لوله بازکنی بلوار ارتش

لوله بازکنی بلوار ارتش


لوله بازکنی خیابان پیروزی تهران را توسط نیرو های باتجربه و کاربلد و خوش اخلاق به مدت 15 دقیقه ایی ارائه می دهیم، گرفتگی لوله های فاضلاب ممکن است در هر لحظه از شبانه روز اتفاق بیفتد و شما عزیزان نیاز به خدمات لوله بازکنی داشته باشید. گروه فنی لوله بازکنی 24 ساعته آماده سرویس دهی و پاسخگویی به شما عزیزان می باشد. در صورت داشتن هرگونه سوال و دریافت خدمات کافیست با شماره تماس های زیر تماس بگیرید.

پاسخگوی شعبه خیابان پیروزی 021-77847756
پاسخگوی شبانه روزی 0912-1875976
ساعت کاری ما شبانه روزی 7 روز هفته
ضمانت خدمات با فاکتور رسمی مهر شده
سابقه کار لوله بازکن بالای 15 سال سابقه کار
لوله بازکنی خیابان پیروزی
لوله بازکنی خیابان پیروزی

لوله بازکنی خیابان پیروزی + پشتیبانی چند ماهه

لوله بازکنی خیابان پیروزی تهران را با خیال راحت به ما بسپارید تا با نیرو های باتجربه با ابزار آلات نو و پیشرفته خدمت رسانی کنیم و مشکل هرگونه گرفتگی لوله ها را بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری رفع کنیم. نیرو های گروه فنی لوله بازکنی 24 برای رعایت اصول بهداشتی از فنر های مجزا بکار میگیرند به طور مثال استفاده از فنری که برای رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی بکار برده شده، نباید در قسمت لوله های آشپزخانه یا حمام مورد استفاده قرار گیرد.

لوله بازکنی خیابان پیروزی شبانه روزی
لوله بازکنی خیابان پیروزی شبانه روزی

لوله بازکنی خیابان پیروزی شبانه روزی

لوله بازکنی شبانه روزی در خیابان پیروزی تهران را با سه شیف بدون تعطیلی در هفت روز هفته ارائه می دهیم. شما همشهریان گرامی در هر ساعت از طول شبانه روز که با ما تماس بگیرید ما آماده خدمت رسانی می باشیم و بعد از درخواست لوله بازکن، 15 دقیقه ایی لوله بازکن به محل شما اعزام می نماییم.

باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب خیابان پیروزی

باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب حمام، لوله فاضلاب سرویس توالت ایرانی، لوله فاضلاب سرویس توالت فرنگی (وال هنگ)، لوله فاضلاب آشپزخانه (کفشور آشپزخانه، زیر سینک ظرفشویی، لوله لباسشویی)، لوله تراس ( پاسیو )، لوله پشت بام (ناودان)، لوله پارکینگ، لوله حیاط خلوت، لوله فاضلاب شهری ، اگو ، منهول … را به دست لوله بازکن های ما بسپارید.

باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب در خیابان پیروزی

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب حمام خیابان پیروزی

گرفتگی لوله فاضلاب حمام در صورتی اتفاق می افتد که لوله یا قطر کمی دارد، یا افتادن اشیا و جمع شدن چربی و رسوبات (مو ) لوله مسدود می شود. راه حل: برای باز کردن و رفع گرفتگی لوله حمام این کار را به دست لوله بازکن ماهر و کاربلد ما بسپارید تا با فنر زدن مشکل را به طور اساسی رفع کنند.

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه خیابان پیروزی

گرفتگی لوله های آشپزخانه ( زیر سینک + کفشوی آشپزخانه + لوله لباسشویی ) اکثرا با داشتن چربی و رسوبات داخل لوله و کم شدن قطر لوله به مرور زمان لوله کیپ می شود و نیاز به فنر زدن دارد. رفع گرفتگی و باز کردن گیر لوله های کفشوی و زیر سینک و لوله لباسشویی را به نیروهای ما بسپارید تا بدون کثیف کاری محیط آشپزخانه با فنر زنی با دستگاه لوله بازکنی و تراش دادن رسوبات داخل لوله گرفتگی را رفع کنند.

باز کردن گرفتگی توالت ایرانی خیابان پیروزی

گرفتگی لوله سرویس توالت ایرانی معمولا با دستمال کاغذی و گرفتگی سیفون توالت ایرانی و … اتفاق میوفتد، این مشکل با فنر زدن، گرفتگی لوله برطرف می شود. فنر زدن لوله توالت ایرانی را به دست لوله بازکن های باتجربه ما بسپارید تا بدون کثیف کاری گرفتگی را به طور اساسی رفع کنند.

باز کردن گرفتگی توالت فرنگی خیابان پیروزی

باز کردن گیر لوله سرویس توالت فرنگی با و رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی، باید با فنر و روپوش فنر مخصوص انجام شود. چون جنس توالت فرنگی از سرامیک می باشد و با فنر زدن بدون روپوش فنر به توالت فرنگی آسیب می رسد و حتی رنگ توالت فرنگی عوض می شود. اما لوله بازکن های گروه فنی لوله بازکنی 24 با همراه داشتن دستگاه لوله بازکنی پیشرفته و فنر و روپوش فنر این مشکل را بدون هیچ گونه خسارت به طور اساسی رفع می کنند . شما در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی سرویس توالت فرنگی داشتید کافیست با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمائید و در کمترین زمان ممکن مشکل شما رفع خواهد شد.

باز کردن گرفتگی لوله پشت بام خیابان پیروزی

گرفتگی لوله پشت بام اکثرا هنگام بارندگی رخ می دهد. که آب باران سنگ و زباله های ریز را وارد لوله می کند و در نهایت لوله کیپ می شود. برای باز کردن گیر لوله پشت بام (ناودان) نیاز به فنر متراژ بلند دارد. لوله بازکن شعبه لوله بازکنی خیابان پیروزی با داشتن فنر متراژ بلند گرفتگی را رفع می کنند.

باز کردن گرفتگی لوله پارکینگ خیابان پیروزی

مقدار زمان لازم برای انجام خدمات باز کردن گرفتگی لوله حیاط، پارکینگ بستگی به میزان گرفتگی دارد اما معمولا 10 دقیقه کفایت می کند، مگر اینکه گرفتگی شدید باشد که در این صورت مسلما زمان بیشتری نیاز است. شما میتوانید در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی لوله های حیاط و پارکینگ داشتید با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمائید و در کمترین زمان ممکن مشکل رفع خواهد شد.

فنرزنی لوله های فاضلاب در خیابان پیروزی بدون کثیف کاری

فنرزنی لوله های فاضلاب بدون کثیف کاری

الویت ما برای فنرزنی لوله های فاضلاب بر این اساس است که بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب را برای مشتریان عزیزمان رفع کنیم در همین راستا با دستگاه فنرزنی 750 ژنراتور برقی و فنر های تمیز مشکل گرفتگی لوله ها را رفع می کنیم.

بیرون آوردن اشیا از لوله در خیابان پیروزی

بیرون آوردن اشیا چاه توالت خیابان پیروزی

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از چاه توالت و حمام خیابان پیروزی تهران، ممکن است در طول شبانه روز این اتفاق افتاده باشد که طلا یا اشیاء قیمتی ،گوشی یا موبایل که همراهتان بود از جیب لباستان داخل چاه توالت افتاده باشد و شما عزیزان به فکر بیرون آوردن اشیا از چاه توالت باشید. همشهریان گرامی توجه داشته باشید که به هیچ عنوان آب داخل چاه توالت نریزید که مشکل سخت تر شود، با شعبه لوله بازکنی خیابان پیروزی تماس بگیرید تا نیرو کمتر از 15 دقیقه ارسال کنیم تا با ابزارآلات مخصوص شی افتاده در چاه توالت و یا حمام را نیروی باتجربه ما بیرون آورد. در هر ساعت از طول شبانه روز که با ما تماس بگیرید نیرو ارسال می شود. بعضی از موارد اتفاق می افتد که حلقه ازدواج می افتد و با توجه به اینکه خیلی ارزشمند است بخاطر این تکرار می کنیم به هیچ عنوان آب ریخته نشود تا سرویس کار به راحتی بتواند شی افتاده را به راحتی در بیاورد .

تخلیه چاه خیابان پیروزی

تخلیه چاه خیابان پیروزی شبانه روزی

تخلیه چاه خیابان پیروزی تهران را با اکیپ ماهر و کاربلد و با ابزار آلات نو و پیشرفته به صورت شبانه روزی ارائه میدهیم، خدملت تخلیه چاه را در یافت با تانکرهای 8000 هزار و 12000 هزار لیتری و پمپ های آبکش و لجن کش ارائه میدهیم.

خدمات تخلیه چاه خیابان پیروزی:

 • تخلیه انواع چاه های فاضلاب با دستگاه مکنده
 • تخلیه چاه جزبی و تخلیه چاه سپتیک تانک
 • تبدیل چاه کهنه و چاه ریزشی به چاه استاندارد فاضلاب
 • لایروبی و کف تراشی و پاکسازی چاه و سپتیک به وسیله نیروی انسانی مجرب
 • حفر چاه نو خیابان پیروزی
 • طوقه چینی و کول گذاری برای جلوگیری از ریزش دیواره چاه خیابان پیروزی
 • رفع بوی بد توالت و چاه فاضلاب
 • رفع نم حمام، آشپزخانه و توالت
 • پاکسازی چربی گیر

دیگر خدمات ما در شعبه لوله بازکنی خیابان پیروزی

 • تعمیر و بازسازی کف حمام خیابان پیروزی:
  ارائه خدمات تعمیر کامل کف سرویس شامل جمع کردن کف، کف سازی خیابان پیروزی، آب بندی و تست لوله های آب و فاضلاب، شیب بندی خیابان پیروزی، عایق کاری خیابان پیروزی، سرامیک و بندکشی خیابان پیروزی.
 • تعمیر و بازسازی سرویس توالت ایرانی خیابان پیروزی:
  تیدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی، آب بندی و بازسازی کف توالت ایرانی، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک و بندکشی.
 • تعمیرات سرویس توالت فرنگی خیابان پیروزی:
  تعمیر سرویس توالت فرنگی، تعویض سیفون توالت فرنگی، رفع نشتی توالت فرنگی، تعویض توالت فرنگی، رفع مشکل تخلیه ضعیف توالت فرنگی.
 • لوله بازکنی با واترجت خیابان پیروزی:
  لوله بازکنی با واترجت را در تهران به صورت شبانه روزی ارائه می دهیم، لوله هایی که با دستگاه لوله بازکنی و فنر باز نمی شود در این مواقع دو راه وجود دارد یا باید لوله تعویض شود یا اینکه گرفتگی لوله با واترجت شستشوی لوله باز شود. واترجت چربی و رسوبات مسیر لوله را با فشار آب و باد بسیار قوی بدون آسیب زدن به لوله پاکسازی می کند.
 • لوله کشی سرد و گرم خیابان پیروزی:
  لوله کشی سرد و گرم، لوله کشی فاضلاب ساختمان، نصب شیرآلات ساختمان خیابان پیروزی تهران.

لوله بازکنی در خیابان پیروزی

محدوده سرویس دهی خدمات در منطقه پیروزی تهران

لوله بازکنی پیروزی شمالی لوله بازکنی فرح آباد
لوله بازکنی خیابان نبرد لوله بازکنی چهارصد دستگاه
لوله بازکنی خیابان دهم فروردین لوله بازکنی میدان اول نیروی هوایی
لوله بازکنی خیابان ابوذر لوله بازکنی سی متری نیروی هوایی
لوله بازکنی خیابان شرق تهران لوله بازکنی میدان شهدا
لوله بازکنی نیروی هوایی لوله بازکنی خیابان شیخ بهایی
لوله بازکنی صد دستگاه لوله بازکنی فلاح
لوله بازکنی افسریه لوله بازکنی تهران نو

گروه فنی لوله بازکنی 24 برای بهبود خدمات لوله بازکنی و تخلیه انواع چاه فاضلاب مفتخر است با تمامی واحد های اداری، دولتی، خصوصی، شرکت ها، رستوران ها، کاشانه های بزرگ و مجتمع ها قرارداد خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه خیابان پیروزی تهران را انجام دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *