نمایندگی لوله بازکنی لویزان

لوله بازکنی لویزان یکی از خدمات پر درخواست نمایندگی لوله بازکنی منطقه 4 تهران گروه فنی لوله بازکنی 24 می باشد، در همین راستا ما خدمات لوله بازکنی لویزان تهران را شبانه روزی بدون تعطیلی با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی توسط لوله بازکن های باتجربه و کاربلد انجام می دهیم.

شماره تماس نمایندگی لوله بازکنی لویزان 021-77847756
شماره تماس لوله بازکن در لویزان 0912-1875976
ساعت کاری ما 24 ساعته 7 روز هفته

 

لوله بازکنی لویزان 7 روز هفته + گارانتی و پشتیبانی رایگان

لوله بازکنی توسط متخصصین گروه فنی لوله بازکنی 24 لویزان یکی از خدماتی است، که در منطقه لویزان به شما عزیزان ارائه می‌گردد. گرفتگی چاه‍ های فاضلاب در منازل و مراکز تجاری و اداری یکی از معضلاتی که ممکن است، با آن در هر ساعتی از شبانه‌روز و هر روزی از ایام هفته حتی در تعطیلات مواجه شوید. در ساختمان‌هایی که لوله‌های فاضلاب مشترک دارند، احتمال بروز این مشکل بسیار بیشتر است.

شما عزیزان ساکن در منطقه لویزان در صورتی که با این مشکل روبرو شده‌اید، می‌توانید با تیم کارشناسان مجرب ما حاضر در این مرکز به صورت 24 ساعته تماس حاصل فرمایید. تکنسین‌های مجرب و باسابقه ما آماده خدمت‌رسانی سریع در کوتاه‌ترین زمان ممکن به شما عزیزان هستند.

گرفتگی چاه فاضلاب سرویس بهداشتی، سینک‌ها و غیره از مشکلاتی است، که با افزایش جمعیت در شهرها و نحوه استفاده نادرست از این سیستم تخلیه در ساختمان‌ها و همچنین رعایت نکردن موارد بهداشتی در هر زمانی شما را درگیر معضلات مختلف بروز این اتفاق خواهد کرد. 

در صورت بروز انسداد در هر کدام از فاضلابهای موجود در منزل و محل کار کافی است، با یک تماس درخواست را با متخصصین ما در میان بگذارید. و در صورتی که مشکل بسیار جدی باشد، و با روش‌های خانگی قابل رفع نباشد. می‌توانید خدمات مورد نیاز خود را به نیروهای لوله بازکنی باتجربه ما در این مجموعه فنی بسپارید.

مرتبط: نمایندگی لوله بازکنی شرق تهران گروه فنی لوله بازکنی 24

انواع خدمات لوله بازکنی و فنرزنی چاه های فاضلاب منطقه لویزان شبانه روزی

کارشناسان ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 فعال در کلیه مناطق و محله‌های لویزان آماده ارائه خدمات زیر به شما عزیزان ساکن در این منطقه از تهران هستند:

 • ارائه خدمات لوله بازکنی به صورت تضمینی بدون آسیب با کمترین میزان آلودگی
 • ارائه مشاوره و بازدید رایگان از محل گرفتگی
 • فنرزنی لوله فاضلاب با استفاده از فنرهای فولادی به همراه ژنراتور پیشرفته
 • بازکردن لوله‌های فاضلاب با پمپ فشرده سازی هوا و آب بدون خرابی
 • فنرزدن لوله فاضلاب حمام، توالت، پشت بام، پارکینگ، تراس، حیاط، حیاط خلوت
 • فنرزنی لوله‌های فاضلاب آشپزخانه شامل سینک، کفشور و لوله های فاضلاب ماشین لباسشویی و ظرفشویی
 • خارج کردن اشیاء از درون چاه‌های فاضلاب مانند فاضلاب سرویس‌های بهداشتی فرنگی و ایرانی
 • بازکردن لوله فاضلاب به دلیل ورود مصالح ساختمانی
 • ارائه کلیه خدمات لوله بازکنی به صورت شبانه‌روزی، 24 ساعته، 7 روز هفته و ایام تعطیل
 • ارائه کلیه خدمات لوله بازکنی با صدور فاکتور و پشتیبانی دائم و رایگان در کمترین زمان ممکن

چاه بازکنی با تجهیزات پیشرفته در منطقه 4 تهران لویزان

خدمات چاه بازکنی لویزان توسط نیرو های گروه فنی لوله بازکنی 24 با دستگاه های پیشرفته و فنر های تمیز و بلند انجام می شود. جهت انجام خدمات چاه بازکنی در هر مکانی از دستگاه‌های مختلف و روش‌های خاص استفاده می‌شود، مانند استفاده از:

 1. دستگاه فنرزن با ژنراتور برقی
 2. دستگاه کمپرسور هوا یا تراکم هوا
 3. دستگاه واترجت یا فشرده سازی آب
 4. دستگاه مکنده یا ساکشن
 5. گیره‌های مخصوص

لوله بازکنی لویزان با ژنراتور

لوله بازکنی لویزان با دستگاه فنر زن برقی ژنراتور

یکی از موثرترین روش‌ها جهت رفع انسداد لوله فاضلاب بکارگیری فنرها است، که در سایز و متراژهای مختلف تولید شده‌اند. که توسط یک موتور الکتریکی حرکت می‌کند، این فنرها بعد از ورود به درون لوله‌های فاضلاب قابلیت خرد کردن و برای برداشتن اجسام یا مو را دارا هستند. این وسیله حتما باید توسط یک فرد باتجربه و متخصص مورد استفاده قرار گیرد، زیرا کنترل آن در مسیر لوله برای جلوگیری از آسیب زدن به سیستم لوله‌کشی و خود فرد نیاز به آشنایی کامل با روش کار آن دارد. 

مهمترین مزایای استفاده از دستگاه فنرزن برقی شامل این موراد است: هزینه لوله بازکنی توسط این وسیله کمتر از روش‌های دیگر است، آسیب نرساندن به لوله و کمترین میزان آلودگی به همراه قدرت و سرعت بالا و لایروبی رایگان می‌باشد.

دستگاه لوله بازکنی ژنراتور و فنر برقی ابزاری مناسب برای باز کردن گرفتگی‌های سخت لوله فاضلاب است. دستگاه لوله بازکنی ژنراتور و فنر برقی با ساختار مناسب خود ، کار لوله بازکنی را بسیار آسان تر کرده و دیگر هیچ نیازی به استفاده از لوله بازکن های شیمیایی و کنده کاری کاری نیست.

گرفتگی معمولی لوله های فاضلاب معمولا با افتادن اشیا یا دستمال کاغذی، چربی و رسوبات می باشد که این چنین گرفتگی ها با فنر برقی انجام می شود. اما گاها پیش می آید که مسیر لوله با شن و ماسه، سیمان، قیر، دوغاب و رسوب گرفتگی شدید مسدود شده است در چنین مواقع مشکل گرفتگی لوله با سه نظام دستگاه در کمترین زمان ممکن رفع می شود.

علت استفاده از دستگاه ژنراتور و فنر لوله بازکنی، انعطاف‌پذیر بودن آن است دستگاه لوله بازکنی فواید زیادی دارد که برخی از آن ها به عبارت زیر می باشد :

 • کوچک و قابل حمل
 • استفاده از برق شهری
 • باز کننده گرفتگی‌های سخت
 • فنر بلند برای لوله‌های طولانی
 • سرعت عمل در باز کردن گرفتگی

لوله بازکنی لویزان با پمپ تراکم هوا

لوله بازکنی لویزان با پمپ تراکم هوا

دستگاه لوله بازکنی پمپ تراکم هوا برای باز کردن هر نوع گرفتگی لوله استفاده نمی شود به طور مثال اگر سیفون لوله به طوری باشد که فنر لوله بازکنی داخل لوله نرود یا شیئ سفت مسیر لوله را مسدود کرده باشد نیاز به پمپ تراکم هوا می باشد تا با فشار زیاد هوا مشکل گرفتگی لوله را رفع نماید. لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا نیاز به تجربه بالای لوله بازکن دارد تا مشکل را بدون کثیف کاری رفع نماید.

 • دستگاه لوله بازکنی پمپ تراکم هوا به سادگی گرفتگی لوله های فاضلاب منزل را باز می نماید.
 • این دستگاه با کمک فشار درون مخزن خود این تراکم را ایجاد می نماید.
 • هنگام استفاده از این دستگاه هوای پر فشار درون لوله ها رها می شود.
 • رها شدن هوای درون پمپ تراکم باعث ایجاد صدای بلندی می شود.
 • هر نوع گرفتگی با استفاده از این دستگاه به سادگی و تنها در چند دقیقه باز می شود.

توجه نمایید که همانطور که گفته شد برای رفع گرفتگی لوله هایی که در اثر وجود سیمان و یا سنگ گرفته شده اند از این دستگاه پمپ تراکم هوا استفاده نمی شود. این کار باعث ایجاد گرفتگی در محل های دیگر لوله ها می شود. در این زمان بهتر است که از روش دستگاه ژنراتور و فنر برقی برای این کار استفاده نمایید.

پمپ باد یا همان کمپرسور هوا که برای حرکت دادن اجسامی که لوله را مسدود کرده مورد استفاده قرار می‌گیرد. هوای تحت فشار در مسیر حرکت می‌کند و اجسام را به جلو می‌راند. از عمده ترین مزایای استفاده از پمپ باد می توان به این موارد اشاره کرد:

قابلیت باز کردن لوله در اثر سقوط اجسام مختلف، قدرت و سرعت بالا، رفع انسداد به علت ورود شن و ماسه اما نکته مهم که نباید فراموش شود این است که، این وسیله به دلیل تخلیه پرفشار باد تولید صدایی ناهنجار و پرتاب آلودگی کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

لوله بازکنی لویزان با واترجت

پمپ آب یا همان واترجت که عملکردی مانند پمپ هوا را دارد، با این تفاوت که این دستگاه آب را با فشار زیاد وارد مسیر کرده و هر چیزی که سبب انسداد است را به جلو می‌راند.

لوله بازکنی لویزان با گیره مخصوص

دستگاه ساکشن یا مکش که در بیشتر موارد جهت تخلیه چاه مورد استفاده قرار می‌گیرد، در مواردی خاص مانند افتادن اشیاء با ارزش که به عمق زیادی سقوط کرده هم بعد از گیره‌های مخصوص بکار گرفته می‌شود.

لوله بازکنی لویزان با فنر تمیز

لوله بازکنی لویزان با فنر های تمیز

تمامی لوله بازکن های این شرکت موظف هستند بهداشت و نظافت را رعایت نمایند. همچنین لوله بازکن های این مجموعه هنگام ورود به منزل مشتری و حین انجام کار از ماسک استفاده می کنند و تمامی مراحل کار بدون کثیف کاری انجام می شود. علاوه بر این تمامی فنرها تمیز و شسته شده هستند.

استفاده از فنر ها در منزل مشتری برای رفع گرفتگی لوله ها بر این مبنا می باشد که از فنری که برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب استفاده شده از آن فنر برای رفع گرفتگی لوله های قسمت آشپزخانه آزآن فنر استفاده نمی شود. رفع گرفتگی هریک از لوله های ساختمان با فنر مخصوص همان لوله انجام می شود.

فنر زنی لوله فاضلاب لویزان بدون کثیف کاری

خدمات فنر زنی لوله فاضلاب لویزان بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری و بدون معطلی وقت به صورت اساسی در کمترین زمان ممکن انجام می شود. خدمات سیم زدن لوله در لویزان تهران شامل:

فنر زدن لوله فاضلاب سرویس توالت ایرانی لویزان تهران، فنر زدن لوله فاضلاب سرویس توالت فرنگی لویزان تهران، فنر زدن لوله فاضلاب حمام لویزان تهران، فنر زدن لوله فاضلاب آشپزخانه لویزان تهران، فنر زدن لوله کفشور آشپزخانه لویزان تهران، فنر زدن لوله زیر سینک ظرفشویی لویزان تهران، فنر زدن لوله لباسشویی لویزان تهران، فنر زدن لوله تراس (بالکن پاسیو) لویزان تهران، فنر زدن لوله پشت بام (ناودان) لویزان تهران، فنر زدن لوله پارکینگ لویزان تهران، فنر زدن لوله حیاط خلوت لویزان تهران، فنر زدن لوله فاضلاب شهری و اگو لویزان تهران.

هزینه لوله بازکنی لویزان

هزینه باز کردن چاه فاضلاب در منطقه لویزان

هزینه رفع انواع گرفتگی در منطقه لویزان مانند سایر نقاط تهران است. که با یک قیمت پایه شروع می‌شود، که با تاثیرگذاری عوامل مهمی که در ادامه به آنها اشاره می‌کینم ممکن است تا حدی نوسان داشته باشد:

 1. تعداد لوله‌هایی مسدود که هر کدام هزینه یک فاضلاب را دارند
 2. شدت بروز انسداد بر هزینه باز کردن چاه تأثیر دارد
 3. روشی که برای بازکردن چاه استفاده شده مانند فشارآب، فشرده سازی هوا، ژنراتور و غیره
 4. ساعات کار یعنی تایمی که صرف شده تا مسیر باز شود
 5. رفع انسداد بر اثر ورود سیمان، قیر یا مصالح ساختمانی
 6. قطر و عمق لوله مسدود شده
 7. متراژ فنر
 8. علت و نوع انسداد

لوله بازکنی و فنرزدن چاه فاضلاب  لویزان 24 ساعته فوری

نیرو های لوله بازکنی باتجربه ما مستقر در منطقه لویزان به صورت 24 ساعته، در خدمت ساکنین محترم این منطقه از شهر بزرگ تهران می‌باشند. گروه فنی لوله بازکنی 24 با سال‌ها تجربه، در این حوزه و استخدام تیم از بهترین‌ها در این زمینه آماده رفع انواع گرفتگی‌های سخت مانند ریختن سیمان، قیر و سایر مصالح ساختمانی در چاه فاضلاب در کمترین زمان می‌باشد.

در صورت ورود اجسام مختلف به درون لوله عبور آب غیرممکن می‌شود، و نیاز به اقدام سریع و فوری جهت رفع آن ضروری است. در صورتی که با چنین شرایطی مواجه شدید، در هر ساعتی و به صورت 24 ساعته می‌توانید با متخصصین ما حاضر در این مرکز لوله بازکنی تماس حاصل فرمایید.

کارشناسان ما همیشه و در هر ساعتی آماده پاسخگویی به شما هستند، و بلافاصله با دریافت اطلاعات لازم نیروهای خدماتی را به محل مورد نظر اعزام خواهند کرد.

ارائه خدمات آنلاین لوله بازکنی منطقه لویزان

گروه فنی لوله بازکنی 24 یکی از بهترین و معتبرترین مراکز لوله بازکنی در تهران است. و آماده ارائه خدمات آنلاین به شما عزیزان در سرتاسر تهران و به خصوص در لویزان می‌باشد، شما عزیزان ساکن در منطقه لویزان و محلات آن در صورت مشاهده علائم انسداد در لوله‌های فاضلاب محل کار و منزل می‌توانید، با یک تماس با نمایندگی لوله بازکنی لویزان از خدمات مورد نیاز جهت رفع گرفتگی به وسیله نیروهای حرفه‌ای و پرتوان ما در هر ساعتی از شبانه‌روز و ایام سال برخوردار گردید.

ارائه خدمات لوله بازکنی لویزان بدون تخریب با ارائه فاکتور

با وجود دستگاه‌های مدرن دیگر نیازی به کندن و تخریب محل جهت رفع انسداد نیست، مگر در موارد خیلی خاص که شدت گرفتگی بسیار زیاد است. مانند ورود سیمان به لوله و گذشتن مدت زیاد از آن یا شکستن سیستم لوله‌کشی که چاره‌ای جز تخریب و تعویض آن نیست.

ما در نمایندگی لوله بازکنی لویزان با تیمی ماهر و حرفه‌ای آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان و اهالی محترم این منطقه هستیم. و در صورت نیاز بعد از انجام خدمات و به درخواست شما فاکتور صادر و در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد. 

البته ناگفته نماند که در زمان رفع گرفتگی فاضلاب‌های مشترک مانند لوله‌های اصلی و اگو، گرفتگی پارکینگ، پشت بام و حیاط که از مکان‌های مشترک بین واحدهای موجود در ساختمان است. صدور فاکتور جزو ضروریات محسوب می‌شود، و نیروهای خدماتی ملزم به انجام این کار هستند.

اعزام نیروی لوله بازکنی لویزان سیار با فنر های مجزا در کمترین زمان

شما عزیزان در هر کجای منطقه لویزان ساکن هستید، و نیاز به دریافت خدمات لوله بازکنی داشته باشید. می‌تواند با نمایندگی لوله بازکنی لویزان در این منطقه تماس بگیرید، تا ما نزدیکترین تیم لوله بازکنی منطقه لویزان را در کمترین زمان به آدرس اعلام شده اعزام نماییم.

متخصصین ما در مناطق مختلف منطقه 4 مستقر هستند، به سرعت پس از تماس شما به همراه تجهیزات مناسب و فنرهای مجزا برای هر کدام از نقاط مسدود شده در محل حاضر خواهند شد. علت اشاره ما به استفاده از فنرهای جداگانه این است که، شما عزیزان بدانید که از فنرهایی که در رفع گرفتگی سرویس بهداشتی بکار گرفته شده جهت رفع گرفتگی چاه فاضلاب آشپزخانه استفاده نخواهد شد.

این کار جهت رعایت نکات بهداشتی و جلوگیری از ورود میکروب‌ها به محل حساسی چون آشپزخانه که محل تغذیه شماست، و ارتباط مستقیم با سلامت اهالی خانه دارد انجام می‌گیرد. متخصصین سیار ما به صورت شبانه‌روز و در تمام ایام هفته در دسترس هستند، ما خدمات مورد نیاز شما را بدون وقفه و حتی در روزهای تعطیل ارائه می‌دهیم.

فنر زنی لوله سخت لویزان

رفع گرفتگی های سخت لوله فاضلاب منطقه لویزان بدون تعطیلی

همانطور که در بال اشاره کردیم گرفتگی فاضلاب‌ها دلایل مختلفی دارد، که بسته شرایطی که سبب بروز آن شده است. می‌تواند جزو موارد سخت و یا معمولی باشد، در صورت بروز هر مشکلی در این زمینه به هیچ وجه نگران نباشید.

زیرا متخصصین ما در نمایندگی لوله بازکنی لویزان گروه فنی لوله بازکنی 24 بروز انسداد را به هر دلیل که رخ داده باشد، با تجربه و سابقه بالا و استفاده از روش‌های مطمئن و مناسب رفع خواهند کرد. یکی از پیچیده‌ترین انواع گرفتگی چاه فاضلاب، گرفتگی با سیمان یا قیر است. که رفع این نوع از انسداد نیاز به تجربه کافی در این زمینه دارد، یکی از اولین گزینه ها استفاده از فنرزن برقی می‌باشد.

زیرا وسیلهای پرقدرت و پرسرعت است، که قدرت رفع هر نوع گرفتگی با هر شدتی را دارا می‌باشد. و به راحتی قادر به رفع گرفتگی با انواع مصالح ساختمانی مانند سیمان، قیر و گچ است، کارشناسان ما بدون وقفه و بدون تعطیلی در تمام ایام سال آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان ساکن در منطقه لویزان هستند.

علت گرفتگی لوله های فاضلاب لویزان چیست؟

از علت‌های مهم گرفتگی لوله فاضلاب در ساختمان تجمع مو و انواع زباله و مواد زائد و در برخی موارد افتادن اجسام به درون مسیر عبور آب است. که معمولا در محل‌های مختلفی مانند داخل لوله سیفون سرویس بهداشتی و سینک آشپزخانه و مکان‌های مورد استفاده دیگر رخ می‌دهد.

ورود این مواد به مرور می‌تواند، با تولید رسوب در این مسیر و تنگ شدن و در انتها مسدوی کامل لوله شود. که باید به سرعت مورد بررسی و اقدام جهت رفع آن قرار گیرد، بروز این اتفاق در هر روز و ساعتی می‌تواند کارهای روزمره ما را با مشکلات جدی مواجه نماید. بنابراین باید توجه داشته باشیم، که لوله‌های فاضلاب برای دفع زباله و مواد زائد طراحی نشده و فقط راهی برای خروج آب‌های استفاده شده جهت شستشو می‌باشد.

دقت کنید که این مواد زائد حدر صورت کم حجم بودن هم نباید، به هیچ وجه وارد لوله فاضلاب شوند. زیرا به همراه چربی‌های موجود بر روی ظروف طبخ و غذاخوری منجربه ایجاد رسوبات سخت و سفت شده، و شما را با مشکل گرفتگی در ساعات مختلف و روزهای تعطیل مواجه نماید. همچنین مواد استفاده در مواد شوینده‌ای شما جهت شسشتشوی لباس و ظروف مورد استفاده قرار می‌دهید، به مرور زمان در مسیر عبور آب ایجاد رسوب خواهد کرد.

راه های پیشگیری از انسداد لوله های فاضلاب لویزان چیست؟

برای جلوگیری از گرفتگی لوله‌های فاضلاب نکات بسیار ریزی وجود دارد، که توجه به آنها و رعایت کردن بهداشت در زمان استفاده از محل‌های مختلف به شما کمک می‌کند، که دیرتر با این مشکل مواجه شوید. از جمله این موارد شامل:

 1. استفاده از صافی بروی  لوله خروجی سینک برای جلوگیری از ورود مواد غذایی و زباله
 2. پرهیز ار ریختن روغن و چربی اضافه غذا در این محل
 3. پاک کردن ظروف قبل از شستشو در سینک و ماشین ظرفشویی
 4. پرهیز از انداختن دستمال کاغذی و نوار بهداشتی و …. به داخل توالت
 5. استفاده از درپوش‌های مناسب بر روی کفشورهای آشپزخانه، حمام، پارکینگ، پشت بام، حیاط، حیاط خلوت و تراس
 6. جلوگیری از ورود مو به درون لوله فاضلاب کف حمام

با این که رعایت این نکات بسیار ساده به نظر می‌رسد، اما با رعایت نکردن این موارد پیش پا افتاده ممکن است با گرفتگی‌های بسیار شدید و دردسرساز روبرو شوید. که می‌تواند با بالازدن پساب و آلودگی به غیر از صحنه‌ی زشت و بوی نامطبوع انواع باکتری‌ها را به محل زندگی شما عزیزان وارد کند.

لوله بازکنی حمام لویزان

لوله بازکنی کفشور حمام لویزان با سرویس دهی عالی

افتادن وسایل مورد استفاده در حمام مانند: صابون، ژیلت، رشور، در شامپو و مهمتر از هم مو به همراه چربی‌های مواد شوینده مورد استفاده در این محل از عوامل مهم بروز انسداد در این محل می‌باشد.

حمام‌ ها که از مکان‌هایی در منزل است، که به طور رزوانه توسط ساکنین منزل مورد استفاده قرار می‌گیرد. وقتی با مشکل گرفتگی و بالا آمدن آب در آن روبرو هستید، این موضوع می‌تواند امور روزمره زندگی شما را با مشکلات متعددی مواجه نماید. و باید به سرعت و در زمانی کوتاه رفع شود، کارشناسان باتجربه و خبره حاضر در نمایندگی لوله بازکنی لویزان گروه فنی لوله بازکنی 24 بعد از تماس شما عزیزان و اعلام بروز مشکل در این محل بدون وقفه و در مدتی کوتاه در محل حاضر و آماده سرویس‌دهی عالی به شما عزیزان ساکن در این منطقه از شهر بزرگ تهران هستند.

در صورت مشاهده علائم گرفتگی در این ناحیه از منزل بدون هیچگونه نگرانی می‌توانید خدمات لوله بازکنی را از متخصصین باسابقه ما در این مرکز خدماتی دریافت نمایید. و با اطمینان خاطر و خیالی آسوده کار را به نیروهای تمام وقت ما مستقر در محدوده لویزان و محله‌های اطراف آن بسپارید. شما عزیزان در هر ساعتی از شبانه‌روز و ایام تعطیل می‌توانید جهت دریافت راهنمایی و درخواست اعزام نیرو به منزل و یا محل کار خود با همکاران ما در پشتیبانی این مرکز تماس حاصل فرمایید.

لوله بازکنی آشپزخانه لویزان

بازکردن چاه فاضلاب آشپزخانه لویزان با کیفیت بالا

یکی از انواع گرفتگی که باعث بیشترین تماس از سوی شما عزیزان با نمایندگی لوله بازکنی لویزان گروه فنی لوله بازکنی 24 است، انسداد چاه فاضلاب آشپزخانه در ساختمان‌های اداری و مسکونی می‌باشد. فاضلاب‌های موجود در این محل پراستفاده بر اثر عدم توجه نکات بهداشتی در حین استفاده از سینک آشپزخانه در زمان شستشوی ظروف و مواد غذایی بروز می‌کند.

همچنین گرفتگی در محل تخلیه ماشین ظرفشویی که آن هم براثر ورود چربی و روغن‌های موجود بر روی ظروف است. دچار انسداد خواهد شد، و گرفتگی در لوله فاضلاب ماشین لباسشویی به علت ورود محتویات داخل جیب لباس‌ها است. که با چک کردن آنها قبل از شستشو می‌توانید از بروز مشکل پیشگیری کنید.

در صورت بروز این مشکل در هر مکانی در منزل و محل کار خود با یک تماس با گروه فنی لوله بازکنی 24، از کلیه خدمات لوله بازکنی با کیفیت بالا توسط کارشناسان حاضر در این مجموعه فنی برخوردار گردید.

بازکردن گرفتگی راه آب پشت بام لویزان در سه شیفت کاری

رفع گرفتگی فاضلاب و ناودان پشت بام به صورت تمام وقت و در سه شیفت کاری حتی در زمان بارش باران های شدید فصلی، توسط کارشناسان ما در نمایندگی لوله بازکنی لویزان گروه فنی لوله بازکنی 24 در کمترین زمان ممکن و با استفاده از تجهیزات مدرن و مناسب انجام می‌گیرد.

مهمترین دلیل بروز انسداد در ناودان و کفشور پشت‌بام ورود اجسامی مانند شاخه و برگ درختان، خردهای پوشال کولرهای آبی موجود در این محل، ورود شن و ماسه و در نهایت ورود مصالح ساختمانی مانند سیمان و قیر که یا براثر بی‌احتیاطی کارگران در حین نوسازی و باسازی وارد این محل می‌شود.

یا به علت گرمای بیش از حد در فصل تابستان و تابش مستقیم خورشید که می‌تواند سبب ذوب شدن قیر ایزوگام بکار رفته در این محل شود. و در نهایت با روان شدن قیر به سمت ناودانها و راه‌آب این مکان انسدادهای شدیدی را در این محل کم تردد ایجاد کند.

بهترین کار جهت جلوگیری از بروز این اتفاق در پشت‌بام بررسی مرتب این محل و جمع‌آوری زباله‌ها و اجسام موجود در این محل است. که می‌تواند تا حد زیادی از بروز این مشکل جلوگیری کند، زیرا عدم توجه به ابن موضوع مهم منجربه بروز آسیب به سقف و دیوارهای ساختمان شده و هزینه سنگین تخریب و باسازی را به شما عزیزان تحمیل خواهد کرد.

رفع بوی بد فاضلاب لویزان 100% تضمینی

طی مرور زمان چربی ها به قطر لوله می چسبد و در نهایت به رسوبات تبدیل می شوند با زیاد شدن رسوبات قطر لوله هم کم تر می شود و کم کم بوی بد به مشام می رسد. با فنرزدن توسط لوله بازکن های نمایندگی لوله بازکنی لویزان گروه فنی لوله بازکنی 24 به لوله رسوبات تراش داده می شود. و بعد از ریختن آب جوش و مایع بوی بد فاضلاب رفع می شود.

ازبین بردن بوی بد فاضلاب لویزان شامل:

 • از بین بردن بوی بد لوله فاضلاب لباسشویی لویزان
 • خدمات از بین بردن بوی بد لوله زیر سینک ظرفشویی لویزان
 • از بین بردن بوی بد لوله کف آشپزخانه لویزان
 • خدمات از بین بردن بوی بد چاه توالت ایرانی لویزان
 • از بین بردن بوی بد سرویس توالت فرنگی لویزان
 • خدمات از بین بردن بوی بد فاضلاب روشویی لویزان
 • از بین بردن بوی بد لوله حمام لویزان
 • خدمات از بین بردن بوی بد فاضلاب در طبقه اول آپارتمان لویزان
 • از بین بردن بوی بد فاضلاب در پارکینگ لویزان
 • خدمات از بین بردن بوی بد فاضلاب در خانه نوساز لویزان

بیرون آوردن اشیاء ارزشمند از چاه فاضلاب لویزان تضمینی

جهت خارج کردن اشیاء ارزشمند از چاه فاضلاب از دو روش استفاده می‌شود، شامل گیره‌های مخصوص و در نهایت اگر جسم به عمق بیشتری سقوط کرده باشد.

استفاده از ساکشن یا دستگاه مکنده است، افتادن اشیای مانند جواهرات، تلفن ، کارت بانکی، سویچ و … که ممکن است برای هر کدام از ما اتفاق بیوفتد. که می‌تواند بسیار نگران کننده باشد، اما ما به شما عزیزان این تضمین را می‌دهیم. متخصصین ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 باتجربه بالا و در کمترین زمان اشیاء را خارج و به شما عزیزان تحویل خواهند داد.

علت عمده بروز این اتفاق در محل‌هایی مانند سرویس‌های بهداشتی بی‌احتیاطی در زمان حضور در این مکان‌ها و استفاده از این اشیاء و یا وجود این محتویات در جیب لباس‌های شماست. که با کمی دقت در زمان ورود به این محل‌ها می‌توانید از بروز این اتفاق پیشگیری کنید،گیره مخصوص خارج کردن اشیاء از چاه فاضلاب از نوعی فلز انعطاف پذیر ساخته شده است. و با طول بیشتر از یک متر در خارج کردن اجسام مورد استفاده متخصصین قرار می‌گیرد

اما زمانی که این اجسام به عمقی بیشتر از آن سقوط کرده است، معمولا از دستگاه ساکشن استفاده می‌شود. نکته بسیار مهمی که باید به آن اشاره کنیم این است که، در صورتی که با این مشکل مواجه شدید از ریختن آب به درون چاه فاضلاب خودداری کنید. و در صورتی که توانایی و ابزار مناسب جهت بیرون آوردن اشیاء را ندارید، اقدام به دستکاری و تلاش برای خارج کردن آنها نکنید. زیرا این کار می‌تواند باعث سر خوردن شی مورد نظر به متراژ عمیقتر شده، و کار را برای متخصصین سخت کند.

افتادن اشیا در چاه توالت لویزان شاید برای شما یا اطرافیان تان نیز این اتفاق بد افتاده باشد، اوضاع زمانی بدتر می شود که یک شی گران قیمت همچون طلا یا گوشی موبایل و یا وسایلی ضروری چون دسته کلید یا سوئیچ خودرو خود را در چاه توالت انداخته باشید.

زمانی که مشتریان عزیز ما برای درآوردن اشیاء از چاه توالت با نمایندگی لوله بازکنی لویزان گروه فنی لوله بازکنی 24 تماس می گیرند، معمولا اتفاقات زیر برای آنها رخ داده که می تواند همین حالا برای شما هم اتفاق افتاده باشد و مشکل بزرگی را به بار بیاورد:

 • افتادن صابون در توالت فرنگی محله شیان
 • افتادن صابون در دستشویی ایرانی محله شیان
 • افتادن حلقه یا انگشتر در توالت محله شیان
 • افتادن سکه در دستشویی محله شیان
 • افتادن سرشیر آب در دستشویی محله شیان
 • افتادن خمیر دندان در توالت محله شیان
 • افتادن کرم در توالت محله شیان
 • افتادن لوازم آرایشی در توالت محله شیان
 • افتادن دستگیره در چاه توالت محله شیان
 • افتادن سوییچ و کلید در توالت محله شیان
 • افتادن ریموت در توالت محله شیان
 • افتادن درب اسپری و شامپو در چاه توالت محله شیان
 • افتادن ژیلت در توالت محله شیان

تشخیص ترکیدگی لوله در لویزان

تکنسین های ما خدمات تشخیص نشتی لوله و نم دیوار را در کمترین زمان ممکن بدون خرابی با دستگاه نشت یاب با ضمانت انجام می دهند.

 • رفع نشتی دیوار، سقف و زمین
 • تشخیص ترکیدگی لوله آب
 • تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب
 • برطرف کردن نشتی تضمینی
 • پیدا کردن محل دقیق نشتی با دستگاه
 • نشت یابی حرفه ای
 • رفع نم و رطوبت

علائم تشخیص ترکیدگی لوله چیست؟

 • با بستن تمام شیرهای آب، باز هم صدای آب به گوش میرسد
 • قبض آب شما بدون دلیل مشخصی مرتباً افزایش می یابد
 • شما شاهد رشد بیش از حد پوشش گیاهی در یک منطقه خاص هستید
 • ترک هایی در دیوار، سقف یا کف زمین ایجاد می شود
 • کپک زدن و پف کردن دیوار یا سقف و غیره
 • نقاط خاصی روی زمین گرم است
 • بوی بد و نامطبوع (بویی شبیه به نم و رطوبت) در مکان های خاصی ظاهر می شود
 • دیوار، سقف یا کف زمین تغییر رنگ داده و یا لک شده است
 • نشست کردن قسمتی از خاک و دیوار

در صورت مشاهده مواردی که ذکر شد سریعا با شماره درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید. تا نیروی متخصص با ابزارآلات پیشرفته به منزل شما اعزام شود.

تعمیرات و بازسازی کف حمام و توالت در لویزان

رطوبت همیشه در سرویس های بهداشتی و حمام وجود دارد. این رطوبت ناشی از بخار آب در فضای بسته حمام است که مشکل خاصی ایجاد نمی کند. اما وقتی که نم در حمام یا توالت وجود داشته باشد با یک مشکل جدی روبرو هستید.

رفع نم سرویس بهداشتی چندان ساده نیست زیرا سیستم لوله کشی ساختمان در این قسمت بسیار فشرده تر است. البته این فقط لوله های آب نیستند که نم دیوار و رطوبت سقف را ایجاد می کنند. لوازم و مصالح زیادی در این فضا وجود دارند که می توانند آسیب ببینند و لکه های بد رنگ نم را در دیوار و سقف ایجاد کنند.

تعمیرات و بازسازی در لویزان شامل موارد زیر می باشد.

 • تعمیر لوله کشی موتورخانه تشخیص نشتی و ترکیدگی احتمالی لوله آب و فاضلاب حمام و توالت با دستگاه نشت یاب
 • تعمیر لوله کشی موتورخانه تعمیر لوله های معیوب و یا تعویض لوله کشی حمام ، توالت و دستشویی
 • تعمیر پکیج و نصب تعمیرات ایزوگام و عایق کف توالت و حمام بصورت کاملا تضمینی در صورت معیوب بودن
 • تعمیر شوفاژ کاشی کاری و سرامیک مجدد قسمت های تخریب شده توالت و حمام
 • تاسیسات حرارتی تعمیرات و اصلاحات گچ نم و رطوبت دیده سقف و دیوار
 • ترکیدگی لوله شوفاژ عایق کاری و ایزوگام تمامی نقاط مورد نیاز ساختمان کاملا تضمینی

در صورت مشاهده نم در توالت و حمام کافیست با نمایندگی لوله بازکنی لویزان گروه فنی لوله بازکنی 24 تماس حاصل فرمایید تا کارشناس را به منزل شما اعزام نماید و مشکل را برای همیشه رفع نماید.

مناطق تحت پوشش گروه فنی لوله بازکنی 24در منطقه لویزان

لویزان تهران دسترسی های سریع و آسانی دارد که سبب شده لوله بازکن های ما پس از تماس شما عزیزان و دریافت آدرس پستی به مدت 15 دقیقه به منزل شما اعزام شوند. لویزان واقع در منطقه 4 شهرداری تهران که دارای محلات و مناطق مختلف است، که تحت پوشش نیرو های لوله بازکنی ما مستقر در این منطقه قرار دارد که شامل این موارد است:

لوله بازکنی خیابان پاسداران در لویزان لوله بازکنی خیابان شعبانلو در لویزان
لوله بازکنی خیابان هنگام در لویزان لوله بازکنی منطقه حسین آباد
لوله بازکنی خیابان شیان یکم در لویزان لوله بازکنی منطقه شمس آباد
لوله بازکنی خیابان شیان یکم در لویزان لوله بازکنی منطقه ازگل
لوله بازکنی خیابان شیان دوم در لویزان لوله بازکنی منطقه شمیران
لوله بازکنی خیابان شیان سوم در لویزان لوله بازکنی منطقه کالاد
لوله بازکنی خیابان شیان چهارم در لویزان لوله بازکنی میدان طجرلو
لوله بازکنی خیابان شیان پنجم در لویزان لوله بازکنی شهرک شهید فلاحی
لوله بازکنی خیابان شیان ششم در لویزان لوله بازکنی میدان سلامت بخش
لوله بازکنی خیابان شیان هفتم در لویزان لوله بازکنی میدان هنگام
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 8 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *