لوله بازکنی منطقه 12 تهران

لوله بازکنی منطقه 12 تهران


متخصصین باتجربه گروه فنی لوله بازکنی 24 آماده ارائه کلیه خدمات لوله بازکنی در منطقه 12 تهران به صورت شبانه روزی به همراه پشتیبانی چند ماهه هستند. لوله بازکن های فعال در شعبه لوله بازکنی منطقه 12 تهران با استفاده از جدیدترین تجهیزات و دانش لازم جهت بکارگیری آنها به کمک تجربه کاری در این زمینه خدمات مختلف لوله بازکنی را در کلیه ساختمان های اداری و مسکونی منطقه دوازده تهران و محله های منتهی به آن را ارائه می دهند.

ارتباط با لوله بازکنی منطقه 12 تهران 0912-1875976
ساعت کاری ما 7روز هفته 24 ساعته
سطح مهارت لوله بازکن درجه یک
میزان کثبف کاری زمان لوله بازکنی بدون کثیف کاری
ضمانت باز کردن لوله فاضلاب تحویل لوله باز شده با فاکتور

علت ارائه خدمات شبانه روزی به همراه پشتیبانی اختلالاتی است، که بروز انسداد در انواع لوله های فاضلاب در ساختمان ایجاد می کند. مانند بالا زدن آب به همراه مواد زائد و فضولات که با بوی بد و منظره زشتی که ایجاد کرده، می‌تواند انجام امور روزانه را با مشکلات زیادی مواجه کند.

بنابراین باید هر چه سریع تر در هر ساعتی از شبانه روز و ایام تعطیل جهت برطرف کردن آن اقدام شود. شما عزیزان همشهری ساکن در تمامی محلات منتهی به منطقه 12 تهران در هر ساعتی می توانید با متخصصین حاضر در شعبه لوله بازکنی منطقه 12 ما مشکل خود را در میان بگذارید. و بعد از دریافت راهنمایی های لازم و دادن اطلاعات لازم به همکاران ما در صورت نیاز درخواست اعزام نیرو را به آنها اعلام نمایید.

خدمات فنرزنی لوله فاضلاب منطقه 12 تهران

فاضلاب های موجود در ساختمان‌‌ها به دلیل استفاده مکرر و ورود انواع مواد زائد و جذب چربی با تولید رسوب و افتادن اجسام مختلف که وارد لوله فاضلاب شده است. می‌تواند در هر ساعت و روزی از ایام هفته دچار گرفتگی شود، و انجام کار و استفاده از آن مکان را با مشکل مواجه کند.

متخصصین ما جهت رفاه حال شما شهروندان عزیز ساکن در منطقه 12 تهران و کلیه محله های منتهی به آن در هر ساعتی حتی در ایام تعطیلات رسمی می‌توانید با همکاران ما در شعبه لوله بازکنی منطقه 12 تهران تماس حاصل نمایید. و به سرعت و فوری خدمات مورد نیاز جهت رفع گرفتگی در فاضلاب های مسدود شده در هر مکانی را دریافت نمایید.

انواع خدمات لوله بازکنی و فنرزدن لوله های فاضلاب توسط کارشناسان ما به شرح زیر می‌باشد:

 1. فنرزنی و رفع انسداد کف شور حمام به دلیل افتادن اجسام مختلف، ورود مو به همراه چربی مواد شوینده و رسوبات.
 2. فنرزدن و رفع گرفتگی در کف شور، سیفون سینک و لوله های تخلیه ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی در آشپزخانه.
 3. فنرزنی و برطرف کردن گرفتگی در سیفون توالت‌های فرنگی و ایرانی به دلیل افتادن اشیاء، شکستن لوله فاضلاب، وجود حجم بالای مدفوع و مهندسی نبودن شب و قطر لوله.
 4. فنرزدن و برطرف کردن انسداد ناودان و کف شور پشت بام به دلیل ورود مصالح ساختمانی مانند قیر و سیمان، ورود شاخه و برگ درختان و شن ماسه.
 5. فنرزنی و رفع گرفتگی کف شور پارکینگ به دلیل ورود گریس، شن و ماسه انواع زباله و اجسام مختلف و در برخی موارد ورود ریشه درختان.
 6. فنرزدن گرفتگی لوله فاضلاب تراس، حیاط خلوت به دلیل ورود گرد و غبار و شاخه و برگ درختان یا افتادن اجسام.
 7. فنرزنی چاه فاضلاب حیاط به دلیل ورود مواد زائد و ریشه درختان موجود در باغچه که ممکن است باعث شکستن لوله شده باشد.
 8. خارج کردن اشیاء گران‌قیمت از درون چاه فاضلاب بوسیله تجهیزات مناسب مانند گیره و ساکشن.

شما عزیزان ساکن در هر کدام از محله‌های این منطقه که باشید، با ما تماس بگیرید، تا ما فوری نزدیکترین تیم فعال مستقر در منطقه را به همراه مناسب‌ترین ابزار در کمترین زمان و بلافاصله به محل اعزام کنیم.

علت گرفتگی لوله فاضلاب منطقه 12 تهران

علت گرفتگی لوله فاضلاب ساختمان متراکم شدن مواد زائد که در زمان شستشو وارد لوله فاضلاب می‌شوند. دچار گرفتگی با شدت‌های مختلف می‌گردد، که جرم زیاد ایجاد شده در لوله اجازه عبور و تخلیه فاضلاب را نمی‌دهد. علل مهم گرفتگی شامل این موارد است:

 • مو
 • مواد زائد و زباله
 • چربی و روغن غذا
 • افتادن اجسام
 • انداختن دستمال کاغذی
 • افتادن نوار بهداشتی
 • افتادن صابون در شامپو، روشور
 • افتادن اشیاء ارزشمند مانند ساعت، گوشی، طلا
 • مصالح ساختمانی قیر، سیمان و ….
 • ریشه درختان
 • شکستن لوله فاضلاب
 • رسوبات سخت

برای پیشگیری از بروز این مشکل باید از ریختن مواد زائد به همراه چربی در سینک و ماشین ظرفشویی پرهیز کرد. همچنین در زمان استفاده از مکان‌های مختلف مانند سرویس بهداشتی مراقب محتویات جیب لباس و وسایل همراه خود باشید. و با بکارگیری صافی‌های مناسب و کف شور های مخصوص از ورود اجسام و زباله به درون لوله‌های فاضلاب جلوگیری کنید.

روش و تجهیزات لوله بازکنی منطقه 12 تهران
روش و تجهیزات لوله بازکنی منطقه 12 تهران

روش و تجهیزات لوله بازکنی در منطقه 12 تهران

رفع گرفتگی فاضلاب با بکارگیری بهترین تجهیزات روز به صورت حرفه‌ای توسط تکنسین‌های آموزش دیده و باتجربه گروه فنی لوله بازکنی 24 در منطقه 12 تهران انجام می‌شود. در برخی موارد هنگامی که لوله‌های فاضلاب دچار گرفتگی می‌شوند، همشهریان عزیز از روش‌های مختلف خانگی جهت رفع انسداد استفاده می‌کنند. که در مواردی که گرفتگی ساده باشد، ممکن است مشکل تا حدی برطرف شود.

اما زمانی که مشکل انسداد بسیار جدی است، باید حتما از مراکز معتبر لوله بازکنی درخواست کمک شود. گاهی اوقات ممکن است که، پر شدن چاه فاضلاب این مشکل را ایجاد کرده باشد.

در صورتی که ساکن محله‌های مختلف منطقه 12 شهرداری تهران هستید، با متخصصین ما در شعبه لوله بازکنی منطقه 12 تهران تماس بگیرید. تا به سرعت جهت بازدید رایگان در محل حاضر شوند، و با بررسی دقیق از محل با بهترین ابزار روز اقدام به رفع مشکل نمایند.

انواع تجهیزات لوله بازکنی شامل موارد زیر است:

 1. دستگاه واترجت یا فشار آب
 2. دستگاه تراکم هوا یا فشار هوا
 3. دستگاه فنرزن یا ژنراتور
 4. گیره مخصوص
 5. مکنده یا ساکشن

هر کدام از این تجهیزات بعد از بررسی علت و شدت انسداد توسط متخصصین انتخاب و مورد استفاده قرار می‌گیرند. در بین آنها مناسب‌ترین و پرکاربردترین دستگاه‌های لوله بازکنی فنرزن یا همان ژنراتور است. البته باید به این نکته بسیار مهم اشاره کنیم که، تمامی تجهیزات مدرن مورد استفاده توسط مراکز لوله بازکنی قدرتمند و پرسرعت هستند. و در کنار مزایای مختلف دارای معایبی نیز می‌باشند، به طور مثال دستگاه تراکم وا بسیار قوی و سریع است.

اما نکته بسیار مهم درباره این وسیله صدای ناهنجاری است، که در زمان تخلیه شدید هوا در لوله فاضلاب ایجاد می‌کند. که این مشکل باعث شده تا امکان استفاده از آن در ساعت‌های مختلف مخصوصا بعد از ساعات پایانی شب غیرممکن باشد. در کنار این ایراد مشکل پرتاب مواد آلوده از درون فاضلاب به محیط اطراف مشکل دیگری است، که سبب شده تا از آن فقط در موارد بسیار خاص که ابزار دیگر توانایی رفع گرفتگی را ندارد استفاده شود.

اما فنرزن برقی به دلیل سرعت و قدرت بالا توانایی رفع هرگونه گرفتگی با هر میزانی از سختی را دارد. فنر به دلیل چرخش سریع هر چیزی که منجر به گرفتگی شده را خرد و به جلو می‌راند، و در صورتی که انسداد به دلیل ورود مو به همراه رسوبات مواد شوینده باشد. با پیچیدن مو به دور فنر و تراشیدن کامل رسوبات موجود در جدار فاضلاب در زمانی کوتاه مسیر را پاکسازی خواهد کرد.

لوله بازکنی منطقه 12 تهران با واترجت فوری
لوله بازکنی منطقه 12 تهران با واترجت فوری

لوله بازکنی منطقه 12 تهران با واترجت فوری

گرفتگی‌های سخت در لوله فاضلاب که معمولا به علت ورود سیمان و قیر … بروز می‌کند. در صورتی که مدت زیادی از آن نگذشته باشد، به سرعت با فشار شدید آب که توسط واترجت وارد لوله می‌گردد. شسته و بازگشایی خواهد شد، در این روش پمپ با فشار آب بسیار شدید مواد و مصالح ساختمانی وارد شده در مسیر فاضلاب را به جلو می‌راند. که در اصل یکی از روش‌های غیر مخرب است، باید به این نکته اشاره کنیم. که این روش برای گرفتگی‌های بسیار شدید کارایی ندارد، یعنی اگر مدت زمان طولانی از ورود حجم بالایی از مصالح به درون چاه فاضلاب گذشته است. باید از ابزار قدرتمند دیگری استفاده شود، زیرا در این مواقع باید مصالح تراشیده شود.

متخصصین شعبه لوله بازکنی منطقه 12 تهران در هر ساعتی از شبانه‌روز و به صورت 24 ساعته با یک تماس به همراه بهترین و مناسب‌ترین ابزار لوله بازکنی جهت رفع مشکل در کنار شما عزیزان خواهند بود.

هزینه لوله بازکنی منطقه دوازده تهران

تعیین هزینه خدمات لوله بازکنی در اصل نرخ ثابتی ندارد، و با توجه به فاکتورهایی که بعد از بازدید رایگان توسط متخصصین شعبه لوله بازکنی منطقه 12 تهران صورت می‌گیرد. مشخص خواهد شد، شاید در زمان تماس با شرکت‌های مختلف هزینه‌ای به شما اعلام گردد، که در اصل قیمت پایه ارائه خدمات است. و در نهایت بعد از انجام کار لیستی را دریافت خواهید کرد، که با مبلغ اعلام شده متفاوت است. علت این امر مواردی است که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

عوامل موثر در برآورد هزینه خدمات لوله بازکنی منطقه دوازده تهران شامل این موارد است:

 1. تعداد لوله‌هایی که در ساختمان دچار گرفتگی شده، به این معنی است که رفع گرفتگی هر کدام هزینه جداگانه دارند.
 2. شدت گرفتگی نیز بر هزینه خدمات تاثیرگذار است
 3. از چه روشی برای باز کردن چاه فاضلاب استفاده شده باشد (فشار، کمپرس هوا، ژنراتور و …)
 4. مدت زمانی که لوله بازکن برای رفع انسدادها صرف کرده
 5. متراژ و سایز فنر بکار رفته جهت رفع انسداد
 6. علت و نوع بروز گرفتگی
 7. محلی که فاضلاب در آن قرار دارد
 8. ایاب و ذهاب نیروی اعزامی
 9. خارج کردن اشیاء

ما در شعبه لوله بازکنی منطقه 12 تهران خدمات فنرزنی لوله های فاضلاب را با تیمی مجرب و حرفه‌ای به شما همشهریان ساکن در این منطقه ارائه خواهیم داد. تلاش ما این است که، کلیه خدمات خود را با کیفیت بسیار بالا و در کمترین زمان ممکن توسط بهترین نیروهای اعزامی انجام دهیم.

فنرزدن توالت فرنگی و ایرانی منطقه 12 تهران
فنرزدن توالت فرنگی و ایرانی منطقه 12 تهران

فنرزدن توالت فرنگی و ایرانی منطقه 12 تهران

بروز گرفتگی‌های شدید در سرویس‌های بهداشتی فرنگی و ایرانی معمولا به دلایل مختلفی رخ می‌دهد. که مهمترین آنها مهندسی نبودن سیستم لوله‌کشی فاضلاب و استفاده از سیفون و لوله با قطر کم همچنین کم بودن شیب لوله‌ها است. در صورتی که علت انسداد تنگی و نامناسب بودن شیب باشد، به ناچار باید محل مورد نظر تخریب و سیستم لوله‌کشی فاضلاب تعویض شود. 

عوامل مهم دیگری که می‌تواند در این محل بسیار پرکاربرد ایجاد گرفتگی کند، افتادن اجسام مختلف مانند: دستمال کاغذی و نوار بهداشتی، صابون، خمیر دندان، وجود حجم بالای مدفوع خشک شده که به علت خرابی سیفون و کم آبی ایجاد شده و یا شکستگی در لوله فاضلاب و …. که بیشتر این موارد توسط فنرزن برقی قابل رفع بوده و جای هیچ‌گونه نگرانی نیست.

شما اهالی محترم ساکن در منطقه 12 تهران در صورت نیاز به دریافت خدمات فنرزنی لوله های فاضلاب می‌توانید با شعبه لوله بازکنی منطقه 12 تهران تماس حاصل کرده، و با حضور به موقع متخصصین باتجربه به همراه بهترین تجهیزات خدمات باکیفیت و تضمینی دریافت نمایید.

محدوده شعبه لوله بازکنی منطقه 12 تهران

متخصصین باتجربه ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 با استقرار در محله های مختلف منطقه 12 تهران به صورت 24 ساعته  و بدون وقفه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان همشهری ساکن در این منطقه هستند. محله‌های مختلف تحت پوشش متخصصین ما در این منطقه شامل این موارد می‌شود:

لوله بازکنی خیابان سعدی

لوله بازکنی منطقه دروازه شمیران
لوله بازکنی خیابان درواره دولت لوله بازکنی خیابان پامنار
لوله بازکنی خیابان ایران لوله بازکنی خیابان سیروس
لوله بازکنی خیابان سنگلج لوله بازکنی خیابان هرندی
لوله بازکنی خیابان پانزده خرداد لوله بازکنی خیابان کوثر
لوله بازکنی خیابان بهارستان لوله بازکنی خیابان شکوفه
لوله بازکنی خیابان قیام لوله بازکنی منطقه باغ سپهسالار
لوله بازکنی خیابان 17 شهریور لوله بازکنی خیابان تختی
لوله بازکنی خیابان ملت لوله بازکنی خیابان آبشار
لوله بازکنی خیابان سعدی لوله بازکنی خیابان فردوسی
لوله بازکنی خیابان مدنی لوله بازکنی خیابان امیر بهادر
لوله بازکنی خیابان عشرت آباد لوله بازکنی خیابان صفی علیشاه
لوله بازکنی میدان توپخانه لوله بازکنی خیابان فیاض بخش
لوله بازکنی مولوی لوله بازکنی در خیابان وحدت اسلامی
لوله بازکنی خیابان جمهوری لوله بازکنی میدان خراسان

شما ساکنین محترم هر کدام از این مناطق از منطقه 12 شهرداری تهران در صورت بروز انسداد در لوله های فاضلاب در هر ساعتی از شبانه روز و روزهای تعطیل می‌تواند جهت دریافت مشاوره رایگان و دریافت خدمات فنرزدن و فنرزنی لوله های فاضلاب با همکاران ما حاضر در نمایندگی لوله بازکنی شبانه روزی تهران تماس حاصل نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *