لوله بازکنی قزوین

لوله بازکنی قزوین


لوله بازکنی قزوین را با کادری مجرب و ماهر در کوتاه‌‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهیم، دیگر نگران گرفتگی لوله‌های فاضلاب منزل خود نباشید. از جمله گرفتگی توالت فرنگی، راه آب فاضلاب آشپزخانه، لوله پشت بام، لوله کفشور حمام. سرویسکاران چاه باز کن گروه فنی لوله بازکنی 24 شبانه روزی حاضر به خدمت رسانی هستند.

با تماس شما کمتر از 20 دقیقه نیروی لوله باز کن به منزل شما ارسال می‌شود، در کمترین زمان ممکن گرفتگی لوله‌های فاضلاب را با دستگاه پیشرفته و فنر تمیز و بلند رفع می‌کنیم. چاه باز کنی شهر قزوین با قیمت منصفانه و بالاترین کیفیت انجام می‌دهیم. ما یک بار کار انجام می‌دهیم یک عمر تبلیغ می‌شویم .

ارتباط با نمایندگی لوله بازکنی شهر قزوین 0912-1875976
ضمانت خدمات چاه باز کنی قزوین تضمین با فاکتور و پشتیبانی چند ماهه
سطح مهارت سرویسکاران لوله باز کن درجه یک 100/100
میزان کثیف کاری زمان فنرزنی لوله فاضلاب بدون کثیفی و بدون خرابی

لوله بازکنی شهر قزوین شبانه روزی

چرا گروه فنی لوله بازکنی 24 رو برای انجام خدمات باز کردن گرفتگی لوله‌های فاضلاب انتخاب می‌کنیم. مجموعه ما شبانه روزی 7 روز هفته، حاضر به خدمت رسانی فوری سراسر شهر قزوین است. تمامی خدماتی که سرویس دهی می‌شود با نرخ دولتی و با ملاحضه مشتریان انجام می‌گردد.

لوله باز کنی قزوین با فنرزن برقی

روش چاه باز کنی قزوین با دستگاه فنرزن برقی

پس از تماس مشتری و دریافت آدرس سرویسکار باتجربه و کاربلد به منزل مشتری ارسال می‌شود. بعد از بررسی محل گرفتگی لوله فاضلاب روشن کردن دستگاه چاه باز کنی انجام می‌شود، سپس با توجه به متراژ لوله فاضلاب فنر مورد نیاز را انتخاب می‌کنیم.
فنر صنعتی را از داخل دستگاه فرقانی رد می‌کنیم تا وارد لوله شود، فنر با چرخش دورانی در داخل لوله به محل گرفتگی رسیده و هر آنچه که در راه آب فاضلاب وجود دارد را کاملا تراش می‌دهد. ممکن است در مسیر لوله فاضلاب چربی، رسوبات، سیمان سفید یا دیگر مصالح ساختمانی باشد، دستگاه فرقانی و فنر صنعتی بدون آسیب زدن به لوله توانایی باز کردن 100% لوله را دارد.

گاهی ممکن است در مسیر لوله دستمال کاغذی، نوار بهداشتی، مو زائد و غیره  گیر کرده باشد، سر فنر آنها را به دور خود می‌پیچد و بیرون می‌آورد تا شما را از شر گرفتگی لوله فاضلاب خلاص کند. بعد از پایان انجام خدمات باز کردن گرفتگی لوله‌های فاضلاب، سرویسکار چاه باز کن با ریختن چند محله آب با سطل خیال خود و مشتری را از باز شدن کامل لوله راحت می‌کند.

فنرزنی لوله فاضلاب شهر قزوین بدون کثیفی

خدمات فنرزنی لوله فاضلاب قزوین در کمترین زمان و سریع‌ترین زمان ممکن انجام خواهد شد، فنرزدن راه آب فاضلاب توسط سرویسکاران متخصص گروه فنی لوله بازکنی 24 بدون ایجاد کثیف کاری شبانه روزی و بدون تعطیلی حتی تعطیلات رسمی انجام می‌گردد. 

فنرزدن راه آب فاضلاب قزوین عبارت است از:

 • باز کردن لوله فاضلاب حمام
 • لوله خروجی سینک ظرفشویی آشپزخانه
 • کفشور آشپزخانه
 • لوله خرجی فاضلاب لباسشویی
 • توالت ایرانی، توالت فرنگی
 • بالکن
 • روشویی سرویس بهداشتی
 • پشت بام (ناودان)
 • پارکینگ و حیاط
 • لوله رایزر اصلی ساختمان
 • لوله فاضلاب شهری

انجام خدمات باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب توسط سرویسکاران ما با دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا، لوله بازکنی با واترجت، فنر متراژ بلند فولادی می‌باشد.

علت گرفتگی لوله فاضلاب شهر قزوین

همیشه پیشگیری بهتر از درمان است، شما عزیزان می‌توانید با انجام یک سری از نکاتی از گرفتگی لوله‌های فاضلاب جلوگیری کنید. به طوری که نیاز به روش‌های لوله باز کنی نداشته باشید این نکات عبارت است از:

 • برای جلوگیری از ورود ته مانده غذاها حتما از یک صافی برای جلوگیری از ورود آنها به لوله استفاده شود.
 • روغن اضافی ظروف غذاها را داخل سینک ظرفشویی نریزید.
 • وقتی می‌خواهید ظروف را بشورید حتما روغن موجود در آن را پاک کرده سپس بشورید.
 • از انداختن دستمال کاغذی به توالت فرنگی جدا خودداری فرمایید و توجه داشته باشید که دکمه را کاملا فشار دهید تا آب کاملا تخلیه شود.
 • هنگام استفاده از توالت ایرانی نیز باید توجه داشته باشید که چیزی داخل چاه نیفتد، مانند دستمال کاغذی و نوار بهداشتی و غیره.
 • اگر توالت و حمام شما به علت کمبود متراژ ساختمان مشترک است از انداختن وسایل حمام خودداری شود.
 • از انداختن مو در حمام جلوگیری کرده چرا که باعث گرفتگی می‌شود.

درآوردن اشیا از چاه توالت قزوین

 

درآوردن اشیاء از چاه توالت و حمام قزوین تضمینی

برای بیرون درآوردن اشیاء مانند موبایل و ساعت از چاه توالت و حمام نیاز به ابزار آلات مخصوص است. بدترین تصمیم در این شرایط این است که با دست اقدام به درآوردن اشیاء خارجی از چاه توالت باشید، در صورت وارد کردن دست در چاه توالت ممکن است آرنج یا بازو داخل چاه توالت گیر کند تا با مشکل جدی روبرو شوید.

بهترین روش درآوردن اشیا قیمتی از چاه توالت انتخاب شعبه لوله بازکنی قزوین است، سرویسکاران باتجربه در این زمینه حاضر به خدمت رسانی با ابزارآلات و تجهیزات پیشرفته در این حوزه می‌باشد. پس دیگر نیازی نیست نگران باشید، در صورت نیاز با شماره 09121875976 تماس بگیرید تا سرویسکار فوری به منزل شما ارسال شود.

درآوردن انگشتر و طلا از چاه توالت

برای هر کسی ممکن است پیش بیاید که انگشتر یا حلقه‌اش داخل چاه توالت و حمام بیفتد، بیرون آوردن آن برای صاحبان اشیا امری مهم و ضروری است. هنگامی که انگشتر داخل چاه توالت ایرانی یا فرنگی می‌افتد در سیفون s مانند توالت گیر می‌کند، در این شرایط برخی افراد با دست اقدام به درآوردن آن می‌کنند. اما شما به شعبه لوله بازکنی قزوین گروه فنی لوله بازکنی 24 اعتماد کنید، سرویسکاران ما تضمینی هرآنچه که داخل چاه توالت یا حمام بیفتد را تضمینی بیرون می‌آورند.

تخلیه چاه قزوین شبانه روزی

چاه فاضلاب پس  از مرور زمان پر خواهد شد و شما نیازمند خدمات تخلیه چاه قزوین هستید، عملیات تخلیه چاه فاضلاب امری ضروری برای هر چاه است که برای انجام آن به ابزار و تجهیزات خاصی نیاز است. بایستی در دوره‌های مشخص عملیات بررسی وضعیت چاه صورت گیرد،  تا زمان نیاز چاه به تخلیه تخمین زده شود با این کار چاه سالم مانده و از ریزش چاه فاضلاب جلوگیری خواهد شد.

برای تخلیه چاه به ابزارهایی از جمله تانکر، مکنده و پمپ تخلیه چاه و در کنار این تجهیزات به یک نیروی کار ماهر نیاز است. تخلیه چاه با پمپ مکنده و لجن کش انجام می‌گردد.

محدوده سرویس دهی شعبه قزوین 

بلوار پادگان شهرک ملاصدرا شمالی
بلوار ملاصدرا خیابان نادری
خیام بوعلی
بلوار شمالی راه آهن
بلوار شهید لشکری مولوی
بلوار شهید بابایی سعدی
محله پونک قزوین راه ری
شهرک المپیک محله آخوند
شهرک جانبازان باغ دبیر
نوروزیان پیغمبریه
دروازه رشت شهرک مینویی
قیاس آباد شهرک فرهنگیان
تنور سازان فردوسی شمالی
ملک آباد خیابان دهخدا
شیخ آباد شهرک کوثر
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 5]

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *