لوله بازکنی منطقه 14 تهران

گروه فنی لوله بازکنی 24 حاضر در کلیه محلات منطقه 14 شهرداری تهران با سابقه درخشان در خدمات لوله بازکنی، آماده ارائه کلیه خدمات لوله بازکنی در سراسر تهران به ویژه در منطقه چهارده تهران می‌باشد. متخصصین با تجربه ما به صورت 24 ساعته در طول 7 روز هفته آماده خدمت‌رسانی به شما ساکنین محترم این منطقه و کلیه محلات منتهی به این ناحیه از شهر تهران می‌باشند.

شما عزیزان همشهری ساکن در این منطقه از شهر تهران در هر ساعتی از شبانه‌روز می‌توانید برای دریافت خدمات و اطلاعات فنی، مشاوره و بازدید رایگان با ما تماس بگیرید. همشهریان ساکن در این منطقه و مناطق اطراف در صورت مسدود شدن لوله‌های فاضلاب ساختمان و نیاز به دریافت خدمات بعد از تماس شما کارشناسان حاضر در پشتیبانی جهت ارائه خدمات فوری به محل اعزام خواهند شد.

نیروهای متخصص در کمترین زمان پس از تماس شما با تجهیزات مناسب با نوع و میزان انسداد در کنار شما حاضر شده، و بعد از بازدید رایگان و مشخص کردن علت گرفتگی توسط بهترین و قوی‌ترین دستگاه با کیفیت بالا مشکل را رفع خواهند کرد. کلیه خدمات با کیفیت بالا و اطمینان از رفع کامل انسداد صورت می‌گیرد، شما با خیال راحت میتوانید خدمات فنی چاه بازکنی منزل و محل کار خود را به کارشناسان توانمند شعبه منطقه 14 تهران ما بسپارید.

شماره لوله بازکنی منطقه 14 تهران 0912-1875976
ضمانت چاه بازکنی در منطقه 14 تهران تضمین با فاکتور
مدت زمان ارسال لوله بازکن کمتر از 15 دقیقه
میزان کثیف کاری زمان لوله بازکنی بدون کثیف کاری

 

لوله بازکنی منطقه 14 تهران با فنرزن برقی

اگر ساکن منطقه 14 تهران هستید، اطمینان داشته باشید که در زمان وقوع هر نوع گرفتگی در چاه‌های فاضلاب در هر ساعت و روزی تحت پوشش خدمات 24 ساعته متخصصین گروه فنی لوله بازکنی 24 خواهید بود.

متخصصین توانمند و باتجربه ما به سرعت و باکیفیت بالا بدون تخریب محل گرفتگی و با تضمین 100% به شرط باز شدن گرفتگی آماده ارائه کلیه خدمات فنی در این حوزه هستند. در صورت نیاز به خدمات لوله بازکنی می‌توانید با همکاران ما در پشتیبانی تماس حاصل فرمایید، تا از خدمات مورد نیاز خود بهره‌مند شوید.

کلیه خدمات توسط متخصصین مجرب و دستگاه‌های مدرن روز انجام می‌شود، در بین تجهیزات پیشرفته و قدرتمند موجود بهترین گزینه که توانایی رفع هر نوع انسدادی را دارد، فنرزن برقی است.

دستگاه فنر برقی به دلیل کارایی بالا از بهترین انتخاب‌ها از سوی متخصصین و مشتریان محترم برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب می‌باشد. انجام کار توسط این وسیله پرکاربرد با حداقل آلودگی انجام می‌شود، و جای هیچگونه نگرانی نیست.

یکی از مزیت‌های این دستگاه اندازه کوچک و قابل حمل بودن آن به همراه قدرت و سرعت بالای آن در رفع انواع گرفتگی در لوله‌های فاضلاب با هر درجه از گرفتگی می‌باشد. کارشناسان اعزامی ما تجربه کافی در بکارگیری این دستگاه همچنین کنترل آن در درون لوله جهت جلوگیری از آسیب به لوله فاضلاب را دارند.

برای گرفتگی فاضلاب‌های موجود در مکان‌های مختلف ساختمان‌های مسکونی و اداری در منطقه 14 می‌توانید با گروه فنی لوله بازکنی 24 مستقر در نزدیکترین محل به خود تماس بگیرید. در صورت عدم توانایی فنر برقی برای رفع مشکل از تجهیزات مدرن و قدرتمند دیگری مانند تراکم هوا و … استفاده خواهد شد.

خدماتی در همین زمینه: لوله بازکنی منطقه 12 تهران

خارج کردن اشیا از چاه توالت منطقه 14 تهران
خارج کردن اشیا از چاه توالت منطقه 14 تهران

خارج کردن اشیا از چاه توالت منطقه 14 تهران

یکی از اتفاقات بدی که ممکن است، برای هر کدام از ما رخ دهد. و بسیار نگران کننده خواهد بود. افتادن اشیاء قیمتی مانند طلا و موبایل در فاضلاب توالت است، نکته بسیار مهمی که قبل از معرفی راه حل‌های خارج کردن آنها باید به آن اشاره کنیم. این است که، هنگامی که با این مشکل مواجه می‌شوید.

در صورت عدم توانایی و بی‌اطلاعی از روش‌های خارج کردن اشیاء به هیچ وجه آن را دستکاری نکنید. زیرا ممکن است، باعث سقوط آن به عمق بیشتر شود. و کار را برای همکاران فنی این حوزه مشکل کند، نکته دیگر این است که از ریختن آب به درون فاضلاب جدا خودداری کنید.  یکی از راه حل‌های کاربردی و خانگی درست کردن یک قلاب با رخت آویز است، که می‌تواند کمک کند. تا شما جسم به راحتی از درون لوله فاضلاب خارج کنید، اما زمانی که اطمینان ندارید. که قادر به استفاده از این روش نیستید، بهترین کار تماس با مراکز معتبر لوله بازکنی است.

متخصصین ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 مستقر در منطقه 14 آماده ارائه خدمات با گیره‌های فلزی مخصوص و منعطف جهت خارج کردن اشیاء هستند. گیره فاضلاب بسیار انعطاف پذیر است، که بیش از یک متر طول دارد. که معمولا زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد که شی در دسترس باشد. اما زمانی که به هر دلیل جسم به عمق بیشتری سقوط کرده، از دستگاه ساکشن یا مکنده که معمولا برای تخلیه چاه بکار گرفته می‌شود، استفاده خواهد شد. که با قدرت بالا هر چیزی را به سمت خود می‌کشد، و به این شکل هر جسمی که وارد فاضلاب شده را به سرعت از چاه خارج می‌کند.

خدماتی در همین زمینه: لوله بازکنی منطقه 13 تهران

فنرزنی فاضلاب آشپزخانه منطقه 14 تهران
فنرزنی فاضلاب آشپزخانه منطقه 14 تهران

فنرزنی فاضلاب آشپزخانه منطقه 14 تهران

بالا آمدن آب و آلودگی در مکان حساس و پر استفاده‌ای مانند آشپزخانه که قلب خانه و محل مرتبط با مواد غذایی و تغذیه ساکنین خانه است. که در زمان بروز انسداد در هر کدام از فاضلاب‌های موجود در آن مانند سیفون سینک یا لوله‌های تخلیه ماشین لباسشویی و ظرفشویی و کفشور آن اتفاق می‌افتد، که می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد، و ممکن است در هر ساختمان مسکونی و اداری رخ دهد.

علت گرفتگی فاضلاب آشپزخانه

علل اصلی گرفتگی لوله فاضلاب چربی و مواد غذایی است که، به طور تصادفی وارد لوله شده است. می‌تواند باعث انسدادهای بسیار سخت و پیچیده در این محل شود، ساختار چربی به همراه خردهای ریز مواد غذایی به گونه‌ای است. که می توانند با چسبیدن به هم به دیواره لوله فاضلاب چسبیده و در نتیجه با تولید رسوبات سفت و سخت مانع بزرگی برای عبور آب در لوله ایجاد کند. و در زمان استفاده از هر کدام از این مکان‌ها مانند سینک ظرفشویی و … از خروج آب جلوگیری کند.

آشپزخانه به دلیل این که یکی از مکان‌های پراستفاده در ساختمان‌های مسکونی و اداری است، بیشتر از بقیه لوله‌های ساختمان دچار گرفتگی می‌شود. دلیل آن شستن ظروف چرب و باقیمانده مواد غذایی است، که در سینک و ظرفشویی  ریخته می شود. که لایه‌ای از رسوبات چرب در داخل لوله ایجاد می‌کند، و باعث باریک شدن لوله سیفون و سه راهی می‌شود.

زمانی که لوله لباسشویی از طریق سه راهی یا سیفون زیر سینک به لوله سینک آشپزخانه متصل باشد، این انسداد بیشتر اتفاق می‌افتد. زیرا پرز، نخ، مو و ملزومات یا محتویات موجود درجیب لباس‌ها نیز در مسیر لوله وارد و باعث گرفتگی آن می‌گردد. در صورت بروز انسداد در هر کدام از فاضلاب‌های آشپزخانه و بی‌نتیجه بودن راه‌کارهای خانگی می‌توانید با گروه فنی لوله بازکنی 24 تماس حاصل نموده، و درخواست اعزام نیرو را داشته باشید.

متخصصین نمایندگی لوله بازکنی شبانه روزی تهران ما با رعایت کامل بهداشت و استفاده از فنرهای مجزا و مناسب فاضلاب آشپزخانه به صورت 24 ساعته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان ساکن در کلیه محله‌های منطقه 14 تهران هستند.

انواع خدمات لوله بازکنی منطقه 14 تهران

انواع خدمات ارائه شده توسط متخصصین ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 در تمامی ایام سال و به صورت 24 ساعته در منطقه 14 تهران شامل موارد زیر می‌باشد:

 • فنرزنی و لوله بازکنی حمام به دلیل گرفتگی با مو و افتادن اجسام مختلف مورد استفاده در این مکان
 • لوله بازکنی و فنر زدن چاه فاضلاب سرویس بهداشتی ایرانی و خارجی
 • فنرزدن فاضلاب‌های آشپزخانه و رسوب‌زدایی کاملا رایگان آنها از رسوبات چرب
 • خارج کردن اشیاء قیمتی از چاه فاضلاب توالت
 • فنرزنی و باز کردن لوله‌های چدنی قدیمی
 • فنرزدن و رفع گرفتگی لوله فاضلاب و ناودان پشت بام بر اثر ورود زباله و انواع مصالح ساختمانی مانند قیر
 • فنرزنی و رفع گرفتگی سخت با مصالح ساختمانی مانند سیمان
 • فنرزدن کفشور پارکینگ و حیاط به دلیل ورود مواد زائد و در موارد نادر ورود ریشه درختان شبانه روزی و تضمینی
 • فنرزنی کفشور تراس، حیاط خلوت، پاسیو فوری

کلیه خدمات ذکر شده در بالا در کمترین زمان و به صورت 24 ساعته توسط بهترین کارشناسان این حوزه در کلیه محلات منتهی به منطقه 14 تهران صورت می‌گیرد.

هزینه مناسب لوله بازکنی در منطقه 14 تهران

قیمت پایه این خدمات بر اساس تعرفه اعلام شده توسط اتحادیه لوله بازکنی تعیین می‌شود، و در تمام نقاط تهران یکسان محاسبه میگردد. اما باید به این نکته مهم توجه کرد،که اگر قیمتی در زمان تماس شما توسط همکاران پشتیبانی اعلام می‌شود. قیمت پایه است و در اصل قیمت نهایی به عوامل مهم و مختلفی بستگی دارد، عوامل مهم و موثر در محاسبه قیمت خدمات لوله بازکنی شامل این موارد است:

 1. روش باز کردن لوله
 2. سایز و متراژ فنر
 3. عمق لوله مسدود شده
 4. تعداد مسیرهای مسدود
 5. علت و شدت گرفتگی
 6. مدت زمان کار صرف شده برای بازگشایی مسیر
 7. خارج کردن اجسام
 8. میزان سختی گرفتی
 9. هزینه ایاب و ذهاب
 10. محل قرار گیری جاه فاضلاب

البته توجه داشته باشید که، قیمت لوله بازکنی منطقه 14 تهران با هر روش متفاوت است، یعنی استفاده از تجهیزات مختلف روی قیمت خدمات بسیار تاثیرگذار خواهد بود. در بین کلیه ابزارآلات لوله بازکنی فنرزن به صرفه‌ترین روش از نظر قیمت و زمان در رفع گرفتگی است.

رفع گرفتگی لوله اصلی فاضلاب منطقه 14 تهران
رفع گرفتگی لوله اصلی فاضلاب منطقه 14 تهران

رفع گرفتگی لوله اصلی و فاضلاب منطقه 14 تهران

تعدای از فاضلاب‌های موجود در ساختمانها مانند کفشور پارکینگ، پشت بام، حیاط و لوله فاضلاب اصلی جزو مکان‌های مشاع محسوب می‌شود. یکی از نشانه‌های انسداد در لوله‌های اصلی ساختمان، بالا آمدن آب به صورت آبنما از توالت یا حمام و مکان‌های مختلف در ساختمان است.

این علائم نشان دهنده این است که، لوله اصلی مسدود شده و هر آبی که در ساختمان مصرف می‌شود. از کلیه فاضلاب‌های طبقه اول خارج می‌شود، که می‌تواند در کمتر از یک ساعت باعث بالازدن آب از تمام فاضلاب‌های طبقات مختلف در ساختمان گردد. که در اسرع وقت باید مورد بررسی و اقدام فوری جهت رفع آن شود، در این مواقع شما در هر ساعتی از شبانه‌روز می‌توانید با ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 تماس بگیرید. و تقاضای دریافت خدمات فنی را به همکاران ما اعلام نمایید، ما با اعزام نیروهای مستقر در منطقه 14 به سرعت وارد عمل شده و مشکل را حل خواهیم کرد. هزینه‌های این خدمات به دلیل مشترک بودن این مکان‌ها بر عهده تمامی ساکنین ساختمان می‌باشد. زیرا لوله اصلی ساختمان به کل ساختمان متصل است، همچنین کف شور پشت بام، پارکینگ، و حیاط هم جزو محل‌های مشترک محسوب می‌شود.

ارائه خدمات در هر کدام از این نواحی در ساختمان‌های اداری و مسکونی نیازمند دریافت فاکتور است. متخصصین ما بعد از انجام کار متعهد به صدرو و تحویل آن به مدیرست ساختمان هستند، تا برای تعیین سهم ساکنین مورد استفاده قرار گیرد.

فنرزدن توالت فرنگی منطقه 14 تهران
فنرزدن توالت فرنگی منطقه 14 تهران

فنرزدن توالت فرنگی منطقه 14 تهران

دستمال کاغذی یکی از شایع‌ترین علل گرفتگی توالت‌های ایرانی و سنتی است. در کنار آن مهندسی نبودن سیستم لوله‌کشی فاضلاب و شیب نامناسب در کنار کم بودن قطر سیفون نیز می‌تواند از موارد مهمی باشد، که مشکل ایجاد می کند. در صورتی که با این مشکل در توالت‌های فرنگی مواجه هستید، می‌توانید در تمام طول شبانه روز با ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 تماس گرفته و از خدمات با کیفیت به علاوه پشتیبانی چند ماهه متخصصین ما بدون آسیب به سرامیک سرویس بهداشتی برخوردار گردید. اکثر مشتریان نگران وارد شدن ضربه توسط فنر و آسیب به آن هستند، اما باید به شما بگوییم که جای نگرانی نیست. زیرا نیروهای ما در زمان بکارگیری فنرزن برقی برای رفع انسداد در این محل از پوشش مناسب بر روی فنر استفاده خواهند کرد.

مناطق تحت پوشش در منطقه 14 تهران

شعبه لوله بازکنی منطقه 14 شهرداری تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان ساکن در این محلات می باشد. مناطق تحت پوشش متخصصین ما شامل این موارد است:

لوله بازکنی منطقه جوادیه لوله بازکنی خیابان شهدای گمنام
لوله بازکنی خیابان شاهین لوله بازکنی خیابان عارف
لوله بازکنی منطقه سرآسیاب دولاب لوله بازکنی منطقه تاکسیرانی
لوله بازکنی منطقه چهار صد دستگاه لوله بازکی خیابان ابوذر
لوله بازکنی منطقه دولاب لوله بازکنی خیابان پرستار
لوله بازکنی منطقه صد دستگاه لوله بازکنی منطقه حسین آباد دولاب
لوله بازکنی خیابان شیوا لوله بازکنی منطقه قصرفیروزه
لوله بازکنی خیابان نبی اکرم لوله بازکنی منطقه گذر پایین دولاب
لوله بازکنی خیابان صاحب الزمان لوله بازکنی خیابان دلگشا
لوله بازکنی خیابان شاهد لوله بازکنی خیابان مینا
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *