لوله بازکنی کوهک

لوله بازکنی کوهک


لوله بازکنی کوهک منطقه 22 غرب تهران، یکی از خدمات اورژانسی و جزء خدمات پر درخواست گروه فنی لوله بازکنی 24 می باشد؛ لوله بازکنی در کوهک توسط لوله بازکن های خوش اخلاق و ماهر ارائه می شود. ما با سه شیفت شبانه روزی و بدون تعطیلی در تمامی روز های سال آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشیم.

شماره شعبه لوله بازکنی کوهک 021-44175400
شماره مسقیم لوله بازکن کوهک 0912-1875976
سابقه کار لوله بازکن بالای 15 سال
سطح مهارت متخصص درجه یک
ضمانت ما تضمین با فاکتور

لوله بازکنی کوهک

لوله بازکنی کوهک فوری

لوله بازکن های شعبه لوله بازکنی کوهک برای رعایت اصول بهداشتی و باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب از فنر های مجزا بکار می گیرند. به طور مثال استفاده از فنری که برای رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی بکار برده شده دیگر در قسمت های لوله فاضلاب آشپزخانه یا حمام از آن مورد استفاده قرار نمی گیرد. چاه بازکنی بلوار کوهک بدون ذره ایی کثیف کاری و بدون کنده کاری و بدون معطلی وقت تضمینی با ضمانت فاکتور انجام می شود. مدت زمان ارسال لوله بازکن به منزل مشتریان  15 دقیقه می باشد.

فنرزنی لوله فاضلاب کوهک
فنرزنی لوله فاضلاب کوهک

فنرزنی لوله فاضلاب کوهک

فنرزنی لوله فاضلاب کوهک توسط لوله بازکن های گروه فنی لوله بازکنی 24 بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری بدون آسیب زدن به لوله های فاضلاب انجام می گردد. فنرزدن لوله فاضلاب کوهک شامل:

 • فنرزدن لوله فاضلاب حمام کوهک
 • فنرزدن لوله فاضلاب توالت ایرانی کوهک
 • فنرزدن لوله فاضلاب توالت فرنگی کوهک
 • فنرزدن لوله فاضلاب آشپزخانه کوهک
 • فنرزدن کفشور آشپزخانه کوهک
 • فنرزدن لوله زیر سینک ظرفشویی کوهک
 • فنرزدن لوله لباسشویی کوهک
 • فنرزدن لوله تراس – پاسیو کوهک
 • فنرزدن لوله پشت بام (ناودان) کوهک
 • فنرزدن لوله پارکینگ کوهک
 • فنرزدن لوله حیاط خلوت کوهک
 • فنرزدن لوله فاضلاب شهری و اگو کوهک
لوله بازکنی کوهک شبانه روزی
لوله بازکنی کوهک شبانه روزی

لوله بازکنی کوهک شبانه روزی

گرفتگی لوله ها ممکن است در هر ساعت از شبانه روز اتفاق بیفتد و شما عزیزان در محله کوهک تهران نیاز به خدمات لوله بازکنی شبانه روزی تهران داشته باشید. اصلا نگران نباشید ما به مدت 15 دقیقه ایی لوله بازکن به منزل شما ارسال می کنیم تا مشکل گرفتگی لوله را بدون سرو صدا و بدون معطلی وقت انجام دهد.

فنرزنی چاه حمام فاضلاب کوهک
فنرزنی چاه حمام فاضلاب کوهک

فنرزنی چاه حمام فاضلاب کوهک

گرفتگی لوله حمام زمانی اتفاق می افتد که یا قطر لوله کم می باشد یا ممکن است افتادن اشیا و جمع شدن چربی و رسوبات لوله حمام را مسدود کند. راه حل رفع گرفتگی لوله حمام چیست؟ برای بازکردن گرفتگی لوله حمام این کار را با خیال راحت به دست لوله بازکن های ماهر و با تجربه ما بسپارید تا با دستگاه ژنراتور و فنر برقی مشکل را به طور اساسی رفع کنند.

فنرزنی چاه فاضلاب آشپزخانه کوهک

گرفتگی لوله های آشپزخانه (زیر سینک + کفشوی آشپزخانه + لوله لباسشویی) اکثرا با جمع شدن چربی و رسوبات داخل لوله و کم شدن قطر لوله به مرور زمان لوله کیپ می شود و نیاز به فنرزدن دارد. راه حل رفع گرفتگی لوله آشپزخانه چیست ؟ بازکردن گرفتگی لوله های کفشوی آشپزخانه و زیر سینک ظرفشویی و لوله لباسشویی را به نیروهای ما بسپارید تا بدون کثیف کاری محیط آشپزخانه با فنرزنی با دستگاه لوله بازکنی و تراش دادن رسوبات داخل لوله گرفتگی را رفع کنند.

فنرزنی چاه فاضلاب توالت ایرانی کوهک

گرفتگی لوله توالت ایرانی معمولا با دستمال کاغذی و گرفتگی سیفون توالت ایرانی یا انداختن اشیا گرفتگی لوله اتفاق میفتد. راه حل رفع گرفتگی لوله توالت ایرانی چیست؟ این نوع گرفتگی ها معمولا توسط نیرو های شعبه لوله بازکنی کوهک با دستگاه ژنراتور و فنر معمولی بدون کثیف کاری به مدت 10 دقیقه رفع می شود.

فنرزنی توالت فرنگی کوهک
فنرزنی توالت فرنگی کوهک

فنرزنی توالت فرنگی کوهک

بازکردن گرفتگی لوله سرویس توالت فرنگی باید با فنر و روپوش فنر مخصوص انجام شود، چون جنس توالت فرنگی از سرامیک می باشد و با فنر زدن بدون روپوش فنر به توالت فرنگی آسیب می رسد و حتی رنگ توالت فرنگی هم عوض می شود.

اما لوله بازکن های شعبه لوله بازکنی کوهک با همراه داشتن دستگاه لوله بازکنی پیشرفته و فنر و روپوش فنر این مشکل را بدون هیچ گونه خسارت به طور اساسی و تضمینی با ضمانت فاکتور رفع می کنند. شما در هر زمانی که نیاز به خدمات بازکردن گرفتگی سرویس توالت فرنگی داشتید کافیست با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمائید و در کمترین زمان ممکن مشکل شما رفع خواهد شد.

فنرزنی لوله پشت بام کوهک

گرفتگی لوله پشت بام اکثرا هنگام بارندگی رخ می دهد. که آب باران سنگ و زباله های ریز را وارد لوله می کند و در نهایت لوله کیپ می شود. راه حل رفع گرفتگی لوله پشت بام چیست؟ برای بازکردن گرفتگی لوله پشت بام (ناودان) نیاز به فنر متراژ بلند دارد. لوله بازکن های شعبه لوله بازکنی کوهک با داشتن فنر متراژ بلند گرفتگی را رفع می کنند.

فنرزنی لوله پارکینگ کوهک

مقدار زمان لازم برای انجام خدمات باز کردن گرفتگی لوله حیاط، پارکینگ بستگی به میزان گرفتگی دارد اما معمولا 10 دقیقه کفایت می کند، مگر اینکه گرفتگی شدید باشد که در این صورت مسلما زمان بیشتری نیاز است. شما میتوانید در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی لوله های حیاط و پارکینگ داشتید با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمائید و در کمترین زمان ممکن مشکل رفع خواهد شد.

باز کردن گرفتگی لوله های سخت در کوهک

روش مناسب بازکردن لوله فاضلاب کوهک

اکثرا مردم برای بازکردن گرفتگی لوله از اسید استفاده می کنند، اسید لوله بازکن چسب اتصالات سیستم لوله کشی را از بین می برد و باعث نشتی می شود. اما روش بازکردن گرفتگی لوله با دستگاه ژنراتور و فنر برقی هیچ خرابی ندارد چون طی فنرزدن رسوبات داخل لوله تراش داده و راه آب باز می شود، همچنین سر فنر ها از جنس فولاد می باشد و بدون خسارت و آسیب به لوله موانع از جمله رسوبات و سیمان و ریشه درخت و … را به خوبی تراش می دهند. سخت ترین گرفتگی لوله ها را در کوهک تهران به دست لوله بازکن های باتجربه و ماهر شعبه لوله بازکنی کوهک بسپارید.

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از لوله در کوهک

بیرون آوردن اشیا از لوله فاضلاب کوهک

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از چاه توالت و حمام در کوهک تهران، ممکن است در طول شبانه روز این اتفاق افتاده باشد که طلا یا اشیاء قیمتی ،گوشی یا موبایل که همراهتان بود از جیب لباستان داخل چاه توالت افتاده باشد و شما عزیزان به فکر بیرون آوردن اشیا از چاه توالت باشید.

همشهریان گرامی توجه داشته باشید که به هیچ عنوان آب داخل چاه توالت نریزید که مشکل سخت تر شود، با ما تماس بگیرید تا نیرو کمتر از 15 دقیقه ارسال کنیم تا با ابزارآلات مخصوص شی افتاده در چاه توالت و یا حمام را نیروی باتجربه ما بیرون آورد. در هر ساعت از طول شبانه روز که با ما تماس بگیرید نیرو ارسال می شود. بعضی از موارد اتفاق می افتد که حلقه ازدواج می افتد و با توجه به اینکه خیلی ارزشمند است بخاطر این تکرار می کنیم به هیچ عنوان آب ریخته نشود تا سرویسکار به راحتی بتواند شی افتاده را به راحتی در بیاورد .

 تخلیه چاه کوهک شبانه روزی

تخلیه چاه کوهک شبانه روزی

چاه پس از مدتی استفاده پر خواهد شد و نیاز به تخلیه چاه دارد، روش هایی هم برای این عملیات وجود دارد که هرکدام مزایا و معایب خود را همراه دارد. شعبه لوله بازکنی 24 افتخار این را دارد که شبانه روز بدون تعطیلی با تجهیزات و دستگاه های به روز تخلیه چاه کوهک را به بهترین شکل به همشهریان در این محله ارائه دهد.

 • تخلیه چاه با تانکر ۸۰۰۰ هزار و ۱۲۰۰۰هزار لیتری
 • خالی کردن چاه فاضلاب با تانکر مکنده
 • تخلیه انواع چاه های فاضلاب با دستگاه مکنده و ساکشن با کمترین تخریب درب چاه 
 • تخلیه چاه جزبی و تخلیه چاه سپتیک تانک
 • تبدیل چاه کهنه و چاه ریزشی به چاه استاندارد فاضلاب
 • لایروبی و کف تراشی و پاکسازی چاه و سپتیک به وسیله نیروی انسانی مجرب
 • حفر چاه نو در کوهک
 • طوقه چینی و کول گذاری برای جلوگیری از ریزش دیواره چاه در کوهک
 • رفع بوی بد توالت و چاه فاضلاب
 •  رفع نم حمام، آشپزخانه و توالت

سایر خدمات شعبه کوهک

 • تعمیر و بازسازی کف حمام کوهک:
  ارائه خدمات تعمیر کامل کف سرویس شامل جمع کردن کف، کف سازی، آب بندی، تست لوله های آب و فاضلاب، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک، بندکشی.
 • تعمیر و بازسازی سرویس توالت ایرانی کوهک:
  تیدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی، آب بندی و بازسازی کف توالت ایرانی، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک و بندکشی در کوهک.
 • تعمیرات سرویس توالت فرنگی کوهک:
  تعمیر سرویس توالت فرنگی، تعویض سیفون توالت فرنگی، رفع نشتی توالت فرنگی، تعویض توالت فرنگی، رفع مشکل تخلیه ضعیف توالت فرنگی.
 • لوله بازکنی با واترجت کوهک:
  لوله بازکنی با واترجت را در تهران به صورت شبانه روزی ارائه می دهیم، لوله هایی که با دستگاه لوله بازکنی و فنر باز نمی شود در این مواقع دو راه وجود دارد یا باید لوله تعویض شود یا اینکه گرفتگی لوله با واترجت شستشوی لوله باز شود. واترجت چربی و رسوبات مسیر لوله را با فشار آب و باد بسیار قوی بدون آسیب زدن به لوله پاکسازی می کند.
 • لوله کشی سرد و گرم کوهک:
  لوله کشی سرد و گرم در کوهک، لوله کشی فاضلاب ساختمان در کوهک، نصب شیرآلات ساختمان در کوهک.
لوله بازکنی کوهک
لوله بازکنی کوهک

محدوده شعبه لوله بازکنی کوهک کجاست

لوله بازکنی شهرک یاس لوله بازکنی شهرک مسکونی کوثر
لوله بازکنی بلوار دانشگاه لوله بازکنی چیتگر شمالی
لوله بازکنی خیابان شفق لوله بازکنی شهرک گلستان
لوله بازکنی شهرک صدرا لوله بازکنی خیابان وفایی
لوله بازکنی بلوار کوهک لوله بازکنی بلوار دستواره

شعبه لوله بازکنی کوهک؛ برای بهبود خدمات لوله بازکنی و تخلیه انواع چاه فاضلاب مفتخر است با تمامی واحد های اداری، دولتی، خصوصی، شرکت ها، رستوران ها، کاشانه های بزرگ و مجتمع ها قرارداد خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه را در این محله را انجام دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *