لوله بازکنی یوسف آباد

لوله بازکنی یوسف آباد


لوله بازکنی یوسف آباد تهران خدمتی تضمینی از مجموعه گروه فنی لوله بازکنی 24 هست، توسط متخصصین باتجربه همکاران ما انجام می‌شود. چاه بازکنی یوسف آباد به صورت 24 ساعته و در هفت روز هفته از سوی همکاران ما به اهالی محترم این منطقه آن هم با مناسب‌ترین هزینه ممکن.

شماره تماس نمایندگی لوله بازکنی یوسف آباد 021-880-380-99
شماره تماس پشتیبانی لوله بازکنی یوسف آباد 0912-187-59-76
ساعت کاری ما: لوله بازکنی 24 ساعته یوسف آباد 7 روز هفته
ضمانت لوله بازکنی در یوسف آباد چیست؟! تحویل لوله بازشده، با تحویل فاکتور رسمی

آنچه که برای ما و همکاران ما دارای اهمیت است اولویت قرار دادن رضایت مشتری نسبت به دریافت هزینه خدمات است. فقط کافی است به محض مشاهده علائم گرفتگی لوله با نمایندگی لوله بازکنی یوسف آباد گروه فنی لوله بازکنی 24 تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما در سریع‌ترین زمان خدمت شما برسند. 

لوله بازکنی یوسف آباد

راهنمای مطالعه

بهترین لوله بازکنی یوسف آباد تهران

دلایلی وجود دارد که ما خود را از سایر افراد و مجموعه هایی که می توانند به شما خدمت رسانی کنند متمایز می دانیم از جمله:

مجموعه ما از بهترین افراد متخصص در زمینه لوله بازکنی یوسف آباد بهره می برد. افرادی که سال ها است کارشان این است و به دلیل تجربه بالا و مهارت کافی نمی توان احتمال خرابی لوله ها را در نتیجه کار های آن ها در نظر گرفت. متاسفانه برخی افراد ناشی در پی باز کردن لوله های فاضلاب بدتر به لوله آسیب می‌زنند و مشکل نشتی و نم دادن در ساختمان را پدید می آورند. 

هزینه دریافتی از سوی همکاران ما نسبت به کیفیت انجام کار بسیار مناسب است. به گونه ای که این هزینه را تنها برای یکبار خواهید پرداخت. به علاوه اینکه از آنجایی که در این عملیات لوله بازکنی آسیبی به لوله های فاضلاب منزل شما وارد نمی شود دیگر نیازی به پرداخت هزینه برای تعمیر لوله های فاضلاب نخواهید داشت.

لوله بازکنی یوسف آباد

لوله بازکنی یوسف آباد بهداشتی 

در روز های شیوع کرونا همکاران ما کاملا سلامت شما را مهم تلقی کرده و با رعایت کامل دستور العمل های بهداشتی خدمت شما خواهند رسید. همکاران ما با استفده از ماسک و دستکش سلامتی شما را حفظ می کنند. ما نمی خواهیم پاسخ اعتماد شما را با رعایت نکردن اصول بهداشتی سلامتی شما را به خطر بندازیم.

لوله بازکنی یوسف آباد

لوله بازکنی یوسف آباد با تجهیزات پیشرفته

استفاده از تجهیزات جدید و به روز و کارآمد یکی از مهمترین مشخصه های مجموعه ما است. امروزه دیگر روش های قدیمی لوله بازکنی مانند تلمبه زدن و ریختن محلول چاه بازکن برای بسیاری از گرفتگی های لوله فاضلاب کار آمد نیست. اما تجهیزاتی که ما در مجموعه خود استفاده می کنیم که فنرهای برقی یکی از آنها می باشند ما را برای برطرف کردن هرنوع گرفتگی توانمند ساخته است.

لوله بازکنی یوسف آباد شبانه روزی - لوله بازکنی یوسف آباد گروه فنی لوله بازکنی 24

لوله بازکنی یوسف آباد شبانه روزی و بدون تعطیلی

کمتر موردی می تواند مانند لوله بازکنی 24 که این ویژگی را داشته باشد که در تمامی ساعات شبانه روز و روزهای سال بدون تعطیلی با بالاترین کیفیت خدمات لوله بازکنی شبانه روزی تهران را از جمله در یوسف آباد را هم انجام دهد.

ما رفع گرفتگی لوله های فاضلاب ساختمان شما را تنها وظیفه خود نمی دانیم. بلکه پس از فنرزنی لوله فاضلاب منزل شما خود را موظف می دانیم که قسمتی که در آن جا اقدام به انجام عملیات رفع گرفتگی کردیم را تمیز کنیم. به گونه ای که منزل شما همانی باشد که قبل از خدمت رسیدن ما بود.

دلایل دیگر انتخاب لوله بازکنی 24 

 1. رفع گرفتگی لوله های سخت و سیمانی 
 2. آشنایی کامل لوله بازکن به محله یوسف آباد
 3. استفاده از لوله بازکن های کاربلد برای انجام خدمات
 4. استفاده از فنر های تمیز و بهداشتی برای انجام لوله بازکنی یوسف آباد

لوله بازکنی یوسف آباد بدون تعطیلی حتی تعطیلات رسمی - لوله بازکنی یوسف آباد گروه فنی لوله بازکنی 24

لوله بازکنی یوسف آباد بدون تعطیلی حتی تعطیلات رسمی

نمی توان پیش بینی کرد که چه زمانی لوله های فاضلاب در منزل و یا هر ساختمان دیگری که شما در آن حضور پیدا می کنید دچار مشکل گرفتگی می شوند. در بسیاری از روزهای سال مشاغل مختلف ممکن است خدماتی را انجام ندهند و باعث نگرانی ساکنین منطقه یوسف آباد شوند.

اما همکاران ما در تمامی روزهای سال حاضر به خدمت رسانی به شما هستند. پس به محض مشاهده علائم گرفتگی لوله کافی است تا در سریع‌ترین زمان با ما تماس بگیرید و آدرس خود را نزد ما مطرح کنید. همکاران ما فوری با بروزترین تجهیزات خدمت شما خواهند رسید. 

خدمات لوله بازکنی یوسف آباد در 24 ساعت شبانه روز - لوله بازکنی یوسف آباد گروه فنی لوله بازکنی 24

خدمات لوله بازکنی یوسف آباد در 24 ساعت شبانه روز

تصور کنید در ساعتی از شبانه روز که هیچ از مشاغل خدمتی را انجام نمی دهند مشکل گرفتگی در لوله های فاضلاب خانه ایجاد شود. چقدر ناراحت کننده و در عین حال چندش آور است؟ اما بازهم جای نگرانی نیست. چرا که همکاران ما در تمامی ساعات شبانه روز با نهایت آمادگی به خدمت شما خواهند رسید.

پس به محض مشاهده علائم گرفتگی در لوله های فاضلاب با ما تماس بگیرید و آدرس خود را مطرح کنید. به محض تماس از سوی شما، همکاران ما در نهایت سرعت و با نهایت آمادگی خدمت شما خواهند رسید. همچنین با بهترین تجهیزات لوله بازکنی مشکل گرفتگی لوله های شما را برطرف خواهند کرد. 

رفع انواع گرفتگی لوله یوسف آباد

به طور کلی مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب در هر بخشی از خانه و یا کلا هر ساختمان دیگری ممکن است رخ دهد. برای نمونه می توان به مدارس حتی اشاره کرد. در سرویس بهداشتی مدارس نیز ممکن است پس از مدتی مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب دیده شود. به گونه ای استفاده از سرویس بهداشتی را برای اهالی فرهنگی مدرسه و یا دانش آموزان سخت می کند. اگر مدیر مدرسه هستید و استفاده بدون مشکل همکاران و نیز دانش آموزان از امکانات مدرسه برای شما دارای اهمیت است پس در اولین فرصت با ما تماس بگیرید. 

همچنین در ساختمان های اداری نیز این مشکل ممکن است دیده شود. اگر سرویس بهداشتی محل کار شما دچار مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب هست، می توانید در سریع‌ترین زمان با ما تماس بگیرید. همکاران ما فوری برای رفع مشکل انسداد لوله های فاضلاب منزل شما خدمت شما خواهند رسید. 

اگر هم مدیر ساختمانی مسکونی هستید و در ساختمانی که شما مدیرش هستید چنین مشکلی به وجود آمده است می توانید در اسرع وقت با ما تماس بگیرید. ما در سریع‌ترین زمان خدمت شما خواهیم رسید و شما و همسایگان شما را از نگرانی مشکلات بزرگتر درباره لوله های فاضلاب دور خواهیم کرد. 

چه عواملی سبب ایجاد گرفتگی در لوله های فاضلاب می شوند؟ لوله بازکنی یوسف آباد گروه فنی لوله بازکنی 24

علت گرفتگی لوله فاضلاب

عوامل مسدود کننده لوله های فاضلاب متعدد می باشند. هرکدام از این عوامل ممکن است فاضلاب بخش خاصی را تهدید کنند که برای نمونه می توان به موارد زیر پرداخت:

بسیاری از افراد تفاله های چای و نیز تکه های باقی مانده مواد غذایی را بدون هیچ گونه احتیاط در سینک ظرفشویی خالی می کنند. در حالی بستر بسیار بزرگی را برای ایجاد انسداد در فاضلاب آشپزخانه ایجاد کرده اند. پس اگر به دنبال فرار از مشکل ایجاد انسداد در لوله های فاضلاب آشپزخانه هستید موادی مانند تفاله چای و نیز باقی مانده های مواد غذایی را در کیسه فریزر جمع آوری کرده و به بیرون از خانه انتقال دهید. 

دیگر عامل مهم در ایجاد انسداد در لوله های فاضلاب به ویژه سرویس بهداشتی انداختن موادی مانند سیگار و نیز دستمال کاغذی هست، بهتر است دستمال کاغذی را پس از استفاده در سطل زباله بیندازید. حتی در مواقعی دیده شده است که موادی مانند آدامس پس از چندبار سقوط در لوله فاضلاب سبب مسدود شدن لوله فاضلاب شده اند. پس به هیچ وجه اجسام خارجی ولو در حد یک فیلتر سیگار و نیز ادامس را در سرویس بهداشتی نندازید.

گرفتگی لوله فاضلاب با اشیا قیمتی - لوله بازکنی یوسف آباد گروه فنی لوله بازکنی 24

گرفتگی چاه فاضلاب با اشیا قیمتی

خیلی از اوقات اشیا خارجی بزرگ و چه چه بسا قیمتی در ایجاد انسداد در فاضلاب سرویس بهداشتی نقش دارند. برای نمونه می توان به تلفن همراه اشاره کرد. تلفن همراه شی قیمتی است اما بسیاری از افراد بدون هیچ احتیاطی آن را با خود به سرویس بهداشتی آورده و در حالی که تمرکز صددرصدی به هنگام استفاده از آن ندارند سبب سقوط آن در سرویس بهداشتی می شوند.

گرفتگی لوله فاضلاب با مصالح ساختمانی در یوسف آباد - لوله بازکنی یوسف آباد گروه فنی لوله بازکنی 24

گرفتگی لوله فاضلاب با مصالح ساختمانی یوسف آباد

بسیاری از مواقع موادی ساختمانی مانند بتن و نیز گچ و البته سیمان وقتی به حجم بسیار زیاد در فاضلاب ریخته می شوند سبب ایجاد انسداد در لوله های فاضلاب می شوند. به ویژه در هنگام بنایی در ساختمان های مختلف که استفاده از این مواد ساختمانی به شدت افزایش می یابد. پس اگر در حال بنایی در ساختمان خود هستید مراقب سقوط مصالح در سرویس های بهداشتی باشید.

گرفتگی لوله فاضلاب با تجمع فضولات در یوسف آباد - لوله بازکنی یوسف آباد گروه فنی لوله بازکنی 24

گرفتگی لوله فاضلاب با تجمع فضولات یوسف آباد

در بسیاری از موارد گرفتگی لوله های فاضلاب دیده شده است که سفت شدن و تجمع فضولات در انسداد لوله های فاضلاب نقش دارند. این مورد بیشتر در سرویس بهداشتی پارک ها و مدرسه ها اتفاق می افتد. به گونه ای که سبب سلب امکان استفاده از سرویس بهداشتی درباره دانش آموزان و نیز افرادی که به پارک می آیند می شود. 

روش های بازکردن لوله های فاضلاب - لوله بازکنی یوسف آباد گروه فنی لوله بازکنی 24

روش بازکردن لوله فاضلاب محله یوسف آباد

شاید اولین راهی که به خصوص پس از ایجاد گرفتگی در فاضلاب آشپزخانه به ذهن شما برای برطرف کردن گرفتگی می رسد استفاده از تلمبه باشد. این روش برای خروج موادی مانند تفاله چای و مانند اینها که سبب انسداد لوله شده اند کاربرد دارد. اما نمی تواند برای گرفتگی های شدیدتر کارامد باشد.

چاه بازکنی یوسف آباد با اسید

استفاده از محلول چاه بازکن هم بین افراد مختلف برای بازکردن لوله های فاضلاب رواج دارد. این روش حتی در ترکیب با استفاده از تلمبه برای بازکردن لوله های فاضلاب بین افراد مختلف دیده می شود. این محلول مزیتی دارد و آن هم این است که به خود لوله ها آسیبی نمی زند. اما بازهم ممکن است استفاده از محلول چاه بازکن نیز برای تمامی گرفتگی ها کارامد نباشد.

لوله بازکنی یوسف آباد با پمپ تراکم هوا گروه فنی لوله بازکنی 24

لوله بازکنی یوسف آباد با پمپ تراکم هوا

روش دیگر برای بازکردن لوله های فاضلاب استفاده از پمپ فشار هوا است. این دستگاه یکی از تجهیزات بسیار کارامد در زمینه لوله بازکنی یوسف آباد هست که نسبت به دو روش قبل بسیار کارآمدتر است. این دستگاه را در شرایطی باید استفاده کرد که به جز ورودی فاضلاب معمولا دچار گرفتگی است بقیه ورودی‌ها بسته باشند. 

دیگر روش لوله بازکنی یوسف آباد که می توان ادعا کرد بهترین و کارآمدترین روش هست، استفاده از فنر مخصوص لوله بازکنی است. فنر لوله بازکنی از تجهیزاتی است که استفاده از آن از افراد متخصص ساخته بوده و افراد غیرمتخصص نمی توانند به خوبی مشکل گرفتگی لوله را با آن برطرف کنند. این فنر ها خود دارای دو نوع می باشند. یکی از انواع این فنر ها فنر برقی است. دیگری نوع دستی که استفاده از فنر برقی کارآمدتر هست. این فنر در خود دارای موتور برقی است.

 لوله بازکنی یوسف آباد با فنر برقی گروه فنی لوله بازکنی 24

لوله بازکنی یوسف آباد با فنر برقی

فنر های برقی دارای توانایی حرکت در تمامی جهات یا به بیان بهتر حرکت 360 درجه ای هستند. اما فنر های دستی تنها می توانند در طول لوله و در یک جهت حرکت کنند. برای استفاده از فنر های برقی می بایست ابتدا با احتیاط فنر را در لوله فرو ببرید. فنر را در طول لوله ادامه بدهید تا به محل گرفتگی لوله برسید. در این نقطه فنر را روشن کنید تا فنر با حرکت خود سبب از بین رفتن عوامل مسدود کننده لوله شود.

لوله بازکنی با اسید یا فنر صنعتی

اسید یک ماده بسیار خورنده هست که می تواند هر ماده ای را دچار تجزیه شدن و نیز خورندگی و پوسیدگی کند. حتی لوله های فاضلاب نیز از این خورندگی در امان نخواهند بود. بسیاری از افراد پس از آنکه لوله های فاضلاب منزلشان دچار انسداد می شود راه حل هایی مانند استفاده از تلمبه و نیز محلول لوله بازکن پاسخ گو نیست به همین دلیل به سراغ اسید لوله بازکنی می روند. در حالی که بستر را برای یک مشکل بزرگ در ساختمان خود پهن کرده اند. 

نمایندگی لوله بازکنی عباس آباد هم 15 دقیقه با شما عزیزان ساکن یوسف آباد فاصله دارد.

مضرات استفاده از اسید لوله بازکن

استفاده از اسید سبب ایجاد خوردگی و نیز پوسیدگی در لوله های فاضلاب ساختمان شما می شود. این خوردگی و پوسیدگی پس از مدتی خود را به شکل نم گرفتگی و نشتی در کل ساختمان نشان خواهد داد که بسیار آزار دهنده هست. 

نمایندگی لوله بازکنی امیرآباد نزدیک به یوسف آباد تهران که تحت پوشش گروه فنی لوله بازکنی 24 هست.

قیمت خدمات لوله بازکنی یوسف آباد

خدمات لوله بازکنی یوسف آباد توسط همکاران ما با مناسب‌ترین هزینه ممکن انجام می شود. هرچه میزان گرفتگی شدیدتر باشد به گونه ای کار را برای ما سخت تر کند هزینه این امر بیشتر خواهد بود.

اما این را بدانید که بدون شک می بایست هزینه خدمات لوله بازکنی یوسف آباد را که هزینه ای محدود هست به هزینه های مربوط به تعمیرات ساختمان پس از به تعویق انداختن خدمات لوله بازکنی ترجیح دهید. به منظور دریافت اطلاعات درباره خدمات لوله بازکنی یوسف آباد با ما تماس بگیرید تا شما را در جریان قیمت ها قرار دهیم.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت لوله بازکنی یوسف آباد

برای درک بهتر شما عزیزان از نحوه محاسبه قیمت انجام خدمات باید بگوییم که، فاکتور های مختلفی می‌تواند بر هزینه نهایی کار تاثیرگذار باشد. که ما در اینجا به آنها اشاره می‌کنیم:

 1. روشی که جهت رفع مشکل انتخاب می‌شود، زیرا هر کدام از تجهیزات نرخ خاص خود و کاربرد خاصی دارند
 2. متراژ و جنس و سایز فنر متناسب با محل گرفتگی
 3. عمق و طول فاضلابی که گرفتگی دارد
 4. نوع، علت و شدت گرفتگی یکی دیگر از موارد موثر در محاسبه قیمت است
 5. تعداد لوله‌های گرفتگی دارد هم بر روی تعیین قیمت موثر خواهد بود
 6. مدت زمانی که نیروی لوله بازکن صرف می‌کند، تا مسیر بازگشایی شود و …..

نمایندگی لوله بازکنی ونک به صورت اورژانسی در خدمت شما هست.

لوله بازکنی آشپزخانه یوسف آباد کمتر از 20 دقیقه

آشپزخانه ها در کلیه ساختمان ها یکی از مکان های مهم و کلیدی محسوب می‌شود، که معمولا قسمت عمده فعالیت ها در آن صورت می‌گیرد. و ارتباط مستقیم با سلامت و تغذیه افراد ساکن در آن دارد، بنابراین بروز مشکل در این ناحیه از منزل و یا محل کار می‌تواند امور روزمره را با مشکلات جدی مواجه کند. علاوه براین که بالازدن آب و آلودگی های موجود در فاضلاب می تواند منجربه ورود میکروب های مختلف به این فضا شود و سبب بروز بیماری های گوناگون برای افراد حاضر در محل شود.

این مشکل در هر ساعتی از شبانه روز و در تمام طول هفته ممکن است، بروز کند. اما نگران نباشید، کارشناسان ما در نمایندگی لوله بازکنی یوسف آباد گروه فنی لوله بازکنی 24 در سه شیفت کاری و مستقر در مناطق مختلف تهران بلافاصله بعد از تماس شما عزیزان ساکن در منطقه یوسف آباد در آدرس اعلام شده از سوی شما حاضر و اقدام به رفع مشکل خواهند نمود. دلایل مختلفی سبب بروز این مشکل می‌شود، که مهمترین آنها وارد شدن روغن و چربی های اضافه و مواد زائد غذایی به درون لوله های فاضلاب است. که با رعایت نکات بهداشتی و تمیزی ظروف قبل از شستن تا حد زیادی می توانید جلوی گرفتگی لوله را گرفت.

انواع خدمات فنرزدن چاه فاضلاب یوسف آباد

خدمات لوله بازکنی که توسط متخصصین ما در منطقه یوسف آباد بدون وقفه و به صورت تمام وقت بدون تعطیلی انجام می‌گردد. عبارت است از:

 1. لوله بازکنی و فنرزدن چاه های فاضلاب آشپزخانه مانند: کفشور، ظرفشویی، لباسشویی، سینک بدون تعطیلی یوسف آباد
 2. فنرزنی کفشور حمام فوری در یوسف آباد
 3. فنرزدن چاه فاضلاب توالت ها شبانه روزی یوسف آباد
 4. فنرزدن لوله فاضلاب پارکینگ در کمترین زمان یوسف آباد
 5. لوله بازکنی و فنرزنی فاضلاب حیاط، بالکن، حیاط خلوت در یوسف آباد
 6. رفع انسداد و فنرزنی ناودان و چاه فاضلاب پشت بام حتی در باران های شدید در یوسف آباد
 7. خارج کردن اشیاء از چاه فاضلاب آب تمام وقت در یوسف آباد
 8. لوله بازکنی فاضلاب به علت ورود مصالح ساختمانی و …..

فنرزدن چاه فاضلاب توالت فرنگی و ایرانی یوسف آباد 24 ساعته

گرفتگی در انواع توالت های فرنگی و ایرانی به دلایل مختلفی رخ می‌دهد، که عمده‌ترین آن انداختن زباله ها به درون آن است. مانند انداختن نوار بهداشتی، انداختن دستمال کاغذی، انداختن اشیاء مختلف، مناسب نبودن شیب لوله، نامناسب بودن اندازه لوله و سیفون، مشکل نبودن آب کافی در سیفون و خشک شدن مدفوع در طولانی مدت در آن و غیره.

در صورت مشاهده هرگونه مشکلی بدون نگرانی می‌توانید با پشتیبانی گروه فنی لوله بازکنی 24 تماس بگیرید، و بعد از راهنمایی و دریافت مشاوره درخواست اعزام نیرو به محل را به همکاران ما حاضر در مرکز اعلام نمایید.

متخصصین نمایندگی لوله بازکنی یوسف آباد به صورت 24 ساعته، با به همراه داشتن تجهیزات مناسب در کوتاه‌ترین زمان در آدرس پستی شما حضور خواهند داشت. که با سرعت بالا و دقت در کیفیت خدمات مشکل را برطرف کرده و خیال شما عزیزان را تا سال‌ها از بروز مجدد آن راحت می‌کنند.

فنرزنی لوله فاضلاب حمام در یوسف آباد فوری

معمولا علت انسداد در لوله فاضلاب حمام به دلیل ورود مو و چربی صابون و مواد شوینده مختلفی که در این مکان مورد استفاده قرار می‌گیرد. بروز میکند، که می‌تواند با ایجاد رسوبات به مرور زمان باعث گرفتگی خروجی آب شود. ایجاد این اتفاق هیچ زمان خاصی ندارد، و ممکن است در هر ساعتی از شبانه‌روز و ایام سال بروز کند.

ما در نمایندگی لوله بازکنی یوسف آباد گروه فنی لوله بازکنی 24 با توجه به دردسر هایی که این اتفاق در محل‌های مختلف ایجاد می‌کند. در اسرع وقت حاضر به خدمت‌رسانی به شما اهالی محترم ساکن در این منطقه از تهران هستیم. به دلیل حضور همکاران ما در مناطق و محله های اطراف یوسف آباد به محض تماس شما عزیزان نیرو های لوله بازکن در کمترین زمان در کنار شما خواهند بود.

مناطق تحت پوشش شعبه لوله بازکنی 24 در یوسف آباد

پس از تماس شما با کارشناسان ما و تعیین آدرس پستی همکاران ما از نزدیکترین شعبه به مدت 20 دقیقه به منزل شما اعزام می شوند.

خیابان اسد آبادی، میدان اسد آبادی، خیابان آبشار، خیابان جهان آرا، ابن سینا، خیابان مهرام، خیابان اکبری، میدان فرهنگ، عظیمی اشک شهر، میدان سلماس، خیابان چهلستون نامه، بیستون، جهانمهر، خیابان فتحی شقاقی، خیابان فراهانی پور، ساجدی، خیابان کاج، خیابان شهریار، خیابان ابن سینا.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 19 میانگین: 5]

۳ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *