لوله بازکنی خانی آباد نو منطقه 19 تهران را توسط نیرو های باتجربه و مجرب ارائه می دهیم، در هر لحظه از شبانه روز امکان دارد با گرفتگی لوله های فاضلاب مواجه شوید، اصلا جای نگرانی نیست شما عزیزان در هر ساعت از طول شبانه روز اگر با نمایندگی لوله بازکنی خانی آباد نو گروه فنی لوله بازکنی 24 تماس بگیرید ما 15 دقیقه ایی نیرو ارسال میکنیم و مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب را در کمترین زمان ممکن رفع می نماییم.

شماره لوله بازکنی خانی آباد نو 021-55-74-80-20
شماره مستقیم لوله بازکن در خانی آباد نو 0912-187-59-76
ساعت کاری ما 24 ساعته همه ایام بدون تعطیلی 7 روز هفته
مدت زمان ارسال لوله بازکن در محل چقدر است؟ 15 دقیقه با تجهیزات کامل ارسال می شود
میزان کثیف کاری باز کردن گرفتگی لوله چقدر است؟ بدون کثیف کاری با فنر های تمیز و جداگانه
ضمانت خدمات چاه بازکنی خانی آباد نو چیست؟ تحویل لوله باز شده با ضمانت فاکتور

لوله بازکنی خانی آباد نو تهران

راهنمای مطالعه

لوله بازکنی در خانی اباد نو تهران 100% تضمینی

لوله بازکنی در خانی آباد نو تهران را با نیروهای مجرب و خوش اخلاق و با همراه داشتن دستگاه لوله بازکنی پیشرفته و فنر های تمیز و مجزا ارائه می دهیم، نیرو های نمایندگی لوله بازکنی خانی آباد نو گروه فنی لوله بازکنی 24 بدون هیچ گونه کثیف کاری و بدون خسارت مشکل را به طور اساسی رفع می کنند و رضایت شما را جلب کرده تا به مشتریان دائمی ما بپیوندید.

لوله بازکنی در خانی آباد نو تهران

خدمات رفع گرفتگی لوله های فاضلاب در خانی آباد نو

 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب حمام در خانی آباد نو
 • باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب سرویس توالت ایرانی در خانی آباد نو
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب سرویس توالت فرنگی در خانی آباد نو
 • باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه (کفشور آشپزخانه، زیر سینک ظرفشویی، لوله لباسشویی) در خانی آباد نو
 • رفع گرفتگی لوله تراس در خانی آباد نو
 • باز کردن گرفتگی لوله پشت بام (ناودان) در خانی آباد نو
 • رفع گرفتگی لوله پارکینگ در خانی آباد نو
 • باز کردن گرفتگی لوله حیاط خلوت در خانی آباد نو
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب شهری و اگو در خانی آباد نو

سر لوحه نمایندگی لوله بازکنی خانی آباد نو گروه فنی لوله بازکنی 24 این است که بدون هیچگونه کثیف کاری مشکل گرفتگی لوله ها را رفع کنند.

لوله بازکنی فاضلاب خانی آباد نو تهران

لوله بازکنی خانی آباد نو با فنر های تمیز و جداگانه

نیرو های ما برای رعایت اصول بهداشتی از فنر های مجزا بکار میگیرند به طور مثال استفاده از فنری که برای رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی بکار برده شده، نباید در قسمت لوله های آشپزخانه یا حمام مورد استفاده قرار گیرد، نمایندگی لوله بازکنی خانی آباد نو گروه فنی لوله بازکنی 24 خدمات چاه بازکنی را بدون کثیف کاری توسط لوله بازکن های خوش اخلاق و کاربلد ارائه میدهد.

لوله بازکنی خانی آباد نو تهران شبانه روزی

باز کردن گرفتگی لوله کفشور حمام در خانی آباد نو

گرفتگی لوله فاضلاب حمام در صورتی اتفاق می افتد که لوله یا قطر کمی دارد، یا افتادن اشیا و جمع شدن چربی و رسوبات (مو ) لوله مسدود می شود. راه حل این مشکل چیست؟ برای باز کردن و رفع گرفتگی لوله حمام این کار را به دست لوله بازکن ماهر و کاربلد ما بسپارید تا با فنر زدن مشکل را به طور اساسی رفع کنند.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه در خانی آباد نو

گرفتگی لوله های آشپزخانه ( زیر سینک + کفشوی آشپزخانه + لوله لباسشویی ) اکثرا با داشتن چربی و رسوبات داخل لوله و کم شدن قطر لوله به مرور زمان لوله کیپ می شود و نیاز به فنر زدن دارد. رفع گرفتگی و بازکردن گیر لوله های کفشوی و زیر سینک و لوله لباسشویی را به نیروهای ما بسپارید تا بدون کثیف کاری محیط آشپزخانه با فنر زنی با دستگاه لوله بازکنی و تراش دادن رسوبات داخل لوله گرفتگی را رفع کنند.

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت ایرانی خانی آباد نو

گرفتگی لوله سرویس توالت ایرانی معمولا با دستمال کاغذی و گرفتگی سیفون توالت ایرانی و … اتفاق میوفتد، این نوع گرفتگی لوله 100% با فنر زدن به طور اساسی برطرف می شود. فنر زدن لوله توالت ایرانی در خانی آباد را به دست لوله بازکن های باتجربه ما بسپارید تا بدون کثیف کاری گرفتگی را به طور اساسی رفع کنند.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب توالت فرنگی در خانی آباد نو

باز کردن گیر لوله سرویس توالت فرنگی با و رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی، باید با فنر و روپوش فنر مخصوص انجام شود. چون جنس توالت فرنگی از سرامیک می باشد و با فنر زدن بدون روپوش فنر به توالت فرنگی آسیب می رسد و حتی رنگ توالت فرنگی عوض می شود. اما لوله بازکن های ما با همراه داشتن دستگاه لوله بازکنی پیشرفته و فنر و روپوش فنر این مشکل را بدون هیچ گونه خسارت به طور اساسی رفع می کنند. شما در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی سرویس توالت فرنگی داشتید کافیست با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمائید و در کمترین زمان ممکن مشکل شما رفع خواهد شد.

باز کردن گرفتگی لوله پشت بام (ناودان) خانی آباد نو

گرفتگی لوله پشت بام اکثرا هنگام بارندگی رخ می دهد. که آب باران سنگ و زباله های ریز را وارد لوله می کند و در نهایت لوله کیپ می شود. برای باز کردن گیر لوله پشت بام (ناودان) نیاز به فنر متراژ بلند می باشد، لوله بازکن های ما با داشتن فنر متراژ بلند گرفتگی را رفع می کنند.

رفع گرفتگی لوله پارکینگ و حیاط خلوت خانی آباد نو

مقدار زمان لازم برای انجام خدمات باز کردن گرفتگی لوله حیاط، پارکینگ بستگی به میزان گرفتگی دارد اما معمولا 10 دقیقه کفایت می کند، مگر اینکه گرفتگی شدید باشد که در این صورت مسلما زمان بیشتری نیاز است. شما می توانید در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی لوله های حیاط و پارکینگ داشتید با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمائید و در کمترین زمان ممکن مشکل رفع خواهد شد.

باز کردن گرفتگی لوله های سخت و سیمانی در خانی آباد نو

سخت ترین نوع گرفتگی لوله های فاضلاب را به دست نیرو های باتجربه و کاربلد نمایندگی لوله بازکنی خانی آباد نو گروه فنی لوله بازکنی 24 بسپارید، هیچ لوله ایی گیر نمی ماند، اگر کار را به کاردان بسپارید، ما یک بار کار انجام می دهیم یک عمر تبلیغ می شویم.

فنرزنی لوله فاضلاب خانی آباد نو + پشتیبانی دائمی

نیرو های نمایندگی لوله بازکنی خانی آباد نو گروه فنی لوله بازکنی 24 برای باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب از روش فنرزنی با قدرت دستگاه ژنراتور 750، 550، 375 برقی انجام می دهند.

لوله بازکنی خانی آباد نو تهران

مزایای فنرزنی لوله فاضلاب در خانی آباد نو با دستگاه پیشرفته چیست؟

 • طی فنر زنی لوله های فاضلاب رسوبات داخل لوله کاملا تراش داده می شود.
 • فنرزنی با دستگاه ژنراتور لوله بازکنی هیچگونه کثیف کاری در محیط ندارد.
 • سر فنر ها از جنس فولاد می باشد و بدون خسارت و آسیب به لوله موانع از جمله رسوبات و سیمان و ریشه درخت و … را به خوبی تراش می دهند.

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از چاه توالت در خانی آباد نو

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از چاه توالت و حمام در خانی آباد نو تهران، ممکن است در طول شبانه روز این اتفاق افتاده باشد که طلا یا اشیاء قیمتی ،گوشی یا موبایل که همراهتان بود از جیب لباستان داخل چاه توالت افتاده باشد و شما عزیزان به فکر بیرون آوردن اشیا از چاه توالت باشید .

بیرون اوردن اشیا از لوله در خانی آباد نو تهران

همشهریان گرامی توجه داشته باشید که به هیچ عنوان آب داخل چاه توالت نریزید که مشکل سخت تر شود، با ما تماس بگیرید تا نیرو کمتر از 15 دقیقه ارسال کنیم تا با ابزارآلات مخصوص شی افتاده در چاه توالت و یا حمام را نیروی باتجربه ما بیرون آورد. در هر ساعت از طول شبانه روز که با ما تماس بگیرید نیرو ارسال می شود.

بیرون آوردن اشیا از لوله خانی آباد نو تهران

بعضی از موارد اتفاق می افتد که حلقه ازدواج می افتد و با توجه به اینکه خیلی ارزشمند است بخاطر این تکرار می کنیم به هیچ عنوان آب ریخته نشود تا سرویس کار به راحتی بتواند شی افتاده را به راحتی در بیاورد .

تخلیه چاه خانی آباد نو تهران

تخلیه چاه خانی آباد نو شبانه روزی

چاه پس از مدتی استفاده پر خواهد شد و نیاز به تخلیه چاه دارد. روش هایی هم برای این عملیات وجود دارد که هرکدام مزایا و معایب خود را همراه دارد. نمایندگی لوله بازکنی خانی آباد نو گروه فنی لوله بازکنی 24 افتخار این را دارد که شبانه روز بدون تعطیلی با تجهیزات و دستگاه های به روز این خدمت را به بهترین شکل به همشهریان در خانی آباد نو تهران ارائه دهد. تخلیه چاه با تانکر ۸۰۰۰ هزار و ۱۲۰۰۰هزار لیتری، تخلیه چاه با تانکر مکنده که مانند جارو برقی عمل می کند.

 1. تخلیه انواع چاه های فاضلاب با دستگاه مکنده با کمترین تخریب درب چاه
 2. تخلیه چاه جزبی و تخلیه چاه سپتیک تانک
 3. تبدیل چاه کهنه و چاه ریزشی به چاه استاندارد فاضلاب
 4. لایروبی و کف تراشی و پاکسازی چاه و سپتیک به وسیله نیروی انسانی مجرب
 5. حفر چاه نو خانی آباد نو
 6. طوقه چینی و کول گذاری برای جلوگیری از ریزش دیواره چاه در خانی آباد نو
 7. رفع بوی بد توالت و چاه فاضلاب
 8. رفع نم حمام، آشپزخانه و توالت

سایر خدمات در نمایندگی لوله بازکنی خانی آباد نو چیست؟

نمایندگی لوله بازکنی خانی آباد نو گروه فنی لوله بازکنی 24 کلیه خدماتی که در ادامه مطلب ذکر می شود را توسط افراد متخصص خود خدمت رسانی می کند.

تعمیر و بازسازی کف حمام خانی آباد نو

ارائه خدمات تعمیر کامل کف سرویس شامل جمع کردن کف، کف سازی، آب بندی و تست لوله های آب و فاضلاب، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک و بندکشی.

تعمیر و بازسازی سرویس توالت ایرانی و فرنگی خانی آباد نو

تیدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی، آب بندی و بازسازی کف توالت ایرانی، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک و بندکشی، تعمیرات سرویس توالت فرنگی، تعمیر سرویس توالت فرنگی، تعویض سیفون توالت فرنگی، رفع نشتی توالت فرنگی، تعویض توالت فرنگی، رفع مشکل تخلیه ضعیف توالت فرنگی.

لوله بازکنی با واترجت خانی آباد نو جنوبی

لوله بازکنی با واترجت را در تهران به صورت شبانه روزی ارائه می دهیم، لوله هایی که با دستگاه لوله بازکنی و فنر باز نمی شود در این مواقع دو راه وجود دارد یا باید لوله تعویض شود یا اینکه گرفتگی لوله با واترجت شستشوی لوله باز شود. واترجت چربی و رسوبات مسیر لوله را با فشار آب و باد بسیار قوی بدون آسیب زدن به لوله پاکسازی می کند.

لوله کشی سرد و گرم خانی آباد نو جنوبی

لوله کشی سرد و گرم و لوله کشی فاضلاب ساختمان و نصب شیرآلات ساختمان در خانی آباد نو تهران.

محدوده خدمت رسانی نمایندگی لوله بازکنی خانی آباد نو کجاست؟

لوله بازکنی بلوار شقایق خانی آباد نو لوله بازکنی خیابان میعاد خانی آباد نو
لوله بازکنی میدان ابن سینا خانی آباد نو لوله بازکنی خیابان لطیفی خانی آباد نو
لوله بازکنی خیابان سحرخیز خانی آباد نو لوله بازکنی خیابان میثاق شمالی خانی آباد نو 
لوله بازکنی خیابان قنبری خانی آباد نو لوله بازکنی خیابان حقی خانی آباد نو
لوله بازکنی خیابان تگرگ خانی آباد نو لوله بازکنی خیابان بکم – فلاحی خانی آباد نو
لوله بازکنی خیابان نیستان خانی آباد نو لوله بازکنی خانی آباد نو شمالی

نمایندگی لوله بازکنی خانی آباد نو گروه فنی لوله بازکنی 24 برای بهبود خدمات لوله بازکنی و تخلیه انواع چاه فاضلاب مفتخر است با تمامی واحد های اداری چه دولتی و چه خصوصی، شرکت‌ ها و رستوران‌ ها، کاشانه‌ های بزرگ و مجتمع‌ ها قرارداد خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه را در خانی آباد نو تهران را انجام دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 5]

۲ دیدگاه

 • سلام تشکر ویژه میکنم از نمایندگی لوله بازکنی خانی آباد نو گروه فنی لوله بازکنی ۲۴ که خیلی فوری نیرو ارسال کردن به منزل بنده در خیابان قنبری برای فنرزنی راه آب لوله فاضلاب آشپزخانه، بسیار کار همکارتون تمیز بود و خوش اخلاق بودن.
  همین باعث شد که همسایه پایینی ما هم متوجه حضور همکارتون بشه و از خدمات فنرزنی توالت فرنگی هم برای واحد خودشون استفاده کنه.
  رضایت کامل داریم از خدماتتون تشکر

  • سلام آقای جلالی ممنونیم از شما که نمایندگی لوله بازکنی خانی آباد نو گروه فنی لوله بازکنی 24 برای انجام خدمات انتخاب کرده اید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *