لوله بازکنی مولوی

لوله بازکنی مولوی


لوله بازکنی مولوی یکی از خدمات اورژانسی و جزء خدمات پر درخواست لوله بازکنی منطقه 12 تهران می باشد، ما خدمات رفع گرفتگی لوله فاضلاب منطقه مولوی تهران را توسط متخصصین خوش اخلاق و ماهر ارائه می دهیم. باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب خیابان مولوی را گروه فنی لوله بازکنی 24 با سه شیفت فعال کاری به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در تمامی روز های سال خدمت رسانی می کند.

خدمات چاه بازکنی مولوی را سرویسکاران مجموعه ما بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری و بدون معطلی وقت، تضمینی با ضمانت فاکتور انجام می دهند. همچنین به مدت 15 دقیقه لوله بازکن جلوی درب منزل شما عزیزان حضور می یابد.

ارتباط با شعبه مولوی 021-55748020
ارتباط با پشتیبانی 0912-1875976
ساعت کاری ما 7 روز هفته 24 ساعته
سطح مهارت لوله بازکن درجه یک

لوله بازکنی مولوی

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب مولوی با فنر

لوله بازکن های ما برای رعایت اصول بهداشتی و باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب محله مولوی از فنر های مجزا بکار می‌گیرند. به طور مثال از فنری که برای رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی بکار برده شده، مجددا در باز کردن گرفتگی راه آب های فاضلاب آشپزخانه یا حمام مورد استفاده قرار نمی‌گیرد.

فنرزنی لوله فاضلاب مولوی بدون کثیف کاری

فنرزنی لوله فاضلاب مولوی بدون کثیف کاری

خدمات فنرزنی لوله فاضلاب مولوی تهران توسط لوله بازکن های گروه فنی لوله بازکنی 24 بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری بدون آسیب زدن به لوله فاضلاب انجام می‌گردد.

فنرزدن چاه فاضلاب خیابان مولوی تضمینی

 • خدمات فنرزدن لوله فاضلاب خیابان مولوی تهران شامل: 
 • فنرزدن لوله فاضلاب حمام
 • خدمات فنرزدن لوله فاضلاب سرویس توالت ایرانی
 • فنرزدن لوله فاضلاب سرویس توالت فرنگی
 • خدمات فنرزدن لوله فاضلاب آشپزخان
 • فنرزدن لوله تراس – پاسیو
 • خدمات فنرزدن لوله پشت بام (ناودان)
 • فنرزدن لوله پارکینگ
 • خدمات فنرزدن لوله حیاط خلوت
 • فنرزدن لوله فاضلاب شهری و اگو

لوله بازکنی خیابان مولوی شبانه روزی

لوله بازکنی خیابان مولوی شبانه روزی

گرفتگی راه آب لوله فاضلاب ممکن است در هر ساعت از شبانه روز اتفاق بیفتد و شما عزیزان نیاز به خدمات لوله بازکنی شبانه روزی مولوی تهران داشته باشید. اصلا نگران نباشید ما به مدت 15 دقیقه لوله بازکن به منزل شما ارسال می کنیم تا مشکل گرفتگی لوله را بدون سرو صدا و بدون معطلی وقت انجام دهد.

لوله بازکنی حمام در مولوی

باز کردن گرفتگی لوله حمام محله مولوی فوری

گرفتگی لوله حمام زمانی اتفاق می افتد که یا قطر لوله کم می باشد یا ممکن است افتادن اشیا و جمع شدن چربی و رسوبات لوله حمام را مسدود کند. راه حل رفع گرفتگی لوله حمام چیست؟ برای باز کردن گرفتگی لوله حمام این کار را با خیال راحت به دست لوله بازکن های ماهر و با تجربه ما بسپارید تا با دستگاه ژنراتور و فنر برقی مشکل را به طور اساسی رفع کنند.

فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه خیابان مولوی تضمینی

گرفتگی لوله های آشپزخانه اکثرا با جمع شدن چربی و رسوبات داخل لوله و کم شدن قطر لوله به مرور زمان لوله کیپ می‌شود. راه حل رفع گرفتگی لوله آشپزخانه چیست؟ باز کردن گرفتگی لوله های کفشور آشپزخانه و زیر سینک ظرفشویی و لوله لباسشویی را به نیروهای ما بسپارید تا بدون کثیف کاری محیط آشپزخانه با فنرزنی با دستگاه لوله بازکنی و تراش دادن رسوبات داخل لوله گرفتگی را رفع کنند.

باز کردن چاه توالت ایرانی محله مولوی بدون کثیف کاری

گرفتگی لوله توالت ایرانی معمولا با دستمال کاغذی و گرفتگی سیفون توالت ایرانی یا انداختن اشیا گرفتگی لوله اتفاق می افتد. راه حل رفع گرفتگی لوله توالت ایرانی چیست؟ این نوع گرفتگی‌ها معمولا توسط نیرو های گروه فنی لوله بازکنی 24 با دستگاه ژنراتور و فنر معمولی بدون کثیف کاری به مدت 10 دقیقه رفع می شود.

لوله بازکنی توالت فرنگی در مولوی

باز کردن توالت فرنگی خیابان مولوی بدون خرابی

خدمات باز کردن گرفتگی چاه توالت فرنگی باید با فنر و روپوش فنر مخصوص انجام شود، چون جنس توالت فرنگی از سرامیک می باشد و با فنر زدن بدون روپوش فنر به توالت فرنگی آسیب می رسد و حتی رنگ توالت فرنگی هم عوض می شود. اما لوله بازکن های شرکت خدمات فنی رسولی با همراه داشتن دستگاه لوله بازکنی پیشرفته و فنر و روپوش فنر این مشکل را بدون هیچ گونه خسارت به طور اساسی و تضمینی با ضمانت فاکتور رفع می کنند .

شما در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی سرویس توالت فرنگی داشتید کافی است با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمایید و در کمترین زمان ممکن مشکل شما رفع خواهد شد.

باز کردن راه آب لوله پشت بام مولوی با فنر بلند

گرفتگی لوله پشت بام اکثرا هنگام بارندگی رخ می دهد. که آب باران سنگ و زباله های ریز را وارد لوله می کند و در نهایت لوله کیپ می شود. راه حل رفع گرفتگی لوله پشت بام چیست؟ برای باز کردن گرفتگی لوله پشت بام (ناودان) نیاز به فنر متراژ بلند دارد. لوله بازکن های گروه فنی لوله بازکنی 24 با داشتن فنر متراژ بلند گرفتگی را رفع می کنند.

باز کردن راه آب لوله پارکینگ محله مولوی ارزان

مقدار زمان لازم برای انجام خدمات باز کردن گرفتگی لوله حیاط، پارکینگ بستگی به میزان گرفتگی دارد اما معمولا 10 دقیقه کفایت می‌کند، مگر اینکه گرفتگی شدید باشد که در این صورت مسلما زمان بیشتری نیاز است. شما می‌توانید در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی لوله های حیاط و پارکینگ داشتید. با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمایید و در کمترین زمان ممکن مشکل رفع خواهد شد.

روش باز کردن گرفتگی لوله های سخت محله مولوی

روش باز کردن گرفتگی لوله های سخت محله مولوی

اکثرا مردم برای باز کردن گرفتگی لوله از اسید استفاده می‌کنند، اسید لوله بازکن چسب اتصالات سیستم لوله کشی را از بین می برد و باعث نشتی می شود.

اما روش باز کردن گرفتگی لوله با دستگاه ژنراتور و فنر برقی هیچ خرابی ندارد چون طی فنرزدن رسوبات داخل لوله تراش داده و راه آب باز می شود، همچنین سر فنر‌ها از جنس فولاد می باشد و بدون خسارت و آسیب به لوله موانع از جمله رسوبات و سیمان و ریشه درخت و … را به خوبی تراش می دهند. سخت‌ترین گرفتگی لوله ها را در مولوی تهران به دست لوله بازکن های باتجربه و ماهر گروه فنی لوله بازکنی 24 بسپارید.

درآوردن اشیا از چاه توالت مولوی

درآوردن اشیا از چاه توالت مولوی

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از چاه توالت و حمام در مولوی تهران، ممکن است در طول شبانه روز این اتفاق افتاده باشد که طلا یا اشیاء قیمتی ،گوشی یا موبایل که همراهتان بود از جیب لباستان داخل چاه توالت افتاده باشد و شما عزیزان به فکر بیرون آوردن اشیا از چاه توالت باشید .

توجه داشته باشید که به هیچ عنوان آب داخل چاه توالت نریزید که مشکل سخت تر شود، با ما تماس بگیرید تا نیرو کمتر از 15 دقیقه ارسال کنیم تا با ابزارآلات مخصوص شی افتاده در چاه توالت و یا حمام را نیروی باتجربه ما بیرون آورد. در هر ساعت از طول شبانه روز که با ما تماس بگیرید نیرو ارسال می شود. بعضی از موارد اتفاق می افتد که حلقه ازدواج می افتد و با توجه به اینکه خیلی ارزشمند است بخاطر این تکرار می کنیم به هیچ عنوان آب ریخته نشود تا سرویسکار به راحتی بتواند شی افتاده را به راحتی در بیاورد.

تخلیه چاه مولوی شبانه روزی

تخلیه چاه مولوی شبانه روزی

چاه پس از مدتی استفاده پر خواهد شد و نیاز به تخلیه چاه دارد، روش‌هایی هم برای این عملیات وجود دارد که هرکدام مزایا و معایب خود را همراه دارد. گروه فنی لوله بازکنی 24 افتخار دارد شبانه روزی و بدون تعطیلی با تجهیزات و دستگاه های به روز تخلیه چاه مولوی را به بهترین شکل به شما عزیزان ارائه دهد.

 • تخلیه چاه با تانکر ۸۰۰۰ هزار و ۱۲۰۰۰هزار لیتری
 • خالی کردن چاه فاضلاب با تانکر مکنده که مانند جارو برقی عمل می کند
 • تخلیه انواع چاه های فاضلاب با دستگاه مکنده و ساکشن با کمترین تخریب درب چاه
 • تخلیه چاه جذبی و تخلیه چاه سپتیک تانک
 • تبدیل چاه کهنه و چاه ریزشی به چاه استاندارد فاضلاب
 • لایروبی و کف تراشی و پاکسازی چاه و سپتیک به وسیله نیروی انسانی مجرب
 • حفر چاه نو مولوی
 • طوقه چینی و کول گذاری برای جلوگیری از ریزش دیواره چاه خیابان مولوی

سایر خدمات شعبه مولوی

 • تعمیر و بازسازی کف حمام مولوی
  ارائه خدمات تعمیر کامل کف سرویس شامل جمع کردن کف، کف سازی، آب بندی، تست لوله های آب و فاضلاب، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک، بندکشی.
 • تعمیر و بازسازی سرویس توالت ایرانی
  تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی، آب بندی و بازسازی کف توالت ایرانی، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک و بندکشی در مولوی.
 • تعمیرات سرویس توالت فرنگی
  خدمات تعمیر سرویس توالت فرنگی، تعویض سیفون توالت فرنگی، رفع نشتی توالت فرنگی، تعویض توالت فرنگی، رفع مشکل تخلیه ضعیف توالت فرنگی.
 • لوله بازکنی با واترجت محله مولوی
  خدمات لوله بازکنی با واترجت را در تهران به صورت شبانه روزی ارائه می دهیم، لوله‌هایی که با دستگاه لوله بازکنی و فنر باز نمی شود در این مواقع دو راه وجود دارد یا باید لوله تعویض شود یا اینکه گرفتگی لوله با واترجت شستشوی لوله باز شود. واترجت چربی و رسوبات مسیر لوله را با فشار آب و باد بسیار قوی بدون آسیب زدن به لوله پاکسازی می کند.
 • لوله کشی سرد و گرم مولوی
  لوله کشی سرد و گرم در مولوی، لوله کشی فاضلاب ساختمان در مولوی، نصب شیرآلات ساختمان در مولوی.

محدوده شعبه لوله بازکنی خیابان مولوی

لوله بازکنی خیابان قیام لوله بازکنی خیابان تشکری موحد
لوله بازکنی خیابان ری لوله بازکنی خیابان ولیعصر
لوله بازکنی میدان قیام لوله بازکنی چهارراه گمرک 
لوله بازکنی خیابان سیروس لوله بازکنی هلال احمر
لوله بازکنی چهارراه مولوی لوله بازکنی خیابان کارگر
لوله بازکنی خیابان رئیس عبداللهی لوله بازکنی خیابان جوادیان
لوله بازکنی خیابان قاسمی لوله بازکنی خیابان ایروانی رباط کریم
لوله بازکنی در خیابان خیام لوله بازکنی میدان رازی
لوله بازکنی خیابان شاپور لوله بازکنی دروازه غار
لوله بازکنی چهارراه شاپور لوله بازکنی خیابان صاحب جمع

نتیجه گیری

شعبه لوله بازکنی مولوی برای بهبود خدمات فنرزنی لوله‌های فاضلاب مفتخر است. با تمامی واحدهای اداری، دولتی، خصوصی، شرکت‌ها و رستوران‌ها، کاشانه‌های بزرگ و مجتمع‌ها قرارداد خدمات لوله بازکنی را انجام دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *