لوله بازکنی منطقه 17 تهران

لوله بازکنی منطقه 17 تهران


متخصصین شعبه لوله بازکنی منطقه 17 تهران با داشتن سابقه و تجربه لازم در زمینه کلیه خدمات باز کردن گرفتگی لوله‌های فاضلاب یکی از بهترین نیروهای فنی و تخصصی در سراسر این شهر بشمار می‌روند. یکی از ویژگی‌های مهم خدماتی که پرسنل مجرب ارائه می‌دهند، بازدید رایگان 24 ساعته به همراه خدمات مورد نیاز شما عزیزان ساکن در کلیه مناطق با تضمین 100% می‌باشد.

ارتباط با شعبه منطقه 17 تهران 021-55748020
ارتباط فوری با پشتیبانی 0912-1875976
ضمانت خدمات لوله بازکنی تضمین با فاکتور
میزان کثیف کاری خدمات فنرزنی بدون کثیف کاری

همکاران ما به صورت تمام وقت و بی‌وقفه با حضور در سه شیفت کاری حتی در روزهای تعطیل هم آماده خدمت رسانی به شما همشهریان ساکن در منطقه 17 هستند. این مجموعه فنی با بالاترین کیفیت و دریافت قیمت منصفانه بعد از بازدید رایگان و بررسی از محل گرفتگی و مشخص شدن علت و نوع انسداد با هماهنگی شما اقدام به ارائه خدمات مورد نیاز خواهند کرد.

مدیریت این گروه فنی برای رفاه حال شهروندان کلیه محله‌های مختلف منطقه 17 شهرداری تهران با استخدام نیروهای خبره خود به دنبال آرامش خیال شما در زمان دریافت خدمات است. به این ترتیب شما عزیزان در هر ساعت از شبانه‌روز که با مشکل انسداد در انواع لوله‌های فاضلاب مواجه شدید می‌توانید بدون نگرانی با یک تماس خدمات مورد نیاز خود را با بهترین تجهیزات روز از ما دریافت کنید.

همکاران ما در مرکز پشتیبانی این مجموعه فنی لوله بازکنی آماده هر نوع پاسخگویی و راهنمایی رایگان به شما عزیزان در هر ساعتی در طول 24 ساعت به صورت هستند. کلیه خدمات توسط بهترین تجهیزات روز با تضمین 100% توسط بهترین‌های این حوزه به شما شهروندان عزیز ارائه خواهد شد.

 

انواع روش های چاه بازکنی در منطقه هفده تهران

در زمان بروز انسداد در فاضلاب‌های موجود ساختمان روش‌های مختلفی برای رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب وجود دارد. زیرا استفاده از این تجهیزات بسته به نوع و شدت گرفتگی لوله انتخاب شده و باید برای هر کدام از روش‌های متفاوتی استفاده کرد. که کارشناسان مجرب ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 که با مراجعه به محل و بررسی علل بروز مشکل می‌دانند که از چه روشی برای رفع انسداد لوله‌های فاضلاب استفاده کند.

انواع روش‌های چاه بازکنی منطقه 17 تهران به شرح زیر است:

 1. دستگاه فنرزن برقی یا همان ژنراتور که در سایزهای مختلف با آلیاژهای متفاوت تولید شده است، و توسط یک موتور الکتریکی فعال می‌شود.
 2. دستگاه تراکم هوا یا پمپ باد فشار قوی که دارای مخزن و پمپ قوی است، که هوای متراکم را با فشار شدید وارد لوله فاضلاب می‌کند.
 3. دستگاه واترجت که توسط یک پمپ قوی آب را با فشار بسیار بالا وارد مسیر لوله مسدود می‌کند.
 4. دستگاه ساکشن که بیشتر جهت تخلیه چاه استفاده می‌شود، که برای خارج کردن اشیاء هم کاربرد دارد.
 5. گیره مخصوص برای خارج کردن اجسام ارزشمند مانند گوشی، طلا و … .

فنرزنی لوله فاضلاب منطقه 17 تهران شبانه روزی

فنرزنی لوله های فاضلاب منطقه 17 تهران شبانه روزی

فنر لوله بازکنی در بین تجهیزات مختلف یکی از بهترین روش‌هایی است که، برای باز کردن گرفتگی‌های با هر شدت از سختی در مکان‌هایی مانند: سرویس بهداشتی، حمام، حیاط و … استفاده می‌شود.

فنر لوله بازکن که تشکیل شده است، از یک موتور و فنرهای مختلف با متراژهای متفاوت باید به این نکته مهم توجه داشت که در زمان انجام خدمات باید فنری متناسب با عمق و قطر لوله بکار گرفته شود. در صورتی که نیروی لوله بازکن توانایی لازم و اطلاعات کافی در زمینه این خدمات را نداشته باشد، می‌تواند منجر به آسیب به سیستم لوله ‌کشی و خود فرد شود.

فنر باید انعطاف لازم برای ورود به لوله و حرکت در داخل پیچ و خم لوله را داشته باشد، متخصصین ما در شعبه لوله بازکنی منطقه 17 تهران کلیه خدمات فنی مورد نیاز شما را به صورت شبانه‌روزی و بدون آسیب به شرط بازشدن کامل ارائه می‌دهند.

همشهریان عزیز ساکن در محله‌های مختلف منطقه 17 تهران در هر ساعتی می‌توانند با یک تماس با مرکز پشتیبانی نیروهای توانمند ما را کنار خود داشته باشند. نیروهای اعزامی ما با توانایی بالا در کنترل و مهار فنر در مسیر لوله فاضلاب بدون آسیب به همراه تراشیدن رسوبات مشکل را به سرعت برطرف خواهند کرد.

نکات مثبت و مزایای فنرزن برقی در ابتدا حمل و نقل راحت آسان در کنار قدرت و سرعت بالا همچنین چرخش دورانی فنر در مسیر که باعث رفع رایگان جرم‌ها و کم هزینه بودن و صرفه جویی در زمان است.

انواع خدمات فنرزدن چاه فاضلاب سراسر منطقه 17 تهران

انواع خدماتی که توسط متخصصین ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 در منطقه هفده تهران ارائه می‌گردد. شامل موارد زیر است:

 • فنرزنی راه آب حمام به دلیل انسدادهای مختلف از جمله ورود مو به همراه جرم و چربی مواد شوینده مورد استفاده در این محل ، افتادن اجسام مختلف موجود در این مکان که در لوله سقوط کرده
 • فنرزدن کفشور و ناودان پشت بام به علت ورود زباله، مصالح ساختمانی مانند قیر و سیمان، شاخه و برگ درختان و ….
 • فنرزنی فاضلاب‌های آشپزخانه براثر ورود چربی مواد زائد غذایی، پرز و مو و محتویات جیب لباس‌ها و افتادن اجسام در کفشور
 • فنرزدن راه آب پارکینگ براثر ورود گریس، شن و ماسه و افتادن اجسام مختلف
 • فنرزنی کفشور حیاط به علت شکستن لوله فاضلاب براثر ورود ریشه درختان موجود در باغچه، افتادن اجسام و ورود زباله و شن و ماسه
 • فنرزدن لوله راه آب حیاط خلوت، تراس و پاسیو به علل مختلف
 • فنرزدن فاضلاب‌های موجود در ساختمان در مکان‌هایی مانند سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه و ….. به علت ورود مصالح ساختمانی در زمان تعمیر و بازسازی ساختمان
 • خارج کردن اشیاء ارزشمند توسط گیره و ساکشن

کلیه خدمات ذکر شده با کیفیت بالا توسط کارشناسان باسابقه ما در این مرکز معتبر به سرعت بعد از تماس شما در تمامی محلات منطقه 17 صورت می‌گیرد.

باز کردن گرفتگی چاه توالت منطقه 17 تهران

باز کردن چاه توالت با فنرزن برقی منطقه 17 تهران

اگر علت انسداد لوله فاضلاب توالت‌های فرنگی و سنتی تجمع فضولات در داخل لوله فاضلاب باشد، بسته به شدت گرفتگی معمولا از فنرزن برقی استفاده می‌شود. زیرا این وسیله قوی با حرکت چرخشی هر چیزی که منجر به گرفتگی است، را خرد کرده و تمامی رسوبات ایجاد شده از مواد زائد را رسوب‌زدایی کرده و با تراشیدن آن به سرعت آن را برطرف می‌کند.

استفاده از فنر معمولا محدودیتی ندارد، مگر این که عمق انسداد بیشتر از متراژ فنر بکار رفته باشد. در صورتی که طول فنر کم بوده و به انتهای فاضلاب نرسد، از دستگاه تراکم هوا جهت رفع انسداد استفاده می‌شود. که بدون محدودیت می‌تواند با فشار هوا مشکل را به سرعت برطرف خواهد کرد، کارشناسان اعزامی ما از شعبه لوله بازکنی منطقه 17 تهران 4 بدون تعطیلی به صورت 24 ساعته و بی‌وقفه20 دقیقه‌ای مشکل را برطرف می‌کنند.

علت گرفتگی چاه توالت

علل مختلفی می‌تواند باعث بروز انسداد در این مکان شود، در ابتدا باید به مشکلات فنی سیستم لوله‌کشی فاضلاب توجه کنیم. زیرا ممکن است، عامل اصلی در گرفتگی‌های مکرر در این محل پراستفاده قطر و نامناسب بودن شیب لوله باشد.

اما دلایل دیگری که در این محل می‌تواند سبب انسداد شود، وجود رسوباتی که در طول سال‌ها استفاده از این محل تشکیل شده است. و یا افتادن اجسام مختلف مورد استفاده در محل مانند انداختن دستمال کاغذی، نوار بهداشتی و …. که تمامی این موارد توسط فنرزن برقی قابل رفع است. مگر زمانی که با شکستگی در سیفون یا لوله روبرو باشید، که تنها راه رفع مشکل تخریب محل و تعویض آن است.

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب با اسید لوله بازکنی

مواد شیمیایی محلول‌هایی اسیدی هستند، که با ریختن در چاه فاضلاب می‌تواند تاحدی گرفتگی‌های سطحی را برطرف کند. که در اکثر موارد مشتریان عزیز به محض مواجه شدن با انسداد در هر محلی از آن استفاده می‌کنند.

نکته مهم در پاسخ به این سوال این است که، این روش یکی از بدترین انتخاب‌ها در بین روش‌های خانگی می‌باشد. که استفاده مکرر از آن با قدرت‌های مختلف در کنار حل کردن رسوبات موجود در مسیر می‌تواند چسب‌های اتصال دهنده لوله‌ها را که توسط متخصص لوله کشی مورد استفاده قرار گرفته را نیز ذوب کند.

مشکل بعدی که بکارگیری این اسیدها می‌تواند بوجود آورد، ایجاد خوردگی و پوسیدگی و در نهایت نشتی آب به سقف و کف ساختمان شما را با مشکلات تعمیر و بازسازی در محل مواجه کند. و در این شرایط سخت اقتصادی هزینه سنگین رفع این مشکل باعث آزار شما عزیزان می‌شود.

بنابراین در زمان بروز انسداد به سرعت با شعبه لوله بازکنی منطقه 17 تهران تماس گرفته و تقاضای اعزام نیرو را به همکاران ما در این مجموعه اعلام نمایید. و با کمترین هزینه بدون آسیب به لوله فاضلاب و یا احیانا خود شما براثر پاشیدن اسید می‌توانید از خدمات فنی لوله بازکنی بهره‌مند گردید.

بیرون آوردن اشیا از چاه توالت منطقه 17 تهران

بیرون آوردن اشیاء از چاه توالت منطقه 17 تهران

ممکن است، در زمان استفاده از مکان‌هایی مانند سرویس‌های بهداشتی محتویات جیب و یا اشیاء ارزشمندی مانند گوشی تلفن همراه، زیورآلات، ساعت مچی و … به درون فاضلاب سقوط کند. که می‌تواند بسیار نگران کننده و آزاردهنده باشد، در زمان مواجه شدن با این مشکل بدون نگرانی با همکاران ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 تماس حاصل نمایید.

متخصصین ما در حداقل زمان در محل حاضر شده و توسط بهترین و مناسب‌ترین تجهیزات شی را از درون لوله تخلیه خواهند کرد. البته در صورتی که جسم در سیفون باشد، و در دسترس است بهترین روش استفاده از گیره‌های مخصوص است. که دارای انعطاف پذیری زیادی بوده، که می‌تواند به راحتی جسم را خارج کند.

اما زمانی که شی در عمقی دور از دسترس ما افتاده باشد، باید توسط تجهیزات دیگری مانند ساکشن استفاده شود. و با قدرت مکش خود هر چیزی را به سرعت از درون لوله خارج می‌کند، این وسیله که در اصل جهت تخلیه چاه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

یکی از ابزار قدرتمند مورد استفاده در این شرایط است، نکته مهمی که باید به شما اشاره کنیم. این است که، در صورت نداشتن ابزار مناسب و عدم توانایی در خارج کردن آن اقدام به خارج کردن آن نکنید. همچنین از ریختن آب به درون لوله پرهیز کنید، زیرا ممکن است این کارها منجر به افتادن جسم در عمق بیشتر شود.

همکاران ما در این صورت با دردسر بیشتری جهت تخلیه آن روبرو شوند، شما عزیزان ساکن در هر کدام از محلات منتهی به منطقه 17 تهران در صورت انسداد در هر کدام از مکانهای مختلف در منزل و محل کار خود هستید. می‌توانید، به سرعت و در حداقل زمان بعد از تماس با ما از این خدمات بهره‌مند خواهید شد.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب منطقه 17 تهران

گروه فنی لوله بازکنی 24 جهت رفع انواع گرفتگی در فاضلاب ساختمان‌های اداری و مسکونی از ابزارآلاتی استفاده می‌کند. که با کمترین میزان آلودگی و رعایت کامل بهداشت صورت می‌گیرد، به این معنی که با بکارگیری دستگاه‌های مانند واترجت که با فشار شدید آب اجسام و مواد را در مسیر لوله به جلو می‌راند و بدون وارد شدن آلودگی گرفتگی را شستشو داده و برطرف می‌کند.

یا با استفاده از فنرزن برقی که فنر وارد لوله فاضلاب می‌شود، و با چرخش هر جسم یا رسوبی که منجر به انسداد شده است. را به راحتی خرد کرده و یا می‌تراشد و در نهایت با کمترین میزان آلودگی و رعایت بهداشت در زمان انجام و پایان کار به سرعت رفع خواهد کرد.

متخصصین شعبه لوله بازکنی منطقه 17 تهران با استفاده از فنرهای مجزا خدمات مورد نیاز شما در هر مکانی را انجام می‌دهند، یعنی با فنر حمام و توالت مشکل گرفتگی در فاضلاب آشپزخانه را رفع نمی‌کنند. همچنین متخصصین اعزامی ما موظف و متعهد هستند، بعد از اتمام کار محل گرفتگی را کامل تمیز به شما تحویل دهند.

محله های تحت پوشش شعبه منطقه 17 تهران

لوله بازکنی امام زاده حسن لوله بازکنی بلوار سجاد جنوبی
لوله بازکنی خیابان قزوین لوله بازکنی خیابان ابوذر
لوله بازکنی سه راه آذری لوله بازکنی خیابان سجاد شمالی
لوله بازکنی دو راهی قپان لوله بازکنی میدان ابوذر
لوله بازکنی خیابان برادران حسنی لوله بازکنی خیابان احمدی
لوله بازکنی فوری فلاح لوله بازکنی یافت آباد
لوله بازکنی وصفنارد لوله بازکنی خیابان رشیدی جهان
لوله بازکنی زمزم لوله بازکنی خیابان مقدم
لوله بازکنی زهتابی لوله بازکنی بلور سازی
لوله بازکنی میدان بهاران لوله بازکنی قلعه مرغی

ساکنین محله‌های مختلف تحت پوشش گروه فنی لوله بازکنی 24 در هر ساعتی از شبانه‌روز و بدون وقفه می‌توانند از خدمات متخصصین ما حاضر در شعبه لوله بازکنی منطقه 17 تهران دریافت کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *