لوله بازکنی در خیابان وحدت اسلامی مرکز تهران یکی از خدمات اورژانسی و جزء خدمات پر درخواست گروه فنی لوله بازکنی 24 می باشد، ما خدمات لوله بازکنی خیابان وحدت اسلامی تهران را توسط لوله بازکن های خوش اخلاق و ماهر ارائه می دهیم. لوله بازکنی خیابان وحدت اسلامی تهران را مجموعه ما با سه شیفت فعال کاری به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در تمامی روز های سال خدمت رسانی می کنیم. چاه بازکنی خیابان وحدت اسلامی تهران را لوله بازکن ها بدون ذره ایی کثیف کاری و بدون کنده کاری و بدون معطلی وقت تضمینی با ضمانت فاکتور انجام می دهند و به مدت 15 دقیقه ایی لوله بازکن جلوی درب منزل شما عزیزان حضور می یابد.

شماره شعبه وحدت اسلامی 021-55748020
پاسخگویی شبانه روزی 0912-1875976
ساعت کاری ما 24 ساعته 7 روز هفته
سابقه کار لوله بازکن  14+ سال
سطح مهارت لوله بازکن درجه یک
لوله بازکنی در خیابان وحدت اسلامی
لوله بازکنی در خیابان وحدت اسلامی

لوله بازکنی خیابان وحدت اسلامی با فنر برقی

لوله بازکن های شعبه لوله بازکنی وحدت اسلامی تهران برای رعایت اصول بهداشتی و باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب از فنر های مجزا بکار میگیرند. به طور مثال استفاده از فنری که برای رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی بکار برده شده، نباید در قسمت لوله های آشپزخانه یا حمام مورد استفاده قرار گیرد.

فنرزنی لوله فاضلاب خیابان وحدت اسلامی
فنرزنی لوله فاضلاب خیابان وحدت اسلامی

فنرزنی لوله فاضلاب خیابان وحدت اسلامی

فنرزنی لوله فاضلاب خیابان وحدت اسلامی تهران توسط لوله بازکن های لوله بازکنی منطقه 11 تهران بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری بدون آسیب زدن به انجام می گردد. فنرزدن لوله فاضلاب خیابان وحدت اسلامی تهران شامل:

 1. فنرزدن لوله فاضلاب حمام وحدت اسلامی
 2. فنرزدن لوله فاضلاب توالت ایرانی وحدت اسلامی
 3. فنرزدن لوله فاضلاب توالت فرنگی وحدت اسلامی
 4. فنرزدن لوله فاضلاب آشپزخانه وحدت اسلامی
 5. فنرزدن کفشور آشپزخانه وحدت اسلامی
 6. فنرزدن لوله زیر سینک ظرفشویی وحدت اسلامی
 7. فنرزدن لوله فاضلاب لباسشویی وحدت اسلامی
 8. فنرزدن لوله تراس – پاسیو وحدت اسلامی
 9. فنرزدن لوله پشت بام -ناودان وحدت اسلامی
 10. فنرزدن لوله پارکینگ وحدت اسلامی
 11. فنرزدن لوله حیاط خلوت وحدت اسلامی
 12. فنرزدن لوله فاضلاب شهری و اگو وحدت اسلامی
لوله بازکنی وحدت اسلامی شبانه روزی
لوله بازکنی وحدت اسلامی شبانه روزی

لوله بازکنی وحدت اسلامی شبانه روزی

گرفتگی لوله ها ممکن است در هر ساعت از شبانه روز اتفاق بیفتد و شما عزیزان در خیابان وحدت اسلامی تهران نیاز به خدمات لوله بازکنی شبانه روزی تهران داشته باشید. اصلا نگران نباشید ما به مدت 15 دقیقه ایی لوله بازکن به منزل شما ارسال می کنیم تا مشکل گرفتگی لوله را بدون سرو صدا و بدون معطلی وقت انجام دهد.

لوله بازکنی حمام در خیابان وحدت اسلامی

بازکردن گرفتگی چاه حمام وحدت اسلامی شبانه روزی

گرفتگی لوله حمام زمانی اتفاق می افتد که یا قطر لوله کم می باشد یا ممکن است افتادن اشیا و جمع شدن چربی و رسوبات لوله حمام را مسدود کند. راه حل رفع گرفتگی لوله حمام چیست؟ برای بازکردن گرفتگی لوله حمام این کار را با خیال راحت به دست لوله بازکن های ماهر و با تجربه ما بسپارید تا با دستگاه ژنراتور و فنر برقی مشکل را به طور اساسی رفع کنند.

بازکردن گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه وحدت اسلامی

گرفتگی لوله های آشپزخانه ( زیر سینک + کفشوی آشپزخانه + لوله لباسشویی ) اکثرا با جمع شدن چربی و رسوبات داخل لوله و کم شدن قطر لوله به مرور زمان لوله کیپ می شود و نیاز به فنرزدن دارد. راه حل رفع گرفتگی لوله آشپزخانه چیست؟ بازکردن گرفتگی لوله های کفشوی آشپزخانه و زیر سینک ظرفشویی و لوله لباسشویی را به نیروهای ما بسپارید تا بدون کثیف کاری محیط آشپزخانه با فنر زنی با دستگاه لوله بازکنی و تراش دادن رسوبات داخل لوله گرفتگی را رفع کنند.

بازکردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت ایرانی وحدت اسلامی

گرفتگی لوله توالت ایرانی معمولا با دستمال کاغذی و گرفتگی سیفون توالت ایرانی یا انداختن اشیا گرفتگی لوله اتفاق میفتد. راه حل رفع گرفتگی لوله توالت ایرانی چیست؟ این نوع گرفتگی ها معمولا توسط نیرو های شعبه لوله بازکنی خیابان وحدت اسلامی تهران با دستگاه ژنراتور و فنر معمولی بدون کثیف کاری به مدت 10 دقیقه رفع می شود.

لوله بازکنی توالت فرنگی در خیابان وحدت اسلامی

بازکردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت فرنگی وحدت اسلامی

بازکردن گرفتگی لوله سرویس توالت فرنگی باید با فنر و روپوش فنر مخصوص انجام شود، چون جنس توالت فرنگی از سرامیک می باشد و با فنر زدن بدون روپوش فنر به توالت فرنگی آسیب می رسد و حتی رنگ توالت فرنگی هم عوض می شود. اما لوله بازکن های شعبه لوله بازکنی وحدت اسلامی تهران با همراه داشتن دستگاه لوله بازکنی پیشرفته و فنر و روپوش فنر این مشکل را بدون هیچ گونه خسارت به طور اساسی و تضمینی با ضمانت فاکتور رفع می کنند. شما در هر زمانی که نیاز به خدمات بازکردن گرفتگی سرویس توالت فرنگی داشتید کافیست با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمائید و در کمترین زمان ممکن مشکل شما رفع خواهد شد.

بازکردن گرفتگی لوله پشت بام خیابان وحدت اسلامی

گرفتگی لوله پشت بام اکثرا هنگام بارندگی رخ می دهد. که آب باران سنگ و زباله های ریز را وارد لوله می کند و در نهایت لوله کیپ می شود. راه حل رفع گرفتگی لوله پشت بام چیست؟ برای بازکردن گرفتگی لوله پشت بام (ناودان) نیاز به فنر متراژ بلند دارد. لوله بازکن های شعبه لوله بازکنی وحدت اسلامی تهران با داشتن فنر متراژ بلند گرفتگی را رفع می کنند.

بازکردن گرفتگی لوله پارکینگ و حیاط خلوت وحدت اسلامی

مقدار زمان لازم برای انجام خدمات باز کردن گرفتگی لوله حیاط، پارکینگ بستگی به میزان گرفتگی دارد اما معمولا 10 دقیقه کفایت می کند، مگر اینکه گرفتگی شدید باشد که در این صورت مسلما زمان بیشتری نیاز است. شما میتوانید در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی لوله های حیاط و پارکینگ داشتید با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمائید و در کمترین زمان ممکن مشکل رفع خواهد شد.

باز کردن گرفتگی لوله های سخت در خیابان وحدت اسلامی

روش بازکردن گرفتگی لوله فاضلاب خیابان وحدت اسلامی

اکثرا مردم برای بازکردن گرفتگی لوله از اسید استفاده می کنند، اسید لوله بازکن چسب اتصالات سیستم لوله کشی را از بین می برد و باعث نشتی می شود. اما روش بازکردن گرفتگی لوله با دستگاه ژنراتور و فنر برقی هیچ خرابی ندارد چون طی فنرزدن رسوبات داخل لوله تراش داده و راه آب باز می شود، همچنین سر فنر ها از جنس فولاد می باشد و بدون خسارت و آسیب به لوله موانع از جمله رسوبات و سیمان و ریشه درخت و … را به خوبی تراش می دهند. سخت ترین گرفتگی لوله ها را در خیابان وحدت اسلامی تهران به دست لوله بازکن های باتجربه و ماهر شعبه لوله بازکنی وحدت اسلامی تهران بسپارید.

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از لوله در خیابان وحدت اسلامی

درآوردن اشیا از چاه توالت در خیابان وحدت اسلامی تهران

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از چاه توالت و حمام در خیابان وحدت اسلامی تهران، ممکن است در طول شبانه روز این اتفاق افتاده باشد که طلا یا اشیاء قیمتی ،گوشی یا موبایل که همراهتان بود از جیب لباستان داخل چاه توالت افتاده باشد و شما عزیزان به فکر بیرون آوردن اشیا از چاه توالت باشید. همشهریان گرامی توجه داشته باشید که به هیچ عنوان آب داخل چاه توالت نریزید که مشکل سخت تر شود، با ما تماس بگیرید تا نیرو کمتر از 15 دقیقه ارسال کنیم تا با ابزارآلات مخصوص شی افتاده در چاه توالت و یا حمام را نیروی باتجربه ما بیرون آورد. در هر ساعت از طول شبانه روز که با ما تماس بگیرید نیرو ارسال می شود.

بعضی از موارد اتفاق می افتد که حلقه ازدواج می افتد و با توجه به اینکه خیلی ارزشمند است بخاطر این تکرار می کنیم به هیچ عنوان آب ریخته نشود تا سرویسکار به راحتی بتواند شی افتاده را به راحتی در بیاورد.

تخلیه چاه خیابان وحدت اسلامی
تخلیه چاه خیابان وحدت اسلامی

تخلیه چاه خیابان وحدت اسلامی شبانه روزی

چاه پس از مدتی استفاده پر خواهد شد و نیاز به تخلیه چاه دارد، روش هایی هم برای این عملیات وجود دارد که هرکدام مزایا و معایب خود را همراه دارد. شعبه لوله بازکنی وحدت اسلامی تهران افتخار این را دارد که شبانه روز بدون تعطیلی با تجهیزات و دستگاه های به روز این خدمت را به بهترین شکل به همشهریان در خیابان وحدت اسلامی تهران ارائه دهد.

 • تخلیه چاه با تانکر ۸۰۰۰ هزار و ۱۲۰۰۰هزار لیتری
 • خالی کردن چاه فاضلاب با تانکر مکنده
 • تخلیه انواع چاه های فاضلاب با دستگاه مکنده و ساکشن با کمترین تخریب درب چاه
 • تخلیه چاه جزبی و تخلیه چاه سپتیک تانک
 • تبدیل چاه کهنه و چاه ریزشی به چاه استاندارد فاضلاب
 • لایروبی و کف تراشی و پاکسازی چاه و سپتیک به وسیله نیروی انسانی مجرب
 • حفر چاه نو در خیابان وحدت اسلامی
 • طوقه چینی و کول گذاری برای جلوگیری از ریزش دیواره چاه در خیابان وحدت اسلامی
 • رفع بوی بد توالت و چاه فاضلاب
 • رفع نم حمام، آشپزخانه و توالت

سایر خدمات شرکت خیابان وحدت اسلامی

 1. تعمیر و بازسازی کف حمام خیابان وحدت اسلامی تهران:
  ارائه خدمات تعمیر کامل کف سرویس شامل جمع کردن کف، کف سازی، آب بندی، تست لوله های آب و فاضلاب، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک، بندکشی.
 2. تعمیر و بازسازی سرویس توالت ایرانی خیابان وحدت اسلامی تهران:
  تیدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی، آب بندی و بازسازی کف توالت ایرانی، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک و بندکشی در خیابان وحدت اسلامی.
 3. تعمیرات سرویس توالت فرنگی خیابان وحدت اسلامی تهران:
  تعمیر سرویس توالت فرنگی، تعویض سیفون توالت فرنگی، رفع نشتی توالت فرنگی، تعویض توالت فرنگی، رفع مشکل تخلیه ضعیف توالت فرنگی.
 4. لوله بازکنی با واترجت خیابان وحدت اسلامی تهران:
  لوله بازکنی با واترجت را در تهران به صورت شبانه روزی ارائه می دهیم، لوله هایی که با دستگاه لوله بازکنی و فنر باز نمی شود در این مواقع دو راه وجود دارد یا باید لوله تعویض شود یا اینکه گرفتگی لوله با واترجت شستشوی لوله باز شود. واترجت چربی و رسوبات مسیر لوله را با فشار آب و باد بسیار قوی بدون آسیب زدن به لوله پاکسازی می کند.
 5. لوله کشی سرد و گرم خیابان وحدت اسلامی تهران:
  لوله کشی سرد و گرم در خیابان وحدت اسلامی، لوله کشی فاضلاب ساختمان در خیابان وحدت اسلامی، نصب شیرآلات ساختمان در خیابان وحدت اسلامی.

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از لوله در خیابان جانبازان

محدوده سرویس دهی شعبه لوله بازکنی وحدت اسلامی

لوله باز کنی خیابان شوش لوله بازکنی خیابان بشیری
لوله بازکنی خیابان مختاری لوله بازکنی خیابان پانزده خرداد
لوله بازکنی مولوی لوله باز کنی خیابان اسدی منش
لوله بازکنی خیابان فروزش لوله بازکنی خیابان بهشت
لوله بازکنی خیابان شیخ بهایی لوله بازکنی خیابان حافظ

گروه فنی لوله بازکنی 24 برای بهبود خدمات لوله بازکنی و تخلیه انواع چاه فاضلاب مفتخر است با تمامی واحد های اداری، دولتی، خصوصی، شرکت ها، رستوران ها، کاشانه های بزرگ و مجتمع ها قرارداد خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه را در خیابان وحدت اسلامی تهران را انجام دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 4.2]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *