مرزداران در منطقه 2 و غرب تهران یکی از مناطق تحت پوشش شعبه غربی شرکت لوله بازکنی 24 می‌باشد، که شما عزیزان و اهالی محترم ساکن در این منطقه در صورت بروز هرگونه مشکل در زمینه خدمات فنی لوله بازکنی و رفع انواع گرفتگی لوله فاضلاب می‌توایند از خدمات ما بوسیله تکنسین‌های با تجربه و دستگاه‌های پیشرفته برخوردار گردید.

متخصیین ما جهت رفع انواع گرفتگی و لوله بازکنی مرزداران از روش‌های مختلفی استفاده می‌کنند. که هر کدام از این روش‌ها و دستگاه‌های پیشرفته مخصوص گرفتگی‌های خاصی می‌شود، به این معنی که هر گرفتگی روش لوله بازکنی شبانه روزی تهران مربوط به خود را دارد. یعنی زمانی که شئی که به درون چاه سقوط کرده و ارزشمند است و باید خارج شود، با زمانی که رسوبات و اجسامی مانند صابون وارد لوله شده است بسیار فرق دارد، بازکردن مسیر هرکدام از این موارد وسیله خاص خود را می‌طلبد. شما عزیزان ساکن درمنطقه مرزداران در صورت بروز هرگونه مشکل و گرفتگی در لوله‌های فاضلاب منازل و مراکز اداری و نیاز به خدمات لوله بازکنی مرزداران می‌توانید با یک تماس از کلیه خدمات ما در این حوزه بهره‌مند گردید.

لوله بازکنی مرزداران تهران شرکت لوله بازکنی 24

علل گرفتگی لوله فاضلاب مرزداران غرب تهران

در اکثر اوقات مهمترین دلیل گرفتگی لوله‌های فاضلاب ورود مواد زائد و اشیاء اضافی به داخل لوله فاضلاب است. که این گرفتگی معمولا در سیفون و خمیدگی‌های لوله بروز می‌کند، وقتی به مرور مواد زائد وارد شود، بعد از تجمع بر روی هم و بالا رفتن حجم آن مسیر مسدود شده و وقتی محلی برای عبور آب وجود ندارد، شما با مشکل مواجه خواهید شد. بهترین کار جلوگیری از ورود این مواد به درون لوله است.

در اینجا به تعدادی از موادی که سبب گرفتگی در لوله های فاضلاب می‌شوند اشاره می‌کنیم:

 1. صابون و مو به همراه رسوبات چربی به دور مو در حمام
 2. افتادن اشیاء‌ی مانند در شامپو سنگ پا و رشور در لوله فاضلاب حمام
 3. افتاد اشیاء در لوله فاضلاب توالت‌های فرنگی و ایرانی
 4. افتادن نوار بهداشتی، صابون و گوشی، زیورآلات به درون توالت
 5. افتادن برگ درختان و ورود غبار به درون ناودان پشت بام و کف‌شور پارکینگ
 6. ورود چربی و اضافات مواد غذایی به لوله فاضلاب آشپزخانه
 7. و… .

 

 

خدمات لوله بازکنی مرزداران منطقه 2

خدمات لوله بازکنی مرزداران که توسط متخصصین لوله بازکنی 24 به اهالی محترم ساکن در منطقه مرزداران ارائه می‌گردد، شامل موارد زیر است:

 • خارج کردن اشیاء از درون لوله فاضلاب وچاه
 • رفع گرفتگی در توالت‌های فرنگی ایرانی و فرنگی
 • برطرف کردن گرفتگی انواع لوله‌های چدنی، مسی، پولیکا و ….
 • برطرف کردن گرفتگی در کف‌شور پارکینگ و پشت بام
 • رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب و کف‌شور آشپزخانه
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب و کف‌شور حمام
 • رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب ساختمان‌هیا نوساز و باسازی شده از سیمان، گچ و قیر
 • و … .

لوله بازکنی مرزداران تهران شرکت لوله بازکنی 24

هزینه لوله بازکنی مرزداران

برآورد هزینه خدمات لوله بازکنی مرزداران به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. در صورتی که در زمان تماس مبلغی به شما عزیزان اعلام می‌شود. قیمت حدودی و پایه در شروع کار است، و قیمت نهایی بعد بررسی دقیق محل و مشکل پیش آمده به شما عزیزان اعلام می‌گردد.

 در ادامه به موارد مهم در برآورد قیمت لوله بازکنی اشاره می‌کنیم:

 1. مدت زمان لازم برای رفع گرفتگی لوله
 2. روش و دستگاه بکار رفته جهت رفع گرفتگی
 3. متراژ و عمق لوله فاضلاب
 4. محل لوله فاضلاب
 5. تعداد لوله های گرفته
 6. شدت گرفتگی لوله فاضلاب
 7. و……

شرکت لوله بازکنی 24 در کمترین زمان ممکن بوسیله دستگاه‌های مناسب و همکاران باتجربه در کنار شما عزیزان خواهد بود. متخصصین ما قادر به رفع هرنوع گرفتگی با هر شدت و سختی هستند، با اطمینان خاطر کار را به ما بسپارید. ما کاری با کیفیت به همراه رعایت کلیه نکات بهداشتی حین کار و با قیمت مناسب را به شما عزیزان ارائه می‌دهیم.

 

لوله بازکنی مرزداران با بهترین دستگاه و کیفیت عالی

در صورت گرفتگی لوله‌های فاضلاب از روش‌های مختلفی برای باز نمودن مسیر مسدود استفاده می‌شود. علت این اختلاف در کاربرد دستگاه‌های لوله بازکنی تفاوت در محل‌های گرفتگی و علل گرفتگی است. اما در بیشتر موارد اولین روش پرکاربرد لوله بازکنی مرزداران استفاده از فنر لوله بازکن و ژنراتور برقی است، که به فنرزن برقی معروف است. فنرزن برقی به دلیل استفاده از یک ژنراتور برقی بسیار پرقدرت و پرسرعت است و با چرخش تمام مواردی که سبب گرفتگی شده را برطرف می‌کند. و جهت رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب حمام، توالتهای فرنگی و ایرانی، آشپزخانه، پارکینگ، پشت بام و اکثر گرفتگی‌های در انواع لوله‌ها با جنس پولیکا، مس، فلز، و چدن و……مناسب است.

لوله بازکنی مرزداران تهران شرکت لوله بازکنی 24

لوله بازکنی مرزداران با دستگاه تراکم هوا

دستگاه تراکم هوا یکی دیگر از دستگاه‌های کاربردی در زمان گرفتگی لولههای فاضلاب می‌باشد. که بعد از فنرزن برقی این دستگاه کاربرد فراوانی دارد، تفاوت این دستگاه با فنرزن برقی این است، که فشار هوای متراکم ایجاد شده توسط این دستگاه  برای رفع هر نوع گرفتگی در لوله‌های فاضلاب کاربرد دارد. و توانایی بالا به همراه سرعت بالارا جهت رفع گرفتگی در انتهای لوله دارا می‌باشد. ولی این دستگاه در کنار مزایا معایبی نیز دارد، از جمله صدای فوق‌العاده ناهنجار و احتمال پاشیده شدن انواع آلودگی به بیرون از طریق لوله‌های فاضلاب دیگر موجود در ساختمان است.

خارج کردن اشیا از درون لوله فاضلاب با ساکشن و گیره مرزداران

در برخی موارد با مشکلاتی مانند سقوط اجسام و اشیاء ارزشمند به درون چاه مواجه می‌شوید. اشیاءی مانند ساعت، زیورالات، گوشی موبایل که خارج کردن آن ضروری است. در این موارد در صورتی که شئ در لوله سیفون یا شترگلو گیر کرده باشد، توسط گیره‌های مخصوص اقدام به خارج کردن آن می‌شود. اما در صورتی که شئ در عمق بیشتری سقوط کرده باید از ساکشن استفاده شود، که با روش مکنده می‌تواند اجسام را ازدرون لوله فاضلاب خارج کند. در صورت بروز اینگونه موارد با شرکت لوله بازکنی 24 تماس حاصل فرمایید، و با اعلام مشکل در اسرع وقت از خدمات نیروی ما به همراه دستگاه‌های مناسب برخوردار گردید.

علل گرفتگی لوله فاضلاب مرزداران غرب تهران

 • علل گرفتگی در لوله‌های فاضلاب مختلف است، که در اینجا به آنها اشاره می‌کنیم:
 • تخلیه نشدن آب در توالت‌ها و روشویی سرویس بهداشتی
 •  بوی بد و نامطبوع از لوله فاضلاب 
 • تخلیه نشدن آب سینک و لوله کف‌شور آشپزخانه
 • رسوب گرفتن لوله‌های فاضلاب ساختمان
 • وجود گردوغبار و خس و خاشاک در لوله ناودان و کف‌شور پارکینگ و پشت بام….
 • وجود مصالح ساختمانی مانند گچ، سیمان قیر و اجر در ساختمان‌های نوساز
 • و … .

 

لوله بازکنی مرزداران تهران شرکت لوله بازکنی 24

فنر زنی لوله فاضلاب و لوله بازکنی 24 ساعته وشبانه روزی در مرزداران

گرفتگی لوله‌های فاضلاب در شب و ایام تعطیل یکی از معضلات دردسرساز در ساختمان‌های اداری و مسکونی هستند. بوی بد نامطبوع و بالاآمدن آلودگی وآب به همراه مشکلات دیگر می‌تواند زندگی روزمره را با اختلال روبرو کند. در صورت بروز هرگونه مشکلی در این زمینه در کل شبانه‌روز ایام تعطیل می‌توانید، از خدمات شرکت لوله بازکنی 24 توسط نیروهای متخصص و باتجربه ما به همراه دستگاه‌های مدرن و پیشرفته برخودار گردید. بعد از تماس شما عزیزان ساکن در منطقه مرزداران نیروهای ما در کمترین زمان ممکن و با رعایت اصول بهداشتی در حین کار با کیفیت بالا در کنار شما خواهند بود.

لوله بازکنی مرزداران 100% تضمینی و پشتیبانی 24 ساعته

شرکت لوله بازکنی 24 کلیه خدمات فنی لوله بازکنی را به صورت تضمینی با قیمت مناسب و پشتیبانی 24 ساعته انجام می‌دهد. ما آماده ارائه کلیه خدمات مربوط به رفع انسداد لوله فاضلاب توالت‌های فرنگی و ایرانی براثر افتادن اجسامی مانند نواربهداشتی، دستمال کاغذی، صابون، و اشیاء ارزشمند، گوشی و ساعت، رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب و کف‌شور حمام و آشپزخانه، رفع گرفتگی ناودان پشت بام، گرفتگی لوله کف‌شور تراس، پارکینگ، حیاط خلوت، حیاط و انواع گرفتگی‌های شدید و سخت برطرف کردن گرفتگی با مصالح ساختمانی به صورت تضمینی هستیم، تمامی خدمات مورد نیاز شما عزیزان ساکندر منطقه مرزداران همراه با پشتیبانی 24 ساعته می‌باشد.

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت فرنگی و ایرانی مرزداران

در زمان ساخت تمام ساختمان‌ها در لوله‌کشی فاضلاب توالت‌های فرنگی و ایرانی از انواع مختلف زانویی ها استفاده می‌شود. که به صورت 90 درجه و 45 درجه می‌باشند، علت این امر پیشگیری از ورود گاز فاضلاب و حشرات موذی به درون ساختمان است. گرفتگی‌های چاه توالت و لوله فاضلاب در بیشتر موارد در همین نقطه اتفاق می‌افتد. به این نکته مهم توجه فرمایید که اگر احیانا جسمی مانند ساعت و گوشی در آن سقوط کرده از ریختن آب در آن خودداری نمایید. در صورتی که جسم در عمق کمی باشد، توسط گیره‌های مخصوص خارج می‌گردد. و در صورتی که در عمق بیشتری باشد از روش‌هایی مانند استفاده ازدستگاه ساکشن برطرف میشود. در صورتی که گرفتگی بوسیله نوار بهداشتی دستمال و مو یا رسوبات فضولات باشد، از دستگاه فنر زنی لوله فاضلاب برقی که سرعت و قدرت بالایی دارد استفاده می‌شود و در کمترین زمان مسیر بازگشایی می‌گردد. در صورت بروز مشکل شما عزیزان ساکن در منطقه مرزداران می‌توانید از خدمات گروه فنی لوله بازکنی 24 برخوردار گردید.

 

لوله بازکنی مرزداران تهران شرکت لوله بازکنی 24

رفع گرفتگی لوله فاضلاب حمام و آشپزخانه مرزداران

در تمام ساختمان‌ها مسکونی یکی پرکاربردترین محل‌ها آشپزخانه است، و به دلیل اینکه بروز مشکل در این ناحیه می‌تواند زندگی روزمره افراد را دچار مشکل کند. در صورت بروز هرگونه گرفتگی در لوله‌های آشپزخانه از جمله لوله سیفون و فاضلاب زیر سینک، کف‌شور آشپزخانه، و گرفتگی لوله‌های تخلیه ماشین لباسشویی و ظرفشویی که به دلیل ورود چربی و مواد زائد خوراکی در این لوله‌ها بروز می‌کند، با ما در شرکت لوله بازکنی 24 تماس حاصل فرمایید. تا در اسرع وقت جهت رفع مشکل در کنار شما عزیزان ساکن در منطقه مرزداران باشیم.

محل دیگر بسیار پراستفاده در منازل حمام است. که در برخی موارد ورود مو به همراه رسوبات چربی صابون در لوله فاضلاب آن می‌تواند سبب انسداد شود. و یا در حین حمام کردن براثر بی‌احتیاطی اجسامی مانند در شامپو و سنگ پا، رشور و صابون به درون آن سقوط کند. که نیروهای متخصص ما با روش مناسب آماده برطرف کردن گرفتگی در این ناحیه هستند، فاصله ما با شما یک تماس است.

 

لوله بازکنی مرزداران تهران شرکت لوله بازکنی 24

تشخیص ترکیدگی و نشت‌یابی لوله مرزداران

ترکیدگی لوله آب و فاضلاب یکی از مشکلاتی است که در اکثر ساختما‌ن‌ها و مجتمع‌های اداری و مسکونی بروز می‌کند. که می‌تواند سبب آزار و دردسر برای ساکنین باشد. اما نکته مهم زمانی است، که محل ترکیدگی مشخص نباشد. در صورت بروز این مشکل نیاز به کمک گرفتن از مراکز معتبر لوله بازکنی مرزداران و تشخیص ترکیدگی ضروری است. زیرا پیدا کردن محل مورد نیاز به تجربه و دستگاه‌های پیشرفته و مدرن دارد، دستگاه تشخیص ترکیدگی بوسیله فرستادن فرکانس و برگشت آن در کامپیوترهای مخصوص محل را کشف می‌کند. و بدون کندن و خرابی می‌توان اقدام به رفع مشکل کرد، در صورت بروز این مشکل با شرکت لوله بازکنی 24 تماس گرفته و درخواست اعزام نیرو نمایید، ما در کمتر از 30 دقیقه در خدمت شما عزیزان و اهالی  ساکن در مرزداران خواهیم بود.

لوله بازکنی مرزداران

مناطق تحت پوشش لوله بازکنی مرزداران غرب تهران

شرکت لوله بازکنی 24 جهت ارائه خدمات لوله بازکنی در خدمت اهالی محترم ساکن در این منطقه می‌باشد. کلیه مناطق و محله‌های منتهی به مرزداران در منطقه 2 تهران که در غرب تهران واقع شده تحت پوشش تیم متخصصین ما در شعبه لوله بازکنی مرزداران می‌باشد. شما عزیزان ساکن در هرکدام از این مناطق می‌توانید جهت رفع مشکلات فنی لوله بازکنی از خدمات ما برخوردار گردید، محله‌های تحت پوشش ما شامل این مناطق است:

 

لوله بازکنی گیشا لوله بازکنی اطاعتی شمالی و جنوبی  لوله بازکنی خیابان ناهید لوله بازکنی خیابان 35 متری لاله لوله بازکنی خیابان سپهر
لوله بازکنی بلوار آریافر لوله بازکنی خیابان سرسبز شمالی و جنوبی لوله بازکنی خیابان آزمایش لوله بازکنی خیابان ایثار لوله بازکنی خیابان بهار

 

کلیه محله‌های منتهی به این خیابانها تحت پوشش تیم خدماتی ما می‌باشد. بعد از تماس شما نیروی ما در کمتر از 30 دقیقه به همراه  تجهیزات مورد نیاز جهت رفع انواع گرفتگی‌ها در هر ناحیه از منزل و محل کار شما در کنار شما خواهد بود. کلیه خدمات ما باکیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه می‌گردد. همچنین نیروهای ما با رعایت اصول فنی و رعایت بهداشت در حین کار اقدام به برطرف کردن مشکل خواهند کرد و در نهایت کل محیط اطراف محل گرفتگی تمیز و شستشو شده به شما عزیزان تحویل می‌گردد. لوله بازکنی شبانه روزی تهران بدون تعطیلی حتی ایام تعطیل آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستیم. شما در تمام طول ایام هفته و در ساعات مختلف می‌توانید از مشاوره رایگان توسط متخصصین ما برخوردار گردید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 10 میانگین: 5]

۴ دیدگاه

 • سلام از گروه فنی لوله بازکنی برای انجام خدمات لوله بازکنی مرزداران خیابان ناهید نیرو درخواست کردیم، همکاراتون کارش عالی بود ممنونم 👏❤️

  • سلام و درود ممنون از حسن انتخاب شما بازم ممنونیم که گروه فنی لوله بازکنی 24 برای لوله بازکنی مرزداران انتخاب کرده اید.

 • سلام منم از خیابان سپهر تماس گرفتم برای باز کردن گرفتگی لوله سرویس توالت فرنگی که نیرو هاتون کارشون عالی بود. و اینکه زود اومدن و بدون خط انداختن به سرویس فرنگی گرفتگی رو رفع کردند. ممنونم از لوله بازکنی مرزدارن گروه فنی لوله بازکنی ۲۴

  • سلام و درود ممنون از حسن انتخاب شما بازم ممنونیم که گروه فنی لوله بازکنی 24 برای لوله بازکنی مرزداران انتخاب کرده اید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *