خدمات لوله بازکنی صادقیه تهران را توسط نیرو های باتجربه و کاربلد (خوش اخلاق) بمدت 15 دقیقه ایی ارائه می دهیم، اگر با گرفتگی لوله های فاضلاب در هر لحظه از شبانه روز مواجه شدید اصلا نگران نباشید خدمات فنی رسولی 24 ساعته بدون تعطیلی در هفت روز هفته خدمات لوله بازکنی را به شما عزیزان ارائه می دهد.

در صورت نیاز به خدمات می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.
لوله باز کنی در صادقیه

خدمات لوله باز کنی در صادقیه تهران را نیرو های باتجربه و کاربلد ما با رعایت اصول بهداشتی و با دستگاه های پیشرفته فنر زنی 750 و فنر های تمیز و مجزا مشکل گرفتگی لوله را رفع می کنند، به طور مثال استفاده از فنری که برای باز کردن گرفتگی چاه توالت فرنگی بکار برده شده، نباید در قسمت لوله های آشپزخانه یا حمام مورد استفاده قرار گیرد.

لوله باز کنی در صادقیه

لوله بازکنی شبانه روزی صادقیه

لوله بازکنی شبانه روزی صادقیه تهران را با سه شیف بدون تعطیلی در هفت روز هفته ارائه می دهیم. شما همشهریان گرامی در هر ساعت از طول شبانه روز که با ما تماس بگیرید ما آماده خدمت رسانی می باشیم و بعد از درخواست لوله بازکن، 15 دقیقه ایی لوله بازکن به محل شما اعزام می شود.

لوله بازکنی شبانه روزی صادقیه

فنرزدن لوله های فاضلاب

فنرزدن لوله فاضلاب حمام در صادقیه، فنرزدن لوله فاضلاب سرویس توالت ایرانی در صادقیه، فنرزدن لوله فاضلاب سرویس توالت فرنگی در صادقیه، لوله فاضلاب آشپزخانه (کفشور آشپزخانه، زیر سینک ظرفشویی، لوله لباسشویی) در صادقیه، فنرزدن لوله تراس (پاسیو) در صادقیه، فنرزدن لوله پشت بام (ناودان) در صادقیه، فنرزدن لوله پارکینگ در صادقیه، فنرزدن لوله حیاط خلوت در صادقیه، فنرزدن لوله فاضلاب شهری ، اگو ، منهول … در صادقیه تهران را به دست چاه بازکن های ما بسپارید.

فنرزدن لوله فاضلاب در صادقیه

باز کردن و رفع گرفتگی لوله فاضلاب در صادقیهگرفتگی لوله فاضلاب حمام در صورتی اتفاق می افتد که لوله یا قطر کمی دارد، یا افتادن اشیا و جمع شدن چربی و رسوبات (مو ) لوله مسدود می شود.

راه حل :

برای باز کردن و رفع گرفتگی لوله حمام این کار را به دست لوله بازکن ماهر و کاربلد ما بسپارید تا با فنر زدن مشکل را به طور اساسی رفع کنند.

گرفتگی لوله های آشپزخانه ( زیر سینک + کفشوی آشپزخانه + لوله لباسشویی ) اکثرا با داشتن چربی و رسوبات داخل لوله و کم شدن قطر لوله به مرور زمان لوله کیپ می شود و نیاز به فنر زدن دارد.

رفع گرفتگی و باز کردن گیر لوله های کفشوی و زیر سینک و لوله لباسشویی را به نیروهای ما بسپارید تا بدون کثیف کاری محیط آشپزخانه با فنر زنی با دستگاه فنرزنی و تراش دادن رسوبات داخل لوله گرفتگی را رفع کنند.


گرفتگی لوله سرویس توالت ایرانی معمولا با دستمال کاغذی و گرفتگی سیفون توالت ایرانی و …اتفاق می افتد، این مشکل با فنر زدن، گرفتگی لوله برطرف می شود.

فنر زدن لوله توالت ایرانی را به دست لوله باز کن های باتجربه ما بسپارید تا بدون کثیف کاری گرفتگی را به طور اساسی رفع کنند.


باز کردن گیر لوله سرویس توالت فرنگی با ابزار آلات مخصوص:

باز کردن گیر لوله سرویس توالت فرنگی با و رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی،

باید با فنر و روپوش فنر مخصوص انجام شود.

چون جنس توالت فرنگی از سرامیک می باشد و با فنر زدن بدون روپوش فنر به توالت فرنگی آسیب می رسد و حتی رنگ توالت فرنگی عوض می شود.

اما لوله بازکن های شرکت ما با همراه داشتن دستگاه لوله بازکنی پیشرفته و فنر و روپوش فنر این مشکل را بدون هیچ گونه خسارت به طور اساسی رفع می کنند .

شما در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی سرویس توالت فرنگی داشتید کافیست با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمائید و در کمترین زمان ممکن مشکل شما رفع خواهد شد.


گرفتگی لوله و کفشوی پشت بام ( ناودان )

گرفتگی لوله پشت بام اکثرا هنگام بارندگی رخ می دهد

که آب باران سنگ و زباله های ریز را وارد لوله می کند و در نهایت لوله کیپ می شود.

برای باز کردن گیر لوله پشت بام (ناودان) نیاز به فنر متراژ بلند دارد.

لوله بازکن های شرکت با داشتن فنر متراژ بلند گرفتگی را رفع می کنند.مقدار زمان لازم برای انجام خدمات باز کردن گرفتگی لوله حیاط، پارکینگ بستگی به میزان گرفتگی دارد اما معمولا 10 دقیقه کفایت می کند، مگر اینکه گرفتگی شدید باشد که در این صورت مسلما زمان بیشتری نیاز است.

شما می توانید در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی لوله های حیاط و پارکینگ داشتید با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمائید و در کمترین زمان ممکن مشکل رفع خواهد شد.

باز کردن و رفع گرفتگی لوله فاضلاب در صادقیه


هیچ لوله ایی گیر نمی ماند، اگر کار را به کاردان بسپارید.
ما یک بار کار انجام می دهیم، یک عمر تبلیغ می شویم .

باز کردن گرفتگی لوله های سخت در صادقیه

باز کردن گرفتگی لوله های سخت در صادقیه را به دست نیرو های کاربلد و باتجربه ما بسپارید، نیرو های شرکت گرفتگی لوله های سخت را با ابزار آلات مخصوص به صورت تضمینی و بدون کنده کاری باز می کنند، گرفتگی لوله های سخت شامل :

باز کردن گرفتگی لوله های سخت در صادقیه

لوله بازکنی با واترجت در صادقیه

لوله بازکنی با واترجت را در صادقیه تهران به صورت شبانه روزی ارائه می دهیم، لوله هایی که با دستگاه لوله بازکنی و فنر باز نمی شود در این مواقع دو راه وجود دارد یا باید لوله تعویض شود یا اینکه گرفتگی لوله با واترجت شستشوی لوله باز شود. واترجت چربی و رسوبات مسیر لوله را با فشار آب و باد بسیار قوی بدون آسیب زدن به لوله پاکسازی می کند.

لوله بازکنی با واترجت در صادقیه

بیرون آوردن اشیا از لوله در صادقیه

خدمات بیرون آوردن اشیا از چاه توالت و حمام در صادقیه تهران، ممکن است در طول شبانه روز این اتفاق افتاده باشد که طلا یا اشیاء قیمتی ،گوشی یا موبایل که همراهتان بود از جیب لباستان داخل چاه توالت افتاده باشد و شما عزیزان به فکر بیرون آوردن اشیا از چاه توالت باشید .

 

بیرون آوردن اشیا از لوله در صادقیه

همشهریان گرامی توجه داشته باشید که به هیچ عنوان آب داخل چاه توالت نریزید که مشکل سخت تر شود، با ما تماس بگیرید تا نیرو کمتر از 15 دقیقه ارسال کنیم تا با ابزارآلات مخصوص شی افتاده در چاه توالت و یا حمام را نیروی باتجربه ما بیرون آورد، در هر ساعت از طول شبانه روز که با ما تماس بگیرید نیرو ارسال می شود.

بیرون آوردن اشیا از لوله در صادقیه تهران

بعضی از موارد اتفاق می افتد که حلقه ازدواج می افتد و با توجه به اینکه خیلی ارزشمند است بخاطر این تکرار می کنیم به هیچ عنوان آب ریخته نشود تا سرویس کار به راحتی بتواند شی افتاده را به راحتی در بیاورد .

تخلیه چاه صادقیه شبانه روزی

تخلیه چاه صادقیه تهران را با اکیپ ماهر و کاربلد و با ابزار آلات نو و پیشرفته به صورت شبانه روزی ارائه می دهیم، خدمات تخلیه چاه را در صادقیه با تانکرهای 8000 هزار و 12000 هزار لیتری و پمپ های آبکش و لجن کش ارائه می دهیم.

تخلیه چاه صادقیه شبانه روزی

خدمات تخلیه چاه در صادقیه :


لوله بازکنی و فنرزنی در شهرک المهدی صادقیه

لوله بازکنی و فنرزنی در بلوار مرزداران صادقیه

لوله بازکنی و فنرزنی در بزرگراه جلال آل احمد صادقیه

لوله بازکنی و فنرزنی در خیابان گلاب صادقیه

لوله بازکنی و فنرزنی در خیابان چوب تراش صادقیه

لوله بازکنی و فنرزنی در فلکه اول صادقیه

لوله بازکنی و فنرزنی در فلکه دوم صادقیه

لوله بازکنی و فنرزنی در خیابان سازمان آب صادقیه

لوله بازکنی و فنرزنی در میدان خبر نگار صادقیه

لوله بازکنی و فنرزنی در فلکه دوم صادقیه

لوله بازکنی و فنرزنی در میدان گلها صادقیه

لوله بازکنی و فنرزنی در بلوار شهدای صادقیه

لوله بازکنی و فنرزنی در خیابان خسرو جنوبی صادقیه


شرکت خدمات فنی رسولی برای بهبود خدمات لوله بازکنی و تخلیه انواع چاه مفتخر است با تمامی واحدهای اداری چه دولتی و چه خصوصی, شرکت‌ها و رستوران‌ها, کاشانه‌های بزرگ و مجتمع‌ها قرارداد خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه را در صادقیه تهران را انجام دهد.

lolebazkoni Sadeghiyeh

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *