لوله بازکنی ملاصدرا یکی از خدمات پر درخواست شعبه مرکز تهران شرکت لوله بازکنی 24 می باشد، در همین راستا ما خدمات لوله بازکنی ملاصدرا تهران را شبانه روزی بدون تعطیلی با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی توسط لوله بازکن های باتجربه و کاربلد انجام می دهیم.

شماره لوله بازکنی ملاصدرا 02188038099 + 09121875976
زمان حضور لوله بازکن در ملاصدرا 15 دقیقه پس از دریافت آدرس پستی از مشتری
لوله بازکنی ملاصدرا با فنر کثیف کاری دارد؟ خیر بدون کثیف کاری با رعایت نکات بهداشتی 

لوله بازکنی ملاصدرا

لوله بازکنی ملاصدرا فوری به مدت 15 دقیقه

ملاصدرا تهران دسترسی های سریع و آسانی دارد که سبب شده لوله بازکن های ما به مدت 15 دقیقه به منزل شما اعزام شوند. پس از تماس شما عزیزان و دریافت آدرس پستی لوله بازکن های ما از بزرگراه چمران ، میدان ونک ، خیابان شیخ بهایی ، خیابان شیرازی ارسال می شود.

لوله بازکنی خیابان ملاصدرا با ابزارآلات پیشرفته

لوله بازکنی خیابان ملاصدرا توسط نیرو های شرکت لوله بازکنی 24  با دستگاه های پیشرفته و فنر های تمیز و بلند انجام می شود. چاه بازکنی در خیابان ملاصدرا تهران با دو روش انجام می شود که شامل: 1- لوله بازکنی با دستگاه ژنراتور و فنر برقی 2- لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا که عملکرد این دو روش با یکدیگر تفاوت دارد. هر کدام از این روش ها مزیت هایی دارد که در ادامه مطلب به طور کامل ذکر می شود.

لوله بازکنی با دستگاه ژنراتور و فنر برقی در ملاصدرا

لوله بازکنی ملاصدرا با دستگاه ژنراتور و فنر برقی

دستگاه لوله بازکنی ژنراتور و فنر برقی ابزاری مناسب برای باز کردن گرفتگی‌های سخت لوله فاضلاب است. دستگاه لوله بازکنی ژنراتور و فنر برقی با ساختار مناسب خود ، کار  لوله بازکنی ملاصدار را بسیار آسان تر کرده و دیگر هیچ نیازی به استفاده از لوله بازکن های شیمیایی و کنده کاری کاری نیست.

گرفتگی معمولی لوله های فاضلاب معمولا با افتادن اشیا یا دستمال کاغذی، چربی و رسوبات می باشد که این چنین گرفتگی ها با فنر برقی انجام می شود. اما گاها پیش می آید که مسیر لوله با شن و ماسه، سیمان، قیر، دوغاب و رسوب گرفتگی شدید مسدود شده است در چنین مواقع مشکل گرفتگی لوله با سه نظام دستگاه در کمترین زمان ممکن رفع می شود.

علت استفاده از دستگاه ژنراتور و فنر لوله بازکنی، انعطاف‌پذیر بودن آن است دستگاه لوله بازکنی فواید زیادی دارد که برخی از آن ها به عبارت زیر می باشد :

لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا در ملاصدرا

لوله بازکنی ملاصدرا با دستگاه پمپ تراکم هوا

دستگاه لوله بازکنی پمپ تراکم هوا برای باز کردن هر نوع گرفتگی لوله استفاده نمی شود به طور مثال اگر سیفون لوله به طوری باشد که فنر لوله بازکنی داخل لوله نرود یا شیئ سفت مسیر لوله را مسدود کرده باشد نیاز به پمپ تراکم هوا می باشد تا با فشار زیاد هوا مشکل گرفتگی لوله را رفع نماید. لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا نیاز به تجربه بالای لوله بازکن دارد تا مشکل را بدون کثیف کاری رفع نماید.

توجه نمایید که همانطور که گفته شد برای رفع گرفتگی لوله هایی که در اثر وجود سیمان و یا سنگ گرفته شده اند از این دستگاه پمپ تراکم هوا استفاده نمی شود. این کار باعث ایجاد گرفتگی در محل های دیگر لوله ها می شود. در این زمان بهتر است که از روش دستگاه ژنراتور و فنر برقی برای این کار استفاده نمایید.

لوله بازکنی ملاصدرا با فنر های تمیز

 

لوله بازکنی ملاصدرا با فنر های تمیز

تمامی لوله بازکن های این شرکت موظف هستند بهداشت و نظافت را رعایت نمایند. همچنین لوله بازکن های این مجموعه هنگام ورود به منزل مشتری و حین انجام کار از ماسک استفاده می کنند و تمامی مراحل کار بدون کثیف کاری انجام می شود. علاوه بر این تمامی فنرها تمیز و شسته شده هستند.

استفاده از فنر ها در منزل مشتری برای رفع گرفتگی لوله ها بر این مبنا می باشد که از فنری که برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب استفاده شده از آن فنر برای رفع گرفتگی لوله های قسمت آشپزخانه آزآن فنر استفاده نمی شود. رفع گرفتگی هریک از لوله های ساختمان با فنر مخصوص همان لوله انجام می شود.

فنرزنی لوله ملاصدرا

فنر زنی لوله فاضلاب ملاصدرا 100% تضمینی

خدمات فنر زنی لوله فاضلاب ملاصدرا بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری و بدون معطلی وقت به صورت اساسی در کمترین زمان ممکن انجام می شود. خدمات فنر زدن لوله فاضلاب ملاصدرا تهران شامل:

فنرزدن لوله فاضلاب سرویس توالت ایرانی ، فنرزدن لوله فاضلاب سرویس توالت فرنگی ، فنرزدن لوله فاضلاب حمام ، فنرزدن لوله فاضلاب آشپزخانه ، فنرزدن لوله کفشور آشپزخانه ، فنرزدن لوله زیر سینک ظرفشویی ، فنرزدن لوله لباسشویی ، فنرزدن لوله تراس (بالکن پاسیو) ، فنرزدن لوله پشت بام (ناودان) ، فنرزدن لوله پارکینگ ، فنرزدن لوله حیاط خلوت ، فنرزدن لوله فاضلاب شهری و اگو .

رفع بوی بد فاضلاب ملاصدرا

رفع بوی بد فاضلاب ملاصدرا

طی مرور زمان چربی ها به قطر لوله می چسبد و در نهایت به رسوبات تبدیل می شوند با زیاد شدن رسوبات قطر لوله هم کم تر می شود و کم کم بوی بد به مشام می رسد. با فنرزدن به لوله این رسوبا تراش داده می شود و بعد از ریختن آب جوش و مایع بوی بد فاضلاب رفع می شود.

ازبین بردن بوی بد فاضلاب ملاصدرا

 

بیرون آوردن اشیا از چاه توالت در ملاصدرا

بیرون آوردن اشیا از چاه توالت در ملاصدرا

افتادن اشیا در چاه توالت ملاصدرا ، شاید برای شما یا اطرافیان تان نیز این اتفاق بد افتاده باشد، اوضاع زمانی بدتر می شود که یک شی گران قیمت همچون طلا یا گوشی موبایل و یا وسایلی ضروری چون دسته کلید یا سوئیچ خودرو خود را در چاه توالت انداخته باشید.

زمانی که مشتریان عزیز ما برای درآوردن اشیاء از چاه توالت با  لوله بازکنی 24 تماس می گیرند، معمولا اتفاقات زیر برای آنها رخ داده که می تواند همین حالا برای شما هم اتفاق افتاده باشد و مشکل بزرگی را به بار بیاورد:

تشخیص ترکیدگی لوله در ملاصدرا

تشخیص ترکیدگی لوله در ملاصدرا

تکنسین های ما خدمات تشخیص نشتی لوله و نم دیوار را در کمترین زمان ممکن بدون خرابی با دستگاه نشت یاب با ضمانت انجام می دهند.

علائم تشخیص ترکیدگی لوله چیست؟

در صورت مشاهده مواردی که ذکر شد سریعا با شماره درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید. تا نیروی متخصص با ابزارآلات پیشرفته به منزل شما اعزام شود.

رفع نم حمام و سرویس بهداشتی ملاصدرا

تعمیرات و بازسازی کف حمام و توالت در ملاصدرا

رطوبت همیشه در سرویس های بهداشتی و حمام وجود دارد. این رطوبت ناشی از بخار آب در فضای بسته حمام است که مشکل خاصی ایجاد نمی کند. اما وقتی که نم در حمام یا توالت وجود داشته باشد با یک مشکل جدی روبرو هستید. رفع نم سرویس بهداشتی چندان ساده نیست زیرا سیستم لوله کشی ساختمان در این قسمت بسیار فشرده تر است. البته این فقط لوله های آب نیستند که نم دیوار و رطوبت سقف را ایجاد می کنند. لوازم و مصالح زیادی در این فضا وجود دارند که می توانند آسیب ببینند و لکه های بد رنگ نم را در دیوار و سقف ایجاد کنند.

تعمیرات و بازسازی در ملاصدرا شامل موارد زیر می باشد.

در صورت مشاهده نم در توالت و حمام کافیست با ما تماس حاصل فرمایید تا شرکت کارشناس را به منزل شما اعزام نماید و مشکل را برای همیشه رفع نماید.

 

مناطق تحت پوشش شعبه ما محدوده ملاصدرا شامل:

لوله بازکنی میدان ونک  لوله بازکنی خیابان شاد ملاصدرا
لوله بازکنی خیابان پردیس شرقی ملاصدرا لوله بازکنی خیابان شیرازی ملاصدرا
لوله بازکنی خیابان شیخ بهایی ملاصدرا  لوله بازکنی خیابان گلدشت ملاصدرا
لوله بازکنی خیابان خوارزمی ملاصدرا لوله بازکنی خیابان ملاصدرا
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

4 پاسخ

  1. رفع گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه در ملاصدرا توسط لوله بازکنی که فرستادید بسیار تمیز انجام شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.