در هرجای شهر تهران که ساکن باشید حتما با این مشکل روبرو شدید که بدلایل مختلف لوله های فاضلاب منزلتون دچار گرفتگی شده و نیاز به لوله بازکنی شهرک هما در این زمان موضوع مهمی بوده، ما به همراه متخصین با تجربه در گروه فنی رسولی لوله بازکنی 24، در کوتاه‌ترین زمان و به صورت تضمینی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان ساکن در شهرک هما محله دنج و آروم در منطقه 2 تهران هستیم. البته این منطقه بدلیل واقع شدن در ارتفاع و گاهی برخورد چاه‌هایی که نزدیک به سنگهای کوهستانی این منطقه حفاری شدن در برخی مواقع با مشکلات جدی روبرو ‌می‌شوند. در ادامه شما را با انواع خدماتی که توسط متخصصین در اسرع وقت و حتی به طور شبانه روزی  و فوری و همچنین با کیفیت بالا و رعایت کامل نکات بهداشتی ارائه می‌شود آشنا می‌شوید.

✅ ضمانت لوله بازکنی شهرک هما ؟! تحویل لوله باز شده با ضمانت نامه کتبی
✅ مقدار کثیف کاری لوله بازکنی با فنر ؟! بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری
✅ روش کار لوله بازکنی 24 چییست؟ با فنر برقی و بلند و دستگاه پمپ تراکم هوا
✅ شماره تماس با گروه فنی لوله بازکنی 24 شعبه اشرفی اصفهانی: 02144175400

لوله بازکنی شهرک هما - شرکت لوله بازکنی 24

خدمات لوله بازکنی و فنرزنی لوله شهرک هما

خدماتی که توسط متخصصین لوله بازکنی 24 در منطقه شهرک هما به شما عزیزان ارائه می‌شود شامل این موارد می‌باشد:

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب و لوله بازکنی شهرک هما و فنر زنی لوله فاضلاب

رفع سخت ترین گرفتگی‌ها بدون سوراخ شدن و نشتی لوله

رفع گرفتگی و لوله بازکنی انواع لوله بدون صدمه دیدن لوله‌ها 

لوله بازکنی لوله فاضلاب ماشین لباسشویی 

بازکردن گرفتگی و لوله بازکنی کف‌شور حمام

فنرزدن و لوله بازکنی لوله فاضلاب شهری و اگو

رفع گرفتگی و لوله بازکنی توالت فرنگی و ایرانی و روشویی 

لوله بازکنی بدلیل افتاد اشیاء به درون لوله فاضلاب 

رفع گرفتگی و لوله بازکنی ناودان و کف‌شور پشت بام 

لوله بازکنی کفشور و فاضلاب پارکینک 

رفع گرفتگی و لوله بازکنی کفشور بالکن و حیاط خلوت و پاسیو 

لوله بازکنی آشپزخانه از جمله سینک، کف‌شور آشپزخانه با فنرهای جداگانه

رفع گرفتگی ولوله بازکنی لوله های سیمانی، چدنی، پلیکا، مسی، پلیتن براثر ورود گچ و سیمان 

لوله بازکنی در تمام موارد در کمتر از 20 دقیقه توسط پرسنل متخصص ما تضمینی و با ارائه فاکتور در تمام مناطق بخصوص شهرک هما منطقه دوتهران صورت می‌گیرد.

 

راه‌های تشخیص پرشدن چاه فاضلاب شهرک هما

یکی از راه‌های تشخیص اینکه چاه منزل شما دچار گرفتگی و یا احیانا پر شده این است. که تردد سوسک‌ها در اطراف فاضلاب‌های منزل شما زیاد شده، همانطور که می‌دانید سوسک‌ها در درون این چاه‌ها سکونت دارند. و زمانی که این فاضلاب‌ها و چاه منزل پر می‌شود و آب بالا می‌آید این موجودات موذی از چاه‌ها بالا آمده و وارد محل زندگی شما می‌شوند. که میتواند یکی از نشانه‌های بارز در پرشدن چاه منزل وجود این موجودات در اطراف این محل‌ها می‌باشد. و نکته دوم بالا آمدن مکرر آب از لوله‌های فاضلاب است. پس با توجه به ابن نکات می‌توانید با یک تماس با افراد متخصص اقدام به برطرف کردن این مشکل کنید. ما در گروه فنی رسولی لوله بازکنی 24 آماه ارائه خدمات در تمام ایام هفته حتی در روزهای تعطیل و طول شبانه روز در کوتاهترین زمات به شما عزیزان هستیم.

علت گرفتگی لوله های فاضلاب شهرک هما

یکی از علل مهم در گرفتگی لوله های فاضلاب در شهرک هما و نیاز به لوله بازکنی شهرک هما این است که این گرفتگی به دلیل نداشتن شیب مناسب و غیر اصولی بودن اتصالات لوله کشی در این منطقه بروز می‌کند. علت دیگر مکان قرار گیری این منطقه بر روی زمین‌های سنگی است، که حفر چاه این منازل را با مشکلات جدی روبرو می‌کند.

دقت داشته باشید که نداشتن شیب مناسب و نداشتن تهویه مناسب در رایزر اصلی، می‌تواند سبب رسوب چربی و فضولات موجود در لوله‌ها شود و باعث گرفتگی این سیستم‌های خروجی شود.

لوله بازکنی شهرک هما - شرکت لوله بازکنی 24

لوله بازکنی و فنرزنی در شهرک هما

لوله بازکنی شهرک هما با فنر و فنرزنی لوله فاضلاب، یکی از خدماتی است که در این منطقه به ساکنین محترم ارائه میکنیم. لازم به ذکر است که ما در زمان انجام این کار برای هر بخش از فنر جدا استفاده میکنیم. یعنی فنر مربوط به حمام با فنر مناسب آشپزخانه جدا میباشد. و این کار جهت رعایت کامل نکات بهداشتی و بدن کثیف کاری و صدمه زدن مورد توجه قرار گرفته است. به شما عزیزان اطمینان میدهیم که با رعایت کامل این موارد و به صورت تضمینی آماده انجام این خدمات هستیم.

رفع گرفتگی و فنرزنی لوله‌ی کفشوی پارکینگ شهرک هما

علت گرفتگی لوله‌ی کف‌شوی پارکینگ در منازل بیشتر به دلیل رفت وآمد اتومبیل‌ها که به مرور زمان با چرخ‌های خود خاک و گردوغبار را وارد فضای پارکینگ می‌کنند رخ می‌دهد. و یا گاهی اوقات به دلیل سهل‌انگاری ساکنین و ریختن زباله و افتادن اشیا و یا پرشدن چاه اصلی منزل این مشکل بروز می‌کند. که بعد از بررسی علل بروز این مشکل بوسیله فنرزنی در کمترین زمان اقدام به برطرف کردن این مشکل برطرف خواهد شد.

رفع گرفتگی و لوله بازکنی و فنرزنی ناودان پشت بام شهرک هما

یکی دیگر از گرفتگی‌ها که در بعضی موارد در منازل و مکان‌های اداری بروز می‌کند. گرفتگی ناودان و کف‌شور پشت بام است که به دلیل تردد کم ساکنین معمولا دیر متوجه آن می‌شوند، و گاهی با بروز مشکلات جدی در ساختمان پی به بروز مشکل می‌برند. علت بروز این مشکل معمولا ریختن آشغال یا برگ درختان و مواد اضافی مانند غبار و گچ و سیمان است. که در صورت عدم توجه به موقع در جهت برطرف کردن این مشکل می‌تواند باعث بروز نم در سقف طبقات شود. در صورت بروز این مشکل سریعا با یک تماس از خدمات لوله بازکنی 24 برخوردارگردید و ما در کمتر از 20 دقیقه درکنار شما هستیم.

لوله بازکنی شهرک هما - شرکت لوله بازکنی 24

بازکردن گرفتگی و لوله بازکنی لوله حمام شهرک هما

گرفتگی لوله حمام یکی از رایج‌ترین مشکلاتی است، که در اکثر منازل رخ می‌دهد. که بیشتر به دلیل ورورد مو و صابون و رسوباتی که چربی موجود در صابون ایجاد می‌کند و یا افتاد سفیدآب و اشیاء موجود در حمام بروز می‌کند. در برخی موارد با وسایل موجود در منزل مانند تلمبه و سیخ این مشکل قابل رفع است اما در برخی موارد که مشکل بسیار جدی تر است. حتما باید از یک فرد متخصص در این زمینه کمک بخواهیم متخصین ما در کمترین زمان و با کمک از ابزار مناسب همیشه در کنار شما عزیزان در لوله بازکنی شهرک هما هستند با یک تماس با شما همراه می‌شویم.

لوله بازکنی شهرک هما - شرکت لوله بازکنی 24

رفع گرفتگی و فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه در شهرک هما

گرفتگی لوله‌های آشپزخانه یکی دیگر از موارد رایج است، که در اکثر ساختمان‌ها بروز می‌کند. این مشکل معمولا در لوله‌های سیفون زیر سینک وجود رسوبات چربی که براثر شست‌و‌شوی ظرف وارد آن می‌شود، قطر لوله کم شده و دچار گرفتگی می‌گردد. و همچنین کف‌شور آشپزخانه که به مرور زمان با ورود آشغال و یا افتادن اشیاءدچار گرفتگی می‌شود. در صورتی که با امکانات موجود در منزل قادر به رفع آن نبودید از یک متخصص کمک بخواهید تا به روش مناسب وبا ابزار لازم اقدام به رفع آن کند. به این روش که برای بازکردن گرفتگی با دستگاه لوله بازکنی شهرک هما و فنرزنی اقدام به تراش دادن رسوبات داخل لوله می‌کنند. و با خروج آشغال‌ها و رسوبات موجود در آن مشکل را برطرف می‌کنند.

 

لوله بازکنی و بیرون آوردن تضمینی اشیا از لوله فاضلاب شهرک هما

یکی از خدمات بسیار مهم که ما در شهرک هما به شما عزیزان ارائه می‌دهیم، خارج کردن تضمینی اشیا از چاه توالت ایرانی و فرنگی، حمام و …. می‌باشد. این مشکل ممکن است، در هر ساعتی از شبانه روز بروز کند. مانند افتادن گوشی موبایل در لوله فاضلاب اصلا نگران نباشید. شما در هر ساعت از شبانه روز و در تمام ایام هفته با یک تماس در کوتاه‌ترین و سریع‌ترین زمان جهت رفع مشکل شما در کنار شما هستیم

 به این نکته توجه داشته باشید که در صورت افتادن اشیا در لوله فاضلاب به هیچ عنوان در داخل چاه آب نریزید و سریعا با ما در گروه فنی رسولی لوله بازکنی 24 تماس حاصل فرمایید تا در مدت کوتاهی همراه شما باشیم و بیرون آوردن اشیا تهران را با بالاترین کیفیت انجام دهیم.

بازکردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت ایرانی و فرنگی در شهرک هما

یک مورد دیگر و شایع در گرفتگی لوله‌های فاضلاب گرفتگی لوله توالت ایرانی یا فرنگی است، که معمولا به دلیل انداختن دستمال کاغذی و یا افتادن اشیا و یا رسوب فضولات در این توالت‌ها بروز می‌کند. که این اشیاء و یا زباله‌ها در شترگلوی توالت گیر کرده و باعث انسداد این لوله‌ها می‌گردد. در صورت بروز مشکل جدی در این مکان‌ها سریعا با یک متخصص تماس گرفته و با اعلام علت بروز مشکل در اسرع وقت از خدمات رفع گرفتگی و لوله بازکنی شهرک هما برخوردار گردید. تا با استفاده از فنرزنی با دستگاه ژنراتور با رعایت نکات بهداشتی در مدت 10دقیقه این مشکل رفع شود.

حتما برای برطرف کردن گرفتگی توالت فرنگی از نیروی متخصص و باتجربه کمک بخواهید به دلیل این که جنس توالت‌های فرنگی از سرامیک است و نیاز به دقت و مهارت در کار بسیار ضروری است و باید با فنر روپوش‌دار مخصوص این کار صورت گیرد.

لوله بازکنی شهرک هما - شرکت لوله بازکنی 24

نحوه و روش لوله بازکنی در شهرک هما

برای انجام لوله بازکنی شهرک هما و رفع گرفتگی لوله روشهای مختلفی وجود دارد، از جمله موارد ی که میشود به آنها اشاره کرد به شرح زیر می‌باشد:

  • رفع گرفتگی با کمپرسور تراکم هوا
  • لوله بازکنی با فنرزن دستی و فنرزن برقی
  • رفع گرفتگی ولوله بازکنی با پمپ لوله بازکنی
  • لوله بازکنی و باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب با کمپرسور تراکم هوا

در صورتی که شما با یک گرفتگی سخت در لوله فاضلاب منزل روبرو شدید، و با فنرزنی و پمپ لوله بازکنی شهرک هما مشکل برطرف نشد. پس جهت رفع این مشکل نیاز به استفاده از دستگاه کمپرسور تراکم هوا دارید، که فقط باید توسط افراد باتجربه و متحصص با مهارت بالا مورد استفاده قرار گیرد. 

این دستگاه هوای فشرده را با شدت زیاد وارد چاه می‌کند. در نهایت باعث حرکت مواد زائد موجود در آن می‌شود. در صورت بروز چنین مشکلی گروه فنی رسولی لوله بازکنی 24 آماده ارائه خدمات توسط متخصص باتجربه در کمتر از 20 دقیقه می‌باشد. شما با یک تماس با ما در سخت‌ترین شرایط ما را در کنار خود دارید.

لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله با فنرزن دستی وفنرزن برقی در شهرک هما

یکی از مرسوم‌ترین روش‌ها جهت رفع گرفتگی لوله و لوله بازکنی شهرک هما استفاده از فنر دستی و در صورتی جدی‌تر بودن مشکل فنر برقی است. به دلیل اینکه در متراژ‌های مختلف و بردهای مختلف موجود است. و همچنین قدرت بسیار زیادی جهت برطرف کردن مشکل گرفتگی لوله دارد. زیرا حرکت دادن مداوم آن چه با دست و چه با ژنراتور برقی کمک به حرکت مواد جامد در لوله می‌کند. و قابلیت تراش دادن مواد زائد مانند چربی و رسوبات چسبیده به دیواره لوله را دارد. باید به این نکته توجه شود که این نوع فنرها به دلیل تیز و مارپیچی بودن قابلیت استفاده در توالت فرنگی را ندارد.

لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله و سیفون توالت با  پمپ لوله بازکنی در شهرک هما

همانطور که گفتیم لوله بازکنی شهرک هما به سه شکل انجام می‌گیرد، که یکی دیگر از این روش‌ها لوله بازکنی با پمپ لوله بازکنی است. در این روش ابتدا مقداری آب به درون چاه میریزم، و بعد با استفاده از این پمپ وارد مرحله پمپ زدن می‌کنیم. به دلیل فشار آبی به سیفون وارد می‌شود، سبب باز شدن گرفتگی در لوله سیفون توالت می‌شود. پمپ زدن را باید تا جایی ادامه دهیم تا مواد گیر افتاده در فاضلاب کاملا به جلو حرکت کنند و مشکل گرفتگی به طور کامل رفع شود.

لوله بازکنی شهرک هما - شرکت لوله بازکنی 24

لوله بازکنی شبانه روزی و فوری در شهرک هما

گروه فنی رسولی لوله بازکنی 24 جهت رفع گرفتگی انواع لوله‌های فاضلاب خانگی و غیره از جمله: لوله بازکنی آشپزخانه، لباسشویی، سینک ظرفشویی، لوله بازکنی کف‌شور حمام، لوله بازکنی انواع توالت فرنگی و ایرانی، رفع گرفتگی لوله پشت بام ناودان تهران ، تراس ، حیاط خلوت و لوله بازکنی کف‌شور پارکینگ و رفع گرفتگی انواع لوله‌های پلی اتیلن، لوله کشی فاضلاب پلیکا و چدن و خارج کردن اشیاء از لوله‌های فاضلاب در تمام ساعات شبانه‌روز و 7 روز هفته به صورت شبانه روزی و فوری آماده ارائه خدمات لوله بازکنی شهرک هما می‌باشد. 

شما عزیزان با یک تماس در لوله بازکنی شهرک هما می‌توانید از کلیه خدمات ما برخوردار گردید فقط با یک تماس در کمتر از 20 دقیقه ما در کنار شما هستیم.

محدوده تخت پوشش لوله بازکنی شهرک هما شرکت لوله بازکنی 24

فنرزنی لوله فاضلاب بزرگراه اشرفی اصفهانی ، لوله بازکنی خیابان قموشی شهرک هما ، لوله بازکنی خیابان چراغی شهرک هما ، لوله بازکنی خیابان حیدری شهرک هما ، لوله بازکنی خیابان آذری شهرک هما ، لوله بازکنی خیابان درخشانی شهرک هما ، لوله بازکنی بلوار عربشاهی  ، لوله بازکنی خیابان پارک ، لوله بازکنی خیابان سیمرغ ، لوله بازکنی خیابان بیدکی .

 

سخن آخر:

در صورت نیاز به خدمات لوله بازکنی 24 کافیست. با شماره 02144175400 تماس بگیرید تا سریعا لوله بازکن به منزل شما ارسال شود. اگر استفاده از خدمات ما در صورت داشتن انتقاد و شکایات در پایین مقاله نظرات خود را ثبت کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *