لوله بازکنی منطقه 9 تهران

لوله بازکنی منطقه 9 تهران


همشهریان و عزیزان ساکن منطقه 9 شهرداری تهران در صورت بروز هرگونه مشکل و انسداد در چاه های فاضلاب منزل و محل کار خود می‌توانید در هر ساعتی از شبانه روز با همکاران ما در شعبه لوله بازکنی منطقه 9 تهران تماس گرفته و تقاضای اعزام نیرو به محل را داشته باشید.

در صورتی که گرفتگی در لوله های فاضلاب مانند سینک آشپزخانه و سایر لوله های فاضلاب موجود در ساختمان مواجه هستید. نگران نباشید، متخصصین باتجربه ما حاضر در کلیه محله‌های منتهی به منطقه 9 شهرداری تهران به صورت تمام وقت و بدون تعطیلی و با گارانتی و کیفیت بالا آماده ارائه خدمات مورد نیاز شما در این حوزه هستند.

ارتباط با شعبه لوله بازکنی منطقه 9 021-66369709
شماره مستقیم لوله بازکن منطقه 9 0912-1875976
مدت زمان ارسال لوله بازکن کمتر از 15 دقیقه
مدت زمان رفع گرفتگی لوله 15 دقیقه
ضمانت لوله بازکنی منطقه 9 تضمین با فاکتور رسمی

بعد از تماس شما اهالی محترم منطقه 9 تهران و اعلام بروز مشکل نیروهای فعال ما در سه شیفت کاری به سرعت در کنار شما خواهند بود. در صورتی که به هر علتی سیستم فاضلاب ساختمان دچار انسداد شده نیروهای مستقر در نزدیک‌ترین محل به شما به همراه تجهیزات مدرن و مناسب با مشکل پیش آمده به محل اعزام خواهند شد. خدمات ما با کادری مجرب و در کمتر از نیم ساعت در سراسر منطقه 9 به همشهریان عزیز ساکن در این منطقه ارائه می‌گردد.

شایع‌ترین علت گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه یا ماشین ظرفشویی، روغن و مواد غذایی باقی مانده از ظروف و یا ورود محتویات و پرزهای لباس هایی است، که در لباسشویی شسته شده و در دراز مدت وارد فاضلاب می‌شوند. رسوباتی که به مرور زمان در مسیر خروج جمع شده است، سبب تنگی و در ادامه باعث مسدود شدن فاضلاب می‌گردد.

فنرزنی لوله فاضلاب منطقه 9 تهران

کلیه مناطق منتهی به منطقه 9 شهرداری تهران تحت پوشش  خدمات 24 ساعته و فوری لوله بازکنی توسط متخصصین ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 می‌باشد:

 1. خارج کردن اشیایی از چاه
 2. فنرزنی لوله های فاضلاب آشپزخانه
 3. فنرزدن راه آب حمام
 4. فنرزنی توالت های فرنگی و ایرانی
 5. فنرزدن لوله کفشور پارکینگ
 6. فنرزنی ناودان و راه آب پشت بام
 7. فنرزدن کفشور حیاط، تراس، حیاط خلوت و پاسیو

برای جلوگیری از بروز ناگهانی این مشکل بهتر است، لوله های فاضلاب را هر دو سال یکبار توسط فنر جرم گیری کنید. و با استفاده از صافی‌ های مخصوص مانع ورود مواد زائد و زباله در آنها شد، شما همشهریان عزیز ساکن در محلات مختلف منطقه 9 در هر ساعتی از شبانه روز و به صورت 24 ساعته می توانید با همکاران شعبه لوله بازکنی منطقه 9 تهران تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

قیمت لوله بازکنی منطقه 9 تهران
قیمت لوله بازکنی منطقه 9 تهران

قیمت لوله بازکنی  منطقه 9 تهران

در ابتدا باید به این موضوع مهم اشاره داشته باشیم که، هزینه لوله بازکنی توسط متخصصین ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 در کلیه مناطق یکسان است. اما فاکتور های مهمی بر قیمت نهایی تاثیرگذار است، که بعد از حضور نیروی اعزامی جهت بازدید رایگان از محل مشخص و محاسبه می‌گردد.

عوامل موثر بر قیمت خدمات لوله بازکنی منطقه 9 تهران شامل این موارد است:

 1. مدت زمانی که برای برطرف کردن گرفتگی صرف می‌شود
 2. محلی که چاه فاضلاب در آنجا قرار دارد
 3. تعداد مسیرهای مسدود شده که نیازمند بازگشایی است
 4. روش‌هایی که جهت رفع انسداد بکار گرفته می‌شود
 5. متراژ و نوع فنر بکار گرفته شده
 6. عمق چاه فاضلاب مسدود شده
 7. علت بروز گرفتگی چاه فاضلاب
 8. نوع گرفتگی فاضلاب
 9. شدت بروز انسداد فاضلاب
 10. میزان سختی انسداد
 11. شکستگی و فرسودگی لوله فاضلاب و نیاز به تعویض
 12. نیاز به تخریب و کندن محل
 13. خارج کردن اجسام
 14. خارج کردن مصالح ساختمانی

کلیه موارد ذکر شده در بالا بعد از بررسی دقیق محل مشخص خواهد شد. ما در این مجموعه فنی در تلاش هستیم، تا خدمات مورد نیاز شما عزیزان را با قیمتی منصفانه ارائه دهیم.

بیرون آوردن اشیا از لوله منطقه 9 تهران
بیرون آوردن اشیا از لوله منطقه 9 تهران

بیرون آوردن اشیا از لوله منطقه 9 تهران

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که وسایلتان ناخودآگاه از جیب شلوار یا پیراهنتان به داخل چاه توالت بیفتد و به دنبال لوله بازکن باشید که آن را بیرون بیاورد. نیرو های متخصص شعبه لوله بازکنی منطقه 9 تهران با ابزار آلات مخصوص شیء افتاده در چاه توالت از جمله موبایل، حلقه، انگشتر، گردنبند، دستبند، سر شیر آب، فرچه شوینده توالت، مسواک و غیره را بدون معطلی وقت در کمترین زمان ممکن بیرون می آورند.

توجه داشته باشید که پس از افتادن اشیاء قیمتی در چاه توالت به هیچ عنوان آب داخل کاسه توالت نریزید و همچنین از سیفون استفاده نکنید تا این مشکل را سرویسکار شرکت خدمات فنی رسولی راحت تر با ابزار بیرون بیاورد.

محدوده لوله بازکنی منطقه 9 تهران

لوله بازکنی امام زاده عبدالله لوله بازکنی شهرک فرهنگیان
لوله بازکنی مهرآباد جنوبی لوله بازکنی شهرک صابرین
لوله بازکنی شمشیری لوله بازکنی شهرک توحید
لوله بازکنی مهرآباد لوله بازکنی سی متری جی
لوله بازکنی بزرگراه فتح لوله بازکنی 21 متری جی
لوله بازکنی استاد معین لوله بازکنی خیابان دکتر هشیار
لوله بازکنی دستغیب لوله بازکنی خیابان هاشمی
لوله بازکنی شهرک ولی امر لوله بازکنی خیابان دامپزشکی

علت گرفتگی لوله فاضلاب منطقه 9 تهران

یکی دلایل مهم در بروز گرفتگی لوله های فاضلاب عدم رعایت بهداشت در زمان استفاده از مسیرهای تخلیه فاضلاب است. به طور مثال در زمان شستشوی ظروف در سینک و ماشین ظرفشویی با ریختن مواد غذایی باقیمانده و چربی و نبودن صافی بر روی خروجی لوله فاضلاب دچار انسداد می‌شود. زیرا ورود چربی به همراه مواد زائد در طولانی مدت با تولید جرم و رسوبات سخت در دیواره لوله منجربه گرفتگی در آن خواهد شد. همچنین ریختن مو، دستمال کاغذی و … باعث ایجاد گرفتگی های بسیار شدید و دردسرساز در سیفون سرویس‌های بهداشتی و حمام می‌شود.

علل مختلف بروز گرفتگی در لوله های فاضلاب:

 1. ورود مو به همراه چربی مواد شوینده مورد استفاده در حمام
 2. افتادن اجسام مختلف در لوله فاضلاب
 3. انداختن دستمال و نوار بهداشتی در فاضلاب سرویس‌های بهداشتی
 4. وجود جرم و رسوبات سخت در جداره لوله‌های فاضلاب
 5. ورود مصالح ساختمانی مانند قیر و سیمان که در زمان بازسازی و نوسازی در اثر بی‌احتیاطی وارد لوله شده
 6. شکستگی لوله فاضلاب
 7. ورود ریشه درختان به درون لوله فاضلاب در حیاط و پارکینگ
 8. چربی و مواد زائد غذایی در خروجی فاضلاب سینک و ماشین ظرفشویی
 9. ورود محتویات جیب البسه به همراه پرز و ملزومات آن مانند دکمه و زیپ و….

علائم مسدود شدن لوله ها در منطقه 9

در زمان بروز انسداد در لوله‌های فاضلاب اولین علامت استشمام بوی بسیار زننده و بد از مجرای فاضلاب است. که معمولا در هنگام ریختن آب به داخل سینک و فاضلاب های مختلف در ساختمان بوی نامطبوع شدت می‌گیرد. که نشانه این  است که، چربی و جرم زیادی در لوله وجود دارد. که باید در اسرع وقت این مشکل برطرف شود، در غیر این صورت با اختلال شدید در استفاده از آن محل مواجه خواهید شد.

نشانه‌های مختلف بروز گرفتگی در لوله فاضلاب به شرح زیر می‌باشد:

 • زمانی که سینک و لوله‌های فاضلاب دیگر موجود در ساختمان بسیار کند تخلیه شود
 • بوی بسیار نامطبوع از فاضلاب‌ها
 • وجود حشرات موذی مانند سوسک در اطراف لوله‌های فاضلاب
فنرزنی چاه توالت منطقه 9 تهران تضمینی
فنرزنی چاه توالت منطقه 9 تهران تضمینی

فنرزنی چاه توالت منطقه 9 تهران تضمینی

متخصصین ما در شعبه لوله بازکنی منطقه 9 تهران با ضمانت رفع گرفتگی توالت فرنگی واقعی آماده ارائه خدمات لوله بازکنی توالت فرنگی و سنتی بدون آسیب و رعایت نکات بهداشتی در حین کار در منطقه 9 و کلیه مناطق و محلات منتهی به آن می‌باشند. متخصصین ما برای رفع انسداد در سرویس‌های بهداشتی فرنگی و ایرانی از دستگاه فنرزن برقی استفاده می‌کنند. جهت اطمینان خاطر شما عزیزان برای جلوگیری از آسیب به سرامیک توالت فرنگی با فنر پوشش‌های مخصوصی بر روی فنر کشیده می‌شود.

علل مهم در بروز انسداد در فاضلاب توالت‌های فرنگی و ایرانی:

 • افتادن اجسام مختلف مانند صابون، ساعت، سوییچ، طلا و زیورآلات و … .
 • افتادن نوار بهداشتی بر اثر بی احتیاطی
 • انداختن دستمال کاغذی بعد از استفاده
 • نداشتن شیب مناسب و کم بودن قطر لوله سیفون
 • وجود حجم بالای مدفوع خشک شده در سیفون به علت کم آبی
 • شکستن لوله فاضلاب و  … .

که تمامی این موارد توسط کارشناسان اعزامی ما به سرعت با فنر رفع خواهد شد، شما عزیزان ساکن در کلیه محلات منطقه 9 در صورت نیاز به دریافت خدمات فنی لوله بازکنی می‌توانید با یک تماس با مرکز ما در زمان کوتاهی از دریافت آن بهره‌مند گردید. جهت رفاه حال شما اهالی این منطقه خدمات به صورت 100% تضمینی صورت می‌گیرد.

فنرزنی حمام منطقه 9 تهران
فنرزنی حمام منطقه 9 تهران

فنرزنی حمام منطقه 9 تهران

رفع گرفتگی لوله کفشور حمام با فنرزن برقی به سرعت و با پشتیبانی چند ماهه توسط متخصصین باتجربه شعبه لوله بازکنی منطقه 9 تهران صورت می‌پذیرد. علل مهمی مانند ورود دائم مو به همراه رسوبات مواد شوینده مورد استفاده در حمام با ایجاد رسوبات چرب و سخت در جداره لوله خروجی حمام، می‌تواند منجربه بروز انسداد در این محل شود. و در برخی موارد افتادن اجسام مورد استفاده در این مکان یکی دیگر از موارد بروز گرفتگی در این محل می‌باشد. که با رعایت نکات بهداشتی و دقت در زمان بکارگیری از این محل در کنار گذاشتن صافی و کفشور مناسب تا حد زیادی می توان از وقوع آن پیشگیری کرد. به دلیل این که بروز انسداد در این محل می تواند استفاده روزمره از این مکان را با اختلال مواجه کند، متخصصین ما آماده ارائه خدمات به صورت لوله بازکنی شبانه روزی تهران در منطقه 9 هستند.

روش لوله بازکنی منطقه 9 تهران

زمانی که شما عزیزان با مشکل گرفتگی در انواع لوله‌های فاضلاب مواجه می‌شوید. متخصصین و شرکت‌های معتبر لوله بازکنی برای رفع آن از روش‌های مختلف و متناسب با شدن و نوع گرفتگی استفاده می‌کنند. که ما در ادامه در مورد آن به صورت مختصر توضیح خواهیم داد.

انواع روش‌ها و تجهیزات مورد استفاده جهت رفع انسداد چاه‌های فاضلاب:

 1. فنرزن برقی که معروف به ژنراتور است، دستگاهی بسیار پرقدرت و سریع با توانایی انواع گرفتگی با هر شدتی از سختی به همراه رسوب‌زدایی رایگان
 2. کمپرسور هوا یا همان پمپ باد که مشهور به دستگاه فشرده سازی هوا می‌باشد، که قدرت و سرعت بسیار بالا با وارد کردن هوای بسیار فشرده هر نوع گرفتگی را برطرف می‌کند.
 3. دستگاه پمپ فشار قوی آب یا همان واترجت که این وسیله هم با فشرده کردن آب و تخلیه سریع آن در مسیر لوله در کمترین زمان هر چیزی که منجربه انسداد در محل شره را به جلو رانده و منجربه پاکسازی کامل آن می‌شود.
 4. گیره مخصوص که معمولا در زمان سقوط اشیاء ارزشمند مانند طلا، گوشی همراه و …. مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 5. دستگاه مکش یا ساکشن که بیشر در زمان تخلیه چاه بکار گرفته می‌شود، در زمانی که اشیاء ارزشمند در عمق چاه افتاده و قابل دسترسی نیست هم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

متخصصن باتجربه ما در شعبه لوله بازکنی منطقه 9 تهران توانایی استفاده درست از این تجهیزات و کنترل درست آن را دارا می‌باشند. شما عزیزان و اهالی منطقه 9 شهرداری تهران در هر ساعتی از شبانه‌روز و ایام تعطیل می‌توانید با یک تماس از دریافت این خدمات بهره‌مند گردید.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب منطقه 9 با اسید لوله بازکنی

در هنگام بروز گرفتگی در فاضلاب‌های ساختمان و بالازدن آب در این مکان‌ها معمولا اولین راهی که به ذهن اکثر مردم می‌رسد، استفاده از محلول‌های شیمیایی و اسیدی است. و با تصور این که روشی ارزان و موثر جهت رفع انسداد است، بکار گرفته می‌شود.

نکته بسیار مهم استفاده از این محلول‌ها اسیدی این است که، می‌تواند به لوله‌های فاضلاب آسیب برساند. این مواد شیمیایی در غلظت‌های بالا باعث پوسیدگی لوله و ایجاد سوراخ در آن شده و در کنار حل کردن رسوبات می تواند چسب های بین اتصالات را نیز ذوب کند، و در نهایت شما را مجبور به پرداخت هزینه سنگین تعویض لوله و تعمیر سقف و کف و دیوار ساختمان خواهد نمود.

زیرا بروز ترک و نشتی آب به سقف و کف یکی از اختلاتی است، که این مواد می‌تواند برای شما عزیزان ایجاد نماید. نکته مهم دیگر این است که این مواد برای سلامتی بسیار مضر هستند، ترکیب این مواد با آلودگی‌ها و رسوبات و فضولات گاز خطرناکی تولید می‌کند.که می‌تواند منجربه آسیب جدی به دستگاه تنفسی شود، و در صورت بی‌احتیاطی در زمان بکارگیری آن و ریختن آن بر روی پوست و یا پاشیدن آن به چشم  باعث سوختگی و آسیب به بینایی شما عزیزان گردد.

 لوله بازکنی منطقه 9 تهران با تراکم هوا

در برخی موارد که شدت انسداد لوله فاضلاب به حدی است، که تجهیزات دیگر مانند واترجت و فنر قادر به رفع آن نیستند. از دستگاه فشرده سازی هوا یا پمپ باد فشار قوی استفاده می‌شود. این دستگاه با متراکم کردن هوا در یک محفظه و تخلیه سریع و پرقدرت آن در مسیر لوله فاضلاب در کمترین زمان ممکن گرفتگی را رفع خواهد نمود.

اما تمامی ابزارهای مورد استفاده در این موارد در کنار مزایایی مانند سرعت و قدرت معایبی هم دارند. که ایرادهای دستگاه تراکم هوا در بین آنها بیشتر است، این وسیله پرقدرت در زمان تخلیه سریع هوا در درون چاه فاضلاب صدای بسیار ناهنجار و ترسناکی ایجاد می‌کند. که این مشکل باعث شده تا در هر ساعتی از شبانه‌روز قابلیت استفاده نداشته باشد.

نکته مهم دیگر در مورد آن این است که، به دلیل شدت بالای هوای تخلیه شده مقداری از مواد آبوده و زائد موجود در لوله فاضلاب‌ها به بیرون پرتاب شده و منجربه ایجاد آلودگی در محیط می‌شود. که باعث شده تا این وسیله قوی و سریع در زمان‌های خیلی خاص توسط متخصصین بکار گرفته شود. و در زمان استفاده از آن برای پیشگیری از ورود آلودگی به محیط تمامی فاضلاب‌های ساختمان باید محکم بسته شوند. زیرا ورود مواد آلوده میکروبی به محیط می‌تواند منجربه بیماری ساکنین شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 7 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *