لوله بازکنی یزد

لوله بازکنی یزد


لوله بازکنی یزد (چاه بازکنی یزد) یکی از خدمات شبانه روزی و بدون تعطیلی است، که توسط متخصصین خبره و باتجربه ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 در کلیه مناطق شهر یزد ارائه می‌گردد. خدمات فنی لوله بازکنی یزد و فنرزنی لوله فاضلاب یزد یکی از خدماتی است که ممکن است، که همه ما در هر جایی در زندگی روزمره به آن نیاز خواهیم داشت. یکی از معیار های مهم ما در این گروه فنی ارائه خدمات باکیفیت بالا و رضایت کامل مشتری از خدمات دریافتی است.

شماره نمایندگی یزد 0910-639-80-20
ساعت کاری ما 24 ساعته 7 روز هفته
سابقه کار لوله بازکن بالای 14 سال
سطح مهارت لوله بازکن درجه یک
ضمانت خدمات 18 ماه گارانتی

متخصصین ما در هر ساعتی از شبانه روز و بدون وقفه در پشتیبانی این مجموعه آماده ارائه خدمات مشاوره و راهنمایی رایگان می باشند. در صورت بروز مشکل و نیاز شما عزیزان به هر یک از خدمات فنی بعد از تماس و درخواست اعزام نیرو کارشناسان ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محل سکونت و کار شما حاضر خواهند شد، و به سرعت اقدام به رفع مشکل خواهند نمود. شما عزیزان و اهالی شهر یزد در صورت بروز هرگونه مشکلی در کلیه مناطق و محل‌های مختلف ساختمان می‌توانید به صورت تمام وقت از خدمات ما بهره مند گردید.

 

لوله بازکنی یزد شبانه روزی

یکی از خدمات ویژه‌ای که توسط متخصصین گروه فنی لوله بازکنی 24 به شما عزیزان ساکن در مناطق مختلف شهر یزد ارائه می‌گردد. ارائه خدمات شبانه‌روزی و سریع جهت رفع مشکل گرفتگی لوله فاضلاب در هر ناحیه‌ای از منزل و محل کار شما عزیزان در تخصص ماست. اعزام نیرو در کمتر از نیم ساعت صورت می‌گیرد، علت ارائه این خدمات خاص این است.

که بروز هرگونه مشکلی در هر مکانی از منزل و محل کار می‌تواند ساکنین و اهالی آن را با مشکلات عدیده‌ای روبرو کند، و زندگی روزمره را با مشکل مواجه نماید. به همین دلیل در صورت بروز هرگونه مشکلی در هر ساعتی از شبانه روز با شعبه لوله بازکنی یزد تماس بگیرید، تا ما به سرعت نیروی فعال را به همراه تجهیزات مناسب به محل مورد نظر شما اعزام نماییم.

لوله بازکنی یزد
لوله بازکنی یزد

فنرزنی لوله فاضلاب یزد تضمینی

گروه فنی لوله بازکنی 24 با تیمی از متخصصین باتجربه در تمام ساعات شبانه‌روز و ایام تعطیل به صورت تضمینی و با پشتیبانی چند ماهه آماده ارائه انواع خدمات به شما عزیزان می‌باشد. کلیه خدمات لوله بازکنی یزد با استفاده از بهترین تجهیزات روز صورت می‌پذیرد، در ادامه به انواع خدمات ارائه شده توسط این گروه اشاره خواهیم کرد.

انواع خدمات لوله بازکنی و فنر زنی لوله فاضلاب در شهر یزد به شرح زیر می‌باشد:

 • فنرزنی و برطرف کردن انواع لوله‌های فاضلاب
 • شناسایی محل مسدود شدن لوله فاضلاب
 • چاه بازکنی به صورت شبانه‌روزی و فوری
 • خارج کردن اشیاء قیمتی و اجسام مختلف از لوله فاضلاب
 • فنرزنی و رفع گرفتگی فاضلاب‌های آشپزخانه یزد
 • برطرف کردن گرفتگی و فنرزنی لوله فاضلاب حمام
 • فنرزدن و رفع انسداد فاضلاب توالت‌های سنتی و فرنگی
 • فنرزنی و برطرف کردن گرفتگی ناودان و کف شور پشت‌بام یزد فوری
 • رفع گرفتگی و فنرزنی لوله راه‌آب پارکینگ یزد
 • رفع گرفتگی فاضلاب با مصالح ساختمانی فوری یزد

جهت جلوگیری از بروز این اتفاقات در طی شب و ایام تعطیل، بهتر است، هر دو سال یک بار لوله‌ها را مورد بررسی قرار دهیم و اقدام به رسوب‌زدایی و لایروبی بوسیله فنرزن برقی کنیم.

لوله بازکنی یزد با گارانتی 18 ماهه

ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 خدمات لوله بازکنی یزد را با ضمانت و گارانتی 18 ماهه انجام می‌دهیم. علت ارائه این سرویس خاص ایجاد اطمینان خاطر شما عزیزان همشهری از خدمات دریافتی توسط این گروه فنی است.

زیرا در زمان بروز گرفتگی دغدغه و نگرانی در شما ایجاد می‌شود، ما برای رفاه حال شما آماده ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات با گارانتی و پشتیبانی هستیم. هر نوع گرفتگی در مکان‌های مختلف در ساختمان های مسکونی و اداری تحت پوشش خدمات تضمینی و حمایت چند ماهه متخصصین ما در این مجموعه فنی می باشد.

تنها با یک تماس می‌توانید از این خدمات بهره‌مند شوید، نیروهای خدماتی ما در هر زمانی از شبانه روز و ایام تعطیل آماده هستند. که به سرعت در محل حاضر شده و بوسیله بهترین تجهیزات روز اقدام به رفع مشکل نمایند.

توجه داشته باشید که گارانتی به این معنی است که، علاوه بر رفع گرفتگی با مناسب‌ترین دستگاه جداره لوله نیز از هرگونه چربی، لجن و مواد زائد مانند مو و غیره تمیز می‌شود. در صورت دریافت چنین سرویسی مطمئناً برای مدت طولانی نیازی به دریافت خدمات لوله بازکنی یزد نخواهید داشت.

ضمانت و پشتیبانی چند ماهه لوله بازکنی توسط این مرکز لوله باز کنی به این معنی این است که، به مشتریان عزیز در تمامی نقاط یزد این قول را می‌دهیم. که با بهره‌گیری از کارشناسان مجرب فاضلاب را به طور کامل باز و کلیه رسوبات را از بین خواهیم برد. این کار با استفاده از فنرهای بسیار قوی صورت می گیرد، که هر نوع گرفتگی با هر شدتی برطرف خواهد کرد. و شما عزیزان و همشهریان محترم برای مدت طولانی از بروز مجدد این نوع مشکلات راحت خواهید شد.

برطرف کردن گرفتگی چاه فاضلاب آشپزخانه یزد فوری گروه فنی لوله بازکنی 24

لوله بازکنی چاه فاضلاب آشپزخانه یزد فوری

گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه یکی از شایع‌ترین و درد‌سرسازترین نوع گرفتگی در بین انواع گرفتگی‌ها می‌باشد. به دلیل این که آشپزخانه در ساختمان‌های مسکونی و اداری و صنعتی یکی از مکان‌های پرکاربرد است، بروز مشکل در آن می‌تواند باعث اختلالات شدید در زندگی و کار ساکنین در آن محل گردد.

که برطرف کردن این مشکل نیاز به مهارت کافی در تشخیص علت و شدت آن و همچنین انتخاب نوع و روش رفع انسداد دارد و کار ساده ای نیست. در برخی موارد متاسفانه افرادی سعی می‌کنند، با روش‌های خانگی اقدام به برطرف کردن مشکل نمایند.

باید بگوییم در صورتی که شدت انسداد زیاد باشد، راه کارهای خانگی پاسخگو نیست و می‌تواند باعث آسیب به سیستم لوله‌کشی و فرد شود. در صورت بروز هرگونه انسداد در محل‌های مختلف در منزل و محل کار بهترین راه برقراری ارتباط با مراکز معتبر لوله بازکنی یزد است.

نمایندگی لوله بازکنی یزد گروه فنی لوله بازکنی 24 با تیمی از متخصصین در سراسر مناطق یزد آماده خدمات‌رسانی به شما عزیزان است، کافی است با پشتیبانی ما در این شهر تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت در کنار شما باشیم. علت عمده بروز گرفتگی در لوله‌های فاضلاب آشپزخانه ورود چربی، افتادن اشیاء، اضافات مواد غذایی، مو، ملزومات لباس‌ها مانند دکمه و …. می‌باشد که با استفاده از صافی‌های مخصوص بر روی لوله‌های فاضلاب می‌توانید از بروز این مشکل پیشگیری نمایید.

دلایل گرفتگی انواع لوله‌های فاضلاب چیست؟ گروه فنی لوله بازکنی 24

دلایل گرفتگی لوله های فاضلاب یزد

علت گرفتگی در محل‌های مختلف در منزل و محل کار متفاوت است، که مهمترین آنها عدم رعایت بهداشت و ریختن مواد غذایی، افتادن مو و دستمال کاغذی و غیره است که منجر به بروز انسدادهای شدید در راه‌آب و لوله‌های تخلیه می‌شود. و در صورتی که این گرفتگی شدید باشد، حتما شما به یک چاه بازکن نیاز خواهید داشت، رفع گرفتگی لوله‌ها باید توسط افراد فنی و مجرب صورت گیرد.

دلایل مهم بروز گرفتگی در لوله‌های فاضلاب شامل موارد زیر است:

 1. ورود مو با چربی صابون در حمام
 2. افتادن صابون در فاضلاب توالت و حمام
 3. افتادن در شامپو و روشور و ژیلت در حمام
 4. ورود چربی و مواد اضافه غذایی در لوله ماشین ظرفشویی و سینک آشپزخانه
 5. ورود پرز و دکمه و زیپ لباس در لوله تخلیه ماشین لباسشویی
 6. افتادن نوار بهداشتی و دستمال کاغذی در سیفون توالتهای فرنگی و سنتی
 7. افتادن اشیاء ارزشمند مانند موبایل و طلا در لوله فاضلاب سرویس بهداشتی
 8. ورود مصالح ساختمانی و سیمان، گچ، قیر
 9. وجود شاخ و برگ و گرد و غبار در لوله راه آب پارکینگ و ناودان پشت بام
 10. وجود رسوبات شدید در لوله اصلی رایزر و اگو شهری

 

 

فنرزدن چاه فاضلاب توالت یزد 7 روز هفته

گرفتگی لوله‌های فاضلاب سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در محل کار و زندگی به سبب بوی نامطبوع و آلودگی شدید میکروبی که ایجاد می‌کند. می‌تواند سبب بروز مشکلات متعددی در زندگی روزمره ساکنین در این محل‌ها گردد، نمایندگی لوله بازکنی یزد گروه فنی لوله بازکنی 24 طی 7 روز هفته و تمام شبانه‌روز آماده ارائه خدمات فنرزنی لوله فاضلاب و لوله بازکنی سرویس‌های بهداشتی فرنگی و ایرانی در کلیه مناطق یزد می‌باشد.

متخصصین ما جهت رفع انسداد از روش‌های مختلف و تجهیزات مدرن استفاده می‌کنند، گرفتگی فاضلاب و سیفون توالت‌های فرنگی و سنتی به دلیل افتادن نوار بهداشتی، انداختن دستمال کاغذی، افتادن اشیاءی مانند موبایل، ساعت مچی، طلا و جواهر، صابون، خمیردندان و ….بروز می‌کند. ما به شما توصیه می‌کنیم به هیچ عنوان از روش‌های خانگی جهت برطرف کردن و خارج کردن اشیاء استفاده نکنید، زیرا عدم توانایی شما در انجام این کار سبب بدتر شدن شرایط و سقوط اجسام به عمق بیشتر می‌شود.

و کار را برای متخصصین اعزامی ما به محل سخت‌تر خواهد شد، در صورت سقوط اجسام در لوله سیفون از ریختن آب خودداری کنید. و از ریختن انواع اسیدهای شیمایی به درون لوله پرهیز کنید. زیرا سبب باز شدن درز سیستم لوله‌کشی شده، و باعث نشت آب به سقف پایین و دیوارها می‌گردد، شما عزیزان ساکن در سراسر شهر یزد در صورت بروز انسداد در سرویس بهداشتی می‌توانید با نمایندگی لوله بازکنی یزد گروه فنی لوله بازکنی 24 در تمام ساعات شبانه‌روز و ایام تعطیل تماس گرفته و در خواست اعزام نیرو داشته باشید.

برطرف کردن گرفتگی و فنرزدن راه آب حمام 24 ساعته گروه فنی لوله بازکنی 24

فنرزدن راه آب لوله فاضلاب حمام یزد

در ایجاد گرفتگی در راه‌آب حمام‌ها مهم‌ترین عامل ریزش مو به همراه چربی صابون در لوله حمام است، که در نهایت باعث گرفتگی و پوسیدگی در لوله‌های راه آب حمام می‌شود. و در برخی موارد ممکن است افتاد اجسام مختلف موجود در حمام سبب انسداد در این مسیر تخلیه گردد.

در صورت بروز گرفتگی در این محل شما با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد. با نمایندگی لوله بازکنی یزد گروه فنی لوله بازکنی 24 تماس حاصل فرمایید کارشناسان ما به صورت 24 ساعت آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند. کلیه خدمات ارائه شده توسط نیروهای فعال ما در این گروه با کیفیت بالا و در کمترین زمان ممکن با تجهیزات جدید و مناسب انجام خواهد شد.

لوله بازکنی شهر یزد به صورت شبانه روزی گروه فنی لوله بازکنی 24

قیمت لوله بازکنی یزد

هزینه لوله بازکنی یزد یکسان تعیین شده است، البته برآورد هزینه دقیق خدمات لوله بازکنی یزد بستگی به عوامل مختلفی دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت خدمات لوله بازکنی یزد شامل این موارد است:

 • دلیل گرفتگی لوله فاضلاب
 • نوع انسداد لوله فاضلاب
 • شدت گرفتگی لوله فاضلاب
 • روش به کار گرفته شده جهت رفع گرفتگی
 • تعداد لوله‌های مسدود در ساختمان
 • محل گرفتگی در ساختمان
 • متراژ و سایز فنر بکار رفته جهت رفع انسداد
 • مدت زمان کار جهت برطرف کردن انسداد لوله فاضلاب

بهترین روش لوله بازکنی با ارئه فاکتور شهر یزد گروه فنی لوله بازکنی 24

بهترین روش لوله بازکنی یزد با ارائه فاکتور

جهت رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب از روش‌های مختلفی استفاده می‌شود مانند:

 • کمپرسور تراکم هوا
 • فنرزن برقی
 • واترجت

که هرکدام از این روش‌ها دارای مزایا و معایبی هستند، اما در بین متخصصین این حوزه استفاده از فنرزن برقی بسیار مرسوم است. علت این انتخاب از طرف متخصصین و مراکز معتبر لوله بازکنی یزد مزایای فنرزن برقی است این وسیله پرکاربرد دارای قدرت و سرعت بالایی است.

که توانایی رفع انواع گرفتگی‌ها را با هر شدتی دارا می‌باشد، در کنار قدرت و سرعت بالا روش حرکت این وسیله در لوله فاضلاب یکی دیگر از نکات مثبت این وسیله این است که با حرکت دورانی سبب تراشیدن رسوبات ایجاد شده در دیواره لوله‌های فاضلاب شده و در کنار بازگشایی مسیر لوله سبب لایروبی هم می‌شود.

تخلیه چاه شهر یزد با ضمانت و ارائه فاکتور گروه فنی لوله بازکنی 24

تخلیه چاه یزد فوری با ارائه فاکتور

تخلیه چاه یکی از خدمات مورد نیاز در زندگی روزمره شهری است. که در صورت بروز آن در هر محلی با مشکلاتی مانند انتشار بوی نامطبوع در محیط و عدم استفاده از محل‌هایی مانند حمام، توالت، آشپزخانه و …. روبرو خواهید بود.  بروز این مشکل در هر محلی به دلایل مختلفی بروز می‌کند، مانند استفاده طولانی مدت و قدیمی بودن ساختمان یا ساخت و ساز ساختمان‌های مجاور که پی آنها سبب کم شدن کشش خاک چاه می‌گردد.و می‌تواند سبب پر شدن و یا بالا زدن آن شود، در صورت بالا آمدن آب از لوله‌های فاضلاب موجود در ساختمان در شهر یزد با پشتیبانی گروه فنی لوله بازکنی 24 تماس حاصل فرمایید.

ما در کمترین زمان ممکن متخصصین تخلیه چاه را با امکانات مورد نیاز به محل اعزام خواهیم کرد، تا با بررسی دقیق چاه فاضلاب موجود در ساختمان در صورت تشخیص پر شدگی چاه اقدام به تخلیه آن نمایند. متخصصین ما خدمات تخلیه چاه را به صورت تضمینی و با ارائه فاکتور انجام خواهند داد، ما در هر ساعتی از شبانه روز و ایام تعطیل در کنار شما هستیم.

هزینه تخلیه چاه یزد چقدر است؟!

تعیین هزینه تخلیه چاه با توجه به فاکتورهای مختلفی محاسبه و به شما عزیزان اعلام می‌گردد. از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در تعیین هزینه تخلیه چاه می‌توان به حجم کار، نوع تخلیه پمپ تک فاز یا سه فاز و هزینه دستگاه تخلیه چاه اشاره کرد. بسته به فضای در نظر گرفته شده برای تخلیه چاه، روش کار و دستگاه مورد استفاده برای تخلیه چاه و البته هزینه تخلیه چاه متفاوت خواهد بود.

برخی از عوامل موثر بر هزینه تخلیه چاه عبارتند از:

 1. تعداد خدمات تخلیه چاه
 2. تعداد دستگاه های تخلیه چاه
 3. محل چاه تخلیه چاه
 4. مدت زمان تخلیه چاه
 5. هزینه دستگاه تخلیه چاه

انواع خدمات تخلیه چاه یزد عبارت است از:

تعمیر و بازسازی چاه
یافتن دقیق دهانه چاه فاضلاب
لایروبی و پاکسازی چاه فاضلاب
تخلیه چاه با مخزن ده هزار لیتری
تخلیه چاه با استفاده از تانکر مکنده
تعمیر چاه فاضلاب و تبدیل آن به چاه قدیمی 
اتصال فاضلاب ساختمان به فاضلاب شهری
تخلیه چاه جهت برطرف کردن بوی بد فاضلاب
نصب منهول فاضلاب و بازرسی سیستم فاضلاب ساختمانها

خدمات تخلیه چاه یزد

خدمات تخلیه چاه توسط متخصصین گروه فنی لوله بازکنی 24 در شهر یزد شامل این محل‌ها می باشد. تخلیه چاه هتل‌ها، مدارس، رستوران‌ها، بیمارستان‌ها، منازل، سازمانهای دولتی و خصوصی، تجاری و….تخلیه چاه از خدمات تخصصی است که باید فردی مجرب و متخصص اقدام به انجام آن نماید. شما عزیزان ساکن در کلیه مناطق شهر یزد در صورت نیاز به این خدمات، می‌توانید در هر روز از ایام هفته بدون تعطیلی بوسیله نیروهای باتجربه و دستگاه‌های مناسب ما به همراه تانکر مخصوص اقدام به تخهلیه چاه منزل خود کنید.

همه ساختمان‌ها به مکانی برای دفع آب و فاضلاب نیاز دارند، چاه فاضلاب برای دفع آسان و ایمن پساب ساختمان است. اما به دلیل ورود مواد زائد مانند مو، دستمال کاغذی و … و ایجاد رسوبات سخت و سنگین در دیواره چاه مایعات نمی‌توانند به کف چاه نفوذ کنند. و سبب بالا آمدن فاضلاب و ایجاد بوی نامطبوع در قسمت‌های مختلف خانه و محل کار و تجمع حشراتی مانند سوسک در اطراف این محل می‌شود. 

مناطق تحت پوشش نمایندگی لوله بازکنی یزد

✔ لوله بازکنی حمیدا یزد ✔ لوله بازکنی صفائیه یزد
✔ لوله بازکنی شاهدیه یزد ✔ لوله بازکنی میبد یزد
✔ لوله بازکنی امام شهر یزد ✔ لوله بازکنی مجومرد یزد
✔ لوله بازکنی شهرک صنعتی یزد ✔ لوله بازکنی اشکذر یزد
✔ لوله بازکنی آزاد شهر یزد ✔ لوله بازکنی مهرآوران یزد
✔ لوله بازکنی عسکریه یزد ✔ لوله بازکنی مسکن مهر یزد
✔ لوله بازکنی فهرج یزد ✔ لوله بازکنی مهدی اباد یزد
✔ لوله بازکنی مهریز یزد ✔ لوله بازکنی بلوار جمهوری یزد
✔ لوله بازکنی تفت یزد ✔ لوله بازکنی شهرک دانشگاه یزد
✔ لوله بازکنی زارچ یزد ✔ لوله بازکنی خیابان امام خمینی یزد

از دیگر نمایندگی خدمات پر درخواست گروه فنی لوله بازکنی 24 نمایندگی لوله بازکنی اهواز و لوله بازکنی اراک می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 35 میانگین: 5]

9 دیدگاه

 • سلام تشکر میکنم از لوله بازکنی یزد گروه فنی لوله بازکنی ۲۴ بابت وقت شناس و خوش قول بودن نیروهای محترمی که دارید.

 • کیفیت کار بسیار عالی بود خوش برخورد و منصف و بسیار تمیز کار ممنون از گروه فنی لوله بازکنی و شعبه لوله بازکنی یزد 👏👏👏🤌❤️

 • با سلام خدمت گروه فنی لوله بازکنی ۲۴ نیروهاتون اومدن واسه باز کردن لوله آشپزخونه واقعااا کارشون حرف نداشت بسیار منصف و خوش برخوردو خوش اخلاق بودن ممنونم ازتون و لوله بازکنی یزد 👏🙏👏

 • 2 تا مشکل گرفتگی سرویس بهداشتی داشتیم که همکارتون تشریف آوردن فنرزدن رضایت کامل دارم با نرخ اتحادیه هم تصویه حساب کردن.

 • با گرفتگی چاه فاضلاب آشپزخونه مواجه شدیم و آب از کفشور آشپزخونه بالا میزد به این سایت زنگ زدیم اومدن و فنرزدن ولی باز نشد، با فنر بلند یه بار دیگ فنرزدن باز شد گفتن که گرفتگی تو لوله اصلی بود. بعدشم سینک و پر آب کردن و یهو تخلیه کردن آب سریع تخلیه میشه ممنونم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *