لوله بازکنی منطقه 20 تهران

لوله بازکنی منطقه 20 تهران


شما همشهریان عزیز تهرانی که ساکن کلیه خیابان‌ها و محله‌های منطقه 20 هستید، در هر ساعتی از شبانه‌روز که نیاز به خدمات تخصصی لوله بازکنی منطقه 20 تهران داشتید. فقط کافی است با مرکز پشتیبانی گروه فنی لوله بازکنی 24 شعبه مستقر در این منطقه تماس بگیرید، تا از بهترین و تخصصی‌ترین خدمات لوله بازکنی توسط باتجربه‌ترین کارشناسان این حوزه بهره‌مند گردید.

بروز گرفتگی لوله فاضلاب در آپارتمان‌های قدیمی و لوله‌های قدیمی و حتی در ساختمان‌های نوساز و بازسازی شده رخ می‌دهد. که در مکان‌های قدیمی به علت فرسودگی و استفاده مکرر و جرم سنگین و در ساختمان‌های نوساز بیشتر براثر بی‌احتیاطی کارگران و ورود مصالح این مشکل رخ می‌دهد.

متخصصین حرفه‌ای و مجرب ما همواره در تمامی مناطق تهران حضور دارند، و با ارائه خدمات چاه بازکنی در منطقه بیست تهران هستند. و بعد از اعلام بروز مشکل از طرف شما عزیزان به سرعت به همراه تجهیزات مدرن و پیشرفته متناسب با نوع و علت انسداد در کمترین زمان ممکن در کنار شما خواهند بود. همچنین در زمان نیاز به دریافت راهنمایی و مشاوره می‌توانید با تماس با همکاران ما حاضر در این مجموعه به صورت رایگان اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

ارتباط با شعبه منطقه 20 تهران 02155748020
شماره تماس پشتیبانی 09121875976
مدت زمان ارسال لوله بازکن کمتر از 20 دقیقه
هزینه خدمات لوله بازکنی نرخ دولتی

 

انواع روش‌های چاه بازکنی منطقه 20 تهران با پشتیبانی چند ماهه

برای رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب از روش‌های مختلفی قابل استفاده هست، که باید متناسب با نوع و شدت گرفتگی انتخاب  شود. در بین تجهیزات مختلف لوله بازکنی، فنرزن یکی از پرکاربردترین ابزار جهت رفع مشکل است، که علت آن سرعت، قدرت و توانایی بالای آن در رسوب زدایی و رفع هر نوع انسداد با هر شدتی است.

فنر لوله بازکنی از متراژ و آلیاژ و قطر متفاوت ساخته شده است، و زمانی که انسداد در عمق بیشتری رخ داده و یا فنر کارایی لازم را نداشته باشد. به انتخاب متخصصین اعزامی ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 با پشتیبانی چند ماه از ابزار دیگری جهت برطرف کردن مشکل استفاده خواهد شد، در ادامه آنها را به شما معرفی می‌کنیم.

 1. فنرزن دستی و برقی که شامل یک موتور الکتریکی برای حرکت فنر در لوله هست، و فنر در اندازه‌های مختلف است.
 2. دستگاه تراکم هوا که توسط یک پمپ باد بسیار قوی با متراکم کردن هوا و تخلیه در مسیر لوله به سرعت مشکل را برطرف می‌کند. اما به دلیل معایبی که دارد، فقط در موارد خیلی خاص که ابزار دیگر کارایی لازم را ندارند مورد استفاده می‌گردد.
 3. دستگاه واترجت شامل یک پمپ قوی و شلنگ مخصوص است، که با فشار آب هر چیزی را که در مسیر لوله گیر کرده را به راحتی تراش می‌دهد و مسیر را تمیز می‌کند.
 4. دستگاه ساکشن یا مکنده که معمولا برای تخلیه چاه مورد استفاده قرار می‌گیرد، و در مواقعی مانند سقوط اجسام بارزش که از دسترس خارج نیز کاربرد دارد.
 5. گیره مخصوص که برای خارج کردن اشیاء مورده استفاده قرار می‌گیرد.

هزینه باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب منطقه 20 تهران

هزینه رفع گرفتگی لوله اغلب بر اساس عوامل متعددی که بعد از حضور کارشناسان مورد بررسی قرار می‌گیرد، تعیین می‌شود. تیم متخصین ما ما در کلیه مناطق تهران به خصوص منطقه 20 تهران علاوه بر خدمات بسیار خوبی که ارائه می‌دهد، قیمت بسیار مقرون به صرفه‌ای نیز دارد. و قبل از شروع به کار کارشناس اعزامی ما به محل مورد نظر که دچار مشکل انسداد است، بازدید را رایگان انجام می‌دهد. و قیمت سرویس مورد نیاز شما را با مشخص شدن فاکتورهایی که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم، به همشهریان عزیز اعلام می‌کنند.

نکته مهمی که در دریافت خدمات توسط همکاران ما در این مجموعه فنی لازم به ذکر است، این که هزینه پس از پایان کار و رضایت کامل مشتری دریافت خواهد شد. فاکتورهای موثر بر قیمت خدمات لوله بازکنی شامل این موارد است:

 • عمق و قطر لوله فاضلابی که گرفتگی دارد
 • شدت و سختی گرفتگی
 • تعداد لوله‌های که گرفتگی دارد در ساختمان
 • مدت زمان کار جهت رفع انسداد
 • روش انتخابی در رفع مشکل
 • اندازه و متراژ فنر مورد استفاده
 • علت گرفتگی
 • نوع گرفتگی
 • خارج کردن اشیاء
 • هزینه ایاب و ذهاب
 • نیاز به تخریب محل

لوله بازکنی با کمترین هزینه

در اصل قبل از بررسی از محل امکان اعلام یک هزینه ثابت وجود ندارد، و اگر مبلغی در ابتدا به شما اعلام می‌گردد. هزینه پایه و استارت کار است، که در زمان تماس و دادن اطلاعات توسط پشتیبانی به اطلاع شما می‌رسد. متخصصین ما با توانایی تشخیص درست بروز علت و شدت گرفتگی در تلاش هستند، تا خدمات را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین هزینه به شما عزیزان همشهری ارائه دهند. انجام خدمات با کمترین هزینه و باتجربه‌ترین نیروهای کار یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های تیم فعال در گروه فنی لوله بازکنی 24  است. 

خدماتی در همین زمینه نزدیکی شما: لوله بازکنی منطقه 16 تهران

فنرزدن انواع لوله فاضلاب منطقه 20 تهران

فنرزدن انواع لوله فاضلاب منطقه 20 تهران فوری بدون آسیب

متخصصان ماهر شعبه لوله بازکنی منطقه 20 تهران با توانایی بالا در استفاده از تجهیزات چاه بازکنی و مهارت کافی در ارائه سرویس، در کمترین زمان ممکن بدون آسیب به سیستم لوله‌کشی فاضلاب و به صورت تضمینی خدمات مورد نیاز را به شما عزیزان ساکن در محله‌های مختلف منطقه 20 تهران را ارائه می‌دهند. به دلیل عوارضی که گرفتگی هر کدام از فاضلاب‌ها می‌تواند برای شما ایجاد کند، و نیازمند اقدام سریع جهت رفع آن هستید. متخصصین ما خدمات فوری و بدون وقفه را در تمام ایام هفته و روزهای تعطیل به شما همشهریان عزیز ارائه می‌دهند.

فنرزدن فاضلاب در منطقه 20 تهران شامل این موارد است:

 • فنرزدن لوله کف شور پارکینگ به علت ورود شن و ماسه و روغن موتور یا انداختن اجسام و ورود مصالح ساختمانی
 • خدمات فنرزنی لوله فاضلاب حیاط به دلیل ورود گردو خاک، شاخه و برگ درخت و در موارد نادر ریشه درخت و انداختن اجسام مختلف
 • فنرزدن ناودان و کف شور پشت بام به علت وارد شدن شاخه و برگ درختان، پوشال کولر، ورود مصالح ساختمانی مانند سیمان و قیر، گرد و غبار و انداختن اشیاء
 • خدمات فنرزدن گرفتگی راه آب حمام به علت انداختن اجسام مختلف مورد استفاده در این محل و ورود مو و چربی صابون و ایجاد توده جرم سخت
 • فنرزنی کف شور و لوله های تخلیه سینک و ماشین لباسشویی و ظرفشویی به دلیل افتادن جسم سخت ورود سیمان و غیره و چربی و رسوبات
 • خدمات فنر زدن کف شور تراس، حیاط خلوت
 • فنرزنی و لوله بازکنی لوله اصلی رایزر و اگو شهری

ویژگی خدمات شعبه لوله بازکنی منطقه 20 تهران

ویژگی‌های دریافت خدمات از گروه فنی لوله بازکنی 24 به شرح زیر است:

 1. دریافت خدمات فوری بلافاصله بعد از تماس با این مجموعه فنی به دلیل استقرار نیروهای فعال در تمام مناطق شهر تهران
 2. استفاده از بهترین و پیشرفته‌ترین ابزار لوله بازکنی متناسب با نوع و شدت گرفتگی
 3. رعایت بهداشت در زمان انجام کار و تمیز کردن محل بعد از اتمام کار
 4. بکارگیری فنرهای مجزا برای هر کدام از فاضلاب‌های ساختمان به طور مثال عدم استفاده از فنر سرویس بهداشتی برای آشپزخانه
 5. ارائه خدمات شبانه روزی و بدون تعطیلی در تمام طول سال و ایام هفته
 6. بازدید رایگان از محل گرفتگی در کمترین زمان ممکن
 7. تراش رسوبات رایگان با استفاده از فنرزن
 8. پرسنل باتجربه و متعهد و خوش برخورد
 9. توانایی بالای پرسنل در تشخیص درست علت گرفتگی
 10. توانایی نیروی اعزامی در بکارگیری تجهیزات مختلف لوله بازکنی
 11. ارائه مشاوره رایگان در هر ساعتی از شبانه‌روز و روزهای تعطیل توسط متخصصین حاضر در مرکز پشتیبانی
 12. استقرار نیروهای لوله بازکنی در کلیه مناطق شهر تهران جهت رفاه حال شما عزیزان جهت ارائه خدمات
 13. ارائه خدمات با مناسب‌ترین قیمت
 14. حضور نیروی اعزامی در کمتر از 30 دقیقه
 15. استخدام بهترین نیروها در این مجموعه
 16. ارائه خدمات با کیفیت و سرعت بسیار بالا
 17. ارائه خدمات با پشتیبانی چند ماهه
 18. انجام خدمات لوله بازکنی به صورت تضمینی

لوله بازکنی پشت بام منطقه 20 تهران

فنرزدن راه آب لوله ناودان پشت بام منطقه 20 تهران 24 ساعته

پشت بام در تمامی ساختمان‌ها جزء مکان‌هایی است، که به دلیل مسقف نبودن در معرض ورود گرد و غبار و مواد زائد مختلف مانند شن و ماسه، پوشال کولرهای موجود در این محل، شاخه و برگ درختان، افتادن اجسام و ورود مصالح ساختمانی مختلف مانند سیمان و قیر در زمان بازسازی می‌تواند دچار گرفتگی‌های شدید در خروجی راه آب باران شود.

عدم توجه به موقع به این مشکل منجربه نشت آب به سقف و دیوارهای ساختمان شده و هزینه سنگین تعمیر را به شما عزیزان تحمیل کند. این محل به دلیل کم تردد بودن، از دید اهالی ساختمان دور می‌ماند. و ورود انواع مو زائد در مسیر ناودان و خروجی باعث بروز گرفتگی  تجمع آب بعد از بارش‌های فصلی می‌شود، بهترین کار برای جلوگیری از بروز این مشکل سرزدن مرتب به این مکان و جمع آوری اجسام و زباله های موجود در آن است. و همچنین استفاده از یک کف شور و صافی مناسب که از ورود آشغال به درون این مسیر جلوگیری کند. 

رفع گرفتگی لوله پشت بام با اسید

زمانی که شما عزیزان با این مشکل مواجه هستید، بهترین کار دریافت خدمات مناسب از طریق مراکز معتبر است. زیرا عدم توانایی و استفاده از ابزار نامناسب می‌تواند منجربه شکستن لوله فاضلاب شده و نشت آب به درون ساختمان اتفاق بیفتد. در صورت گرفتگی مسیر با قیر که به دلیل بی‌احتیاطی در زمان بازسازی ایزوگام رخ می‌دهد، هرگز از حلال‌های مختلف مخصوصا نفت استفاده نکنید. زیرا این مواد در کنار حل کردن قیر چسب اتصال لوله‌ها را نیز ذوب کرده و درز بین آنها را باز کند.

شعبه لوله بازکنی شبانه روزی تهران ما در هر ساعتی از شبانه‌روز و حتی در زمان بارش باران‌های شدید فصلی با اعزام نیرو به همراه ابزار مناسب به محل زندگی و کار شما هستند. فنرزن یک ابزار کاربردی بابت رفع هرگونه گرفتگی در این محل هست، زیرا با حرکت فنر سبب خرد شدن اجسام و مواد گیر کرده در مسیر شده، آنها را به جلو هدایت کرده و در کمترین زمان مسیر را باز می‌کند.

دلایل مهم بروز گرفتگی لوله های فاضلاب منطقه 20 تهران

انسداد لوله‌های  فاضلاب می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد. اما عوامل اصلی به شرح زیر است:

 1. انداختن نخاله و مصالح ساختمانی به درون لوله فاضلاب در زمان ساخت و ساز و تعمیر
 2. تجمع رسوبات چرب و سخت
 3. تجمع مو در لوله تخلیه
 4. انداختن دستمال کاغذی و نوار بهداشتی در لوله توالت
 5. انداختن اشیاء مختلف
 6. مناسب نبودن سایز و نداشتن شیب مناسب و غیراستاندارد بودن سیستم لوله‌کشی فاضلاب
 7. خرابی و کم آبی شترگلو
 8. تجمع فضولات به دلیل کم آبی
 9. ورود ریشه درختان موجود در باغچه حیاط
 10. شکستگی لوله فاضلاب
 11. عدم رعایت بهداشت در زمان استفاده از سینک

لوله بازکنی با فنر برقی

مزایا لوله بازکنی با فنر برقی در منطقه 20 تهران

همین گونه که ذکر شد، فنرزن دستی و برقی در بین تجهیزات مدرن لوله بازکنی که بدون نیاز به کندن و تخریب محل صورت می‌گیرد. یکی از مناسب‌ترین دستگاه‌ها جهت رفع هر نوع گرفتگی با هر میزان از سختی هست، زیرا از قدرت و سرعت بسیار بالایی برخوردار است.

همچنین چرخش فنر در مسیر لوله فاضلاب به راحتی هر چیزی که منجربه گرفتگی شده است را آسیاب کرده و با هدایت آن گرفتگی را در زمانی کوتاه با صرفه جویی در وقت و هزینه رفع می‌کند. استفاده از این وسیله بسیار کاربردی نیازمند تجربه لازم و مهارت بالا در کنترل آن دارد، زیرا حرکت سریع آن می‌تواند باعث آسیب رساندن به لوله شود.

بنابراین در صورت نیاز به دریافت خدمات فنرزنی فاضلاب منطقه 20 تهران حتما از مراکز معتبر درخواست اعزام نیرو داشته باشید. زیرا افراد نابلد و بی تجربه به دلیل ناتوانی در تنظیم سرعت و عدم مهارت در کنترل حرکت آن در مسیر فاضلاب می‌توانند سبب آسیب جدی به خود و سیستم فاضلاب شوند. و هزینه سنگین تعویض و تعمیرات را به شما عزیزان همشهری تحمیل کنند، متخصصین ما در شعبه لوله بازکنی منطقه 20 تهران در هر زمانی خدمت رسان شما عزیزان همشهری ساکن در کلیه این مناطق هستند. 

خدماتی در همینه زمینه نزدیک شما: لوله بازکنی منطقه 15 تهران

محله های تحت پوشش شعبه منطقه 20 تهران

همکاران باتجربه ما با افتتاح نمایندگی در منطقه 20 تهران در این محله‌ها به صورت 24 ساعته سرویس دهی می‌دهند.

لوله بازکنی فیروزآبادی لوله بازکنی دولت‌آباد
لوله بازکنی جوانمرد قصاب لوله بازکنی ۱۳ آبان
لوله بازکنی حمزه‌آباد لوله بازکنی تقی‌آباد
لوله بازکنی منصوریه منگل لوله بازکنی عباس‌آباد
لوله بازکنی دیلمان لوله بازکنی بهشتی
لوله بازکنی صفاییه – چشمه علی لوله بازکنی علایین
لوله بازکنی اقدسیه لوله بازکنی استخر
لوله بازکنی شهر ری لوله بازکنی سرتخت
لوله بازکنی ظهیر آباد لوله بازکنی ولی‌آباد
لوله بازکنی شهادت لوله بازکنی نفرآباد – هاشم‌آباد
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *