لوله بازکنی اهواز

لوله بازکنی اهواز


انجام خدمات لوله بازکنی در اهواز نوعی از موارد فنی است، که جهت انجام آن در کنار حضور فوری نیروی لوله بازکن، تجربه کافی و آشنایی با روش‌های مختلف و تجهیزات مناسب در انجام آن یکی از مهمترین ویژگی‌هایی است. که توسط مدیریت محترم لوله بازکنی ۲۴ مورد توجه قرار گرفته است، تیم همکاران ما در این گروه فنی شامل افرادی هست. که توانایی بالا و سابقه طولانی در خدمت‌رسانی در این حوزه را دارا می‌باشند.

زیرا استفاده از دستگاه‌های مختلف با توان‌های متفاوت در رفع انواع گرفتگی با شدت‌های مختلف نیاز به آشنایی کامل در استفاده از وسیله بدون آسیب به خود و سیستم لوله‌کشی فاضلاب است. در صورتی که این سرویس توسط افراد نابلد انجام شود، می‌تواند باعث آسیب جدی به خود فرد همچنین سبب شکستن لوله فاضلاب و ایجاد هزینه سنگین تعمیرات به شما عزیزان گردد.

بنابراین بعد از مشاهده علائم گرفتگی در انواع لوله‌های فاضلاب حتما از مراکز معتبر مانند نمایندگی لوله بازکنی اهواز مجموعه ما جهت باز کردن گرفتگی راه آب فاضلاب درخواست کمک نمایید. متخصصین ما در تمامی مناطق اهواز و محله‌های منتهی به آن با استقرار نیروهای کارآمد حاضر به سرویس‌دهی فوری به شما عزیزان می‌باشد.

 

شماره شرکت لوله بازکنی در اهواز ۰۹۱۶۲۲۲۰۱۰۵
مدت زمان ارسال لوله بازکن بمدت ۱۰ دقیقه
ضمانت خدمات لوله بازکنی تضمین با فاکتور
سطح مهارت سرویسکار لوله بازکن درجه یک

راهنمای مطالعه

چاه بازکنی اهواز شبانه روزی

همکاران ما به صورت شبانه‌روزی خدمات چاه باز کنی فاضلاب شهر اهواز را انجام می‌دهند، که شامل این موارد است:

 • فنرزدن کف شور فاضلاب حیاط به علت ورود زباله، شاخه و برگ درختان، ریشه درخت، رسوب و لجن، ورود مصالح ساختمانی.
 • رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب آشپزخانه که شامل: سیفون، لوله تخلیه زیر سینک ظرفشویی، لوله تخلیه ماشین ظرفشویی، لباسشویی و رفع گرفتگی کف شور آشپزخانه.
 • فنرزدن چاه فاضلاب پارکینگ، حوضچه درب منزل و منهول در ساختمان‌های اداری و مسکونی اهواز.
 • فنرزنی لوله فاضلاب و ناودان پشت بام براثر ورود مصالح ساختمانی، شاخه برگ درخت، شن و ماسه.
 • فنرزدن راه آب حمام براثر ورود مو، افتادن صابون، در شامپو، روشور، افتادن ژیلت، جرم و رسوب و غیره.
 • رفع گرفتگی کف شور‌های تراس، حیاط خلوت، پاسیو.
 • رفع انواع گرفتگی لوله‌های فاضلاب با دستگاه‌های پیشرفته و مدرن فوری
 • باز کردن گرفتگی چاه فاضلاب با مصالح ساختمانی مانند سیمان، قیر، آهک، گچ و غیره
 • درآوردن اشیاء مانند ساعت مچی، موبایل، زیورآلات و غیره از چاه فاضلاب شبانه‌روزی
 • فنرزنی چاه فاضلاب توالت‌های فرنگی و ایرانی براثر انداختن اجسام مانند دستمال کاغذی، نواربهداشتی و غیره.

شما عزیزان همشهری در صورت مشاهده گرفتگی راه آب لوله‌های فاضلاب، می‌توانید با شماره ۰۹۱۶۲۲۲۰۱۰۵ در ارتباط باشید. تا بعد از اعلام مشکل به سرعت و فوری از خدمات مورد نیاز خود توسط کارشناسان تمام وقت شعبه لوله بازکنی اهواز برخوردار گردید.

لوله بازکنی اهواز

 شماره شرکت لوله بازکنی در اهواز

شما حتما روزی به خدمات لوله بازکنی اهواز نیاز خواهید داشت، پس همین حالا برای دریافت فوری خدمات چاه بازکنی در اهواز با شماره ۰۹۱۶۲۲۲۰۱۰۵ تماس حاصل فرمایید. همچنین برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاعات کامل در زمینه چاه بازکنی اهواز، از متخصصین تمام وقت نمایندگی ما استفاده کنید. کارشناسان حاضر در مجموعه ما به صورت شبانه روزی، پاسخگوی تمامی سوالات و نیاز‌های شما عزیزان خواهند بود.

لوله بازکنی اهواز

خدمات لوله بازکنی اهواز بدون تعطیلی

کارشناسان ما با تجربه بالا در رفع انواع گرفتگی به صورت تمام وقت و بدون تعطیلی، حاضر به انجام انواع خدمات باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب سرتاسر شهر اهواز هستند. مشکلاتی که گرفتگی لوله‌های فاضلاب ایجاد می‌کند، انجام کارهای روزمره را در هر مکانی با مشکل جدی مواجه می‌کند.

به همین دلیل باید هر چه سریعتر جهت برطرف کردن آن اقدام شود، شعبه لوله بازکنی اهواز برای خدمت رسانی فوری و بدون تعطیلی در سرتاسر شهر حاضر به سرویس دهی هست. شما ساکنین محترم همه مناطق اهواز می‌توانید، از کلیه خدمات باز کردن چاه‌های فاضلاب توسط متخصصین با تجهیزات مدرن از سوی این مجموعه برخوردار گردید.

لوله بازکنی اهواز

باز کردن راه آب لوله حمام اهواز

اکثرا موارد گرفتگی لوله فاضلاب حمام اهواز زمانی اتفاق می‌افتد، که به دلیل مهندسی نبودن سیستم لوله کشی فاضلاب و قطر کم لوله بروز می‌کند. همچنین در مواقعی که با انداختن اشیا و جمع شدن چربی مواد شوینده مانند صابون به همراه مو و رسوبات لوله حمام باعث ایجاد گرفتگی می‌گردد. 

برای رفع گرفتگی کف شور حمام بهترین گزینه استفاده از فنرزن برقی است، این وسیله پر قدرت با سرعتی زیاد و چرخش در مسیر لوله، هر چیزی را که سبب گرفتگی هست، را به همراه رسوبات موجود در لوله که در مرور زمان ایجاد شده را تراشیده و گرفتگی در زمانی کوتاه رفع خواهد شد.

شما همشهریان گرامی بعد از مشاهده علائم گرفتگی در راه آب فاضلاب حمام می‌توانید با یک تماس با شماره ۰۹۱۶۲۲۲۰۱۰۵، این کار را با خیال راحت به دست لوله بازکن‌های ماهر و با تجربه ما بسپارید.

لوله بازکنی اهواز

بازکردن فوری گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه اهواز

ایجاد گرفتگی لوله‌های آشپزخانه اهواز که در زیر سینک، کف شور آشپزخانه، لوله لباسشویی و ظرفشویی بروز می‌کند. اکثرا با جمع شدن چربی و رسوبات داخل لوله و به مرور با کم شدن قطر لوله دچار گرفتگی می‌شود. با انتشار آب و مواد آلوده در این مکان پراستفاده در منزل نیاز به فنرزدن هست. علت مختلفی در این محل می‌تواند منجربه گرفتگی شود.

علت گرفتگی لوله‌های فاضلاب آشپزخانه

 1. ورود چربی و روغن مواد غذایی
 2. ورود مواد زائد غذایی
 3. انداختن اشیاء در کف شور آشپزخانه
 4. وارد شدن ملزومات لباس‌ها و محتویات جیب البسه در لوله تخلیه ماشین ظرفشویی
 5. ایجاد رسوبات در مسیر لوله فاضلاب

شما عزیزان و همشهریان عزیز با یک تماس با شماره ۰۹۱۶۲۲۲۰۱۰۵ می‌توانید، خدمات باز کردن گرفتگی لوله‌های فاضلاب آشپزخانه را به همکاران ما در شعبه لوله بازکنی اهواز بسپارید.

لوله بازکنی اهواز

باز کردن گرفتگی چاه توالت اهواز

گرفتگی در چاه فاضلاب و سیفون توالت ایرانی و فرنگی به علت‌های مختلفی اتفاق می‌افتد. که شامل موارد زیر است:

 1. انداختن دستمال کاغذی
 2. انداختن نوار بهداشتی و اشیاء مختلف
 3. ایجاد رسوب براثر کم آب بودن سیفون
 4. ورود مصالح ساختمانی مانند، قیر، سیمان

رفع تمامی این موارد بعد از بررسی متخصصین ما و تشخیص شدت و نوع با استفاده از مناسب‌ترین ابزار صورت می‌پذیرد. باز کردن گرفتگی لوله سرویس توالت فرنگی، برای جلوگیری از آسیب به سرامیک کاسه توالت فرنگی با روپوش فنر مخصوص انجام می‌شود.

کارشناسان ما بدون هیچ گونه خسارت به طور اساسی و تضمینی با ضمانت فاکتور مشکل گرفتگی چاه توالت را رفع می‌کنند، شما ساکنین محترم هر کدام از مناطق شهر اهواز می‌توانید از کلیه خدمات مجموعه ما در کمترین زمان بهره‌مند گردید.

لوله بازکنی اهواز

بازکردن گرفتگی راه آب لوله پشت بام اهواز

بروز گرفتگی در راه‌آب و ناودان‌های پشت‌بام اکثرا در هنگام بارندگی مشخص می‌شود. وجود زباله و شن، ماسه و خردهای پوشال کولرهای موجود در این مکان که آب باران آن‌ها را وارد لوله می‌کند. از عوامل مهم انسداد در این محل کم تردد است، که برای باز کردن آن نیاز به فنر متراژ بلند هست.

برای جلوگیری از بروز این مشکل بهتر است، که از صافی‌های مناسب بر روی کف شور و ناودان‌ها استفاده شود. و به طور مرتب این محل توسط اهالی ساکن در ساختمان مورد بازدید قرار گیرد، تا اگر مواد زائد و زباله در این محل وجود داشت با جمع کردن آن از ورود آنها به درون محل خروج آب پیشگیری شود.

متخصصین ما بعد از انجام خدمات رفع گرفتگی توسط فنر و دستگاه‌های مناسب در خاتمه کار فاکتور جزئیات خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهند داد. به دلیل این که پشت بام‌ها در ساختمان‌های اداری و مسکونی جزو مکان‌های مشترک بین ساکنین است، و برای تعیین مقدار سهم هر واحد باید در اختیار مدیریت ساختمان قرار گیرد، لوله بازکن‌های فعال ما در شهر اهواز در کنار شما خواهند بود.

باز کردن گرفتگی لوله حیاط و حوضچه‌ در اهواز

گرفتگی در مکان‌هایی مانند پارکینگ، حیاط خلوت و حوضچه معمولا به دلیل ورود خاک و شن و ماسه، وارد شدن روغن موتور و گریس و به همراه گرد و غبار و افتادن زباله‌هایی مانند شاخه و برگ درختان اتفاق می‌افتد.

تردد دائم اتومیبل‌ها در پارکینگ باعث ورود هر نوع آلودگی به همراه لاستیک‌های اتومبیل‌ها در این محل می‌شود. و همچنین مسقف نبودن حیاط خلوت می‌تواند، باعث افتادن شاخه برگ و غیره به درون کف شور این محل شود. مدت زمان باز کردن گرفتگی لوله حیاط در اهواز بستگی به میزان گرفتگی دارد، اما معمولا در کمتر از ۲۰ دقیقه با استفاده از فنر برطرف خواهد شد. 

اما زمانی که مشکل گرفتگی بسیار شدید و جدی است، ممکن است زمان زیاد‌تری جهت رفع مشکل نیاز باشد. در موارد حاد که ریشه درختان موجود در اطراف این محل‌ها وارد لوله فاضلاب شده، و منجر به شکسته شدن سیستم لوله کشی فاضلاب شده است. تخریب محل و تعویض لوله بسیار ضروری است، در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی لوله‌های حیاط خلوت و پارکینگ مواجه هستید.

با متخصصین ما با شماره ۰۹۱۶۲۲۲۰۱۰۵ تماس حاصل فرمایید، تا در کمترین زمان مشکل با استفاده از ابزار مناسب به وسیله نیرو‌های فعال در این مجموعه فنی رفع شود.

لوله بازکنی اهواز

باز کردن انواع گرفتگی لوله‌های سخت فاضلاب اهواز

سخت‌ترین نوع گرفتگی در لوله‌های فاضلاب گرفتگی با مصالح ساختمانی مختلف است، که براثر بی احتیاطی در حین بازسازی و نوسازی ممکن است وارد لوله فاضلاب شود. مواردی مانند قیر و سیمان که در زمان ایزوگام کردن و سرامیک کردن کف مکان‌هایی چون آشپزخانه، توالت‌ها، حمام، پشت‌بام و پارکینگ می‌تواند وارد لوله تخلیه شده و به شدت و به طور جدی با گرفتگی لوله مواجه شوید.

متخصصین ما بعد از اعلام گرفتگی از سوی شما و بازدید رایگان با استفاده از تجهیزات پیشرفته مشکل را به سرعت برطرف خواهند کرد. اولین وسیله مورد استفاده در رفع گرفتگی‌های سخت فنرزن برقی است، که با موتور الکتریکی بسیار قوی فعال می‌شود. که توسط کارشناسان نمایندگی لوله بازکنی اهواز مورد استفاده قرار می‌گیرد، و بدون آسیب رسوبات را تراشیده و مسیر را باز خواهند کرد. این فنر‌ها که از جنس فولاد است، و در متراژ‌های مختلف تولید شده به راحتی موانع را رفع خواهد کرد.

لوله بازکنی اهواز

درآوردن اشیا از چاه توالت اهواز

درآوردن تضمینی اشیا از چاه توالت و حمام در تمام مناطق شهر و حومه اهواز توسط مجموعه ما انجام می‌گردد. ممکن است این اتفاق در طول ساعات شبانه روز برای هر کسی رخ دهد. که شامل اشیاء قیمتی ،گوشی یا ساعت مچی و غیره که همراه یا در جیب لباستان است، که به داخل چاه توالت سقوط کرده است. 

نکته مهمی که باید مورد توجه شما همشهریان گرامی قرار گیرد، این است که به هیچ عنوان بعد از سقوط اشیاء آب داخل چاه نریزید. که می‌تواند خارج کردن را با مشکل مواجه کند، بهترین‌کار این است که با ما تماس بگیرید. تا نیرو‌های تمام وقت ما در کمتر از ۱۵ دقیقه به محل اعزام شوند، و با ابزارآلات مخصوص مانند گیره‌های خاص و یا دستگاه مکنده شی افتاده در چاه توالت یا حمام را بیرون آورند.

درآوردن اشیا از چاه توالت اهواز به صورت تضمینی در هر ساعتی از طول شبانه روز به شما عزیزان ساکن در منطقه‌های مختلف شهر و حومه اهواز انجام می‌گردد.

لوله بازکنی اهواز

علائم گرفتگی چاه فاضلاب اهواز

در زمان بروز گرفتگی فاضلاب‌های موجود در ساختمان‌ها نشانه‌هایی مشاهده می‌شود، که توجه به آنها می‌تواند کمک کند. که سریع اقدام به رفع آن کنیم، علائم انسداد لوله‌های فاضلاب شامل این موارد می‌شود:

 1. بالا زدن فضولات از چاه سرویس بهداشتی
 2. حس بوی بسیار نامطبوع و زننده از مکان‌های مختلف در ساختمان
 3. وجود حشرات موذی مانند سوسک در اطراف چاه فاضلاب و لوله‌های تخلیه موجود در مکان‌های مختلف 
 4. کندی در خروج آب از سینک، کف شور در مکان‌های مختلف مانند حمام و آشپزخانه، پشت بام، پارکینگ، حیاط، تراس، حیاط خلوت و غیره

روش‌های مختلف جلوگیری از بروز گرفتگی در لوله‌های فاضلاب شامل این موارد است:

 1. استفاده از صافی بر روی لوله خروجی سینک و کف شور‌های موجود در مکان‌های مختلف ساختمان.
 2. پرهیز از ریختن روغن و چربی موجود بر روی ظروفی که در سینک و ماشین ظرفشویی شستشو می‌شود.
 3. خودداری کردن از مواد زائد غذایی در سینک ظرفشویی و پاک کردن آنها با دستمال از روی ظروف قبل از استفاده از ماشین ظرفشویی
 4. جلوگیری از انداختن اجسام در کف شور با استفاده از درپوش‌های مناسب.
 5. جمع کردن زباله‌های موجود در پشت بام مانند گرد و غبار، شاخ و برگ درختان، پوشال کولرها و وارد شدن مصالح ساختمانی مانند قیر و سیمان به درون ناودان و کف شور این محل.

رعایت تمام این موارد مهم و بهداشتی قبل از استفاده از محل‌های مختلف می‌تواند، از بروز گرفتگی در مکان‌های مختلف پیشگیری نماید.

ارسال فوری لوله بازکن به مناطق اهواز

در زمان بروز گرفتگی در فاضلاب‌ها نیازمند اقدام فوری جهت رفع آن هستیم. زیرا مشکلات متعددی که این مشکل ایجاد می‌کند، برای انجام کار‌های لازم روزانه افراد را با مشکل روبرو خواهد کرد.

به همین دلیل برای رفاه حال شما عزیزان  ساکن در مناطق مختلف شهر اهواز و حومه تعدادی از نیرو‌های فعال و تمام وقت در محله‌های مختلف مستقر هستند. تا در صورت نیاز به اقدام سریع از نزدیکترین نقطه به آدرس اعلام شده توسط شما همشهریان اعزام گردند. نمایندگی لوله بازکنی اهواز به صورت تمام وقت و در سه شیفت کاری حاضر به خدمت رسانی سریع در تمام محلات شهر اهواز می‌باشند.

خدمات چاه بازکنی در اهواز با کادر مجرب 

گروه فنی لوله بازکنی ۲۴ حاضر به اعزام کارشناسان باتجربه به صورت سراسری است. سرویسکاران باتجربه بالا در رفع انواع گرفتگی‌های شدید و سخت لوله‌های فاضلاب هستند. همچنین باز کردن گرفتگی لوله‌های فاضلاب به وسیله بهترین و مجهز‌ترین ابزار‌های موجود در بازار انجام می‌گردد.

شما همشهریان عزیز اهوازی ساکن در هر کدام از مناطق بعد از مشاهده علائم گرفتگی، در هر ساعتی از شبانه‌روز و ایام تعطیل رسمی می‌توانید از خدمات چاه بازکنی توسط این مرکز معتبر با تجربه طولانی در این حوزه فنی برخوردار گردید.

لوله بازکنی اهواز

لوله باز کنی سراسر اهواز با فنر برقی تمیز

رعایت بهداشت در زمان انجام خدمات رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب اهواز، یکی از مهم‌ترین موارد جهت رفع گرفتگی در مکان های مختلف در منازل و محل کار است. استفاده از فنر که یکی از بهترین روش‌ها در بین راه‌های مختلف رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب است. و به وسیله متخصصین ما مورد استفاده قرار می‌گیرد، باید برای هر مکان مجزا باشد.

زیرا استفاده از فنر‌های مشترک جهت رفع انسداد در محل‌های مختلف می‌تواند، منجر به ورود میکروب‌های مختلف و خطرناک به محل زندگی مخصوصا مکان‌هایی مانند آشپزخانه که ارتباط با مواد غذایی و سلامت افراد دارد بشود. به طور مثال فنری که جهت رفع گرفتگی سرویس‌های بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرد، نباید در مکان‌هایی مانند آشپزخانه بکار گرفته شود.

نکته مهمی که باید در این جا به آن اشاره کنیم این است که، استفاده از فنرزن برقی به صورت رایگان تمامی رسوبات موجود در مسیر فاضلاب‌ها را لایروبی می‌کند. نحوه حرکت دورانی این وسیله پرکاربرد در لوله‌های فاضلاب به طور کامل جرم‌ها را به راحتی و در مدتی کوتاه پاکسازی می‌کند.

خواهشمندیم هنگام تماس با نمایندگی لوله بازکنی اهواز با شماره ۰۹۱۶۲۲۲۰۱۰۵ نوع و مکان لوله گرفته شده فاضلاب را به تیم پشتیبانی اعلام نمایید، تا جهت حفظ نکات بهداشتی و تضمین باز شدن گرفتگی راه آب فاضلاب فنر مخصوص به آن را سرویسکار لوله بازکن همراه داشته باشد.

شما عزیزان همشهری ساکن در محلات و مناطق مختلف شهر اهواز می‌توانید، با خیالی آسوده کلیه خدمات مورد نیاز خود را به کارشناسان با تجربه و متعهد نمایندگی لوله بازکنی اهواز بسپارید. گروه فنی لوله بازکنی ۲۴ با افتخار خدمات لوله بازکنی بروجرد را هم به صورت سراسری سرویس دهی میدهد.

لوله بازکنی اهواز

قیمت لوله بازکنی در اهواز

هزینه انجام خدمات باز کردن گرفتگی راه آب فاضلاب در تمامی مناطق و سرتاسر شهر اهواز ثابت است، اما عوامل مختلفی می‌تواند بر تعیین قیمت نهایی تاثیر گذار باشد. که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم:

 1. مدت زمان کار سرویسکار برای رفع گرفتگی فاضلاب 
 2. محل لوله فاضلاب در ساختمان
 3. علت بروز این گرفتگی
 4. شدت گرفتگی لوله فاضلاب
 5. آیا گرفتگی جزو موارد سخت مانند وارد شدن مصالح ساختمانی مانند سیمان است
 6. نیاز به خارج کردن اشیاء با ارزشی است که در فاضلاب سقوط کرده است
 7. از چه روشی برای رفع مسدودی فاضلاب استفاده می‌شود
 8. متراژ فنری که برای رفع گرفتگی راه آب فاضلاب استفاده می‌شود
 9. تعداد مسیر‌هایی که نیاز به فنرزنی دارد

مواردی که ذکر شد تاحدی جهت برآورد هزینه خدمات چاه بازکنی موثر است، همچنین پس از حضور نیروی لوله بازکن و بررسی دقیق از محل و تشخیص علت گرفتگی و روش رفع آن تعیین و به مشتری اعلام می‌گردد. در صورت نیاز به دریافت خدمات از نمایندگی لوله بازکنی اهواز، می‌توانید با شماره ۰۹۱۶۲۲۲۰۱۰۵ تماس حاصل فرمایید و از قیمت خدمات مورد نیاز خود برخوردار گردید.

باز کردن راه آب فاضلاب اهواز ارزان فوری

یکی از دغدغه‌های مشتریان عزیز ما در زمان روبرو شدن با انواع گرفتگی در فاضلاب‌های منزل و محل کار هزینه دریافت خدمات است. نمایندگی ما در تلاش هست، تا با توجه به شرایط موجود باز کردن راه آب فاضلاب اهواز را با قیمتی مناسب و منصفانه به شما عزیزان ساکن در این شهر را انجام دهد.

همچنین کلیه خدمات رفع گرفتگی چاه فاضلاب توسط این گروه فنی به صورت دائم و ۷ روز هفته و بدون وقفه صورت می‌گیرد. پس در صورت مشاهده مشکل در فاضلاب ها می‌توانید با خیال راحت از خدمات ما به صورت تمام وقت برخوردار گردید.

خدمات لوله بازکنی فوری در اهواز

یکی از مهمترین موارد در زمان بروز گرفتگی در راه آب فاضلاب‌ها، رسیدن فوری نیروی لوله بازکنی به محل است. ما در گروه فنی لوله بازکنی ۲۴ برای انجام بهترین خدمات با استقرار پرسنل توانمند در تمامی مناطق اهواز  که مهارت و تجربه بالایی در این حوزه دارند. ما اولویت زمان را در سرویس‌دهی به شما عزیزان در الویت کاری خود قرار داده‌ایم، یکی دیگر از موارد مهم که باید مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.

دریافت خدمات از فرد متخصص و باتجربه است، زیرا تجربه کافی در استفاده از روش‌ها و دستگاه‌های مختلف کمک می‌کند. تا مشکل گرفتگی بدون آسیب رساندن به لوله انجام گیرد، فردی که توان و تجربه کافی در انجام کار را ندارد. می‌تواند به اتصالات لوله‌کشی فاضلاب آسیب زده و با ایجاد هزینه‌های متفرقه شما را دچار مشکل نماید.

ویژگی خدمات شعبه لوله بازکنی اهواز

دریافت خدمات از نمایندگی ما در شهر اهواز شامل ویژگی‌هایی است. که عبارت است از:

 • دریافت خدمات رفع گرفتگی توسط متخصصین متعهد و باتجربه
 • دریافت انواع خدمات چاه بازکنی به صورت شبانه روزی و فوری
 • دریافت خدمات توسط بهترین و مناسب‌ترین دستگاه‌های پیشرفته موجود
 • رعایت تمام نکات بهداشتی و پاکسازی کامل محیط بعد از ارائه خدمات توسط نیرو‌های متعهد
 • باز کردن راه آب فاضلاب با فنر‌های جداگانه و تمیز
 • دریافت خدمات در تمام روز‌های سال و هفته بدون وقفه
 • توانایی رفع انواع گرفتگی با هر شدت و سختی توسط کادر مجرب 
 • استقرار در تمام مناطق و دسترسی سریع به سرویسکاران ما
 • الزام به صدور فاکتور به مشتریان 
 • انجام کلیه خدمات به صورت تضمین ۱۰۰%
 • پشتیبانی دائمی از خدمات لوله بازکنی
 • انجام خدمات رفع گرفتگی لوله فاضلاب با قیمت مناسب و منصفانه
 • جرم‌گیری رایگان با فنرزن برقی در صورتی که جهت رفع گرفتگی مورد استفاده قرار گیرد
 • بازدید رایگان در صورت درخواست شما عزیزان
 • دریافت نکردن پول در صورت رفع نشدن مشکل
 • ارائه مشاوره رایگان و پاسخگویی ۲۴ ساعته

باز کردن گرفتگی راه آب فاضلاب اهواز با دستگاه پیشرفته

در صورت بروز گرفتگی در انواع فاضلاب‌ها از روش‌ها و دستگاه‌های مختلفی استفاده می‌شود. که با توجه به علت گرفتگی و شدت آن بعد از بررسی متخصصین انتخاب و مورد استفاده قرار می‌گیرد. انواع تجهیزات لوله بازکنی اهواز شامل این موارد است:

 1. لوله بازکنی با گیره مخصوص
  از این وسیله معمولا برای خارج کردن اجسام از چاه توالت و حمام مورد استفاده قرار می‌گیرد، مانند خارج کردن گوشی موبایل، سوییچ، زیورآلات و غیره که بیرون آوردن آن بسیار مهم است.
 2. باز کردن لوله با دستگاه فنرزن برقی
  این دستگاه به سیم زن هم معروف است، این وسیله پرکاربرد که توسط یک ژنراتور برقی قوی کار می‌کند. در اکثر گرفتگی ها استفاده می‌شود، زیرا این وسیله از قدرت و سرعت بسیار بالایی برخوردار است.
  نکته مهم دیگر این است که، این وسیله توانایی لایروبی و جرم گیری کامل و رایگان را دارا است. حرکت چرخشی و جنس فولادی این فنر‌ها با متراژ‌های مختلف برای رفع گرفتگی با هر نوع و شدتی کاربرد دارد، و مورد استقبال کلیه مراکز لوله بازکنی و کارشناسان قرار گرفته است.

لوله بازکنی اهواز

رفع بوی بد فاضلاب اهواز 

در برخی موارد در ساختمان‌ها با بوی بسیار نامطبوع و زننده روبرو هستیم، که بسیار آزار دهنده بوده و تحمل محیط را برای اهالی آن بسیار سخت می‌کند. در بیشتر موارد علت عمده این بوی بد گرفتگی در چاه‌های فاضلاب و یا پر شدن چاه اصلی در ساختمان است، یکی از دلایل اصلی این بو نشت گاز سمی سولفید هیدروژن است، که دلیل انتشار آن وجود مشکلاتی در سیفون یا همان شتر گلوی توالت‌های ایرانی و  فرنگی است. 

لازم به ذکر است، که همین موارد می‌تواند عامل بوی بد فاضلاب در مناطق مختلف مانند روشویی ساختمان باشد. زیرا لوله‌های توالت با این محل مشترک هستند، در صورت استشمام بوی نامطبوع به سرعت از متخصصین ما تقاضای بازدید و بررسی از محل را داشته باشید.  نیرو‌های لوله بازکنی ما در تمام مناطق شهرداری اهواز و حومه حاضر به خدمت رسانی به شما عزیزان همشهری هستند.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب به شرط باز شدن

لوله بازکن‌های باتجربه و با سابقه کار طولانی ما، در این زمینه قادر به رفع هرگونه گرفتگی در لوله‌های فاضلاب هستند. در صورتی مشکل گرفتگی لوله فاضلاب بعد از تلاش زیاد و استفاده از ابزار‌های مختلف رفع نشود، به هیچ عنوان مبلغی از شما عزیزان دریافت نخواهد شد.

مناطق تحت پوشش شعبه لوله بازکنی اهواز

متخصصین باتجربه ما به طور سراسری در ۸ منطقه این شهر حاضر به خدمت رسانی به شما عزیزان هستند. مدیریت محترم این مجموعه در این شهر جهت رفاه حال شما عزیزان همشهری ساکن در هشت منطقه شهرداری اهواز. تیمی از مجرب‌ترین متخصصان این حوزه را به صورت سیار در محله‌های مختلف مستقر نموده است.

 

در صورت نیاز به خدمات لوله بازکنی اهواز ما هر ساعت از طول شبانه‌روز و ایام تعطیل، در کمترین زمان ممکن سرویسکار به محل مشتریان ارسال می‌گردد. تا به سرعت خدمات باز کردن گرفتگی راه آب لوله فاضلاب انجام شود.

لوله بازکنی اهواز

رفع گرفتگی لوله فاضلاب اهواز بدون خرابی

در زمانی که با مشکل گرفتگی در مکان‌های مختلف در ساختمان روبرو هستید، یکی از مشکلاتی که باعث نگرانی اکثر افراد می‌شود. میزان آلودگی در حین رفع گرفتگی است. با وجود تکنولوژی و دستگاه‌ها، تجهیزات مدرن روز که امروزه حتی شعبه لوله بازکنی یزد گروه فنی لوله بازکنی ۲۴ هم آن را در اختیار دارند.

انجام خدمات لوله بازکنی در شهر اهواز بدون تخریب و کندن محل گرفتگی و هم همچنین با کمترین میزان آلودگی انجام می‌پذیرد. دستگاه ژنراتور و فنر برقی یکی از ابزار‌هایی است، که با ورود به داخل لوله و چرخش در مسیر بدون پرتاب آلودگی به اطراف مشکل گرفتگی لوله فاضلاب را برطرف خواهد کرد.

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب با رعایت بهداشت

شما عزیزان ساکن این شهر اهواز می‌توانید بدون هیچ نگرانی با خیالی آسوده، کار را به متخصصین نمایندگی لوله بازکنی اهواز بسپارید. کارشناسان ما در این مرکز فنی متعهد و ملزم به رعایت بهداشت و تمیز کردن محل و تحویل آن به شما هستند.

لوله بازکنی اهواز با تیمی از متخصصین باتجربه و کاربلد به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی انجام می‌گردد. بروز گرفتگی لوله‌های فاضلاب در مکان‌های مختلف اعم از ساختمان‌های تجاری، منازل مسکونی، ادارات، مراکز درمانی، هتل‌ها، درمانگاه‌ها، بیمارستان‌ها در هر ساعتی از شبانه روز و ایام تعطیل ممکن است بروز کند و شما عزیزان نیاز به خدمات لوله بازکنی اهواز داشته باشید.

به دلیل بروز گرفتگی در لوله‌های فاضلاب، ممکن است برای ساکنین ایجاد مزاحمت کند. بنابراین باید به سرعت رفع گرفتگی لوله فاضلاب انجام شود. شما عزیزان در هر ساعت از شبانه روز در صورت نیاز به خدمات ما، کافی است با شماره تماس پشتیبانی در تماس باشید و از خدمات ما بهره‌مند شوید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 129 میانگین: 4.9]

۹۳ دیدگاه

 • آقا رسولی دمت گرم واقعا انگشترم تو چاه توالت افتاد دیگه قطع امید کردم تا اینکه تو گوگل سرچ کردم مطالب سایت شما رو خوندم و تماس گرفتم سرویسکار فرستادید تو 10 دیقه بیرون آورد واقعا ممنونم ازتون.

 • سلام ممنون از خدمات خوبتون نیرویی که فرستادید رفع گرفتگی لوله آشپزخانه رو با فنر بدون کثیف کاری انجام داد.

 • سلام چند روز پیش برای رفع گرفتگی فاضلاب کیان آباد اهواز از خدمات شما استفاده کردیم عالی بود خیلی ممنون ❤️

 • رفع گرفتگی فاضلاب کوروش اهواز با فنر خیلی عالی انجام شد. خیلی ممنون از خدمات خوبتون

 • لوله بازکنی برای رفع گرفتگی فاضلاب آشپزخانه در زیتون کارمندی اهواز‌ تمیز و سریع انجام شد ممنون

 • رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی با پمپ تراکم هوا در اهواز خیلی سریع و تمیز انجام شد. تشکر از خدمات خوبتون

 • تشکر از خدمات فنی رسولی خدمات لوله بازکنی اهواز با رعایت بهداشت انجام شد ممنون

 • سلام با این وضعیت بد کرونا تو اهواز آدم میترسه کسی و راه بده خونه ولی آب از کفشور آشپزخانه همینطوری بالا میزد مجبور شدم با شما تماس گرفتم جا داره یه تشکر کنم لوله بازکنی که فرستادید واقعا مشکل مارو با رعایت کامل نکات بهداشتی انجام دادند. ممنونم از خدمات فنی رسولی 🙏🙏🙏

 • لوله بازکنی کیانپارس اهواز تمیز انجام شد
  در کل خدمات خوبی دارید تشکر

 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب در زیتون کارمندی بدون کثیف کاری انجام شد ممنون ❤

 • با عرض سلام و خسته نباشید به مجموعه شرکت خدمات فنی رسولی که ایام عید هم فعالیت میکنید. بنده ساکن زیتون کارمندی هستم که چند روز پیش با بالا زدن آب از لوله کفشور آشپزخانه مواجه شدم که با سرچ در گوگل با سایت شما آشنا شدم نیرویی ک فرستادید کارشون رو بسیار تمیز و عالی انجام دادند.
  ایشالا موفق باشید و سال خوبی داشته باشید
  ❤❤❤

 • سلام خدمات رفع گرفتگی لوله فاضلاب در گلستان اهواز خیلی سریع و تمیز توسط لوله بازکنی که فرستادید انجام شد خیلی ممنون

 • رفع گرفتگی لوله در پادادشهر اهواز بدون کثیف کاری توسط لوله بازکنی که فرستادید انجام شد❤️

 • بازکردن گرفتگی لوله پارکینگ با فنر و پمپ تراکم هوا در سپیدار اهواز بسیار عالی انجام شد ممنوم از خدمات خوبتون

 • لوله بازکنی در اهواز منطقه کیان آباد بدون کثیف کاری با فنر انجام شد ممنون

 • با عرض سلام و خسته نباشید
  بنده دیروز درخواست لوله بازکنی گلستان اهواز انجام دادم.
  نیرویی که ارسال کردید کارشون رو بسیار عالی و تمیز انجام دادن.
  همچنین نکات بهداشتی به خوبی انجام شد

 • خدمات لوله بازکنی در پادادشهر اهواز بدون کثیف کاری انجام شد ممنون. ممنون

 • سلام از گلستان اهواز از خدمات لوله بازکنی شما استفاده کردیم .
  نیرویی که فرستادید نکات بهداشتی رو به خوبی رعایت کردن.

 • سلام و خسته نباشید به مجموعه خدمات فنی رسولی
  لوله بازکنی کیان آباد اهواز خیلی تمیز انجام شد ممنون

 • سلام از خدمات لوله بازکنی سایت شما در سپیدار اهواز استفاده کردیم عالی بود. تشکر بابت خدمات خوبی که تو این شرایط کرونایی انجام می دهید👏👏👏

 • لوله بازکنی در باهنر اهواز سریع و ارزان و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی انجام شد ممنون از خدمات خوبی که ارائه می کنید.

 • سلام و خسته نباشید به مجموعه خدمات فنی رسولی از گلستان اهواز خدمات لوله بازکنی شما استفاده کردیم نیرویی که ارسال کردید تو این وضعیت بد کرونا واقعا پروتکل های بهداشتی رو رعایت کردن خیلی ممنون

 • سلام و خسته نباشید
  آقای رسولی کیان آباد هم خدمات لوله بازکنی انجام میدین شما ؟

  • خیلی ممنون از خدمات خوبتون، رفع گرفتگی لوله آشپزخانه خیلی سریع با دستگاه پمپ تراکم هوا انجام شد

 • سیم زدن به لوله فاضلاب آشپزخانه بسیار تمیز انجام شد ممنونم از خدمات خوبتون

 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه در گلستان اهواز بسیار تمیز انجام شد ممنون

 • سلام از خدمات لوله بازکنی شما در منطقه کیانپارس استفاده کردیم هم قیمت مناسب بود هم اینکه سرویسکازتون مسائل بهداشتی رو به خوبی انجام دادند تشکر

 • سلام تشکر فراوان بابت خدمات خوبتون.
  مشکل ما گرفتگی لوله فاضلاب زیر سینک ظرفشویی بود که با شما تماس گرفتیم بعد ۲۰ دقیقه نیرو اومد و مشکل و خیلی سریع و بدون کثیف شدن محیط آشپزخانه لوله رو باز کردن دمتون گرم واقعا

 • سلام از خدمات لوله بازکنی شما در سپیدار استفاده کردیم از کارتون راضی هستیم🙏

 • سلام از خدمات لوله بازکنی شما در کیانپارس استفاده کردیم خیلی عالی بود ممنون.

 • بهترین شرکت هستید که بنده من برای لوله بازکنی در اهواز انتخاب کردم رضایت کامل دارم بابت خدمات خوبتون

 • سلام و درود از شهرک دانشگاه امروز با شما تماس گرفتم و مشکل گرفتگی چاه توالت فرنگی داشتیم نیرویی فرستادید با دستگاه تراکم هوا خیلی سریع لوله رو باز کردن ممنونم

 • منم امروز با شرکت لوله بازکنی 24 تماس گرفتم انتظار نداشتم انقدر کارشون رو تمیز و سریع انجام بدن. واقعا رضایت کامل داریم از کاری که انجام دادن پارسال هم همین مشکل و داشتیم که از برچسب های لوله بازکنی روی دیوار تماس گرفتیم اومدن کلی کثیف کاری کردن و هزینه خیلی زیادی ام گرفتن ولی ایندفه که با لوله بازکنی 24 تماس گرفتیم هم کارشون تمیز بود هم اینکه هزینه مناسبی دریافت کردن خیلی ممنونم

 • سلام سینک ظرفشویی منزل بنده در کوروش یک ساعت مشکل گرفتگی براش پی اومد و با سایت شما آشنا شدم نیرویی که ارسال کردید بسیار مودب و باشخصیت بود و سر تایمی که قول دادن اومدن کارشون ام که حرف نداشت در کل تشکر میکنم از مجموعه لوله بازکنی 24

 • سلام خوشحالم از اینکه لوله بازکنی ۲۴ برای رفع گرفتگی لوله روشویی انتخاب کردم خوش قول و کاربلد 👌👏👏👏

 • سلام امروز از زیتون کارمندی تماس گرفتم لوله بازکن که فرستادید اومد فنر زدن چقدر ام رسوب داشت لوله رسوب تراشی کردن کشش آب خیلی خوب شده ممنونم🙏🙏🙏

 • سلام از خدمات لوله بازکنی شما در سپیدار استفاده کردم کارتون تمیز بود ممنون👏🌹

 • امروز صب دستبند خانومم داخل چاه توالت افتاد تو گوگل سرچ کردم و شما رو پیدا کردم و تماس گرفتم همکاراتون اومدن خیلی سریع با ابزارشون درآوردن خیلی ممنون🙏🙏🙏

 • سلام دوماه پیش مشکل گرفتگی لوله پارکینگ داشتیم که همکاراتون تشریف آوردن فنر زدن لوله باز شد ضمانت نامه دادن بهمون حالا دیروز نظافتچی اومده بود پارکینگ و شستشو داده بود و متاسفانه آشغال ها رو تو لوله ریخته بود دوباره تماس گرفتم با شما و همکارتون اومدن فنر زدن کلی نایلون به فنر چسبید و بیرون آوردن ممنونم بابت خدمات خوبی که ارائه می دید👏👏👏

 • تشکر میکنم از شرکت خوب لوله بازکنی ۲۴ بنده امروز مشکل گرفتگی لوله فاضلاب داشتم تو گوگل لوله بازکنی اهواز سرچ کردم با سایت شما آشنا شدم خدمات خوبی داشتید ممنون.

  • تشکر از حسن انتخاب شما که برای لوله بازکنی اهواز شرکت لوله بازکنی 24 را انتخاب کرده ایذ.

 • سلام از شرکت لوله بازکنی 24 برای لوله بازکنی اهواز گلستان خدمات دریافت کردیم کارشون خوب بود

  • سلام آقا یحیی ممنون از اینکه برای لوله بازکنی اهواز شرکت لوله بازکنی 24 رو انتخاب کردید

 • لوله بازکنی اهواز گلستان توسط پرسنل شرکت لوله بازکنی ۲۴ عالی انجام شد ممنونم

  • سلام ممنون از اینکه برای لوله بازکنی اهواز شرکت لوله بازکنی 24 رو انتخاب کردید

 • لوله بازکنی اهواز توسط پرسنل محترم گروه فنی لوله بازکنی 24 بسیار عالی انجام شد

  • سلام تشکر بابت انتخاب گروه فنی لوله بازکنی 24 جهت لوله بازکنی اهواز

 • تشکر از گروه فنی لوله بازکنی 24 لوله بازکنی اهواز گلستان فوری انجام شد

  • سلام تشکر بابت انتخاب گروه فنی لوله بازکنی 24 جهت لوله بازکنی اهواز

 • لوله بازکنی اهواز شهرک نفت بدون کثیف کاری توسط پرسنل لوله بازکنی 24 عالی انجام شد

 • رضایت کامل دارم از خدمات لوله بازکنی اهواز گروه فنی لوله بازکنی 24 نیروهاتون تمیز کار انجام دادن ممنونم

 • سلام و وقت بخیر امروز از نمایندگی لوله بازکنی اهواز خدمات درخواست کردیم بابت باز کردن راه آب حیاط بسیار کارشون خوب بود هم زود اومدن هم اینکه سریع و تمیز بود کارشون تشکر 🙏

 • سلام و وقت بخیر ببخشید میخواستم بدونم مشکل بوی بد فاضلاب رو هم میتونید حل کنید زیر سینک ظرفشویی من بشدت بوی فاضلاب میده چندین بار تمام لوله های زیر سینک رو تعویض کردیم ولی تاثیری نداشت!ایا میتوانید در این باره کمک کنید؟؟؟

  • سلام ممنونم بله خدمات رفع بوی بد لوله های فاضلاب و 100% تضمینی رفع می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *