لوله بازکنی منطقه 19 تهران

لوله بازکنی منطقه 19 تهران


یکی از مشکلاتی که با پیشرفت در زندگی شهری و ساختمان‌های مسکونی و اداری پر واحد و پرجمعیت ممکن است، برای شهروندان در کلیه مناطق شهر بزرگ تهران پیش بیاید. بروز انسداد در هر کدام از لوله های فاضلاب موجود در مکانهای مورد استفاده در ساختمان است، بروز  این اتفاق می‌تواند باعث اختلال در زندگی روزمره اهالی ساختمان گردد. در صورت گرفتگی در انواع فاضلاب‌ها شما می‌توانید از کارشناسان ما در سرتاسر تهران به خصوص از شعبه لوله بازکنی منطقه 19 تهران خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنید.

ارتباط با پشتیبانی شعبه منطقه 19 تهران 021-55748020
ارتباط مستقیم با لوله بازکن 0912-1875976
ضمانت لوله بازکنی در منطقه نوزده تضمین با فاکتور و تحویل لوله باز شده
مدت زمان ارسال لوله بازکن کمتر از 20 دقیقه

بروز این مشکل می‌تواند برای شما عزیزان لحظات ناخوشایندی ایجاد کند، زیرا استفاده از مکان‌های مهمی مانند توالت فرنگی یا سینک تقریبا غیر ممکن می‌شود. همچنین بوی زننده و بدی که در فضای ساختمان می‌پیچد، برای شما غیرقابل تحمل خواهد بود.

به این دلایل رفع ایراد و باز کردن لوله فاضلاب در سریعترین زمان و با آسانترین و مناسب‌ترین روش با قیمت مناسب بسیار مهم است. برخی از این انسدادها در مکانهای مختلف ممکن است، سطحی باشد. و با ابزارهای خاص مانند فنرزن دستی و … قابل حل هستند، اما در صورت شدید و عمیق تر بودن مشکل این امکان پذیر نخواهد بود.

رفع فوری و سریع در هر ساعتی از شبانه‌روز و ایام مختلف سال از خدمات ضروری محسوب می‌شود. شما اهالی محترم ساکن در مناطق مختلف منتهی به این منطقه از شهر تهران در این موارد به سرعت با نمایندگی لوله بازکنی منطقه نوزده تهران تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما در تمام ساعات آماده ارائه خدمات فوری و سریع و باکیفیت به شما عزیزان هستند. متخصصین باتجربه و حرفه ای حاضر در این گروه فنی لوله بازکنی در کمترین زمان مشکل را برطرف می‌کنند.

یکی از مهم‌ترین نکاتی که در زمان انجام خدمات لوله بازکنی تشخیص صحیح و اساسی ایراد لوله است. عدم توانایی نیروی اعزامی توسط مراکز غیرمعتبر در تشخیص درست مشکل و راه مناسب جهت رفع آن می‌تواند مشکلات دیگری را ایجاد کند، و در نهایت آسیب زیادی به سیستم لوله‌کشی وارد کرده و هزینه سنگین تعمیر و تعویض را به شما تحمیل خواهد کرد. بنابراین، با تماس می‌گردد.

 

دلایل انتخاب شعبه لوله بازکنی منطقه نوزده تهران

گروه فنی لوله بازکنی 24 به دلیل خدمات مناسب و با کیفیت در بین شرکت‌ها و مراکز معتبر لوله بازکنی معمولا اولین انتخاب ساکنین محترم منطقه 19 تهران است. از مهمترین ویژگی‌های ما در این مجموعه فنی لوله بازکنی می‌توان به این موارد اشاره کرد:

 • قیمت منصفانه و مناسب
 • استفاده از تجهیزات مدرن و به روز جهت رفع گرفتگی در مکانهای مختلف
 • کارکنان خوش برخورد و متعهد
 • ارائه خدمات 24 ساعته و فوری در کمترین زمان ممکن
 • ارائه خدمات حتی در ایام تعطیل هفته و سال
 • رفع انواع گرفتگی با هر سطح و شدتی
 • استقرار نیروها در کلیه مناطق تهران
 • استخدام نیروهای باتجربه و دوره دیده
 • استفاده از فنرهای مجزا جهت رفع گرفتگی در مکانهای مختلف ساختمان
 • استفاده از مناسب‌ترین روش و کم هزینه‌ترین راه حل جهت رفع انسداد
 • ارائه خدمات با پشتیبانی چند ماهه
 • انجام خدمات باکیفیت بالا و به صورت تضمینی
 • ارائه فاکتور بعد از اتمام کار
 • رعایت نکات بهداشتی در حین کار و پایان کار
 • لایروبی و تراش رسوبات و جرم
 • ارائه مشاوره رایگان و راهنمایی به شما عزیزان همشهری

با توجه به موارد ذکر شده در شما عزیزان در هر زمانی و به صورت تمام وقت می‌توانید با متخصصین ما در لوله بازکنی شبانه روزی تهران تماس حاصل فرمایید.

لوله بازکنی منطقه 19 با فاکتور تضمینی

لوله بازکنی منطقه 19 با فاکتور تضمینی

گروه فنی لوله بازکنی 24 جزو مراکز معتبر در تهران است، که خدمات خود را به صورت تضمین با گارانتی خدمات به همراه صدور فاکتور بعد از اتمام کار به شما عزیزان ساکن در کلیه محلات منطقه 19 ارائه می‌دهد. اعتبار این مجموعه فنی در بین همشهریان تهرانی در کلیه مناطق به دلیل انجام خدمات تضمینی و باکیفیت، در کنار تجربه بالا و اطمینان به نیروهای فعال در این مرکز می‌باشد.

این گروه فنی یکی از مطمئن‌ترین لوله بازکنی های تهران است، که در کمترین زمان ممکن می‌تواند خدمت مورد نیاز جهت رفع مشکل انسداد را به شما عزیزان ارائه می‌دهد.

تجربه کافی در انجام خدمات و استفاده از بهترین تجهیزات روز توسط این مرکز لوله بازکنی تاثیر فوق العاده ای در کیفیت نهایی داشته  است. همانطور که می‌دانید در ساختمان مکانهایی مانند پشت بام، پارکینگ و حیاط جزو مشاعات محسوب می‌شود، به این معنی که هر خدماتی در این مکانهای مشترک صورت گیرد.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب با صدور فاکتور

هزینه باید بین ساکنین تقسیم گردد، بنابراین بعد از ارائه کار توسط متخصصین در هر کدام از این محل‌ها حتما فاکتور جهت تعیین سهم به مدیریت صادر و تحویل خواهد شد. تا برای مشخص کردن میزان هزینه پرداختی هر کدام از واحدهای مجتمع به آنها ارائه شود.

در برخی موارد گرفتگی لوله ها بسیار شدید و عمیق است، و به دلیل جنس لوله‌ها که ممکن است بسیار شکننده باشند. کار باید به صورت تضمینی توسط افراد باتجربه و متخصص صورت گیرد، بنابراین افراد اعزامی توسط مراکز باید تجربه کافی در این زمینه داشته باشند. تا بتوانند بدون آسیب رساندن به لوله و جلوگیری از بدتر شدن مشکلات، کار را به خوبی انجام دهند.

با توجه به اهمیت این موضوع مهم گروه فنی لوله بازکنی 24 از مجرب‌ترین نیروها در انجام خدمات باکیفیت و عملکرد در بالاترین سطح آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان ساکن در محله‌های مختلف منطق 19 می‌باشند. ما در این گروه فنی به شما این اطمینان را می‌دهیم، که کار لوله بازکنی به درستی و کامل انجام شده و نیازی به دریافت مجدد خدمات نخواهید داشت.

فنرزنی لوله فاضلاب منطقه 19 تهران

فنرزنی انواع لوله فاضلاب منطقه 19 تهران

فنرزنی لوله فاضلاب یکی از روش‌های متداول در بین مراکز لوله بازکنی است، که به دلیل مقرون به صرفه بودن استفاده از این وسیله پرقدرت و سریع با استقبال زیادی در بین مشتریان و متخصصین روبرو شده است. در زمان رفع انسداد بکارگیری دستگاه فنرزن هزینه رسوب زدایی برای شما رایگان می‌شود، زیرا حرکت دورانی فنر در لوله تمامی جرم‌هایی موجود در مسیر را به سرعت پاکسازی می‌کند.

انواع خدمات فنرزنی لوله فاضلاب در منطقه 19 تهران شامل این موارد است:

 • فنرزدن کفشور حمام منطقه 19 تهران به دلیل ورود مو و چربی موا شوینده و افتادن اجسام
 • خارج کردن اشیاء مختلف ارزشمند در لوله فاضلاب توسط گیره مخصوص یا دستگاه ساکشن
 • فنرزنی فاضلاب‌های تخلیه آشپزخانه شامل سینک، کفشور و تخلیه لباسشویی و ظرفشویی 24 ساعته
 • خدمات فنرزدن توالت‌های فرنگی و سنتی به دلیل ورود اجسام و تجمع فضولات در سیفون شبانه روزی
 • فنرزنی لوله تخلیه و کفشور پارکینگ، حیاط، تراس، حیاط خلوت تمام وقت بدون تعطیلی
 • خدمات فنرزدن ناودان و کفشور پشت بام حتی در زمان بارش‌های شدید فصلی فوری

فنرزنی توالت ایرانی و فرنگی منطقه 19 تهران

باز کردن لوله فاضلاب توالت فرنگی و ایرانی منطقه 19 تهران فوری

گاهی اوقات در توالت‌های فرنگی و ایرانی به دلیل مشکل فنی و انتخاب سیفون و لوله‌های نامناسب با قطر کم با معضل دائم گرفتگی در این محل مواجه می‌شویم. که به دلیل بوی نامطبوع و زننده و بالاآمدن فضولات در آن و عدم استفاده از محل باید فوری و به صورت شبانه‌روزی اقدام به رفع آن شود.

گروه فنی لوله بازکنی 24 با تیمی از بهترین کارشناسان در این حوزه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان ساکن در منطقه 19 تهران می‌باشد. علل مختلف دیگری می‌تواند باعث بروز انسداد در لوله فاضلاب می‌شود، مانند افتادن اجسام مختلف در مسیر خروجی، مانند فضولات به مدت طولانی در سیفون به دلیل نامناسب بودن سیفون و کم آبی آن، شکستگی لوله فاضلاب، انداختن دستمال کاغذی، نواربهداشتی و غیره که منجربه بروز انسدادهای شدید در آن شود.

همچنین در زمان تعمیر و بازسازی ورود مصالح ساختمانی مانند سیمان و قیر که سبب گرفتگی‌های بسیار شدید در این محل خواهد شد. کارشناسان ما در تمام طول شبانه‌روز و به صورت فوری آماده خدمت رسانی به شما عزیزان و اهالی محترم ساکن در کلیه محله‌های منتهی به این منطقه می‌باشند.

خارج کردن اشیاء قیمتی از چاه منطقه 19 تهران تضمینی

گاهی اوقات در زمان استفاده از مکان‌های مانند سرویس‌های بهداشتی ممکن است، محتویات جیب لباس و یا اشیاء ارزشمندی مانند ساعت و زیورآلات ، تلفن همراه، کلید و غیره به درون چاه توالت سقوط کند. در این مواقع باید با کارشناسان شعبه لوله بازکنی منطقه 19 تهران تماس گرفته و تقاضای اعزام نیرو و تجهیزات لازم را داشته باشید. نیروهای توانمند ما با استفاده از گیره‌های مخصوص و در صورت افتادن در عمق بیشتر توسط ساکشن یا دستگاه مکنده اشیاء قیمتی را بدون آسیب رساندن خارج می‌کنند.

فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه منطقه 19 تهران

فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه منطقه 19 تهران بدون کثیف کاری

فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه یکی از روش‌های موثر برای پاکسازی لوله‌های فاضلاب آشپزخانه است. در این روش، یک فنر با طول مناسب و سرعت مناسب به داخل لوله فاضلاب آشپزخانه فرو می‌رود. تا هر گونه چسبندگی، چربی، مواد غذایی و سایر مواد زائد را از داخل لوله حذف کند. اگر لوله فاضلاب آشپزخانه شما دچار انسداد شده است، فنرزن می‌تواند این مشکل را حل کند. این روش از آن جهت مفید است، که به شما اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به تخلیه کردن لوله فاضلاب، مشکل را حل نمایید.

بهتر است قبل از شروع به فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه، ابتدا لوله را با آب داغ شستشو دهید، تا مواد چرب و زائد را از داخل لوله رفع شود. برای انجام این کار بهتر است، از فنرهای مناسب استفاده شود تا به لوله آسیب نرساند. برای جلوگیری از انسداد مجدد لوله فاضلاب آشپزخانه، بهتر است، که هر ماه یکبار از روش‌های پاک کردن لوله‌های فاضلاب استفاده کنید. همچنین هنگام استفاده از لوله فاضلاب آشپزخانه، مواد غذایی و چربی را به صورت مرتب و با دقت از داخل ظروف و یا جیب البسه قبل از شستشو بیرون بیاورید.

روش باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب منطقه 19 تهران

گرفتگی لوله‌های فاضلاب می‌تواند به دلیل مواد زائد، چربی، مواد شیمیایی، ریز مواد و یا اشیاء بزرگی که به داخل لوله فاضلاب رفته‌اند، ایجاد شود. برای رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب، می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

 • لوله بازکنی منطقه نوزده با فنرزنی: این روش با استفاده از یک فنر با طول مناسب و سرعت مناسب که با چرخش در داخل لوله فاضلاب موادی که منجربه گرفته شدن مسیر است به جلو رانده شده و از سر راه عبور آب خارج می‌شوند.
 • استفاده از دستگاه تراکم هوا: این روش با استفاده از پمپ‌هایی که هوا را فشرده کرده و با سرعت بالا در مسیر تخلیه می‌کند،  انجام می‌شود.
 • استفاده از واترجت یا پمپ فشار آب قوی: این وسیله که با فشار شدید آب که به درون مسیر تخلیه می‌شود، به راحتی هر چیزی را که منجربه گرفتگی شده را به جلو هدایت می‌کند، و در زمانی کوتاه انسداد برطرف خواهد شد.
 • رفع گرفتگی لوله با اسید لوله بازکنی: برخی مواقع از مواد شیمیایی استفاده می‌شود، که به هیچ عنوان توصیه نمی‌کنیم. زیرا منجربه خوردگی و آسیب به سیستم لوله کشی فاضلاب می‌گردد.
 • استفاده از خدمات لوله‌کشی: در صورتی که روش‌های فوق برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب موثر نبودند، نشانه این است که ایراد مهندسی و یا شکستگی در مسیر وجود دارد. بهترین راه بررسی دقیق و در صورت نیاز تعویض آن است.

مناطق تحت پوشش شعبه لوله بازکنی منطقه 19 تهران

کارشناسان باتجربه ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 مستقر در منطقه 19 تهران، آماده خدمت‌رسانی به شما همشهریان عزیز ساکن در کلیه محلات این منطقه هستند.

لوله بازکنی خانی آباد نو لوله بازکنی محله بستان
لوله بازکنی محله خانی آباد شمالی و جنوبی لوله بازکنی محله شکوفه شمالی
لوله بازکنی محله شریعتی جنوبی لوله بازکنی محله شهید کاظمی
لوله بازکنی محله شریعتی شمالی لوله بازکنی محله اسماعیل آباد
لوله بازکنی منطقه اسفندیاری لوله بازکنی عبدل آباد
لوله بازکنی محله شکوفه جنوبی لوله بازکنی محله دولت خواه جنوبی
لوله بازکنی منطقه نعمت آباد لوله بازکنی محله بهمنیار
لوله بازکنی محله دولت خواه شمالی لوله بازکنی محله شهرک رسالت

نتیجه گیری

در صورت نیاز به دریافت هرگونه خدماتی در کل ایام هفته و در تمامی ساعات شبانه‌روز می‌توانید با همکاران ما در مرکز پشتیبانی شعبه لوله بازکنی منطقه 19 تهران تماس حاصل فرمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

1 دیدگاه

 • از خدمات لوله بازکنی منطقه ۱۹ تهران این مجموعه استفاده کردم و رضایت کامل دارم بابت اینکه بدون کثیف کاری و بدون خرابی کمتر از ۱۰ دقیقه رفع گرفتگی فاضلاب توالت ایرانی رو انجام دادن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *