لوله بازکنی تهرانسر گروه فنی درستکار

لوله بازکنی تهرانسر یکی از خدمات پر درخواست گروه فنی لوله بازکنی 24 هست، ما خدمات لوله بازکنی را توسط لوله بازکن‌های خوش اخلاق و ماهر انجام می‌دهیم. سرویس دهی چاه بازکنی تهرانسر با سه شیفت فعال به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در تمامی روز های سال انجام می‌گردد. لوله باز کنی محله تهرانسر بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری و بدون معطلی وقت تضمینی با ضمانت فاکتور و پشتیبانی چند ماهه می‌باشد.

شماره لوله بازکنی تهرانسر: 02144175400
شماره لوله بازکن در تهرانسر: 09121875976
نوع ضمانت خدمات لوله بازکنی: تحویل باز شدن لوله با گارانتی
ساعات کاری شعبه تهرانسر: 7 روز هفته بدون تعطیلی و شبانه روزی
لوله بازکنی با فنر تهرانسر کثیف کاری دارد: بدون کثیفی با فنر تمیز و جداگانه
زمان اعزام لوله بازکن محله تهرانسر: فوری نهایتا به مدت 15 دقیقه

شماره لوله بازکنی تهرانسر

لوله بازکنی تهرانسر یکی از خدمات ساختمانی نسبتا پرتقاضا بوده که افراد مختلف به دنبال دریافت آن هستند. این خدمت ساختمانی به روش‌های مختلفی انجام می‌شود، و عواملی بر هزینه آن تاثیرگذار هستند. خدمات ساختمانی از نظر تقاضا و ساعت ارائه به گونه ای هستند که هرساعتی از شبانه روز ممکن است نیاز به انجام آنها باشد.

به علاوه اینکه انجام امور لوله بازکنی به گونه ای است که می‌بایست به سلامت افراد و آسیب ندیدن لوله‌ها توجه داشت. اگر شما عزیزان  نیز به دنبال دریافت خدمات لوله بازکنی تهرانسر هستید با شماره 09121875976 تماس بگیرید.

لوله بازکنی در تهرانسر

لوله بازکنی در تهرانسر بدون تعطیلی

بروز مشکلات ساختمانی در هر ساعتی از شبانه روز ممکن است رخ دهد، در همین راستا رفع گرفتگی لوله فاضلاب را نمی‌توان پشت گوش انداخت. به تعویق انداختن برطرف کردن مشکلات ساختمانی، نتیجه‌اش می‌شود مشکلات بزرگ‌تر که ممکن است هزینه‌اش از شکل مالی فراتر برود. اما بسیاری از مشکلات ساختمانی در شرایطی رخ می‌دهند که در آن ساعات هیچ فردی خدمات خود را انجام نمیدهد.

اما کارشناسان با تجربه نمایندگی لوله بازکنی منطقه 21 تهران ما با استفاده از بهترین تجهیزات، برای رفع مشکلات گرفتگی لوله‌های فاضلاب خدمت رسانی می‌کنند. کافیست با کارشناسان ما در اسرع وقت با شماره 09121875976 تماس گرفته، تا در سریع‌ترین زمان خدمت شما برسند. در ادامه به بررسی روش‌های مختلف و قابل انجام درباره خدمات لوله بازکنی تهرانسر خواهیم پرداخت.

لوله بازکنی آشپزخانه تهرانسر

لوله بازکنی فاضلاب آشپزخانه تهرانسر بدون کثیفی

بروز گرفتگی در اتصالات سینک ظرفشویی و لوله‌های تخلیه کفشور و ماشین‌های لباسشویی و ظرفشویی یکی از مشکلاتی هست. که در ساعات مختلف شبانه‌روز ممکن است، برای هر کدام از ما رخ دهد. و اقدام سریع جهت رفع آن یکی از مهمترین خدمات گروه فنی لوله بازکنی 24 است. گرفتگی در این مکان‌ها در آشپزخانه که یکی از قسمت‌های مهم در ساختمان است، معمولا به دلایل مختلفی بروز می‌کند.

از جمله مهمترین موارد، ورود چربی و روغن‌های اضافه غذا، مواد زائد غذایی موجود بر روی ظروف که در هنگام شستشوی ظروف وارد سیفون و لوله تخلیه می‌شود. ورود پرز و محتویات جیب لباس‌ها در زمان شستشو با ماشین لباسشویی به درون لوله تخلیه، هر کدام از این موارد به مرور زمان با ایجاد حجم زیاد مواد و تولید رسوبات چرب و سخت در دراز مدت می‌تواند سبب بسته شدن کامل مسیر خروجی آب در این مکان‌ها شود.

اما باید به شما اطمینان بدهیم که متخصصین ما با استفاده از بهترین گزینه در بین تجهیزات لوله بازکنی تهران یعنی فنرزن برقی، که توسط یک ژنراتور برقی فعال می‌شود. در کمتر از 10 دقیقه گرفتگی‌های موجود در این محل را برطرف خواهند کرد، در صورت مشاهده هرگونه نشانه‌ای از بروز گرفتگی در این مکان می‌توانید از کلیه خدمات مورد نیاز خود در محله تهرانسر توسط نیروهای باتجربه اعزامی ما برخوردار گردید.

لوله بازکنی توالت فرنگی و ایرانی تهرانسر

لوله بازکنی توالت فرنگی و ایرانی تهرانسر بدون خرابی

متخصصین ما در زمان مواجه با گرفتگی توالت‌های ایرانی و فرنگی توسط ابزارهای مدرن مانند:

 • لوله بازکنی با فنرزن برقی
 • خدمات لوله بازکنی با کمپرسور هوا

بروز گرفتگی در چاه توالت ایرانی و فرنگی به علت مختلفی اتفاق می‌افتد، مانند بروز مشکل در سیفون و کم آبی در این محیط که سبب خشک شدن فضولات می‌شود. نامناسب بودن اندازه و سایز سیفون، انداختن اجسام مختلف در این مکان‌ها، پرشدن چاه فاضلاب، انداختن دستمال کاغذی و نوار بهداشتی بر اثر بی‌احتیاطی، و غیره که بعد از بررسی توسط نیروهای اعزامی از دستگاه مناسب با نوع، علت و شدت گرفتگی استفاده می‌شود.

در هر صورت شما عزیزان در زمان مشاهده گرفتگی لوله فاضلاب، می‌توانید با شماره 09121875976 تماس حاصل فرمایید. تا انجام بهترین خدمات لوله بازکنی تهرانسر را با ما تجربه کنید.

علت گرفتگی لوله فاضلاب در تهرانسر

به طور کلی علت گرفتگی لوله‌ها را می‌توان قرار گرفتن اشیا غیرقابل عبور از مجرای لوله دانست.، که می‌تواند شامل موارد گوناگونی شود. خیلی از اوقات ممکن است تلفن همراه افراد، هنگامی که افراد مشغول کار با آن هستند در چاه توالت بیفتد و مسیر لوله را مسدود کند. بسیاری از اوقات نیز تلمبار شدن دستمال‌های کاغذی سبب ایجاد گرفتگی در لوله‌های فاضلاب می‌شود، در مواقعی نیز گاها ذرات چربی سبب ایجاد گرفتگی در مجاری فاضلاب می‌شوند.

اما اینها تنها موارد قابل ذکر درباره گرفتگی لوله‌های فاضلاب نیستند، گاها به علت رعایت نکردن اصول و قواعد صحیح لوله کشی، ممکن است دچار گرفتگی شوند. توجه نکردن به ویژگی‌های لوله و اتصال غیر اصولی آنها می‌تواند سبب گرفتگی در لوله‌ها شود. به علاوه اینکه گاهی سفت شدن فضولات نیز می‌تواند منجربه انسداد لوله فاضلاب شود، برخی مواقع نیز عوامل طبیعی دیگر می‌تواند مجاری عبور مواد را در لوله‌های فاضلاب دچار انسداد کند. خیلی اوقات ریشه درختان نیز در کمال تعجب سبب ایجاد چنین مشکلاتی می‌شوند.

روش لوله بازکنی تهرانسر 
روش باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب در تهرانسر 

شدت‌های مختلف گرفتگی لوله فاضلاب و نیز جایگاه ایجاد گرفتگی در لوله سبب می‌شود، تا افراد برای رفع این مشکلات از روش‌ها و تجهیزات مختلف استفاده کنند. بسیاری از روش‌ها توسط خود فردی که شاهد این مشکلات هستند قابل اجرا هستند، اما برخی دیگر تجربه و تخصص بسیار را می‌طلبند.

 • برای نمونه از محلول سرکه و نمک و نیز آبجوش اشاره کرد، این موارد در بسیاری از موارد برای بازکردن فاضلاب آشپزخانه می‌توانند مفید باشند.
 • عده‌ای دیگر از محلول‌های لوله بازکنی و چاه بازکنی استفاده می‌کنند، این محلول‌ها برای سلامت لوله‌ها پر خطر هستند.
 • راه دیگر استفاده از تلمبه دستی هست که از این ابزار، هنگام مشاهده علائم گرفتگی مجاری فاضلاب می‌باشد. تلمبه با ایجاد یک مکش رو به بالا سبب می‌شود موادی که سبب بسته شدن لوله می‌شوند به بالا کشیده شوند.

راه حل آخر استفاده از فنر‌های مخصوص لوله بازکنی تهرانسر می‌باشد. فنرزنی لوله فاضلاب به دو دسته برقی و نیز دستی تقسیم می‌شوند، تفاوت آنها در برخورداری از موتور الکتریکی است. فنر برقی دارای حرکت دورانی هست و همین آزادی عمل و حرکت سبب می‌شود تا نسبت به فنر دستی موفق تر عمل کند، فنر‌های دستی دارای حرکت طولی بوده که کارایی فنر‌های برقی را ندارند.

لوله بازکنی شهرک راه آهن فعال به صورت 24 ساعته در خدمت شما.

قیمت لوله بازکنی تهرانسر
قیمت لوله بازکنی در تهرانسر

هزینه خدمات لوله بازکنی تهرانسر به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای نمونه از جمله عواملی که در خدمات چاه بازکنی تهرانسر هزینه را تعیین میکند، نوسانات بازار است. علاوه بر اینکه تجهیزات به کارگیری و نیز سختی کار، در قیمت لوله بازکنی تاثیرگذار می‌باشد. برای همین نمی توان به طور دقیق و بی‌توجه به برخی عوامل هزینه لوله بازکنی را تعیین کرد.

البته که انجام خدمات لوله بازکنی از سوی ما به گونه‌ای است که، اولویت برای ما رضایت مشتری است تا صرفا انجام شدن خدمات و دریافت هزینه. به این منظور ما خود را موظف به رعایت کامل اصول بهداشتی می‌دانیم، به گونه ای که پس از انجام عملیات لوله بازکنی تا تمیز نکردن کامل محل برطرف کردن گرفتگی لوله به هیچ وجه خبر از اتمام کار نمی‌دهیم.

توجه کنید قیمت دقیق لوله بازکنی پس از بازدید و تشخیص نوع گرفتگی لوله فاضلاب به مشتری اعلام می‌شود، برای اطلاع بیشتر درباره هزینه این خدمات می‌توانید در اسرع وقت با کارشناسان ما به شماره 09121875976 در ارتباط باشد. کارشناسان ما به صورت 24 ساعته حاضر به خدمت رسانی به شما بوده و شما در جریان اخرین قیمت های خدمات خود می‌گذارند.

خدماتی در همین زمینه نزدیک شما: لوله بازکنی شهرک آزادی

محدوده سرویس دهی شعبه لوله بازکنی تهرانسر

بلوار گلها، چیتگر، شهرک پاسداران، بلوار شاهد، شهرک گلستان، بلوار مالک اشتر، بلوار یاس، مسکن ویژه، بلوار لاله، خیابان صدف، خیابان مروارید، شهرک دریا، خیابان گلناز.

سرویسکاران گروه فنی لوله بازکنی 24 مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب را با دستگاه های پیشرفته و فنر های تمیز و بلند رفع می کنند. مجموعه ما آماده است تا عقد قرارداد  لوله بازکنی تهرانسر را با ارگانهای دولتی و خصوصی و مجتمع ها و غیره انجام دهد. لطفا پس از دریافت خدمات از شعبه تهرانسر نظرات خود را با ما در میان بگذارید با تشکر.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 33 میانگین: 5]

۱۵ دیدگاه

 • سلام مشکل گرفتگی لوله لباسشویی در خیابان لاله تهرانسر داشتیم که با شما تماس گرفتیم همکاراتون اومدن خیلی سریع انصافا بدون اینکه آشپزخونه رو کثیف کنن مشکل گرفتگی رو رفع کردن .
  رضایت کامل بابت رعایت کردن پروتکل های بهداشتی و کار بسیار خوبشون ممنونم

 • منم از شهرک پاسداران امروز تماس گرفتم فاضلاب از کفشور آشپزخانه بالا میزد که همکارتون زحمت کشیدن فنر زدن لوله باز شد کارشون تمیز بود ممنونم

 • لوله بازکنی تهرانسر بلوار یاس توسط لوله بازکن های شرکت لوله بازکنی ۲۴ بسیار عالی انجام شد. فنر زنی لوله فاضلاب سینک ظرفشویی بسیار عالی بدون ایجاد کثیف کاری انجام شد 👏👏👏🙏

  • سلام ممنون از شما که شرکت لوله بازکنی 24 رو بابت لوله بازکنی تهرانسر انتخاب کردید

 • بسیار عالی بود ممنونم از شرکت لوله بازکنی ۲۴ بابت سرویس دهی خوب خدمات لوله بازکنی تهرانسر 👏👏👏

  • سلام ممنون از شما که شرکت لوله بازکنی 24 رو بابت لوله بازکنی تهرانسر انتخاب کردید

 • سلام ،میخواستم بدونم تو تهرانپارس هم میاید؟ قیمت باز کردن لوله حمام چنده؟

  • سلام بله نمایندگی لوله بازکنی تهرانپارس 24 ساعته آماده خدمت رسانی هست و هزینه باز کردن راه آب فاضلاب حمام بستگی به نوع گرفتگی داره که پس از ارسال سرویسکار و تشخیص نوع گرفتگی اعلام میشه خدمتتون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *