لوله بازکنی ونک گروه فنی لوله بازکنی 24

نمایندگی لوله بازکنی ونک گروه فنی لوله بازکنی 24 در این محله در شمال پایتخت و در منطقه 3 شهرداری قرار گرفته است. آماده خدمت‌رسانی در حوزه خدمات فنی لوله بازکنی در تمامی محلات این منطقه می‌باشند، بروز انسداد در لوله‌های فاضلاب در هر زمانی ممکن است رخ دهد. که می‌تواند منجربه مشکلاتی در زندگی و امور روزانه در هر محلی از کار تا منزل گردد، و نیاز است تا به سرعت جهت رفع آن وارد عمل شد. مدیریت این گروه فنی جهت رفاه شما عزیزان ساکن در منطقه با استقرار نیروهای متخصص در محلات مختلف که در کمترین زمان ممکن آماده سرویس‌دهی فوری هستند. شما اهالی محترم ساکن در این منطقه و محلات منتهی به آن بعد از مشاهده نشانه‌های گرفتگی در هرکدام از فاضلاب‌های منزل و یا محل کار خود می‌تواند با یک تماس از خدمات لوله بازکنی ونک توسط نیروهای باتجربه و فعال ما در این منطقه برخوردار گردید.

شماره نمایندگی لوله بازکنی ونک 02188038099 | 09121875976
ساعات کاری مجموعه 24 ساعته بدون تعطیلی 7 روز هفته
ضمانت خدمات تحویل لوله باز شده با گارانتی
شدت کثیف کاری لوله بازکنی بدون کثیف کاری با فنر تمیز 

لوله بازکنی ونک گروه فنی لوله بازکنی 24

انواع خدمات و تجهیزات لوله بازکنی ونک 24 ساعته

جهت رفع انسداد در چاه‌های فاضلاب از دستگاه‌های متفاوت و قدرتمندی استفاده می‌شود. مانند فنرزن برقی، تراکم هوا، واترجت و دستگاه مکش که هر کدام در شرایط خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد. که هرکدام از آنها دارای مزایا و معایب خاص خود هستند، که معمولا بعد از اعزام نیرو به محل و بررسی دقیق علت و نوع گرفتگی به تشخیص متخصص لوله بازکن انتخاب و مورد استفاده قرار می‌گیرند.

انواع خدمات لوله بازکنی ونک توسط گروه فنی لوله بازکنی 24 در ونک شامل این موارد است:

 • خدمات رفع انواع گرفتگی فاضلاب شبانه روزی ونک
 • خدمات فنرزنی انواع لوله‌های فاضلاب 24 ساعته ونک
 • خدمات بازکردن لوله فاضلاب توالت‌های ایرانی و فرنگی ونک
 • خدمات فنرزدن و لوله بازکنی فاضلاب‌های سینک، ظرفشویی، کفشور و لباسشویی آشپزخانه
 • خدمات فنرزنی و لوله بازکنی کفشور پارکینگ و ناودان و کفشور پشت بام فوری حتی در باران
 • برطرف کردن گرفتگی کفشورهای حیاط، بالکن، حیاط خلوت و پاسیو کمتر از 20 دقیقه
 • برطرف کردن گرفتگی لوله با انواع مصالح ساختمانی بدون تعطیلی
 • خارج کردن اشیاء با ارزش از چاه فاضلاب تضمینی
 • ارائه خدمات لوله بازکنی با تضمین 100% به علاوه پشتیبانی چند ماه و ارائه فاکتور
 • اعزام سریع نیروهای متخصص و باتجربه فوری و شبانه‌روزی ونک

در هنگام بروز هر کدام از موارد بالا می‌توانید در هر ساعتی با پشتیبانی ما در مرکز تماس گرفته درخواست اعزام نیرو را داشته باشید. متخصصین ما توانایی برطرف کردن هر نوع گرفتگی با هر شدتی را دارند، و شما ساکنین محترم منطقه ونک می‌توانید با خیالی آسوده خدمات مورد نیاز خود را از ما دریافت کنید.

 لوله بازکنی با فنر و تراش رسوبات رایگان ونک شبانه روزی گروه فنی لوله بازکنی 24

لوله بازکنی با فنر و تراش رسوبات رایگان ونک شبانه روزی

همانطور که در بالا اشاره کردیم، فنرزن برقی یکی از تجهیزات مناسب و یکی از بهترین گزینه‌ها جهت رفع انواع گرفتگی در مکان‌های مختلف است. که دستگاهی بسیار سریع و قدرتمند است، که هر نوع گرفتگی با هر شدتی را در مدتی کوتاه رفع خواهد کرد. همچنین نکته جالب توجه در این دستگاه پرکاربرد که بسیار مورد توجه شرکتها و نیروهای لوله بازکن قرار گرفته است. نحوه حرکت فنر در لوله فاضلاب می‌باشد، که بعد از اتصال به موتور برقی با حالت دورانی تمامی رسوبات موجود در دیوارهای چاه فاضلاب را به سرعت و به طور کامل تراشیده و جرم‌گیری می‌کند. 

بنابراین در مواقعی که از این وسیله جهت رفع گرفتگی استفاده می‌شود، به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه اضافه لوله‌ها لایروبی خواهند شد. شما عزیزان ساکن در منطقه ونک در صورت نیاز به فنرزنی لوله‌های فاضلاب خود می‌توانید با ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 ارتباط گرفته و تقاضای دریافت خدمات را در هر ساعتی از شبانه‌روز داشته باشید.

 

لوله بازکنی ناودان و کفشور پشت بام ونک فوری حتی در بارش های شدید

پشت بام‌ها در کلیه ساختمان‌ها تجاری و مسکونی جزو مکان‌هایی می‌باشد، که کمتر محل رفت آمد اهالی ساکن در آن است. و به دلایل مختلف مانند وارد شدن خردهای پوشال کولرهای واحدهای ساختمان در آن و یا ورود شن و ماسه، شاخه و برگ درختان و در برخی موارد مصالح ساختمانی مانند قیر دچار گرفتگی‌های شدید می‌گردد. که در صورت عدم توجه به جمع‌آوری این موارد در زمان بارش‌های فصلی باران و ریزش آب به دلایل مختلف منجربه تجمع آب در این محل شده و ممکن است، که به دیوارها و سقف ساختمان نشت کند. 

و علاوه بر هزینه رفع گرفتگی هزینه سنگین تخریب و بنایی را هم به ساکنین تحمیل کند، بنابراین باید به صورت دوره‌ای این محل مورد بازدید مدیریت قرار گیرد. تا در صورت وجود زباله و مواد زائد محل پاکسازی شود، و یا در زمان تعمیرات و تمدید ایزوگام حتما ناودان و کفشور تست شوند. که دچار گرفتگی نشده باشند، البته در برخی موارد هم ممکن است. درفصل تابستان به دلیل تابش مستقیم نور خورشید به این محل قیر ایزوگام آب شده و به سمت این محل‌ها روان شود، و سبب بروز گرفتگی‌های شدید در این محل گردد. 

نکته مهمی که در این مواقع باید بسیار مورد توجه شما عزیزان قرا گیرد، این است که به هیچ وجه از حلال‌هایی مانند نفت جهت حل کردن قیر در این مکان‌ها استفاده نکنید. زیرا این نوع محلول‌ها علاوه بر حل کردن قیر ممکن است، چسب‌های بکار رفته جهت اتصال لوله‌های تخلیه را هم حل کرده و در نهایت منجربه نشتی آب‌های موجود در این محل به سقف و دیوار شود. بهترین راه حل تماس با مراکز معتبر لوله بازکنی ونک است، متخصصین ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 در تمام ایام سال حتی در زمان بارشهای سنگین باران آماده خدمت‌رسانی تمام وقت به شما عزیزان ساکن در این منطقه و محله‌های اطراف هستند.

 لوله بازکنی فاضلاب آشپزخانه ونک 7 روز هفته بدون تعطیلی گروه فنی لوله بازکنی 24

فنرزنی و لوله بازکنی فاضلاب آشپزخانه ونک 7 روز هفته بدون تعطیلی

گرفتگی لوله‌های فاضلاب آشپزخانه می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد، زیرا اکثر فعالیت‌های روزانه در منازل و مراکز کاری نیازمند این محل است. و بروز مشکل در این مکان مهم می‌تواند زندگی روزمره را با مشکل مواجه نماید، این اتفاق به دلایل مختلفی در این محل پر استفاده رخ می‌دهد. از جمله مواردی که منجربه مسدود شدن هر کدام از فاضلاب‌ها در آشپزخانه شود مختلف است. 

ریختن روغن و چربی اضافه و مواد غذایی در سینک و ظرفشویی، وارد شدن اجسام مختلف و زباله به درون راه آب کف آشپزخانه و یا وارد شدن محتویات جیب لباس‌هایی که توسط ماشین لباسشویی شستشو می‌شود. که به مروز زمان و استفاده مکرر از این محل‌ها و اضافه شدن هروز چربی و مواد زائد، در درازمدت در جداره این لوله‌های فاضلاب تولید جرم‌های سخت و سفتی می‌کند. که بعد از مدتی مسیر را تنگ کرده و نهایتا مسدود خواهد کرد، بهترین گزینه جهت رفع این مشکل در ابتدا روش‌های خانگی است. 

مانند باز کردن سیفون زیر سینک و تمیز کردن آن و یا استفاده از شلنگ آب با فشار بالای آب داغ اما زمانی که شدت گرفتگی زیاد است.  این راه‌کارهای خانگی جوابگوی آن نیست، بهترین راه حل در خواست کمک از شرکت‌های معتبر لوله لوله بازکنی ونک می‌باشد. که بعد از دریافت علت بروز گرفتگی متخصصین ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 به همراه تجهیزات مناسب مانند فنرزن برقی، که یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها در بین دستگاه‌های لوله بازکنی ونک است. 

در محل حاضر شده و در کمترین زمان ممکن مشکل را برطرف خواهند کرد، علاوه بر این توسط فنرزن برقی کل مسیر را رسوبزدایی و لایروبی می‌کنند. که تا سال‌ها دیگر با این مشکل روبرو نخواهید شد. ارائه خدمات توسط تیم کارشناسان ما در این مرکز لوله بازکنی ونک 7 روز هفته و بدون تعطیلی به شما عزیزان ساکن در منطقه ونک و محله‌های منتهی به آن ارائه می‌شود.

 لوله بازکنی ونک به صورت تضمینی و ارائه فاکتور گروه فنی لوله بازکنی 24

لوله بازکنی ونک به صورت تضمینی و ارائه فاکتور

گروه فنی لوله بازکنی 24 کلیه خدمات مورد نیاز شما عزیزان و اهالی محترم منطقه ونک را به صورت تضمینی و همراه با ارائه فاکتور انجام خواهد داد. البته دریافت فاکتور معمولا زمانی از طرف ساکنین تقاضا می‌شود، که گرفتگی در محل‌هایی مانند لوله‌های فاضلاب کفشور پارکینگ، ناودان و کفشور پشت بام و راه آب‌های حیاط رخ داده است. 

زیرا این مکان‌ها در کلیه ساختمان‌ها مشاع محسوب می‌شوند، و هزینه پرداختی جهت دریافت خدمات لوله بازکنی ونک باید بین تمامی واحدهای ساختمان تقسیم شود. و جهت مشخص شدن مبلغ هر واحد نیاز به صدور فاکتور الزامی می‌باشد، کارشناسان ما بعد از ارائه خدمات در این محل‌ها در صورت درخواست مدیریت و اهالی ساختمان موظف به ارائه فاکتور هستند. 

در ضمن باید به این موضوع مهم اشاره کنیم، که به دلیل اعتمادی که ما به پرسنل باوجدان خود داریم تمامی خدمات ارائه شده به صورت تضمینی انجام می‌شود. تا شما عزیزان با اطمینان از دریافت خدماتی بی‌نقص کار را به نیروهای فعال و متعهد ما بسپارید، فاصله ما با شما همشهریان محترم تهرانی در منطقه ونک یک تماس است.

 لوله بازکنی ونک با کیفیت + پشتیبانی چند ماهه گروه فنی لوله بازکنی 24

لوله بازکنی ونک با کیفیت + پشتیبانی چند ماهه

گروه فنی لوله بازکنی 24 آماده خدمت رسانی در حوزه لوله بازکنی ونک با کیفیت بالا به همراه پشتیبانی چند ماهه در منطقه ونک می‌باشد. مدیریت محترم این مجموع فنی لوله بازکنی جهت رفاه حال شما همشریان عزیز در ونک و محله‌های منتهی به آن خدمات لوله بازکنی ونک را با پشتیبانی چند ماهه ارائه می‌دهد. 

تا شما در زمان بروز گرفتگی مجدد در محل‌های مختلف نگران نباشید، البته کلیه پرسنل ما بسیار متعهدانه این خدمات مورد نیاز شما را به انجام می‌رسانند. تا شما اهالی محترم ونک و همشهریان عزیز در محله‌های اطراف آن تا سال‌ها با مشکلات این چنینی مواجه نشوید. ما با تیمی از باتجربه‌ترین نیروهای فنی در این حوزه آماده خدمت‌رسانی تمام وقت در تمام ایام هفته و ساعات شبانه‌روز هستیم.

 لوله بازکنی میدان ونک 100% بهداشتی با فنر تمیز گروه فنی لوله بازکنی 24

لوله بازکنی میدان ونک 100% بهداشتی با فنر تمیز

لوله بازکنی میدان ونک را گروه فنی لوله بازکنی 24 توسط سرویسکاران ماهر و باتجربه و خوش اخلاق که با همراه داشتن ماسک و دستکش و الکل ضد عفونی کننده خدمت رسانی می کند. چاه بازکنی میدان ونک تهران را لوله بازکن های ما بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری و بدون معطلی وقت با فنر های تمیز و مجزا با ضمانت یک سال ارائه می دهند.

فنرزنی چاه فاضلاب توالت ایرانی و فرنگی ونک کمتر از 20 دقیقه

گرفتگی در سرویس‌های بهداشتی سنتی و فرنگی معمولا به دلایل مختلفی ممکن است بروز کند. از جمله مهندسی نبودن سیستم لوله‌کشی فاضلاب و کم بودن قطر سیفون یا شترگلو در این محل، افتادن اشیاء مختلف مانند تلفن همراه، ساعت مچی، زیورالات، نواربهداشتی، صابون و دستمال کاغذی و …… که متاسفانه در هر ساعتی ممکن است بروز کند. و به دلیل اتفاقات ناشی از بروز این اتفاق مانند، بالا آمدن آب و فضولات باید به سرعت اقدام به برطرف کردن آن شود. 

در صورتی که گرفتگی براثر وارد شدن چیزهای بی‌ارزش باشد، بهترین گزینه استفاده از فنرزن برقی است. اما زمانی که شئ با ارزش وارد این قسمت شده، باید از گیره‌های مخصوص و در صورت شدت مشکل از دستگاه مکنده استفاده شود. گروه فنی لوله بازکنی 24 در هر لحظه از روز و شب که نیاز به در یافت این خدمات داشته باشید، با یک تماس در کنار شما خواهد بود. و در مدت زمانی کمتر از 20 دقیقه مشکل گرفتگی با هر شدتی را با کمترین میزان آلودگی برطرف خواهد کرد.

 فنرزنی لوله های کفشور حیاط و بالکن ونک بدون تخریب لوله بازکنی ونک گروه فنی لوله بازکنی 24

فنرزنی لوله های کفشور حیاط و بالکن ونک بدون تخریب

حیاط و بالکن در تمام ساختمان‌ها جزو مکان‌هایی است، که به دلیل نداشتن سقف در معرض ورود مواد زائد مختلف مانند شن و ماسه، شاخه و برگ درختان و ریشه درخت و در برخی موارد مصالح ساختمانی یا افتادن اشیاء قرار دارد.که به مرور زمان ممکن است، منجربه مسدود شدن محل خروج آب در این محل‌ها شود. و نیاز به اقدام سریع ضروری باشد، تا از تجمع آب در این محل‌ها جلوگیری شود. 

که فنرزن برقی یکی از مناسب‌ترین دستگاه‌ها در بین تجهیزات لوله بازکنی ونک در این مکان‌ها می‌باشد. البته باید به مسئله‌ای در اینجا اشاره کنیم و آن این مورد است، که در برخی موارد اگر ریشه درختان موجود در حیاط طی رشد مداوم در زیرزمین وارد سیستم لوله‌کشی کفشور حیاط شده باشند. که می‌تواند سبب شکسته شدن لوله شود، و در این مواقع متاسفانه چاره‌ای جز کندن محل و تعویض لوله نیست. متخصصین ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 به صورت تخصصی آماده ارائه هرگونه خدماتی در این حوزه هستند.

 

مناطق تحت پوشش گروه فنی لوله بازکنی 24 در ونک

کارشناسان باتجربه ما در گروه فنی حاضر در مناطق مختلف ونک در هر ساعتی از شبانه روز آماده ارائه خدمات در محله ها و خیابان‌های ونک هستند. این مناطق شامل این موارد است:

لوله بازکنی خیابان خوارزمی ونک لوله بازکنی ملاصدرا
لوله بازکنی خیابان شیخ بهایی ونک لوله بازکنی خیابان نسترن ونک
لوله بازکنی خیابان گلدشت ونک لوله بازکنی خیابان شیراز ونک
لوله بازکنی خیابان عرفی شیرازی ونک لوله بازکنی منطقه کاووسیه
لوله بازکنی خیابان شهانقی ونک لوله بازکنی خیابان سئول ونک
لوله بازکنی خیابان کشفیان ونک لوله بازکنی خیابان عطار ونک
لوله بازکنی خیابان مجید پور ونک لوله بازکنی خیابان خدامی ونک
لوله بازکنی خیابان دانشگاه ونک لوله بازکنی بلوار نلسون ماندلا
لوله بازکنی خیابان ده ونک لوله بازکنی میدان پیروزان ونک
لوله بازکنی خیابان شرافتی ونک لوله بازکنی خیابان صابری ونک

 لوله بازکنی ونک با فنر برقی و دستگاه ژنراتور پیشرفته گروه فنی لوله بازکنی 24

لوله بازکنی ونک با فنر برقی و دستگاه ژنراتور پیشرفته

در گذشته نه چندان دور گرفتگی لوله های فاضلاب را لوله بازکن ها با دریل رفع می کردند. اما حالا با پیشرفته شدن سیستم لوله کشی در ساختمان ها دریل توان انتقال کامل را به فنر ندارد و این مورد منسوخ شده است. از معایب لوله بازکنی با دریل می توان به لرزش زیاد آن و کثیف کاری بیش از حد آن اشاره کرد، و مشکل اساسی این مورد گیر کردن فنر داخل لوله بود که سبب کنده کاری سیستم لوله کشی می شد . اما امروزه با گذشت زمان و پیشرفت در تکنولژی دستگاه مخصوص ژنراتور لوله بازکنی ونک مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب را بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری به صورت اساسی رفع می کند.

 لوله بازکنی ونک با پمپ تراکم هوا به مدت 5 دقیقه !!! گروه فنی لوله بازکنی 24

لوله بازکنی ونک با پمپ تراکم هوا به مدت 5 دقیقه !!!

دستگاه لوله بازکنی ونک با پمپ تراکم هوا برای گرفتگی هر لوله ایی استفاده نمی شود به طور مثال اگر سیفون لوله به طوری باشد که فنر لوله بازکنی ونک داخل لوله نرود یا شیئ سفت مسیر لوله را گرفته باشد. نیاز به پمپ تراکم هوا می باشد تا با انتشار فشار زیاد هوا مشکل گرفتگی لوله فوری رفع می شود. لوله بازکنی میدان ونک با پمپ تراکم هوا نیاز به تجربه بالای لوله بازکن دارد تا مشکل را بدون کثیف کاری رفع نماید.

 فنرزدن چاه فاضلاب ونک با فنر مجزا کاملا بهداشتی لوله بازکنی ونک گروه فنی لوله بازکنی 24

فنرزدن چاه فاضلاب ونک با فنر مجزا کاملا بهداشتی

فنرزدن چاه فاضلاب محله  ونک تهران را نمایندگی لوله بازکنی ونک گروه فنی لوله بازکنی 24 با فنر های تمیز و مجزا رفع می کند. به طور مثال از فنری که برای باز کردن انسداد چاه توالت استفاده شده از آن فنر در قسمت لوله های آشپزخانه استفاده نمی شود.

فنرزدن چاه فاضلاب سرویس توالت ایرانی ونک فنرزدن چاه توالت فرنگی ونک
فنرزدن چاه فاضلاب حمام ونک فنرزدن چاه فاضلاب آشپزخانه ونک
 فنرزدن چاه کفشور آشپزخانه ونک  فنرزدن چاه زیر سینک ظرفشویی ونک
فنرزدن لوله فاضلاب لباسشویی ونک فنرزدن چاه فاضلاب شهری – اگو – منهول ونک
فنرزدن چاه تراس – بالکن – پاسیو ونک فنرزدن لوله حیاط خلوت ونک
فنرزدن چاه پشت بام – ناودان ونک فنرزدن چاه فاضلاب پارکینگ ونک

لوله بازکنی ونک شبانه روزی حتی روز های تعطیل 

نمایندگی لوله بازکنی ونک گروه فنی لوله بازکنی 24 با سه شیفت فعال در زمینه خدمات فنرزنی لوله فاضلاب به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی فعالیت می کند، اگر ساعت یک شب به بعد هم مشکل گرفتگی لوله داشتید ما مشکل گرفتگی لوله رابا دستگاه ژنراتور با ایجاد کمترین سر و صدای ممکن و رعایت حال همسایگان شما عزیزان رفع می کنیم. در صورت نیاز به خدمات ما کافیست به صفحه لوله بازکنی شبانه روزی تهران مراجه کنید.

باز کردن گرفتگی لوله های سخت فاضلاب محله ونک گروه فنی لوله بازکنی 24

باز کردن گرفتگی لوله های سخت فاضلاب محله ونک

سرویسکاران باتجربه نمایندگی لوله بازکنی ونک گروه فنی لوله بازکنی 24 مشکل گرفتگی لوله های سخت فاضلاب را به صورت تضمینی و بدون آسیب زدن به لوله با دستگاه های فنرزنی قوی و فنر های مخصوص رفع می کنند که شامل موارد زیر است.

 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان ونک
 • باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب با گچ ونک
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب با دوغاب ونک
 • باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب با ملات سیمان سفید ونک
 • رفع گرفتگی لوله با ملات سیمان سیاه ونک

 بیرون آوردن تضمینی اشیا از چاه توالت ونک و لوله بازکنی ونک گروه فنی لوله بازکنی 24

بیرون آوردن تضمینی اشیا از چاه توالت ونک

خدمات بیرون آوردن اشیا از چاه توالت و حمام محله ونک تهران توسط سرویسکاران نمایندگی لوله بازکنی ونک گروه فنی لوله بازکنی 24، ممکن است در طول شبانه روز این اتفاق افتاده باشد که طلا یا اشیاء قیمتی ،گوشی یا موبایل که همراهتان بود از جیب لباستان داخل چاه توالت افتاده باشد و شما عزیزان به فکر بیرون آوردن اشیا از چاه توالت باشید .

توجه داشته باشید که به هیچ عنوان آب داخل چاه توالت نریزید که مشکل سخت تر شود، با ما تماس بگیرید تا نیرو کمتر از 15 دقیقه ارسال کنیم تا با ابزارآلات مخصوص شی افتاده در چاه توالت و یا حمام را نیروی باتجربه ما بیرون آورد. در هر ساعت از طول شبانه روز که با ما تماس بگیرید نیرو ارسال می شود.

بعضی از مواقع پیش آمده است که حلقه ازدواج داخل چاه توالت می افتد و با توجه به اینکه خیلی ارزشمند است بخاطر این تکرار می کنیم به هیچ عنوان آب ریخته نشود تا سرویسکار به راحتی بتواند شی افتاده را به راحتی در بیاورد .

 رفع بوی بد فاضلاب ونک با دستگاه مخصوص گروه فنی لوله بازکنی 24

رفع بوی بد فاضلاب ونک با دستگاه مخصوص

طی مرور زمان چربی ها به قطر لوله می چسبد و در نهایت به رسوبات تبدیل می شوند با زیاد شدن رسوبات قطر لوله هم کم تر می شود و کم کم بوی بد به مشام می رسد. با فنرزدن به لوله فاضلاب رسوبات تراش داده می شود و بعد از ریختن آب جوش و مایع بوی بد فاضلاب رفع می شود.

از بین بردن بوی بد لوله فاضلاب لباسشویی ونک رفع بوی بد لوله زیر سینک ظرفشویی ونک
رفع بوی بد لوله فاضلاب کف آشپزخانه ونک از بین بردن بوی بد چاه توالت ایرانی ونک
از بین بردن بوی بد چاه توالت فرنگی ونک رفع بوی بد فاضلاب روشویی ونک
رفع بوی بد چاه فاضلاب حمام ونک از بین بردن بوی بد فاضلاب در پارکینگ ونک
از بین بردن بوی بد فاضلاب در طبقه اول آپارتمان ونک رفع بوی بد فاضلاب در خانه نوساز ونک

 

تخلیه چاه ونک شبانه روزی با تانکر ساکشن لجن کش گروه فنی لوله بازکنی 24

تخلیه چاه ونک شبانه روزی با تانکر ساکشن لجن کش

چاه پس از مدتی استفاده پر خواهد شد و نیاز به تخلیه چاه ونک می باشد، روش هایی هم برای این عملیات وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب خود را همراه دارد. نمایندگی لوله بازکنی ونک گروه فنی لوله بازکنی 24 افتخار این را دارد که شبانه روزی بدون تعطیلی با تجهیزات و دستگاه های به روز خدمات تخلیه چاه ونک را به بهترین شکل خدمت رسانی کند.

تخلیه چاه ونک با تانکر بادسان لجن کش ۸۰۰۰ هزار لیتری تخلیه چاه ونک با تانکر لجن کش۱۲۰۰۰هزار لیتری 
تخلیه انواع چاه فاضلاب با کمترین تخریب دهانه چاه  تخلیه چاه جزبی و تخلیه چاه سپتیک تانک ونک
تخلیه چاه ونک با پمپ سه فاز و تک فاز تبدیل چاه کهنه و چاه ریزشی به چاه استاندارد فاضلاب
لایروبی کف تراشی و پاکسازی چاه و سپتیک توسط نیروی ایرانی بیمه شده حفرچاه نو ونک – طوقه چینی و کول گذاری برای جلوگیری از ریزش دیواره چاه ونک

 

از دیگر نمایندگی های مجموعه گروه فنی لوله بازکنی 24 در مرکز تهران شامل: لوله بازکنی گیشا ، لوله بازکنی یوسف آباد ، لوله بازکنی فاطمی و دیگر شهر هایی که تحت پوشش هستند هم لوله بازکنی یزد و لوله بازکنی اهواز و لوله بازکنی تبریز و … می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 7 میانگین: 5]

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *