لوله بازکنی ارزان سریع واقعی ، شرکت خدمات فنی رسولی به صورت شبانه روزی با داشتن چندین شعبه فعال با سه شیفت فعال کاری بدون تعطیلی سراسر تهران خدمت رسانی می کند. شرکت خدمات فنی رسولی خدمات بیرون آوردن اشیا از چاه توالت، تخلیه چاه، رفع بوی بد فاضلاب، لوله بازکنی ارزان را در شمال تهران، غرب تهران، شرق تهران، مرکز تهران، جنوب تهران به مدت 15 دقیقه ایی خدمت رسانی می کند.

لوله بازکنی ارزان سریع تهران

لوله بازکنی ارزان سریع از جمله خدماتی است که افراد مختلف به دنبال دریافت آن هستند. لوله های فاضلاب یکی از مواردی هستند که در صورت خرابی مشکلاتی قابل توجه را به وجود خواهند آورد. گرفتگی این لوله ها نیز اتفاقی آزار دهنده بوده و از نظر بهداشتی حالی بد را نصیب افراد میکند. اما نکته قابل توجه رفع گرفتگی لوله به شکل درست و اصولی می باشد. طوری که خود لوله آسیب نبیند. به علاوه اینکه لازم است تا برای گرفتگی لوله های بخش های مختلف خانه از روش های رفع گرفتگی خاص و نه یکسان استفاده شود. با ما باشید تا درباره لوله بازکنی ارزان سریع توضیحاتی را خدمت شما بدهیم.

لوله بازکنی ارزان شبانه روزی
گرفتگی لوله فاضلاب چیست؟

گرفتگی لوله فاضلاب به وضعیتی گفته میشود که قرار گیری ماده ای با قطر نسبتا زیاد سبب انسداد لوله شود. در چنین شرایطی نمی توان انتظار عبور آب و مواد محلول در آن را به راحتی داشت. این اتفاق در لوله فاضلاب هرقسمتی از خانه ممکن است بیفتد. نکته قابل توجه انتخاب درست ترین روش برای رفع این گرفتگی است. نکته قابل توجه درباره لوله بازکنی ارزان سریع استفاده از افراد متخصص و دارای مهارت در این زمینه است. به علاوه اینکه لازم است به موقع و بدون تعویق انداختن این کار اقدام به حل این مشکل کنیم.

لوله بازکنی ارزان سریع

گرفتگی لوله ها برای افراد مختلف در ساختمان های مختلف می تواند در هر زمانی اتفاق بیفتد. اما نکته دارای اهمیت در این باره از بین بردن گرفتگی با کمترین هزینه و نیز کمترین زمان است. در واقع به تعویق انداختن عمل بازکردن لوله می تواند عواقب بسیار سنگین تری بر دوش شما بگذارد. این مورد را توجه کنید که بسیاری از روش های لوله بازکنی توسط خود شما قابل انجام هستند. اما بعضی از این روش ها نیاز به تخصص و تجربه دارند. از آنجایی که خرابی و یا گرفتگی هر زمانی ممکن است در لوله های شما بروز کند به فکر دریافت خدمات از افرادی باشید که گرفتگی لوله را در 24 ساعت شبانه روز انجام میدهند.

آیا استفاده از اسید برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب راه درستی می باشد؟

حقیقتا اسید را نمی توان گزینه درستی برای بازکردن لوله و رفع خرابی آن دانست. استفاده از اسید سبب ایجاد پوسیدگی و نیز خوردگی در لوله میشود. این خوردگی و پوسیدگی نتیجه اش ایجاد نم گرفتگی در ساختمان است که آزارش به ساکنان ساختمان خواهد رسید. پس اگر به رفع گرفتگی لوله فاضلاب در قسمت های مختلف تصمیم دارید مورد دیگری را جایگزین اسید کنید. برای نمونه می توانید از محلول های چاه بازکن موجود در بازار استفاده کنید.

آیا لوله های فاضلاب بخش های مختلف خانه به روش های یکسانی می بایست باز شوند؟

پاسخ این سوال نیز خیر است. لوله های مختلف فاضلاب را نمی بایست با روش های یکسانی باز کرد. روش مناسب برای بازکردن لوله فاضلاب آشپزخانه با روش بازکردن فاضلاب حمام را نمی توان یکسان دانست. به علاوه اینکه تئجه کنید اگر برای رفع انسداد لوله از فنر استفاده میکنید بدانید فنر برقی گزینه مناسب تری نسبت به فنر دستی می باشد. نکته دیگر درباره لوله بازکنی ارزان سریع رعایت نکات ایمنی در حین بازکردن لوله است. البته این مورد مربوط به زمانی است که خود شما تصمیم به بازکن لوله دارید. بهتر است در مواقع بازکردن لوله به ویژه زمان استفاده از فنر دقت کنید تا سرفنر سطوح را خط نیندازد.

باز کردن گرفتگی لوله های سخت
خدمات لوله بازکنی ارزان سریع شما چه مواردی میشوند؟

روش های مختلفی برای بازکردن لوله وجود داشته باشد. طیفی از آنها از سوی شما قابل انجام هستند. طیفی دیگر نیاز به افراد متخصص دارند. در ادامه به برخی روش ها خواهیم پرداخت که از برای بازکردن لوله های فاضلاب مفید می باشند. با ما همراه باشید تا راه کار هایی برای لوله بازکنی ارزان سریع خدمات شما ارائه کنیم.
تلمبه
استفاده از تلمبه می تواند یکی از روش های مناسب برای بازکردن لوله باشد.این نکته را در نظر داشته باشید که این روش برای تمامی انواع گرفتگی لوله کارساز نمی باشد. البته که این روش روشی بسیار کم خطر می باشد. در این روش نمی توان انتظار آسیب دیدن لوله ها و نیز خود فرد را داشت.
استفاده از دستگاه فشار هوا
استفاده از دستگاه فشار هوا در بسیاری از مواقع برای بازکردن لوله های فاضلاب گزینه موفقیت آمیزی می باشد. این روش برای بازکردن لوله فاضلاب حمام و نیز سرویس بهداشتی گزینه بسیار مناسبی می باشد.

استفاده از فنر برای بازکردن سریع لوله
انواعی از فنر ها برای بازکردن لوله های فاضلاب کارآمد می باشند. این فنر ها عمدتا به دو دسته برقی و دستی تقسیم میشوند. فنر برقی به دلیل برخورداری از موتور الکتریکی و نیز حرکت دورانی کارایی بیشتری نسبت به نوع دستی دارند. بهتر است به خوبی نکات ایمنی مانند پوشیدن دستکش را رعایت کنید. سپس فنر را به تدریج در لوله مدنظر خود فرو ببرید. حرکت دورانی فنر پس از روشن کردن آن سبب بازشدن گرفتگی های لوله مربوطه میشود. بازکردن لوله به کمک فنر را میتوان روشی مناسب برای گرفتگی های بخش های مختلف خانه دانست.
استفاده از محلول لوله بازکن
محلول لوله بازکن یکی از گزینه های سریع برای بازکردن گرفتگی های لوله فاضلاب می باشد. این محلول خطری برای سلامتی افراد نداشته و برخلاف اسید سبب ایجاد خوردگی در لوله نمی شود. می توانید محلول لوله بازکن را در لوله دارای انسداد ریخته و کمی صبر کنید. اگر گرفتگی لوله برطرف نشد بقیه روش ها را انتخاب کنید.

لوله بازکنی ارزان با کمپرسور هوا
جمع بندی
در این مطلب به ویژگی های خدمات لوله بازکنی سریع ارزان پرداختیم. ارزان ترین روش ها معمولا روش هایی هستند که نیاز به وسیله آنچنان پیچیده ای ندارند. مواردی بسیاری از گرفتگی های لوله به کمک مواد قابل دسترس می توانند برطرف شوند. برای نمونه استفاده از سرکه و نمک می تواند در رفع گرفتگی فاضلاب آشپزخانه موثر باشد. نکته قابل توجه دیگر که بازهم بر آن تاکید می کنیم عدم به تعویق انداختن بازکردن لوله می باشد. و باز هم میگوییم که برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب خود تا جایی که می توانید از اسید استفاده نکنید. که خرابی لوله ناشی از اسید می تواند عواقب بدتری داشته باشد.

فنرزنی ارزان لوله فاضلاب

 

لوله بازکنی ارزان بدون کثیف کاری

تمامی سرویسکار های لوله بازکن شرکت خدمات فنی رسولی باتجربه و ماهر می باشند و تمامی مراحل بازکردن گرفتگی لوله فاضلاب را با حساسیت و رعایت کامل نکات بهداشتی انجام می دهند همچنین مشکل گرفتگی لوله بدون کثیف کاری محیط و بدون کنده کاری با دستگاه ژنراتور و فنر برقی انجام می شود.

لوله بازکنی ارزان شبانه روزی

شرکت خدمات فنی رسولی خدمات لوله بازکنی ارزان شبانه روزی را به مدت 15 دقیقه ایی سراسر تهران لوله بازکن اعزام می کند، همچنین مراحل بازکردن گرفتگی لوله با دستگاه ژانراتور و فنر برقی بدون سر و صدا و با رعایت حال همسایگان شما عزیزان انجام می شود.

 

فنرزنی ارزان لوله منهول

 

رفع بوی بد فاضلاب ارزان سریع

بازکردن ارزان گرفتگی لوله های سخت

گرفتگی لوله های سخت شامل موارد زیر می باشد.

 • گرفتگی لوله با سیمان
 • گرفتگی لوله با گچ
 • گرفتگی لوله با دوغاب
 • گرفتگی لوله با ملات سیمان سفید
 • گرفتگی لوله با ملات سیمان سیاه

شرکت خدمات فنی رسولی مشکل گرفتگی لوله های سخت را به دست سرویسکار های باتجربه و حرفه ایی خود می سپارد تا مشکل گرفتگی را به صورت تضمینی و بدون آسیب زدن به لوله با دستگاه های فنرزنی قوی و فنر های مخصوص رفع کنند.
بازکردن گرفتگی لوله فاضلاب

ازبین بردن بوی بد فاضلاب ارزان سریع

از بین بردن بوی بد لوله فاضلاب لباسشویی، از بین بردن بوی بد لوله زیر سینک ظرفشویی، از بین بردن بوی بد لوله کف آشپزخانه، از بین بردن بوی بد چاه توالت ایرانی، از بین بردن بوی بد سرویس توالت فرنگی، از بین بردن بوی بد فاضلاب روشویی، از بین بردن بوی بد لوله حمام، از بین بردن بوی بد فاضلاب در طبقه اول آپارتمانف از بین بردن بوی بد فاضلاب در پارکینگ، از بین بردن بوی بد فاضلاب در خانه نوساز .

رفع نم حمام و سرویس بهداشتی ارزان سریع

تعمیرات و بازسازی ارزان سریع شامل موارد زیر می باشد.

 • تعمیر لوله کشی موتورخانه تشخیص نشتی و ترکیدگی احتمالی لوله آب و فاضلاب حمام و توالت با دستگاه نشت یاب
 • تعمیر لوله کشی موتورخانه تعمیر لوله های معیوب و یا تعویض لوله کشی حمام ، توالت و دستشویی
 • تعمیر پکیج و نصب تعمیرات ایزوگام و عایق کف توالت و حمام بصورت کاملا تضمینی در صورت معیوب بودن
 • تعمیر شوفاژ کاشی کاری و سرامیک مجدد قسمت های تخریب شده توالت و حمام
 • تاسیسات حرارتی تعمیرات و اصلاحات گچ نم و رطوبت دیده سقف و دیوار
 • ترکیدگی لوله شوفاژ عایق کاری و ایزوگام تمامی نقاط مورد نیاز ساختمان کاملا تضمینی

نصب و تعمیرات توالت فرنگی ارزان سریع

تعمیرات توالت فرنگی ارزان سریع شامل موارد زیر می باشد

 • نصب توالت فرنگی در حمام
 • تعویض و تعمیر کاسه توالت
 • رفع بوی بد توالت فرنگی
 • بازکردن گرفتگی لوله توالت فرنگی
 • تعمیر نشتی توالت فرنگی
 • و … .
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

۱ دیدگاه

 • سلام آقای رسولی . نیرویی که فرستادید تو این برف و سرما واقعا زود اومد و مشکل گرفتگی لوله سرویس بهداشتی ما رو برطرف کرد خواستم اطلاع رسانی بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *