لوله بازکنی منطقه 16 تهران

لوله بازکنی منطقه 16 تهران


هنگام بروز هرگونه گرفتگی در لوله‌های فاضلاب منزل و محل کار خود، بدون نگرانی با خیالی آسوده با متخصصین ما تماس حاصل نمایید. سرویسکاران باتجربه نمایندگی لوله بازکنی منطقه 16 تهران آماده خدمت رسانی به صورت شبانه‌روزی و پشتیبانی چند ماهه هستند.

در زمان وقوع گرفتگی موارد متعددی مانند بالا زدن آلودگی‌های مختلف از فاضلاب و آلودگی محیط می‌تواند منجر به بروز مشکل در زمان استفاده از آن مکان‌ها و ظاهر و بوی زننده شود. بنابراین دریافت خدمات سریع لازمه آن است، به همین دلیل شعبه چاه بازکنی منطقه شانزده تهران ما به صورت دائم و بدون وقفه آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشد.
در زمان دریافت خدمات از کارشناسان ما به شما این اطمینان داده می‌شود، که کار با کیفیت بالا صورت گرفته است. و برای راحتی خیال شما تا چند ماه توسط متخصصین ما مورد پشتیبانی این مجموعه فنی خواهید بود.

شماره تماس شعبه منطقه 16 021-55748020
شماره تماس پشتیبانی منطقه شانزده 0912-1875976
ضمانت باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب تضمین با فاکتور رسمی
مدت زمان ارسال لوله بازکن به محل کمتر از 20 دقیقه

هزینه چاه بازکنی منطقه 16 تهران

قیمت باز کردن گرفتگی لوله‌های فاضلاب سوالی است که همیشه مشتریان از پشتیبانی و همکاران ما می‌پرسند. جواب این است که، هزینه لوله بازکنی توسط گروه فنی لوله بازکنی 24 در تمامی مناطق تهران ثابت و یکسان می‌باشد.

اما نکته مهم در محاسبه قیمت خدمات فاکتورهای مهمی است که، بعد از بررسی همکاران اعزامی ما به محل مشخص می‌شود. و در نهایت با توجه به آنها هزینه دریافت خدمات مشخص و به شما عزیزان اعلام می‌گردد.

عوامل تاثیرگذار هزینه لوله بازکنی

 1. محلی که چاه فاضلاب در آن قرار دارد
 2. عمق چاه فاضلاب
 3. علت و نوع انسداد لوله
 4. شدت و میزان مسدودی
 5. روش رفع انسداد
 6. تعداد مسیرهای مسدود
 7. متراژ و سایز فنر
 8. گرفتگی سخت با مصالح
 9. خارج کردن اجسام
 10. مدت کار
 11. ایاب و ذهاب و ….

دستگاه فنرزن برقی برای کلیه گرفتگی‌ها قابل استفاده می‌باشد، این دستگاه می‌تواند تمامی گرفتگی‌ها با هر شدت از سختی را برطرف کند، و قابلیت خرد کردن اجسام گیر کرده و تراش رسوبات سخت در لوله‌ها را دارد.

روش لوله بازکنی منطقه 16 تهران

روش باز کردن لوله فاضلاب منطقه 16 تهران

کلیه مراکز و شرکت‌های معتبر لوله بازکنی جهت رفع انواع گرفتگی در چاه‌های فاضلاب در ساختمان‌ها از روش‌های مختلفی استفاده می‌کنند. که شامل موارد زیر است:

 • دستگاه پمپ باد (تراکم هوا)
 • دستگاه فنرزن برقی (ژنراتور)
 • دستگاه فشار آب (واترجت)

کلیه این تجهیزات قدرتمند و سریع می‌باشند، که در صورت نیاز از آن‌ها جهت رفع گرفتگی لوله های فاضلاب توسط سرویسکاران ما مورد استفاده قرار می‌گیرد.

رفع گرفتگی لوله سخت با دستگاه پمپ باد

پمپ باد یا دستگاه تراکم هوا یکی از دستگاه‌های قوی و سریع قابل استفاده جهت رفع انسداد و لوله بازکنی است. که بیشتر در مواقعی که تجهیزات دیگر قادر به رفع مشکل نیستند، در منطقه 16 تهران توسط متخصصین این حوزه مورد استفاده قرار می‌گیرد. با کمک دستگاه پمپ هوا گرفتگی‌های شدید در انواع فاضلاب‌ها از جمله در آشپزخانه و سرویس بهداشتی را رفع کرد.

این وسیله دارای مخزنی است که، هوا را در خود متراکم و ذخیره می‌کند، و با فشار شدید جهت رفع گرفتگی وارد لوله فاضلاب می‌گردد.

مضرات لوله بازکنی با تراکم هوا

ضرر های استفاده از تراکم هوا این است که، در هر ساعت از طول شبانه‌روز نمی‌شود برای باز کردن گرفتگی لوله‌های فاضلاب استفاده کرد، همچنین صدای بلندی که ناشی از آزاد شدن ناگهانی هوای ذخیره شده در مخزن پمپ می‌باشد. پرتاب کردن مواد آلوده به محیط اطراف، باعث شده از آن فقط برای موارد خاص به کار گرفته شود.

چاه بازکنی منطقه 16 تهران با تراکم هوا

باز کردن راه آب فاضلاب با تراکم هوا

از دستگاه تراکم هوا زمانی به کار گیری می‌شود که مسیر لوله فاضلاب با شن و ماسه مسدود شده. این ابزار از قدرت بالایی برخوردار می‌باشد. همچنین در زمانی که نیاز به استفاده از دستگاه پمپ هوا برای رفع گرفتگی لوله‌هاست، تمامی خروجی‌های مختلف دیگر کیپ باشد.

زیرا می‌تواند کثیفی زیادی ایجاد کند، و این دستگاه برای انسدادهایی مانند سیمان، دوغاب و… مناسب نیست. متخصصین ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 با توانایی بالا در استفاده بهینه و با کمترین میزان آلودگی با این وسیله در هر ساعتی از شبانه‌روز در کنار شما خواهند بود.

رفع گرفتگی لوله به شرط باز شدن

یکی از مواردی که معمولا در زمان بروز انسداد در فاضلاب‌های ساختمان باعث نگرانی همشهریان عزیز است. که آیا مشکل گرفتگی به طور کامل رفع می‌شود یا خیر؟ ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 به شما این اطمینان را می‌دهیم، که کاری باکیفیت را به همراه تضمین باز شدن ارائه خواهیم داد.

متخصصین ما اکثر موارد گرفتگی با هر شدتی از سختی را بوسیله فنرزن برقی که یکی از روش‌های بسیار مؤثر و به صرفه از نظر هزینه و زمان است انجام می‌دهند. همچنین فنرزن برقی به طور کامل کلیه رسوبات موجود در مسیر را تراشیده و کار را در سریعترین زمان و فوری به انجام می‌رساند.

چاه بازکنی منطقه 16 تهران شبانه‌روزی

کارشناسان شعبه لوله بازکنی منطقه شانزده تهران به دلیل مشکلاتی که بروز گرفتگی در ساختمان ایجاد می‌کند. و اختلالاتی که بالا زدن مواد آلوده در محیط تولید می‌کند، مانند بوی نامطبوع و ظاهر زشت باید به سرعت در هر ساعتی از شبانه‌روز برطرف شود. متخصصین ما بدون تعطیلی و در سه شیفت کاری بعد از تماس شما عزیزان ساکن در منطقه 16 تهران به سرعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل خواهند کرد.

بنابراین در زمان مواجه شدن با این مشکل در هر ساعتی از شبانه‌روز می‌توانید با همکاران ما در مرکز پشتیبانی تماس حاصل نمایید. و در خواست اعزام فوری نیرو را به آنها اعلام کنید، تا به سرعت به همراه تجهیزات مناسب به آدرس مراجعه و اقدامات لازم را انجام دهند.

فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه منطقه 16 تهران

فنرزنی لوله آشپزخانه با فنر مجزا منطقه 16 تهران

یکی از دغدغه‌های مهم شما عزیزان همشهری ساکن در منطقه 16 تهران در زمان دریافت خدمات لوله بازکنی در مکان‌های حساسی مانند آشپزخانه این است. که آیا از تجهیزات تمیز جهت رفع مشکل در این محل که ارتباط مستقیم با تغذیه و سلامتی ساکنین خانه دارد، استفاده می‌شود.

متخصصین گروه فنی لوله بازکنی 24 از فنرهای تمیز و جداگانه برای باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب به کار می‌گیرند، به طور مثال از فنری که جهت رفع گرفتگی لوله حمام و سرویس بهداشتی استفاده شده، هرگز در قسمت لوله‌های آشپزخانه استفاده نمی‌کنند. و با رعایت بهداشت در حین انجام و پایان کار کلیه خدمات را به شما عزیزان ارائه می‌دهند، شما عزیزان با خیال راحت می‌توانید خدمات مورد نیاز خود را از این مجموعه فنی مستقر در منطقه 16 و محله‌های اطراف آن دریافت کنید.

خدماتی در همین زمینه نزدیک شما: لوله بازکنی منطقه 11 تهران

لوله بازکنی منطقه 16 تهران با ارائه فاکتور

تعدادی از مکان‌ها در ساختمان هستند، که بین ساکنین و همسایگان در ساختمان‌ها و مجتمع‌های مسکونی و اداری مشترک هستند. مانند پشت بام، پارکینگ، حیاط و گرفتگی در لوله‌های اصلی رایزر و اگو که بعد از دریافت خدمات جهت رفع هر گونه انسدادی در آنها باید هزینه بین اهالی تقسیم شود. به همین دلیل نیاز به دریافت فاکتور بسیار ضروری است.

متخصصین اعزامی ما از شعبه لوله بازکنی منطقه 16 تهران جهت رفع گرفتگی در این محل‌ها بعد از ارائه خدمات متعهد و ملزم به صدور و تحویل فاکتور به مدیریت ساختمان هستند. در صورتی که شما عزیزان در مکان‌های دیگر و خصوصی هم نیازمند دریافت فاکتور بودید، می‌توانید از نیروهای اعزامی تقاضای صدور آن را داشته باشید.

خدماتی در همین زمینه نزدیک شما: لوله بازکنی منطقه 12 تهران

رفع گرفتگی لوله فاضلاب منطقه 16 تهران بدون خرابی

در بیشتر موارد زمانی که همشهریان عزیز تهرانی با گرفتگی لوله فاضلاب سرویس بهداشتی فرنگی مواجه می شوند. نگران این هستند، که استفاده از فنرزن برقی جهت رفع انسداد ممکن است، به سرامیک کاسه توالت آسیب بزند.

باید در جواب به ذهنیت شما عزیزان بگوییم، در صورتی که از افراد بی تجربه جهت رفع گرفتگی با فنر یاری گیرد. بی شک احتمال وارد شدن آسیب به سرامیک و سیستم لوله کشی فاضلاب زیاد است. زیرا به‌کارگیری فنرزن برقی به دلیل قدرت و سرعت بالا نیازمند توانایی کنترل آن در مسیر است، که احتیاج به مهارت بالا و توانایی لازم در استفاده درست از این وسیله دارد.

زیرا عدم توانایی در مهار آن می تواند حتی به فرد آسیب جدی وارد کند، بنابراین در صورت نیاز به دریافت خدمات لوله بازکنی حتما از مراکز معتبر لوله بازکنی درخواست اعزام نیرو داشته باشید. چاه بازکن های شعبه منطقه شانزده تهران گروه فنی لوله بازکنی 24 شبانه روزی و بدون معطلی وقت خدمت رسانی به شما عزیزان را انجام می‌دهند..

رفع گرفتگی لوله توالت ایرانی منطقه 16 تهران

علائم و رفع گرفتگی چاه توالت منطقه 16 تهران

علت گرفتگی سرویس‌های بهداشتی، بوی بسیار بد و زننده‌ایی است که به همراه برآمدن فضولات اتفاق می‌افتد. البته قبل از بروز انسداد کامل در این محل شما با کندی تخلیه آب و بوی نامطبوعی که در فضای زندگی شما منتشر شده‌ مواجه هستید. که با روش‌های خانگی به راحتی قابل رفع نبوده و با هر بار استفاده از این مکان مشکل شدت می‌گیرد. که در برخی موارد به علت ادامه و بی‌توجهی شما عزیزان حشرات موذی نیز از درون این مکانها وارد محیط زندگی شما می‌شوند.

در زمان مواجه شدن با انسداد در این محل و کم شدن سرعت تخلیه آب و پایین نرفتن مواد زائد، و قبل از حاد شدن مشکل بهتر است. که از کارشناسان این حوزه درخواست بازدید از محل را داشته باشید، تا از بروز و حاد شدن این مشکل در روزهای آینده به سرعت جلوگیری شود.

متخصصین گروه فنی لوله بازکنی 24 مستقر در منطقه 16 تهران در هر ساعتی بعد از تماس شما عزیزان در محل حاضر خواهند شد. و اقدام به بررسی علت و نوع گرفتگی کرده و در صورت هماهنگی با شما سریعا اقدام به رفع مشکل خواهند نمود.

علت گرفتگی چاه توالت

از دلایل مهمی که می‌تواند در چاه توالت ایجاد گرفتگی شدید داشته باشد، افتادن اشیاء مختلف مورد استفاده در سرویس بهداشتی مانند: صابون، خمیر دندا، انداختن دستمال کاغذی و نوار بهداشتی، مشکل فنی در سیستم لوله‌کشی مانند کم بودن قطر و شیب لوله فاضلاب و سیفون، سقوط اشیاء ارزشمند در درون فاضلاب و شکستگی در لوله فاضلاب است.

بهترین روش رفع گرفتگی چاه توالت

مناسب‌ترین روش برای باز کردن گرفتگی چاه توالت ایرانی دستگاه ژنراتور فنرزن برقی است، که با چرخش سریع در مسیر هر چیزی که منجر به بروز گرفتگی شده را خرد و به جلو می‌راند. دستگاه ژنراتور چاه بازکنی به راحتی رسوبات جداره لوله فاضلاب را تراش می‌دهد، و در مدت زمان کوتاه مشکل گرفتگی توالت را برطرف می‌کند.

خدماتی در همین زمینه نزدیک شما: لوله بازکنی منطقه 15 تهران

محدوده تحت پوشش لوله بازکنی منطقه 16 تهران

متخصصین شعبه منطقه 16 شهرداری تهران آماده خدمت‌رسانی در کلیه محلات منتهی به این منطقه هستند. که محله‌های تحت پوشش شامل این موارد است:

لوله بازکنی جوادیه لوله بازکنی علی آباد
لوله بازکنی نازی آباد لوله بازکنی نواب
لوله بازکنی یاخچی آباد لوله بازکنی کوی 17 شهریور
لوله بازکنی دردشت لوله بازکنی باغ آذری
لوله بازکنی راه آهن لوله بازکنی شهرک رجایی
لوله بازکنی گمرک لوله بازکنی خزانه
لوله بازکنی شهرک بعثت لوله بازکنی تختی
لوله بازکنی خیابان کارگر لوله بازکنی خیابان بهمنیار
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 7 میانگین: 4.7]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *