لوله بازکنی منطقه 15 تهران

در عصر حاضر و توسعه شهرها و زندگی شهرنشینی به ویژه آپارتمان نشینی خدمات رفع گرفتگی لوله از جمله خدمات فنی مورد نیاز در شهرها می‌باشد. معمولا انسداد هر کدام از فاضلاب اعم از توالت، حمام، آشپزخانه آسایش ساکنین خانه را بر هم می‌زند. و تبعات بروز این اتفاق مانند بالا آمدن آب و آلودگی‌های مختلف مانند فضولات انسانی و بوی زننده نیازمند دریافت خدمات سریع به صورت شبانه‌روزی است. متخصصین شعبه لوله بازکنی منطقه 15 تهران گروه فنی لوله بازکنی 24 با استفاده از دستگاه‌های بروز دنیا به صورت تمام وقت در سه شیفت کاری به شما عزیزان ساکن در کلیه محله‌های منتهی به این منطقه را خدمات می‌دهند. خدمات با قیمت و کیفیت مناسب بوسیله متخصصین باتجربه و با سابقه ما مستقر در این منطقه از شهرداری تهران به صورت دائم و بدون تعطیلی صورت می‌گیرد.

شماره لوله بازکنی منطقه 15 تهران: 0912-1875976
ضمانت چاه بازکنی منطقه پانزده: تضمین با فاکتور
سطح مهارت لوله بازکن: درجه یک
مدت زمان ارسال لوله بازکن: کمتر از 15 دقیقه

تمامی متخصصین حاضر در این مجموعه معتبر لوله بازکنی تجربه بسیار خوبی در ارائه انواع خدمات فنی لوله بازکنی منطقه پانزده تهران با تجهیزات مختلف در این حوزه را دارند. و هنگامی که شما همشهریان عزیز نیاز به دریافت سرویس داشته باشید، با حضور فوری در محل می‌توانند هر نوع گرفتگی در لوله های فاضلاب را بدون آسیب رساندن به سیستم لوله‌کشی و سرامیک سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی برطرف کنند.

 

تجهیزات شعبه لوله بازکنی منطقه پانزده تهران

تمامی مراکز معتبر و شرکت‌های لوله بازکنی مانند گروه فنی لوله بازکنی 24 جهت رفع انواع گرفتگی لوله‌های فاضلاب در از تجهیزات و دستگاههای به روز و مدرن دنیا استفاده می‌کنند. که بعد از بررسی از محل گرفتگی و مشخص شدن نوع و شدت گرفتگی توسط کارشناسان روش مناسب انتخاب و مورد استفاده قرار می‌گیرند. این ابزارآلات لوله بازکنی دارای قدرت و سرعت بسیار بالا جهت رفع هر نوع گرفتگی با هر میزان از سختی هستند. نکته مهم در مورد این ابزار این است که، در کنار قدرت و سرعت مزایا و معایبی دارند. که در ادامه به تمامی آنها اشاره خواهیم کرد. انواع تجهیزات مورد استفاده توسط شعبه لوله بازکنی منطقه 15 تهران به شرح زیر است:

لوله بازکنی منطقه پانزده با دستگاه تراکم هوا

دستگاه تراکم هوا: وسیله‌ای پرقدرت که بوسیله یک پمپ باد فشار قوی فعال می‌شود، و با متراکم کردن هوا در یک محفظه آن را با سرعت و قدرت بسیار بالا وارد لوله فاضلاب می‌کند. که می‌تواند هر چیزی اعم از رسوبات یا اجسامی را که منجربه انسداد فاضلاب شده است، را به جلو رانده و مسیر را در کمترین زمان ممکن بازگشایی کند.

نکته بسیار مهم در کنار قدرتمندی و سرعت بالای این دستگاه صدای بسیار ناهنجاری است، که در زمان تخلیه هوا ایجاد می‌گردد. که باعث شده تا امکان استفاده از آن در هر ساعتی از شبانه‌روز وجود نداشته باشد، و ایراد دیگر این دستگاه پرتاب مواد آلوده درون چاه به محیط اطراف است. به همین دلیل متخصصین لوله بازکنی منطقه 15 از آن در شرایط خیلی خاص که تجهیزات دیگر توان رفع مشکل را ندارد استفاده می‌شود.

لوله بازکنی منطقه 15 دستگاه ژنراتور برقی

فنرزن یا همان ژنراتور: که در اصل یک موتور الکتریکی است که، با اتصال فنرهایی با آلیاژهای متفاوت و سایزهای مختلف مشکل گرفتگی در فاضلاب را برطرف می‌کند. این وسیله بسیار قدرتمند و سریع، توانایی رفع هر نوع گرفتگی در لوله‌های فاضلاب را با هر میزان از سختی دارد. که در بین متخصصین و شرکت‌های لوله بازکنی و حتی مشتریان با استقبال زیادی روبرو شده است.

زیرا از نظر هزینه خدمات و مدت زمان کار بسیار به صرفه‌تر از روش‌های دیگر است. در کنار این مزایا حرکت چرخشی آن در مسیر لوله باعث تراشیدن رسوبات ایجاد شده در دیواره لوله می‌گردد، که در زمان بکارگیری فنرزن به صورت رایگان انجام می‌شود. نکته مهم جهت استفاده از آن این است که، باید توسط افراد باتجربه و متخصص بکار گرفته شود. زیرا نداشتن تجربه و مهارت در کنترل سرعت فنر در لوله می‌تواند منجربه آسیب جدی به سیستم فاضلاب و خود فرد بشود.

لوله بازکنی منطقه 15 تهران با واترجت

واترجت: یکی دیگر از تجهیزات قوی و سریع است، که با فشار شدید آب انسدادها را برطرف میکند، و بدون هیچ‌گونه آسیبی می‌تواند انسدادهای منهول و فاضلاب شهری را رفع کند.

در زمان بروز گرفتگی روش‌های خانگی راهکارهای هستند، که به طور موقت و سطحی مشکل را حل می‌کند، از طرفی استفاده مکرر از آنها مانند بکارگیری محلول‌های شیمیایی منجربه خوردگی و کاهش عمر لوله‌ها می‌شود. و هزینه تعمیر و تعویض سیستم لوله‌کشی فاضلاب را به شما عزیزان همشهری تحمیل می‌کند، در برای رفع مشکل نتیجه نیازمند یک راه حلی قطعی و منطقی هستیم. متخصصین شعبه لوله بازکنی منطقه 15 تهران گروه فنی لوله بازکنی 24 آماده ارائه خدمات با بکارگیری از روش‌های مختلف هستند.

فنرزنی سرویس های بهداشتی منطقه 15 تهران
فنرزنی سرویس های بهداشتی منطقه 15 تهران

فنرزنی سرویس های بهداشتی منطقه 15 تهران

گرفتگی چاه فاضلاب سرویس‌های بهداشتی دلایل مختلفی دارد، به طور کلی عدم رعایت موارد بهداشتی در زمان استفاده از این محل مانند نکشیدن سیفون و ماندن حجم زیادی از فضولات انسانی و خشک شدن آن در کنار مشکلات فنی سیستم لوله‌کشی مانند شیب و قطر کم لوله سیفون، ریختن دستمال کاغذی بعد از استفاده و افتادن نوار بهداشتی و … باعث ایجاد گرفتگی‌های مختلف و شدید در این محل می‌شود.

متخصصین شعبه لوله بازکنی منطقه 15 تهران با بهترین روش‌ها و مناسب‌ترین تجهیزات و آشنایی کافی در به‌کارگیری هر کدام از آنها آماده خدمت‌رسانی به شما همشهریان محترم ساکن در منطقه 15 تهران و محله‌های اطراف آن هستند. هنگام مواجه شدن با این مشکل در ساختمان‌های اداری و مسکونی می‌توانید به صورت شبانه‌روزی با ما در تماس باشید. متخصصین ما کلیه خدمات را با پشتیبانی چند ماهه ارائه می‌دهند، تا خیال شما عزیزان از دریافت خدمات فوری و مطمئن در هر زمانی آسوده باشد.

خدماتی در همین زمینه شعبه لوله بازکنی منطقه 12 تهران

علت مهم گرفتگی لوله های فاضلاب منطقه 15 شهرداری تهران

معمولا گرفتگی در مکان‌های مختلف ساختمان به دلایل مختلفی بروز می‌کند. که در هر کدام از فاضلاب ها ممکن است، با دیگری متفاوت باشد، به طور مثال گرفتگی در محلی مانند آشپزخانه با سرویس بهداشتی تا حدی فرق می‌کند.

  1. رسوب چربی و مواد زائد خوراکی در فاضلاب آشپزخانه
  2. رسوبات ادرار و مدفوع و مواد شوینده در سرویس بهداشتی
  3. رسوبات صابون و مواد شوینده به همراه مورد استفاده در حمام
  4. رسوبات گریس در پارکینگ به دلیل رفت و آمد خودروها
  5. ضایعات مصالح ساختمانی در فاضلابهای آشپزخانه، حمام، سرویس بهداشتی، پشت بام، حیاط و … که در زمان تعمیر و باسازی وارد مسیر شده است.
  6. اشکال فنی در شیب و قطر سیفون و لوله فاضلاب سرویس بهداشتی
  7. افتادن اجسام مختلف در حمام، توالت، کفشور پارکینگ، پشت بام، حیاط و ….
  8. ورود موی بلند کفشور حمام
  9. انداختن دستمال کاغذی و نوار بهداشتی در توالت
  10. شکستگی لوله فاضلاب به دلیل ورود ریشه درختان و غیره

این دلایل می‌تواند منجر به انسداد شود، اما جای نگرانی نیست. زیرا نیروهای باتجربه ما در شعبه لوله بازکنی منطقه 15 تهران توسط فنرزن برقی به سرعت و در زمان کوتاهی تمام گرفتگی‌ها را در هر سطح و شدتی برطرف خواهند کرد.

خدماتی در همین زمینه شعبه لوله بازکنی منطقه 14 تهران

آیا فنر لوله بازکنی به کاسه توالت ایرانی یا فرنگی آسیب می رساند؟

سوالی که توسط شما عزیزان همشهری بارها از مشاوران و همکاران ما در پشتیبانی شعبه لوله بازکنی منطقه پانزده تهران پرسیده می‌شود. که ممکن است سؤال شما شهروندان محترم هم باشد.

پاسخ ما به شما عزیزان این است که، بستگی دارد. که استفاده از این دستگاه توسط چه شخصی صورت بگیرد، در صورتی که فرد توانایی کنترل فنر در مسیر و استفاده صحیح از آن را نداشته باشد. 100% سرامیک سرویس بهداشتی شما دچار آسیب دیدگی خواهد شد، علاوه بر آن ممکن است. ناوارد بودن فرد در به‌کارگیری فنر مناسب منجربه بروز شکستگی در سیستم فاضلاب شده، و هزینه تعویض آن را به شما تحمیل کند.

نکته بسیار مهم دیگر ناتوانی در کنترل فنر به دلیل حرکت سریع و قوی آن ممکن است باعث آسیب جدی به سلامت خود فرد هم شود. بنابراین در زمان نیاز به دریافت خدمات حتما از مراکز معتبر درخواست اعزام نیرو داشته باشید. متخصصین نمایندگی لوله بازکنی منطقه 15 تهران در هنگام به‌کارگیری فنر جهت رفع انسداد سرویس بهداشتی فرنگی حتما از روکش مخصوص بر روی فنر استفاده می‌کنند، که مانع آسیب به سرامیک کاسه توالت می‌شود.

لوله بازکنی منطقه 15 تهران بدون خراب کاری
لوله بازکنی منطقه 15 تهران بدون خراب کاری

لوله بازکنی منطقه 15 تهران بدون خراب کاری

گرفتگی لوله فاضلاب همیشه با این دغدغه همراه است که، آیا نیاز به تخریب و کثیف کاری جهت رفع آن می‌باشد. در کنار آلودگی‌هایی که این اتفاق به همراه دارد، مانند بالا آمدن آب و مواد زائد اما باید به شما عزیزان این اطمینان خاطر را بدهیم که با وجود دستگاه‌های قدرتمند و پرسرعتی که در اختیار متخصصین این حوزه قرار دارد.

دیگر نیازی به تخریب محل گرفتگی جهت رفع انسداد نیست، زیرا با استفاده از فنرزن برقی که در متراژ و سایزهای مختلف به راحتی وارد مسیر لوله فاضلاب می‌شود. هر چیزی که در مسیر منجربه مسدود شدن آن شده را خرد کرده و به جلو می‌راند، همچنین اگر گرفتگی براثر جرم و رسوب باشد. با حرکت چرخشی فنر که توسط یک ژنراتور به حرکت در می‌آید، کاملا تراشیده شده و مسیر به طور کامل پاکسازی خواهد شد. در صورتی که فنرزن قادر به رفع مشکل نباشد، از تجهیزات دیگری مانند تراکم هوا که با فشار هوا مسیر را باز می‌کند. یا از واترجت که با فشار آب باعث تمیز کردن لوله می‌شود، به راحتی مشکل برطرف خواهد شد.

گرفتگی در مکان هایی مانند پشت بام، پارکینگ، حیاط که جزو محل هایی در ساختمان است. که بین تمام واحدهای مجتمع مشترک می‌باشد، و دریافت خدمات در این نواحی نیاز به دریافت فاکتور دارد. تا در زمان تعیین هزینه پرداختی هر واحد توسط مدیریت به همسایگان ارائه شود، متخصصین ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 در زمان مراجعه به محل و ارائه خدمات موظف و متعهد به صدور و تحویل آن به شما عزیزان هستند.

فنرزنی چاه فاضلاب منطقه 15 تهران بدون کثیف کاری
فنرزنی چاه فاضلاب منطقه 15 تهران بدون کثیف کاری

فنرزنی چاه فاضلاب منطقه 15 تهران بدون کثیف کاری

متخصصین باتجربه ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 با استفاده از فنرزن برقی با کمترین میزان آلودگی و به صورت تضمینی آماده ارائه خدمات لوله بارکنی در کلیه محله‌های منطقه 15 تهران هستند. فنرزن جزء ابزارهایی است که، به دلیل وارد شدن کامل به درون لوله فاضلاب با سرعت و در کمترین زمان و بدون کثیف کاری مشکل انسداد را برطرف خواهد کرد. سرویسکار اعزامی ما بعد در زمان ارائه خدمات کلیه نکات بهداشتی حین و پایان کار را رعایت خواهند کرد، به این معنی که از فنرهای مجزا برای هر محل استفاده کرده و در نهایت بعد از اتمام کار محل را به طور کامل تمیز کرده و به شما تحویل خواهند داد.

همکاران فعال در این مجموعه فنی آماده رفع گرفتگی لوله به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمامی روزهای سال هستند. ما در تلاش هستیم، تا به شما این اطمینان را بدهیم. که کلیه خدکات ارائه شده جهت رفاه حال و راحتی خیال شما از دریافت خدمات باکیفیت با ضمانت 100% انجام می‌گیرد.

محله های تحت پوشش در منطقه 15 تهران

همکاران ما مستقر در منطقه 15 تهران کلیه محلات منتهی به آن را که شامل این محله ها هستند را تحت پوشش دارند:

لوله بازکنی افسریه لوله بازکنی منطقه مطهری
لوله بازکنی خاوران لوله بازکنی کیانشهر
لوله بازکنی منطقه مسعودیه لوله بازکنی منطقه بروجردی
لوله بازکنی منطقه مسگرآباد لوله بازکنی خیابان والفجر
لوله بازکنی منطقه مشیریه لوله بازکنی منطقه اتابک
لوله بازکنی منطقه خاورشهر لوله بازکنی منطقه بی سیم
لوله بازکنی منطقه رضویه (کاروان) لوله بازکنی منطقه مظاهری
لوله بازکنی منطقه اسلام آباد لوله بازکنی منطقه شوش
لوله بازکنی منطقه طیب لوله بازکنی خیابان ابوذر
لوله بازکنی منطقه ولیعصر لوله بازکنی منطقه هاشم اباد

شما عزیزان ساکن در هر کدام از این محله‌ها در صورت بروز مشکل در هر کدام از فاضلاب های ساختمان مسکونی و اداری می‌توانید، در هر ساعتی از شبانه‌روز با همکاران ما در شعبه لوله بازکنی منطقه 15 تهران جهت دریافت مشاوره رایگان و دریافت خدمات مورد نیاز تماس حاصل نمایید. متخصصین ما مستقر در نزدیکترین محل به شما به سرعت بعد از دریافت آدرس به همراه تجهیزات مناسب با میزان و نوع گرفتگی فاضلاب شما در محل حاضر و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان همشهری در منطقه 15 شهرداری تهران خواهند بود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *