لوله بازکنی منطقه 21 تهران

لوله بازکنی منطقه 21 تهران


گروه فنی لوله بازکنی 24 با سالها فعالیت و در زمینه ارائه بهترین خدمات فنی در سراسر شهر تهران به ویژه نمایندگی پر درخواست لوله بازکنی منطقه 21 تهران آماده خدمت رسانی در این حوزه به شما اهالی محترم این منطقه و محله‌های منتهی به آن هست.

ساکنین و همشهریان عزیز این منطقه تهران در صورت انسداد لوله‌های فاضلاب در هر نقطه ساختمان می‌توانند با متخصصین ما حاضر در پشتیبانی به صورت 24 ساعته در تماس بوده، و با دریافت مشاوره رایگان و در صورت نیاز با اعزام نیروهای مستقر در نزدیکترین محل به همراه تجهیزات متناسب با نوع و شدت انسداد گرفتگی را به سرعت برطرف نمایند.

ارتباط با شعبه منطقه 21 تهران 021-44175400
شماره تماس مستقیم لوله بازکن 0912-1875976
مدت زمان ارسال لوله بازکن به منطقه کمتر از 20 دقیقه
میزان کثیف کاری زمان لوله بازکنی بدون کثیف کاری
سطح مهارت لوله بازکن درجه یک

کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان ما در مکان‌های مختلف ساختمانهای اداری و مسکونی، جهت رفاه حال و آرامش خیال شما از دریافت خدمات باکیفیت و کامل با پشتیبانی چند ماهه صورت می‌گیرد.

انواع خدمات رفع گرفتگی در این مکان‌ها توسط بهترین و مناسب‌ترین تجهیزات ارائه خواهد شد:

 • رفع گرفتگی در لوله‌های فاضلاب موجود در آشپزخانه
 • لوله بازکنی سرویس بهداشتی فرنگی و سنتی و روشویی
 • فنرزدن کف شور حمام
 • فنرزنی چاه فاضلاب حیاط
 • لوله بازکنی و فنرزنی راه آب پارکینگ
 • رفع انسداد فاضلاب بالکن
 • برطرف کردن گرفتگی کفشور حیاط خلوت
 • فنرزنی ناودان و کف شور پشت بام
 • رفع انسداد رایزر و اگو شهری در کمترین زمان ممکن

 

 

دلایل انتخاب شعبه چاه بازکنی منطقه 21 تهران

گروه فنی لوله بازکنی 24 با سابقه طولانی در این حوزه در سراسر تهران مشغول به ارائه خدمات مورد نیاز به همشهریان عزیز هست. و با شعبه‌های مختلف در تمامی مناطق 22 گانه شهر بزرگ تهران خدمات مناسبی را به شهروندان ساکن در این مناطق خصوصا منطقه 21  ارائه می‌دهد.

دلایل مهم انتخاب شعبه لوله بازکنی منطقه 21 تهران شامل این موارد است:

 • ارائه بهترین خدمات فوری لوله بازکنی شبانه روزی تهران با تضمین باز شدن راه آب
 • خدمت رسانی بدون کمترین میزان آلودگی و با رعایت کامل بهداشت در زمان انجام و پایان کار با تحویل محل با تمیزی کامل
 • ارائه خدمات لوله بازکنی با قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه
 • استخدام و اعزام کادری مجرب و توانمند در تشخیص علت و رفع مشکل
 • حضور در کمترین زمان ممکن در محل کار و سکونت شما
 • تعهد کاری و ارائه خدمات باکیفیت
 • توانایی استفاده از انواع تجهیزات مدرن لوله بازکنی
 • توانایی برطرف کردن هر نوع گرفتگی با هر میزان از سختی
 • انجام خدمات با پشتیبانی چند ماهه جهت آرامش خیال شما از بروز مجدد مشکل
 • تعهد ارائه فاکتور به درخواست شما مخصوصا در مکان‌هایی که به صورت مشترک بین اهالی ساختمان وجود دارد مانند پارکینگ و پشت بام
 • انتخاب مناسب‌ترین روش جهت رفع مشکل
 • استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات روز

چاه بازکنی منطقه 21 تهران

چاه بازکنی با قیمت مناسب منطقه 21 تهران تضمینی

در زمان مواجه شدن با انسداد در لوله‌های فاضلاب یکی از دغدغه‌های افراد برای دریافت خدمات لوله بازکنی قیمت و هزینه‌های احتمالی آن است، و با تصور این که هزینه انجام این کار بسیار زیاد است، با استفاده از روش‌های مختلف خانگی که بیشتر به صورت موقت مشکل را برطرف خواهد کرد، تلاش می‌کنند تا انسداد را به سرعت رفع نمایند.

که در برخی موارد مانند انتخاب مواد شیمیایی به عنوان یک راه حل سریع منجربه آسیب جدی به سیستم لوله‌کشی فاضلاب و بعضی مواقع به خود می‌شوند. ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 باید به شما عزیزان بگوییم که، این خدمات در منطقه ۲۱ توسط تیمی از متخصصین مجرب با قیمت مناسب و با تضمین 100% بازشدن مسیر به شما عزیزان ساکن در کلیه محلات این منطقه ارائه می‌گردد.

تلاش ما همواره بر این بوده است که، با قیمتی منصفانه و بالاترین کیفیت خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم، و با توجه به شرایط اقتصادی فعلی کمترین میزان ممکن را از مشتریان خود دریافت کنیم. همکاران ما در این مجموعه فنی با توانایی بالا در تشخیص درست مشکل و با استفاده از پیشرفته‌ترین و مدرن‌ترین تجهیزات در منطقه 21  تهران آماده خدمت رسانی به شما شهروندان عزیز ساکن در محله‌های مختلف آن هستند.

استفاده از این دستگاه‌ها نیازمند توانایی لازم و تجربه است، و اگر شخصی که از این تجهیزات استفاده می‌کند. از صلاحیت کافی برخوردار نباشد، می‌تواند به سیستم لوله‌کشی فاضلاب شما آسیب برساند. و هزینه کندن و تعمیر و تعویض لوله را به شما همشهریان عزیز تحمیل کند، اما با یک تماس با ما در شعبه لوله بازکنی منطقه 21 تهران می‌توانید با خیال راحت کار را به کارشناسان با سابقه و ماهر ما در این مجموعه فنی بسپارید. 

خدماتی در همین زمینه: لوله بازکنی منطقه 9 تهران

فنرزنی چاه فاضلاب منطقه 21 تهران

فنرزنی چاه فاضلاب منطقه 21 تهران فوری بدون تعطیلی

یکی از ساده‌ترین و بهترین گزینه‌ها در بین انواع روش‌های رفع گرفتگی لوله مانند دستگاه تراکم هوا، واترجت، فنرزن دستی و برقی مناسب‌ترین و پرکاربردترین وسیله مورد استفاده توسط شرکت‌ها و مراکز لوله بازکنی است. و در صورتی که توسط متخصصین این حوزه مورد استفاده قرار گیرد، بدون آسیب مشکل انسداد را برطرف خواهد کرد.

فنرزن برقی با سرعت و قدرت بالا توسط یک ژنراتور برقی فعال می‌گردد، و با چرخش در مسیر فاضلاب هر چیزی که منجربه انسداد هست. را به سرعت خرد کرده و تمامی جرم‌های موجود در دیواره لوله را تراشیده و با کمترین هزینه و سریعترین زمان به طور کامل قابل رفع مشکل است.

در ابتدای کار باید بهترین سری را برای فنر انتخاب شود، سپس آن را به ژنراتور وصل کرده و به سمت لوله‌ها هدایت گردد. به دلیل بافت قدیمی اغلب ساختمان‌ها برای پیشگیری از بروز گرفتگی نکات بسیار کوچکی وجود دارد، که با رعایت آن تا حد زیادی مانع بروز مشکل انسداد در لوله‌های فاضلاب شد.

از جمله شستشوی مرتب لوله‌های فاضلاب با مواد شوینده و آب داغ، استفاده از صافی‌های مخصوص بر روی خروجی‌ها، نریختن مواد زائد غذایی و چربی به درون لوله با توجه به این موارد کمتر دچار مشکل در این مکان‌ها خواهید شد. متخصصین ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 حاضر در این منطقه آمادگی خدمت رسانی فوری و بدون تعطیلی در تمام طول سال و ایام هفته هستند.

خدماتی در همین زمینه: لوله بازکنی منطقه 18 تهران

قیمت باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب منطقه 21 تهران

باید به این نکته مهم توجه داشته باشید، که نمی‌توان قیمت ثابتی برای خدمات لوله باز کنی در نظر گرفت. زیرا مواردی وجود دارد، که می‌تواند تا حد بسیار زیادی بر روی هزینه ارائه خدمات مورد نیاز شما تأثیر بگذارد. از جمله این فاکتورها می‌توان به عوامل زیر اشاره کرد‌.

 1. شدت گرفتگی لوله‌های فاضلاب
 2. تعداد گرفتگی‌های لوله فاضلاب‌
 3. طول فنر مورد استفاده توسط کارشناس
 4. تکرار انجام فنرزدن از لوله‌های جداگانه
 5. روش مورد استفاده برای رفع گرفتگی
 6. مدت کار نیروی لوله بازکن
 7. عمق گرفتگی چاه فاضلاب
 8. محل قرارگیری چاه فاضلاب در ساختمان
 9. ایاب و ذهاب نیروی اعزامی به محل
 10. نوع و علت انسداد

مواردی که اشاره شد قبل از شروع به کار توسط متخصص اعزامی به محل مورد بررسی دقیق قرار می‌گیرد، و بعد از مشخص شدن این موارد در حین کار و پایان کار هزینه تعیین و به شما عزیزان اعلام می‌گردد. ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 در تلاش هستیم، تا با کمترین و مناسب‌ترین هزینه خدمات مورد نیاز را به شما همشهریان عزیز ارائه دهیم.

محدوده تحت پوشش شعبه منطقه 21 تهران

متخصصین مستقر ما در شعبه لوله بازکنی منطقه 21 تهران در هر ساعتی از شبانه‌روز و بدون تعطیلی بعد از تماس شما عزیزان حاضر به ارائه خدمات فنی در تمام محله‌های این قسمت از شهر بزرگ تهران هستند.

لوله بازکنی منطقه شهرک غزالی لوله بازکنی تهرانسر
لوله بازکنی منطقه ویلاشهر لوله بازکنی منطقه شهرک دریا
لوله بازکنی شهرک شهرداری لوله بازکنی منطقه باشگاه نفت
لوله بازکنی چیتگر شمالی و جنوبی لوله بازکنی منطقه وردآورد
لوله بازکنی منطقه شهرک استقلال لوله بازکنی شهرک آزادی
لوله بازکنی شهرک دانشگاه لوله بازکنی شهرک پاسداران

فنرزنی چاه فاضلاب آشپزخانه منطقه 21 تهران

فنرزنی چاه فاضلاب آشپزخانه منطقه 21 تهران با فنرهای مجزا

خدمات فنرزنی فاضلاب‌های آشپزخانه یکی از روش‌های بسیار موثر در بین انواع راه‌های مختلف در این حوزه است. در این روش کارشناسان یک فنر با طول و سرعت مناسب را  وارد لوله می‌کنند، و با چرخش آن با دست یا موتور الکتریکی هرگونه چسبندگی و جرم، چربی، مواد غذایی و سایر زباله‌ها را به راحتی و در کمترین زمان با هزینه‌ای مناسب پاکسازی خواهند کرد.

نکته مهم در استفاده از فنر جهت رفع گرفتگی رعایت نکات بهداشتی در زمان ارائه خدمات است. به این معنی که باید برای رفع انسداد در هر محلی از فنر مخصوص به آن مکان‌ها استفاده شود. به طور مثال هنگامی که با مشکل گرفتگی در محل حساسی مانند آشپزخانه روبرو هستیم، هرگز نباید از فنری که برای رفع گرفتگی در حمام یا سرویس بهداشتی استفاده شده در این محل مورد استفاده قرار گیرد.زیرا منجربه ورود آلودگی‌های خطرناک به این محیط که ارتباط با سلامتی اهالی ساختمان دارد، می‌تواند سبب بیماری‌های مختلف شود. 

علت گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه

گرفتگی‌ها در فاضلاب‌های آشپزخانه ممکن است به دلیل عوامل مختلفی رخ دهند. برخی از علل متداول بروز این مشکل عبارتند از:

چربی و روغن موجود بر روی ظروف که منجر به تجمع و چسبندگی این مواد به دیواره لوله‌های فاضلاب سینک و تخلیه ماشین ظرفشویی می‌گردد. مواد غذایی مانند بقایای غذا و دیگر ذرات جامد می‌توانند به همراه چربی‌ها دیواره لوله‌ها چسبیده و با ایجاد رسوبات سخت باعث بروز گرفتگی‌های شدید شوند.

نامناسب بودن لوله‌های مورد استفاده در سیستم لوله‌کشی فاضلاب که با قطر کوچک بوده، و پیج و تاب‌های نامناسب در مسیر خروج آب که موجب تغییر مسیر جریان فاضلاب است. که می‌توانند کمک به تجمع مواد درون لوله کرده و منجربه انسداد در مسیر تخلیه گردد.

انداختن اشیاء در لوله فاضلاب که ممکن است، سبب گرفتگی در فاضلاب‌های این مکان شود. عدم رعایت بهداشت و استفاده نکردن از صافی بر روی مسیر خروج در زمان شستشوی ظروف در سینک. یکی دیگر از موارد بروز گرفتگی در این فاضلاب‌ها است.

بهتر است به منظور پیشگیری از گرفتگی‌ چربی‌ها، آشغال‌ها و ضایعات غذایی را از روی ظروف پاک کنید، و به طور منظم تمیزکاری و نگهداری لوله‌های فاضلاب نیز اهمیت دهید. اگر لوله فاضلاب آشپزخانه مسدود شده است، فنرزن برقی و دستی می‌تواند به حل مشکل کمک کند. 

این روش مفید این امکان را می‌دهد، تا بدون تخریب محل گرفتگی لوله فاضلاب انسداد در کمترین زمان برطرف شود. برای انجام این کار بهتر است، فنر با سرعت و طول مناسب چاه فاضلاب مورد استفاده قرار گیرد. تا به لوله آسیبی وارد نشود، برای جلوگیری از گرفتگی مجدد بهتر است. ماهی یک بار از با روش‌های خانگی مانند آب داغ و مواد شوینده فاضلاب را تمیز کنید.

فنرزدن لوله حمام منطقه 21 تهران

فنرزدن راه آب حمام منطقه 21 تهران فوری

بروز گرفتگی در فاضلاب حمام می‌تواند به دلایل مختلفی ایجاد شود. به عنوان مثال مو یکی از اصلی‌ترین علل گرفتگی در فاضلاب حمام است. که در هنگام شستشو وارد مسیر تخلیه روانه شود، و در طول زمان با تجمع مو به همراه چربی صابون گرفتگی‌ بوجود آورد.

انداختن اشیاء که به اشتباه به درون لوله فاضلاب می‌تواند باعث مسدود شدن لوله‌ها شوند. همچنین رسوبات ایجاد شده از مواد شوینده مانند صابون‌ها، شامپوها که ممکن است، به دیواره لوله‌ها چسبیده و در طول زمان و تجمع در آن منجربه بروز انسداد شود.

در برخی موارد ساختار نامناسب سیستم لوله‌کشی فاضلاب. و کم بودن قطر آن‌ها و وجود زاویه‌های ناهموار و نصب نادرست لوله باعث اختلال در جریان تخلیه آب می‌گردد. مورد دیگر تجمع رسوبات سنگین و مواد معدنی آب است، که در طول زمان می‌تواند در داخل لوله‌ها تجمع کند. برای پیشگیری از گرفتگی‌ در حمام، استفاده از تجهیزات حفاظتی مانند کف شور و صافی‌های مناسب و انجام و تمیزکاری منظم لوله‌ها مفید است.

اگر هیچکدام از روش‌های فوق نتیجه دلخواه را به همراه نداشت، بهتر است با تعمیرکار مجرب مشاوره دریافت کنید. و از مراکز معتبر و شرکت‌های لوله بازکنی درخواست کمک داشته باشید.

متخصصین شعبه لوله بازکنی منطقه 21 تهران با ارائه خدمات فنرزنی در این منطقه و محله‌های منتهی به آن هستند. فنرزن دستی بیشتر در مواردی که انسداد سطحی است، توسط نیروی اعزامی بکار می‌رود. اما زمانی که مشکل بسیار جدی باشد، کارشناس از فنرزن برقی که توسط موتور الکتریکی فعال می‌گردد، جهت رفع مشکل استفاده خواهند کرد. چرخش فنر در راه آب لوله فاضلاب رسوبات موجود در جداره فاضلاب را تراشیده و با کمترین هزینه و زمانی کوتاه مشکل را برطرف خواهند کرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *