اعزام نیروی متخصص در 15 دقیقه بدون کثیف کاری!

لوله بازکنی ولنجک

لوله بازکنی ولنجک شمال تهران یکی از خدمات پر درخواست شرکت ما می باشد، ما خدمات لوله بازکنی در ولنجک را توسط لوله بازکن های خوش اخلاق و ماهر ارائه می دهیم.

لوله بازکنی در ولنجک تهران را با سه شیفت فعال به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در تمامی روز های سال خدمات ارائه می دهیم.

چاه بازکنی در محله ولنجک تهران را بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری و بدون معطلی وقت تضمینی با ضمانت فاکتور به مدت 15 دقیقه ایی سرویس دهی می دهیم.

لوله بازکنی ولنجک از جمله خدماتی است که اهالی این منطقه در بالاشهر تهران هز آن ممکن است نیاز به دریافت آن پیدا کنند. هنگامی که لوله های فاضلاب در ساختمان های مختلف دچار انسداد می شود سوالاتی برای افراد به وجود می آید از جمله:

لوله بازکنی ولنجک
• هزینه لوله بازکنی چقدرمی شود؟
• خدمات لوله بازکنی ولنجک با چه روش ها و تجهیزاتی ارائه میشود؟
• چرا می بایست زود به برطرف کردن گرفتکی لوله اقدام کنیم؟
• چه عواملی سبب انسداد لوله میشوند؟
• خدمات لوله بازکنی شما در چه ساعاتی از شبانه روز ارائه میشوند؟
اگر موارد فوق برای شما نیز بدون پاسخ مانده اند با ما باشید تا پاسخ هریک را برای شما شرح دهیم.

لوله بازکنی ولنجک

تصور کنید در ساعتی از شبانه روز که بسیاری از شغل های خدماتی و آزاد خدمتی را ارائه نمیکنند شاهد تجمع آب و مواد درونش اطراف فاضلاب بخش های مختلف خانه هستید. از طرفی نمی توان همچین مشکلی را به تعویق انداخت. از راه های اصولی برای بازکردن چاه کمک میگیرید. از لوله بازکن گرفته تا استفاده از تلمبه و باز هم نتیجه ای نمی گیرید. جای نگرانی نیست. کارشناسان ما امادگی ارائه خدمات به شما را دارند و به محض تماس خود را به محل گرفتگی لوله خواهند رساند.

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از لوله در ولنجک
چرا می بایست به سرعت به برطرف کردن گرفتگی لوله اقدام کنیم؟

بسیاری از افراد با مشاهده گرفتگی در لوله فاضلاب بیش از اندازه سهل انگاری میکنند. این مشکل سبب آسیب ها و عواقبی خواهد شد که هزینه به مراتب بالاتر از هزینه لوله بازکنی را در پی دارند. پس به محض مشاهده هرگونه گرفتگی در لوله های فاضلاب با کارشناسان ما ارتباط برقرار کرده تا از باز شدن بستر برای خرابی های گسترده تر جلوگیری شود.

خدمات لوله بازکنی ولنجک به صورت 24 ساعته

مشکلات مختلفی که برای ساختمان به وجود می آیند در هر ساعتی از شبانه روز ممکن است رخ دهند. این مشکلات شامل موارد متعددی از جمله انسداد لوله های فاضلاب می باشد. بروز این مشکلات اهالی ساختمان را نگران می کند که مبادا تعویق انداختن رفع مشکلات سبب مشکلات بزرگتر شود. کارشناسان ما به صورت 24 ساعتع آماده سرویس دهی درباره خدمات لوله بازکنی ولنجک می باشند. کافیست با ما ارتباط برقرار کرده تا در اسرع وقت بدون معطلی مشکلات بوجود آمده را برطرف کنیم.

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از لوله در ولنجک
چع عواملی سبب گرفتگی و انسداد لوله های فاضلاب میشوند؟

عواملی که مسیر عبور مواد را در لوله های فاضلاب مسدود میکنند متعدد می باشند. در این قسمت به بررسی مهم ترین عوامل در این باره خواهیم پرداخت. مهمترین دلایل انسداد لوله های فاضلاب در بخش های مختلف خانه به شرح زیرند:
• تجمع مو در لوله فاضلاب قسمت هایی مانند حمام
• تجمع مواد ناشی از بنایی مانند سیمان و نیز گچ و مانند اینها که به مرور سفت شده و مسیر عبور مواد را مسدود میکند.
• تجمع فضولات در لوله های فاضلاب نیز دیگر دلیل مسدود شدن لوله فاضلاب شده که بسیار وضعیت آزار دهنده ای شکل می دهد.
• انسداد مواد چربی نیز دیگر عامل بند اومدن چاه فاضلاب می باشد.
• گاهی اوقات موادی بهداشتی مانند دستمال توالت سبب انسداد مسیر های لوله فاضلاب میشوند.
• شاید برایتان جالب باشد بدانید از جمله علل قابل مشاهده درباره انسداد لوله های فاضلاب رخنه کردن ریشه درخت می باشد.
• رعایت نکردن اصول درست لوله کشی در ساختمان نیز می تواند یکی از دلایل بروز مشکل انسداد در لوله ها باشد.
• خیلی وقتها سقوط اشیا سبب انسداد لوله های فاضلاب می شود. همه ما بارها شنیده ایم که تلفن همراه افراد از دستشان به داخل توالت سقوط می کند.

باز کردن گرفتگی لوله های سخت در ولنجک
هزینه خدمات لوله بازکنی ولنجک چقدر است؟

در خدمات لوله بازکنی ولنجک از روش ها و ابزار ها مختلفی استفاده می شود. از این رو نمی توان بدون توجه به برخی عوامل هزینه خدمات لوله بازکنی را به طور دقیق گفت. هرچه این امر سخت تر و زمان بر تر باشد به تبع هزینه بیشتری را خواهید پرداخت. البته سخت بودن کار لوله بازکنی نیز خود به عوامل مختلفی بستگی دارد. از سفتی عوامل مسدود کننده مسیر لوله تا محل ایجاد انسداد و قابل دسترس بودن آن از این موارد هستند.

به علاوه اینکه با توجه به اینکه ممکن است عملیات بازسازی لوله های فاضلاب با ریخت و پاش هایی همراه باشد ما خود را موظف به تمیزی کامل بعد از رفع گرفتگی لوله می دانیم.

روش ها و تجهیزات رفع گرفتگی لوله فاضلاب

برای از بین بردن انسداد لوله های فاضلاب روش های متفاوتی وجود دارند. برخی از آنها می توانند توسط خود شما انجام شوند. اما برخی دیگر نیاز به تجربه و تخصص دارند. در این قسمت به انواع روش ها و تجهیزات لازم برای خدمات لوله بازکنی ولنجک اشاره خواهیم کرد.

لوله بازکنی ولنجک شبانه روزی
رفع گرفتگی لوله فاضلاب به کمک فنر زدن

برای رفع گرفتکی لوله فاضلاب با فنر می توانید هم از فنر دستی و نیز فنر برقی استفاده کنید. به علاوه اینکه فنر برقی به دلیل اینکه دارای قابلیت حرکت ارتجاعی دورانی هستند گزینه مناسب تری برای گرفتگی های شدید به شمار میروند. برای این منظور می توانید فنر را به لوله وارد کرده و سپس در پی برخورد با محل گرفتگی دستگاه را روشن کنید. دستگاه با حرکت کشسانی فنرش گرفتگی را برای شما برطرف خواهد کرد.

لوله بازکنی با سایر مواد و روش ها

برای لوله بازکنی نیازی نیست الزاما از فنر استفاده کنید. بلکه این مشکل تنها وقتی فنر اخرین راه حلش میشود که روش های ساده تر کارساز نباشند. از روش ها و تجهیزات دیگری نیز می توانید استفاده کنید برای نمونه می توانید از دستگاه فشار هوا استفاده کنید. یا از محلول لوله بازکن که برای این کار تهیه شده است. البته این را در نظر داشته باشید که به هیچ وجه اسید نمی تواند گزینه مناسبی برای باز کردن لوله باشد. شاید به طور موقت لوله باز شود اما آسیبی که به لوله وارد میشود بستر را برای اتفاقات بد تر آماده میکند. خوردگی و پوسیدگی لوله های فاضلاب نتیجه اش ایجاد نم و رطوبت در ساختمان می باشد.
پس بهتر است برای رفع اصولی گرفتگی های موجود در لوله های فاضلاب منزل خود با کارشناسان ما تماس گرفته و بهترین خدمات را درباره لوله بازکنی ولنجک به شما ارائه دهند.

 

فنرزدن لوله در ولنجک

لوله بازکنی با فنر در ولنجک

لوله بازکنی با فنر در ولنجک لوله بازکن های شرکت خدمات فنی رسولی برای رعایت اصول بهداشتی و بازکردن گرفتگی لوله ها از فنر های مجزا بکار میگیرند به طور مثال استفاده از فنری که برای رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی بکار برده شده، نباید در قسمت لوله های آشپزخانه یا حمام مورد استفاده قرار گیرد.

فهرست مطالب

5 پاسخ

  1. رفع گرفتگی لوله فاضلاب با فنر در ولنجک خیابان ساسان به خوبی انجام شد خیلی ممنون موفق باشید ❤

  2. فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه بسیار تمیز توسط نیرویی که فرستادید انجام شد خیلی ممنون❤

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.