لوله بازکنی یوسف آباد تهران خدمتی تضمینی از مجموعه ما می باشد که توسط متخصص ترین و باتجربه ترین همکاران ما انجام می شود. لوله بازکنی یوسف اباد به صورت 24 ساعته و در هفت روز هفته از سوی همکاران ما به اهالی محترم این خطه ارائه شده آن هم با مناسب ترین هزینه ممکن. آنچه که برای ما و همکاران ما دارای اهمیت است اولویت قراردادن رضایت مشتری نسبت به دریافت هزینه خدمات می باشد. فقط کافی است به محض مشاهده علائم گرفتگی لوله با شماره 88038099-021 تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما در سریع ترین زمان خدمت شما برسند.

لوله بازکنی یوسف آباد

چرا لوله بازکنی 24 مناسب ترین گزینه برای از بین بردن مشکل انسداد لوله های فاضلاب می باشد؟

دلایلی وجود دارد که ما خود را از سایر افراد و مجموعه هایی که می توانند به شما خدمت رسانی کنند متمایز می دانیم از جمله:

مجموعه ما از بهترین افراد متخصص در زمینه لوله بازکنی یوسف آباد بهره می برد. افرادی که سالهاست کارشان این است و به دلیل تجربه بالا و مهارت کافی نمی توان احتمال خرابی لوله ها را در نتیجه کارهای آن ها در نظر گرفت. متاسفانه برخی افراد ناشی در پی بازکردن لوله های فاضلاب بدتر به لوله آسیب زده و مشکل نشتی و نم دادن در ساختمان را پدید می آورند. 

هزینه دریافتی از سوی همکاران ما نسبت به کیفیت انجام کار بسیار مناسب می باشد. به گونه ای که این هزینه را تنها برای یکبار خواهید پرداخت. به علاوه اینکه از آنجایی که در این عملیات لوله بازکنی آسیبی به لوله های فاضلاب منزل شما وارد نمی شود دیگر نیازی به پرداخت هزینه برای تعمیر لوله های فاضلاب نخواهید داشت. 

لوله بازکنی با رعایت کامل بهداشت

در روز های شیوع کرونا همکاران ما کاملا سلامت شما را مهم تلقی کرده و با رعایت کامل دستور العمل های بهداشتی خدمت شما خواهند رسید. همکاران ما با استفده از ماسک و دستکش سلامتی شما را حفظ می کنند. ما نمی خواهیم پاسخ اعتماد شما را با رعایت نکردن اصول بهداشتی سلامتی شما را به خطر بندازیم. 

لوله بازکنی یوسف آباد با تجهیزات پیشرفته

استفاده از تجهیزات جدید و به روز و کارامد یکی از مهمترین مشخصه های مجموعه ما است.

امروزه دیگر روش های قدیمی لوله بازکنی مانند تلمبه زدن و ریختن محلول چاه بازکن برای بسیاری از گرفتگی های لوله فاضلاب کار آمد نیست. اما تجهیزاتی که ما در مجموعه خود استفاده می کنیم که فنرهای برقی یکی از آنها می باشند ما را برای برطرف کردن هرنوع گرفتگی توانمند ساخته است. 

لوله بازکنی یوسف آباد شبانه روزی

کمتر موردی می تواند مانند لوله بازکنی 24 که این ویژگی را داشته باشد که در تمامی ساعات شبانه روز و روزهای سال بدون تعطیلی با بالاترین کیفیت خدمات لوله بازکنی یوسف آباد را ارائه دهد.

ما رفع گرفتگی لوله های فاضلاب ساختمان شما را تنها وظیفه خود نمی دانیم. بلکه پس از رفع گرفتگی لوله های فاضلاب منزل شما خود را موظف می دانیم که قسمتی که در آن جا اقدام به انجام عملیات رفع گرفتگی کردیم را تمیز کنیم. به گونه ای که منزل شما همانی باشد که قبل از خدمت رسیدن ما بود. 

دلایل دیگر انتخاب لوله بازکنی 24 

  1. رفع گرفتگی لوله های سخت و سیمانی 
  2. آشنایی کامل لوله بازکن به محله یوسف آباد
  3. استفاده از لوله بازکن های کاربلد برای انجام خدمات
  4. استفاده از فنر های تمیز و بهداشتی برای انجام لوله بازکنی یوسف آباد

لوله بازکنی یوسف آباد

خدمات لوله بازکنی یوسف آباد در 365 روز سال

نمی توان پیش بینی کرد که چه زمانی لوله های فاضلاب در منزل و یا هر ساختمان دیگری که شما در آن حضور پیدا می کنید دچار مشکل گرفتگی می شوند. در بسیاری از روزهای سال مشاغل مختلف ممکن است خدماتی را ارائه نکنند و باعث نگرانی ساکنین منطقه یوسف آباد شوند.

اما همکاران ما در تمامی روزهای سال آماده خدمت رسانی به شما هستند. پس به محض مشاهده علائم گرفتگی لوله کافی است تا در سریع ترین زمان با ما تماس گرفته و آدرس خود را نزد ما مطرح کنید. همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن و با بروزترین تجهیزات خدمت شما خواهند رسید.  

خدمات لوله بازکنی یوسف آباد در 24 ساعت شبانه روز

تصور کنید در ساعتی از شبانه روز که هیچ از مشاغل خدمتی را ارائه نمی دهند مشکل گرفتگی در لوله های فاضلاب خانه ایجاد شود. چقدر ناراحت کننده و در عین حال چندش آور است؟ اما بازهم جای نگرانی نیست. چرا که همکاران ما در تمامی ساعات شبانه روز با نهایت آمادگی به خدمت شما خواهند رسید.

پس به محض مشاهده علائم گرفتگی در لوله های فاضلاب با ما تماس گرفته و آدرس خود را مطرح کنید. به محض تماس گرفتن از سوی شما همکاران ما در نهایت سرعت و با نهایت آمادگی خدمت شما خواهند رسید و با بهترین تجهیزات لوله بازکنی مشکل گرفتگی لوله های شما را برطرف خواهند کرد. 

لوله بازکنی یوسف آباد

آیا خدمات لوله بازکنی یوسف آباد تنها به ساختمان های مسکونی ختم می شود؟

به طور کلی مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب در هر بخشی از خانه و یا کلا هر ساختمان دیگری ممکن است رخ دهد. برای نمونه می توان به مدارس حتی اشاره کرد. در سرویس بهداشتی مدارس نیز ممکن است پس از مدتی مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب دیده شود. به گونه ای استفاده از سرویس بهداشتی را برای اهالی فرهنگی مدرسه و یا دانش آموزان سخت می کند. اگر مدیر مدرسه هستید و استفاده بدون مشکل همکاران و نیز دانش آموزان از امکانات مدرسه برای شما دارای اهمیت است پس در اولین فرصت با ما تماس بگیرید. 

همچنین در ساختمان های اداری نیز این مشکل ممکن است دیده شود. اگر سرویس بهداشتی محل کار شما دچار مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب می باشد می توانید در سریع ترین زمان با ما تماس بگیرید. همکاران ما در سریع ترین زمان برای رفع مشکل انسداد لوله های فاضلاب منزل شما خدمت شما خواهند رسید. 

اگر هم مدیر ساختمانی مسکونی هستید و در ساختمانی که شما مدیرش هستید چنین مشکلی به وجود امده است می توانید در اسرع وقت با ما تماس بگیرید. ما در سریع ترین زمان خدمت شما خواهیم رسید و شما و همسایگان شما را از نگرانی مشکلات بزرگتر درباره لوله های فاضلاب دور خواهیم کرد. 

لوله بازکنی یوسف آباد

چه عواملی سبب ایجاد گرفتگی در لوله های فاضلاب می شوند؟

عوامل مسدود کننده لوله های فاضلاب متعدد می باشند. هرکدام از این عوامل ممکن است فاضلاب بخش خاصی را تهدید کنند که برای نمونه می توان به موارد زیر پرداخت:

بسیاری از افراد تفاله های چای و نیز تکه های باقی مانده مواد غذایی را بدون هیچ گونه احتیاط در سینک ظرفشویی خالی می کنند. در حالی بستر بسیار بزرگی را برای ایجاد انسداد در فاضلاب آشپزخانه ایجاد کرده اند. پس اگر به دنبال فرار از مشکل ایجاد انسداد در لوله های فاضلاب آشپزخانه هستید موادی مانند تفاله چای و نیز باقی مانده های مواد غذایی را در کیسه فریزر جمع آوری کرده و به بیرون از خانه انتقال دهید. 

دیگر عامل مهم در ایجاد انسداد در لوله های فاضلاب به ویژه سرویس بهداشتی انداختن موادی مانند سیگار و نیز دستمال کاغذی می باشد بهتر است دستمال کاغذی را پس از استفاده در سطل زباله بیندازید. حتی در مواقعی دیده شده است که موادی مانند آدامس پس از چندبار سقوط در لوله فاضلاب سبب مسدود شدن لوله فاضلاب شده اند. پس به هیچ وجه اجسام خارجی ولو در حد یک فیلتر سیگار و نیز ادامس را در سرویس بهداشتی نندازید. 

گرفتگی لوله با اشیا قیمتی

خیلی از اوقات اشیا خارجی بزرگ و چه چه بسا قیمتی در ایجاد انسداد در فاضلاب سرویس بهداشتی نقش دارند. برای نمونه می توان به تلفن همراه اشاره کرد. تلفن همراه شی قیمتی می باشد اما بسیاری از افراد بدون هیچ احتیاطی آن را با خود به سرویس بهداشتی اورده و در حالی که تمرکز صددرصدی به هنگام استفاده از آن ندارند سبب سقوط آن در سرویس بهداشتی می شوند.

گرفتگی لوله با مصالح ساختمانی

بسیاری از مواقع موادی ساختمانی مانند بتن و نیز گچ و البته سیمان وقتی به حجم بسیار زیاد در فاضلاب ریخته می شوند سبب ایجاد انسداد در لوله های فاضلاب می شوند. به ویژه در هنگام بنایی در ساختمان های مختلف که استفاده از این مواد ساختمانی به شدت افزایش می یابد. پس اگر در حال بنایی در ساختمان خود هستید مراقب سقوط مصالح در سرویس های بهداشتی باشید. 

گرفتگی لوله با تجمع فضولات

در بسیاری از موارد گرفتگی لوله های فاضلاب دیده شده است که سفت شدن و تجمع فضولات در انسداد لوله های فاضلاب نقش دارند. این مورد بیشتر در سرویس بهداشتی پارک ها و مدرسه ها اتفاق می افتد. به گونه ای که سبب سلب امکان استفاده از سرویس بهداشتی درباره دانش آموزان و نیز افرادی که به پارک می آیند می شود. 

لوله بازکنی یوسف آباد

روش های بازکردن لوله های فاضلاب

شاید اولین راهی که به خصوص پس از ایجاد گرفتگی در فاضلاب آشپزخانه به ذهن شما برای برطرف کردن گرفتگی می رسد استفاده از تلمبه باشد. این روش برای خروج موادی مانند تفاله چای و مانند اینها که سبب انسداد لوله شده اند کاربرد دارد. اما نمی تواند برای گرفتگی های شدیدتر کارامد باشد. 

لوله بازکنی یوسف آباد با محلول چاه بازکن

استفاده از محلول چاه بازکن هم بین افراد مختلف برای بازکردن لوله های فاضلاب رواج دارد. این روش حتی در ترکیب بااستفاده از تلمبه برای بازکردن لوله های فاضلاب بین افراد مختلف دیده می شود. این محلول مزیتی دارد و آن هم این است که به خود لوله ها آسیبی نمی زند. اما بازهم ممکن است استفاده از محلول چاه بازکن نیز برای تمامی گرفتگی ها کارامد نباشد.

لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا

روش دیگر برای بازکردن لوله های فاضلاب استفاده از پمپ فشار هوا می باشد. این دستگاه یکی از تجهیزات بسیار کارامد در زمینه لوله بازکنی یوسف آباد می باشد که نسبت به دو روش قبل بسیار کارامدتر می باشد. این دستگاه را در شرایطی باید استفاده کرد که به جز ورودی فاضلاب معمولا دچار گرفتگی شده است بقیه ورودی ها بسته باشند. 

دیگر روش لوله بازکنی یوسف آباد که می توان ادعا کرد بهترین و کارامدترین روش می باشد استفاده از فنر مخصوص لوله بازکنی می باشد. فنر لوله بازکنی از تجهیزاتی است که استفاده از آن از افراد متخصص ساخته بوده و افراد غیرمتخصص نمی توانند به خوبی مشکل گرفتگی لوله را با آن برطرف کنند. این فنر ها خود دارای دو نوع می باشند. یکی از انواع این فنر ها فنر برقی می باشد. دیگری نوع دستی می باشد. بدیهی است که استفاده از فنر برقی کارامدتر می باشد. این فنر در خود دارای موتور برقی می باشد. 

لوله بازکنی یوسف آباد با فنر برقی

فنر های برقی دارای توانایی حرکت در تمامی جهات یا به بیان بهتر حرکت 360 درجه ای هستند. اما فنر های دستی تنها می توانند در طول لوله و در یک جهت حرکت کنند. برای استفاده از فنر های برقی می بایست ابتدا با احتیاط فنر را در لوله فرو ببرید. پیش بردن فنر را در طول لوله ادامه بدهید تا به محل گرفتگی لوله برسید. در این نقطه فنر را روشن کنید تا فنر با حرکت خود سبب از بین رفتن عوامل مسدود کننده لوله شود. 

 

استفاده از اسید کاری اشتباه در مسیر لوله بازکنی یوسف آباد

اسید یک ماده بسیار خورنده می باشد که می تواند هر ماده ای را دچار تجزیه شدن و نیز خورندگی و پوسیدگی کند. حتی لوله های فاضلاب نیز از این خورندگی در امان نخواهند بود. بسیاری از افراد پس از آنکه لوله های فاضلاب منزلشان دچار انسداد می شود راه حل هایی مانند استفاده از تلمبه و نیز محلول لوله بازکن پاسخ گو نیست به همین دلیل به سراغ اسید لوله بازکنی می روند. در حالی که بستر را برای یک مشکل بزرگ در ساختمان خود پهن کرده اند.

مضرات استفاده از اسید لوله بازکن

استفاده از اسید سبب ایجاد خوردگی و نیز پوسیدگی در لوله های فاضلاب ساختمان شما می شود. این خوردگی و پوسیدگی پس از مدتی خود را به شکل نم گرفتگی و نشتی در کل ساختمان نشان خواهد داد که بسیار آزار دهنده می باشد.

قیمت خدمات لوله بازکنی یوسف آباد

خدمات لوله بازکنی یوسف آباد توسط همکاران ما با مناسب ترین هزینه ممکن انجام می شود. هرچه میزان گرفتگی شدیدتر باشد به گونه ای کار را برای ما سخت تر کند هزینه این امر بیشتر خواهد بود.

اما این را بدانید که بدون شک می بایست هزینه خدمات لوله بازکنی یوسف آباد را که هزینه ای محدود می باشد به هزینه های مربوط به تعمیرات ساختمان پس از به تعویق انداختن خدمات لوله بازکنی ترجیح دهید. به منظور دریافت اطلاعات درباره خدمات لوله بازکنی یوسف اباد با ما تماس بگیرید تا شما را در جریان قیمت ها قرار دهیم.

مناطق تحت پوشش شعبه لوله بازکنی 24 در یوسف آباد

پس از تماس شما با کارشناسان ما و تعیین آدرس پستی همکاران ما از نزدیکترین شعبه به مدت 20 دقیقه به منزل شما اعزام می شوند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 6 میانگین: 5]

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *