لوله بازکنی منطقه 13 تهران

لوله بازکنی منطقه 13 تهران


گروه فنی لوله بازکنی 24 با استخدام بهترین و مجربترین نیروهای فعال در این حوزه فنی آماده ارائه انواع خدمات لوله بازکنی منطقه 13 تهران با تخفیف ویژه می‌باشد. در صورت بروز مشکل در هر ساعتی از شبانه‌روز با یک تماس می توانید از خدمات مورد نیاز خود در این زمینه توسط متخصصین حاضر در پشتیبانی این مرکز و مستقر در منطقه بهره‌مند گردید.

معمولا گرفتگی چاه‌های فاضلاب به دلیل ذرات و مواد زائد جامد یا مواد چربی که به همراه این مواد که وارد لوله های فاضلاب می شود. دچار مشکلات شدید و انسدادهای سخت می گردد، این ذرات به همراه چربی و رسوبات مواد شوینده می تواند ایجاد جرم در جداره لوله و چاه فاضلاب شود. که به مرور با اضافه شدن به آن مسیر تنگ و در نهایت بسته خواهد شد، که باعث عدم تخلیه آب و بالا آمدن آن می‌گردد.

وجود این رسوبات منجر به انتشار بوی بد فاضلاب در ساختمان شود، و با بالا آمدن آب توالت و مکان‌های دیگر به همراه وجود حشرات موذی مانند سوسک در ساختمان شرایط حضور در محل را برای ساکنین غیرقابل تحمل کند.

ارتباط با لوله بازکنی منطقه 13 تهران 0912-1875976
فاصله تقریبی نزدیکترین لوله بازکن به شما 2 کیلومتر
ساعت کاری لوله بازکن 7 روز هفته 24 ساعته
سابقه کار متخصص 15 سال سابقه کار
سطح مهارت متخصص درجه یک
ضمانت چاه بازکنی منطقه سیزده تهران تضمین با فاکتور

فنرزنی لوله فاضلاب منطقه 13 تهران

در بیشتر موارد علت گرفتگی لوله‌ها تجمع مو در داخل لوله کف شور حمام و یا تجمع چربی و مواد زائد ریز و جامد که در زمان استفاده از این مکان‌ها وارد لوله‌ها شده است. که وجود این مواد و رسوباتی که در طول زمان تولید شده از عبور آب جلوگیری می کند، و به دلیل این که اغلب مواقع جهت سیستم لوله‌کشی فاضلاب از لوله‌های چدنی استفاده شده نه پلاستیکی ممکن است. ناتوانی فردی که جهت فنرزنی در محل حضور دارد منجر به آسیب و شکستن لوله شود، زیرا به مرور زمان ممکن است باعث پوسیدگی لوله‌ها شده باشد.

بنابراین حتما از مراکز معتبر جهت رفع مشکل درخواست کمک نمایید، متخصصین ما با سابقه طولانی و توانایی استفاده از انواع ابزارآلات لوله بازکنی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان ساکن در منطقه 13 تهران هستند. فنرزن برقی یکی از ابزار بسیار قدرتمند و سریع است، که قادر به رفع هر نوع گرفتگی با هر شدت و سختی می‌باشد. بیشتر متخصصین و شرکت‌های لوله بازکنی از آن جهت رفع مشکل استفاده می‌کنند. 

شعبه لوله بازکنی منطقه 13 تهران با اعزام نیروهای توانمند به همراه فنرزن برقی بدون آسیب هر نوع گرفتگی را برطرف خواهند نمود، یکی از مزایای استفاده از فنرزن جهت رفع انسداد این است. که کلیه رسوبات موجود در دیواره فاضلاب بدون پرداخت هزینه و به صورت رایگان رسوب‌زدایی می‌شود.

علل مختلف گرفتگی لوله فاضلاب، موی بلند، لجن و جرم، روغن و گریس، افتادن اشیاء کوچک در لوله، مصالح ساختمانی، دستمال، نوار بهداشتی و … است. که تمامی این موارد توسط فنرزن برقی خرد شده و در صورتی که انسداد به دلیل ورود مو باشد، به دور فنر پیچیده و در زمانی کوتاه مسیر بازگشایی می‌شود.

لوله بازکنی منطقه سیزده تهران
لوله بازکنی منطقه سیزده تهران

لوله بازکنی منطقه سیزده تهران شبانه روزی

گرفتگی لوله معمولا خبر نمی‌کند، و در هر ساعتی از شبانه روز و در تمام ایام هفته ممکن است، رخ دهد. و ما را با اختلالات مختلفی مواجه کند، که نیاز به اقدامات سریع جهت رفع آن مشکل است، متخصصین نمایندگی لوله بازکنی شبانه روزی تهران در هر ساعتی از شبانه روز بعد از تماس شما عزیزان ساکن در منطقه 13 تهران در محل حاضر و بوسیله تجهیزات مناسب با نوع و شدن گرفتگی که در اکثر موارد فنر زن برقی است. در کمترین زمان ممکن با سرعت مشکل را رفع خواهند کرد، حالت چرخشی فنر تمامی رسوبات موجود در دیواره لوله فاضلاب را تراشیده و تا سال‌ها خیال شما را از دردسر انسداد مجدد لوله راحت می‌کند. یکی از به صرفه‌ترین روش‌ها در بین راه کارهای برطرف کردن گرفتگی لوله فاضلاب فنر زن برقی است.

انواع گرفتگی‌هایی که بوسیله فنر زن برقی قابل رفع است، شامل این موارد می‌شود:

 1. فنر زدن چاه‌های فاضلاب توالت‌های فرنگی و ایرانی
 2. فنر زنی چاه‌های فاضلاب کف و تخلیه ماشین ظرفشویی و لباسشویی و سینک ظرفشویی آشپزخانه
 3. فنر زدن فاضلاب حمام
 4. فنر زنی کف شور و ناودان پشت بام
 5. فنر زدن لوله فاضلاب پارکینگ
 6. فنر زنی کف شور تراس، حیاط خلوت
 7. فنر زدن راه آب حیاط
 8. بیرون آوردن اشیاء گران قیمت

قدرت و سرعت بالای این وسیله باعث شده تا اکثر مراکز معتبر لوله بازکنی مانند گروه فنی لوله بازکنی 24 از این دستگاه استفاده کنند. زیرا بکارگیری آن باعث صرفه جویی در زمان و هزینه برای مشتری و نیروی لوله بازکن است، همچنین به دلیل تراشیدن رسوبات به طور کامل تا مدتها از بروز مجدد آن راحت هستید.

در برخی موارد ریشه درختان می‌تواند دلیل گرفتگی در مسیر خروج آب در فاضلاب مکان‌هایی مانند حیاط و پارکینگ باشد. که رشد آن به دلیل تغذیه از مواد مغذی که در آنجا پیدا می کند، منجر به شکستن لوله می‌شود. که در این صورت متاسفانه فنرزن نمی‌تواند مشکل را رفع کند، و نیازمند تخریب و تعویض لوله هستید.

قیمت لوله بازکنی منطقه 13 (سیزده) شهرداری تهران

جهت تعیین هزینه رفع گرفتگی لوله‌ها باید بستگی به عوامل مختلفی دارد. که بعد از حضور متخصصین شعبه لوله بازکنی منطقه 13 تهران  و بازدید رایگان از محل مشخص و به شما عزیزان اعلام می‌گردد. نکته مهمی که باید به آن اشاره شود، این است که هزینه لوله بازکنی توسط این مجموعه فنی در سرتاسر تهران یکسان بوده و فقط بستگی به علت گرفتگی و میزان سختی گرفتگی لوله متفاوت است.

فاکتورهای مهم در محاسبه هزینه خدمات لوله بازکنی در منطقه 13 تهران شامل این موارد است:

 1. شدت و سختی گرفتگی
 2. روش بکار رفته جهت رفع انسداد
 3. نوع و علت گرفتگی
 4. عمق لوله فاضلاب
 5. ورود مصالح ساختمانی
 6. خارج کردن اشیاء
 7. مدت زمان کار نیرو
 8. تعداد فاضلابهای مسدود
 9. ایاب ذهاب نیرو
 10. متراژ فنر بکار رفته و … .

هنگامی که شما با شرکت های لوله بازکنی تماس می‌گیرید، قیمتی به شما اعلام می‌شود. که در اصل هزینه پایه جهت ارائه خدمات است، و بعد از بررسی دقیق نیروی اعزامی مقداری تغییر در قیمت حاصل خواهد شد. که به دلیل مواردی است، که در بالا به آنها اشاره شده که تا حدی بر محاسبه قیمت خدمات تاثیرگذار می‌باشد.

خدمات لوله بازکنی منطقه 13 تهران با فاکتور
خدمات لوله بازکنی منطقه 13 تهران با فاکتور

خدمات لوله بازکنی منطقه 13 تهران با فاکتور

در صورتی که شما عزیزان خدمات مورد نیاز خود در حوزه فنر زنی لوله های فاضلاب را از نمایندگی لوله بازکنی منطقه 13 تهران دریافت کنید. کارشناسان اعزامی ما موظف هستند، جهت تمامی خدمات ارائه شده فاکتور صادر و به شما عزیزان تحویل دهند.

اما در مواردی مانند رفع گرفتگی در فاضلاب‌های پارکینگ، حیاط و پشت بام که جزو مکان‌های مشترک بین اهالی ساختمان محسوب می‌شود. برای تعیین سهم هر کدام از ساکنین حتما باید فاکتور صادر شود، تا مدیریت ساختمان برای ارائه به اهالی محترم ساختمان از آن استفاده کند.

در ضمن کلیه خدمات لوله بازکنی توسط کادر مجرب اعزامی ما با پشتیبانی چند ماهه صورت می گیرد. علت انجام این خدمات خاص راحتی خیال شما عزیزان از دریافت خدمات باکیفیت توسط نیروهای اعزامی است. تا در صورت بروز مشکل مجدد در آن محل شما عزیزان تحت پشتیبانی سریع متخصصین این مجموعه فنی قرار گیرید.

لوله بازکنی منطقه 13 تهران به شرط باز شدن
لوله بازکنی منطقه 13 تهران به شرط باز شدن

لوله بازکنی منطقه 13 تهران به شرط باز شدن

خدمات تضمینی یکی دیگر از خدمات خاصی است، که توسط شعبه لوله بازکنی منطقه 13 تهران به شما همشهریان عزیز ساکن در این منطقه ارائه می‌گردد. نیروهای اعزامی ما با استفاده از مناسب‌ترین تجهیزات لوله بازکنی و توانایی در انجام خدمات با کیفیت بالا به شما این تضمین را می‌دهند. و زمانی که کار به درستی انجام شود، به شرط باز شدن کامل لوله فاضلاب هزینه خدمات را از شما دریافت خواهند کرد.

متخصصین ما با استفاده از دستگاه فنرزن برقی هر چیزی که باعث بروز انسداد شده است، را خرد و به جلو می‌رانند، و مسیر را به طور کامل پاکسازی می‌کنند. چرخش فنر در لوله فاضلاب باعث تراشیدن تمام رسوبات موجود در جداره لوله می‌شود، و بعد از آن مسیر را تست کرده و با اطمینان از رفع کامل مشکل آن را به شما تحویل خواهند داد.

اعزام لوله بازکن فوری به منطقه 13 تهران

به دلیل مشکلات متعددی که بروز گرفتگی در ساختمان ایجاد می‌کند. نیازمند اقدام سریع جهت رفع آن هستیم. گروه فنی لوله بازکنی 24 جهت رفاه حال شما عزیزان ساکن در منطقه 13 شهرداری تهران و حضور فوری در محل تعدادی از نیروهای فعال را در مناطق مختلف مستقر نموده است. و در صورت نیاز و تماس شما عزیزان نزدیکترین کادر مجرب را به آدرس اعلام شده اعزام خواهند کرد. مدیریت این مجموعه فنی جهت ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات بهترین تکنسین‌های این حوزه را استخدام کرده تا خدماتی عالی و با کیفیت را به شما عزیزان ارائه دهند.

فنرزنی راه آب لوله پشت بام منطقه 13 تهران

پشت بام‌ها در تمامی ساختمان‌های اداری و مسکونی جزو محل‌هایی است، که تردد در آن کم صورت می‌گیرد. و به دلیل مسقف نبودن، مقدار زیادی شن و ماسه و زباله مانند شاخه و برگ درختان، پوشال کولرهای آبی موجود در پشت بام، مصالح ساختمانی مانند سیمان، قیر که در زمان تعمیر و بازسازی ایزوگام ممکن است، وارد مسیر خروج آب در این مکان شود. البته ورود قیر در کف شور و ناودان در برخی موارد به دلیل تابش خورشید و ذوب شدن قیر و روان شدن آن به سمت این مسیرهای خروجی ایجاد می‌شود.

اما جای هیچگونه نگرانی نیست، زیرا فنرزن قابلیت برطرف کردن کلیه موارد ذکر شده را دارد. نکته مهمی که باید در اینجا به آن اشاره گردد، این است که باید به طور مرتب به این محل سرکشی شود. زیرا عدم توجه به باز بودن مسیرهای خروج آب در زمان بارندگی و روان شدن آب و تجمع آن ممکن است، باعث نفوذ آب به سقف و دیوار ساختمان شده و هزینه تعمیرات را به شما تحمیل کند. متخصصین ما در سه شیفت کاری و بدون وقفه حتی در ایام تعطیل آماده خدمت رسانی به شما عزیزان خواهند بود.

فنرزنی توالت فرنگی و ایرانی منطقه 13 تهران
فنرزنی توالت فرنگی و ایرانی منطقه 13 تهران

فنرزنی توالت فرنگی و ایرانی منطقه 13 تهران

گرفتگی فاضلاب سرویس بهداشتی یکی از بدترین نوع انسدادها است، زیرا بالا آمدن فضولات و آلودگی‌ها به همراه بوی بسیار بد تحمل محیط را برای افراد ساکن در ساختمان سخت می‌کند. و از مواردی است که، در صورت وقوع باید هر چه سریعتر برطرف شود، علل مختلفی می‌تواند منجر به بروز انسداد در این محل باشد.

از جمله مهمترین آنها می‌توان به مشکلات فنی سیستم فاضلاب مانند کم بودن قطر سیفون و نامناسب بودن شیب آن اشاره کرد. موارد دیگری که در این مکان پراستفاده سبب گرفتگی می‌شود، افتادن اجسام مختلف مانند نوار بهداشتی، انداختن دستمال کاغذی، صابون، خمیر دندان و در برخی مواقع افتادن اشیاء ارزشمند مانند ساعت مچی، گوشی تلفن، زیورآلات و … است. که کلیه این موارد توسط متخصصین ما در شعبه لوله بازکنی منطقه 13 تهران قابل رفع است. در صورت نیاز به خدمات لوله بازکنی با یک تماس می‌توانید در کمتر از 20 دقیقه خدمات مورد نیاز خود در این حوزه را از متخصصین ما مستقر در منطقه دریافت کنید.

فنرزنی چاه های فاضلاب آشپزخانه منطقه 13 تهران

یکی از دغدغه های مشتریان محترم در زمان بروز گرفتگی در آشپزخانه که محل کلیدی در ساختمان است. که به دلیل ارتباط با سلامت اهالی و مواد غذایی بسیار منطقه حساسی بوده و رعایت بهداشت در آن الزامی می‌باشد. متخصصین ما با توجه به این موضوع مهم جهت رفع انسداد در فاضلاب‌های آن از فنرهای مخصوص به این محل و مجزا استفاده می‌کنند. به این معنی که از فنرهایی که در مکان‌هایی دیگر مانند سرویس‌های بهداشتی و غیره بکار گرفته شده استفاده نخواهد شد.

همچنین این خدمات با کمترین میزان آلودگی صورت می‌گیرد، زیرا فنر با ورود به درون لوله فاضلاب مشکل را رفع می‌کند. همچنین توانایی متخصصین ما در کنترل آن در مسیر باعث می‌شود، که میزان آلودگی در زمان ارائه خدمات به حداقل برسد. در صورت بروز مشکل در این محل شما عزیزان در هر ساعتی از شبانه‌روز و ایام تعطیل می‌توانید با همکاران ما در پشتیبانی تماس حاصل کرده و درخواست اعزام نیرو داشته باشید. بعد از دریافت تماس شما و آدرس نزدیکترین نیرو به شما به همراه تجهیزات به محل اعزام خواهد شد.

بهترین گزینه در رفع اکثر گرفتگی‌های در فاضلاب‌های موجود در این محل فنرزن برقی است. زیرا علت عمده انسداد در این محل ورود چربی و خردهای مواد غذایی و یا افتادن اجسام به درون کف شور می‌باشد. که فنرزن به راحتی تمامی رسوبات ایجاد شده را تراشیده و هر جسمی که وارد لوله شده است را خرد و به جلو می‌راند.

محدوده لوله بازکنی منطقه 13 تهران

لوله بازکنی اسدی لوله بازکنی امامت
لوله بازکنی صفا لوله بازکنی شورا
لوله بازکنی خیابان زاهدی گیلانی لوله بازکنی آشتیانی
لوله بازکنی خیابان اشراقی لوله بازکنی زینبیه
لوله بازکنی دهقان – کوکاکولا لوله بازکنی سرخه‌حصار
لوله بازکنی نیروی هوایی لوله بازکنی میدان اول و دوم نیروی هوایی
لوله بازکنی خیابان پیروزی لوله بازکنی خیابان دماوند
لوله بازکنی حافظیه لوله بازکنی خیابان نبرد
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *