لوله بازکنی یزد

لوله بازکنی یزد


لوله بازکنی یزد یکی از خدمات شبانه روزی و بدون تعطیلی هست، که توسط متخصصین خبره و باتجربه ما در گروه فنی لوله بازکنی ۲۴ در کلیه مناطق این شهر انجام می‌گردد. چاه بازکنی یزد و فنرزنی لوله فاضلاب یکی از خدماتی است که ممکن است، که همه ما در هر جایی در زندگی روزمره به آن نیاز داشته باشیم. یکی از معیار‌های مهم ما در این گروه فنی انجام خدمات باکیفیت بالا و رضایت کامل مشتری از خدمات دریافتی است.

 

☎ شماره لوله بازکنی در یزد ۰۹۱۳۷۸۴۴۳۳۱
✅ ساعت کاری ما ۲۴ ساعته ۷ روز هفته
✅ سابقه کار لوله بازکن بالای ۱۴ سال
✅ سطح مهارت لوله بازکن درجه یک
✅ ضمانت خدمات ۱۸ ماه گارانتی به همراه فاکتور رسمی

متخصصین لوله بازکن ما در هر ساعتی از شبانه روز و بدون وقفه در پشتیبانی این مجموعه حاضر به انجام خدمات مشاوره و راهنمایی رایگان می‌باشند. در صورت بروز مشکل و نیاز شما عزیزان به هر یک از خدمات فنی بعد از تماس شما با شماره ۰۹۱۳۷۸۴۴۳۳۱ و درخواست اعزام نیرو کارشناسان ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محل سکونت شما حاضر خواهند شد، و به سرعت اقدام به رفع مشکل خواهند نمود.

شما عزیزان و اهالی محترم شهر یزد در صورت بروز هرگونه مشکل در کلیه مناطق و محل‌های مختلف ساختمان می‌توانید به صورت تمام وقت از خدمات ما بهره مند گردید.

شماره لوله بازکنی در یزد

یکی از خدمات ویژه‌ای که توسط متخصصین نمایندگی لوله بازکنی یزد به شما عزیزان ساکن در مناطق مختلف این شهر خدمت رسانی می‌شود. انجام خدمات شبانه روزی و فوری جهت رفع مشکل گرفتگی لوله فاضلاب در هر ناحیه‌ای از منزل و محل کار شما عزیزان در تخصص ماست. اعزام نیرو در کمتر از نیم ساعت صورت می‌گیرد، علت انجام این خدمات خاص این است.

بروز گرفتگی در هر قسمت از لوله های فاضلاب منزل و محل کار می‌تواند ساکنین و اهالی آن را با مشکلاتی روبرو کند، و زندگی روزمره را با مشکل مواجه نماید. به همین دلیل در صورت بروز هرگونه مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب در هر ساعتی از شبانه روز با شعبه “لوله بازکنی یزد” با شماره ۰۹۱۳۷۸۴۴۳۳۱ تماس بگیرید، تا ما به سرعت سرویسکار لوله بازکن را به همراه تجهیزات مناسب به محل مورد نظر شما اعزام نماییم.

لوله بازکنی یزد
خدمات فنر زنی لوله فاضلاب در یزد

فنرزنی لوله فاضلاب یزد تضمینی

گروه فنی لوله بازکنی ۲۴ با تیمی از متخصصین باتجربه در تمام ساعات شبانه‌روز و ایام تعطیل به صورت تضمینی و با پشتیبانی چند ماهه حاضر به انجام انواع خدمات به شما عزیزان هستند. کلیه خدمات لوله بازکنی یزد با استفاده از بهترین تجهیزات روز صورت می‌پذیرد، در ادامه به انواع خدمات این مجموعه اشاره خواهیم کرد.

انواع خدمات لوله بازکنی در شهر یزد به شرح زیر است:

 • فنرزنی و برطرف کردن انواع لوله‌های فاضلاب
 • شناسایی محل مسدود شدن لوله فاضلاب
 • چاه بازکنی به صورت شبانه‌روزی و فوری
 • خارج کردن اشیاء قیمتی و اجسام مختلف از لوله فاضلاب
 • فنرزنی و رفع گرفتگی فاضلاب‌های آشپزخانه یزد
 • برطرف کردن گرفتگی و فنرزنی لوله فاضلاب حمام
 • فنرزدن و رفع انسداد فاضلاب توالت‌های سنتی و فرنگی
 • فنرزنی و برطرف کردن گرفتگی ناودان و کف شور پشت‌بام یزد فوری
 • رفع گرفتگی و فنرزنی لوله راه‌آب پارکینگ یزد
 • رفع گرفتگی فاضلاب با مصالح ساختمانی فوری یزد

جهت جلوگیری از بروز این اتفاقات در طی شب و ایام تعطیل، بهتر است، هر دو سال یک بار لوله‌ها را مورد بررسی قرار دهیم و اقدام به رسوب‌زدایی و لایروبی بوسیله فنرزن برقی کنیم.

لوله بازکنی یزد
خدمات لوله بازکنی در یزد با گارانتی معتبر

لوله بازکنی در یزد با گارانتی ۱۸ ماهه

 

ما در گروه فنی لوله بازکنی ۲۴ خدمات لوله بازکنی یزد را با ضمانت و گارانتی ۱۸ ماهه انجام می‌دهیم. علت انجام این سرویس خاص ایجاد اطمینان خاطر شما عزیزان همشهری از خدمات دریافتی توسط این گروه فنی است.

زیرا در زمان بروز گرفتگی دغدغه و نگرانی در شما ایجاد می‌شود، ما برای رفاه حال شما حاضر به انجام بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات با گارانتی و پشتیبانی هستیم. هر نوع گرفتگی در مکان‌های مختلف در ساختمان های مسکونی و اداری تحت پوشش خدمات تضمینی و حمایت چند ماهه متخصصین ما در این مجموعه فنی می‌باشد.

تنها با یک تماس با شماره ۰۹۱۳۷۸۴۴۳۳۱ می‌توانید، از خدمات لوله بازکنی یزد با پشتیبانی چند ماهه استفاده کنید. همکاران لوله بازکن ما در هر زمانی از شبانه روز و ایام تعطیل حاضر هستند، که به سرعت در محل شما حاضر شوند و با بهترین تجهیزات چاه بازکنی اقدام به باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب نمایند.

توجه داشته باشید که گارانتی به این معنی است که، علاوه بر رفع گرفتگی با مناسب‌ترین دستگاه جداره لوله نیز از هرگونه چربی، لجن و مواد زائد مانند مو و غیره تمیز می‌شود. در صورت دریافت چنین سرویسی مطمئناً برای مدت طولانی نیازی به دریافت خدمات لوله بازکنی یزد نخواهید داشت.

ضمانت و پشتیبانی چند ماهه لوله بازکنی توسط این مرکز به این معنی این است که، به مشتریان عزیز در تمامی نقاط یزد این قول را می‌دهیم. که با استفاده از کارشناسان مجرب فاضلاب را به طور کامل باز و کلیه رسوبات را از بین خواهیم برد. این کار با استفاده از فنرهای بسیار قوی صورت می‌گیرد، که هر نوع گرفتگی با هر شدتی برطرف خواهد کرد. و شما عزیزان و همشهریان محترم برای مدت طولانی از بروز مجدد این نوع مشکلات راحت خواهید شد.

لوله بازکنی یزد
فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه در شهر یزد

لوله بازکنی چاه فاضلاب آشپزخانه یزد فوری

گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه یکی از شایع‌ترین و درد‌سرسازترین نوع گرفتگی در بین انواع گرفتگی‌ها هست. به دلیل این که آشپزخانه در ساختمان‌های مسکونی و اداری و صنعتی یکی از مکان‌های پرکاربرد است، بروز مشکل در آن می‌تواند باعث اختلالات شدید در زندگی و کار ساکنین در آن محل گردد.

که برطرف کردن این مشکل نیاز به مهارت کافی در تشخیص علت و شدت آن و همچنین انتخاب نوع و روش رفع گرفتگی دارد و کار ساده‌ای نیست. در برخی موارد متاسفانه افرادی سعی می‌کنند، با روش‌های خانگی اقدام به برطرف کردن مشکل نمایند. باید بگوییم در صورتی که شدت گرفتگی فاضلاب زیاد باشد، راه کارهای خانگی پاسخگو نیست و می‌تواند باعث آسیب به سیستم لوله‌کشی و فرد شود. در صورت بروز هرگونه گرفتگی در محل‌های مختلف در منزل و محل کار بهترین راه برقراری ارتباط با مراکز معتبر لوله بازکنی یزد است.

نمایندگی لوله بازکنی شهر یزد ما با تیمی از متخصصین باتجربه در سراسر مناطق این شهر حاضر به خدمات‌رسانی به شما عزیزان است، کافی است با پشتیبانی ما در این شهر با شماره ۰۹۱۳۷۸۴۴۳۳۱ تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت در کنار شما باشیم. علت عمده بروز گرفتگی در لوله‌های فاضلاب آشپزخانه ورود چربی، انداختن اشیاء در کفشور آشپزخانه، اضافات مواد غذایی، مو، ملزومات لباس‌ها مانند دکمه و غیره می‌باشد. با استفاده از صافی‌های مخصوص بر روی لوله‌های فاضلاب، می‌توانید از بروز این مشکل پیشگیری نمایید.

لوله بازکنی یزد
علت گرفتگی انواع لوله های فاضلاب در یزد

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب در یزد

علت گرفتگی در محل‌های مختلف در منزل و محل کار متفاوت است، که مهمترین آنها عدم رعایت بهداشت و ریختن مواد غذایی، انداختن مو و دستمال کاغذی و غیره است که منجر به بروز گرفتگی‌های شدید در راه‌آب و لوله‌های تخلیه می‌شود. و در صورتی که این گرفتگی شدید باشد، حتما شما به یک چاه بازکن در یزد نیاز خواهید داشت، رفع گرفتگی لوله‌ها باید توسط افراد فنی و مجرب صورت گیرد.

دلایل مهم بروز گرفتگی در لوله‌های فاضلاب شامل موارد زیر است:

 1. ورود مو با چربی صابون در حمام
 2. انداختن صابون در چاه فاضلاب توالت و حمام
 3. انداختن در شامپو و روشور و ژیلت چاه حمام
 4. ورود چربی و مواد اضافه غذایی در لوله ماشین ظرفشویی و سینک آشپزخانه
 5. ورود پرز و دکمه و زیپ لباس در لوله تخلیه ماشین لباسشویی
 6. انداختن نوار بهداشتی و دستمال کاغذی در سیفون توالت‌های فرنگی و ایرانی
 7. انداختن اشیاء ارزشمند مانند موبایل و طلا در لوله فاضلاب سرویس بهداشتی
 8. ورود مصالح ساختمانی و سیمان، گچ، قیر
 9. وجود شاخ و برگ و گرد و غبار در لوله راه آب پارکینگ و ناودان پشت بام
 10. وجود رسوبات شدید در لوله اصلی رایزر و اگو شهری

فنرزدن چاه فاضلاب توالت یزد ۷ روز هفته

گرفتگی لوله‌های فاضلاب سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در محل کار و زندگی به سبب بوی نامطبوع و آلودگی شدید میکروبی که ایجاد می‌کند. می‌تواند سبب بروز مشکلات متعددی در زندگی روزمره ساکنین در این محل‌ها گردد، نمایندگی لوله بازکنی یزد طی ۷ روز هفته و تمام شبانه‌روز حاضر به انجام خدمات فنرزنی لوله فاضلاب و لوله بازکنی سرویس‌های بهداشتی فرنگی و ایرانی در کلیه مناطق یزد است.

متخصصین ما جهت رفع گرفتگی از روش‌های مختلف و تجهیزات مدرن استفاده می‌کنند، گرفتگی فاضلاب و سیفون توالت‌های فرنگی و ایرانی به دلیل انداختن نوار بهداشتی، انداختن دستمال کاغذی، انداختن اشیاءی مانند موبایل، ساعت مچی، طلا و جواهر، صابون، خمیردندان و غیره بروز می‌کند. ما به شما توصیه می‌کنیم به هیچ عنوان از روش‌های خانگی جهت برطرف کردن و خارج کردن اشیاء استفاده نکنید، زیرا عدم توانایی شما در انجام این کار سبب بدتر شدن شرایط و سقوط اجسام به عمق بیشتر می‌شود.

و کار را برای متخصصین اعزامی ما به محل سخت‌تر خواهد شد، در صورت سقوط اجسام در لوله سیفون از ریختن آب خودداری کنید. و از ریختن انواع اسیدهای شیمایی به درون لوله پرهیز کنید. زیرا سبب باز شدن درز سیستم لوله‌کشی می‌شود، و باعث نشت آب به سقف پایین و دیوارها می‌گردد، شما عزیزان ساکن در سراسر شهر یزد در صورت بروز گرفتگی در سرویس بهداشتی می‌توانید با نمایندگی لوله بازکنی یزد در تمام ساعات شبانه‌روز و ایام تعطیل با شماره ۰۹۱۳۷۸۴۴۳۳۱ تماس گرفته و در خواست اعزام نیرو داشته باشید.

لوله بازکنی یزد
فنرزنی کفشور حمام در یزد تضمینی

فنرزدن راه آب لوله فاضلاب حمام یزد

در ایجاد گرفتگی در راه‌آب حمام‌ها مهم‌ترین عامل ریزش مو به همراه چربی صابون در لوله حمام است، که در نهایت باعث گرفتگی و پوسیدگی در لوله‌های راه آب حمام می‌شود. و در برخی موارد ممکن است افتاد اجسام مختلف موجود در حمام سبب گرفتگی در این مسیر تخلیه گردد.

در صورت بروز گرفتگی در این محل شما با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد. با نمایندگی لوله بازکنی یزد با شماره ۰۹۱۳۷۸۴۴۳۳۱ تماس حاصل فرمایید کارشناسان ما به صورت ۲۴ ساعت حاضر به انجام خدمات به شما عزیزان هستند. کلیه خدمات توسط نیروهای فعال ما در این گروه با کیفیت بالا و در کمترین زمان ممکن با تجهیزات جدید و مناسب انجام خواهد شد.

لوله بازکنی یزد
هزینه لوله بازکنی در یزد

نرخ اتحادیه لوله بازکنی یزد

نرخ اتحادیه لوله بازکنی یزد هم مانند لوله بازکنی اراک یکسان می‌باشد، البته برآورد هزینه دقیق خدمات لوله بازکنی بستگی به عوامل مختلفی دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت خدمات چاه باز کنی یزد شامل این موارد است:

 • دلیل گرفتگی لوله فاضلاب
 • نوع گرفتگی لوله فاضلاب
 • شدت گرفتگی لوله فاضلاب
 • روش لوله بازکنی جهت رفع گرفتگی فاضلاب
 • تعداد لوله‌هایی که در ساختمان نیاز به فنرزنی دارد
 • محل گرفتگی در ساختمان
 • متراژ و سایز فنر جهت رفع گرفتگی فاضلاب
 • مدت زمان کار جهت برطرف کردن گرفتگی لوله فاضلاب
 • تعداد استفاده از سه نظام و سردنده جهت لوله بازکنی در یزد
لوله بازکنی یزد
روش های لوله بازکنی یزد

بهترین روش لوله بازکنی یزد با ضمانت فاکتور

جهت رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب شهر یزد از روش‌های مختلفی استفاده می‌شود مانند:

 • کمپرسور تراکم هوا
 • فنرزن برقی
 • واترجت

که هرکدام از این روش‌ها دارای مزایا و معایبی هستند، اما در بین متخصصین این حوزه استفاده از فنرزن برقی بسیار مرسوم است. علت این انتخاب از طرف متخصصین و مراکز معتبر لوله بازکنی یزد مزایای فنرزن برقی است این وسیله پرکاربرد دارای قدرت و سرعت بالایی است.

که توانایی رفع انواع گرفتگی‌ها را با هر شدتی دارا می‌باشد، در کنار قدرت و سرعت بالا روش حرکت این وسیله در لوله فاضلاب یکی دیگر از نکات مثبت این وسیله این است که با حرکت دورانی سه نظام ها سبب تراشیدن رسوبات ایجاد در دیواره لوله‌های فاضلاب می‌شود و در کنار بازگشایی مسیر لوله سبب لایروبی هم می‌شود. نمایندگی لوله بازکنی اهواز ما فعال به صورت شبانه روزی.

لوله بازکنی یزد
خدمات تخلیه چاه فاضلاب یزد

تخلیه چاه یزد

تخلیه چاه یکی از خدمات مورد نیاز در زندگی روزمره شهری است. که در صورت بروز آن در هر محلی با مشکلاتی مانند انتشار بوی نامطبوع در محیط و عدم استفاده از محل‌هایی مانند حمام، توالت، آشپزخانه و غیره روبرو خواهید بود.  بروز این مشکل در هر محلی به دلایل مختلفی بروز می‌کند، مانند استفاده طولانی مدت و قدیمی بودن ساختمان یا ساخت و ساز ساختمان‌های مجاور که پی آنها سبب کم شدن کشش خاک چاه می‌گردد. و می‌تواند سبب پر چاه فاضلاب شود، در صورت پر شدن چاه در ساختمان شهر یزد با پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایید.

ما در کمترین زمان ممکن متخصصین تخلیه چاه را با امکانات مورد نیاز به محل اعزام خواهیم کرد، تا با بررسی دقیق چاه فاضلاب موجود در ساختمان در صورت تشخیص پر شدگی چاه اقدام به تخلیه آن نمایند. متخصصین ما خدمات تخلیه چاه را به صورت تضمینی و با فاکتور انجام خواهند داد، ما در هر ساعتی از شبانه روز و ایام تعطیل در کنار شما هستیم.

هزینه تخلیه چاه یزد چقدر است؟

تعیین هزینه تخلیه چاه با توجه به فاکتورهای مختلفی محاسبه و به شما عزیزان اعلام می‌گردد. از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در تعیین هزینه تخلیه چاه می‌توان به حجم کار، نوع تخلیه پمپ تک فاز یا سه فاز و هزینه دستگاه تخلیه چاه اشاره کرد. بسته به فضای تخلیه چاه، روش کار و دستگاه مورد استفاده برای تخلیه چاه و البته هزینه تخلیه چاه متفاوت خواهد بود.

برخی از عوامل موثر بر هزینه تخلیه چاه عبارتند از:

 1. تعداد خدمات تخلیه چاه
 2. تعداد دستگاه های تخلیه چاه
 3. محل چاه تخلیه چاه
 4. مدت زمان تخلیه چاه
 5. هزینه دستگاه تخلیه چاه

انواع خدمات تخلیه چاه یزد عبارت است از:

 • تعمیر و بازسازی چاه
 • یافتن دقیق دهانه چاه فاضلاب
 • لایروبی و پاکسازی چاه فاضلاب
 • تخلیه چاه با مخزن ده هزار لیتری
 • تخلیه چاه با استفاده از تانکر مکنده
 • تعمیر چاه فاضلاب و تبدیل آن به چاه قدیمی 
 • اتصال فاضلاب ساختمان به فاضلاب شهری
 • تخلیه چاه جهت برطرف کردن بوی بد فاضلاب
 • نصب منهول فاضلاب و بازرسی سیستم فاضلاب ساختمانها

خدمات تخلیه چاه یزد

خدمات تخلیه چاه توسط متخصصین گروه فنی لوله بازکنی ۲۴ در استان یزد شامل این محل‌ها می‌باشد. تخلیه چاه هتل‌ها، مدارس، رستوران‌ها، بیمارستان‌ها، منازل، سازمانهای دولتی و خصوصی، تجاری وغیره تخلیه چاه از خدمات تخصصی است که باید فردی مجرب و متخصص اقدام به انجام آن نماید. شما عزیزان ساکن در کلیه مناطق شهر یزد در صورت نیاز به این خدمات، می‌توانید در هر روز از ایام هفته بدون تعطیلی بوسیله نیروهای باتجربه و دستگاه‌های مناسب ما به همراه تانکر مخصوص اقدام به تخلیه چاه منزل خود کنید.

همه ساختمان‌ها به مکانی برای دفع آب و فاضلاب نیاز دارند، چاه فاضلاب برای دفع آسان و ایمن پساب ساختمان است. اما به دلیل ورود مواد زائد مانند مو، دستمال کاغذی و غیره و ایجاد رسوبات سخت و سنگین در دیواره چاه مایعات نمی‌توانند به کف چاه نفوذ کنند. و سبب بالا آمدن فاضلاب و ایجاد بوی نامطبوع در قسمت‌های مختلف خانه و محل کار و تجمع حشراتی مانند سوسک در اطراف این محل می‌شود. 

محدوده تحت پوشش لوله بازکنی یزد گروه فنی لوله بازکنی ۲۴

محدوده لوله بازکنی در یزد شامل: حمیدا، صفائیه، شاهدیه، میبد، امام شهر، مجومرد، شهرک صنعتی، اشکذر، آزاد شهر، مهرآوران، عسکریه، مسکن مهر، فهرج، مهدی اباد، مهریز، بلوار جمهوری، تفت، شهرک دانشگاه، زارچ، خیابان امام خمینی، محله چهار منار، محله فهادان، محله بعثت، محله آب شاهی (نعیم آباد)، میدان امیر چخماق، خیابان مسجد جامع، خیابان کاشانی، شهرک رزمندگان ،بلوار خامنه ای، محله سید گل سرخ، محله کسنویه، محله چاه ملکی، قاسم آباد، بلوار رزمندگان، بلوار دشتی، میدان مدرسی و غیره.

 

سوالات متداول

 • مدت زمان ارسال لوله بازکن به محله‌های یزد چقدر است؟
  پس از تماس مشتریان و ثبت آدرس پستی کمتر از ۱۵ دقیقه متخصص لوله بازکن به منزل شما ارسال می‌شود.
 • ضمانت باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب با فنر برقی چیست؟
  تحویل لوله باز شده بدون آسیب رساندن به سیستم لوله کشی و همراه با فاکتور رسمی می‌باشد.
 • میزان کثیف کاری زمان لوله بازکنی چقدر است؟
  متخصصین لوله بازکن مجموعه ما با فنر‌های تمیز صنعتی و جداگانه اقدام به باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب می‌کنند، و تمامی مراحل بدون کثیف کاری در محیط انججام می‌شود.
 • نرخ اتحادیه لوله بازکنی یزد چقدر است؟
  گروه فنی لوله بازکنی ۲۴ خدمات لوله بازکنی را در سال ۱۴۰۳ با نرخ سال ۱۴۰۲ با مشتریان تسویه حساب می‌کند.
 • شماره تلفن صنف لوله بازکنی یزد چیست؟
  به دنبال لوله بازکن فنرزن چاه بازکن در یزد هستید، فقط کافیست با شماره ۰۹۱۳۷۸۴۴۳۳۱ تماس بگیرید تا از خدمات مورد نیاز خود بهره مند گردید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 56 میانگین: 5]

۱۲ دیدگاه

 • سلام تشکر میکنم از لوله بازکنی یزد گروه فنی لوله بازکنی ۲۴ بابت وقت شناس و خوش قول بودن نیروهای محترمی که دارید.

  • سلام تشکر بابت انتخاب گروه فنی لوله بازکنی 24 جهت لوله بازکنی یزد

 • کیفیت کار بسیار عالی بود خوش برخورد و منصف و بسیار تمیز کار ممنون از گروه فنی لوله بازکنی و شعبه لوله بازکنی یزد 👏👏👏🤌❤️

  • سلام تشکر بابت انتخاب گروه فنی لوله بازکنی 24 جهت لوله بازکنی یزد

 • با سلام خدمت گروه فنی لوله بازکنی ۲۴ نیروهاتون اومدن واسه باز کردن لوله آشپزخونه واقعااا کارشون حرف نداشت بسیار منصف و خوش برخوردو خوش اخلاق بودن ممنونم ازتون و لوله بازکنی یزد 👏🙏👏

  • سلام تشکر بابت انتخاب گروه فنی لوله بازکنی 24 جهت لوله بازکنی یزد

 • 2 تا مشکل گرفتگی سرویس بهداشتی داشتیم که همکارتون تشریف آوردن فنرزدن رضایت کامل دارم با نرخ اتحادیه هم تصویه حساب کردن.

 • با گرفتگی چاه فاضلاب آشپزخونه مواجه شدیم و آب از کفشور آشپزخونه بالا میزد به این سایت زنگ زدیم اومدن و فنرزدن ولی باز نشد، با فنر بلند یه بار دیگ فنرزدن باز شد گفتن که گرفتگی تو لوله اصلی بود. بعدشم سینک و پر آب کردن و یهو تخلیه کردن آب سریع تخلیه میشه ممنونم.

 • از بلوار جمهوری با نمایندگی لوله بازکنی یزد تماس گرفتم لوله بازکن کمتر از ۱۵ دقیقه اومد و گرفتگی لوله حیاط رو باز کرد، خواستم اینجا تشکر کنم ممنونم از خدمات خوبتون.

 • تو گوگل به دنبال شماره لوله بازکنی در یزد بودم که گروه فنی لوله بازکنی ۲۴ و پیدا کردم و تماس گرفتم.
  واقعا جای تشکر داره ممنونم ازتون مشکل گرفتگی فاضلاب آشپزخانه بدون کثیفی رفع شد.

 • گروه فنی لوله بازکنی ۲۴ به نظر من بهترین شرکت لوله بازکنی یزد هستش، بعد تماس و درخواست لوله بازکن هنگام بارندگی خیلی سریع اومدن و گرفتگی تراس که با شن و ماسه بود و با فنر زنی باز کردن راه آب رو تشکر فراوان🙏🙏🙏

 • سلام و درود تو صنف لوله بازکنی یزد گروه فنی لوله بازکنی ۲۴ و همیشه معرفی میکنم به دوست و آشناهامون، چون خوش قول و منصف هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *