لوله بازکنی منطقه 9

لوله بازکنی منطقه 9 شهرداری تهران یکی از خدمات پر درخواست شرکت خدمات فنی رسولی می باشد, از مهمترین مناطق منطقه 9 تهران هم می توان به محله های مهرآباد, شمشیری, استادمعین, امام زاده عبدالله, جی اشاره کرد.

چاه بازکنی در منطقه نه تهران را شرکت خدمات فنی رسولی توسط لوله بازکن های خوش اخلاق و کاربلد به صورت شبانه روزی با سه شیفت فعال کاری و تضمینی با فاکتور و بدون تعطیلی و بدون کثیف کاری بدون کنده کاری خدمت رسانی می کنیم.

گرفتگی لوله های فاضلاب ممکن است در هر ساعت از طول شبانه روز اتفاق بیفتد و شما عزیزان نیاز به خدمات لوله بازکنی داشته باشید در همین راستا در هر ساعت از شبانه روز که با شرکت خدمات فنی رسولی که تماس بگیرد آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان و خدمت رسانی می باشد.


لوله بازکنی منطقه 9

روش بازکردن گرفتگی لوله در شرکت خدمات فنی رسولی

الویت شرکت خدمات فنی رسولی جلب رضایت مشتری می باشد در همین راستا لوله بازکن ها برای بازکردن گرفتگی لوله های فاضلاب از دستگاه لوله بازکنی و فنر های تمیز صنعتی به کار می گیرند تا مشکل گرفتگی لوله ها بدون هیچگونه کثیف کاری انجام شود.

روش دیگری هم برای بازکردن گرفتگی لوله ها وجود دارد که با پمپ تراکم هوا انجام می شود. ضمناّ برای بازکردن هر نوع گرفتگی لوله ها از این روش نمی شود استفاده کرد چون کی کثیف کاری به دنبال دارد و گرفتگی لوله اگر با سیمان یا رسوب سفت باشد دستگاه تراکم هوا قادر به بازکردن گرفتگی لوله نمی باشد.


شرکت خدمات فنی رسولی با تجربه چندین سال ایی که در زمینه خدمات لوله بازکنی دارد به شما عزیزان توصیه می کند که هرگز از اسید برای لوله بازکنی استفاده نکنید چون اتصالات لوله از چسب می باشد و با ریختن اسید اتصالات لوله از بین می رود و باعث نشتی می شود.

بازکردن گرفتگی لوله های سخت و سیمانی در منطقه 9

بازکردن گرفتگی لوله های سخت و سیمانی در منطقه 9

منظور از گرفتگی لوله های سخت شامل گرفتگی لوله با سیمان, دوغاب, مصالح ساختمانی که حین تعمییرات ساختمان اتفاق می افتد و گرفتگی لوله با ریشه درخت و غیره را با خیال راحت به دست لوله بازکن های ماهر و باتجربه شرکت خدمات فنی رسولی بسپارید تا با دستگاه های قوی 750 ژنراتور و فنر های مخصوص مشکل را بدون معطلی وقت و بدون آسیب زدن به لوله با تضمین فاکتور برای شما عزیزان انجام دهند.

فنرزدن لوله در منطقه نه شهرداری تهران

فنرزدن لوله در منطقه نه شهرداری تهران

فنرزدن لوله در منطقه نه شهرداری تهران توسط شرکت خدمات فنی رسولی شامل فنرزدن لوله حمام، فنرزدن لوله فاضلاب سرویس توالت ایرانی، فنرزدن لوله فاضلاب سرویس توالت فرنگی، فنرزدن لوله فاضلاب آشپزخانه (کفشور آشپزخانه، زیر سینک ظرفشویی، لوله لباسشویی)، فنرزدن لوله تراس – پاسیو، فنرزدن لوله پشت بام (ناودان)، فنرزدن لوله پارکینگ، فنرزدن لوله حیاط خلوت ، فنرزدن لوله فاضلاب شهری منهول اگو .

لوله بازکنی شبانه روزی در منطقه 9 تهران

لوله بازکنی شبانه روزی در منطقه 9 تهران

یکی از اتفاقات ناخوشایند این می باشد که گرفتگی لوله ها در طول شب اتفاق می افتد و اکثر مردم ترس و استرس و سرو صدای دستگاه و فنر لوله بازکنی را دارند اما شرکت خدمات فنی رسولی به شما قول می دهد که لوله بازکن های حرفه ایی و باتجربه به منزل شما اعزام کند و گرفتگی لوله ها را در طول شب بدون سر و صدا و با رعایت حال همسایگان شما عزیزان در کمترین زمان ممکن و بدون معطلی وقت مشکل گرفتگی لوله را رفع کنند.

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از لوله در منطقه 9 تهران

بیرون آوردن اشیا از لوله در منطقه 9 تهران

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که وسایلتان ناخودآگاه از جیب شلوار یا پیراهنتان به داخل چاه توالت بیفتد و به دنبال لوله بازکن باشید که آن را بیرون بیاورد. نیرو های متخصص شرکت خدمات فنی رسولی با ابزار آلات مخصوص شیء افتاده در چاه توالت از جمله موبایل, حلقه, انگشتر, گردنبند, دستبند, سر شیر آب, فرچه شوینده توالت, مسواک و غیره را بدون معطلی وقت در کمترین زمان ممکن بیرون می آورند.


توجه داشته باشید که پس از افتادن اشیاء قیمتی در چاه توالت به هیچ عنوان آب داخل کاسه توالت نریزید و همچنین از سیفون استفاده نکنید تا این مشکل را سرویسکار شرکت خدمات فنی رسولی راحت تر با ابزار بیرون بیاورد.

بازکردن گرفتگی لوله فاضلاب با فنر در منطقه 9 تهران

بازکردن گرفتگی و فنرزدن لوله حمام در منطقه 9 تهران

گرفتگی لوله حمام زمانی اتفاق می افتد که یا قطر لوله کم می باشد یا ممکن است افتادن اشیا و جمع شدن چربی و رسوبات لوله حمام را مسدود کند.

راه حل رفع گرفتگی لوله حمام چیست ؟

برای بازکردن گرفتگی لوله حمام این کار را با خیال راحت به دست لوله بازکن های ماهر و با تجربه ما بسپارید تا با دستگاه ژنراتور و فنر برقی مشکل را به طور اساسی رفع کنند.لوله بازکنی حمام در منطقه 9 تهران

بازکردن گرفتگی و فنرزدن لوله فاضلاب آشپزخانه در منطقه 9 تهران

گرفتگی لوله های آشپزخانه ( زیر سینک + کفشوی آشپزخانه + لوله لباسشویی ) اکثرا با جمع شدن چربی و رسوبات داخل لوله و کم شدن قطر لوله به مرور زمان لوله کیپ می شود و نیاز به فنرزدن دارد.

راه حل رفع گرفتگی لوله آشپزخانه چیست ؟

بازکردن گرفتگی لوله های کفشوی آشپزخانه و زیر سینک ظرفشویی و لوله لباسشویی را به نیروهای ما بسپارید تا بدون کثیف کاری محیط آشپزخانه با فنرزنی با دستگاه لوله بازکنی و تراش دادن رسوبات داخل لوله گرفتگی را رفع کنند.

بازکردن گرفتگی و فنرزدن لوله فاضلاب توالت ایرانی در منطقه 9 تهران

گرفتگی لوله توالت ایرانی معمولا با دستمال کاغذی و گرفتگی سیفون توالت ایرانی یا انداختن اشیا گرفتگی لوله اتفاق میفتد. راه حل رفع گرفتگی لوله توالت ایرانی چیست ؟

این نوع گرفتگی ها معمولا توسط نیرو های شرکت خدمات فنی رسولی با دستگاه ژنراتور و فنر معمولی بدون کثیف کاری به مدت 9 دقیقه رفع می شود.

بازکردن گرفتگی و فنرزدن لوله فاضلاب توالت فرنگی در منطقه 9 تهران

بازکردن گرفتگی لوله سرویس توالت فرنگی باید با فنر و روپوش فنر مخصوص انجام شود، چون جنس توالت فرنگی از سرامیک می باشد و با فنر زدن بدون روپوش فنر به توالت فرنگی آسیب می رسد و حتی رنگ توالت فرنگی هم عوض می شود.

اما لوله بازکن های شرکت خدمات فنی رسولی با همراه داشتن دستگاه لوله بازکنی پیشرفته و فنر و روپوش فنر این مشکل را بدون هیچ گونه خسارت به طور اساسی و تضمینی با ضمانت فاکتور رفع می کنند .

شما در هر زمانی که نیاز به خدمات بازکردن گرفتگی سرویس توالت فرنگی داشتید کافیست با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمائید و در کمترین زمان ممکن مشکل شما رفع خواهد شد.

لوله بازکنی توالت فرنگی در منطقه 9 تهران

بازکردن گرفتگی و فنرزدن لوله پشت بام در منطقه 9 تهران

گرفتگی لوله پشت بام اکثرا هنگام بارندگی رخ می دهد. که آب باران سنگ و زباله های ریز را وارد لوله می کند و در نهایت لوله کیپ می شود.

راه حل رفع گرفتگی لوله پشت بام چیست ؟

برای بازکردن گرفتگی لوله پشت بام (ناودان) نیاز به فنر متراژ بلند دارد. لوله بازکن های شرکت خدمات فنی رسولی با داشتن فنر متراژ بلند گرفتگی را رفع می کنند.

بازکردن گرفتگی و فنرزدن لوله پارکینگ و حیاط خلوت در منطقه 9 تهران

مقدار زمان لازم برای انجام خدمات باز کردن گرفتگی لوله حیاط، پارکینگ بستگی به میزان گرفتگی دارد اما معمولا 9 دقیقه کفایت می کند، مگر اینکه گرفتگی شدید باشد که در این صورت مسلما زمان بیشتری نیاز است.

شما میتوانید در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی لوله های حیاط و پارکینگ داشتید با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمائید و در کمترین زمان ممکن مشکل رفع خواهد شد.

 تخلیه چاه منطقه 9 تهران شبانه روزی

تخلیه چاه منطقه 9 تهران شبانه روزی

چاه پس از مدتی استفاده پر خواهد شد و نیاز به تخلیه چاه دارد، روش هایی هم برای این عملیات وجود دارد که هرکدام مزایا و معایب خود را همراه دارد.

شرکت خدمات فنی رسولی افتخار این را دارد که شبانه روزی بدون تعطیلی با تجهیزات و دستگاه های به روز این خدمت را به بهترین شکل به شما همشهریان عزیز در منطقه 9 تهران ارائه دهد.

تخلیه چاه با تانکر ۸۰۰۰ هزار و ۱۲۰۰۰هزار لیتری

خالی کردن چاه فاضلاب با تانکر مکنده که مانند جارو برقی عمل می کند

۱- تخلیه انواع چاه های فاضلاب با دستگاه مکنده و ساکشن با کمترین تخریب درب چاه .

۲- تخلیه چاه جزبی و تخلیه چاه سپتیک تانک .

۳- تبدیل چاه کهنه و چاه ریزشی به چاه استاندارد فاضلاب.

۴- لایروبی و کف تراشی و پاکسازی چاه و سپتیک به وسیله نیروی انسانی مجرب.

۵- حفر چاه نو در منطقه 9 تهران

۶- طوقه چینی و کول گذاری برای جلوگیری از ریزش دیواره چاه در منطقه 9 تهران

۷- رفع بوی بد توالت و چاه فاضلاب

۸- رفع نم حمام، آشپزخانه و توالتلوله بازکنی فنرزنی خیابان استاد معین در منطقه 9 تهران

لوله بازکنی فنرزنی میدان آزادی در منطقه 9 تهران

لوله بازکنی فنرزنی خیابان 21 متری جی در منطقه 9 تهران

لوله بازکنی فنرزنی امام زاده عبدالله در منطقه 9 تهران

لوله بازکنی فنرزنی خیابان سی متری جی در منطقه 9 تهران

لوله بازکنی فنرزنی خیابان نهرفیروزآباد در منطقه 9 تهران

لوله بازکنی فنرزنی خیابان دامپزشکی در منطقه 9 تهران

لوله بازکنی فنرزنی خیابان هاشمی در منطقه 9 تهران

لوله بازکنی فنرزنی خیابان طوس در منطقه 9 تهران

لوله بازکنی فنرزنی خیابان دستغیب در منطقه 9 تهران

لوله بازکنی فنرزنی شمشیری در منطقه 9 تهران

لوله بازکنی فنرزنی بلوار معراج در منطقه 9 تهران

لوله بازکنی فنرزنی خیابان حجاج در منطقه 9 تهران

لوله بازکنی فنرزنی خیابان بسیج در منطقه 9 تهران

لوله بازکنی فنرزنی خیابان فرودگاه مهرآباد در منطقه 9 تهران

لوله بازکنی فنرزنی مهرآباد در منطقه 9 تهران

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
Call Now Buttonپاسخگویی لوله بازکنی24 ساعته