لوله بازکنی جنت آباد شمالی

لوله بازکنی جنت آباد شمالی


لوله بازکنی جنت آباد شمالی تهران توسط نیرو های باتجربه و مجرب ارائه می دهیم، در هر لحظه از شبانه روز امکان دارد با گرفتگی لوله های فاضلاب مواجه شوید، اصلا جای نگرانی نیست شما عزیزان در هر ساعت از طول شبانه روز اگر با گروه فنی لوله بازکنی 24 تماس بگیرید ما 15 دقیقه ایی نیرو ارسال میکنیم و مشکل گرفتگی لوله فاضلاب را در کمترین زمان ممکن رفع می کنیم.

شماره شعبه جنت آباد شمالی 021-44-17-54-00
شماره مستقیم لوله بازکن 0912-187-59-76
ساعت کاری ما 24 ساعته
سابقه کار لوله بازکن بالای 14 سال
سطح مهارت لوله بازکن درجه یک
ضمانت لوله بازکنی با فاکتور رسمی
لوله بازکنی جنت آباد شمالی
لوله بازکنی جنت آباد شمالی

لوله بازکنی فوری جنت آباد شمالی

لوله بازکنی فوری جنت آباد شمالی را با نیرو های مجرب و خوش اخلاق نمایندگی لوله بازکنی جنت آباد با همراه داشتن دستگاه لوله بازکنی پیشرفته و فنر های تمیز و مجزا انجام می دهیم، نیرو های شرکت بدون هیچ گونه کثیف کاری و بدون خسارت مشکل را به طور اساسی رفع می کنند و رضایت شما را جلب کرده تا به مشتریان دائمی ما بپیوندید.

لوله بازکنی جنت آباد شمالی
لوله بازکنی جنت آباد شمالی

رفع گرفتگی لوله فاضلاب جنت آباد شمالی

گرفتگی لوله های فاضلاب شامل:

 • گرفتگی لوله فاضلاب حمام
 • گرفتگی لوله فاضلاب سرویس توالت ایرانی
 • گرفتگی لوله فاضلاب سرویس توالت فرنگی
 • گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه (کفشور آشپزخانه، زیر سینک ظرفشویی، لوله لباسشویی)
 • گرفتگی لوله تراس
 • گرفتگی لوله پشت بام (ناودان)
 • گرفتگی لوله پارکینگ
 • گرفتگی لوله حیاط خلوت
 • گرفتگی لوله فاضلاب شهری و اگو

لوله بازکنی جنت آباد شمالی شبانه روزی

لوله بازکنی شبانه روزی جنت آباد شمالی

تمامی نیرو های نمایندگی لوله بازکنی منطقه 5 تهران برای رعایت اصول بهداشتی از فنر های مجزا بکار میگیرند به طور مثال استفاده از فنری که برای رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی بکار برده شده، نباید در قسمت لوله های آشپزخانه یا حمام مورد استفاده قرار گیرد، شعبه لوله بازکنی جنت آباد شمالی خدمات لوله بازکنی را بدون کثیف کاری توسط لوله بازکن های خوش اخلاق و کاربلد ارائه میدهد.

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب حمام جنت آباد شمالی

گرفتگی لوله فاضلاب حمام در صورتی اتفاق می افتد که لوله یا قطر کمی دارد، یا افتادن اشیا و جمع شدن چربی و رسوبات (مو ) لوله مسدود می شود. راه حل : برای باز کردن و رفع گرفتگی لوله حمام این کار را به دست لوله بازکن ماهر و کاربلد ما بسپارید تا با فنر زدن مشکل را به طور اساسی رفع کنند.

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه جنت آباد شمالی

گرفتگی لوله های آشپزخانه ( زیر سینک + کفشوی آشپزخانه + لوله لباسشویی ) اکثرا با داشتن چربی و رسوبات داخل لوله و کم شدن قطر لوله به مرور زمان لوله کیپ می شود و نیاز به فنر زدن دارد. رفع گرفتگی و بازکردن گیر لوله های کفشوی و زیر سینک و لوله لباسشویی را به نیروهای ما بسپارید تا بدون کثیف کاری محیط آشپزخانه با فنر زنی با دستگاه لوله بازکنی و تراش دادن رسوبات داخل لوله گرفتگی را رفع کنند.

باز کردن گرفتگی چاه توالت ایرانی جنت آباد شمالی

گرفتگی لوله سرویس توالت ایرانی معمولا با دستمال کاغذی و گرفتگی سیفون توالت ایرانی و …اتفاق میوفتد، این مشکل با فنر زدن، گرفتگی لوله برطرف می شود. فنر زدن لوله توالت ایرانی را به دست لوله بازکن های باتجربه ما بسپارید تا بدون کثیف کاری گرفتگی را به طور اساسی رفع کنند.

باز کردن گرفتگی توالت فرنگی جنت آباد شمالی

باز کردن گیر لوله سرویس توالت فرنگی با و رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی، باید با فنر و روپوش فنر مخصوص انجام شود. چون جنس توالت فرنگی از سرامیک می باشد و با فنر زدن بدون روپوش فنر به توالت فرنگی آسیب می رسد و حتی رنگ توالت فرنگی عوض می شود. اما لوله بازکن های شرکت ما با همراه داشتن دستگاه لوله بازکنی پیشرفته و فنر و روپوش فنر این مشکل را بدون هیچ گونه خسارت به طور اساسی رفع می کنند. شما در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی سرویس توالت فرنگی داشتید کافیست با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمائید و در کمترین زمان ممکن مشکل شما رفع خواهد شد.

باز کردن گرفتگی لوله پشت بام جنت آباد شمالی

گرفتگی لوله پشت بام اکثرا هنگام بارندگی رخ می دهد. که آب باران سنگ و زباله های ریز را وارد لوله می کند و در نهایت لوله کیپ می شود. برای باز کردن گیر لوله پشت بام (ناودان) نیاز به فنر متراژ بلند دارد. لوله بازکن های شرکت با داشتن فنر متراژ بلند گرفتگی را رفع می کنند.

باز کردن گرفتگی لوله پارکینگ جنت آباد شمالی

مقدار زمان لازم برای انجام خدمات باز کردن گرفتگی لوله حیاط، پارکینگ بستگی به میزان گرفتگی دارد اما معمولا 10 دقیقه کفایت می کند، مگر اینکه گرفتگی شدید باشد که در این صورت مسلما زمان بیشتری نیاز است. شما میتوانید در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی لوله های حیاط و پارکینگ داشتید با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمائید و در کمترین زمان ممکن مشکل رفع خواهد شد. سخت ترین گرفتگی لوله ها را به دست نیرو های باتجربه و کاربلد شعبه لوله بازکنی جنت آباد شمالی بسپارید.

لوله بازکنی جنت آباد شمالی
لوله بازکنی جنت آباد شمالی

فنرزنی لوله فاضلاب جنت آباد شمالی

نیرو های شعبه لوله بازکنی جنت آباد شمالی برای باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب از روش فنر زنی با دستگاه ژنراتور 550 برقی انجام می دهند. مزایای فنرزنی لوله فاضلاب با دستگاه ژنراتور شامل :

 • طی فنر زنی رسوبات داخل لوله تراش داده می شود
 • فنر زنی با دستگاه لوله بازکنی هیچگونه کثیف کاری در محیط ندارد
 • سر فنر ها از جنس فولاد می باشد و بدون خسارت و آسیب به لوله موانع از جمله رسوبات و سیمان و ریشه درخت و … را به خوبی تراش می دهند.

بیرون آوردن اشیا از لوله جنت آباد شمالی

بیرون آوردن اشیا از چاه توالت جنت آباد شمالی

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از چاه توالت و حمام در جنت آباد شمالی تهران، ممکن است در طول شبانه روز این اتفاق افتاده باشد که طلا یا اشیاء قیمتی ،گوشی یا موبایل که همراهتان بود از جیب لباستان داخل چاه توالت افتاده باشد و شما عزیزان به فکر بیرون آوردن اشیا از چاه توالت باشید .

همشهریان گرامی توجه داشته باشید که به هیچ عنوان آب داخل چاه توالت نریزید که مشکل سخت تر شود، با ما تماس بگیرید تا نیرو کمتر از 15 دقیقه ارسال کنیم تا با ابزارآلات مخصوص شی افتاده در چاه توالت و یا حمام را نیروی باتجربه ما بیرون آورد. در هر ساعت از طول شبانه روز که با ما تماس بگیرید نیرو ارسال می شود. بعضی از موارد اتفاق می افتد که حلقه ازدواج می افتد و با توجه به اینکه خیلی ارزشمند است بخاطر این تکرار می کنیم به هیچ عنوان آب ریخته نشود تا سرویس کار به راحتی بتواند شی افتاده را به راحتی در بیاورد.

تخلیه چاه جنت آباد شمالی

تخلیه چاه جنت آباد شمالی شبانه روزی

چاه پس از مدتی استفاده پر خواهد شد و نیاز به تخلیه چاه دارد. روش هایی هم برای این عملیات وجود دارد که هرکدام مزایا و معایب خود را همراه دارد. شعبه لوله بازکنی جنت آباد شمالی افتخار این را دارد که شبانه روز بدون تعطیلی با تجهیزات و دستگاه های به روز تخلیه چاه جنت آباد را به بهترین شکل به همشهریان در جنت آباد شمالی تهران ارائه دهد.

 • تخلیه چاه با تانکر ۸۰۰۰ هزار و ۱۲۰۰۰هزار لیتری
 • تخلیه چاه با تانکر مکنده 
 • تخلیه انواع چاه های فاضلاب با دستگاه مکنده با کمترین تخریب درب چاه 
 • تخلیه چاه جزبی و تخلیه چاه سپتیک تانک 
 • تبدیل چاه کهنه و چاه ریزشی به چاه استاندارد فاضلاب
 • لایروبی و کف تراشی و پاکسازی چاه و سپتیک به وسیله نیروی انسانی مجرب
 • حفر چاه نو جنت آباد شمالی
 • طوقه چینی و کول گذاری برای جلوگیری از ریزش دیواره چاه در جنت آباد شمالی
 • رفع بوی بد توالت و چاه فاضلاب
 • رفع نم حمام، آشپزخانه و توالت

سایر خدمات شعبه جنت آباد شمالی

 • تعمیر و بازسازی کف حمام جنت آباد شمالی:

  ارائه خدمات تعمیر کامل کف سرویس شامل جمع کردن کف، کف سازی، آب بندی و تست لوله های آب و فاضلاب، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک و بندکشی.

 • تعمیر و بازسازی سرویس توالت ایرانی جنت آباد شمالی:
  تیدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی، آب بندی و بازسازی کف توالت ایرانی، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک و بندکشی.
 • تعمیرات سرویس توالت فرنگی جنت آباد شمالی:
  تعمیر سرویس توالت فرنگی، تعویض سیفون توالت فرنگی، رفع نشتی توالت فرنگی، تعویض توالت فرنگی، رفع مشکل تخلیه ضعیف توالت فرنگی.
 • لوله بازکنی با واترجت جنت آباد شمالی:
  لوله بازکنی با واترجت را در تهران به صورت شبانه روزی ارائه می دهیم، لوله هایی که با دستگاه لوله بازکنی و فنر باز نمی شود در این مواقع دو راه وجود دارد یا باید لوله تعویض شود یا اینکه گرفتگی لوله با واترجت شستشوی لوله باز شود. واترجت چربی و رسوبات مسیر لوله را با فشار آب و باد بسیار قوی بدون آسیب زدن به لوله پاکسازی می کند.
 • لوله کشی سرد و گرم جنت آباد شمالی:
  لوله کشی سرد و گرم و لوله کشی فاضلاب ساختمان و نصب شیرآلات ساختمان در جنت آباد شمالی تهران.
لوله بازکنی جنت آباد شمالی
لوله بازکنی جنت آباد شمالی

سرویس دهی شعبه لوله بازکنی جنت آباد شمالی

لوله بازکنی خیابان ایرانشهر لوله بازکنی خیابان گلزار شرقی
لوله بازکنی بلوار مهستان لوله بازکنی بلوار انصار المهدی
لوله بازکنی بلوار جنت آباد شمالی لوله بازکنی میدان استاد شهریار

شعبه لوله بازکنی جنت آباد شمالی برای بهبود خدمات لوله بازکنی و تخلیه انواع چاه مفتخر است با تمامی واحد های اداری چه دولتی و چه خصوصی، شرکت ها و رستوران ها، کاشانه های بزرگ و مجتمع ها قرارداد خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه را در این محله را انجام دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *