لوله بازکنی خیابان نبرد تهران یکی از خدمات پر درخواست شرکت ما می باشد، ما خدمات لوله بازکنی در خیابان نبرد را توسط لوله بازکن های خوش اخلاق و ماهر ارائه می دهیم. لوله بازکنی خیابان نبرد شمالی را با سه شیفت فعال به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در تمامی روز های سال خدمات ارائه می دهیم. چاه بازکنی خیابان نبرد جنوبی تهران را بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری و بدون معطلی وقت تضمینی با ضمانت فاکتور به مدت 15 دقیقه ایی سرویس دهی می دهیم.

شماره نمایندگی لوله بازکنی خیابان نبرد 021-77-84-77-56
شماره لوله بازکن در خیابان نبرد 0912-187-59-76
ساعت کاری ما 24 ساعته بدون تعطیلی
سابقه کاری لوله بازکن های گروه فنی لوله بازکنی 24  14+ سال

لوله بازکنی خیابان نبرد تهران

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب با فنر برقی خیابان نبرد

لوله بازکن های نمایندگی لوله بازکنی خیابان نبرد گروه فنی لوله بازکنی 24 برای رعایت اصول بهداشتی و بازکردن گرفتگی لوله ها از فنر های مجزا بکار میگیرند به طور مثال استفاده از فنری که برای رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی بکار برده شده، نباید در قسمت لوله های آشپزخانه یا حمام مورد استفاده قرار گیرد.

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از لوله در خیابان نبرد تهران

فنر زنی لوله فاضلاب خیابان نبرد بدون کثیف کاری

فنر زنی لوله در خیابان نبرد تهران توسط لوله بازکن های نمایندگی لوله بازکنی خیابان نبرد گروه فنی لوله بازکنی 24 بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری بدون آسیب زدن به انجام می گردد.

فنرزدن لوله در خیابان نبرد تهران

فنر زدن لوله فاضلاب خیابان نبرد + پشتیبانی چند ماهه

فنر زدن لوله در خیابان نبرد تهران شامل فنر زدن لوله فاضلاب حمام، فنر زدن لوله فاضلاب سرویس توالت ایرانی، فنر زدن لوله فاضلاب سرویس توالت فرنگی، فنر زدن لوله فاضلاب آشپزخانه (کفشور آشپزخانه، زیر سینک ظرفشویی، لوله لباسشویی)، فنر زدن لوله تراس – پاسیو، فنر زدن لوله پشت بام (ناودان)، فنر زدن لوله پارکینگ، فنر زدن لوله حیاط خلوت ، فنر زدن لوله فاضلاب شهری و اگو.

لوله بازکنی خیابان نبرد تهران شبانه روزی

لوله بازکنی شبانه روزی خیابان نبرد

گرفتگی لوله ها ممکن است در هر ساعت از شبانه روز اتفاق بیفتد و شما عزیزان در خیابان نبرد تهران نیاز به خدمات لوله بازکنی شبانه روزی داشته باشید. اصلا نگران نباشید ما به مدت 15 دقیقه ایی لوله بازکن به منزل شما ارسال می کنیم تا مشکل گرفتگی لوله را بدون سرو صدا و بدون معطلی وقت انجام دهد.

لوله بازکنی حمام در خیابان نبرد تهران

باز کردن گرفتگی لوله حمام در خیابان نبرد

گرفتگی لوله حمام زمانی اتفاق می افتد که یا قطر لوله کم می باشد یا ممکن است افتادن اشیا و جمع شدن چربی و رسوبات لوله حمام را مسدود کند. راه حل رفع گرفتگی لوله حمام چیست؟ برای بازکردن گرفتگی لوله حمام این کار را با خیال راحت به دست لوله بازکن های ماهر و با تجربه ما بسپارید تا با دستگاه ژنراتور و فنر برقی مشکل را به طور اساسی رفع کنند.

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه در خیابان نبرد

گرفتگی لوله های آشپزخانه ( زیر سینک + کفشور آشپزخانه + لوله لباسشویی ) اکثرا با جمع شدن چربی و رسوبات داخل لوله و کم شدن قطر لوله به مرور زمان لوله کیپ می شود و نیاز به فنر زدن دارد. راه حل رفع گرفتگی لوله آشپزخانه چیست؟ باز کردن گرفتگی لوله های کفشور آشپزخانه و زیر سینک ظرفشویی و لوله لباسشویی را به نیروهای ما بسپارید تا بدون کثیف کاری محیط آشپزخانه با فنر زنی با دستگاه لوله بازکنی و تراش دادن رسوبات داخل لوله گرفتگی را رفع کنند.

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت ایرانی در خیابان نبرد

گرفتگی لوله توالت ایرانی معمولا با دستمال کاغذی و گرفتگی سیفون توالت ایرانی یا انداختن اشیا گرفتگی لوله اتفاق می افتد. راه حل رفع گرفتگی لوله توالت ایرانی چیست؟  این نوع گرفتگی ها معمولا توسط نیرو های نمایندگی لوله بازکنی خیابان نبرد گروه فنی لوله بازکنی 24 با دستگاه ژنراتور و فنر معمولی بدون کثیف کاری به مدت 10 دقیقه رفع می شود.

لوله بازکنی توالت فرنگی در خیابان نبرد تهران

بازکردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت فرنگی در خیابان نبرد

بازکردن گرفتگی لوله سرویس توالت فرنگی باید با فنر و روپوش فنر مخصوص انجام شود، چون جنس توالت فرنگی از سرامیک می باشد و با فنر زدن بدون روپوش فنر به توالت فرنگی آسیب می رسد و حتی رنگ توالت فرنگی هم عوض می شود. اما لوله بازکن های نمایندگی لوله بازکنی خیابان نبرد گروه فنی لوله بازکنی 24 با همراه داشتن دستگاه لوله بازکنی پیشرفته و فنر و روپوش فنر این مشکل را بدون هیچ گونه خسارت به طور اساسی و تضمینی با ضمانت فاکتور رفع می کنند. شما در هر زمانی که نیاز به خدمات بازکردن گرفتگی سرویس توالت فرنگی داشتید کافیست با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمایید و در کمترین زمان ممکن مشکل شما رفع خواهد شد.

باز کردن گرفتگی لوله پشت بام در خیابان نبرد

گرفتگی لوله پشت بام اکثرا هنگام بارندگی رخ می دهد. که آب باران سنگ و زباله های ریز را وارد لوله می کند و در نهایت لوله کیپ می شود. راه حل رفع گرفتگی لوله پشت بام چیست؟ برای بازکردن گرفتگی لوله پشت بام (ناودان) نیاز به فنر متراژ بلند دارد. لوله بازکن های نمایندگی لوله بازکنی خیابان نبرد گروه فنی لوله بازکنی 24 با داشتن فنر متراژ بلند گرفتگی را رفع می کنند.

باز کردن گرفتگی لوله پارکینگ و حیاط خلوت در خیابان نبرد

مقدار زمان لازم برای انجام خدمات باز کردن گرفتگی لوله حیاط، پارکینگ بستگی به میزان گرفتگی دارد اما معمولا 10 دقیقه کفایت می کند، مگر اینکه گرفتگی شدید باشد که در این صورت مسلما زمان بیشتری نیاز است.  شما میتوانید در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی لوله های حیاط و پارکینگ داشتید با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمایید و در کمترین زمان ممکن مشکل رفع خواهد شد.

باز کردن گرفتگی لوله های سخت در خیابان نبرد تهران

روش باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب خیابان نبرد

اکثرا مردم برای بازکردن گرفتگی لوله از اسید استفاده می کنند، اسید لوله بازکن چسب اتصالات سیستم لوله کشی را از بین می برد و باعث نشتی می شود. اما روش بازکردن گرفتگی لوله با دستگاه ژنراتور و فنر برقی هیچ خرابی ندارد چون طی فنر زدن رسوبات داخل لوله تراش داده و راه آب باز می شود، همچنین سر فنر ها از جنس فولاد می باشد و بدون خسارت و آسیب به لوله موانع از جمله رسوبات و سیمان و ریشه درخت و … را به خوبی تراش می دهند.

لوله بازکنی با واترجت خیابان نبرد

لوله بازکنی با واترجت خیابان نبرد به صورت شبانه روزی ارائه می دهیم، لوله هایی که با دستگاه لوله بازکنی و فنر باز نمی شود در این مواقع دو راه وجود دارد یا باید لوله تعویض شود یا اینکه گرفتگی لوله با واترجت شستشوی لوله باز شود. واترجت چربی و رسوبات مسیر لوله را با فشار آب و باد بسیار قوی بدون آسیب زدن به لوله پاکسازی می کند.

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از لوله در خیابان نبرد تهران

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از لوله فاضلاب خیابان نبرد

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از چاه توالت و حمام در خیابان نبرد تهران، ممکن است در طول شبانه روز این اتفاق افتاده باشد که طلا یا اشیاء قیمتی ،گوشی یا موبایل که همراهتان بود از جیب لباستان داخل چاه توالت افتاده باشد و شما عزیزان به فکر بیرون آوردن اشیا از چاه توالت باشید. همشهریان گرامی توجه داشته باشید که به هیچ عنوان آب داخل چاه توالت نریزید که مشکل سخت تر شود، با ما تماس بگیرید تا نیرو کمتر از 15 دقیقه ارسال کنیم تا با ابزارآلات مخصوص شی افتاده در چاه توالت و یا حمام را نیروی باتجربه ما بیرون آورد. در هر ساعت از طول شبانه روز که با ما تماس بگیرید نیرو ارسال می شود. بعضی از موارد اتفاق می افتد که حلقه ازدواج می افتد و با توجه به اینکه خیلی ارزشمند است بخاطر این تکرار می کنیم به هیچ عنوان آب ریخته نشود تا سرویسکار به راحتی بتواند شی افتاده را به راحتی در بیاورد.

 تخلیه چاه خیابان نبرد تهران شبانه روزی

تخلیه چاه خیابان نبرد شبانه روزی

چاه پس از مدتی استفاده پر خواهد شد و نیاز به تخلیه چاه دارد، روش هایی هم برای این عملیات وجود دارد که هرکدام مزایا و معایب خود را همراه دارد. نمایندگی لوله بازکنی خیابان نبرد گروه فنی لوله بازکنی 24 افتخار این را دارد که شبانه روز بدون تعطیلی با تجهیزات و دستگاه های به روز این خدمت را به بهترین شکل به همشهریان در خیابان نبرد تهران ارائه دهد.

 • تخلیه چاه با تانکر ۸۰۰۰ هزار و ۱۲۰۰۰هزار لیتری
 • خالی کردن چاه فاضلاب با تانکر مکنده
 • تخلیه انواع چاه های فاضلاب با دستگاه مکنده و ساکشن با کمترین تخریب درب چاه 
 • تخلیه چاه جذبی و تخلیه چاه سپتیک تانک 
 • تبدیل چاه کهنه و چاه ریزشی به چاه استاندارد فاضلاب
 • لایروبی و کف تراشی و پاکسازی چاه و سپتیک به وسیله نیروی انسانی مجرب
 • حفر چاه نو خیابان نبرد
 • طوقه چینی و کول گذاری برای جلوگیری از ریزش دیواره چاه در خیابان نبرد
 • رفع بوی بد توالت و چاه فاضلاب
 • رفع نم حمام، آشپزخانه و توالت

سایر خدمات نمایندگی لوله بازکنی خیابان نبرد گروه فنی لوله بازکنی 24

 • تعمیر و بازسازی کف حمام خیابان نبرد:
  ارائه خدمات تعمیر کامل کف سرویس شامل جمع کردن کف، کف سازی، آب بندی، تست لوله های آب و فاضلاب، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک، بندکشی.
 • تعمیر و بازسازی سرویس توالت ایرانی خیابان نبرد:
  تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی، آب بندی و بازسازی کف توالت ایرانی، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک و بندکشی در خیابان نبرد تهران.
 • تعمیرات سرویس توالت فرنگی خیابان نبرد:
  تعمیر سرویس توالت فرنگی، تعویض سیفون توالت فرنگی، رفع نشتی توالت فرنگی، تعویض توالت فرنگی، رفع مشکل تخلیه ضعیف توالت فرنگی.
 • لوله کشی سرد و گرم در خیابان نبرد تهران:
  لوله کشی فاضلاب ساختمان در خیابان نبرد تهران، نصب شیرآلات ساختمان در خیابان نبرد تهران.

محدوده خدمت رسانی نمایندگی لوله بازکنی خیابان نبرد

لوله بازکنی بزرگراه خاوران لوله بازکنی میدان نبرد
لوله بازکنی خیابان ده حقی لوله بازکنی بلوار زمزم
لوله بازکنی بزرگراه محلاتی لوله بازکنی بلوار پاسدار
لوله بازکنی خیابان بیدی لوله بازکنی بلوار ائمه اطهار
لوله بازکنی خیابان ابدی لوله بازکنی خیابان نجار محمودی
نمایندگی لوله بازکنی خیابان پیروزی نمایندگی لوله بازکنی شرق تهران

نمایندگی لوله بازکنی خیابان نبرد گروه فنی لوله بازکنی 24 برای بهبود خدمات لوله بازکنی و تخلیه انواع چاه مفتخر است با تمامی واحد های اداری چه دولتی و چه خصوصی، شرکت‌ ها و رستوران‌ ها، کاشانه‌ های بزرگ و مجتمع‌ ها قرارداد خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه را در خیابان نبرد تهران را انجام دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 5]

۱ دیدگاه

 • ممنون آقای رسولی لوله بازکنی که برای ما فرستادید هم خوش اخلاق بود هم منصف .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *