لوله بازکنی منطقه 8 تهران

لوله بازکنی منطقه 8 تهران


مدیریت محترم گروه فنی لوله بازکنی 24 و شعبه لوله بازکنی منطقه 8 تهران یکی از باسابقه ترین و معتبرترین مراکز لوله بازکنی در تهران با استخدام بهترین های این حوزه فنی در هر زمان و مکانی به صورت تمام وقت و بدون تعطیلی آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز می‌باشد.

عزیزان محترم ساکن در محله های منتهی به منطقه 8 شهرداری تهران در صورت بروز گرفتگی در سیستم فاضلاب با یک تماس با شعبه لوله بازکنی منطقه 8 تهران و دریافت راهنمایی و مشاوره رایگان و اعزام نیرو برخوردار گردید. گرفتگی چاه های فاضلاب معمولا با بالازدن آب و آلودگی‌ها در هر مکانی از ساختمان می تواند منجربه بروز اختلالات شدید شده و شما را در انجام امور روزمره با مشکل مواجه نماید.

شماره لوله بازکنی آنلاین منطقه 8 تهران 09121875976
ارتباط با شعبه لوله بازکنی منطقه 8 تهران 021-77847756
ساعت کاری ما 7 روز هفته 24 ساعته
ضمانت چاه بازکنی منطقه 8 چیست؟ تضمین با فاکتور رسمی
سطح مهارت لوله بازکن های شعبه منطقه 8 درجه یک

بنابراین بعد از بروز مشکل و مشاهده نشانه های به سرعت با شعبه لوله بازکنی منطقه هشت تهران تماس گرفته و تقاضای بازدید و اقدام جهت رفع مشکل را داشته باشید. رخ دادن این اتفاق در هر ساعت از شبانه روز و ایام تعطیل می تواند بسیار نگران کننده باشد، اما باید به شما عزیزان بگوییم که با وجود کارشناسان خبره و مهار ما جای هیچگونه نگرانی نیست، متخصصین ما حاضر در این مجموعه و نزدیکترین محل به شما در هر زمانی آمادگی حضور در محل و ارائه خدمات فوری و مورد نیاز به شما همشهریان عزیز را دارند.

 

روش های لوله بازکنی منطقه 8 تهران

ارائه کلیه خدمات لوله بازکنی در منطقه 8 تهران با روش‌ها و تجهیزات پیشرفته مختلفی صورت می‌گیرد. در ادامه با معرفی آنها به همراه مزایا  معایب هر کدام شما عزیزان متوجه خواهید شد، که کدام روش بهتر و به صرفه‌تر است. دستگاه‌های مورد استفاده در این حوزه شامل این موراد است:

 1. دستگاه فنرزن یا همان ژنراتور برقی با فنر های در آلیاژهای متفاوت و برای استفاده در موارد مختلف بسته به نوع و حجم مشکل تولیده شده است. که علت آن تفاوت در عمق چاه های فاضلاب بوده، فنرزن وسیله‌ای بسیار سریع و قدرتمند با کارایی بسیار عالی و بالا می‌باشد. که جهت برطرف کردن انواع گرفتگی در تمامی لوله‌های فاضلاب با هر شدت و سختی بکار گرفته می‌شود.
  این وسیله کاربردی پرقدرت در کنار رفع انسداد تمامی جرم‌هایی که در طول سالیان در مسیر خروج آب ها آلوده ایجاده شده است. را لایروبی کامل کرده و برای تراشیدن رسوبات یکی از بهترین ابزار مورد استفاده در بین تمامی تجهیزات است.
  فنرزن برقی با سرعت بسیار بالا و چرخش در درون لوله فاضلاب هر جسمی که منجربه انسداد شده و یا رسوبات موجود در دیواره را تراشیده، خرد کرده و با به جلو راندن آن از مسیر خارج می‌کند.
  این وسیله سبک و قابل حمل است، که این خصوصیات منجربه شده تا مراکز و کارشناسان استقبال زیادی در استفاده از آن داشته باشند. یعنی اولین انتخاب و بهترین گزینه برای ارائه خدمات لوله بازکنی است، یکی دیگر از دلایل مهم در انتخاب این وسیله قدرتمند دربین مراکز و حتی مشتریان میزان کم آلودگی توسط فنرزن می‌باشد. به دلیل این که فنر بهدرون لوله وارد می‌شود، میزان آلودگی در حین ارائه کار به نسبت روش‌های دیگر کمتر بسیار می‌باشد.
  نکته مهم که حتما باید مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد این است که، این وسیله به ظاهر ساده اما بسیار پرخطر بوده. و باید حتما بوسیله افراد متخصص و با مهارت بالا در کنترل آن مورد استفاده قرار گیرد. در صورت استفاده بوسیله فردی که دانش و توان کافی در نحوه صحیح بکارگیری ندارد، می‌تواند سبب صدمه زدن به فرد و شکستن لوله فاضلاب شود. و هزینه بسیار سنگین تعمیر و تعویض آن به شما عزیزان تحمیل گردد، یکی از دغدغه‌های مشتریان عزیز زمانی است، که با گرفتگی در توالت‌های فرنگی مواجه هستند، آیا فنرزن باعث آسیب به سرامیک کاسه فرنگی می‌شود.
  در صورتی که همکاران شعبه لوله بازکنی منطقه 8 تهران ما جهت رفع گرفتگی این نوع گرفتگی به محل مراجعه کنند، از روکش مخصوص بر روی آن استفاده خواهند کرد، تا هیچگونه صدمه‌ای به توالت فرنگی وارد نشود.
 2. کمپرسور تراکم هوا یا پمپ هوای فشرده یکی از تجهیزات بسیار قدرتمند و پیشرفته مدرن است، که در موارد بسیار خاص توسط شرکتها و کارشناسان این حوزه بکار گرفته میشود. علت تاکید ما بر موارد خاص معایب این دستگاه قدرتمند است، که منجربه عدم استقبال همکاران و مراکز از آن شده است.
  دستگاه متراکم سازی هوا با فشرده کردن هوا در یک مخزن و خالی کردن این هوا با شدت بسیار زیاد باعث رفع انسداد در لوله فاضلاب میشود. که این حرکت با صدایی بسیار آزاردهنده و بالا زدن مواد زائد و آلوده از چاه های فاضلاب دیگر موجود در ساختمان خواهد شد. که میتواند آلودگی زیادی را به کف و دیوار این مکانها پرتاب کند، و به دلیل این مشکل امکان استفاده از آن در هر زمانی امکان پذیر نیست. مخصوصا در ساعات پایانی شب که صداری ناهنجار آن میتواند سبب ترس افراد ساکن در مجتمع شده علاوه بر آن که منجربه آلودگی محیط در واحدهای دیگر هم میشود.
 3. دستگاه ساکشن یا مکش که زمانی که شما عزیزان با مشکل افتادن اشیاء گران قیمت به داخل چاههای فاضلاب مواجه میشوید. توسط همکاران باتجربه ما مورد استفاده قرار میگیرد، البته اگر شیء مورد نظر در عمق زیادی سقوط کرده باشد. و از دسترس خارج شده است، بهترین گزینه برای بیرون آوردن آن دستگاه مکنده است.
 4. واترجت یا دستگاه فشرده سازی آب که به غیر از استفاده در لوله بازکنی در موارد دیگری مانند شستشوی اتومبیل ها در کارواش و نماشویی شویی ساختمانها و محلهای مختلف بکارگرفته می شود. محل بکارگیری این وسیله پیشرفته که توسط یک پمپ هوای فشار قوی آب را وارد مجرای فاضلاب میکند. میتواند منجربه برطرف کردن گرفتگی در مواردی مانند ورود مصالح ساختمانی که به تازگی به درون لوله فاضلاب ریخته مورد استفاده قرار گیرد. و یا شستن مسیر و تخلیه شن و ماسه انسداد لوله فاضلاب را در کمترین زمان ممکن رفع نماید.

این 4 روش بعد از استفاده از روش های خانگی توسط افراد که با عدم موفقیت همراه باشد، بوسیله مراکز و متخصصین فعال در این حوزه برحسب شدت و نوع مشکل انتخاب و مورد استفاده قرار میگیرد.

شما همشهریان عزیز ساکن در کلیه خیابان ها و محلات منطقه 8 تهران در هر زمانی که نیازمند دریافت خدمات لوله بازکنی هستید. میتوانید به صورت تمام وقت با همکاران حاضر در شعبه لوله بازکنی منطقه 8 تهران تماس حال نموده، و تقاضای کمک و اعزام سریع نیرو به محل را داشته باشید.

فنرزنی لوله فاضلاب حمام منطقه 8 تهران
فنرزنی لوله فاضلاب حمام منطقه 8 تهران

فنرزنی لوله فاضلاب حمام منطقه 8 تهران

بالا آمدن آب در مکانی مانند حمام که در طی روز بارها مورد استفاده افراد خانه قرار می‌گیرد. از مشکلات آزاردهنده است، که می‌تواند استفاده از این محل را با اختلال مواجه کند. رخ دادن گرفتگی در محل مهمی مثل حمام دلایل مختلفی دارد، از جمله افتادن اجسامی که در زمان استحمام در این محل مورد استفاده قرار می‌گیرد، مانند در شامپو، رشور، صابون، ژیلت و غیره.

اما باید گفت که در کنار این موارد شاید به توان گفت که مهمترین علت ورود مو به همراه رسوبات مواد شوینده که در طی سالها استفاده از این محل وارد مسیر عبور آب شده است. به این منظور که زمانی که هر روزه مقداری مو وارد لوله خروجی می‌شود، با چربی و رسوبات ترکیب شده و سبب ایجاد یک جسم سفت و سخت در دیواره لوله می‌کند. که با تکرار هر روزه آن و بالا رفتن حجم آن بعد از تنگ شدن آن در نهایت منجربه انسداد کامل کامل در این خروجی خواهد شد. که بعد از مشاهده اولین نشانه‌ها مانند کند تخلیه شدن آب باید هر چه سریعتر بررسی و رفع شود. 

در برخی موارد عزیزان به روش‌های خانگی مانند ریختن آب داغ، سرکه و جوش شیرین و یا استفاده از گیره‌های مخصوص اقدام به رفع آن می‌کنند. و در بدترین حالت از مواد شیمیایی اسیدی جهت رفع رسوبات استفاده می‌شود، باید در این مورد به شما اطلاعات و هشداری بدهیم. که این محلول‌ها توانایی حل کردن اجسام را ندارند، و فقط تا حدی میتواند رسوبات را کم کنند. و در کنار ارزان بودن و تاحدی کارا بودن آسیب‌های جبران ناپذیر و گرانی را به شما عزیزان تحمیل خواهند کرد. از جمله ایجاد خوردگی، و باز شدن درز لوله‌های فاضلاب که می‌تواند سب نشتی آب شود، بهترین روش برای بازگشایی مسیر که هم به صرفه و مناسب است. 

درخواست کمک از متخصصین فنی با استفاده از فنرزن برقی می‌باشد. که با چرخش در مسیر موها و رسوبات چرب و سفت را به دور خود می‌پیجد، و از فاضلاب خارج می‌کند. و در کنار آن با چرخش در لوله تمامی جرم و رسوب‌های لوله را تراشیده و لایروبی می‌کند. شعبه لوله بازکنی منطقه 8 تهران با همراهی بهترین کارشناسان لوله بازکنی آماده ارائه خدمات فوری با تضمین 100% در رفع انواع گرفتگی‌ها می‌باشد.

دلایل گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی منطقه 8 تهران
دلایل گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی منطقه 8 تهران

دلایل گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی منطقه 8 تهران

یکی از مشکلاتی که جزء تماس های پرتکرار با همکاران ما در شعبه لوله بازکنی منطقه 8 تهران است. گرفتگی در توالت‌های سنتی و فرنگی می‌باشد. بروز این مشکل در این مکان به علت‌های مختلف اتفاق می‌افتد. که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم:

 1. افتادن دستمال کاغذی بعد از استفاده در این مکان
 2. حجم بالای مدفوع و یا خشک شدن آن به دلیل خرابی سیفون و کم آبی در آن
 3. شیب نامناسب و کم بودن قطر لوله سیستم فاضلاب سرویس‌های بهداشتی
 4. سقوط اجسام مختلف بزرگ و کوچک به درون مسیر لوله
 5. ریختن مصالح ساختمانی در لوله در زمان تعمیران و نوسازی براثر بی‌احتیاطی کارگران
 6. بروز شکستگی در لوله فاضلاب
 7. وجود مو و رسوبات تولید شده به مرور زمان و استفاده مکرر

در صورت مشاهده علائم انسداد بدون نگرانی با شعبه لوله بازکنی منطقه هشت تهران تماس حاصل فرمایید. زیرا تمامی این گرفتگی‌ها با کمک دستگاه فنرزن برقی در مدت زمانی کوتاه و به طور کامل به همراه تراشیدن رسوبات قابل رفع می‌باشد. کلیه خدمت ذکر شده جهت رفاه حال شما عزیزان همشهری به صورت شبانه‌روزی و با پشتیبانی چند ماهه صورت می‌پذیرد.

فنرزنی لوله فاضلاب منطقه 8 تهران
فنرزنی لوله فاضلاب منطقه 8 تهران

فنرزنی لوله فاضلاب منطقه 8 تهران

انواع خدمات لوله بازکنی توسط متخصین گروه فنی لوله بازکنی 24 به وسیله فنرزن برقی صورت می‌گیرد. زیرا در زمان بروز انسداد در لوله های فاضلاب یکی از دغدغه های مشتریان عزیز شدت آلودگی در زمان رفع مشکل است. به همین دلیل یکی کارشناسان ما برای جلوگیری از بروز آلودگی‌های شدید در حین کار از فنرزن برقی جهت رفع گرفتگی استفاده می‌کنند. زیرا این وسیله پرتوان و سریع با کمترین میزان آلودگی و به سرعت مشکل را برطرف خواهد کرد.

نکته مهم دیگر این است که متخصصین ما بری رفع گرفتگی در هر مکانی از فنر مجزا و مخصوص همان محل استفاده می‌کنند. زیرا در زمان ارائه خدمات سلامت ساکنین محترم برای ما در الویت قرار دارد، همچنین بعد از پایان کار محل مورد نظر به صورت کامل پاکسازی و تحویل می‌گردد.

انواع خدمات فنرزنی که توسط کارشناسان باتجربه ما در این مجموعه فنی به شما اهالی محترم ساکن در منطقه 8 شهرداری ارائه می‌گردد. شامل این موراد می‌باشد:

 • فنرزنی سرویس های بهداشتی شامل توالت های فرنگی و ایرانی و روشویی
 • فنرزن لوله فاضلاب حمام براثر گرفتگی با مو و رسوبات یا افتادن اجسام مختلف
 • فنرزنی چاه فاضلاب آشپزخانه شامل لوله سینک، لوله های تخلیه ظرفشویی و لباسشویی، کفشور
 • فنرزدن کفشور پارکینگ، تراس، حیاط خلوت، حیاط و …
 • بیرون آوردن اشیاء ارزشمند از درون چاه فاضلاب بوسیله ابزار مختلف و پیشرفته
 • فنرزنی و تخلیه مصالح ساختمانی ماند سیمان، قیر و غیره از لوله فاضلاب

لوله بازکنی کلیه محلات منطقه 8 تهران

زمانی که با بروز گرفتگی در انواع لوله‌های فاضلاب در منزل و محل کار خود مواجه می‌شوید، مشکلاتی مانند بالازدن آب و آلودگی‌هایی مانند فضولات انسانی به همراه بوی بسیار نامطبوع و زننده می‌تواند بسیار آزاردهنده و غیر قابل تحمل باشد.

همچنین این اتفاق منجربه بروز مشکل در انجام امور روزانه و عدم استفاده از این مکان ها می‌شود. بنابراین به سرعت باید توسط متخصصین این حوزه مورد بررسی قرار گرفته و اقدام جهت برطرف کردن آن در کمترین زمان و فوری صورت می‌گیرد.

متخصصین ما در گروه لوله بازکنی 24 حاضر در منطقه 8 شهرداری تهران به صورت 24 ساعته در تمامی محلات منتهی به این منطقه آماده خدمت‌رسانی و رفع مشکل در سریعترین زمان ممکن هستند. نیروهای لوله بازکن ما در سه شیفت کاری و بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات مورد نیاز به همشهریان عزیز می‌باشد.

محدوده شعبه لوله بازکنی منطقه 8 تهران

گروه فنی لوله بازکنی 24 کلیه مناطق و محلات منطقه 8 شهرداری را تحت پوشش دارد. شما همشهریان عزیز ساکن در هر کدام از محلات و مناطق منتهی به منطقه 8 تهران می‌توانید با یک تماس از خدمات لوله بازکنی توسط نیروهای مستقر در این منطقه بهره‌مند گردید. که شامل این موارد است:

لوله بازکنی تهرانپارس لوله بازکنی خیابان استاد حسن بنا
لوله بازکنی خیابان نارمک لوله بازکنی تیرانداز (حجربن عدی)
لوله بازکنی حشمتیه لوله بازکنی خیابان بخت آزاد
لوله بازکنی نظام آباد لوله بازکنی خیابان دماوند
لوله بازکنی وحیدیه لوله بازکنی مجیدیه
لوله بازکنی مدائن لوله بازکنی خیابان فدک
لوله بازکنی خیابان مدنی لوله بازکنی خیابان زرکش
لوله بازکنی هفت حوض لوله بازکنی تسلیحات
لوله بازکنی سبلان شمالی لوله بازکنی خیابان کرمان
لوله بازکنی نارمک لوله بازکنی دردشت
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *