لوله بازکنی جوادیه یکی از مهمترین خدمات شرکت خدمات فنی رسولی در تهران می باشد. چاه بازکنی جوادیه به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی فعال می باشد و توسط لوله بازکن های با تجربه و کاربلد خدمت رسانی می شود.

[av_button_big label=’تماس ‘ description_pos=’below’ link=’manually,tel:09121875976′ link_target=” icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ custom_font=’#ffffff’ color=’green’ custom_bg=’#444444′ color_hover=’black’ custom_bg_hover=’#444444′ av_uid=’av-9oexef’ admin_preview_bg=”]
پاسخگویی 24 ساعته، جهت دریافت خدمات و اطلاع از نرخ خدمات بر روی دکمه تماس کلیک کنید.

[/av_button_big]

[av_button label=’آقای رسولی » 09121875976′ link=’manually,tel:09121875976′ link_target=” size=’x-large’ position=’center’ label_display=” icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ color=’green’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ av_uid=’av-2nek61′ admin_preview_bg=”]

لوله بازکنی جوادیه

[av_hr class=’short’ height=’50’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-7jd0af’ admin_preview_bg=”]

لوله بازکنی در جوادیه

لوله بازکنی در جوادیه را شرکت خدمات فنی رسولی جهت اعزام سریع سرویسکار لوله بازکن به منزل مشتری در همه مناطق جوادیه شعبه دارد از جمله: خیابان نوری ، خیابان اکبری – ده متری دوم جوادیه ، بیست متری جوادیه ، خیابان زمانی – ده متری اول جوادیه ، بلوار دشت آزدگان ، میدان بهمن و … .

[av_hr class=’short’ height=’50’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-5bwplz’ admin_preview_bg=”]

چرا لوله بازکنی شرکت خدمات فنی رسولی را در جوادیه انتخاب کنیم ؟

 • رعایت کامل اصول بهداشتی و نظافت در حین انجام رفع گرفتگی لوله
 • خوش اخلاق و خوش رویی تمامی سرویسکاران
 • داشتن تخصص و تجربه بالا و مهارت لازم در انجام کار
 • ارائه قیمت منصفانه و رعایت عدالت
 • همکاری با لوله بازکن های سالم و متعهد و غیر سیگاری

لوله بازکنی در جوادیه

بهترین روش باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب در جوادیه ؟

معمولا بهترین روش باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب زمانی مشخص می شود که لوله بازکن از محل گرفتگی لوله بازدید نماید و تشخیص دهد که از کدام روش برای رفع گرفتگی لوله استفاده کند. روش های لوله بازکنی عبارتند از:

 • استفاده از فنر و دستگاه ژنراتور لوله بازکنی
 • استفاده از دستگاه لوله بازکنی پمپ تراکم هوا
 • رفع گرفتگی لوله با دستگاه واترجت لوله بازکنی

[av_hr class=’short’ height=’50’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-3rcj53′ admin_preview_bg=”]

لوله بازکنی ارزان و شبانه روزی جوادیه

لوله بازکنی ارزان و شبانه روزی جوادیه

یکی از مهمترین ویژگی های شرکت خدمات فنی رسولی ارائه دهنده شبانه روزی خدمات لوله بازکنی می باشد. گرفتگی لوله های فاضلاب زمان مشخصی ندارد و ممکن است در هر ساعت از طول شبانه روز اتفاق بیوفتد در همین راستا شما عزیزان در هر ساعت از طول شبانه روز که با مشکل گرفتگی لوله فاضلاب مواجه شدید کافیست با ما تماس بگیرید که فوری لوله بازکن به منزل شما ارسال شود. قیمت لوله بازکنی در طول شبانه روزثابت می باشد و انجام لوله بازکنی بدون ایجاد سرو صدا دستگاه انجام می شود.

لوله بازکنی جوادیه تضمینی

 

لوله بازکنی جوادیه تضمینی توسط سرویسکاران لوله بازکن شرکت خدمات فنی رسولی انجام می شود. سوال بسیاری از مشتریان از مدیریت شرکت میپرسند این است که لوله بازکنی جوادیه ضمانت دارد؟ بله لوله بازکن پس از باز کردن گرفتگی لوله چندین مرحله با سطل آب دخل لوله میریزد که مشتری از بابت باز شدن گرفتگی لوله مطمئن شود.

به طور مثال اگر لوله آشپزخانه گرفتگی داشته باشد پس از استفاده از لباسشویی و ظرفشویی آب از کفشور بالا میزند و پس از باز کردن گرفتگی لوله، لوله بازکن راه آب داخل سینک را می بندد و پس از پرشدن در یک لحظه تخلیه می کند. در صورت باز بودن لوله آب به شدت تخلیه می شود ولی در صورت باز نشدن آب از کفشور بالا میزند.

ضمنا بعد از باز شدن گرفتگی لوله اگر مشتری از لوله بازکن فاکتور درخواست نماید لوله بازکن موظف است فاکتور مهر شده شرکت را با نوشتن توضیحات کامل شرح کار به مشتری تحویل دهد.


باز کردن گرفتگی لوله های سخت در جوادیه

باز کردن گرفتگی لوله های سخت در جوادیه

گرفتگی لوله های سخت زمانی اتفاق می افتد که در هنگام بازسازی یا نوسازی مزنل داخل لوله ها کارگران سیمان یا شن و ماسه میریزند و بعد از مدتی گرفتگی لوله پیش می آید که رفع گرفتگی آن لوله خیلی آسان و کار هر لوله بازکنی نیست. در این مواقع کافیست به ما اعتماد کنید تا لوله بازکن های باتجربه و کاربلد ما با ابزارآلات پیشرفته ایی که در اختیار دارند در کمترین زمان ممکن مشکل را رفع کنند.

هزینه لوله بازکنی جوادیه

 

هزینه لوله بازکنی جوادیه بستگی به نوع گرفتگی لوله ها تعیین می شود که عبارتند از:

 

 • تعداد لوله هایی که دچار گرفتگی شده
 • شدت گرفتگی نیز تاثیر در افزایش نرخ چاه بازکنی در جوادیه
 • سرویسکار از کدام روش برای رفع گرفتگی لوله در جوادیه استفاده نماید ( فنر و دستگاه ژنراتور یا پمپ تراکم هوا)
 • مدت زمانی که لوله بازکن صرف بازکرن گرفتگی لوله به کار میگیرد به طور مثال بعضی مواقع پیش می آید که مسیر لوله با قیر، سیمان یا شن و ماسه مسدود شده است که نیاز به زمان بیشتری می باشد که گرفتگی لوله رفع شود.
 • طول لوله و طول فنر برای چاه بازکن جوادیه

علایم گرفتگی لوله فاضلاب در جوادیه

علایم گرفتگی لوله فاضلاب در جوادیه

 • تخلیه کند آب از سینک ظرفشویی و بالا پایین شدن آب در کفشور آشپزخانه نشانه گرفتگی لوله می باشد
 • تخلیه ضعیف آب از چاه توالت نشانه گرفتگی لوله می باشد و نیاز به چاه بازکنی دارد
 • انتشار بوی بد فاضلاب از لوله ها نشانه گرفتگی لوله می باشد و نیاز به فنرزنی لوله ها دارد

چاه بازکنی جوادیه

چاه بازکنی جوادیه شامل چه مواردی می باشد ؟ 1- چاه بازکنی لوله سینک ظرفشویی آشپزخانه 2- چاه بازکنی لوله فاضلاب لباسشویی 3- چاه بازکنی لوله کفشور آشپزخانه 4- چاه بازکنی لوله حمام 5- چاه بازکنی لوله توالت ایرانی 6- چاه بازکنی روشوی سرویس بهداشتی 7- چاه بازکنی توالت فرنگی 8- چاه بازکنی لوله تراس – بالکن 9- چاه بازکنی لوله پشت بام 10- چاه بازکنی لوله حیاط و پارکینگ 11- لوله منهول – فاضلاب شهری و … .

لوله بازکنی جوادیه بدون کثیف کاری

رفع گرفتگی لوله فاضلاب بدون کثیف کاری در جوادیه

تمامی پرسنل لوله بازکن شرکت خدمات فنی رسولی موظف اند قبل از وارد شدن به منزل مشتری از ماسک استفاده کنند. و در حین انجام کار مشکل گرفتگی لوله را با رعایت کامل بهداشت و بدون کثیف کاری محیط مشکل گرفتگی لوله را رفع کنند. فنر هایی که برای رفع گرفتگی لوله ها استفاده می شود کاملا جداگانه و پس از هر بار استفاده با واترجت شستشو داده می شود.

فنرزنی لوله فاضلاب جوادیه

فنرزنی لوله فاضلاب جوادیه

فنرزنی لوله فاضلاب جوادیه با فنر های فولادی انجام می شود، مشکل گرفتگی لوله بدون آسیب زدن به لوله انجام می شود. فنرزدن لوله در جوادیه با دستگاه های ژنراتور پیشرفته انجام می شود و هر آنچه که در مسیر لوله باشد را به چاه یا فاضلاب شهری هدایت می کند.

گاهی اتفاق می افتد که داخل لوله با ریشه درخت ، قیر ، سیمان یا مواردی دیگر شبیه این ها مسدود شده باشد و نیاز به تعویض لوله باشد که لوله بازکن های شرکت خدمات فنی رسولی طی فنرزنی با دستگاه سه نظام دار ژنراتور لوله بازکنی هر آنچه که در مسیر لوله باشد را تراش کامل می دهد.


درآوردن طلا و اشیا از چاه توالت در جوادیه

درآوردن طلا و اشیا از چاه توالت در جوادیه

روزانه بسیاری از مردم با افتادن اشیا ارزشمند مانند طلا ، موبایل ، دسته کلید ، ریموت و …در چاه توالت مواجه می شوند. بیرون آوردن اشیا از چاه توالت مخصوصا زمانی که ارتفاع زانویی لوله توالت ایرانی بلند باشد نیاز به نیروی متخصص و ابزار آلات مخصوص دارد.

شرکت خدمات فنی رسولی برای درآوردن اشیا از چاه توالت و لوله حمام نیرو های باتجربه و کاربلد را در جوادیه مستقر نموده تا شما عزیزان در هر ساعت از طول شبانه روز که نیاز داشته باشد سرویسکار به صورت فوری به منزل شما اعزام شود.

اشیا هایی که ممکن است در چاه توالت بیفتد شامل: صابون ، حلقه ، انگشتر ، سکه ، سرشیر آب ، خمیر دندان ، کرم ، لوازم آرایشی ، دستگیره ، سوییچ و کلید ، ریموت ، درب اسپری و شامپو ، ژیلت و … .

 

رفع بوی بد فاضلاب در جوادیه

رفع بوی بد فاضلاب در جوادیه

رفع بوی بد فاضلاب توالت ، آشپزخانه ، حمام و پارکینگ منزل شما را تضمینی با ضمانت فاکتور رفع می کنیم. سرویسکار بعد از بازدید و تشخیص علت بوی بد فاضلاب سریعا به رفع آن می گردد.

علت بوی بد فاضلاب ؟

 • گاز های سپتیک
 • مشکل در شتر گلویی
 • وجود چربی و رسوبات داخل لوله
 • پر شدن چاه فاضلاب

تشخیص ترکیدگی لوله در جوادیه

تشخیص ترکیدگی لوله در جوادیه

سرویسکاران متخصص شرکت خدمات فنی رسولی. خدمات تشخیص نشتی لوله و نم دیوار را به صورت فوری و تضمینی بدون خرابی با دستگاه نشت یاب انجام می دهند.خدمات ما شامل: 1- رفع نم و رطوبت و نشتی از دیوار ، زمین ، سقف 2- تشخیص ترکیدگی لوله آب ، لوله فاضلاب 3- پیدا کردن دقیق محل نشتی.

[av_notification title=’نظر سنجی’ icon_select=’yes’ icon=’ue8c6′ font=’entypo-fontello’ color=’green’ border=” custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ close_btn=” cookie_lifetime=’نام‌کاربری نمی‌تواند بیشتر از ۶۰ حرف باشد.’ av_uid=’av-bnxxj’ admin_preview_bg=”]
چنانچه که از خدمات ما استفاده کردید لطف نظرات خود را کامنت کنید با تشکر.
[/av_notification]

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *