لوله بازکنی تهران را شرکت خدمات فنی رسولی به صورت شبانه روزی با سه شیف فعال در سراسر تهران ارائه می دهد. شرکت خدمات فنی رسولی با داشتن چندین شعبه متعدد در شمال تهران، غرب تهران، شرق تهران، مرکز تهران و جنوب تهران توانسته است تا پس از تماس مشتری و تعیین آدرس پستی به مدت ۱۵ دقیقه ایی نیرو به محل ارسال کند.

لوله بازکنی شهرک آزمایش

لوله بازکنی تهران با رعایت ویروس کرونا

سلامتی شما مشتریان گرامی و همچنین سرویسکاران شرکت خدمات فنی رسولی،  بالاترین الویت برای ما می باشد.

در همین راستا به تمامی سرویسکاران لوله بازکن خاطر نشان کرده ایم که بالاترین ایمنی و بهداشت را رعایت نمایند از جمله:

  •  استفاده از ماسک یکبار مصرف
  • استفاده از دستکش یکبار مصرف قبل از ورود به منزل مشتری
  • نظافت پس از باز کردن گرفتگی لوله 
  • ضدعفونی کردن وسایل مربوطه

امیدواریم مشکلات به وجود آمده برای مسلمانان و همه کشور‌ها درپی کرونا از بین برود.

لوله بازکنی در تهران 

لوله بازکنی در تهران را توسط نیرو های خوش اخلاق و مجرب و کاربلد ارائه می دهیم، لوله بازکن های شرکت خدمات فنی رسولی مشکل گرفتگی لوله ها را بدون معطلی وقت و بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری رفع می کنند.

لوله بازکنی دیباجی

شماره های تماس با شرکت خدمات فنی رسولی :

۲۴ ساعته شعبه های ما منتظر شنیدن صدای گرم شما هستند، لطفا ساکن هر منطقه از تهران که هستید با تلفن ما در منطقه خودتان تماس حاصل فرمایید تا از نزدیکترین شعبه نیرو به محل شما عزیزان اعزام شود. 

خدمات باز کردن گرفتگی لوله ها شامل : 

باز کردن گرفتگی لوله های آشپزخانه ( لوله سینک ظرفشویی + کفشور)، لوله فاضلاب توالت ایرانی، لوله فاضلاب توالت فرنگی، لوله حمام، لوله پشت بام (ناودان)، لوله حیاط و  پارکینگ، لوله فاضلاب شهری و منهول.

 باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب حمام در تهران

گرفتگی لوله و راه آب حمام زمانی اتفاق می افتد که لوله یا قطر کمی دارد، یا افتادن اشیا و جمع شدن چربی و رسوبات (مو) لوله مسدود می شود.

راه حل :

برای باز کردن و رفع گرفتگی لوله حمام این کار را به دست لوله بازکن ماهر و کاربلد ما بسپارید تا با فنر زدن مشکل را به طور اساسی رفع کنند.

 باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه در تهران

گرفتگی لوله های آشپزخانه ( زیر سینک + کفشوی آشپزخانه + لوله لباسشویی ) اکثرا با داشتن چربی و رسوبات داخل لوله و کم شدن قطر لوله به مرور زمان لوله کیپ می شود و نیاز به فنر زدن دارد.

رفع گرفتگی و باز کردن گیر لوله های کفشوی و زیر سینک و لوله لباسشویی را به نیروهای ما بسپارید تا بدون کثیف کاری محیط آشپزخانه با فنر زنی با دستگاه لوله بازکنی و تراش دادن رسوبات داخل لوله گرفتگی را رفع کنند.

 باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت ایرانی در تهران

گرفتگی لوله سرویس توالت ایرانی معمولا با دستمال کاغذی و گرفتگی سیفون توالت ایرانی و …اتفاق میوفتد، این مشکل با فنر زدن، گرفتگی لوله برطرف می شود.

فنر زدن لوله توالت ایرانی را به دست لوله بازکن های باتجربه ما بسپارید تا بدون کثیف کاری گرفتگی را به طور اساسی رفع کنند.

 باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت فرنگی در تهران

باز کردن گیر لوله سرویس توالت فرنگی با و رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی، باید با فنر و روپوش فنر مخصوص انجام شود.

چون جنس توالت فرنگی از سرامیک می باشد و با فنر زدن بدون روپوش فنر به توالت فرنگی آسیب می رسد و حتی رنگ توالت فرنگی عوض می شود.

اما لوله بازکن های شرکت ما با همراه داشتن دستگاه لوله بازکنی پیشرفته و فنر و روپوش فنر این مشکل را بدون هیچ گونه خسارت به طور اساسی رفع می کنند .

شما در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی سرویس توالت فرنگی داشتید کافیست با شماره ذکر شده در بالا  تماس حاصل نمائید و در کمترین زمان ممکن مشکل شما رفع خواهد شد.

 باز کردن گرفتگی لوله پشت بام در تهران

گرفتگی لوله پشت بام اکثرا هنگام بارندگی رخ می دهد. که آب باران سنگ و زباله های ریز را وارد لوله می کند و در نهایت لوله کیپ می شود.

و برای باز کردن گیر لوله پشت بام (ناودان) نیاز به فنر متراژ بلند دارد. لوله بازکن های شرکت با داشتن فنر متراژ بلند گرفتگی را رفع می کنند.

 باز کردن گرفتگی لوله حیاط و پارکینگ در تهران

مقدار زمان لازم برای انجام خدمات باز کردن گرفتگی لوله حیاط، پارکینگ بستگی به میزان گرفتگی دارد اما معمولا ۱۰ دقیقه کفایت می کند، مگر اینکه گرفتگی شدید باشد که در این صورت مسلما زمان بیشتری نیاز است.

شما میتوانید در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی لوله های حیاط و پارکینگ داشتید با شماره ذکر شده در بالا  تماس حاصل نمائید و در کمترین زمان ممکن مشکل رفع خواهد شد.

لوله بازکنی سعادت آباد شبانه روزی

لوله بازکنی شبانه روزی تهران

لوله بازکنی شبانه روزی تهران را با سه شیف بدون تعطیلی در هفت روز هفته ارائه می دهیم. شما همشهریان گرامی در هر ساعت از طول شبانه روز که با ما تماس بگیرید ما آماده خدمت رسانی می باشیم و بعد از درخواست لوله بازکن، ۱۵ دقیقه ایی لوله بازکن  به محل شما اعزام می نماییم.

بیرون آوردن اشیا از لوله در تهران

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از چاه توالت و حمام  در تهران، ممکن است در طول شبانه روز این اتفاق افتاده باشد که طلا یا اشیاء قیمتی ،گوشی یا موبایل که همراهتان بود از جیب لباستان داخل چاه توالت افتاده باشد و شما عزیزان به فکر بیرون آوردن اشیا از چاه توالت باشید .

بیرون آوردن اشیا از لوله در تهران

همشهریان گرامی توجه داشته باشید که به هیچ عنوان آب داخل چاه توالت نریزید که مشکل سخت تر شود، با ما تماس بگیرید تا نیرو کمتر از ۱۵ دقیقه ارسال کنیم تا با ابزارآلات مخصوص شی افتاده در چاه توالت و یا حمام را نیروی باتجربه ما بیرون آورد. در هر ساعت از طول شبانه روز که با ما تماس بگیرید نیرو ارسال می شود.

بیرون آوردن اشیا از لوله در تهران

بعضی از موارد اتفاق می افتد  که حلقه ازدواج می افتد و با توجه به اینکه خیلی ارزشمند است بخاطر این تکرار می کنیم به هیچ عنوان آب ریخته نشود تا سرویس کار به راحتی بتواند شی افتاده را به راحتی در بیاورد .

شمال تهران

شمال تهران : تجریش، نیاوران، قلهک، جماران، ازگل، لویزان، مینی سیتی، سوهانک، دروس، حسین‌ آباد – مبارک‌ آباد، اقدسیه، زعفرانیه، محمودیه، فرمانیه، کامرانیه، داودیه، دزاشیب، جردن، الهیه، ولنجک، اوین، ظفر، درکه، فرحزاد، پونک، سعادت آباد، شهرک غرب، ونک و جنت آباد.

غرب تهران

غرب تهران: شهرک آزادی، ستارخان، آریاشهر، شهر زیبا، شهران، طرشت، گیشا، چیتگر، شهرک اکباتان، کوی بیمه، تهرانسر، حصارک، آزادی، فردوس، دهکده المپیک، کن و وردآورد.

جنوب تهران

جنوب تهران

 مشیریه

شهرک مسعودیه

افسریه

خانی آباد نو

نازی‌آباد

نعمت‌آباد

یاخچی‌آباد

امیربهادر

آذری

اتابک

خراسان

خزانه فلاح

خزانه بخارایی

شاپور

مولوی

سیروس

دروازه غار

جوادیه

یافت‌آباد

منیریه

امیریه

شوش

بازار تهران

شهرری

کوی سیزده آبان

دولت‌ آباد

شهرک رسالت بازار چینی فروش ها

کیان شهر

یافت آباد بازار موبایل و مبل ایران

مرکز تهران

مرکز تهران

یوسف آباد

امیرآباد

عباس‌آباد

جلفا

خواجه عبدالله

بهارشیراز

زرتشت

بهجت آباد

تخت جمشید (طالقانی)

تخت طاووس

سهروردی

 آپادانا

توحید

جمهوری (نادری)

استانبول

توپخانه

لاله زار

باغ صبا

فاطمی

آرژانتین

آذربایجان

شرق تهران

شرق تهران

تهران نو

تهرانپارس

نارمک

شهرک امید

شهرک ویلایی زیتون

سرخه حصار

پیروزی

گرگان

وحیدیه

کالاد

شمس‌ آباد

حکیمیه

نیروی هوایی

نظام آباد

مجیدیه

حشمتیه

منصور آباد

محدوده تهران

محدوده تهران :

رودهن

بومهن

پردیس

دماوند

کرج

فردیس

اندیشه

شرکت خدمات فنی رسولی برای بهبود خدمات لوله بازکنی و تخلیه انواع چاه مفتخر است با تمامی واحدهای اداری چه دولتی و چه خصوصی, شرکت‌ها و رستوران‌ها, کاشانه‌های بزرگ و مجتمع‌ها قرارداد خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه را در تهران را انجام دهد.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]