لوله بازکنی یاخچی آباد تهران را با نیرو های باتجربه و مجرب ارائه می دهیم، در هر لحظه از شبانه روز امکان دارد با گرفتگی لوله های فاضلاب مواجه شوید، اصلا جای نگرانی نیست شما عزیزان در هر ساعت از طول شبانه روز اگر با ما تماس بگیرید ما 15 دقیقه ایی نیرو ارسال می کنیم و مشکل گرفتگی را در کمترین زمان ممکن رفع می کنیم.

شماره نمایندگی لوله بازکنی یاخچی آباد: 021-55-74-80-20
شماره مستقیم لوله بازکن در یاخچی آباد: 0912-187-59-76
ساعت کاری ما: 24 ساعته بدون تعطیلی
میزان کثیف کاری در زمان لوله بازکنی چقدر است؟ بدون کثیف کاری با فنر مجزا و تمیز
ضمانت خدمات لوله بازکنی چیست؟ تحویل لوله باز شده + ضمانت کتبی
روش لوله بازکنی یاخچی آباد چیست؟ لوله بازکنی با فنر، لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا

لوله بازکنی در یاخچی آباد + پشتیبانی چند ماهه

لوله بازکنی در یاخچی آباد + پشتیبانی چند ماهه

خدمات لوله بازکنی در یاخچی آباد تهران را با نیرو های مجرب و خوش اخلاق و با همراه داشتن دستگاه لوله بازکنی پیشرفته و فنر های تمیز و مجزا ارائه می دهیم، نیرو های ما بدون هیچ گونه کثیف کاری و بدون خسارت مشکل را به طور اساسی رفع می کنند و رضایت شما را جلب کرده تا به مشتریان دائمی ما بپیوندید. سر لوحه نمایندگی لوله بازکنی یاخچی آباد گروه فنی لوله بازکنی 24 این است که بدون هیچگونه کثیف کاری مشکل گرفتگی لوله ها را رفع کنند.

رفع گرفتگی لوله های فاضلاب یاخچی آباد با نرخ دولتی

رفع گرفتگی لوله های فاضلاب یاخچی آباد با نرخ دولتی

 • باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب حمام یاخچی آباد
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب سرویس توالت ایرانی یاخچی آباد
 • باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب سرویس توالت فرنگی یاخچی آباد
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه (کفشور آشپزخانه، زیر سینک ظرفشویی، لوله لباسشویی) یاخچی آباد
 • باز کردن گرفتگی لوله تراس یاخچی آباد
 • رفع گرفتگی لوله پشت بام (ناودان) یاخچی آباد
 • باز کردن گرفتگی لوله پارکینگ یاخچی آباد
 • رفع گرفتگی لوله حیاط خلوت یاخچی آباد
 • باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب شهری و اگو یاخچی آباد

لوله بازکنی یاخچی آباد شبانه روزی بدون تعطیلی

لوله بازکنی یاخچی آباد شبانه روزی بدون تعطیلی

نیرو های شرکت برای رعایت اصول بهداشتی از فنر های مجزا بکار میگیرند به طور مثال استفاده از فنری که برای رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی بکار برده شده، نباید در قسمت لوله های آشپزخانه یا حمام مورد استفاده قرار گیرد، نمایندگی لوله بازکنی یاخچی آباد گروه فنی لوله بازکنی 24 خدمات فنر زنی لوله های فاضلاب را بدون کثیف کاری توسط لوله بازکن های خوش اخلاق و کاربلد ارائه میدهد.

لوله بازکنی یاخچی آباد تهران شبانه روزی

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب حمام یاخچی آباد تهران

گرفتگی لوله فاضلاب حمام در صورتی اتفاق می افتد که لوله یا قطر کمی دارد، یا افتادن اشیا و جمع شدن چربی و رسوبات (مو ) لوله مسدود می شود. راه حل: برای باز کردن و رفع گرفتگی لوله حمام این کار را به دست لوله بازکن ماهر و کاربلد ما بسپارید تا با فنر زدن مشکل را به طور اساسی رفع کنند.

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه یاخچی آباد تهران

گرفتگی لوله های آشپزخانه ( زیر سینک + کفشور آشپزخانه + لوله لباسشویی ) اکثرا با داشتن چربی و رسوبات داخل لوله و کم شدن قطر لوله به مرور زمان لوله کیپ می شود و نیاز به فنر زدن دارد. رفع گرفتگی و باز کردن گیر لوله های کفشور و زیر سینک و لوله لباسشویی را به نیروهای ما بسپارید تا بدون کثیف کاری محیط آشپزخانه با فنر زنی با دستگاه لوله بازکنی و تراش دادن رسوبات داخل لوله گرفتگی را رفع کنند.

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت ایرانی یاخچی آباد تهران

گرفتگی لوله سرویس توالت ایرانی معمولا با دستمال کاغذی و گرفتگی سیفون توالت ایرانی و …اتفاق می افتد، این مشکل با فنر زدن، گرفتگی لوله برطرف می شود. فنر زدن لوله توالت ایرانی را به دست لوله بازکن های باتجربه ما بسپارید تا بدون کثیف کاری گرفتگی را به طور اساسی رفع کنند.

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت فرنگی یاخچی آباد تهران

باز کردن گیر لوله سرویس توالت فرنگی با و رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی، باید با فنر و روپوش فنر مخصوص انجام شود. چون جنس توالت فرنگی از سرامیک می باشد و با فنر زدن بدون روپوش فنر به توالت فرنگی آسیب می رسد و حتی رنگ توالت فرنگی عوض می شود. اما لوله بازکن های شرکت ما با همراه داشتن دستگاه لوله بازکنی پیشرفته و فنر و روپوش فنر این مشکل را بدون هیچ گونه خسارت به طور اساسی رفع می کنند . شما در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی سرویس توالت فرنگی داشتید کافیست با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمایید و در کمترین زمان ممکن مشکل شما رفع خواهد شد.

لوله بازکنی و باز کردن گرفتگی لوله پشت بام (ناودان) یاخچی آباد تهران

گرفتگی لوله پشت بام اکثرا هنگام بارندگی رخ می دهد. که آب باران سنگ و زباله های ریز را وارد لوله می کند و در نهایت لوله کیپ می شود.

و برای باز کردن گیر لوله پشت بام (ناودان) نیاز به فنر متراژ بلند دارد. لوله بازکن های شرکت با داشتن فنر متراژ بلند گرفتگی را رفع می کنند.

لوله بازکنی و باز کردن گرفتگی لوله پارکینگ و حیاط خلوت یاخچی آباد تهران

مقدار زمان لازم برای انجام خدمات باز کردن گرفتگی لوله حیاط، پارکینگ بستگی به میزان گرفتگی دارد اما معمولا 10 دقیقه کفایت می کند، مگر اینکه گرفتگی شدید باشد که در این صورت مسلما زمان بیشتری نیاز است. شما میتوانید در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی لوله های حیاط و پارکینگ داشتید با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمایید و در کمترین زمان ممکن مشکل رفع خواهد شد. سخت ترین گرفتگی لوله ها را به دست نیرو های باتجربه و کاربلد نمایندگی لوله بازکنی یاخچی آباد گروه فنی لوله بازکنی 24 بسپارید.

فنر زنی با دستگاه لوله بازکنی پیشرفته در یاخچی آباد تهران

فنر زنی با دستگاه لوله بازکنی پیشرفته در یاخچی آباد تهران

نیرو های نمایندگی لوله بازکنی یاخچی آباد گروه فنی لوله بازکنی 24 برای باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب از روش فنر زنی با دستگاه ژنراتور 750 برقی انجام می دهند.

مزایای فنر زنی لوله های فاضلاب چیست؟

طی فنر زنی رسوبات داخل لوله تراش داده می شود، فنر زنی با دستگاه لوله بازکنی هیچگونه کثیف کاری در محیط ندارد. سر فنر ها از جنس فولاد می باشد و بدون خسارت و آسیب به لوله موانع از جمله رسوبات و سیمان و ریشه درخت و … را به خوبی تراش می دهند.

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از لوله یاخچی آباد

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از لوله یاخچی آباد

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از چاه توالت و حمام در یاخچی آباد تهران، ممکن است در طول شبانه روز این اتفاق افتاده باشد که طلا یا اشیاء قیمتی ،گوشی یا موبایل که همراهتان بود از جیب لباستان داخل چاه توالت افتاده باشد و شما عزیزان به فکر بیرون آوردن اشیا از چاه توالت باشید. همشهریان گرامی توجه داشته باشید که به هیچ عنوان آب داخل چاه توالت نریزید که مشکل سخت تر شود، با ما تماس بگیرید تا نیرو کمتر از 15 دقیقه ارسال کنیم تا با ابزارآلات مخصوص شی افتاده در چاه توالت و یا حمام را نیروی باتجربه ما بیرون آورد. در هر ساعت از طول شبانه روز که با ما تماس بگیرید نیرو ارسال می شود. بعضی از موارد اتفاق می افتد که حلقه ازدواج می افتد و با توجه به اینکه خیلی ارزشمند است بخاطر این تکرار می کنیم به هیچ عنوان آب ریخته نشود تا سرویس کار به راحتی بتواند شی افتاده را به راحتی در بیاورد.

لوله بازکنی با واترجت یاخچی آباد تهران

لوله بازکنی با واترجت یاخچی آباد تهران

لوله بازکنی با واترجت را در تهران به صورت شبانه روزی ارائه می دهیم، لوله هایی که با دستگاه لوله بازکنی و فنر باز نمی شود در این مواقع دو راه وجود دارد یا باید لوله تعویض شود یا اینکه گرفتگی لوله با واترجت شستشوی لوله باز شود. واترجت چربی و رسوبات مسیر لوله را با فشار آب و باد بسیار قوی بدون آسیب زدن به لوله پاکسازی می کند.

تخلیه چاه یاخچی آباد تهران

تخلیه چاه یاخچی آباد شبانه روزی

چاه پس از مدتی استفاده پر خواهد شد و نیاز به تخلیه چاه دارد. روش هایی هم برای این عملیات وجود دارد که هرکدام مزایا و معایب خود را همراه دارد. نمایندگی لوله بازکنی یاخچی آباد گروه فنی لوله بازکنی 24 افتخار این را دارد که شبانه روز بدون تعطیلی با تجهیزات و دستگاه های به روز این خدمت را به بهترین شکل به همشهریان در یاخچی آباد تهران ارائه دهد.

 • تخلیه چاه با تانکر ۸۰۰۰ هزار و ۱۲۰۰۰هزار لیتری، تخلیه چاه با تانکر مکنده که مانند جارو برقی عمل می کند.
 • تخلیه انواع چاه های فاضلاب با دستگاه مکنده با کمترین تخریب درب چاه .
 • تخلیه چاه جذبی و تخلیه چاه سپتیک تانک .
 • تبدیل چاه کهنه و چاه ریزشی به چاه استاندارد فاضلاب.
 • لایروبی و کف تراشی و پاکسازی چاه و سپتیک به وسیله نیروی انسانی مجرب.
 • حفر چاه نو یاخچی آباد
 • طوقه چینی و کول گذاری برای جلوگیری از ریزش دیواره چاه در یاخچی آباد
 • رفع بوی بد توالت و چاه فاضلاب
 • رفع نم حمام، آشپزخانه و توالت

سایر خدمات شرکت در یاخچی آباد

 • تعمیر و بازسازی کف حمام یاخچی آباد:

 • ارائه خدمات تعمیر کامل کف سرویس شامل جمع کردن کف، کف سازی، آب بندی و تست لوله های آب و فاضلاب، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک و بندکشی.

 • تعمیر و بازسازی سرویس توالت ایرانی یاخچی آباد:

 • تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی، آب بندی و بازسازی کف توالت ایرانی، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک و بندکشی .

 • تعمیرات سرویس توالت فرنگی یاخچی آباد:

 • تعمیر سرویس توالت فرنگی، تعویض سیفون توالت فرنگی، رفع نشتی توالت فرنگی، تعویض توالت فرنگی، رفع مشکل تخلیه ضعیف توالت فرنگی.

 • لوله کشی سرد و گرم یاخچی آباد:

 • لوله کشی سرد و گرم و لوله کشی فاضلاب ساختمان و نصب شیرآلات ساختمان در یاخچی آباد تهران.

سرویس دهی خدمات ما در محدوده یاخچی آباد

لوله بازکنی چهارصد دستگاه یاخچی آباد لوله بازکنی خیابان فلاح یاخچی آباد
لوله بازکنی شهرک ولیعصر یاخچی آباد لوله بازکنی خیابان گودرزی یاخچی آباد
لوله بازکنی خیابان یاخچی آباد لوله بازکنی خیابان مذهب شناس یاخچی آباد
لوله بازکنی شهرک بعثت یاخچی آباد لوله بازکنی خیابان طباطبایی یاخچی آباد
لوله بازکنی شهرک وصال یاخچی آباد نمایندگی لوله بازکنی نازی آباد
لوله بازکنی خیابان بهمنیار یاخچی آباد نمایندگی لوله بازکنی خانی آباد نو
لوله بازکنی خیابان بشارت یاخچی آباد نمایندگی لوله بازکنی جنوب تهران
لوله بازکنی خیابان مبارک آبادی یاخچی آباد نمایندگی لوله بازکنی یافت آباد

نمایندگی لوله بازکنی یاخچی آباد گروه فنی لوله بازکنی 24 برای بهبود خدمات لوله بازکنی و تخلیه انواع چاه مفتخر است با تمامی واحد های اداری چه دولتی و چه خصوصی، شرکت‌ها و رستوران‌ها، کاشانه‌ های بزرگ و مجتمع‌ ها قرارداد خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه را در یاخچی آباد تهران را انجام دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *