لوله بازکنی خیابان قزوین

لوله بازکنی فاطمی

لوله بازکنی فاطمی منطقه ۶ مرکز تهران یکی از خدمات پر درخواست شرکت خدمات فنی رسولی می باشد، ما خدمات لوله بازکنی فاطمی را توسط لوله بازکن های خوش اخلاق و ماهر بهصورت شبانه روزی و بدون تعیطلی خدمت رسانی می شود.

 


لوله بازکنی خیابان فاطمی

لوله بازکنی خیابان فاطمی  را با سه شیفت فعال به صورت ۲۴ ساعته در تمامی روز های سال خدمات ارائه می دهیم، به جز لوله بازکنی خدمات تخلیه چاه، رفع بوی بد فاضلاب، بیرون آوردن اشیا از چاه توالت هم در خیابان فاطمی انجام می شود. خیابان فاطمی نیز جهتی شرقی و غربی دارد و از شرق به خیابان ولیعصرتهران و از غرب به بزرگراه چمران منتهی می‌شود. خیابان فاطمی با خیابان‌های شمالی – جنوبی مانند خیابان جمالزاده، خیابان کارگر، خیابان حجاب، خیابان کاج، بزرگراه شهید گمنام و خیابان فلسطین نیز تقاطع دارد که شعبه ما در منطقه فاطمی کلیه خدمات را به صورت اورژانسی خدمت رسانی می کند.

لوله بازکنی میدان فاطمی

لوله بازکنی میدان فاطمی بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری و بدون معطلی وقت تضمینی با ضمانت فاکتور انجام می شود. و مدت رسیدن لوله بازکن به منزل مشتری ۱۵ دقیقه می باشد. مناطق تحت پوشش ما شامل: 

لوله بازکنی ، تخلیه چاه ، رفع بوی بد فاضلاب ، بیرون آوردن اشیا از چاه توالت در خیابان چهلستون، خیابان ولیعصر ، خیابان بیستون، خیابان جویبار، خیابان شهید گمنام، خیابان طباطبائی، خیابان کاج، خیابان دائمی، خیابان پروین اعتصامی ، خیابان رهی معیری، خیابان حجاب، خیابان بابا طاهر، خیابان کارگر شمالی، خیابان سیندخت، خیابان اعتمادزاده، جمالزاده شمالی، خیابان بعثت … .

 

لوله بازکنی فاطمی شبانه روزی بدون تعطیلی ارزان فوری تضمینی.

لوله بازکنی با فنر در فاطمی

لوله بازکنی با فنر در فاطمی ، لوله بازکن های شرکت خدمات فنی رسولی برای رعایت اصول بهداشتی و بازکردن گرفتگی لوله ها از فنر های مجزا بکار میگیرند به طور مثال استفاده از فنری که برای رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی بکار برده شده، نباید در قسمت لوله های آشپزخانه یا حمام مورد استفاده قرار گیرد.

فنرزنی لوله فاضلاب فاطمی

فنرزنی لوله فاضلاب فاطمی تهران توسط لوله بازکن های شرکت خدمات فنی رسولی بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری بدون آسیب زدن به انجام می گردد.

فنرزدن لوله فاضلاب فاطمی

فنرزدن لوله فاضلاب فاطمی تهران شامل فنرزدن لوله فاضلاب حمام، فنرزدن لوله فاضلاب سرویس توالت ایرانی، فنرزدن لوله فاضلاب سرویس توالت فرنگی، فنرزدن لوله فاضلاب آشپزخانه (کفشور آشپزخانه، زیر سینک ظرفشویی، لوله لباسشویی)، فنرزدن لوله تراس – پاسیو، فنرزدن  لوله پشت بام (ناودان)، فنرزدن لوله پارکینگ، فنرزدن لوله حیاط خلوت ، فنرزدن لوله فاضلاب شهری و اگو . 

لوله بازکنی شبانه روزی فاطمی

گرفتگی لوله ها ممکن است در هر ساعت از شبانه روز اتفاق بیفتد و شما عزیزان در فاطمی تهران نیاز به خدمات لوله بازکنی شبانه روزی داشته باشید. اصلا نگران نباشید ما به مدت ۱۵ دقیقه ایی لوله بازکن به منزل شما ارسال می کنیم تا مشکل گرفتگی لوله را بدون سرو صدا و بدون معطلی وقت انجام دهد.

لوله بازکنی فاطمی شبانه روزی

بازکردن گرفتگی لوله فاضلاب در فاطمی

بازکردن گرفتگی لوله حمام در فاطمی

گرفتگی لوله حمام زمانی اتفاق می افتد که یا قطر لوله کم می باشد یا ممکن است افتادن اشیا و جمع شدن چربی و رسوبات لوله حمام را مسدود کند.

راه حل رفع گرفتگی لوله حمام چیست ؟

برای بازکردن گرفتگی لوله حمام این کار را با خیال راحت به دست لوله بازکن های ماهر و با تجربه ما بسپارید تا با دستگاه ژنراتور و فنر برقی مشکل را به طور اساسی رفع کنند.

بازکردن گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه در فاطمی

گرفتگی لوله های آشپزخانه ( زیر سینک + کفشوی آشپزخانه + لوله لباسشویی ) اکثرا با جمع شدن چربی و رسوبات داخل لوله و کم شدن قطر لوله به مرور زمان لوله کیپ می شود و نیاز به فنرزدن دارد.

راه حل رفع گرفتگی لوله آشپزخانه چیست ؟

بازکردن گرفتگی لوله های کفشوی آشپزخانه و زیر سینک ظرفشویی و لوله لباسشویی را به نیروهای ما بسپارید تا بدون کثیف کاری محیط آشپزخانه با فنرزنی با دستگاه لوله بازکنی و تراش دادن رسوبات داخل لوله گرفتگی را رفع کنند.

بازکردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت ایرانی در فاطمی

گرفتگی لوله توالت ایرانی معمولا با دستمال کاغذی و گرفتگی سیفون توالت ایرانی یا انداختن اشیا گرفتگی لوله اتفاق میفتد. راه حل رفع گرفتگی لوله توالت ایرانی چیست ؟

این نوع گرفتگی ها معمولا توسط نیرو های شرکت خدمات فنی رسولی با دستگاه ژنراتور و فنر معمولی بدون کثیف کاری به مدت ۱۰ دقیقه رفع می شود.

بازکردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت فرنگی در فاطمی

بازکردن گرفتگی لوله سرویس توالت فرنگی باید با فنر و روپوش فنر مخصوص انجام شود، چون جنس توالت فرنگی از سرامیک می باشد و با فنر زدن بدون روپوش فنر به توالت فرنگی آسیب می رسد و حتی رنگ توالت فرنگی هم عوض می شود.

اما لوله بازکن های شرکت خدمات فنی رسولی با همراه داشتن دستگاه لوله بازکنی پیشرفته و فنر و روپوش فنر این مشکل را بدون هیچ گونه خسارت به طور اساسی و تضمینی با ضمانت فاکتور رفع می کنند .

شما در هر زمانی که نیاز به خدمات بازکردن گرفتگی سرویس توالت فرنگی داشتید کافیست با شماره ذکر شده در بالا  تماس حاصل نمائید و در کمترین زمان ممکن مشکل شما رفع خواهد شد.

بازکردن گرفتگی لوله پشت بام در فاطمی

گرفتگی لوله پشت بام اکثرا هنگام بارندگی رخ می دهد. که آب باران سنگ و زباله های ریز را وارد لوله می کند و در نهایت لوله کیپ می شود.

راه حل رفع گرفتگی لوله پشت بام چیست ؟

برای بازکردن گرفتگی لوله پشت بام (ناودان) نیاز به فنر متراژ بلند دارد. لوله بازکن های شرکت خدمات فنی رسولی با داشتن فنر متراژ بلند گرفتگی را رفع می کنند.

بازکردن گرفتگی لوله پارکینگ و حیاط خلوت در فاطمی

مقدار زمان لازم برای انجام خدمات باز کردن گرفتگی لوله حیاط، پارکینگ بستگی به میزان گرفتگی دارد اما معمولا ۱۰ دقیقه کفایت می کند، مگر اینکه گرفتگی شدید باشد که در این صورت مسلما زمان بیشتری نیاز است.

شما میتوانید در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی لوله های حیاط و پارکینگ داشتید با شماره ذکر شده در بالا  تماس حاصل نمائید و در کمترین زمان ممکن مشکل رفع خواهد شد.

سخت ترین گرفتگی لوله ها را در فاطمی تهران به دست لوله بازکن های باتجربه و ماهر شرکت خدمات فنی رسولی بسپارید. 

روش بازکردن گرفتگی لوله در فاطمی

اکثرا مردم برای بازکردن گرفتگی لوله از اسید استفاده می کنند، اسید لوله بازکن چسب اتصالات سیستم لوله کشی را از بین می برد و باعث نشتی می شود.

اما روش بازکردن گرفتگی لوله توسط نیرو های شرکت خدمات فنی رسولی با دستگاه ژنراتور و فنر برقی  بدون هیچ خرابی انجام می شود همچنین با فنرزدن به لوله رسوبات داخل لوله تراش داده و راه آب کاملا باز می شود، سر فنر ها از جنس فولاد می باشد و بدون خسارت و آسیب به لوله موانع از جمله رسوبات و سیمان و ریشه درخت و … را به خوبی تراش می دهند.

قیمت لوله بازکنی فاطمی

قیمت لوله بازکنی فاطمی تهران توسط شرکت خدمات فنی رسولی با نرخ دولتی انجام می شود. قیمت دقیق لوله بازکنی فاطمی پس از برسی محل گرفتگی توسط لوله بازکن قیمت کلی به مشتری ارائه می شود. موارد افزایش قیمت شامل: 

 • متراژ لوله 
 • وجود شن و ماسه در لوله 
 • وجود مصالح ساختمانی در لوله مانند قیر 
 • داشتن سیمان در لوله
 • رسوب گرفتگی لوله

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از لوله فاطمی

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از چاه توالت و حمام  در فاطمی تهران، ممکن است در طول شبانه روز این اتفاق افتاده باشد که طلا یا اشیاء قیمتی ،گوشی یا موبایل که همراهتان بود از جیب لباستان داخل چاه توالت افتاده باشد و شما عزیزان به فکر بیرون آوردن اشیا از چاه توالت باشید .

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از لوله در فاطمی

همشهریان گرامی توجه داشته باشید که به هیچ عنوان آب داخل چاه توالت نریزید که مشکل سخت تر شود، با ما تماس بگیرید تا نیرو کمتر از ۱۵ دقیقه ارسال کنیم تا با ابزارآلات مخصوص شی افتاده در چاه توالت و یا حمام را نیروی باتجربه ما بیرون آورد. در هر ساعت از طول شبانه روز که با ما تماس بگیرید نیرو ارسال می شود.

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از لوله در فاطمی

 

بعضی از موارد اتفاق می افتد  که حلقه ازدواج می افتد و با توجه به اینکه خیلی ارزشمند است بخاطر این تکرار می کنیم به هیچ عنوان آب ریخته نشود تا سرویسکار به راحتی بتواند شی افتاده را به راحتی در بیاورد .

 تخلیه چاه فاطمی شبانه روزی

چاه پس از مدتی استفاده پر خواهد شد و نیاز به تخلیه چاه دارد، روش هایی هم برای این عملیات وجود دارد که هرکدام مزایا و معایب خود را همراه دارد.

شرکت خدمات فنی رسولی افتخار این را دارد که شبانه روز بدون تعطیلی با تجهیزات و دستگاه های به روز این خدمت را به بهترین شکل به همشهریان  در فاطمی تهران ارائه دهد.

 

 تخلیه چاه فاطمی شبانه روزی

 خدمات تخلیه چاه فاطمی 

تخلیه چاه با تانکر ۸۰۰۰ هزار و ۱۲۰۰۰هزار لیتری لجن کش. خالی کردن چاه فاضلاب توسط تانکر مکنده خدمات فنی رسولی که عملکرد آن مانند جارو برقی می باشد اما هر چیزی که داخل چاه باشد را با قدرت تخلیه می کند.

 • تخلیه انواع چاه فاضلاب با دستگاه مکنده قوی ساکشن با کمترین تخریب درب چاه
 • تخلیه چاه با پیشرفته ترین و بروزترین ابزارآلات در فاطمی تهران
 • اجرای خدمات تخلیه چاه توسط نیرو های باتجربه و کاربلد
 • تخلیه چاه جزبی 
 • تخلیه و پاکسازی سپتیک تانک
 • تبدیل چاه کهنه و چاه ریزشی به چاه استاندارد فاضلاب
 • لایروبی و کف تراشی و پاکسازی چاه و سپتیک  به وسیله نیروی انسانی مجرب
 • حفر چاه نو فاطمی
 • تبدیل چاه کهنه به چاه نو فاطمی
 • طوقه چینی و کول گذاری برای جلوگیری از ریزش دیواره چاه در فاطمی 
 • پیدا کردن درب چاه با کمترین تخریب توسط نیرو های متخصص و باتجربه 
 • باز و بسته کردن دهانه چاه توسط مقنی باتجربه و کاربلد خدمات فنی رسولی

سایر خدمات شرکت در محله فاطمی

تعمیر و بازسازی کف حمام فاطمی

ارائه خدمات تعمیر کامل کف حمام فاطمی شامل: 

 • جمع کردن کف حمام فاطمی
 • کف سازی حمام فاطمی
 • آب بندی کف حمام فاطمی
 • تست لوله های آب و فاضلاب
 • شیب بندی کف حمام فاطمی
 • عایق کاری کف حمام فاطمی
 • سرامیک کاری کف حمام فاطمی
 • بندکشی کف حمام فاطمی

تعمیر و بازسازی سرویس توالت ایرانی فاطمی

تعمیر و بازسازی سرویس توالت ایرانی فاطمی با بالاترین کیفیت شامل:

 • تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی
 • آب بندی و بازسازی کف توالت ایرانی
 • شیب بندی کف توالت ایرانی
 • عایق کاری کف توالت 
 • سرامیک و بندکشی 

تعمیرات و بازسازی سرویس توالت فرنگی

تعمیر سرویس توالت فرنگی

تعویض سیفون توالت فرنگی

رفع نشتی توالت فرنگی

تعویض توالت فرنگی

رفع مشکل تخلیه ضعیف توالت فرنگی.

لوله بازکنی با واترجت

لوله بازکنی با واترجت را در تهران به صورت شبانه روزی ارائه می دهیم، لوله هایی که با دستگاه لوله بازکنی و فنر باز نمی شود در این مواقع دو راه وجود دارد یا باید لوله تعویض شود یا اینکه گرفتگی لوله با واترجت شستشوی لوله باز شود. واترجت چربی و رسوبات  مسیر لوله را با فشار آب و باد بسیار قوی بدون آسیب زدن به لوله پاکسازی می کند.

لوله کشی سرد و گرم

 • لوله کشی سرد و گرم فاطمی
 • لوله کشی فاضلاب ساختمان فاطمی
 • لوله کشی روکار و توکار فاطمی
 • نصب شیرآلات ساختمان فاطمی

خدمات فنی رسولی

شرکت خدمات فنی رسولی برای بهبود خدمات لوله بازکنی و تخلیه انواع چاه مفتخر است با تمامی واحدهای اداری چه دولتی و چه خصوصی, شرکت‌ها و رستوران‌ها, کاشانه‌های بزرگ و مجتمع‌ها قرارداد خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه را در فاطمی تهران را انجام دهد.

lolebazkoni Fatemi

[تعداد: 32   میانگین: 5/5]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.