شهر تهران که یکی از شهرهای بزرگ جهان به شمار می‌آید، دارای طول و عرض جغرافیایی در شمال و جنوب، غرب و شرق است. که با رشد شهرسازی وسعت زیادی پیدا کرده ، که این امر سبب بالا رفتن تعداد جمعیت و به تبعه آن بالا رفتن ساخت و ساز شده است. که این ساختمان‌ها چه اداری و چه مسکونی گاهی با مشکلات انسداد در لوله‌های فاضلاب روبرو می‌شوند که نیازمند به لوله بازکنی تهران می شود.

و دلایل مختلفی منجربه بروز آن است، که شاید ابتدایی‌ترین دلیل عدم رعایت بهداشت در حین استفاده از این مکا‌ن‌های مختلف است. مانند فاضلاب‌های آشپزخانه که معمولا در زمان شستشوی ظروف که چربی باقی مانده بر روی آنها به همراه مواد زائد غذایی وارد لوله خروج سینک شده و به مرور زمان با تولید جرمی چسبناک و اضافه شدن مواد مختلف باعث باریک شدن مسیر عبور آب شده و بعد از مدتی کاملا بسته خواهد شد. 

یا در زمان استفاده از سرویس بهداشتی عدم توجه به کشیدن سیفون، جهت تخلیه مسیر لوله از فضولات و خشک شدن مدفوع در طول لوله خروجی و ایجاد رسوبات سفت در دیواره می‌تواند باعث انسداد کامل شود. بنابراین با رعایت چند نکته کوچک می‌توان تا حد زیادی از بروز این مشکلات جلوگیری کرد، اما تنها این موارد نیست که سبب گرفتگی در لوله‌های فاضلاب است، در ادامه مقاله به دلایل مختلف دیگر اشاره خواهیم کرد. 

در صورت بروز این مشکل در هر نقطه از شرق، غرب، شمال، مرکز و جنوب شهر تهران با یک تماس با گروه فنی لوله بازکنی 24 از کلیه خدمات فنی در حوزه لوله بازکنی تهران توسط متخصصین باتجربه و کاردان ما به صورت تمام وقت و بدون تعطیلی برخوردار خواهید شد.

آیا لوله بازکنی تهران شبانه روزی می باشد؟! بله لوله بازکنی شبانه روزی تهران + بدون تعطیلی
شماره لوله بازکنی شمال تهران : 021-22-92-48-83
شماره لوله بازکنی غرب تهران : 021-44-17-54-00
شماره لوله بازکنی شرق تهران : 021-77-84-77-56
شماره لوله بازکنی مرکز تهران : 021-880-380-99
شماره لوله بازکنی جنوب تهران : 021-66-36-97-09
شماره مستقیم لوله بازکن : 0912-187-59-76
ساعت کاری گروه فنی لوله بازکنی 24 : 24 ساعته 7 روز هفته

 

دلایل بروز گرفتگی لوله های فاضلاب تهران

دلایل که در مکان‌های مختلف ساختمان می‌تواند سبب بروز انسداد در لوله‌های فاضلاب شود، که به شرح زیر می‌باشد:

 1. ورود مو
 2. ورود چربی
 3. افتادن اشیاء
 4. ریختن مصالح
 5. فضولات خشک شده
 6. گوشی موبایل
 7. نوار بهداشتی
 8. دستمال کاغذی
 9. ساعت مچی
 10. و … .

هر کدام از این موارد که سبب بروز انسداد شده باشد، به سرعت و توسط تجهیزات پیشرفته لوله بازکنی تهران در مدتی کوتاه قابل رفع می‌باشد.

لوله بازکنی تهران با فنرزنی برقی فاضلاب شبانه روزی گروه فنی لوله بازکنی 24

لوله بازکنی تهران با فنرزنی برقی فاضلاب شبانه روزی

قبل از هر توضیحی باید بگوییم فنرزنی برقی لوله فاضلاب چیست؟ فنرزنی لوله فاضلاب یکی از تجهیزات لوله بازکنی تهران است، که جهت رفع انواع گرفتگی‌ها در محل‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد که به سیم زن هم معروف است. این وسیله مجهز به تعدادی فنر در اندازه و سایزهای مختلف بوده و توسط یک ژنراتور الکتریکی فعال می‌گردد. 

این دستگاه در بین تجهیزات لوله بازکنی بسیار مورد توجه مراکز و متخصصین لوله بازکنی تهران قرار گرفته ، که علت این امر در ابتدا قدرت و سرعت بالای آن است. و در مرحله بعد توانایی از بین بردن رسوبات و جرم‌های موجود در لوله فاضلاب و همچنین آلودگی کمتر نسبت به سایر ابزارآلات لوله بازکنی تهران، از این وسیله پرکاربرد جهت برطرف کردن هر نوع گرفتگی از آسان تا سخت استفاده می‌شود. 

فنرها بعد از اتصال به موتور الکتریکی و وارد شدن به داخل لوله فاضلاب به صورت چرخشی به حرکت درآمده و هر چیزی که در مسیر سبب گرفتگی شده است را از سر راه برمی‌دارد. قدرت بالای این دستگاه باعث خرد شدن و پیچیدن مو به دور خود و خارج کردن آن شده و در نتیجه مسیر به سرعت و در زمانی کوتاه بازگشایی می‌شود. 

از فنرزنی برقی لوله فاضلاب جهت رفع انواع گرفتگی‌ها در فاضلاب سرویس‌های بهداشتی، حمام‌ها، آشپزخانه، پشت بام، بالکن، پارکینگ، حیاط، حیاط خلوت و ….. استفاده می‌گردد. فنرها از آلیاژهای متفاوت و بسیار محکم ساخته شده است، و استفاده از آن نیاز به تجربه دارد. زیرا عدم توانایی در کنترل فنر در لوله می‌تواند سبب وارد شدن آسیب به سیستم لوله‌کشی شود، در زمان استفاده از آن جهت رفع گرفتگی توالت‌های فرنگی حتما باید با پوشش مناسب انجام شود تا صدمه‌ای به سرامیک توالت وارد نشود.

بنابراین در صورت نیاز حتما از افراد متخصص در این حوزه کمک بخواهید. گروه فنی لوله بازکنی 24 در تمامی مناطق 22 گانه در هر ساعتی از شبانه‌روز و ایام تعطیل آماده ارائه خدمات به شما همشهریان تهرانی می‌باشد.

لوله بازکنی تهران گروه فنی لوله بازکنی 24

قیمت خدمات لوله بازکنی شهر تهران 

در ابتدا باید به اطلاع شما عزیزان همشهری تهرانی برسانیم، که کلیه خدمات لوله بازکنی تهران با قیمت مصوب از طرف اتحادیه مشخص می‌شود. و در سرتاسر تهران یکسان است، منتهی فاکتورهایی در زمان انجام خدمات در محاسبه قیمت نهایی خدمات تاثیرگذار می‌باشد. که معمولا بعد از بررسی توسط تکنسین‌های ما در این حوزه مشخص و به شما همشهریان عزیز اعلام می‌گردد. 

فاکتورهای موثر برقیمت ارائه خدمات لوله بازکنی تهران شامل این موارد است:

 • تعداد لوله‌های فاضلاب مسدود شده
 • عمق محل مورد نظر
 • متراژ فنر مورداستفاده
 • شدت بروز گرفتگی لوله
 • علت بروز گرفتگی لوله
 • وسیله بکار رفته جهت برطرف کردن گرفتگی لوله فاضلاب
 • مدت زمان کار متخصص جهت رفع گرفتگی لوله فاضلاب
 • خارج کردن اشیاءارزشمند
 • گرفتگی براثر ورود مصالح
 • نیاز به تخریب و کندن محل
 • محل قرار گرفتن لوله فاضلاب

مواردی که در بالا به آنها اشاره کردیم تعدادی از مواردی است، که می‌تواند به صورت مستقیم بر روی قیمت خدمات لوله بازکنی تهران تاثیر بگذارد. و نکته مهم این است، که مبلغ اعلام شده در زمان ارتباط شما مراکز پشتیبانی قیمت پایه و بدون در نظر گرفتن این موارد می‌باشد.

 

انواع خدمات لوله بازکنی در کلیه مناطق 22 گانه شهر تهران

متخصصین گروه فنی لوله بازکنی 24 در مناطق 22 گانه تهران از شرق تا غرب و از جنوب تا شمال آماده ارائه خدمات لوله بازکنی تهران به صورت شبانه‌روزی و در کمترین زمان ممکن می‌باشند‌.

انواع خدمات لوله بازکنی تهران شامل این موراد است:

 • لوله بازکنی تهران و فنرزنی لوله ناودان و راه آب پشت بام‌ها بر اثر ورود شن و ماسه، شاخه و برگ درختان، ورود مصالح ساختمانی مانند قیر و سیمان.
 • لوله بازکنی تهران و فنرزدن لوله فاضلاب‌ آشپزخانه مانند راه آب کف، سیفون سینک، لوله های تخلیه ماشین‌های لباسشویی وظرفشویی.
 • لوله بازکنی تهران و فنرزنی لوله کفشور حمام براثر ورود مو، صابون و اشیاء مختلف مورد استفاده در حمام‌ها.
 • خدمات لوله بازکنی تهران و فنرزنی لوله کفشور پارکینگ براثر ورود خاک و غبار، شاخ و برگ و ریشه درختان، شن و ماسه به همراه روغن ماشین و ….
 • لوله بازکنی تهران و فنرزدن لوله فاضلاب توالت‌های فرنگی و سنتی براثر افتادن اشیاء مختلف مانند نوار بهداشتی، فضولات، دستمال و صابون … .
 • لوله بازکنی تهران فنرزنی لوله کفشور بالکن، حیاط، حیاط خلوت براثر ورود اجسام و غبار و رفع رسوبات موجود.
 • رسوب تراشی و لایروبی با فنرزنی برقی لوله فاضلاب.
 • باز کردن انواع گرفتگی به صورت شبانه روزی، بدون تعطیلات، فوری، قیمت مناسب و 24 ساعته بدون وقفه.
 • لوله بازکنی تهران و فنرزنی گرفتگی بر اثر ورود مصالح ساختمانی .
 • خارج کردن اشیاء ارزشمند مانند ساعت مچی، گوشی، گردنبند، دست بند، سوییچ و غیره شبانه روزی.

کلیه این خدمات توسط متخصصین مجرب با استفاده از مناسب‌ترین و قوی‌ترین دستگاه در طول شبانه‌روز انجام خواهد شد، در صورت نیاز به دریافت خدمات با پشتیبانی ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 تماس حاصل فرمایید، در هر نقطه از تهران در مدتی کوتاه در کنار شما عزیزان خواهیم بود.

لوله بازکنی تهران با واتر جت فوری گروه فنی لوله بازکنی 24

لوله بازکنی تهران با واتر جت فوری 

واترجت یکی دیگر از تجهیزات لوله بازکنی تهران است، این وسیله که با فشار بالای آب کار می‌کند. در موارد مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد، و دستگاهی بسیار ایمن است. که بدون وارد کردن هیچ گونه آسیبی به سیستم لوله‌کشی فاضلاب با قدرت و سرعت بالا، می‌تواند انسداد را برطرف نماید. 

لوله بازکنی تهران با واترجت  تشکیل شده، از یک شلنگ فشار قوی در متراژهای مختلف که با اتصال به یک پمپ فشار آب قدرتمند فعال می‌شود. این دستگاه انواع مختلفی دارد، که در محل‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد‌، واترجت هم مانند فنرزن برقی به دلیل قدرت و سرعت بالا به تراشیدن رسوبات و به جلو راندن اجسام گیر کرده در لوله‌های فاضلاب می‌باشد.

و در هر مکانی مانند آشپزخانه، حمام، توالت و ….مورد استفاده قرار می‌گیرد‌، هزینه انجام خدمات با این دستگاه هم مانند روش‌های دیگر به فاکتورهای خاصی بستگی دارد، مانند عمق، شدت گرفتگی، نوع گرفتگی و …. که بعد از بررسی محاسبه و به شما عزیزان اعلام می‌گردد. در صورت بروز هرگونه گرفتگی در لوله‌های فاضلاب در محل کار و منزل خود در سرتاسر تهران و مناطق 22 گانه تهران می‌توانید با ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 تماس حاصل فرمایید.

لوله بازکنی با سه نظام تهران قیمت ارزان گروه فنی لوله بازکنی 24

لوله بازکنی با سه نظام تهران قیمت ارزان

سه نظام در اصل قطعه‌ایست، در اندازه و طرح های مختلف که با فنر به هم متصل هستند، و از جنس آلومینیوم، استیل یا برنج ساخته شده است. این قطعه داخل دستگاه لوله بازکنی تهران نصب شده، و نقش بسیار موثری در حرکت و چرخش فنر در لوله‌های فاضلاب دارد. و هر کدام از آنها جهت مصارف خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرد، یکی از عیوب سه نظام این است که در سرعت بالا قابل کنترل نیست. 

از لوله بازکنی با سه نظام معمولا جهت رفع گرفتگی با سیمان و رسوب گرفتگی استفاده می‌شود. و قیمت ارائه خدمات با آن بستگی به متراژ محل گرفتگی دارد، در هر زمان که با مشکل انسداد در لوله‌های فاضلاب مواجه شدید می‌تواند با گروه فنی لوله بازکنی 24 از هر نقطه از تهران تماس حاصل فرمایید و در خواست اعزام نیرو به همراه تجهیزات مناسب را داشته باشید.

لوله بازکنی تهران تضمینی (پشتیبانی دائمی) گروه فنی لوله بازکنی 24

لوله بازکنی تهران تضمینی (پشتیبانی دائمی)

بروز گرفتگی در هر مکانی در ساختمان می‌تواند مشکلات زیادی برای اهالی و ساکنین ایجاد کند. و انجام امورات ضروری را با اختلالات شدید روبرو کند، بنابراین در این مواقع نیاز فوری به اقدام جهت رفع آن بسیار ضروری می‌باشد. انسداد در هر محلی می‌تواند سبب ورود انواع آلودگی به علاوه بوی بد و صحنه‌ای غیرقابل تحمل باشد. 

بنابراین گروه فنی لوله بازکنی 24 جهت رفاه حال شما عزیزان آماده ارائه خدمات تضمینی و فوری در تمام زمینه‌های مورد نیاز شما در این حوزه می‌باشد. تمامی خدمات ارائه شده توسط متخصصین باتجربه ما در این گروه فنی به سرعت و با تضمین صددرصد صورت می‌پذیرد، شما عزیزان در تمامی مناطق 22 گانه تهران می‌توانید از خدمات لوله بازکنی تضمینی تهران بهره‌مند گردید.

لوله بازکنی غرب تهران شبانه روزی گروه فنی لوله بازکنی 24

لوله بازکنی غرب تهران شبانه روزی

گروه فنی لوله بازکنی 24 در کلیه مناطق و محله‌های غرب تهران که شامل منطقه 2 شهرداری است، آماده ارائه خدمات لوله بازکنی غرب تهران توسط متخصصین خبره و باسابقه می‌باشد. شما عزیزان ساکن در این منطقه می‌توانید با یک تماس در هر ساعتی از شبانه‌روز از خدمات مورد نیاز خود با تجهیزات مناسب و مدرن پیشرفته برخوردار گردید. مناطق تحت پوشش متخصصین ما در این مجموعه فنی شامل این موارد می‌باشد، تعدادی از نیروهای فعال ما به صورت تمام وقت در این محل‌ها مستقر هستند. و به محض دریافت تماس از طرف شما و اعلام بروز مشکل در آدرس مورد نظر حاضر و سریع وارد عمل خواهند شد.

منطقه آزادی منطقه صادقیه
منطقه وردآورد منطقه کن
منطقه طرشت  لوله بازکنی ستارخان
لوله بازکنی گیشا منطقه شهران
منطقه فردوس منطقه پونک
منطقه چیتگر منطقه شهرک اکباتان
منطقه حصارک شهرک آزادی
منطقه ویلاشهر منطقه جنت آباد
شهرک 22 بهمن شهرک غزالی
باشگاه نفت شهرک شهرداری
شهرک دریا منطقه شهرزیبا
منطقه تهرانسر شهرک دانشگاه
شهرک دانشگاه شریف منطقه ویلاشهر
شهرک فرهنگیان شهرک پاسدارن

کلیه محلات منتهی به این مناطق به طور کامل تخت پوشش خدمات فنی لوله بازکنی 24 در این مرکز لوله بازکنی تهران می‌باشند. شما عزیزان ساکن در این مناطق در صورت نیاز می‌توانید از ما درخواست اعزام نیرو داشته باشید، تا در زمانی کمتر از 15 دقیقه در محل حضور یابند و اقدام به رفع مشکل نمایند.

لوله بازکنی شرق تهران فوری گروه فنی لوله بازکنی 24

لوله بازکنی شرق تهران فوری

شرق تهران یکی دیگر از مناطق تهران است، که شامل مناطق 4، 8، 13و 14 می‌باشد. که جهت انجام خدمات لوله بازکنی تهران زیر نظر گروه فنی لوله بازکنی 24 قرار دارد. ما جهت رفاه حال شما عزیزان ساکن در محلات مختلف در این منطقه با استقرار نیروهای 24 ساعته آماده خدمت‌رسانی شبانه‌روزی در این نقطه از شهر تهران هستیم. 

در صورت نیاز به در یافت هرگونه خدماتی از طرف این مجموعه فنی معتبر در حوزه لوله بازکنی تهران می‌توانید با پشتیبانی ما در این مرکز ارتباط برقرار نمایید، مناطق و محله‌های تحت پوشش ما در شرق تهران شامل این مناطق می‌باشد:

منطقه قنات کوثر منطقه وحیدیه
منطقه سراج منطقه تسلیحات
منطقه حکیمیه منطقه فدک
منطقه تهرانپارس منطقه کرمان
منطقه شیان منطقه هروی
منطقه شمس آباد بلوار پروین
منطقه علم و صنعت منطقه شمیران نو
منطقه نارمک منطقه مهران
منطقه لویزان منطقه هنگام
منطقه مجیدیه منطقه فرجام
منطقه دماوند منطقه شهرابی
نیروی هوایی سرخه حصار
صد دستگاه منطقه تهران نو
منطقه دهقان منطقه حافظیه
منطقه اتیانی منطقه صفا
منطقه اشراقی منطقه شورا
منطقه زینبیه شهید اسدی
زاهد گیلانی منطقه امامیه
منطقه دردشت منطقه پیروزی
منطقه مدائن منطقه زرکش
منطقه نبرد مینای شمالی
منطقه 17شهریور منطقه دژکام
منطقه فلاح منطقه شکیب
منطقه قصر فیروزه سیزده آبان
منطقه آهنگران افراسیابی شمالی
منطقه تاکسیرانی منطقه ابوذر
مینای جنوبی منطقه نبی اکرم
منطقه آهنگ شرقی پاسدار گمنام
منطقه شیوا منطقه اندرزگو
شهید محلاتی منطقه پرستار
منطقه فرزانه منطقه جابری
چهارصد دستگاه دروازه دولاب
سرآسیاب دولاب منطقه شکوفه

محله‌های منتهی به این خیابان‌ها به طور کامل تحت پوشش تکنسین‌های حرفه‌ای گروه فنی لوله بازکنی 24 می‌باشند. کارشناسان ما در تمام طول سال و به طور 24 ساعته آماده ارائه خدمات لوله بازکنی تهران به شما عزیزان ساکن در این منطقه هستند، فقط با یک تماس به سرعت و در زمانی کوتاه می‌توانید ما را درکنار خود داشته باشید.

لوله بازکنی شمال تهران با ارائه فاکتور گروه فنی لوله بازکنی 24

لوله بازکنی شمال تهران با ارائه فاکتور

گروه فنی لوله بازکنی 24 به همراه تیمی از بهترین‌ها در حوزه لوله بازکنی آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان ساکن در کلیه مناطق شمال تهران که شامل مناطق 1و3 و بخشی از مناطق 2 و 5 می‌باشد. تمامی موارد مورد نیاز شما همشهریان عزیز در حوزه لوله بازکنی با ارائه فاکتور صورت می‌پذیرد، متخصصین ما مستقر در تمامی خیابان‌ها این منطقه به سرعت در کوتاهترین زمان ممکن در کنار شما خواهند بود. خیابانها و محله‌های تحت پوشش این مجموعه فنی در شمال شهر تهران بزرگ شمامل این مناطق است:

منطقه اقدسیه منطقه ازگل
منطقه دربند منطقه نیاوران
منطقه ولنجک منطقه تجریش
منطقه قیطریه منطقه چیذر
منطقه محلاتی منطقه فرمانیه
منطقه دزاشیب منطقه محمودیه
منطقه محمودیه منطقه جماران
منطقه جوزستان امازاده قاسم
منطقه فرشته منطقه کاشانک
منطقه سوهانک منطقه الهیه
باغ فردوس فرحزاد
سعادت آباد تهران ویلا
شهرک مخابرات لوله بازکنی شهرک نفت
شهرک غرب ایوانک

 

کلیه محله‌های شمال تهران منتهی به این خیابان‌ها به صورت شبانه‌روزی تحت پوشش کارشناسان حاضر در این منطقه هستند، در صورت نیاز به دریافت هر کدام از خدمات مورد نیاز با همکاران ما در پشتیبانی تماس گرفته و بروز مشکل را اعلام نمایید. و با ارائه اطلاعات مورد نیاز و کامل در مدتی کوتاه از خدمات بهره‌مند گردید.

لوله بازکنی منطقه جنوب تهران کمتر از 10 دقیقه گروه فنی لوله بازکنی 24

لوله بازکنی منطقه جنوب تهران کمتر از 10 دقیقه

منطقه جنوب تهران که شامل مناطق 16، 17، 18، 19و 20 می‌باشد. دارای محلات مختلفی است، که یکی دیگر از مناطق تحت پوشش گروه فنی لوله بازکنی 24 می‌باشد. شما ساکنین محترم در این منطقه بعد از مشاهده هر کدام از علائم گرفتگی می‌توانید به سرعت با این مجموعه تماس حاصل فرمایید، و از خدمات لوله بازکنی تهران  در هر مکانی برخوردار گردید. 

بعد از تماس شما و اعلام گرفتگی در لوله فاضلاب منزل و محل کار خود در کمتر از 10 دقیقه از خدمات ما بهره‌مند خواهید شد. مناطق تحت پوشش ما در منطقه جنوب تهران به عبارت زیر است:

منطقه شوش برج طغرل
افسریه امامزاده عبدالله
شهرک فردوس امامزاده حسن
شهرک ولیعصر منطقه یاخچی آباد
شهرک شریعتی منطقه نازی آباد
عبدل آباد عبدالعظیم حسنی

متخصصین ما در تمامی محله‌های منتهی به این مناطق آماده خدمت‌رسانی به شما اهالی محترم ساکن در این نقطه از تهران می‌باشند.

لوله بازکنی مرکز تهران بدون تعطیلی گروه فنی لوله بازکنی 24

لوله بازکنی مرکز تهران بدون تعطیلی

مرکز تهران که شامل مناطق 6، 7، 8، 9، 10، 11و 12 می‌شود، که تمام خیابان‌ها و محلات آن تحت پوشش نیروهای فنی وله بازکنی 24 می‌باشند. کلیه خدمات ارائه شده توسط تکنسین‌های ما در این مناطق به صورت تمام وقت و بدون تعطیلی ارائه می‌گردد. تیم متخصصان ما به صورت شبانه‌روزی در تمام روزهای سال بی‌وقفه آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند. خیابان‌ها و محله‌های تحت پوشش ما در این مناطق به شرح زیر است:  

منطقه هفت تیر خیابان قزوین
خیابان جمالزاده خیابان نواب
خیابان بهشتی خیابان انقلاب
خیابان عباس آباد سرآسیاب مهرآباد
خیابان نظام آباد میدان بریانک
خیابان لاله زار خیابان کمیل
خیابان مطهری خیابان جیحون
خیابان بهارستان خیابان کمیل
خیابان حافظ خیابان استاد معین
خیابان سنگلج خیابان سهروردی
بلوار کشاورز منطقه امیر آباد
خیابان فردوسی منطقه کریم خان
منطقه حشمتیه خیابان سلسبیل
میدان انقلاب خیابان خوش
خیابان بهار میدان آزادی
منطقه فاطمی خیابان کارون
میدان جهاد خیابان قصرالدشت
لوله بازکنی خیابان مرتضوی میدان ولیعصر

 

کلیه محلات منتهی با این خیابان‌ها در مناطق مرکزی تهران به صورت 24 ساعته تحت پوشش خدمات لوله بازکنی تهران تیم کارشناسان گروه فنی لوله بازکنی 24 است. در صورت نیاز به دریافت هرگونه خدمتی از ما می‌توانید در هر ساعت و روزی در طول هفته با پشتیبانی و مدیریت این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

لوله بازکنی تهران با کمترین آلودگی شبانه روزی

گرفتگی لوله فاضلاب و معضلاتی مانند آلودگی‌های محیطی یکی از دغدغه‌های مردم است. که معمولا بعد از بروز آن سبب نگرانی می‌شود، می‌توان گفت با وجود تجهیزات مدرن امروزه تاحد بسیار زیادی از میزان آلودگی در زمان انجام کار کاسته شده است. البته این موضوع بستگی زیادی به وسیله مورد استفاده و نحوه رعایت فرد اجرا کننده دارد، به این منظورکه اگر فرد متعهد به رعایت اصول بهداشتی باشد و از مهارت بالایی جهت استفاده از دستگاه و روش‌های جلوگیری از ورود مواد زائد آلودگی به محیط باشد که با خیال راحت کار انجام خواهد شد. 

میزان بالای آلودگی معمولا براثر ناتوانی و نابلدی و استفاده از دستگاه نامناسب ایجاد می‌شود، مثلا دستگاه فنرزن برقی معمولا با کمترین آلودگی مشکل را برطرف می‌کند. اما دستگاه تراکم هوا به دلیل فشار هوای بالایی که توسط یک پمپ تولید و به شدت بسیار بالا وارد لوله فاضلاب می‌شود، می‌تواند منجربه پرتاب مواد زائد به محیط گردد. 

و در صورتی که تنها راه استفاده از این دستگاه باشد، باید تمامی فاضلاب‌ها و خروجی‌های ساختمان محکم بسته شود. تا بعد از ورود هوا از این خروجی مواد به محیط بیرون راه پیدا نکند، متخصصین ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 متعهد به رعایت کامل اصول و نکات بهداشتی حین کار هستند. و بعد از انجام کار و در پایان ملزم به تمیز کردن محیط می‌باشند، و شما عزیزان در صورت نیاز به این خدمات می‌توانید با یک تماس درخواست اعزام نیرو و تجهیزات را به همکاران ما در پشتیبانی اعلام نمایید. 

تا در کوتاهترین زمان در محل حاضر و با استفاده از مناسب‌ترین ابزار مشکل را رفع نماییم، نیرو های شیفتی و فعال ما در تمام طول شبانه‌روز آماده خدمت‌رسانی به همشهریان تهرانی در سرتاسر تهران هستند، فاصله ما با شما در کمترین زمان ممکن صورت خواهد گرفت.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *