لوله بازکنی دهکده المپیک

آیا ساکن منطقه دهکده المپیک هستید و لوله فاضلاب منزل شما به هر دلیلی دچار گرفتگی شده است و نیاز به لوله بازکنی دهکده المپیک دارید. همکاران ما در لوله بازکنی 24 در کوتاهترین زمان آماده رفع مشکل شما هستند که کافیست با شماره 44175400-021 تماس حاصل فرمایید.

خدمات لوله بازکنی 24 با پیشرفته ترین دستگاه تراکم هوا و فنر های سر مته دار آماده فنر زنی لوله فاضلاب و بازکردن لوله‌های فاضلاب منزل شما میباشد.

loolebazkoni dehkade ye olampic

خدمات لوله بازکنی دهکده المپیک

شرکت خدمات لوله بازکنی 24 شامل موارد زیر می‌شود که درکمتر از 20 دقیقه صورت می‌گیرد:

 • ارائه کلیه خدمات لوله بازکنی دهکده المپیک شبانه روزی و بدون تعطیلی
 • بازدید رایگان در کمترین زمان و به صورت لوله بازکنی شبانه روزی تهران هفت روز هفته
 • تشخیص ترکیدگی و نشتی لوله در اسرع وقت
 • لوله بازکنی فوری
 • رفع گرفتگی انواع لوله
 • لوله بازکنی توالت فرنگی
 • رفع گرفتگی توالت ایرانی
 • رفع گرفتگی لوله کف‌شوی حمام
 • لوله بازکنی سینک و فاضلاب آشپزخانه
 • لوله بازکنی ماشین لباسشویی
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب پارکینگ
 • رفع گرفتگی ناودان پشت بام
 • و………

 

قیمت لوله بازکنی دهکده المپیک

دقت داشته باشید که فاکتورهای مختلفی در تعیین قیمت لوله بازکنی دهکده المپیک تاثیرگذار است. همانطور که می‌دانید گرفتگی لوله ها به دلایل مختلفی بروز می‌کند، در برخی موارد برای جلب مشتری از لوله بازکنی ارزان استفاده می‌کنند. اما در کنار استفاده از این کلمه خدمات ناکافی به شما ارائه می‌شود. که باعث می‌شود تا شما بارها و بارها نیازمند لوله بازکنی شوید.

شماره

خدمات

قیمت به تومان

1

لوله بازکنی از 1 متر تا 6 متر با دستگاه

 

150.000

2

لوله باز کنی از 6 متر تا 12 متر با دستگاه

 

250.000

 

3

لوله بازکنی از 12 متر تا 25 متر با دستگاه

 

550.000

4

لوله بازکنی با دستگاه ژنراتور فرقانی تا 30 متر با فنر سایز 28           

 

1.300.000

5

بازدید یا کنسلی

 

100.000

مهم‌ترین عوامل موثر بر قیمت لوله بازکنی در منطقه دهکده المپیک

مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت لوله بازکنی  شامل این موارد می‌شود:

 • نوع گرفتگی مانند مو و چربی یا رسوب سولفات یا سیمان و گچ و یا افتادن اشیا
 • کندن محل گرفتگی لوله برای لوله بازکنی
 • روش فنرزنی جهت رفع گرفتگی
 • متراژ لوله‌های فاضلاب جهت فنر زنی
 • شدت گرفتگی لوله فاضلاب در طبقات دیگر
 • میزان گرفتگی لوله فاضلاب
 • مدت زمان  کار برای لوله بازکنی
 • تعداد فنرزنی و گرفتگی لوله
 • تعداد انسداد لوله‌های فاضلاب
 • اجرت لوله بازکنی
 • نوع وسیله لوله بازکنی  با فنر یا سایر روش‌ها لوله بازکنی فوری و شبانه روزی

 

loolebazkoni dehkade ye olampic

لوله بازکنی فوری و شبانه‌روزی دهکده المپیک

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در زمان تعطیلات و یا در شب با مشکل گرفتگی لوله فاضلاب روبرو شوید، و به دلایل خاص نتوانید تا شروع روز و بازگشایی کارها صبر کنید. در این مواقع بهترین کار کمک گرفتن از لوله بازکن فوری تهران و شبانه روزی است.

لوله بازکنی 24 در تمام طول شبانه روز بدون تعطیلی و تمام ایام هفته آماده ارائه کلیه خدمات لوله باز کنی در کمترین زمان ، کیفت بالا و به همراه رعایت تمام نکات بهداشتی به ساکنین محترم دهکده المپیک می‌باشد. شما بایک تماس میتوانید از خدمات ما در سریعترین زمان برخوردار گردید.

علائم گرفتگی فاضلاب دهکده المپیک

با توجه به این عوامل شما می‌توانید تشخیص دهید که لوله فاضلاب منزل شما دچار گرفتگی شده است:

 •  گاهی اوقات در مدت زمان چند دقیقه ازکف شور پارکینگ، آب بالا آمده و دوباره تخلیه میشود، که میتوانید نشانه ورود انواع زباله ها به درون لوله کفشور پارکینگ باشد. در صورتی که با انجام کارهای معمول باز نشد، و یا مجددا بعد از باز شدن دوباره دچار گرفتگی شد، ممکن است علاوه بر ورود آشغال به لوله چاه فاضلاب شما هم پرشده باشد. در این موارد می‌توانید با یک تماس با لوله بازکنی 24 از خدمات لوله بازکنی دهکده المپیک ما در اسرع وقت برخوردار شوید
 • گرفتگی توالت و سرویس بهداشتی و حمام هم یکی دیگر از مواردی است که در بیشتر منازل به صورت مکرر رخ می‌دهد. نشانه‌های گرفتگی به این شکل است که آب به صورت کاملا خود به خود از چاه بالا می‌زند.در صورت بروز این مشکل اگر درمنزل شما طبقات پایین قرار دارد، از طبقات بالا تقاضا کنید که از آب استفاده نکنند. به دلیل این که بروز این مشکل فقط به طبقه شما مربوط نمی‌شود. و ممکن است که رایزر اصلی دچار گرفتگی شده باشد، و نیاز به کمک گرفتن از متخصصین لوله بازکنی باشد.بروز این نوع گرفتگی‌ها در بیشتر موارد ریختن مو، دستمال کاغذی، و افتادن اشیاء رخ می دهد.
 • گرفتگی فاضلاب آشپزخانه یکی از پیچیده ترین گرفتگی‌ها می باشد که موارد مختلفی دارد. از جمله گرفتگی لوله فاضلاب پشت ماشین لباس شویی و در بعضی موارد در زمان استفاده از سینک ظرفشویی آب از کف‌شور آشپزخانه بالا می‌زند. یا در برخی اوقات زمانی که طبقه دوم از آب استفاده می کند، آب از کفشور آشپزخانه طبقه‌ی شما که در پایین قرار دارید بالا می‌زند. که این مورد مربوط به ایرادات لوله کشی ساختمان می‌شود.

 

loolebazkoni dehkade ye olampic

روش‌های لوله بازکنی و فنرزنی دهکده المپیک

خدمات لوله بازکنی کاری پیچیده است و نیازمند انواع ابزار و دستگاه‌های مورد استفاده در انجام کار لوله بازکنی دهکده المپیک می‌باشد. ابزارها و دستگاه‌های مورد نیاز بنابر دلیل بروز گرفتگی به سه گروه تقسیم می‌شوند. همانطور که گفته شد باید قبل از انجام کار نوع گرفتگی و روش مناسب جهت رفع گرفتگی و دستگاه مورد نیاز آن مورد بررسی قرار گیرد، ابزار مورد نیاز شامل این سه مورد است:

 1. دستگاه کمپرسور برای فاضلاب های سخت
 2. فنر برقی دستی یا برقی برای موارد سبک
 3. دستگاه مکش جهت خارج کردن اشیا

 

loolebazkoni dehkade ye olampic

لوله بازکنی با فنردستی و برقی دهکده المپیک

یکی از موثرترین روشها جهت رفع گرفتگی در زمان لوله بازکنی دهکده المپیک استفاده از فنر می‌باشد. استفاده از فنر لوله بازکنی حتی در موارد سخت هم چاره ساز است. فنر لوله بازکنی تشکیل شده است، از یک موتور و فنرکه موتورآن به شکل دریل طراحی شده که فنر را به سر آن متصل می‌کنیم. و همچنین فنرآنن فنری متناسب با لوله و انعطاف پذیر است تا در داخل خمیدگی لوله قابلیت خم شدن را داشته باشد.

در روش فنرزنی دستی با تشخیص صحیح میزان گرفتی لوله و متراژ آن فنر مناسب را به درون لوله می‌اندازد و با تکان دادن مکرردست باعث بازشدن لوله و رفع گرفتگی‌های آن می‌شوند. دقت داشته باشید که این روش بیشتر برای گرفتگی‌های جزئی‌ کاربرد دارد.

لوله بازکنی با کمپرسور تراکم هوا دهکده المپیک

از این نوع دستکاه که به روش تراکم هوا کار می‌کند، زمانی برای لوله بازکنی دهکده المپیک استفاده می‌شود، که خاک و مواد دیگر در لوله موجود باشد. که با این دستگاه بوسیله تلمبه زدن، هوا در داخل دستگاه کمپرسور لوله بازکنی فشرده می‌گردد، و میزان فشار درون آن بوسیله یک عقربه نشان داده می‌شود. این هوای فشرده وارد لوله می‌گردد، و سبب باز شدن گرفتگی لوله و حرکت مواد به جلو می‌شود.

 لوله بازکنی با دستگاه مکش دهکده المپیک

 در برخی موارد افتادن اشیا در ورودی لوله های فاضلاب می‌تواند سبب گرفتگی لوله شود و نیاز به لوله بازکنی دهکده المپیک یک امر کاملا ضروری است. در این موارد باید از دستگاه مکش استفاده شود تا شئ مورد نظر را از درون لوله خارج کنیم در صورت بروز هرنوع گرفتگی با یک تماس از خدمات لوله بازکنی 24 برخوردار گردید.

لوله بازکنی در شرایط کرونا دهکده المپیک

متخصص لوله بازکنی دهکده المپیک شرکت خدمات فنی رسولی لوله بازکنی 24 با رعایت پروتکل‌های بهداشتی آماده خدمت رسانی به شما ساکنین محترم دهکده المپیک می‌باشد، شما می‌توانید با تماس از طریق تلفن از کلیه خدمات ما با رعایت نکات بهداشتی با اطمینان کامل برخوردار گردید.

 

loolebazkoni dehkade ye olampic

 لوله بازکنی توالت فرنگی یا ایرانی دهکده المپیک

در صورت بروز گرفتگی در لوله‌های توالت فرنگی و ایرانی به این نکته توجه داشته باشید، که در ابتدا قبل از تماس با متخصص لوله بازکنی دهکده المپیک برای برطرف کردن گرفتگی‌های خفیف از پمپ چاه باز کنی یا از تلمبه های ساده که در هر خانه‌ای موجود می‌باشد استفاده کنید.

این اولین کاری است که می‌توانید شخصاً انجام دهید، روش کار به این صورت است که بعد از باز کردن آب به سمت لوله فاضلاب، شروع به تلمبه زدن بوسیله تلمبه دستی کنید، اگر باز شد که بسیار عالی اما در صورتی که باز نشد، بوسیله پمپ لوله باز کن اقدام به این کار کنید.

 تا زمانی که لوله کاملا باز شود. در صورتی که  باز نشد و گرفتگی شدید بود، حتما از یک متخصص لوله بازکنی کمک بخواهید تا بوسیله فنر دستی یا برقی و یا در نهایت با دستگاه کمپرسور تراکم هوا جهت رفع گرفتگی با شما همراه شود.

 

 

لوله بازکنی پشت بام و پارکینگ دهکده المپیک

دلایلی که سبب گرفتگی لوله ناودان پشت بام می‌شود شامل: ریختن آشغال و مواد اضافی مانند خس و خاشاک و یا برگ درختان در ناودان و یا سیمان و خاک و گچ بروز کند. و به دلیل اینکه پشت بام محل رفت و آمد دائمی افراد ساکن در ساختمان نیست از چشم ما دور می‌ماند، و این گرفتگی می‌تواند سبب آسیب جدی و خرابی ساختمان شود.

به دلیل اینکه در زمان بارش برف و باران این لوله های ناودان و یا کف‌شور کف پشت بام محل خروج این آبها هستند، و در صورت بروز گرفتگی و بی توجهی شما را دچار مشکل می‌کند. ما با استفاده از دستگاه‌های مکنده و کمپرسور تراکم هوا اقدام به برطرف کردن این مشکل می‌کنیم شما عزیزان می‌توانید با یک تماس با لوله بازکنی 24 جهت رفع مشکل از ما کمک بخواهید. 

گرفتگی لوله فاضلاب پارکینگ به دلیل شستشو و رعایت نکردن نظافتچی ساختمان رخ میدهد که با ریختن زباله های کوچک داخل لوله اتفاق می افتد.

لوله بازکنی آشپزخانه دهکده المپیک

در زمان انجام کار لوله بازکنی در آشپزخانه باید دقت شود که این گرفتگی به چه دلیل رخ داده است. گرفتگی می‌تواند به دلیل وجود چربی باشد، که چربی شسته شده بر روی ظروف به مرور به دیواره لوله فاضلاب چسبیده و سفت می‌شود وباعث گرفتگی لوله  می‌شود..

افتادن اشیاء به داخل سیفون و لوله ها و یا ورود انواع مواد غذایی به داخل آن یکی دیگر از عوامل بروز این مشکل است، که حتما باید از افراد متخصص جهت لوله بازکنی دهکده المپیک کمک بخواهید. این کار باید با احتیاط بالا صورت گیرد، و باید نکات بهداشتی در زمان فنرزنی با دقت بالا رعایت شود به دلیل وجود وسایل مربوط به آشپزی و مواد غذایی و به طور مرتب فنر شسته شود.

لوله بازکنی حمام دهکده المپیک

علت گرفتگی چاه حمام در بیشتر موارد به دلیل ورود مواد زائد مانند مو و صابون ، سفیدآب، تیغ و غیره به داخل لوله فاضلاب است که سبب گرفتگی و ایجاد رسوبات سخت در دیواره لوله فاضلاب می‌شود.

در صورتی که گرفتگی شدید نباشد شخصا می‌توانید با استفاده از محلول‌های رفع گرفتگی، تلمبه پلاستیکی، و استفاده از موارد خانگی جهت برطرف کردن آن اقدام نمایید. اما در صورتی که بعد از انجام تمامی موارد در دسترس باز هم مشکل برطرف نشد ناچار به کمک گرفتن از یک متخصص لوله بازکنی دهکده المپیک هستید.

تا با استفاده از تخصص و ابزارآلات مخصوص این کار اقدام به بازکردن لوله گرفته کند، توجه داشته باشید که دلایل بروز این اتفاق قبل از انجام به کار باید مورد بررسی قرار گیرد. تا با شناخت کافی و استفاده از دستگاه مناسب وارد عمل شوید. و به این نکته مهم توجه داشته باشید که بی‌توجهی به این مشکل می‌تواند سبب نم‌زدگی و رطوبت به ساختمان شما و احیانا طبقات دیگر شود. و رفع هرچه سریعتر این مشکل یک امر کاملا ضروری محسوب می‌شود.

گروه متخصصین لوله بازکنی 24 در تمام ایام هفته و به صورت 24 ساعته آماده برطرف کردن هرگونه مشکلی در زمینه گرفتگی انواع لوله‌های فاضلاب می‌باشد.

 

loolebazkoni dehkade ye olampic

لوله بازکنی را به لوله بازکن مجرب دهکده المپیک بسپارید

همانطور که می‌دانید لوله بازکنی دهکده المپیک یکی از خدمات مورد نیاز پردرخواست در شاخه کاری تاسیسات می‌باشد. گرفتگی انواع لوله، در کلیه ساختمان‌ها به خصوص در منازلی با قدمت ساخت بالا بسیار اتفاق می‌افتد. و به دلیل اینکه این اتفاق نیاز به یک اقدام سریع و اورژانسی دارد باید حتما در انتخاب فرد متخصص جهت برطرف کردن این مشکل دقت شود.

همانطور که می‌دانید گرفتگی لوله فاضلاب می‌تواند، باعث بروز مشکلات متعدد برای منزل شما و یا ساکنین دیگر مستقردر ساختمان شود با توجه به این امرمهم  باید تلاش کنید، تا با کمک گرفتن از افراد باتجربه و متخصصین با مهارت و تجربه بالا در این مشکل را برطرف نمایید.

خدمات فنی رسولی لوله بازکنی 24 آماده ارائه کلیه خدمات مربوط به گرفتگی انواع لوله ها و لوله بازکنی در منطقه دهکده المپیک می‌باشد.

محدوده خدمت رسانی خدمات لوله بازکنی  24

 • خدمات فنرزنی لوله فاضلاب خیابان بلوار ورزش غربی دهکده المپیک
 •  فنر زدن لوله فاضلاب میدان المپیک دهکده المپیک
 • خدمات سیم زدن لوله فاضلاب شهرک چشمه دهکده المپیک
 •  رفع گرفتگی لوله فاضلاب بزرگراه همت دهکده المپیک
 • باز کردن لوله فاضلاب بلوار دهکده المپیک
 • بازکردن لوله فاضلاب با فنر برقی میدان دهکده المپیک
 • خدمات لوله باز کنی خیابان ورزش دهکده المپیک
 • چاه بازکن در ورزش شرقی دهکده المپیک

 

 

و در آخر …

اگر از خدمات لوله بازکنی دهکده المپیک شرکت لوله بازکنی 24 استفاده کرده اید خوشحال می شویم که نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 21 میانگین: 5]

۱۱ دیدگاه

 • سلام از خدمات لوله بازکنی دهکده المپیک شرکت لوله بازکنی ۲۴ استفاده کردم رضایت کامل دارم تمیز کار و کاربلد 👌👏

  • ارادتمند شما هستیم که لوله بازکنی 24 رو برای انجام خدمات لوله بازکنی دهکده المپیک انتخاب کرده اید

 • امروز صب ساعت 7 بود تماس گرفتم با لوله بازکنی 24 و نیاز به خدمات لوله بازکنی دهکده المپیک داشتیم همکارتون خیلی سریع اومدن مشکل و در کمترین زمان ممکن واقعا رفع کردن خواستم تشکر کنم و از سرویسکارتون آقای رسولی که خیلی خوش برخورد و ماشالا استاد کار بودن.

  • سلام شما بزرگوارید نظر لطف شماست و اینکه خوشحایم لوله بازکنی 24 رو برای لوله بازکنی دهکده المپیک انتخاب کردید

 • سلام و عرض ادب خدمت مجموعه لوله بازکنی ۲۴ بنده ساکن خیابان ورزش دهکده المپیک هستم و اینکه از سینک ظرفشویی و لباسشویی آب استفاده میشه از کفشور آشپزخانه آب لجن بالا میزنه برای اینکه تماس بگیریم برای لوله بازکنی دهکده المپیک نیرو دارید ارسال کنید؟

  • سلام ممنونیم که لوله بازکنی 24 رو برای انجام خدمات لوله بازکنی دهکده المپیک انتخاب کردید بله ما شعبه داریم فقط کافیه با شماره تلفن ثبت شده در اول مقاله تماس بگیرید تا نیرو به صورت فوری ارسال بشه

 • سلام خدمت مجموعه لوله بازکنی ۲۴ شما سمت میدان المپیک هم خدمات دارید؟ برای لوله بازکنی دهکده المپیک چقدر زمان میبره تا مشکل گرفتگی لوله رو رفع کنید؟!!!

  • سلام ممنونیم که لوله بازکنی 24 انتخاب کردید، زمان رسیدن همکاران لوله بازکن ما به مدت 20 دقیقه می باشد. زمان لوله بازکنی دهکده المپیک نهایت 10 دقیقه.

 • ممنونم از مجموعه لوله بازکنی ۲۴ که سریع پاسخ میدید فردا صبح حتما تماس میگیرم بابت لوله بازکنی دهکده المپیک🙏

 • واقعا تشکر میکنم از شرکت لوله بازکنی ۲۴ چند ساعت پیش بود تماس گرفتیم با آقای رسولی بابت لوله بازکنی دهکده المپیک خیابان ورزش حلالتون باشه همون قیمتی ک تو سایت هستش رو لوله بازکن تقاضا کرد ولی انصافا خیلی کار کرد تا لوله سرویس بهداشتی رو باز کنه لوله ام متاسفانه قدیمی بود تا حالا فنر نزده بودیم خیلی ممنون ❤🙏🙏🙏👌

  • سلام ممنون که لوله بازکنی 24 رو برای انجام خدمات لوله بازکنی دهکده المپیک انتخاب کردید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *