خدمات رفع گرفتگی لوله فاضلاب

خدمات رفع گرفتگی لوله فاضلاب

خدمات رفع گرفتگی لوله فاضلاب


خدمات رفع گرفتگی لوله فاضلاب تهران خدمتی هست، که گروه فنی لوله بازکنی ۲۴ به صورت شبانه روزی به صورت سراسری سرویس دهی می‌کند. ایجاد گرفتگی در لوله فاضلاب ممکن است در هر ساعت اتفاق بیفتد، حالا چطورگرفتگی لوله فاضلاب و رفع کنیم؟ خودمون دست به کار بشیم، یا با چاه بازکن تماس بگیریم.

هستند کسانی که با روبرو شدن با صحنه کیپ شدن راه آب لوله های فاضلاب، سریع اقدام به باز کردن گرفتگی با روش های خانگی که در ادامه اشاره میکنیم می‌کنند. و بعضی از افراد هم هستند، که با دیدن صحنه گرفتگی چاه توالت با مدفوع چندششون میشه. اینجاست که سریع گوشی موبایل د درمیارن و با مجکوعه ما تماس میگیرن.

مجموعه ما با لوله بازکن‌های متخصص در حوزه لوله بازکنی تهران فعالیت می‌کنه، هر لحظه که شما با ما تماس بگیرید. ما آماده سرویس دهی فوری برای باز کردن انواع گرفتگی در سیستم لوله کشی منزل شما هستیم.

شما تنها نیستید ما در کنار شما هستیم، تا در این شرایط بد اقتصادی یک راهی جلوی شما قرار بدیم که خیلی راحت بتوانید گرفتگی در سیستم لوله کشی فاضلاب رو به راحتی خودتون حل کنید. گاهی هم ممکنه گرفتگی راه آب فاضلاب سخت باشه که نیاز به تخصص هستش، ما با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت می‌تونیم حتی گرفتگی لوله‌های سخت فاضلاب رو هم براتون حل کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید که، کلی روش برای باز کردن گرفتگی تمامی لوله های فاضلاب را در اختیارتون به صورت رایگان به اشتراک خواهیم گذاشت بزاریم.

شماره تماس پشتیبانی: ۰۹۱۲۱۸۷۵۹۷۶
ساعت کاری: شبانه روزی ۷ روز هفته
روش باز کردن گرفتگی فاضلاب توسط لوله بازکن: فنر برقی تمیز، تراکم هوا، واترجت و غیره
روش خانگی برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب: فنر دستی، تلمبه لوله بازکن و غیره
بهترین روش رفع گرفتگی لوله فاضلاب چیست؟ با فنر صنعتی و دستگاه مخصوص لوله بازکنی

 روش رفع گرفتگی لوله فاضلاب در گروه فنی لوله بازکنی ۲۴

از جمله روش‌هایی که برای رفع گرفتگی انواع لوله های فاضلاب، که توسط تمامی نمایندگی‌های ما در سراسر ایران انجام می‌شود. شامل موارد زیر است:

  • رفع گرفتگی راه آب فاضلاب با دستگاه لوله بازکنی  و فنر برقی
  • باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب با دستگاه تراکم هوا 
  • لوله بازکنی با واترجت

۳ روشی که اشاره شد، بهترین روش برای باز کردن لوله فاضلاب است. همکاران لوله بازکن ماهر و باتجربه ما به شرط اینکه بدون خرابی و بدون آسیب رساندن به سیستم لوله کشی منزل شما، مشکل را در سریع‌ترین زمان رفع می‌کنند.

اگر به دنبال لوله بازکن معتبر جهت رفع گرفتگی لوله های فاضلاب هستید، شما بهترین مجموعه را برای انجام خدمات فاضلاب منزل خود انتخاب کرده‌اید. همکاران چاه بازکن ما پس از بررسی و تشخیص علت گرفتگی مشکل را با مناسب‌ترین هزینه و بدون کثیف کاری با پشتیبانی چند ماهه رفع می‌کنند. در صورت نیاز فقط کافیست، با شماره ۰۹۱۲۱۸۷۵۹۷۶ تماس بگیرید.

روش رایگان و خانگی آسان برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب

ما در کنار شما خوایم بود تا بتوایم روشی رایگان و آسان برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب اشاره کنیم، تا شما عزیزان از شر گرفتگی در لوله فاضلاب خلاص شوید. نکاتی که اشاره می‌کنیم تضمینی است، و هر کسی توانایی آن را دارد به راحتی اقدام به رفع مشکل کند پس در ادامه با ما همراه باشید.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب با تلمبه دستی
باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب با تلمبه دستی

رفع گرفتگی لوله فاضلاب با تلمبه دستی

انجام رفع گرفتگی لوله های فاضلاب با تلمبه دستی بسیار آسان است، در صورتی که در منزل با گرفتگی سینک ظرفشویی، کفشور آشپزخانه و توالت ایرانی مواجه شدید. فقط کافیست تلمبه دستی را روی دهانه لوله فاضلاب بگذارید و بالا پایین کنید، پس از چند دقیقه تلمبه را از روی دهانه لوله بردارید تا مشاهد کنید که گرفتگی به طور کلی رفع شده است.

توجه داشته باشید، اگر قبل از روش لوله بازکنی با تلمبه دستی از اسید و محلول های شیمیایی استفاده کرده‌اید. به هیچ عنوان از روشی که اشاره شد استفاده نکنید، چون احتمال پاشیده شدن آن به دست و صورت شما است.

خدمات رفع گرفتگی لوله فاضلاب
رفع گرفتگی لوله فاضلاب با محلول دست ساز آسان خانگی

رفع گرفتگی لوله فاضلاب با محلول دست ساز آسان خانگی

در این روش شما به راحتی میتوایند گرفتگی لوله های سینک ظرفشویی، توالت ایرانی، سرویس فرنگی و حمام استفاده کنید. از شما خواهشمندیم به مواردی که اشاره می‌شود، با دقت و با حوصله اقدام به انجام دادن آن مراحل کنید.

خب در این مرحله کافیه داخل سماور رو آب بریزید تا جوش بیاید، اگر کتری برقی هم در منزل دارید میتوانید استفاده کنید تا سریع آب جوش بیاید. پس از به جوش آمدن آب آن را با احتیاط کامل داخل راه آب بریزید، بعد از این مرحله نیز نوبت جوش شیرین و سرکه است. 

۲ پیمانه و نیم لیتر سرکه را داخل ظرف مخلوط کنید تا محلول حاضر شود، حالا ۲ پیمانه دیگر را هم داخل لوله بریزید و سپس محلول را روی آن بریزید. اگر این مرحله به درستی انجام شود، شما با حباب زدن محلول مواجه خواهید شد. عجله نکنید و دیگر اقدامی انجام ندید تا مواد ۳۰ دقیقه درون راه آب فاضلاب بماند. 

بعد از ۳۰ دقیقه شما می‌توانید آب گرم شیر را باز کنید، و اجازده دهید ۲ دقیقه آب داخل راه آب فاضلاب ریخته شود. در صورت باز شدن راه آب و رفع مشکل چند دقیقه دیگر هم آب گرم را داخل لوله بریزید تا موادی که باعث گرفتگی شده بود داخل لوله نماند.

چنانچه با این روش مشکل گرفتگی راه آب فاضلاب حل نشد، جای نگرانی نیست مشکل گرفتگی لوله سخت است. شما به راحتی می‌توانید با یک تماس از خدمات لوله بازکنی شبانه روزی تهران کمتر از ۱۵ دقیقه برخوردار شوید.

 باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب شبانه روزی

گروه فنی لوله بازکنی ۲۴ با سه شیفت فعال شبانه روزی، خدمات باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب را تضمینی با فاکتور معتبر در تهران ارائه می دهد. ارسال لوله بازکن در هر ساعت از طول شبانه روزی کمتر از ۲۰ دقیقه در سراسر تهران انجام خواهد شد.

پس شما عزیزان هر ساعت از طول شبانه روز که به خدمات باز کردن گرفتگی در انواع سیستم لوله کشی فاضلاب داشتید. فقط کافیست با شماره ۰۹۱۲۱۸۷۵۹۷۶ تماس بگیرید.

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب با عقد قرارداد

تهران تشکیل شده از ساختمان ها و برج های بلند که گروه فنی لوله بازکنی ۲۴ آماده عقد قرارداد با ساختمان ها، مجتمع ها، برج ها و تمامی ارگان های دولتی و خصوصی در زمینه خدمات باز کردن انواع لوله های سخت و آسان می باشد. در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه بستن قرارداد فقط کافیست با شماره ۰۹۱۲۱۸۷۵۹۷۶ تماس بگیرید.

هزینه رفع گرفتگی لوله فاضلاب در سال ۱۴۰۳

هزینه انجام کلیه خدمات باز کردن انواع سیستم لوله کشی فاضلاب در ساختمان مطابق با نرخ اتحادیه سال ۱۴۰۳ می باشد.

فاکتور هایی هم برای افزایش هزینه رفع گرفتگی لوله های فاضلاب متغیر می باشد که شامل:

متراژ لوله فاضلاب

زمان‌ بر بودن رفع گرفتگی لوله فاضلاب

سختی گرفتگی لوله فاضلاب به طور مثال با سیمان و رسوب گرفتگی سخت
جهت اطلاع از قیمت دقیق رفع گرفتگی لوله های فاضلاب با شماره ۰۹۱۲۱۸۷۵۹۷۶ تماس حاصل بگیرید.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب با فنر برقی در تهران

انجام خدمات باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب در تهران توسط سرویسکاران ماهر گروه فنی لوله بازکنی ۲۴ شامل موارد زیر است:

  • باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه اعم از؛ کفشور آشپزخانه، لوله خروجی سینک ظرفشویی، راه آب خروجی لباسشویی.
  • خدمات باز کردن گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی
  • رفع گرفتگی راه آب تراس
  •  باز کردن گرفتگی کفشور حمام
  • رفع گرفتگی راه آب لوله پشت بام با فنر بلند
  • باز کردن گرفتگی کفشور حیاط، پارکینگ و رایزر اصلی ساختمان
  • خدمات رفع گرفتگی لوله های فاضلاب رستوران، تالار، هتل ها و غیره.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب با ضمانت فاکتور

گروه فنی لوله بازکنی ۲۴ خدمات رفع گرفتگی انواع لوله های فاضلاب را در تهران با ضمانت فاکتور و پشتیبانی چند ماهه انجام می دهد. در صورتی که بعد از باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب توسط همکاران ما تا ۲۴ ساعت به هر شرایطی لوله فاضلاب دوباره مسدود شود. به صورت رایگان توسط نیروی ارسالی مجددا رفع گرفتگی لوله فاضلاب انجام خواهد شد.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگویی لوله بازکنی24 ساعته