نصب و تعمیر شوفاژ

نصب و تعمیر شوفاژ را به روز های سرد پیش رو موکول نکنید .اگر سیستم گرمایشی منزلتان از سیستم گرمایی مرکزی و شوفاژ است از همین حالا به فکر سرویس شوفاژ باشید . درخواست نصب شوفاژ و تعمیر شوفاژ رو به سرد شدن هوا بیشتر می شود پس همین الان برای تعمیر و نصب شوفاژ اقدام کنید و با شرکت خدمات فنی رسولی تماس بگیرید .نصب و تعمیر شوفاژ

پشتیبانی اقای رسولی 76 59 187 0912

خدمات تعمیرات شوفاژ ، هواگیری شوفاژ ، نصب شوفاژ ، آب دادن رادیاتور ، تعمیرات و نگهداری موتور خانه را توصیه میکنیم قبل از فرا رسیدن فصل سرما مشکل را به ما بسپارید تا رفع کنیم .هزینه سرویس و تعمیر در فصل سرما بیشتر می شود .

نصب و تعمیر شوفاژ در تهران

نصب و تعمیر شوفاژ ، تنظیم مشعل ، تعویض و یا تعمیر منبع دوجداره ، تعمیرات سیستم موتورخانه شوفاژ ، تعمیرات منبع انبساط پشت بام ، تعمیر دیگ، تعمیرات و تعویض پمپ های شوفاژ ، هواگیری رادیاتور ، شستشوی کویل ، تعویض شیر فلکه موتورخانه ، نصب رادیاتور و …. خدمات فنی و تخصصی هستند که توسط تعمیرکار و سرویس کار شوفاژ شرکت خدمات فنی رسولی آموزش دیده و مهر و باتجربه هستند انجام می شود.

نصب و تعمیر شوفاژ در تهران

در صورتی که تجربه ای در تعمیر شوفاژ ندارید از ما کمک بگیرید . نصب تعمیر شوفاژ از خدمات فنی رسولی برای خانواده های تهرانی است .

خدمات تعمیر شوفاژ و نصب شوفاژ خدمات فنی رسولی

لوله کش ها و سرویس کار های ماهر و باتجربه ما کلیه خدمات نصب و تعمیر شوفاژ را به نحو احسن انجام می دهند. نصب رادیاتور شوفاژ ، تعمیر شوفاژ ، تشخیص خرابی شوفاژ در خانه ، تعمیر و نگهداری موتورخانه شوفاژ ، تعویض رادیاتور های قدیمی ، هواگیری شوفاژ ، نصب ترموستات اتاقی ، آب بندی بین پره ها توسط سرویسکار های ماهر و باتجربه خدمات فنی رسولی در تمام مناطق 22 گانه تهران در سریع ترین زمان انجام می شود .

 

حضور فوری سرویسکار

حضور سرویسکار های شرکت خدمات فنی رسولی کمتر از 30 دقیقه در تمام نقاط تهران . نزدیکترین سرویسکار به محل را درب منزل اعزام کنید .

هزینه سرویس و تعمیر شوفاژ :

صرف هزینه سرویس و تعمییر شوفاژ بخشی از هزینه های جار ی خانواده هاست که با فرا رسیدن فصل سرما افزایش می یابد . جهت حفظ سلامتی خانواده لوازم گرمایشی را قبل از شروع سرما به ما بسپارید .

عنوان از قیمت (تومان ) تا قیمت ( تومان )
هواگیری هر رادیاتور 10000 15000
آب بندی بین پره ها 15000 20000
تعویض شیر شوفاژ 3000 35000
سرویس کامل ( هر رادیاتور ) 40000 60000
نصب هر رادیاتور 40000 50000
بازکردن رادیاتور 20000 30000
نصب ترموستات اتاقی هر عدد 30000 45000
نصب ترموستات اتاقی با کنترل دور فن هر عدد 30000 50000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


نصب و تعمیرات شوفاژ سمت شمال تهران :

منزل های مسکونی و اداری سمت شمال تهران باید تعمیرات و نصب شوفاژ را زودتر از سایر مناطق شروع کنند. به طور معمول میزان سرما در مناطق شمال تهران بیش از سایر مناطق است. تعمیرات شوفاژ شمال تهران یکی از خدمات فنی رسولی است که توسط سرویس کار ماهر و باتجربه شوفاژ انجام می شود. اگر قصد نصب و تعمیر شوفاژ را دارید با خدمات فنی رسولی برای تعمیرات شوفاژ شمال تهران تماس بگیرید .

83 48 92 22 021

نصب و تعمیرات شوفاژ فوری :

نصب رادیاتور حمام ، تعمیرات پکیج و شوفاژ ، عیب یابی سیستم موتورخانه و شوفاژ برای مجتمع ها و برج ها بخشی از تعمیرات شوفاژ شمال تهران است. برای بررسی نشتی و آب دادن رادیاتورها لازم است تا هر رادیاتور را به صورت جداگانه کنترل شود. با ثبت درخواست تعمیرات شوفاژ شمال تهران در خدمات فنی رسولی ، سرویس کار شوفاژ در ساعت مورد نظر شما به محل مراجعه و نصب وتعمیر شوفاژ را انجام می دهد.

 


نصب و تعمیرات شوفاژ سمت غرب تهران :

تعمیرات شوفاژ غرب تهران شامل سرویس کامل هر رادیاتور به همراه عیب یابی و تعویض قطعات می باشد. خدمات فنی رسولی در غرب تهران آماده تعمیرات پکیج و شوفاژ در ساختمان های اداری- تجاری هستند . ما صفر تا صد نصب را در غرب تهران انجام می دهیم. هزینه تعمیرات شوفاژ غرب تهران برای ساختمان های اداری همانند ساختمان های مسکونی در نظر گرفته شده و شامل هزینه اضافی نمی باشد.

00 54 17 44 021

تعمیرات شوفاژ غرب تهران در ساختمان های اداری و مسکونی مشمول مشاوره و بازدید رایگان نیز می باشد. هواگیری شوفاژ، آب بندی بین پره ها، تعمیرات موتورخانه با هزینه مناسب را از ما بخواهید. برای تعمیر شوفاژ در غرب تهران با ما تماس بگیرید.

 


نصب و تعمیرات شوفاژ سمت مرکز تهران :

تعمیرات شوفاژ مرکز تهران شامل سرویس کامل هر رادیاتور به همراه عیب یابی و تعویض قطعات می باشد. خدمات فنی رسولی در مرکز تهران آماده تعمیرات پکیج و شوفاژ در ساختمان های اداری- تجاری هستند . ما صفر تا صد نصب را در مرکز تهران انجام می دهیم. هزینه تعمیرات شوفاژ مرکز تهران برای ساختمان های اداری همانند ساختمان های مسکونی در نظر گرفته شده و شامل هزینه اضافی نمی باشد.

 

99 380 880 021

تعمیرات شوفاژ غرب تهران در ساختمان های اداری و مسکونی مشمول مشاوره و بازدید رایگان نیز می باشد. هواگیری شوفاژ، آب بندی بین پره ها، تعمیرات موتورخانه با هزینه مناسب را از ما بخواهید. برای تعمیر شوفاژ در غرب تهران با ما تماس بگیرید.

تعمیرات نصب شوفاژ سمت شرق تهران

نصب در شرق تهران بخشی از خدمات فنی هوم سرویز است که همواره با استقبال روبرو شده است. چنانچه می خواهید محل نصب شوفاژ را تغییر دهید با ما تماس بگیرید. تعمیر رادیاتور شوفاژ، تعمیر سیستم موتورخانه و شوفاژ، تعمیرات پکیج و شوفاژ توسط سرویس کار شوفاژ آموزش دیده انجام می شود. تعمیرات شوفاژ شرق تهران برای همه روزهای هفته حتی در ایام تعطیلات نیز با هماهنگی قبلی امکان پذیر است. از این پس ساکنین محلات شرق تهران می توانند علاوه بر اپلیکیشن هوم سرویز، از طریق تماس تلفنی نیز سفارش خود را ثبت کنند .

56 77 84 77 021

نصب شوفاژ و رادیاتور جدید، سرویس کامل رادیاتورهای قدیمی به همراه تعمیرات شوفاژ شرق تهران با قیمت رقابتی پذیرفته می شود. جهت اطلاع از آخرین تغییرات هزینه سرویس و تعمیر شوفاژ به اپلیکیشن هوم سرویز مراجعه کنید. نصب شرق تهران را از ما بخواهید.

 


تعمیرات و نصب شوفاژ سمت جنوب تهران :

از این پس ساکنین مناطق جنوب و جنوب شرق تهران می توانند تعمیر شوفاژ را با کمترین هزینه تجربه کنند. هخدمات فنی رسولی سرویس کار های شوفاژرا با تجربه بهترین خدمات تعمیرات پکیج و شوفاژ و تعمیر موتورخانه شوفاژ را در جنوب تهران فراهم کرده است. رفع نشتی شوفاژ و رادیاتورهای قدیمی، تعویض شیر شوفاژ، آب بندی بین پره ها، بازکردن رادیاتور و رسوب گیری به همراه تعمیرات موتورخانه بخشی از فعالیت های تعمیرات شوفاژ جنوب تهران است.

20 80 74 55 021

خدمات فنی رسولی در همه مناطق حضور دارند. ما نزدیکترین شعبه سرویسکار اعزام می کنیم. خدمات فنی رسولی پس از عیب یابی و در صورت موافقت مشتری، اقدام به تعمیر شوفاژ می کنند. اگر رادیاتورها نشتی دارد و یا پره ها به خوبی گرم نمی شوند، مشکل را به صورت کامل برطرف می کنیم.


خدمات شرکت :

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه و لوله کشی .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

۳ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *