خدمات لوله بازکنی اکباتان تهران را توسط نیرو های باتجربه و کاربلد (خوش اخلاق) بمدت 15 دقیقه ایی ارائه می دهیم، اگر با گرفتگی لوله های فاضلاب در هر لحظه از شبانه روز مواجه شدید اصلا نگران نباشید خدمات فنی رسولی 24 ساعته بدون تعطیلی در هفت روز هفته خدمات لوله بازکنی را به شما عزیزان ارائه می دهد.

در صورت نیاز به خدمات می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

لوله بازکنی در اکباتان

لوله باز کنی در اکباتان

خدمات لوله باز کنی در اکباتان تهران را نیرو های باتجربه و کاربلد ما با رعایت اصول بهداشتی و با دستگاه های پیشرفته فنر زنی 750 و فنر های تمیز و مجزا مشکل گرفتگی لوله را رفع می کنند، به طور مثال استفاده از فنری که برای باز کردن گرفتگی چاه توالت فرنگی بکار برده شده، نباید در قسمت لوله های آشپزخانه یا حمام مورد استفاده قرار گیرد.

لوله باز کنی در اکباتان

لوله بازکنی شبانه روزی اکباتان

لوله بازکنی شبانه روزی اکباتان تهران را با سه شیف بدون تعطیلی در هفت روز هفته ارائه می دهیم. شما همشهریان گرامی در هر ساعت از طول شبانه روز که با ما تماس بگیرید ما آماده خدمت رسانی می باشیم و بعد از درخواست لوله بازکن، 15 دقیقه ایی لوله بازکن به محل شما اعزام می شود.

لوله بازکنی شبانه روزی اکباتان

فنرزدن لوله های فاضلاب

فنرزدن لوله فاضلاب حمام در اکباتان، فنرزدن لوله فاضلاب سرویس توالت ایرانی در اکباتان، فنرزدن لوله فاضلاب سرویس توالت فرنگی در اکباتان، لوله فاضلاب آشپزخانه (کفشور آشپزخانه، زیر سینک ظرفشویی، لوله لباسشویی) در اکباتان، فنرزدن لوله تراس (پاسیو) در اکباتان، فنرزدن لوله پشت بام (ناودان) در اکباتان، فنرزدن لوله پارکینگ در اکباتان، فنرزدن لوله حیاط خلوت در اکباتان، فنرزدن لوله فاضلاب شهری ، اگو ، منهول … در اکباتان تهران را به دست چاه بازکن های ما بسپارید.

فنرزدن لوله فاضلاب در اکباتان

باز کردن و رفع گرفتگی لوله فاضلاب در اکباتانگرفتگی لوله فاضلاب حمام در صورتی اتفاق می افتد که لوله یا قطر کمی دارد، یا افتادن اشیا و جمع شدن چربی و رسوبات (مو ) لوله مسدود می شود.

راه حل :

برای باز کردن و رفع گرفتگی لوله حمام این کار را به دست لوله بازکن ماهر و کاربلد ما بسپارید تا با فنر زدن مشکل را به طور اساسی رفع کنند.

گرفتگی لوله های آشپزخانه ( زیر سینک + کفشوی آشپزخانه + لوله لباسشویی ) اکثرا با داشتن چربی و رسوبات داخل لوله و کم شدن قطر لوله به مرور زمان لوله کیپ می شود و نیاز به فنر زدن دارد.

رفع گرفتگی و باز کردن گیر لوله های کفشوی و زیر سینک و لوله لباسشویی را به نیروهای ما بسپارید تا بدون کثیف کاری محیط آشپزخانه با فنر زنی با دستگاه فنرزنی و تراش دادن رسوبات داخل لوله گرفتگی را رفع کنند.


گرفتگی لوله سرویس توالت ایرانی معمولا با دستمال کاغذی و گرفتگی سیفون توالت ایرانی و …اتفاق می افتد، این مشکل با فنر زدن، گرفتگی لوله برطرف می شود.

فنر زدن لوله توالت ایرانی را به دست لوله باز کن های باتجربه ما بسپارید تا بدون کثیف کاری گرفتگی را به طور اساسی رفع کنند.


باز کردن گیر لوله سرویس توالت فرنگی با ابزار آلات مخصوص:

باز کردن گیر لوله سرویس توالت فرنگی با و رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی، باید با فنر و روپوش فنر مخصوص انجام شود.

چون جنس توالت فرنگی از سرامیک می باشد و با فنر زدن بدون روپوش فنر به توالت فرنگی آسیب می رسد و حتی رنگ توالت فرنگی عوض می شود.

اما لوله بازکن های شرکت ما با همراه داشتن دستگاه لوله بازکنی پیشرفته و فنر و روپوش فنر این مشکل را بدون هیچ گونه خسارت به طور اساسی رفع می کنند .

شما در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی سرویس توالت فرنگی داشتید کافیست با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمائید و در کمترین زمان ممکن مشکل شما رفع خواهد شد.


گرفتگی لوله و کفشوی پشت بام ( ناودان )

گرفتگی لوله پشت بام اکثرا هنگام بارندگی رخ می دهد. که آب باران سنگ و زباله های ریز را وارد لوله می کند و در نهایت لوله کیپ می شود.

و برای باز کردن گیر لوله پشت بام (ناودان) نیاز به فنر متراژ بلند دارد. لوله بازکن های شرکت با داشتن فنر متراژ بلند گرفتگی را رفع می کنند.مقدار زمان لازم برای انجام خدمات باز کردن گرفتگی لوله حیاط، پارکینگ بستگی به میزان گرفتگی دارد اما معمولا 10 دقیقه کفایت می کند، مگر اینکه گرفتگی شدید باشد که در این صورت مسلما زمان بیشتری نیاز است.

شما می توانید در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی لوله های حیاط و پارکینگ داشتید با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمائید و در کمترین زمان ممکن مشکل رفع خواهد شد.

باز کردن و رفع گرفتگی لوله فاضلاب در اکباتان


هیچ لوله ایی گیر نمی ماند، اگر کار را به کاردان بسپارید.
ما یک بار کار انجام می دهیم، یک عمر تبلیغ می شویم .

باز کردن گرفتگی لوله های سخت در اکباتان

باز کردن گرفتگی لوله های سخت در اکباتان را به دست نیرو های کاربلد و باتجربه ما بسپارید

نیرو های شرکت گرفتگی لوله های سخت را با ابزار آلات مخصوص به صورت تضمینی

و بدون کنده کاری باز می کنند، گرفتگی لوله های سخت شامل :

باز کردن گرفتگی لوله های سخت در اکباتان

لوله بازکنی با واترجت در اکباتان

لوله بازکنی با واترجت را در اکباتان تهران به صورت شبانه روزی ارائه می دهیم، لوله هایی که با دستگاه لوله بازکنی و فنر باز نمی شود در این مواقع دو راه وجود دارد یا باید لوله تعویض شود یا اینکه گرفتگی لوله با واترجت شستشوی لوله باز شود. واترجت چربی و رسوبات مسیر لوله را با فشار آب و باد بسیار قوی بدون آسیب زدن به لوله پاکسازی می کند.

لوله بازکنی با واترجت در اکباتان

بیرون آوردن اشیا از لوله در اکباتان

خدمات بیرون آوردن اشیا از چاه توالت و حمام در اکباتان تهران ممکن است در طول شبانه روز این اتفاق افتاده باشد که طلا یا اشیاء قیمتی ،گوشی یا موبایل که همراهتان بود از جیب لباستان داخل چاه توالت افتاده باشد و شما عزیزان به فکر بیرون آوردن اشیا از چاه توالت باشید .

۱- بیرون آوردن حلقه ازدواج از چاه توالت و حمام در اکباتان

۲- بیرون آوردن سر شیر آب از چاه توالت و حمام در اکباتان

۳- بیرون آوردن انگشتر از چاه توالت و حمام در اکباتان

۴- بیرون آوردن زنجیر طلا و گوشواره از چاه توالت و حمام در اکباتان

۵- بیرون آوردن شانه از چاه توالت در اکباتان

۶- بیرون آوردن موبایل و گوشی همراه از چاه توالت در اکباتان

۷- بیرون آوردن سوئیچ و کلید از چاه توالت و حمام در اکباتان

۸- بیرون آوردن مسواک و خمیر دندان از چاه توالت و حمام در اکباتان

۹- بیرون آوردن سنگ پا از چاه توالت و حمام در اکباتان

۱۰ – بیرون آوردن صابون از چاه توالت و حمام در اکباتان

۱۱- …

بیرون آوردن اشیا از لوله در اکباتان

همشهریان گرامی توجه داشته باشید که به هیچ عنوان آب داخل چاه توالت نریزید که مشکل سخت تر شود، با ما تماس بگیرید تا نیرو کمتر از 15 دقیقه ارسال کنیم تا با ابزارآلات مخصوص شی افتاده در چاه توالت و یا حمام را نیروی باتجربه ما بیرون آورد، در هر ساعت از طول شبانه روز که با ما تماس بگیرید نیرو ارسال می شود.

بیرون آوردن اشیا از لوله در اکباتان تهران

بعضی از موارد اتفاق می افتد که حلقه ازدواج می افتد و با توجه به اینکه خیلی ارزشمند است بخاطر این تکرار می کنیم به هیچ عنوان آب ریخته نشود تا سرویس کار به راحتی بتواند شی افتاده را به راحتی در بیاورد .

تخلیه چاه اکباتان شبانه روزی

تخلیه چاه اکباتان تهران را با اکیپ ماهر و کاربلد و با ابزار آلات نو و پیشرفته به صورت شبانه روزی ارائه می دهیم، خدمات تخلیه چاه را در اکباتان با تانکرهای 8000 هزار و 12000 هزار لیتری و پمپ های آبکش و لجن کش ارائه می دهیم.

تخلیه چاه اکباتان  شبانه روزی

خدمات تخلیه چاه در اکباتان :

لوله بازکنی و فنرزنی در لوله بازکنی و فنرزنی درلوله بازکنی و فنرزنی در بلوک A۱ یا ۱ شهرک اکباتان

لوله بازکنی و فنرزنی در بلوک C یا ۲ شهرک اکباتان
لوله بازکنی و فنرزنی در بلوک B۱ یا ۳ شهرک اکباتان

بلوک A۲ یا ۴ شهرک اکباتان ، بلوک A۳ یا ۵ شهرک اکباتان
لوله بازکنی و فنرزنی در بلوک B۲ یا ۶ شهرک اکباتان

لوله بازکنی و فنرزنی در بلوک B۳ یا ۷ شهرک اکباتان

لوله بازکنی و فنرزنی در بلوک A۴ یا ۸ شهرک اکباتان
لوله بازکنی و فنرزنی در بلوک A۵ یا ۹ شهرک اکباتان

لوله بازکنی و فنرزنی در بلوک B۴ یا ۱۰ شهرک اکباتان

لوله بازکنی و فنرزنی در فاز ۲ شهرک اکباتان

لوله بازکنی و فنر زنی فاز ۳ اکباتان

لوله بازکنی و فنرزنی در شهرک اکباتان

،لوله بازکنی و فنرزنی در خیابان نفیسسی اکباتان

لوله بازکنی و فنرزنی در بلوار ابوالقاسم بوذری اکباتان

لوله بازکنی و فنرزنی در خیابان صنایع هواپیمایی اکباتان

لوله بازکنی و فنرزنی در میدان صارمی اکباتان

لوله بازکنی و فنرزنی در میدان هگمتانه اکباتان

لوله بازکنی و فنرزنی در بلوار حنانی اکباتان

لوله بازکنی و فنرزنی در خیابان راه آهن اکباتان


شرکت خدمات فنی رسولی برای بهبود خدمات لوله بازکنی و تخلیه انواع چاه مفتخر است با تمامی واحدهای اداری چه دولتی و چه خصوصی, شرکت‌ها و رستوران‌ها, کاشانه‌های بزرگ و مجتمع‌ها قرارداد خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه را در اکباتانتهران را انجام دهد.

lolebazkoni Ekbatan Town

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *