لوله بازکنی منطقه 22 تهران

لوله بازکنی منطقه 22 تهران


مشکل گرفتگی لوله یا سرریز شدن چاه فاضلاب خانه و محل کار می‌تواند شرایط بسیار سخت و حساسی را برای ساکنین ساختمان ایجاد کند. و باید به سرعت برطرف شود، در صورت وقوع این اتفاق شما عزیزان ساکن در کلیه خیابان‌ها و محله‌های منطقه 22 با یک تماس سریعا از همکاران باتجربه و حرفه‌ای ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 مستقر در شعبه لوله بازکنی منطقه 22 تهران درخواست کمک برای رفع این مشکل را داشته باشید.

متخصصین اعزامی ما با توانایی بالا در استفاده از انواع ابزارهای لوله بازکنی و مهارت بسیار بالا حاضر به خدمت‌رسانی در انواع موارد گرفتگی در کلیه مناطق منتهی به منطقه 22 تهران هستند. مرکز فنی لوله بازکنی 24 با سابقه طولانی در زمینه ارائه خدمات رفع گرفتگی لوله و ارائه خدمات در اسرع وقت و با کمترین هزینه به صورت 24 ساعته و پشتیبانی چند ماهه است.

شماره لوله بازکنی منطقه بیست و دو تهران 021-44175400
ارتباط با پشتیبانی منطقه 22 تهران 0912-1875976
مدت زمان ارسال لوله بازکن کمتر از 20 دقیقه
روش لوله بازکنی با فنر برقی، تراکم هوا، واترجت

 

 

انواع خدمات چاه بازکنی منطقه 22 تهران فوری

کلیه خدمات چاه بازکنی در منطقه 22 تهران که در کمترین زمان و کاملا تضمینی توسط متخصصین گروه فنی لوله بازکنی 24 به ساکنین منطقه صورت می‌گیرد. مهم‌ترین خدمات لوله بازکنی که توسط متخصصین باتجربه و ماهر ما به شما عزیزان ساکن در این منطقه ارائه می‌گردد.

خدمات مختلف چاه بازکنی که با تضمین 100% بوسیله نیروهای اعزامی ما در محله‌های مختلف منطقه 22 تهران:

 1. لوله بازکنی و فنرزنی فاضلاب سینک و سایر فاضلابها و خروجی‌های آشپزخانه با فنرهای مجزا و رعایت بهداشت شبانه‌روزی
 2. فنرزدن و رفع گرفتگی راه آب حمام تمام وقت 
 3. فنرزنی و برطرف کردن انسداد توالت‌های ایرانی و فرنگی فوری
 4. لوله بازکنی و فنرزدن گرفتگی فاضلاب‌های حیاط، بالکن و حیاط خلوت
 5. رفع گرفتگی و فنرزدن راه آب و ناودان پشت بام حتی در باران
 6. فنرزنی کفشور پارکینگ 24 ساعته بدون تعطیلی
 7. درآوردن اشیاء باارزش از چاه فاضلاب با تجهیزات مناسب در کمترین زمان
 8. رفع گرفتگی لوله اصلی و اگوی شهری به سرعت کمتر از نیم ساعت

کلیه خدمات توسط مناسب‌ترین تجهیزات با میزان و نوع گرفتگی انجام خواهد شد، شما همشهریان عزیز ساکن در منطقه 22 تهران می‌توانید در هر زمانی که با مشکل در فاضلابها مواجه هستید. از خدمات فوری و بلافاصله همکاران ما در سه شیفت کاری حاضر در شعبه ما در این منطقه برخوردار گردید.

لوله بازکنی منطقه بیست و دو تهران

در ابتدا باید بگوییم، که هزینه خدمات لوله بازکنی بستگی به عوامل مختلفی دارد. که بعد از بازدید رایگان نیروی اعزامی مشخص و تعیین می‌گردد، و می‌توان گفت که در زمان بروز مشکل اولین نگرانی همشهریان عزیز تهرانی ما قیمت خدمات لوله بازکنی است.

با مقایسه قیمت‌ در زمان تماس و یا بازدید متخصصان اعزامی توسط مراکز دیگر می‌توانید به تفاوت‌های خدمات از نظر قیمت و کیفیت پی ببرید. گروه فنی لوله بازکنی 24 خدمات را با هزینه مناسب و مقرون به صرفه را با کیفیت بالا به شما عزیزان ارائه می‌دهد. عوامل تاثیرگذار بر قیمت خدمات لوله بازکنی شامل این موارد است:

 • محل قرارگیری چاه فاضلابی که در ساختمان گرفتگی دارد
 • عمق چاه فاضلاب دچار انسداد
 • مدت کارکرد نیروی لوله بازکنی جهت رفع مشکل پیش آمده
 • علت بروز مشکل لوله
 • شدت انسداد چاه
 • نوع گرفتگی چاه فاضلاب
 • متراژ فنر مورد استفاده
 • روش مورد استفاده جهت برطرف کردن انسداد
 • بیرون آوردن اجسام
 • تعداد لوله های مسدود شده
 • نیاز به تخریب محل

گروه فنی لوله بازکنی 24 با ارائه خدمات با کیفیت و قیمت بسیار مناسب و به ساکنین منطقه 22 به دنبال رضایت مشتریان خود می‌باشد. شما عزیزان  می‌توانید بدون نگرانی خدمات مورد نیاز خود را از متخصصین ما مستقر در شعبه منطقه 22 تهران دریافت نمایید.

نیروهای لوله بازکنی اعزامی ما این کار را با دقت کامل و مناسب‌ترین ابزار انجام خواهند داد، ما به شما اطمینان می‌دهیم. که بعد از دریافت خدمات تا سالها دیگر با مشکل در لوله‌های فاضلاب مواجه نخواهید شد، زیرا متخصصین ما با تراشیدن رسوبات دیواره لوله تمامی جرم‌ها را رفع خواهند کرد.

فنرزنی فاضلاب آشپزخانه منطقه 22 تهران

فنرزنی فاضلاب آشپزخانه منطقه 22 تهران با فنرهای مجزا

رفع سریع گرفتگی راه آب فاضلاب بسیار مهم است، در صورتی که مشکل انسداد در اسرع وقت برطرف نشود. می‌تواند عواقبی مانند عدم استفاده از محل و اختلال در زندگی روزانه را برای شما عزیزان به همراه داشته باشد. به همین دلیل گروه فنی لوله بازکنی 24 با استخدام متخصصان باتجربه در سه شیفت کاری با ارائه خدمات در کمترین زمان حتی در روزهای تعطیل است.

آشپزخانه در تمامی ساختمانها جزو مکان‌های بسیار پراستفاده و حساس است، که بیشتر از بقیه مکانها در منزل و محل کار دچار گرفتگی در لوله‌های فاضلاب است. و به دلیل ارتباط مستقیم با سلامتی اهالی خانه باید با رعایت نکات بهداشتی بخصوص استفاده از فنرهای مجزا صورت گیرد.

متخصصین اعزامی ما با رعایت این موضوع مهم از فنرهای مخصوص این مکان جهت رفع مشکل استفاده می‌کنند. مواردی که در آشپرخانه منجربه بروز انسداد در فاضلابهای آن می‌شود شامل این موارد است:

علت گرفتگی لوله آشپزخانه

مهم‌ترین دلیل بروز گرفتگی در مسیرهای خروجی سیفون سینک و لوله تخلیه ماشین ظرفشویی است. که معمولا در زمان شستشوی ظروفی وارد لوله فاضلاب می‌شود، و به مرور با ایجاد جرم سنگین در جداره لوله منجربه تنگ شدن و در نهایت بسته شدن کاملا خواهد شد.

گرفتگی فاضلاب آشپزخانه با خرده‌های مواد غذایی
زمان شستشوی ظروف در سینک و ماشین ظرفشویی باقیمانده مواد غذایی وارد سیستم خروج آب شده و در طول زمان و استفاده مکرر دچار گرفتگی‌های شدید می‌شود. بهتر است برای جلوگیری از بروز مشکل قبل از شستن ظرف‌ها به طورکامل مواد زائد از روی آن پاک شود.

گرفتگی فاضلاب آشپزخانه با انداختن اجسام در کف شور
زمانی که لوله تخلیه موجود در کف آشپزخانه مجهز به کف شور مناسب و صافی نباشد، ورود مواد زائد و اجسام بزرگ می‌تواند باعث بروز انسداد در این محل شود.

گرفتگی فاضلاب آشپزخانه با ورود محتویات لباس
در زمان شستشوی لباس در ماشین لباسشویی ممکن است، ملزومات لباس‌ها مانند دکمه، سر زیپ و یا محتویات جیب مانند سکه  اسکناس، دستمال کاغذی و پرزهای لباس وارد سیستم تخلیه شود و بعد از مدت زمان طولانی منجربه بروز جرم به همراه رسوبات آب و مواد شوینده می‌شود و مسیر خروج آب را به طور کامل مسدود کند.

اما نگران نباشید تیم متخصص اعزامی ما در کمترین زمان ممکن گرفتگی لوله‌های منزل شما و … را برطرف می کند. کارشناسان مستقر در  منطقه 22 با تجربه طولانی در ارائه این خدمات در تمام ایام سال و روزهای تعطیل خدمت‌رسان شما هستند.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب مشترک ساختمان با ارائه فاکتور منطقه 22 تهران  

همانطور که می‌دانید در مجتمع‌های مسکونی و اداری که دارای واحدهای متعدد هستند. مکانهایی مانند پارکینگ، پشت بام و حیاط جزو محل‌های مشاع یا مشترک محسوب می‌شوند. که در صورت بروز انسداد در آنها و دریافت خدمات لوله بازکنی نیاز به در یافت فاکتور است، تا بتوانند قیمت خدمات را برای هر واحد از همسایگان را تخمین بزند.

البته شما عزیزان در هر زمانی بعد از دریافت خدمات در مکانهای مختلف منزل و محل کار خود می‌توانید از متخصصین اعزامی گروه فنی لوله بازکنی 24 دریافت صدور فاکتور را داشته باشید. عوامل مختلفی در ایجاد انسداد لوله‌ها دخیل هستند، در زیر به چند مورد از مهم‌ترین علل گرفتگی چاه به اختصار اشاره می‌کنیم.

عواملی که منجر به بروز گرفتگی در فاضلابهای پارکینگ، و پشت بام و حیاط می‌شوند، شامل این موارد است:

 1. رفتن مصالح ساختمانی به داخل چاه به دلیل بی دقتی کارگران در حین ساخت
 2. رفتن انداختن قیر در زمان تعمیر و تعویض ایزوگام پشت بام به داخل چاه
 3. گرفتگی توسط روغن موتور و گریس خودروهای موجود در پارکینگ
 4. انداختن اجسام جامد مختلف در لوله
 5. ورود ریشه درختان موجود در باغچه حیاط که می‌تواند وارد لوله فاضلاب حیاط و پارکینگ شود، و منجربه شکستن لوله فاضلاب گردد.
 6. وجود شن و ماسه و رسوبات در دیواره لوله‌های فاضلاب

وقتی ریشه‌های درختان به داخل لوله‌های فاضلاب نفوذ کرده است، منجربه شکستن سیستم لوله‌کشی فاضلاب می‌شود و گرفتگی را ایجاد می‌کند، بعداز تخریب محل کف شور حیاط یا پارکینگ باید اقدامات زیر برای رفع آن توسط متخصصین صورت گیرد:

استفاده از دستگاه‌های مکانیکی

برای برش دادن و از بین بردن ریشه‌ها، می‌توان از دستگاه‌های برش یا فرزها استفاده کرد. این دستگاه‌ها قادرند، ریشه‌ها را برش دهند و لوله فاضلاب را از گرفتگی آزاد کنند. این روش به طور معمول توسط تعمیرکاران حرفه‌ای و تخصصی استفاده است.

جایگزینی قسمت تحت فشار

اگر ریشه‌ها به طور جدی لوله فاضلاب آسیب رسانده‌اند و برطرف شدن گرفتگی به طریقه‌های قبلی مقدور نیست، ممکن است لازم باشد قسمت معیوب لوله را تعویض کنید.

در این موارد، توصیه می‌شود به تعمیرکاران مجرب و حرفه‌ای مراجعه کنید تا بهترین روش را برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب با ورود ریشه درخت تعیین کنند.

متخصصین ما تجربه کافی در این زمینه را دارند و با کمک تجهیزات حرفه‌ای خدمات با کیفیت و مطمئنی را به شما همشهریان ساکن در منطقه 22 تهران ارائه می‌دهند. هنگامی که گرفتگی خفیف رخ می‌دهد،  اکثرا آن را نادیده می‌گیرند، در حالی که در دراز مدت منجر به مشکلات بسیار جدی و دردسرهای متعددی می‌شوند. یکی از رایج‌ترین عوارض عدم توجه به انسداد لوله‌ها ترکیدن لوله در اثر پوسیدگی است.

فنرزنی توالت ایرانی و فرنگی منطقه 22 تهران

فنرزنی چاه توالت ایرانی و فرنگی منطقه 22 تهران شبانه روزی

سرویس‌های بهداشتی یکی دیگر از مکان‌های مهم در ساختمان است، که متاسفانه به دلیل عدم رعایت نکات بهداشتی و مشکلات مهندسی و بی‌احتیاطی دچار گرفتگی‌های شدید است. و با بالا آمدن فضولات و آب‌های آلوده استفاده از این مکان را در ساختمانها مسکونی و اداری غیرممکن می‌کند.

در کنار دردسرهای متعدد و اختلالاتی که در استفاده و انجام امور روزانه ایجاد می‌گردد، بوی زننده و نامطبوع موجود در فضا غیرقابل تحمل است. و نیازمند اقدامات سریع می‌باشد، متخصصین ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 به صورت شبانه‌روزی خدمت رسان در کمترین زمان ممکن هستند.

این مجموعه فنی با استقرار شعبه در منطقه 22 تهران از نزدیک‌ترین منطقه به شما عزیزان نیروهای لوله بازکن را به همراه تجهیزات مناسب به محل اعزام خواهد کرد. فنرزدن یکی از روش‌های بسیار متداول در بین راه‌های مورد استفاده توسط متخصصین و مراکز معتبر لوله بازکنی است.

فنرزن دستی و برقی که از نوع دستی بیشتر در مواردی که انسداد سطحی باشد استفاده می‌گردد. و نوع برقی که فنر به یک ژنراتور الکتریکی متصل هست، و با چرخش در مسیر لوله مشکل را برطرف می‌کند. معمولاً  فنر‌های لوله بازکنی انعطاف‌پذیر است، که در متراژهای مختلف وجود دارد.

فنر با سرعت بالا و قدرت زیاد با حرکت چرخشی در راه آب لوله‌ فاضلاب هر چیزی را منجربه گرفتگی هست، را خرد کرده و به جلو می‌راند. در صورتی که دلیل گرفتگی رسوب است، به آسانی جرم‌ها را تراش می‌دهد و راه آب باز می‌گردد. علل مختلفی می‌تواند باعث گرفتکی شود، که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم:

علت مهم گرفتگی توالت‌ فرنگی و ایرانی

 • انداختن دستمال کاغذی بعد از استفاده
 • انداختن نوار بهداشتی براثر بی احتیاطی در زمان استفاده از این مکان
 • مشکل مهندسی در سیستم لوله‌کشی فاضلاب
 • کم بودن قطر لوله‌های فاضلاب
 • کم و نامناسب بودن شیب مسیر فاضلاب
 • انداختن اجسام جامد و سخت
 • انداختن مصالح ساختمانی مانند سیمان و قیر در زمان بازسازی و نوسازی براثر بی‌دقتی کارگران
 • شکستگی لوله فاضلاب
 • خرابی سیفون و کم آبی و تجمع فضولات خشک

استفاده از فنرزن برقی جهت رفع گرفتگی فاضلابها باید حتما توسط کارشناسان باتجربه در این حوزه مورد استفاده قرار گیرد. زیرا ممکن است منجربه آسیب به فرد و سیستم فاضلاب شود، بنابراین در صورت نیاز به دریافت خدمات از مراکز معتبر درخواست اعزام نیرو داشته باشید.

ویژگی ارائه خدمات شعبه لوله بازکنی منطقه 22 تهران

دریافت خدمات لوله بازکنی از گروه فنی لوله بازکنی 24 دارای خصوصیاتی است، که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

ویژگی‌های دریافت خدمات از شعبه لوله بازکنی منطقه 22 تهران عبارتند از:

 • تجربه و تخصص لازم در حوزه لوله بازکنی با انواع گرفتگی‌ها و مشکلات فاضلاب
 • توانایی در تشخیص درست مشکل
 • انتخاب و استفاده از بهترین و مناسب‌ترین تجهیزات و روش‌ها برای رفع گرفتگی
 • مهارت فنی بالای متخصص لوله بازکنی در استفاده از ابزار و کنترل کردن آنها
 • دقت، صبر و توانایی مورد نیاز برای انجام عملیات لوله بازکنی
 • دانش فنی لازم و آشنایی با انواع لوله‌ها، سیستم‌های فاضلاب
 • حرفه‌ای و با اخلاق بودن نیروهای تحت پوشش اعزامی
 • حضور سریع و به موقع در محل
 • توجه و احترام به مشتریان و قدرت ارتباط بالا
 • ارائه خدمات با پشتیبانی و تضمین
 • خدمت رسانی به صورت 24 ساعته و فوری
 • ارائه خدمات حتی در روزهای تعطیل سال
 • متعهد بودن نیروهای متخصص
 • صدور فاکتور و ارائه آن به مشتریان عزیز
 • رعایت بهداشت و استفاده از فنرهای جزا برای هر محل

محدوده سرویس دهی شعبه منطقه 22 تهران

لوله بازکنی شهرک چشمه لوله بازکنی شهرک مهسان
لوله بازکنی شهرک راه آهن لوله بازکنی شهرک خرازی
لوله بازکنی شهرک صدرا لوله بازکنی شهرک دانشگاه صنعتی شریف
لوله بازکنی شهرک یاس لوله بازکنی مروارید شهر
لوله بازکنی شهرک مسکونی سازمانی کوثر لوله بازکنی شهرک آتی شهر
لوله بازکنی شهرک دستواره لوله بازکنی وردآورد
لوله بازکنی چیتگر لوله بازکنی آزادشهر
لوله بازکنی شهرک شهید باقری لوله بازکنی پیکان شهر
لوله بازکنی شهرک مسکونی نمونه لوله بازکنی بلوار کوهک
لوله بازکنی شهرک امید دژبان لوله بازکنی دهکده المپیک
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *