لوله بازکنی شهرک راه آهن غرب تهران یکی از خدمات پر درخواست شرکت لوله بازکنی 24 ما می باشد، ما خدمات لوله بازکنی شهرک راه آهن را توسط لوله بازکن های خوش اخلاق و ماهر ارائه می دهیم. لوله بازکنی شهرک راه آهن (گلستان) تهران را با سه شیفت فعال به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در تمامی روز های سال خدمات ارائه می دهیم. چاه بازکنی در شهرک راه آهن تهران را بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری و بدون معطلی وقت تضمینی با ضمانت فاکتور به مدت 15 دقیقه ایی سرویس دهی می دهیم. شماره تماس ما 44175400-021 می باشد در صورت نیاز به مشاوره رایگان و دریافت خدمات تماس حاصل فرمایید.

لوله بازکنی شهرک راه آهن

لوله بازکنی شهرک راه آهن با فنر برقی

لوله بازکنی شهرک راه آهن زیر نظر شعبه لوله بازکنی غرب تهران با فنر برقی، لوله بازکن های شرکت لوله بازکنی 24 برای رعایت اصول بهداشتی و بازکردن گرفتگی لوله ها از فنر های مجزا بکار میگیرند به طور مثال استفاده از فنری که برای رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی بکار برده شده، نباید در قسمت لوله های آشپزخانه یا حمام مورد استفاده قرار گیرد. دیگر شعبه ما در غرب تهران لوله بازکنی ستارخان می باشد.

فنر زنی لوله فاضلاب شهرک راه آهن

فنرزنی لوله فاضلاب شهرک راه آهن تهران توسط لوله بازکن های شرکت خدمات فنی رسولی لوله بازکن 24 بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری بدون آسیب زدن به انجام می گردد.

فنرزدن لوله فاضلاب شهرک راه آهن

فنرزدن لوله فاضلاب شهرک راه آهن تهران شامل فنرزدن لوله فاضلاب حمام، فنرزدن لوله فاضلاب سرویس توالت ایرانی، فنرزدن لوله فاضلاب سرویس توالت فرنگی، فنرزدن لوله فاضلاب آشپزخانه (کفشور آشپزخانه، زیر سینک ظرفشویی، لوله لباسشویی)، فنرزدن لوله تراس – پاسیو، فنرزدن لوله پشت بام (ناودان)، فنرزدن لوله پارکینگ، فنرزدن لوله حیاط خلوت ، فنرزدن لوله فاضلاب شهری و اگو .


فنرزدن لوله در شهرک راه آهن

لوله بازکنی شبانه روزی شهرک راه آهن

گرفتگی لوله ها ممکن است در هر ساعت از شبانه روز اتفاق بیفتد و شما عزیزان نیاز به لوله بازکنی شهرک راه آهن و لوله بازکنی شبانه روزی تهران داشته باشید. اصلا نگران نباشید ما به مدت 15 دقیقه ایی لوله بازکن به منزل شما ارسال می کنیم تا مشکل گرفتگی لوله را بدون سرو صدا و بدون معطلی وقت انجام دهد.

باز کردن گرفتگی لوله حمام شهرک راه آهن

گرفتگی لوله حمام زمانی اتفاق می افتد که یا قطر لوله کم می باشد یا ممکن است افتادن اشیا و جمع شدن چربی و رسوبات لوله حمام را مسدود کند.

راه حل رفع گرفتگی لوله حمام چیست ؟

برای بازکردن گرفتگی لوله حمام این کار را با خیال راحت به دست لوله بازکن های ماهر و با تجربه ما بسپارید تا با دستگاه ژنراتور و فنر برقی مشکل را به طور اساسی رفع کنند.

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه شهرک راه آهن

گرفتگی لوله های آشپزخانه ( زیر سینک + کفشوی آشپزخانه + لوله لباسشویی ) اکثرا با جمع شدن چربی و رسوبات داخل لوله و کم شدن قطر لوله به مرور زمان لوله کیپ می شود و نیاز به فنرزدن دارد.

راه حل رفع گرفتگی لوله آشپزخانه چیست ؟

بازکردن گرفتگی لوله های کفشوی آشپزخانه و زیر سینک ظرفشویی و لوله لباسشویی را به نیروهای ما بسپارید تا بدون کثیف کاری محیط آشپزخانه با فنرزنی با دستگاه لوله بازکنی شهرک راه آهن و تراش دادن رسوبات داخل لوله گرفتگی را رفع کنند.

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت ایرانی شهرک راه آهن

گرفتگی لوله توالت ایرانی معمولا با دستمال کاغذی و گرفتگی سیفون توالت ایرانی یا انداختن اشیا گرفتگی لوله اتفاق میفتد. راه حل رفع گرفتگی لوله توالت ایرانی چیست ؟

این نوع گرفتگی ها معمولا توسط نیرو های شرکت لوله بازکنی 24 با دستگاه ژنراتور و فنر معمولی بدون کثیف کاری به مدت 10 دقیقه رفع می شود.

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت فرنگی در شهرک راه آهن

بازکردن گرفتگی لوله سرویس توالت فرنگی باید با فنر و روپوش فنر مخصوص انجام شود، چون جنس توالت فرنگی از سرامیک می باشد و با فنر زدن بدون روپوش فنر به توالت فرنگی آسیب می رسد و حتی رنگ توالت فرنگی هم عوض می شود.

اما لوله بازکن های شرکت لوله بازکنی 24 با همراه داشتن دستگاه لوله بازکنی شهرک راه آهن پیشرفته و فنر و روپوش فنر این مشکل را بدون هیچ گونه خسارت به طور اساسی و تضمینی با ضمانت فاکتور رفع می کنند .

شما در هر زمانی که نیاز به خدمات بازکردن گرفتگی سرویس توالت فرنگی داشتید کافیست با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمائید و در کمترین زمان ممکن مشکل شما رفع خواهد شد.

باز کردن گرفتگی لوله پشت بام شهرک راه آهن

گرفتگی لوله پشت بام اکثرا هنگام بارندگی رخ می دهد. که آب باران سنگ و زباله های ریز را وارد لوله می کند و در نهایت لوله کیپ می شود.

راه حل رفع گرفتگی لوله پشت بام چیست ؟

برای بازکردن گرفتگی لوله پشت بام (ناودان) نیاز به فنر متراژ بلند دارد. لوله بازکن های شرکت خدمات فنی رسولی لوله بازکنی 24 با داشتن فنر متراژ بلند گرفتگی را رفع می کنند.

باز کردن گرفتگی لوله پارکینگ و حیاط خلوت شهرک راه آهن

مقدار زمان لازم برای انجام خدمات باز کردن گرفتگی لوله حیاط، پارکینگ بستگی به میزان گرفتگی دارد اما معمولا 10 دقیقه کفایت می کند، مگر اینکه گرفتگی شدید باشد که در این صورت مسلما زمان بیشتری نیاز است.

شما میتوانید در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی لوله های حیاط و پارکینگ داشتید با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمائید و در کمترین زمان ممکن مشکل رفع خواهد شد. 

سخت ترین گرفتگی لوله ها را در شهرک راه آهن تهران به دست لوله بازکن های باتجربه و ماهر شرکت خدمات فنی رسولی لوله بازکنی 24 بسپارید.

 

باز کردن گرفتگی لوله های سخت در شهرک راه آهن

روش بازکردن گرفتگی لوله فاضلاب شهرک راه آهن

اکثرا مردم برای بازکردن گرفتگی لوله از اسید استفاده می کنند، اسید لوله بازکن چسب اتصالات سیستم لوله کشی را از بین می برد و باعث نشتی می شود.

اما روش بازکردن گرفتگی لوله با دستگاه ژنراتور و فنر برقی هیچ خرابی ندارد چون طی فنرزدن رسوبات داخل لوله تراش داده و راه آب باز می شود، همچنین سر فنر ها از جنس فولاد می باشد و بدون خسارت و آسیب به لوله موانع از جمله رسوبات و سیمان و ریشه درخت و … را به خوبی تراش می دهند.

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از لوله فاضلاب شهرک راه آهن

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از چاه توالت و حمام در شهرک راه آهن تهران، ممکن است در طول شبانه روز این اتفاق افتاده باشد که طلا یا اشیاء قیمتی ،گوشی یا موبایل که همراهتان بود از جیب لباستان داخل چاه توالت افتاده باشد و شما عزیزان به فکر بیرون آوردن اشیا از چاه توالت باشید .

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از لوله در شهرک راه آهن

همشهریان گرامی توجه داشته باشید که به هیچ عنوان آب داخل چاه توالت نریزید که مشکل سخت تر شود، با ما تماس بگیرید تا نیرو کمتر از 15 دقیقه ارسال کنیم تا با ابزارآلات مخصوص شی افتاده در چاه توالت و یا حمام را نیروی باتجربه ما بیرون آورد. در هر ساعت از طول شبانه روز که با ما تماس بگیرید نیرو ارسال می شود.

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از لوله در شهرک راه آهن

بعضی از موارد اتفاق می افتد که حلقه ازدواج می افتد و با توجه به اینکه خیلی ارزشمند است بخاطر این تکرار می کنیم به هیچ عنوان آب ریخته نشود تا سرویسکار به راحتی بتواند شی افتاده را به راحتی در بیاورد .

 تخلیه چاه شهرک راه آهن شبانه روزی

تخلیه چاه شهرک راه آهن شبانه روزی

چاه پس از مدتی استفاده پر خواهد شد و نیاز به تخلیه چاه دارد، روش هایی هم برای این عملیات وجود دارد که هرکدام مزایا و معایب خود را همراه دارد.

شرکت خدمات فنی رسولی لوله بازکنی 24 افتخار این را دارد که شبانه روز بدون تعطیلی با تجهیزات و دستگاه های به روز این خدمت را به بهترین شکل به همشهریان در شهرک راه آهن تهران ارائه دهد.

تخلیه چاه با تانکر ۸۰۰۰ هزار و ۱۲۰۰۰هزار لیتری ، خالی کردن چاه فاضلاب با تانکر مکنده که مانند جارو برقی عمل می کند.

 1. تخلیه انواع چاه های فاضلاب با دستگاه مکنده و ساکشن با کمترین تخریب درب چاه .
 2. تخلیه چاه جزبی و تخلیه چاه سپتیک تانک .
 3. تبدیل چاه کهنه و چاه ریزشی به چاه استاندارد فاضلاب.
 4. لایروبی و کف تراشی و پاکسازی چاه و سپتیک به وسیله نیروی انسانی مجرب.
 5. حفر چاه نو شهرک راه آهن
 6. طوقه چینی و کول گذاری برای جلوگیری از ریزش دیواره چاه در شهرک راه آهن
 7. خدمات رفع بوی بد توالت و چاه فاضلاب شهرک راه آهن
 8. رفع نم حمام شهرک راه آهن
 9. خدمات رفع نم آشپزخانه شهرک راه آهن
 10. رفع نم توالت شهرک راه آهن

 

لوله بازکنی شهرک راه آهن شبانه روزی

سایر خدمات شرکت لوله بازکنی 24 شهرک راه آهن

 • تعمیر و بازسازی کف حمام
 • ارائه خدمات تعمیر کامل کف سرویس شامل جمع کردن کف ، کف سازی ، آب بندی ، تست لوله های آب و فاضلاب ، شیب بندی ، عایق کاری ، سرامیک بندکشی.
 • تعمیر و بازسازی سرویس توالت ایرانی
 • تیدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی ، آب بندی و بازسازی کف توالت ایرانی ، شیب بندی ، عایق کاری ، سرامیک و بندکشی
 • تعمیرات سرویس توالت فرنگی
  تعمیر سرویس توالت فرنگی ، تعویض سیفون توالت فرنگی ، رفع نشتی توالت فرنگی ، تعویض توالت فرنگی ، رفع مشکل تخلیه ضعیف توالت فرنگی شهرک راه آهن تهران.
 • لوله بازکنی شهرک راه آهن با واترجت
 • لوله بازکنی شهرک راه آهن با واترجت را در تهران به صورت شبانه روزی ارائه می دهیم، لوله هایی که با دستگاه لوله بازکنی شهرک راه آهن و فنر باز نمی شود در این مواقع دو راه وجود دارد یا باید لوله تعویض شود یا اینکه گرفتگی لوله با واترجت شستشوی لوله باز شود. واترجت چربی و رسوبات مسیر لوله را با فشار آب و باد بسیار قوی بدون آسیب زدن به لوله پاکسازی می کند.
 • لوله کشی سرد و گرم شهرک راه آهن
  لوله کشی سرد و گرم شهرک راه آهن تهران ، لوله کشی فاضلاب ساختمان شهرک راه آهن تهران ، نصب شیرآلات ساختمان در شهرک راه آهن تهران.

سرویس دهی خدمات ما در محدوده شهرک راه آهن

لوله بازکنی میدان اتریش شهرک راه آهن لوله بازکنی بلوار گلها 
لوله بازکنی بلوار کاج شهرک راه آهن لوله بازکنی بلوار اقاقیا
لوله بازکنی دهکده المپیک لوله بازکنی چیتگر
لوله بازکنی میدان امیرکبیر شهرک راه آهن لوله بازکنی بلوار امیرکبیر
لوله بازکنی بلوار هاشم زاده لوله بازکنی بلوار کاشان شهرک راه آهن 
لوله بازکن فوری تهران لوله بازکنی شهرک هوانیروز تهران
لوله بازکنی میدان اتریش لوله بازکنی اهواز 

سخن آخر

شرکت خدمات فنی رسولی لوله بازکنی 24 برای بهبود خدمات لوله بازکنی شهرک راه آهن و تخلیه انواع چاه مفتخر است با تمامی واحدهای اداری چه دولتی و چه خصوصی, شرکت‌ها و رستوران‌ها, کاشانه‌های بزرگ و مجتمع‌ها قرارداد خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه را در شهرک راه آهن تهران را انجام دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 8 میانگین: 5]

2 دیدگاه

 • از خدمات لوله بازکنی شهرک راه آهن شرکت لوله بازکنی ۲۴ استفاده کردیم برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه کارتون تمیز بود.👏👏👏

  • سلام آقا محمد ممنون که لوله بازکنی 24 رو برای انجام خدمات لوله بازکنی شهرک راه آهن انتخاب کردید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *