکان‌های مهم و پرکاربرد در ساختمان است. در بیشتر موارد گرفتگی‌های لوله فاضلاب دراین ناحیه بروز می‌کند، که علت آن میتواند استفاده 24 ساعته در زمینه شستشوی ظروف، و مواد خوراکی در این محل باشد. زیرا چربی‌های موجود بر روی ظروف بعد از شستشو وارد لوله فاضلاب زیر سینک می‌شود.

 و در دراز مدت با ایجاد رسوبات در دیواره لوله سینک سبب گرفتگی می‌گردد. و یا گاهی به دلیل ورود مواد زائد و اضافه مواد خوراکی این مشکل بروز می‌کند، شما عزیزان ساکن در این منطقه در صورت بروز هرگونه مشکل در این ناحیه از منزل خود می‌توانید با تماس با گروه فنی رسولی لوله بازکنی 24 جهت دریافت کلیه خدمات مربوط به این حوزه هماهنگ شوید ما در کمترین زمان در کنار شما خواهیم بود.

لوله بازکنی غرب تهران | لوله بازکنی 24

لوله بازکنی و فنر زنی فاضلاب حمام غرب تهران

در برخی موارد هنگام استحمام ممکن است، صابون و یا مواد مورد استفاده دیگر در حمام به داخل کف‌شور و لوله تخلیه آب موجود در کف حمام سقوط کند. و شما شخصا قادر به خارج کردن آن نباشید، و نیاز به کمک از افراد و دستگاه‌های مناسب جهت تخلیه آن داشته باشید. شما اهالی محترم در لوله بازکنی غرب تهران در صورت بروز این اتفاق می‌توانید با یک تماس از خدمات ما در این زمینه برخوردار گردید.

لوله بازکنی غرب تهران | لوله بازکنی 24

بازکردن لوله فاضلاب و ناودان پشت بام غرب تهران

پشت بام یکی از محل‌های کم‌تردد در ساختمان است.که به دلیل بارش باران و برف و جاری شدن آب به همراه مواد زائد موجود بر روی آن ممکن است،گرفتگی در لوله های ناودان و کف‌شور آن رخ دهد. در صورت بروز این مورد و متوجه شدن در اسرع وقت اقدام به برطرف کردن آن نمایید. زیرا عدم توجه به این موضوع در درازمدت می‌تواند به سقف و ساختمان آسیب جدی وارد کند، و شما را متحمل هزینه سنگین بنایی و ایزوگام کند در صورت بروز هرگونه گرفتگی در این ناحیه از مراکز معتبر جهت رفع آن کمک بخواهید.

لوله بازکنی غرب تهران | لوله بازکنی 24

رفع گرفتگی کف‌شور پارکینگ و تراس و حیاط خلوت غرب تهران

پارکینگ یکی از محل‌های پرتردد در ساختمان است، وبه دلیل عبور مرور اتومیبل‌های ساکنین و ورود انواع آلودگی‌ها و مواد زائد توسط لاستیک‌های خودرو و ورود این مواد به درون لوله فاضلاب می‌تواند سبب انسداد شود. در برخی موارد ورود شاخ و برگ درختان و یا اشیاء براثر بی توجهی این مشکل در این قسمت بروز کند. در صورت بروز این اتفاق و نیاز به لوله بازکنی غرب تهران حتما از افراد باتجربه در این حوزه کمک بخواهید.

تشخیص ترکیدگی لوله غرب تهران

یکی دیگر از مشکلات شایع در منازل و ادارات ترکیدگی انواع لوله‌های آب و فاضلاب است. که بروز این اتفاق می‌تواند زندگی روزانه ما را با اختلال مواجه کند. و بدتر از همه اینها این مورد است، که ندانیم محل بروز این اتفاق کجاست، تا بتوانیم اقدام به رفع این معضل نماییم. در صورت بروز این اتفاق بهترین گزینه این است، که با تماس با مراکز معتبر تشخیص ترکیدگی لوله و درخواست اعزام نیرو اقدام به رفع این مورد کنید.

زیرا این مراکز با داشتن دستگاه‌های مدرن و به‌روز اقدام به بررسی دقیق و پیدا کردن محل ترکیدگی مینمایند، و بعد از کشف محل و در صورت نیاز به کندن آنجا اقدام به برطرف کردن ترکیدگی می‌کنند. این نکته را به یاد داشته باشید، که عدم توجه به موقع به این موضوع می‌تواند سبب بروز نم و ریزش در آن منطقه گردد. بنابراین به محض اطلاع از بروز این مشکل در کمترین زمان اقدام به رفع آن نمایید، تا با مشکلات بعدی و هزینه‌های گزاف روبرو نشوید.گروه فنی رسولی لوله بازکنی 24 در کمترین زمان بوسیله متخصصین باتجربه و تجهیزات لازم جهت رفع این مورد در کنار شما عزیزان ساکن در این منطقه هستند.

لوله بازکنی غرب تهران | لوله بازکنی 24

جدول قیمت خدمات فنرزنی و لوله بازکنی غرب تهران

در این جدول قصد داریم تا نحوه تعیین قیمت لوله بازکنی غرب تهران و فنر زنی را به صورت نسبی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. توجه داشته باشید که قیمت نهایی بعد از بررسی بروز مشکل و فاکتورهای دیگر به صورت صددرصد به شما اعلام می‌گردد.

قیمت به تومان

نوع خدمات

شماره

85،100-000،000

 فنرزنی از 1 تا 12 متر            

 

1

120،150-000،000

فنرزنی بیش از 12 متر           

 

2

40،50-000،000

فنرزنی بیش از یک‌بار هربار     

 

3

100،150-000،000

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی

 

4

100،150-000،000

رفع گرفتگی کف‌شوی آشپزخانه               

 

5

80،120-000،000

رفع گرفتگی کف‌شوی حمام   

 

6

100،150-000،000

لوله بازکنی کف‌شوی پارکینگ یا حیاط

 

7

100،200-000،000

لوله بازکنی کف‌شوی بام          

 

8

 در صورت بروز هرگونه مشکل در سیستم لوله‌کشی فاضلاب خود در منطقه غرب تهران شما عزیزان می‌توانید با مطالعه این جدول با پایه قیمت خدمات ارائه شده توسط گروه فنی رسولی لوله بازکنی 24 آشنا شوید.

محدوده خدمت رسانی خدمات لوله بازکنی 24 سمت غرب تهران کجاست؟

لوله بازکنی چیتگر تهران ، لوله بازکنی مروارید شهر ، لوله بازکنی شهرک راه آهن ، لوله بازکنی شهرک خرازی ، لوله بازکنی شهرک شهید خرازی ، لوله بازکنی شهرک چیتگر ، لوله بازکنی شهرک شهید صیاد شیرازی ، لوله  بازکنی شهرک باقری ، لوله بازکنی شهرک نگین ساحل ، لوله بازکنی شهرک شهاب ، لوله بازکنی شهرک صدف ، لوله بازکنی شهرک دژبان ، لوله بازکنی شهرک غزالی ، لوله بازکنی پیکان شهر ، لوله بازکنی ویلاشهر ، لوله بازکنی شهرک سرو آزاد ، لوله بازکنی شهرک دانشگاه تهران ، لوله بازکنی اکباتان ، لوله بازکنی شهرک بهاران ، لوله بازکنی جنت آباد ، لوله بازکنی پونک ، لوله بازکنی سعادت آباد ، لوله بازکنی چهاردیواری ، لوله بازکنی شهرک کوهسار ، لوله بازکنی صادقیه ، لوله بازکنی طرشت ، لوله بازکنی مرتضی گرد ، لوله بازکنی شهرک آزادی ، لوله بازکنی شهرک فرهنگیان ، لوله بازکنی شهرک دریا ، لوله بازکنی دهکده المپیک ، لوله بازکنی گیشا ، لوله بازکنی باغ فیض ، لوله بازکنی شهرک گلستان .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 8 میانگین: 5]
Call Now Buttonپاسخگویی لوله بازکنی24 ساعته