لوله بازکنی شهرک بام تهران

لوله بازکنی شهرک بام تهران


شما همشهریان ساکن در منطقه شهرک بام تهران سعادت آباد اگر در آپارتمان یا خانه شخصی خود با مشکل گرفتگی لوله‌های فاضلاب مواجه هستید. می‌توانید با یک تماس از خدمات فوری شعبه لوله بازکنی شهرک بام تهران توسط متخصصین باتجربه ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 مستقر در منطقه 2 تهران بهره‌مند گردید.

کلیه خدمات لوله بازکنی در شهرک بام تهران کوی فراز با کیفیت بالا و به صورت تضمینی انجام می شود، شما عزیزان ساکن در شهرک بام تهران می‌توانید با خیال راحت رفع هر نوع گرفتگی در فاضلاب‌های منزل و محل کار خود را به پرسنل ماهر و متعهد ما در این مجموعه فنی بسپارید.

شماره لوله بازکنی شهرک بام تهران 021-22924883
شماره لوله بازکن در شهرک بام تهران 0912-1875976
ضمانت فنرزنی لوله های فاضلاب 18 ماه گارانتی رسمی
سطح مهارت لوله بازکن درجه یک

متخصصان ما با تسلط کامل در استفاده از انواع تجهیزات پیشرفته لوله بازکنی آماده رفع مشکلات انسداد لوله آشپزخانه، سرویس بهداشتی و … در اسرع وقت می‌باشند. نکته مهم در هنگام بروز انسداد در مکان‌های مختلف ساختمان این است که، حتما از مراکز معتبر تقاضای اعزام نیرو داشته باشید. زیرا در صورت عدم توانایی در استفاده از دستگاه‌های مختلف لوله بازکنی مانند فنرزن برقی ممکن است، آسیب جدی به لوله‌های ساختمان وارد شود. که می‌تواند هزینه‌های سنگین تعمیرات و تعویض سیستم لوله‌کشی فاضلاب را به شما همشهری عزیز تحمیل کند.

فنرزنی توالت فرنگی و ایرانی شهرک بام تهران
فنرزنی توالت فرنگی و ایرانی شهرک بام تهران

فنرزنی توالت فرنگی و ایرانی شهرک بام تهران

شرکت‌ها و مراکز معتبر لوله بازکنی مانند متخصصین شعبه لوله بازکنی شهرک بام تهران ما جهت رفع گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی از روش‌های مختلفی استفاده می‌کنند. که بستگی به شدت و نوع انسداد دارد، نیروهای اعزامی ما بعد از بررسی دقیق از سرویس‌های بهداشتی و تشخیص علت گرفتگی دستگاه مناسب با آن را انتخاب و اقدام به رفع گرفتگی خواهند نمود. بروز گرفتگی در این مکان به دلایل مختلف رخ می‌دهد، که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم:

 1. تجمع فضولات به علت خرابی و کم آبی سیفون
 2. مهندسی نبودن سیستم لوله کشی فاضلاب و نامناسب بودن قطر سیفون سرویس بهداشتی
 3. ورود مصالح ساختمانی مانند سیمان و قیر و …..
 4. افتادن اجسام مختلف
 5. شکستگی لوله فاضلاب و سیفون
 6. وجود رسوبات در دیواره لوله فاضلاب

کلیه این موارد با بکارگیری دستگاه‌های مختلف لوله بازکنی توسط متخصصین باتجربه این مجموعه فنی به صورت 24 ساعته و شبانه روزی صورت می‌پذیرد.

محدوده شعبه لوله بازکنی شهرک بام تهران

لوله بازکنی سعادت آباد لوله بازکنی کوی فراز
لوله بازکنی شهرک پاسارگاد لوله بازکنی شهرک کیهان
لوله بازکنی شهرک گلدیسان لوله بازکنی میدان بهرود
لوله بازکنی بلوار عابدی لوله بازکنی بلوار سرلشگر حق شناس
لوله بازکنی بلوار شهید ذبیحی لوله بازکنی میدان هنر
لوله بازکنی بلوار پیام لوله بازکنی میدان بوعلی
لوله بازکنی شهرک مخابرات لوله بازکنی بلوار شقایق

 

تجهیزات لوله بازکنی در شهرک بام تهران

رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب در نواحی مختلف ساختمان‌ها با ابزار مختلفی صورت می‌گیرد، که بعد از بررسی علت و نوع و سختی کار توسط نیروهای اعزامی ما به محل انتخاب شده و مورد استفاده قرار خواهند گرفت. این تجهیزات شامل موارد زیر است:

 1. رفع گرفتگی با دستگاه پمپ باد (دستگاه تراکم هوا)
 2. فنرزنی با فنرزن برقی که توسط ژنراتور برقی کار می‌کند
 3. برطرف کردن گرفتگی با پمپ آب (واترجت)
 4. خارج کردن اشیاء با گیره‌های مخصوص
 5. بیرون آوردن اجسام با دستگاه مکنده(ساکشن) در صورتی که در عمق زیادی سقوط کرده باشد

در صورت مواجه شدن با این مشکل می‌توانید در هر ساعتی از شبانه روز با نمایندگی لوله بازکنی منطقه 2 تهران ما تماس حاصل نموده، و درخواست اعزام نیرو به محل را داشته باشید.

لوله بازکنی شهرک بام تهران با تراکم هوا
لوله بازکنی شهرک بام تهران با تراکم هوا

لوله بازکنی شهرک بام تهران با تراکم هوا

دستگاه فشرده سازی هوا یا همان پمپ باد یکی از ابزار و تجهیزات لوله بازکنی است، که در مواردی خاص که گرفتگی بسیار سخت بوده و دستگاه‌های دیگر توانایی رفع آن را ندارد، بکار گرفته می‌شود.

پمپ باد با تولید هوا با فشار بسیار بالا و قدرت زیاد قادر به رفع هرگونه مشکلی که منجر به بروز انسداد شده می‌گردد. این وسیله در کنار سرعت و قدرت بسیار بالا که جزء محاسن آن است، متاسفانه معایبی هم دارد. زمانی که هوای فشرده توسط این دستگاه وارد لوله فاضلاب می‌شود، به علت فشار شدید مواد آلوده را به محیط اطراف پرت می‌کند. و نکته دیگر در مورد این وسیله پرقدرت صدای بسیار ناهنجاری است که، در زمان تخلیه هوا در چاه فاضلاب ایجاد می‌شود. که مانع استفاده توسط متخصصین در ساعتهای مختلف مانند شبها می‌گردد، زیرا باعث آزار اهالی ساختمان خواهد شد.

اما در برخی موارد تنها راه حل چه رفع گرفتگی های شدید که تجهیزات دیگر کارایی لازم جهت رفع آن را ندارند، استفاده از آن است. که همکاران ما برای جلوگیری از پرتاب مواد آلوده به فضای اطراف تمامی فاضلاب‌های موجود در ساختمان را می‌بندند. تا در زمان استفاده از این وسیله آلودگی‌های موجود به محیط وارد نشوند، و باعث آزار ساکنین نگردد.

فنرزنی لوله های فاضلاب شهرک بام تهران
فنرزنی لوله های فاضلاب شهرک بام تهران

فنرزنی لوله های فاضلاب شهرک بام تهران

فنرزن برقی یکی دیگر از تجهیزات بسیار قدرتمند و پرسرعتی است، که توسط گروه فنی لوله بازکنی 24 با توجه به قدرت رسوب‌زدایی بالا و برد زیاد این دستگاه در رفع انواع انسدادها در مکان‌های مختلف ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

علت رایج بودن بکارگیری از این دستگاه هزینه مناسب و سرعت بسیار زیاد آن در انجام کار است، که منجر به پایین آمدن تایم کاری پرسنل اعزامی می‌شود. همچنین قدرت بسیار بالای آن که توانایی رفع هرگونه گرفتگی با هر شدتی را دارد، فنرزن یکی از بهترین گزینه‌ها در بین تجهیزات مختلف لوله بازکنی شهرک بام تهران نیز است.

به علت سبک و قابل حمل بودن بیشتر مراکز لوله بازکنی از آن استفاده می کنند. فنرزن با حرکت چرخشی سریع در مسیر تخلیه چاه‌های فاضلاب هر چیزی را که منجر به انسداد شده است، را خرد و به جلو هدایت می‌کند. و کلیه جرم‌هایی که در طول سال‌ها استفاده از این مکان‌ها در دیواره لوله ایجاد شده است را به طور کامل تراشیده و مسیر را پاکسازی خواهد کرد.

انواع خدمات فنرزنی لوله های فاضلاب شهرک بام تهران توسط متخصصین گروه فنی لوله بازکنی 24 شامل این موارد است:

 1. فنرزنی توالت‌ فرنگی و ایرانی شهرک بام تهران
 2. فنرزدن چاه فاضلاب حمام شهرک بام تهران
 3. فنرزنی لوله‌های فاضلاب آشپزخانه شهرک بام تهران
 4. فنرزدن ناودان و کفشور پشت بام شهرک بام تهران
 5. فنززنی کفشور پارکینگ شهرک بام تهران
 6. فنرزدن راه آب تراس شهرک بام تهران
 7. فنرزنی لوله فاضلاب حیاط شهرک بام تهران
 8. فنرزدن فاضلاب حیاط خلوت، پاسیو شهرک بام تهران
 9. خارج کردن اشیاء ارزشمند از لوله شهرک بام تهران

کلیه خدماتی که توسط متخصصین ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 ارائه می‌گردد، به همراه پشتیبانی چند ماهه جهت رفاه حال شما عزیزان و اطمینان از دریافت خدمات باکیفیت صورت می‌پذیرد.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان شهرک بام تهران
رفع گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان شهرک بام تهران

رفع گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان شهرک بام تهران

گاهی ممکن است، در ساختمان‌های نوساز و باسازی شده به دلایل مختلف مانند ایزوگام کردن پشت بام، کف مکان‌هایی مانند سرویس‌های بهداشتی و آشپزخانه و حمام مقداری از مصالح ساختمانی مانند قیر و سیمان براثر بی دقتی کارگران وارد مسیر خروجی فاضلاب شود.

تجمع مقدار زیادی قیر یا سیمان و …. در سیفون توالت‌ها یا سایر مکان‌ها می‌تواند منجر به انسدادهای شدید شده و ساکنین را با مشکلات متعددی مواجه نماید. در برخی موارد ساکنین برای رفع گرفتگی با موادی مانند قیر با محلول‌های مانند نفت اقدام به برطرف کردن مشکل می‌کنند. که باید در اینجا نکته مهمی را به شما عزیزان متذکر شویم و آن این است که، نفت در کنار حل کردن قیر می‌تواند چسب‌هایی که متخصصین لوله‌کشی برای اتصال لوله‌ها به هم بکار برده‌اند را نیز حل کند. که این اتفاق می‌تواند سبب نشتی آب به کف و سقف ساختمان شده و هزینه سنگین تعمیر و تعویض سیستم لوله‌کشی فاضلاب را به شما عزیزان تحمیل کند.

نکته دیگر در زمان مواجه با این مشکل استفاده از جسم سخت برای رفع گرفتگی است، که می‌تواند باعث شکستن لوله فاضلاب شده و برای شما عزیزان هزینه ساز خواهد بود. بهترین کار در زمان مواجه شده با این گونه مشکلات تقاضای کمک از مراکز لوله بازکنی است. متخصصین ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 مستقر در منطقه 2 تهران آماده خدمت رسانی سریع به شما عزیزان ساکن در منطقه شهرک بام سعادت آباد تهران هستند.

لوله بازکنی پشت بام شهرک بام تهران فوری
لوله بازکنی پشت بام شهرک بام تهران فوری

لوله بازکنی پشت بام شهرک بام تهران فوری

از علل مهم مسدود شدن لوله فاضلاب و ناودان پشت بام ورود شن و ماسه به همراه شاخه و برگ درختان یا زباله‌هایی مانند پوشال‌های کولر آبی های موجود در این محل است. و یا در برخی موارد وارد شدن قیر و مصالح ساختمانی در زمان تعمیر و باز سازی ایزوگام است که، می‌تواند دلیل بروز انسداد در این محل باشد.

به دلیل این که این مکان جزء محل های کم تردد است، برای پیشگیری از بروز آن باید به صورت مرتب از این محل بازدید شود. و با جمع آوری زباله و مواد زائد به همراه استفاده از صافی‌های مخصوص بر روی راه آب کف شور و ناودان مانع از ورود این ضایعات به درون این مسیر شوید.

در صورت مشاهده هر نوع گرفتگی می‌توانید با همکاران متخصص ما حاضر در مرکز پشتیبانی شعبه لوله بازکنی شهرک بام تهران تماس حاصل نموده و تقاضای اعزام نیرو و تجهیزات به محل را داشته باشید. نیروهای متخصص ما به صورت تمام وقت و بدون تعطیلی حتی در زمان بارش باران های شدید آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز ساکن در منطقه 2 شهرک بام تهران هستند.

لوله بازکنی شهرک بام تهران با فنر یا اسید
لوله بازکنی شهرک بام تهران با فنر یا اسید

لوله بازکنی شهرک بام تهران با فنر یا اسید

یکی از روش‌هایی که برای رفع گرفتگی توسط مشتریان و بعضی از نیروهای لوله بازکن مورد استفاده قرار می‌گیرد. بکارگیری اسیدهای شیمیایی است، که با تصور ارزانتر بودن برای جلوگیری از هزینه دریافت خدمات بکار گرفته می‌شود.

نکته مهم درباره این محلول‌ها این است که، در صورتی که علت گرفتگی وجود رسوبات در دیواره لوله باشد. ممکن است، که این محلول‌ها بتوانند مشکل را برطرف نمایند. اما هنگامی که علت انسداد وجود اجسام در درون لوله فاضلاب باشد، اسیدها قادر به رفع مشکل نخواهند بود.

موضوع مهم دیگر در ارتباط با این حل کننده‌های شیمیایی این است که، در کنار حل کردن رسوبات می‌توانند سبب ذوب شدن چسب‌های بکار رفته در اتصالات بین لوله‌ها شده و در نهایت با باز شدن درزها منجر به نشتی آب به سقف و دیوارها شده و شما را با مشکل بوی نامطبوع و تعمیر و تعویض لوله‌ها روبرو کنند.

استفاده مکرر از این اسیدها سبب خوردگی و فرسودگی لوله‌ها شده و مشکلات متعددی را برای شما عزیزان ایجاد می‌کنند. نکته دیگر در ارتباط با اسیدهای لوله بازکن این است، که بخار ایجاد شده این مواد به همراه فضولات موجود در فاضلاب بسیار سمی بوده و سلامت شما را با مشکل جدی مواجه می کند. علاوه بر این در زمان استفاده از آن اگر براثر بی احتیاطی بر روی پوست و چشم شما بپاشد، می‌تواند منجر به سوختگی در پوست و آسیب جدی به چشم شود.

بنابراین در زمان گرفتگی در لوله‌های فاضلاب بهترین کار درخواست اعزام نیرو از شرکت های معتبر لوله بازکنی است. کارشناسان ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 در هر ساعتی از شبانه‌روز و ایام تعطیل در خدمت شما عزیزان خواهند بود.

فنرزنی کفشور حمام شهرک بام تهران تضمینی

گرفتگی راه آب حمام در اکثر موارد به علت ورود مو به همراه رسوبات مواد شوینده مورد استفاده در این محل رخ می‌دهد. که بهترین دستگاه در بین تجهیزات پیشرفته لوله بازکنی جهت رفع انسداد در این محل پراستفاده فنرزن برقی است. فنرزن با حرکت چرخشی در درون مسیر تخلیه موهای مجد در آن را به دور خود پیچیده و در کمتر از 15 دقیقه گرفتگی را برطرف می‌کند.

عوامل دیگری که در این محل می‌تواند سبب بروز انسداد شود، افتادن اجسام مختلف موجود در حمام به درون لوله کف شور حمام است. مانند در شامپو، صابون و … که این موارد هم به سرعت توسط فنرزن برقی خرد شده و به جلو رانده می‌شود. و مسیر به راحتی پاکسازی خواهد شد، استفاده مکرر از این مکان و ایجاد رسوبات سخت و چرب در دیواره لوله فاضلاب هم می‌تواند منجر به تنگ شدن و در نهایت مسدود شدن آن شود. متخصصین ما بعد از تماس شما عزیزان با شعبه لوله بازکنی شهرک بام تهران در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل خواهند کرد.

فنرزنی لوله های فاضلاب آشپزخانه شهرک بام تهران

بروز انسداد در فاضلاب‌های آشپزخانه به علل مختلفی بروز می‌کند، که تمامی این موارد به راحتی و در زمانی کوتاه توسط فنرزن برقی رفع خواهد شد. عوامل مهم در بروز گرفتگی در فاضلاب های آشپزخانه شامل این موارد می‌شود:

 1. چربی و مواد زائد غذایی که در زمن شستشو وارد سیفون سینک و لوله تخلیه ظرفشویی می‌شود
 2. ورود ملزومات البسه و محتویات جیب آنها به درون مسیر تخلیه به همراه رسوبات مواد شوینده
 3. وجود رسوبات و جرم و لجن در دیواره چاه‌های فاضلاب
 4. افتادن اجسام مختلف به درون راه آبهای مکان‌های مختلف در ساختمان

متخصصین نمایندگی لوله بازکنی شبانه روزی تهران ما آماده ارائه خدمات مورد نیاز شما (شهرک بام تهران – شهرک بوعلی) در زمان بروز هرگونه گرفتگی در محل‌های مختلف در ساختمان هستند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *