لوله بازکنی بلوار عدل

لوله بازکنی بلوار عدل


لوله بازکنی بلوار عدل پونک تهران یکی از خدمات پر درخواست شرکت ما می‌باشد، ما خدمات چاه بازکنی بلوار عدل را توسط لوله بازکن های خوش اخلاق و ماهر ارائه می‌دهیم. باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب بلوار عدل تهران را با سه شیفت فعال به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در تمامی روز های سال خدمات ارائه ‌دهیم. فنرزنی چاه فاضلاب بلوار عدل تهران را بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری و بدون معطلی وقت تضمینی با ضمانت فاکتور به مدت 15 دقیقه‌ایی سرویس دهی می‌دهیم.

ارتباط با پشتیبانی شعبه بلوار عدل 021-44175400
ارتباط مستقیم با لوله بازکن 0912-1875976
سطح مهارت لوله بازکن درجه یک

لوله بازکنی بلوار عدل بدون کثیف کاری

لوله بازکنی با فنر بدون کثیف کاری در بلوار عدل

لوله بازکن های گروه فنی لوله بازکنی 24 برای رعایت اصول بهداشتی و باز کردن گرفتگی لوله‌ها از فنر‌های مجزا بکار می‌گیرند. به طور مثال استفاده از فنری که برای رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی بکار برده شده، نباید در قسمت لوله‌های آشپزخانه یا حمام مورد استفاده قرار گیرد.

فنرزنی لوله فاضلاب بلوار عدل

فنرزنی لوله فاضلاب بلوار عدل بدون خرابی

خدمات فنرزنی لوله فاضلاب بلوار عدل تهران توسط لوله بازکن‌های گروه فنی لوله بازکنی 24 بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری بدون آسیب زدن به انجام می‌گردد.

 • فنرزدن راه آب فاضلاب بلوار عدل تهران شامل:
 • خدمات فنرزدن لوله فاضلاب حمام بلوار عدل پونک
 • خدمات فنرزدن لوله فاضلاب سرویس توالت ایرانی بلوار عدل پونک
 • فنرزدن لوله فاضلاب سرویس توالت فرنگی بلوار عدل پونک
 • خدمات فنرزدن لوله فاضلاب آشپزخانه بلوار عدل پونک
 • فنرزدن لوله تراس – پاسیو بلوار عدل پونک
 • خدمات فنرزدن لوله پشت بام (ناودان) بلوار عدل پونک
 • فنرزدن لوله پارکینگ بلوار عدل پونک
 • خدمات فنرزدن لوله حیاط خلوت بلوار عدل پونک
 • فنرزدن لوله فاضلاب شهری و اگو بلوار عدل پونک

لوله بازکنی بلوار عدل

لوله بازکنی در بلوار عدل شبانه روزی

گرفتگی لوله‌ها ممکن است در هر ساعت از شبانه روز اتفاق بیفتد و شما عزیزان نیاز به خدمات لوله بازکنی شبانه روزی  تهران داشته باشید. اصلا نگران نباشید ما به مدت 15 دقیقه‌ایی لوله بازکن به منزل شما ارسال می کنیم تا مشکل گرفتگی لوله را بدون سرو صدا و بدون معطلی وقت انجام دهد.

باز کردن گرفتگی لوله حمام بلوار عدل فوری

گرفتگی لوله حمام زمانی اتفاق می‌افتد که یا قطر لوله کم باشد، یا ممکن است افتادن اشیا و جمع شدن چربی و رسوبات لوله حمام را مسدود کند. راه حل رفع گرفتگی لوله حمام چیست؟ برای باز کردن گرفتگی لوله حمام این کار را با خیال راحت به دست لوله بازکن های ماهر و با تجربه ما بسپارید تا با دستگاه ژنراتور و فنر برقی مشکل را به طور اساسی رفع کنند.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه بلوار عدل بدون کثیف کاری

گرفتگی لوله های آشپزخانه اکثرا با جمع شدن چربی و رسوبات داخل لوله و کم شدن قطر لوله به مرور زمان لوله کیپ می‌شود اتفاق می‌افتد. راه حل رفع گرفتگی لوله آشپزخانه چیست؟ باز کردن گرفتگی لوله های کف شور آشپزخانه و زیر سینک ظرفشویی و لوله لباسشویی را به نیروهای ما بسپارید تا بدون کثیف کاری محیط آشپزخانه با فنرزنی و تراش دادن رسوبات داخل لوله گرفتگی را رفع کنند.

لوله بازکنی توالت ایرانی بلوار عدل تضمینی

گرفتگی لوله توالت ایرانی معمولا با دستمال کاغذی و گرفتگی سیفون توالت ایرانی یا انداختن اشیا گرفتگی لوله اتفاق می‌افتد. راه حل رفع گرفتگی لوله توالت ایرانی چیست؟ این نوع گرفتگی‌ها معمولا توسط نیرو های گروه فنی لوله بازکنی 24 با دستگاه ژنراتور و فنر معمولی بدون کثیف کاری به مدت 10 دقیقه قابل رفع است.

باز کردن چاه توالت فرنگی بلوار عدل بدون خرابی

رفع گرفتگی لوله سرویس توالت فرنگی باید با فنر و روپوش فنر مخصوص انجام شود، چون جنس توالت فرنگی از سرامیک می باشد و با فنر زدن بدون روپوش فنر به توالت فرنگی آسیب می‌رسد و حتی رنگ توالت فرنگی هم ممکن است تغییر کند.

اما لوله بازکن‌های شعبه لوله بازکنی بلوار عدل با همراه داشتن دستگاه لوله بازکنی پیشرفته و فنر و روپوش فنر این مشکل را بدون هیچ گونه خسارت به طور اساسی و تضمینی با ضمانت فاکتور رفع می‌کنند. شما در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی سرویس توالت فرنگی داشتید کافی است با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمایید تا در کمترین زمان ممکن مشکل شما رفع خواهد شود.

باز کردن راه آب لوله پشت بام بلوار عدل با فنر بلند

گرفتگی لوله پشت بام اکثرا هنگام بارندگی رخ می‌دهد. که آب باران سنگ و زباله های ریز را وارد لوله می کند و در نهایت لوله کیپ می شود. راه حل رفع گرفتگی لوله پشت بام چیست؟ برای باز کردن گرفتگی لوله پشت بام (ناودان) نیاز به فنر متراژ بلند هست. لوله بازکن های ما با داشتن فنر متراژ بلند گرفتگی را رفع می‌کنند.

رفع گرفتگی لوله پارکینگ و حیاط خلوت بلوار عدل فوری

مقدار زمان لازم برای انجام خدمات باز کردن گرفتگی لوله حیاط و پارکینگ بستگی به میزان گرفتگی دارد اما معمولا 10 دقیقه کفایت می‌کند، مگر اینکه گرفتگی شدید باشد که در این صورت مسلما زمان بیشتری نیاز است. شما می‌توانید در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی لوله های حیاط و پارکینگ داشتید با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمایید تا در کمترین زمان ممکن مشکل رفع شود.

روش لوله بازکنی بلوار عدل

روش باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب در بلوار عدل

اکثرا مردم برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب از اسید استفاده می‌کنند، اسید لوله بازکنی چسب اتصالات سیستم لوله کشی را از بین می‌برد و باعث نشتی می‌شود. اما روش باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب با دستگاه ژنراتور و فنر برقی هیچ خرابی ندارد. چون طی فنر زدن رسوبات داخل لوله تراش داده و راه آب باز می‌شود، همچنین سر فنر‌ها از جنس فولاد می‌باشد و بدون خسارت و آسیب به لوله موانع از جمله رسوبات و سیمان و ریشه درخت و غیره را به خوبی تراش می‌دهند. سخت‌ترین گرفتگی لوله‌ها را در بلوار عدل تهران به دست لوله بازکن‌های باتجربه و ماهر ما بسپارید.

درآوردن اشیا از لوله فاضلاب بلوار عدل

درآوردن تضمینی اشیا از لوله فاضلاب بلوار عدل

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از چاه توالت و حمام در بلوار عدل تهران، ممکن است در طول شبانه روز این اتفاق افتاده باشد که طلا یا اشیاء قیمتی ،گوشی یا موبایل که همراهتان بود از جیب لباستان داخل چاه توالت افتاده باشد و شما عزیزان به فکر بیرون آوردن اشیا از چاه توالت باشید.

همشهریان گرامی توجه داشته باشید که به هیچ عنوان آب داخل چاه توالت نریزید که مشکل سخت‌تر شود، با ما تماس بگیرید تا نیرو کمتر از 15 دقیقه ارسال کنیم تا با ابزارآلات مخصوص شی افتاده در چاه توالت و یا حمام را نیروی باتجربه ما بیرون آورد. در هر ساعت از طول شبانه روز که با ما تماس بگیرید نیرو ارسال می‌شود. بعضی از موارد اتفاق می افتد که حلقه ازدواج می‌افتد و با توجه به اینکه خیلی ارزشمند است بخاطر این تکرار می‌کنیم به هیچ عنوان آب ریخته نشود تا سرویسکار به راحتی بتواند شی افتاده را به راحتی دربیاورد.

تخلیه چاه بلوار عدل شبانه روزی

تخلیه چاه بلوار عدل شبانه روزی

چاه پس از مدتی استفاده پر خواهد شد و نیاز به تخلیه چاه دارد، روش‌هایی هم برای این عملیات وجود دارد که هرکدام مزایا و معایب خود را همراه دارد. گروه فنی لوله بازکنی 24 افتخار این را دارد که شبانه روز بدون تعطیلی با تجهیزات و دستگاه های به روز تخلیه چاه را به بهترین شکل به همشهریان در بلوار عدل تهران ارائه دهد.

 • تخلیه چاه با تانکر ۸۰۰۰ هزار و ۱۲۰۰۰هزار لیتری
 • خالی کردن چاه فاضلاب با تانکر مکنده که مانند جارو برقی عمل می کند
 • تخلیه انواع چاه های فاضلاب با دستگاه مکنده و ساکشن با کمترین تخریب درب چاه
 • تخلیه چاه جزبی و تخلیه چاه سپتیک تانک .
 • تبدیل چاه کهنه و چاه ریزشی به چاه استاندارد فاضلاب
 • لایروبی و کف تراشی و پاکسازی چاه و سپتیک به وسیله نیروی انسانی مجرب
 • حفر چاه نو بلوار عدل
 • طوقه چینی و کول گذاری برای جلوگیری از ریزش دیواره چاه در بلوار عدل
 • رفع بوی بد توالت و چاه فاضلاب
 • رفع نم حمام، آشپزخانه و توالت

سایر خدمات شعبه بلوار عدل

تعمیر و بازسازی کف حمام بلوار عدل
ارائه خدمات تعمیر کامل کف سرویس شامل جمع کردن کف، کف سازی، آب بندی، تست لوله های آب و فاضلاب، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک، بندکشی.

تعمیر و بازسازی سرویس توالت ایرانی بلوار عدل
تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی، آب بندی و بازسازی کف توالت ایرانی، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک و بندکشی در بلوار عدل تهران

تعمیرات سرویس توالت فرنگی بلوار عدل
تعمیر سرویس توالت فرنگی، تعویض سیفون توالت فرنگی، رفع نشتی توالت فرنگی، تعویض توالت فرنگی، رفع مشکل تخلیه ضعیف توالت فرنگی.

لوله بازکنی با واترجت بلوار عدل
لوله بازکنی با واترجت را در تهران به صورت شبانه روزی ارائه می‌دهیم، لوله‌هایی که با دستگاه لوله بازکنی و فنر باز نمی‌شود در این مواقع دو راه وجود دارد یا باید لوله تعویض شود یا اینکه گرفتگی لوله با واترجت شستشوی لوله باز شود. واترجت چربی و رسوبات مسیر لوله را با فشار آب و باد بسیار قوی بدون آسیب زدن به لوله پاکسازی می‌کند.

لوله کشی سرد و گرم بلوار عدل
لوله کشی سرد و گرم در بلوار عدل تهران، لوله کشی فاضلاب ساختمان در بلوار عدل تهران، نصب شیرآلات ساختمان در بلوار عدل تهران.

محدوده سرویس دهی شعبه بلوار عدل

 • لوله بازکنی بزرگراه آبشناسان
 • لوله بازکنی چهارراه کمالی
 • لوله بازکنی بلوار کمالی شرقی
 • لوله بازکنی میدان عدل
 • لوله بازکنی بلوار کمالی غربی
 • لوله بازکنی خیابان بهار شرقی
 • لوله بازکنی بلوار میرزا بابایی
 • لوله بازکنی خیابان شهید هفت لنگ
 • لوله بازکنی خیابان مخبری
 • لوله بازکنی خیابان حیدری مقدم

قرارداد لوله بازکنی

گروه فنی لوله بازکنی 24 برای بهبود خدمات لوله بازکنی مفتخر است با تمامی واحدهای اداری چه دولتی و چه خصوصی، شرکت‌ها و رستوران‌ها، کاشانه‌های بزرگ و مجتمع‌ها قرارداد خدمات لوله بازکنی بلوار عدل تهران را انجام دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *