لوله بازکنی خیابان یخچال

لوله بازکنی خیابان یخچال


ارائه انواع خدمات گرفتگی لوله فاضلاب در منطقه 3 شهرداری تهران خیابان یخچال توسط متخصصین گروه فنی لوله بازکنی 24 صورت می‌گیرد. این منطقه یکی از مناطق تحت پوشش کارشناسان باتجربه و آموزش دیده ما در شعبه لوله بازکنی خیابان یخچال می‌باشد.

ارتباط با شعبه لوله بازکنی خیابان یخچال 021-22924883
ارتباط فوری با لوله بازکن خیابان یخچال 0912-1875976
ساعت کاری ما 7 روز هفته 24 ساعته
ضمانت باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب 18 ماه گارانتی با فاکتور رسمی
سطح مهارت لوله بازکن درجه یک
سابقه کار لوله بازکن بالای 15 سال

بروز هر گونه گرفتگی در فاضلاب های منزل و مکان‌های مشترک در ساختمان های اداری و مسکونی پرجمعیت می‌تواند منجر به اختلال برای ساکنین شود. مواردی مانند بالا زدن آب و آلودگی‌ها تردد در این مکان‌ها و استفاده از آن را برای اهالی سخت کرده، و به دلیل بوی نامطبوع و زننده تحمل حضور در محل را غیرممکن خواهد کرد. به این دلیل در هنگام بروز مشکل باید بلافاصله مورد بررسی قرار گیرد، تا علت بروز و راه حل آن مشخص گردد. و به سرعت در کمترین زمان ممکن گرفتگی رفع شود.

نیروهای متخصص لوله بازکنی خیابان یخچال ما بعد تماس شما عزیزان و اعلام بروز مشکل به سرعت و از نزدیکترین محل به آدرس اعلام شده اعزام خواهند شد. و بعد از بررسی دقیق و مشخص شدن علت گرفتگی با انتخاب مناسب‌ترین دستگاه اقدام به رفع مشکل خواهند کرد.

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب خیابان یخچال تضمینی

یکی از مشکلاتی که ممکن است، در زمان رفع گرفتگی در لوله های فاضلاب بروز کند. آسیب به سیستم لوله‌کشی فاضلاب است، که براثر استفاده نادرست و نداشتن توانایی لازم و دانش کافی در بکارگیری تجهیزات لوله بازکنی رخ می‌دهد.

یکی از ابزار کاربردی جهت رفع انواع گرفتگی‌ها دستگاه ژنراتور فنرزن برقی است، که استفاده از آن نیازمند تجربه و مهارت کافی در کنترل فنر در داخل مسیر فاضلاب می‌باشد. برخی از افراد نابلد در زمان مشکل انسداد به علت ناتوانی در بکارگیری صحیح از این وسیله می‌توانند باعث آسیب جدی و شکستن لوله فاضلاب و ایجاد هزینه سنگین تعمیر و تعویض سیستم لوله‌کشی شوند.

بنابراین در زمان نیاز به دریافت خدمات لوله بازکنی حتما از مراکز معتبر درخواست اعزام نیرو داشته باشید. نمایندگی حاضر لوله بازکنی منطقه 3 تهران و شعبه لوله بازکنی خیابان یخچال آماده اعزام نیروهای باتجربه و کاردان به محل کار منزل شما همشهریان عزیز ساکن در این منطقه می‌باشد.

متخصصین ما باتجربه بالا در استفاده از انواع ابزار مدرن لوله بازکنی آماده خدمت رسانی به شما اهالی محترم این محله هستند. دستگاه ژنراتور فنرزن برقی یکی از دستگاه‌های مورد استفاده توسط مراکز و شرکت‌های لوله بازکنی است، که در بین انواع روش‌ها هزینه کمتری دارد. علاوه بر این که زمانی که گرفتگی توسط فنر زن برقی رفع می‌شود، تراشیدن رسوبات موجود در دیواره لوله به صورت رایگان صورت می‌گیرد. کارشناسان ما با توانایی بالا در استفاده و کنترل این وسیله پرکاربرد بدون آسیب مشکل گرفتگی در هر ناحیه از ساختمان را برطرف خواهند کرد.

لوله بازکنی خیابان یخچال تهران با ضمانت فاکتور
لوله بازکنی خیابان یخچال تهران با ضمانت فاکتور

لوله بازکنی خیابان یخچال تهران با ضمانت فاکتور

گرفتگی در لوله های پشت بام‌، حیاط و پارکینگ که جزء مکان‌های مشترک در ساختمان‌ها و مجتمع‌ها محسوب می‌شوند. در صورت گرفتگی لوله های فاضلاب آنها و دریافت خدمات لوله بازکنی توسط نیروهای اعزامی نیاز به دریافت فاکتور دارند.

زیرا برای تعیین سهم هر کدام از واحدها و مشخص شدن کارهای صورت گرفته و اعلام آن به اهالی ساختمان توسط مدیریت نیاز به  فاکتور خواهند داشت. متخصصین اعزامی ما از شعبه لوله بازکنی خیابان یخچال موظف هستند، بعد از ارائه هرگونه خدمات به شما عزیزان در صورت درخواست فاکتور حتما آن را صادر و به شما عزیزان تقدیم نمایند.

نکته مهم دیگر در زمینه ارائه خدمات توسط متخصصین ما این است که، کلیه خدمات ارائه شده با ضمانت کار انجام می‌گیرد. تا شما عزیزان با خیال راحت از کیفیت کار متخصصین ما خدمات مورد نیاز خود را به متخصصین ما بسپارید.

فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه خیابان یخچال
فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه خیابان یخچال

فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه خیابان یخچال فوری

آشپزخانه ها در کلیه ساختمان های اداری و مسکونی جزء مکان‌هایی است که، دچار گرفتگی های شدید در مسیرهای تخلیه فاضلاب می‌شود. علت مهم بروز این اتفاق در این مکان پراستفاده عدم رعایت نکات بهداشتی در زمان استفاده از این لوله های فاضلاب است. به طور مثال علت گرفتگی در لوله تخلیه سینک ظرفشویی ورود چربی و خرده های مواد غذایی موجود بر روی ظروفی می‌باشد. که در این محل شستشو می‌شود، علت انسداد در مسیر خروجی آب‌های آلوده ماشین ظرفشویی و لباسشویی هم به علت ورود مواد زائد و محتویات جیب و رسوبات مواد شوینده بروز می‌کند. که با رعایت نکاتی مانند تمیز کردن کامل ظروف از چربی و مواد غذایی و یا بررسی جیب و ملزومات لباس‌ها قبل از شستشو می توان تا حد زیادی از بروز این مشکل پیشگیری کرد. همچنین با استفاده از صافی‌های مخصوص از ورود این مواد به درون این مسیرها جلوگیری می‌شود.

متخصصین ما در شعبه لوله بازکنی خیابان یخچال حاضر در منطقه 3 شهرداری تهران آماده ارائه خدمات فنی لوله بازکنی در کمتر از 15 دقیقه به شما عزیزان هستند. علاوه بر این کلیه خدمات مورد نیاز شما شهروندان عزیز ساکن این محله با پشتیبانی چند ماهه جهت اطمینان خاطر شما از دریافت خدمات باکیفیت صورت می‌پذیرد.

شما عزیزان بعد از دریافت اولین سرویس از کارشناسان ما در لیست مشترکین عزیز ما قرار خواهید گرفت، و در صورت بروز هرگونه مشکلی به سرعت مورد پشتیبانی نیروهای فعال ما در سه شیفت کاری خواهید بود.

خارج کردن اشیاء از چاه توالت خیابان یخچال تضمینی

یکی از اتفاقات نگران کننده که ممکن است، در هر ساعتی از شبانه روز و در ایام تعطیلات رسمی بروز کند. افتادن اشیاء مختلف و ارزشمند به درون لوله های فاضلاب مخصوصا سیفون سرویس های بهداشتی ایرانی و فرنگی است. که حتما نیازمند خارج کردن آنها هستیم، متخصصین ما در شعبه لوله بازکنی خیابان یخچال بعد از اطلاع از بروز این مشکل به سرعت در محل حاضر و با استفاده از ابزار مختلف اقدام به بیرون آوردن اشیاء خواهند کرد.

پرسنل مجرب اعزامی ما بعد از بررسی محل و تشخیص این که شیء در کدام قسمت از سیفون گیر افتاده است، به وسیله ابزاری مانند گیره های مخصوص و در صورتی که در عمق بیشتری باشد. توسط دستگاه مکش یا ساکشن آن را خارج و به شما عزیزان تحویل خواهند داد.

نکته بسیار مهمی که باید در اینجا به شما عزیزان متذکر شویم این است که، در صورت افتادن اشیاء در لوله سیفون از ریختن آب به درون مسیر جدا پرهیز کنید. و در صورتی که توانایی و ابزار مناسبی جهت تخلیه آن را در دسترس ندارید، از دستکاری آن خودداری کنید. زیرا این کار می‌تواند سبب سقوط اجسام به عمق بیشتر شده و کار را برای متخصصین سخت‌تر کند. همچنین این اتفاق باعث بالا رفتن هزینه خدمات برای شما می‌شود، زیرا استفاده از هر کدام از ابزار جهت خارج کردن اجسام متفاوت است. بنابراین در صورت رخ دادن این اتفاق در هر زمانی می‌توانید با همکاران ما حاضر در شعبه لوله بازکنی خیابان یخچال تماس گرفته و تقاضای اعزام نیرو به محل را داشته باشید.

<yoastmark class=

رفع گرفتگی اگو فاضلاب شهری خیابان یخچال فوری

رفع گرفتگی لوله فاضلاب شهری یا همان اگو یکی دیگر از خدماتی است که، توسط کارشناسان با تجربه ما بوسیله دستگاه های قوی و پیشرفته صورت می‌گیرد. شما عزیزان ساکن در منطقه 3 تهران خیابان یخچال در صورت مشاهده علائم گرفتگی در این محل می‌توانید از خدمات فوری متخصصین ما در تمام ایام و شبانه روز برخوردار گردید. 

فاضلاب شهری از دو قسمت تشکیل شده است، که قسمتی از آن در داخل محوطه ساختمان و حیاط یا پارکینگ ساختمان قرار دارد. که در صورت بروز گرفتگی در این ناحیه هزینه خدمات باید توسط اهالی پرداخت شود. و قسمت بیرونی که مربوط به سازمان آب و فاضلاب است، که در صورت رفع مشکل هزینه بر عهده آنها می‌باشد.

علائم بروز گرفتگی در این فاضلاب بالا زدن آب از کلیه لوله های فاضلاب موجود در ساختمان است. که با هیچ روشی قابل رفع نیست، و مجدد با بالا آمدن آب و آلودگی در این محل‌ها مواجه هستید.

علت عمده بروز این مشکل در این ناحیه ورود زباله و اجسام حجیم به درون لوله و یا رسوبات سخت و سنگین که به مرور زمان در دیواره های مسیر تخلیه فاضلاب ایجاد شده است. می‌تواند باعث بروز این اتفاق باشد، بنابراین در صورت بروز این مشکل باید از شعبه لوله بازکنی خیابان یخچال درخواست اعزام نیرو داشته باشید. تا بعد از بررسی دقیق محل به شما اعلام کنند، که انسداد به چه علت و در کجای مسیر رخ داده است. و با استفاده از بهترین و مناسب‌ترین ابزار به سرعت توسط متخصصین لوله بازکنی اعزامی رفع شود.

 فنرزنی لوله های سخت و سیمانی خیابان یخچال
فنرزنی لوله های سخت و سیمانی خیابان یخچال

 فنرزنی لوله های سخت و سیمانی خیابان یخچال

فنر زنی یکی از روش های مورد استفاده توسط کارشناسان و مراکز مختلف لوله بازکنی است، که جهت رفع انواع گرفتگی در لوله‌های مختلف با آلیاژ و جنس‌های متفاوت مانند مس، پلیکا، سیمان، چدن و پلی اتیلن بکار گرفته می‌شود.

دستگاه فنرزن در دو نوع دستی و برقی تولید شده است، که در زمانی که گرفتگی سطحی باشد، بیشتر از فنر دستی و در مواردی که گرفتگی بسیار شدید است. از دستگاه ژنراتور فنرزن برقی استفاده می‌کنند، این دستگاه بسیار قدرتمند و پر سرعت بوده و توانایی برطرف کردن هر نوع گرفتگی با هر شدتی را دارد.

به همین دلیل با استقبال زیادی در بین متخصصین و مشتریان عزیز مواجه شده است، استفاده از این وسیله نیازمند مهارت بالا در کنترل آن می‌باشد، زیرا عدم توانایی در بکارگیری صحیح از آن می‌تواند منجر به آسیب شدید به سیستم فاضلاب شده و منجر به بروز شکستگی در آن شود. بنابراین حتما در زمان نیاز به دریافت خدمات فنی لوله بازکنی از شرکت های معتبر درخواست اعزام نیرو داشته باشید. متخصصین ما در شعبه لوله بازکنی خیابان یخچال با توانایی بالا در رفع گرفتگی انواع لوله‌های فاضلاب آماده خدمت رسانی به شما عزیزان ساکن در این محل هستند.

لوله بازکنی خیابان یخچال با فنر های مجزا
لوله بازکنی خیابان یخچال با فنر های مجزا

لوله بازکنی خیابان یخچال بهداشتی با فنر های مجزا

یکی از دغدغه‌های مهم مشتریان عزیز در زمان دریافت انواع خدمات از شعبه لوله بازکنی خیابان یخچال رعایت نکات بهداشتی است. متخصصین ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 با استفاده از فنر های تمیز و مجزا خدمات مورد نیاز شما همشهریان عزیز را انجام خواهند داد.

یعنی زمانی که با گرفتگی در فاضلاب‌های آشپزخانه روبرو هستند، از فنر مخصوص به آن محل که به طور کامل ضدعفونی شده است استفاده می‌کنند. و بعد از اتمام کار موظف هستند که، محل را به صورت کامل تمیز کرده و به شما عزیزان تحویل دهند.

استفاده از فنرهایی که در محل‌های دیگر مانند سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار گرفته است، می‌تواند منجر به ورود آلودگی‌های میکروبی به محیط های حساسی مانند آشپزخانه که محلی جهت تهیه مواد غذایی و خورد و خوراک ساکنین است شود. به همین دلیل زمانی که شما همشهری عزیز با شعبه لوله بازکنی خیابان یخچال تماس حاصل می‌فرمایید. و محل گرفتگی را به کارشناسان پاسخگو تلفن اعلام می‌دارید، نیروهای اعزامی با به همراه داشتن فنرهای تمیز و مخصوص همان محل در آدرس اعلام شده حاضر و اقدام به رفع مشکل می‌کنند.

هزینه لوله بازکنی خیابان یخچال تهران

هزینه خدمات لوله بازکنی توسط گروه فنی لوله بازکنی 24 در سرتاسر تهران یکسان است، منتهی برآورد هزینه دقیق خدمات لوله بازکنی به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. که تا حدی بر قیمت پایه آن تاثیرگذار است، این موارد بعد از بازدید رایگان متخصصین از محل و مشخص شدن علل و نوع گرفتگی به علاوه روش انتخاب شده توسط متخصص لوله بازکن محاسبه و به شما عزیزان ساکن در خیابان یخچال اعلام می‌گردد. فاکتور های تاثیرگذار بر قیمت لوله بازکنی خیابان یخچال شامل این موارد است:

 • عمق چاه فاضلاب
 • متراژ فنر بکار گرفته شده
 • شدت و نوع و علت گرفتگی
 • ایاب و ذهاب پرسنل اعزامی
 • روش بکار رفته جهت رفع گرفتگی
 • زمانی که برای رفع گرفتگی صرف می‌شود
 • محل قرار گیری چاه فاضلاب
 • خدمات خارج کردن اجسام و … .

هرکدام از موارد ذکر شده می‌تواند تاحدی بر روی هزینه خدمات لوله بازکنی در محل‌های مختلف ساختمان تاثیرگذار باشد.

محدوده سرویس دهی شعبه لوله بازکنی

لوله بازکنی شریعتی لوله بازکنی خیابان کلاهدوز
لوله بازکنی خیابان هدایت لوله بازکنی سه راه نشاط
لوله بازکنی خیابان کی نژاد لوله بازکنی قلهک
لوله بازکنی خیابان شیدایی لوله بازکنی خیابان جلالی پور
لوله بازکنی خیابان فکوریان لوله بازکنی میدان قبا
لوله بازکنی خیابان کماسایی لوله بازکنی احتشامیه
لوله بازکنی خیابان وارسته لوله بازکنی دو راهی قلهک
لوله بازکنی میدان هدایت لوله بازکنی پاسداران

خدمات شبانه روزی لوله بازکنی خیابان یخچال

متخصصین ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 آماده خدمت رسانی در زمینه انواع گرفتگی لوله های فاضلاب به شما همشهریان عزیز ساکن در خیابان یخچال در منطقه 3 تهران می باشند.

 • لوله باز کنی و فنر زدن لوله سینک، تخلیه ماشین ظرفشویی و لباسشویی
 • فنر زدن و لوله بازکنی کف شور آشپزخانه، حیاط، تراس، حیاط خلوت، پاسیو ، پشت بام و پارکینگ
 • فنرزنی و لوله بازکنی سرویس های بهداشتی فرنگی و ایرانی
 • لوله بازکنی و فنرزنی فاضلاب حمام
 • لوله بازکنی و فنرزنی لوله فاضلاب شهری یا همان اگو
 • بیرون آوردن اشیاء از درون سیفون و چاه های فاضلاب

کلیه خدمات لوله بازکنی شبانه روزی تهران توسط متخصصین ما مستقر در منطقه 3 تهران هم صورت می‌گیرد. شما عزیزان ساکن در خیابان یخچال در هر ساعتی از شبانه روز و ایام تعطیل نیازمند دریافت خدمات فنی بودید، می توانید با همکاران ما در این مرکز تماس گرفته و تقاضای اعزام نیرو نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 8 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *