لوله بازکنی شهران تهران را شرکت لوله بازکنی 24 توسط نیرو های خوش اخلاق و کاربلد با سه شیفت فعال کاری به صورت شبانه روزی خدمت رسانی می کند. لوله بازکنی شهران تهران به مدت 15 دقیقه ایی سرویس دهی می شود و سرویسکار تمام مراحل باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب را با حساسیت کامل بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری رفع می کند. شماره تماس مستقیم با لوله بازکن 09121875976 می باشد در صورت نیاز به خدمات و دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

لوله بازکنی شهران شمالی و شهران جنوبی شرکت لوله بازکنی 24

خدمات لوله بازکنی شهران تهران

لوله بازکنی شهران خدمتی است که بسیاری از اهالی این نقطه شهر تهران به دنبال آن هستند. فرقی نمی کند در کجای ایران زندگی می کنید. مسیر لوله های فاضلاب ساختمان های مختلف به کمک مواد مختلف مسدود شده و موانع از عبور موادی که می بایست دفع شوند می شوند. از آنجایی که بهداشت بحث مهمی می باشد به خاطر همین خدمات لوله بازکنی شهران  می بایست درمناسب ترین زمان دریافت شوند.

 • لوله بازکنی چیست؟
 • چه روش هایی برای باز کردن لوله  فاضلاب هست؟
 • چرا می بایست سریعا به رفع گرفتگی لوله اقدام کنیم؟
 • هزینه لوله بازکنی شهران که به صورت تضمینی انجام میشود چقدر است؟

با ما باشید تا پاسخ سوالات فوق به شما داده شود.

 

 

لوله بازکنی چیست؟

لوله بازکنی به مجموعه اموری گفته میشود که سبب رفع انسداد لوله های فاضلاب در بخش های مختلف می شود. موادی مختلف ممکن است سبب ایجاد انسداد در لوله فاضلاب شوند که این گرفتگی ها با شدت های مختلف و در قسمت های مختلف لوله خود را نشان خواهند داد. امروزه روش های مختلفی برای رفع انسداد لوله های وجود دارد. اما همه آنها برای تمامی گرفتگی آنها مناسب نیستند. به بیان بهتر یک روش نمی تواند گزینه مناسبی برای همه گرفتگی ها باشد.

 

لوله بازکنی شهران شمالی و شهران جنوبی شرکت لوله بازکنی 24

چه روش هایی برای لوله بازکنی شهران وجود دارد؟

متخصصان ما به هنگام ارائه خدمات لوله بازکنی شهران از روش های مختلفی برای رفع گرفتگی استفاده میکنند. این که از کدام روش در برطرف کردن چنین مشکلی استفاده می کنیم به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این عوامل را می توان محل گرفتگی و نیز شدت گرفتگی دانست. مهم تر از روشی که برای رفع گرفتگی لوله به کار برده می شود عدم آسیب دیدن فرد و نیز لوله ها می باشد. مهمترین روش های به کار گرفته شده در خدمات لوله بازکنی شهران به شرح زیرند:

 

 

لوله بازکنی شهران با محلول لوله بازکن

محلول لوله بازکن یکی از اولین گزینه هایی است که به ذهن هر فردی به هنگام گرفتگی لوله می رسد. این محلول خطری برای لوله ها نداشته و امکان استفاده از آن بدون نگرانی وجود دارد. اما بحثی که در این باره وجود دارد کارساز نبودن لوله بازکن برای هر گرفتکی می باشد.

 

 

لوله بازکنی شهران با دستگاه فشار هوا

دستگاه فشار هوا امروزه یکی از تجهیزاتی است که نزد تمام افرادی که به لوله بازکنی شهران مشغول هستند دیده میشود. از این دستگاه هم می توان به تنهایی برای بازکردن لوله فاضلاب استفاده کرد و هم می توان به صورت ترکیبی با روش های دیگر آن رو مورد استفاده قرار داد.

 

 

استفاده از تلمبه برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب شهران

تلمبه را می توان ابتدایی ترین و اولین گزینه ای دانست که هر فردی برای بازکردن لوله های مسدود شده استفاده می کند. این وسیله بی خطر با ایجاد مکش به سمت بالا در لوله های آشپزخانه و یا حمام تاحدودی به رفع گرفتگی لوله کمک می کند. اما گاهی مواد رسوب کرده در لوله از آن جدا نشده و امکان عبور مواد دفعی از لوله فراهم نمیشود. برای نمونه موقعی که ذرات چربی مسیر را مسدود کرده اند. ازاین رو نمی توان تلمبه را بهترین روش لوله بازکنی شهران دانست.

 

لوله بازکنی شهران شمالی و شهران جنوبی شرکت لوله بازکنی 24

لوله بازکنی شهران با فنر برقی

استفاده از فنر را می توان به جرئت کارساز ترین روش برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب دانست. دو نوع فنر برای استفاده در این امر مورد استفاده قرار میگیرند. فنر های برقی و نیز فنر های دستی از این موارد می باشند. فنر های برقی دارای موتور حرکتی بوده و این موتور امکان حرکت دورانی را برای فنر فراهم میکند. فنر های دستی دارای موتور برقی نبوده و امکان حرکت طولی را تنها دارا می باشند. برای انجام روش فنر زنی لوله فاضلاب بهتر است فنر را به آرامی در لوله فرو کنید. پس از برخورد به قسمتی که دیگر رفتن به عمق بیشتر وجود دارد فنر را روشن کنید. حرکت کشسانی فنر سبب خواهد شد تا عوامل مسدود کننده لوله کنده شوند.

 

لوله بازکنی شهران شمالی و شهران جنوبی شرکت لوله بازکنی 24

هزینه انجام خدمات لوله بازکنی شهران

لوله بازکنی شهران خدماتی است که تعیین قیمت انجام این خدمات نیاز به توجه به برخی موارد دارد. اولین عامل میزان ماده مسدود کننده لوله های فاضلاب شما است. به علاوه اینکه محل ایجاد گرفتگی نیز در این باره تاثیرگذار است. تا جایی که هرچقدر محل گرفتگی غیرقابل دسترس باشد رفع گرفتگی آن سخت تر می باشد. به همین خاطر نمی توان انتظار هزینه پایین را داشت. کارشناسان ما در اسرع وقت خود را به محل زندگی شما رسانده و لوله فاضلاب مسدود را بررسی میکنند. سپس با توجه به گرفتگی هزینه برطرف کردن آن را به شما خواهند گفت.

البته خدمات لوله بازکنی شهران تنها چیزی نیست که همکاران ما آن را به شما ارائه خواهند داد. بلکه ما و همکاران ما خود را موظف به تمیزی منزل شما پس از برطرف کردن گرفتگی لوله می دانیم.

 

 

عوامل ایجاد گرفتگی در لوله فاضلاب

گرفتگی لوله های فاضلاب می تواند در اثر عوامل مختلفی پدید آید. بسیاری از گرفتگی های لوله در پی بنایی خانه پدید می آیند. به این صورت که تکه هایی از مصالح مختلف مسیر لوله را مسدود میکنند. البته بنایی نمی تواند تنها دلیل انسداد لوله باشد. بسیاری از وقتها انجام غیر اصولی امر لوله کشی نیزخود دلیل انسداد لوله می باشد. به علاوه اینکه رسوب برخی مواد مانند چربی نیز خود مسدود کننده لوله است.

مناطق تحت پوشش لوله بازکنی شهران شرکت لوله بازکنی 24

لوله بازکنی شهران شمالی لوله بازکنی شهران جنوبی
لوله بازکنی باغ پردیس لوله بازکنی بزرگراه آبشناسان
لوله بازکنی شهرک شرکت نفت لوله بازکنی بلوار شهران 
لوله بازکنی خیابان هاشمی زاده لوله بازکنی خیابان قدس
لوله بازکنی بلوار نیما یوشیج لوله بازکنی خیابان طوقانی
لوله بازکنی خیابان الوند لوله بازکنی خیابان قدس
لوله بازکنی خیابان نیرو لوله بازکنی بلوار کوهسار
لوله بازکنی خیابان نیروگاه لوله بازکنی خیابان سمیه
لوله بازکنی فلکه اول و دوم شهران لوله بازکنی شبانه روزی تهران
لوله بازکنی بلوار سیمون بولیوار لوله بازکنی کن

 

سخن آخر

 در این مطلب تلاش کردیم به خوبی خدمات لوله کشی شهران که از سوی ما ارائه می شود را شرح دهیم. بسیاری از افراد به هنگام مشاهده گرفتگی لوله رفع این مشکل را به تعویق می اندازند. این کار بسیار اشتباه است. زیرا ممکن است خرابی های گسترده تر در لوله های فاضلاب اهالی ساختمان را عاصی کند. بسیاری از روش های لوله بازکنی شهران را ممکن است خود شما بتوانید اجرا کنید. اما یادتان باشد به هیچ وجه از اسید برای بازکردن لوله های فاضلاب استفاده نکنید. این اسید سبب ایجاد خوردگی و پوسیدگی در لوله می شود. ایجاد خوردگی در لوله ها به مشکلات بزرگ تر مثلا ایجاد نم و رطوبت در ساختمان خواهد انجامید. همچنین دانستید که نمی توان بدون توجه به برخی موارد قیمت دقیقی را برای هزینه بازکردن لوله تعیین و عنوان کرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 12 میانگین: 5]

۵ دیدگاه

 • سلام و خسته نباشید جا داره یه تشکر ویژه کنم از خدمات خوبتون لوله بازکنی شهران شمالی واقعا تمیز و فوری انجام شد خیلی ممنون❤❤❤

 • سلام از لوله بازکنی شهران شرکت لوله بازکنی ۲۴ استفاده کردیم تشکر ویژه بابت خدمات خوبتون 👏🌹

  • سلام ممنون از شما که شرکت لوله بازکنی 24 رو بابت لوله بازکنی شهران انتخاب کردید

 • منم امشب با لوله بازکنی شهران شرکت لوله بازکنی ۲۴ تماس گرفتم تشریف آوردن فنر زنی لوله فاضلاب آشپزخانه بدون اینکه ریخت و پاش کنن یا کثیف کاری بسیار عالی مشکل گرفتگی رو رفع کردن عالی بودن

  • سلام ممنون از شما که شرکت لوله بازکنی 24 رو بابت لوله بازکنی شهران انتخاب کردید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *